baloo - en to ca@valencia translation catalogue (18 entries)

en: Filter by device id.
    0 (default) does not filter and everything is printed.
    Positive numbers are including filters printing only the mentioned device id.
    Negative numbers are excluding filters printing everything but the mentioned device id.
    May be given multiple times.
ca@valencia: Filtre per ID de dispositiu.
    0 (de manera predeterminada) no filtra i s'imprimix tot.
    Els nombres positius són incloent-hi els filtres que imprimixen només els dispositius indicats pels ID.
    Els nombres negatius són excloent-hi els filtres que imprimixen tot excepte els dispositius indicats pels ID.
    Es pot indicar múltiples vegades.

en: integer
ca@valencia: enter

en: List only inaccessible entries.
    Only applies to "%1"
ca@valencia: Només llista les entrades inaccessibles.
    Només aplica a «%1»

en: Act only on item on mounted devices
ca@valencia: Actua només sobre els elements en els dispositius muntats

en: Print results of a cleaning operation, but do not change anything.
    Only applies to "%1" command
ca@valencia: Imprimix el resultat d'una operació de neteja, però no canvia res.
    Només aplica a l'ordre «%1»

en: List database contents. Use a regular expression as argument to filter output
ca@valencia: Llista el contingut de la base de dades. Utilitza una expressió regular com a argument per a filtrar l'eixida

en: List devices
ca@valencia: Llista els dispositius

en: Remove stale database entries
ca@valencia: Elimina les entrades caducades de la base de dades

en: 
    
    Commands:
        %1
ca@valencia: 
    
    Ordres:
        %1

en: Baloo Database Sanitizer
ca@valencia: Sanejador de la base de dades de Baloo

en: The Baloo Database Lister & Sanitizer
ca@valencia: Llista i saneja la base de dades de Baloo

en: Maintainer
ca@valencia: Mantenidor

en: The command to execute
ca@valencia: L'ordre que s'ha d'executar

[ctx: Command]
en: A regular expression applied to the URL of database items
    Example: %1
ca@valencia: Una expressió regular aplicada a l'URL dels elements en la base de dades
    Exemple: %1

en: Baloo Index could not be opened
ca@valencia: No s'ha pogut obrir l'índex de Baloo

en: Listing database contents...
ca@valencia: S'està llistant el contingut de la base de dades...

en: Removing stale database contents...
ca@valencia: S'estan eliminant les entrades caducades de la base de dades...

en: Elapsed: %1 secs
ca@valencia: Transcorregut: %1 s
