baloo - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: The Baloo data Viewer - A debugging tool
eo: La Baloo-datuma Vidilo - Sencimiga ilo

en: Urls, document ids or inodes of the files
eo: URL-oj, dokumentidentigoj aŭ inodoj de la dosieroj

en: Print internal info
eo: Presi internajn informojn

en: Arguments are interpreted as inode numbers (requires -d)
eo: Argumentoj estas interpretitaj kiel inodaj nombroj (postulas -d)

en: Device id for the files
eo: Aparato-identigilo por la dosieroj

en: Error: -i requires specifying a device (-d <deviceId>)
eo: Eraro: -i postulas specifi aparaton (-d <deviceId>)

en: The Baloo index could not be opened. Please run "%1" to see if Baloo is enabled and working.
eo: La Baloo-indekso ne povis esti malfermita. Bonvolu ruli "%1" por vidi ĉu Baloo estas ebligita kaj funkcianta.

en: The document IDs of the Baloo DB and the filesystem are different:
eo: La dokumentaj identigiloj de la Baloo DB kaj la dosiersistemo estas malsamaj:

en: %1: Not a valid url or document id
eo: %1: Ne valida URL aŭ dokument-id

en: %1: Failed to parse inode number
eo: %1: Malsukcesis analizi inodan nombron

en: %1: No index information found
eo: %1: Neniu indeksa informo trovita

en: Internal Info
eo: Internaj Informoj

en: File Name Terms: %1
eo: Dosiernomaj Terminoj: %1

en: %1 Terms: %2
eo: %1 Terminoj: %2

en: Plain Text Terms: %1
eo: Plattekstaj Terminoj: %1

en: Property Terms: %1
eo: Proprecaj Terminoj: %1

[ctx: Prefix string for internal errors]
en: Internal Error - %1
eo: Interna Eraro - %1
