baloo - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
eu: Guztira: %1, Eskuraezin: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
eu: Guztira: %1, Ez-ikusita: %2, Eskuragarri: %3, Eskuraezin: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
eu: Bat datorren %1 aurkitu d(ir)a %2 gailutan

en: IgnoredSymbolicLink:
eu: Ez-ikustako esteka sinbolikoa:

en: Removing:
eu: Kentzen:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
eu: Kenduta: %1, Guztira: %2, Ez-ikusita: %3

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Idle
eu: Ez aktibo

en: Suspended
eu: Esekita

en: Initial Indexing
eu: Hasierako indexatzea

en: Indexing new files
eu: Fitxategi berriak indexatzen

en: Indexing modified files
eu: Aldatutako fitxategiak indexatzen

en: Indexing Extended Attributes
eu: Atributu hedatuak indexatzen

en: Indexing file content
eu: Fitxategi-edukia indexatzen

en: Checking for unindexed files
eu: Indexatu gabeko fitxategiak egiaztatzen

en: Checking for stale index entries
eu: Indize sarrera zaharkituak dauden egiaztatzen

en: Idle (Powersave)
eu: Ez aktibo (energia aurreztea)

en: Not Running
eu: Ez dago martxan

en: Starting
eu: Abiarazten
