baloo - en to ia translation catalogue (18 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
ia: Total: %1, Inaccessibile: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
ia: Total: %1, Ignorate: %2, Accessibile: %3, Inaccessibile: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
ia: Trovate %1 correspondente in %2 dispositivos

en: Removing:
ia: Removente:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
ia: Removite: %1, Total: %2, Ignorate: %3

en: Unknown
ia: Incognite

en: Idle
ia: Inactive

en: Suspended
ia: Suspendite

en: Initial Indexing
ia: Indicisante initial

en: Indexing new files
ia: Indicisante nove files

en: Indexing modified files
ia: Indicisante files modificate

en: Indexing Extended Attributes
ia: Indicisante attributos extendite

en: Indexing file content
ia: Indicisante contento de file

en: Checking for unindexed files
ia: Verificante files non indicisate

en: Checking for stale index entries
ia: Verificante entratas de indice vetule

en: Idle (Powersave)
ia: Inactive(Powersave)

en: Not Running
ia: Il non es in execution

en: Starting
ia: Initiante
