baloo - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
ka: ჯამში: %1, მიუწვდომელი: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
ka: ჯამში: %1, იგნორირებული: %2, წვდომადი: %3, მიუწვდომელი: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
ka: ვიპოვე %1 დამთხვევა %2 მოწყობილობაში

en: IgnoredSymbolicLink:
ka: იგნორირებულისიმბმული:

en: Removing:
ka: წაშლა:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
ka: წაშლილია: %1, ჯამში: %2, იგნორირებული: %3

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Idle
ka: უმოქმედო

en: Suspended
ka: გაჩერებულია

en: Initial Indexing
ka: დაწყისი ინდექსირება

en: Indexing new files
ka: ახალი ფაილების ინდექსირება

en: Indexing modified files
ka: შეცვლილი ფაილების ინდექსირება

en: Indexing Extended Attributes
ka: დამატებითი ატრიბუტების ინდექსირება

en: Indexing file content
ka: ფაილის შემცველობის ინდექსირება

en: Checking for unindexed files
ka: დაუინდექსებელი ფაილების შემოწმება

en: Checking for stale index entries
ka: ინდექსის გაჭედილი ჩანაწერების შემოწმება

en: Idle (Powersave)
ka: უქმე (ენერგიის დაზოგვა)

en: Not Running
ka: გაშვებული არაა

en: Starting
ka: გაშვება
