baloo - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Filter by device id.
    0 (default) does not filter and everything is printed.
    Positive numbers are including filters printing only the mentioned device id.
    Negative numbers are excluding filters printing everything but the mentioned device id.
    May be given multiple times.
lt: Filtruoti pagal įrenginio id.
    0 (numatytoji) nefiltruoja ir viskas yra išvedama.
    Teigiami skaičiai yra įtraukti filtrai išvedantys tik paminėto įrenginio id.
    Neigiami skaičiai yra išbraukti filtrai, išvedantys viską, išskyrus paminėto įrenginio id.
    Gali būti nurodoma kelis kartus.

en: integer
lt: sveikasis skaičius

en: List only inaccessible entries.
    Only applies to "%1"
lt: Išvardyti tik nepasiekiamus įrašus.
    Taikoma tik "%1"

en: Act only on item on mounted devices
lt: Veikti tik su elementais prijungtuose įrenginiuose

en: Print results of a cleaning operation, but do not change anything.
    Only applies to "%1" command
lt: Išvesti išvalymo operacijos rezultatus, tačiau nieko nekeisti.
    Taikoma tik komandai "%1"

en: List database contents. Use a regular expression as argument to filter output
lt: Išvardyti duomenų bazės turinį. Norėdami filtruoti išvestį, naudokite įprastąją išraišką

en: List devices
lt: Išvardyti įrenginius

en: Remove stale database entries
lt: Šalinti pasenusius duomenų bazės įrašus

en: 
    
    Commands:
        %1
lt: 
    
    Komandos:
        %1

en: Baloo Database Sanitizer
lt: Baloo duomenų bazės išvalymo įrankis

en: The Baloo Database Lister & Sanitizer
lt: Baloo duomenų bazės žiūryklė ir išvalymo įrankis

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: The command to execute
lt: Komanda, kurią vykdyti

[ctx: Command]
en: A regular expression applied to the URL of database items
    Example: %1
lt: Duomenų bazės elemetų URL adresams taikoma įprastoji išraiška
    Pavyzdys: %1

en: Baloo Index could not be opened
lt: Nepavyko atverti Baloo indeksatoriaus

en: Listing database contents...
lt: Išvardijamas duomenų bazės turinys...

en: Removing stale database contents...
lt: Šalinamas pasenęs duomenų bazės turinys...

en: Elapsed: %1 secs
lt: Praėjo laiko: %1 sek.
