baloo - en to sl translation catalogue (77 entries)

en: Manipulate the Baloo configuration
sl: Spreminjajte nastavitve programa Baloo

en: The config command can be used to manipulate the Baloo Configuration
sl: S pomočjo ukaza config lahko spreminjate nastavitve programa Baloo

en: Usage: balooctl config <command>
sl: Uporaba: balooctl config <ukaz>

en: Possible Commands:
sl: Razpoložljivi ukazi:

en: Add a value to config parameter
sl: Dodaj vrednost nastavitvenemu parametru

en: Remove a value from a config parameter
sl: Odstrani vrednost nastavitvenega parametra

en: Show the value of a config parameter
sl: Pokaži vrednost nastavitvenega parametra

en: Set the value of a config parameter
sl: Nastavi vrednost nastavitvenega parametra

en: Display this help menu
sl: Pokaži ta meni s pomočjo

en: The following configuration options may be listed:
sl: Izpišete lahko naslednje nastavitvene možnosti:

en: Controls if Baloo indexes hidden files and folders
sl: Nadzira, ali naj Baloo v kazalo vključi skrite datoteke in mape

en: Controls if Baloo indexes file content
sl: Nadzira, ali naj Baloo v kazalo vključi vsebino datotek

en: The list of folders which Baloo indexes
sl: Seznam map, ki jih bo Baloo vključil v kazalo

en: The list of folders which Baloo will never index
sl: Seznam map, ki jih Baloo ne bo nikoli vključil v kazalo

en: The list of filters which are used to exclude files
sl: Seznam filtrov, glede na katere bodo izločene datoteke

en: The list of mimetypes which are used to exclude files
sl: Seznam vrst mime, glede na katere bodo izločene datoteke

en: Config parameter could not be found
sl: Nastavitvenega parametra ni bilo mogoče najti

en: The following configuration options may be modified:
sl: Spremenite lahko naslednje nastavitvene možnosti:

en: A folder must be provided
sl: Podana mora biti mapa

en: %1 is not in the list of include folders
sl: %1 ni na seznamu vključenih map

en: %1 is not in the list of exclude folders
sl: %1 ni na seznamu izločenih map

en: A filter must be provided
sl: Podan mora biti filter

en: %1 is not in list of exclude filters
sl: %1 ni na seznamu filtrov izločanja

en: A mimetype must be provided
sl: Podana mora biti vrsta mime

en: %1 is not in list of exclude mimetypes
sl: %1 ni na seznamu izločenih vrst mime

en: Path does not exist
sl: Pot ne obstaja

en: Path is not a directory
sl: Pot ni mapa

en: %1 is already in the list of include folders
sl: %1 je že na seznamu vključenih map

en: %1 is in the list of exclude folders
sl: %1 je na seznamu izločenih map

en: %1 is already in the list of exclude folders
sl: %1 je že na seznamu izločenih map

en: Exclude filter is already in the list
sl: Filter izločanja je že na seznamu

en: Exclude mimetype is already in the list
sl: Izločena vrsta mime je že na seznamu

en: A value must be provided
sl: Podana mora biti vrednost

en: Invalid value
sl: Neveljavna vrednost

en: The command to execute
sl: Ukaz, ki se naj izvede

en: Print the status of the indexer
sl: Izpiši stanje izgrajevalnika kazala

en: Enable the file indexer
sl: Omogoči izgrajevalnik kazala datotek

en: Disable the file indexer
sl: Onemogoči izgrajevalnik kazala datotek

en: Remove the index database
sl: Odstrani kazalo

en: Suspend the file indexer
sl: Prestavi izgrajevalnik kazala datotek v pripravljenost

en: Resume the file indexer
sl: Nadaljuj izgrajevalnik kazala datotek

en: Check for any unindexed files and index them
sl: Preveri za datotekami, ki še niso v kazalu in jih vanj dodaj

en: Index the specified files
sl: Dodaj navedene datoteke v kazalo

en: Forget the specified files
sl: Pozabi na navedene datoteke

en: Modify the Baloo configuration
sl: Spremenite nastavitve programa Baloo

en: Monitor the file indexer
sl: Nadzirajte izgrajevalnik kazala datotek

en: Display the disk space used by index
sl: Prikažite prostor na disku, ki ga zaseda kazalo

en: Display files which could not be indexed
sl: Pokaži datoteke, ki niso mogle v kazalo

[ctx: Format to use for status command, %1|%2|%3 are option values, %4 is a CLI command]
en: Output format <%1|%2|%3>.
    The default format is "%1".
    Only applies to "%4"
sl: Izhodni format <%1|%2|%3>.
    Privzeti format je "%1".
    Nanaša se samo na "%4"

en: Press ctrl+c to stop monitoring
sl: Pritisni ctrl+c za zaustavitev nadzora

en: Waiting for file indexer to start
sl: Čakam, da izgrajevalnik kazala začne

en: Press Ctrl+C to stop monitoring
sl: Pritisni ctrl+c za zaustavitev nadzora

en: File indexer is running
sl: Izgrajevalnik kazala datotek Baloo teče

[ctx: currently indexed file]
en: Indexing: %1
sl: Gradim kazalo: %1

en: CLI interface for monitoring Baloo
sl: ukaz za nadzor Baloo

en: Print the status of the Indexer
sl: Izpiši stanje izgrajevalnika kazala

en: File ignored
sl: Datoteka prezrta

en: Basic Indexing: Disabled
sl: Osnovno indeksiranje: onemogočeno

en: Basic Indexing: Scheduled
sl: Osnovno indeksiranje: planirano

en: Basic Indexing: Done
sl: Osnovno indeksiranje: Opravljeno

en: Content Indexing: Scheduled
sl: Vsebinsko indeksiranje: Planirano

en: Content Indexing: Failed
sl: Vsebinsko indeksiranje: Izpadlo

en: Content Indexing: Done
sl: Vsebinsko indeksiranje: Opravljeno

en: Ignoring non-existent file %1
sl: Prezrem neobstoječo datoteko %1

en: Ignoring symlink/special file %1
sl: Prezrem symlink/specialno datoteko %1

en: File: %1
sl: Datoteka: %1

en: Output format "%1" is invalid, use one of:
sl: Izhodni format "%1" ni veljaven, uporabite enega od:

en: Baloo is currently disabled. To enable, please run %1
sl: Baloo je trenutno onemogočen. Da ga omogočite, zaženite %1

en: Baloo Index could not be opened
sl: Kazala Baloo ni bilo mogoče odpreti

en: Baloo File Indexer is running
sl: Izgrajevalnik kazala datotek Baloo teče

en: Indexer state: %1
sl: Stanje izgrajevalnika kazala: %1

en: Baloo File Indexer is not running
sl: Izgrajevalnik kazala datotek Baloo ne teče

en: Total files indexed: %1
sl: Skupaj datotek indeksirano: %1

en: Files waiting for content indexing: %1
sl: Datotek, ki čakajo na vsebinsko indeksiranje: %1

en: Files failed to index: %1
sl: Datotek, ki niso bile indeksirane: %1

en: Current size of index is %1
sl: Trenutna velikost kazala je %1

en: Index does not exist yet
sl: Kazalo še ne obstaja
