baloo - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Filter by device id.
    0 (default) does not filter and everything is printed.
    Positive numbers are including filters printing only the mentioned device id.
    Negative numbers are excluding filters printing everything but the mentioned device id.
    May be given multiple times.
sl: Filtriraj po id-ju naprave.
    0 (privzeto) ne filtrira in natisne vse.
    Pozitivne številke so vključujoči filtri, ki tiskajo samo napravo z omenjenim id-jem.
    Negativne številke so izključujoči filtri, ki tiskajo vse, razen naprav z omenjenimi id-ji.
    Številke lahko uporabite večkrat.

en: integer
sl: celo število

en: List only inaccessible entries.
    Only applies to "%1"
sl: Prikaže samo nedostopne vnose.
    Velja samo za "%1"

en: Act only on item on mounted devices
sl: Deluje samo na postavkah na priključenih napravah

en: Print results of a cleaning operation, but do not change anything.
    Only applies to "%1" command
sl: Natisne rezultate čiščenja, a ne spremeni ničesar.
    Velja samo za ukaz "%1"

en: List database contents. Use a regular expression as argument to filter output
sl: Prikaže vsebine baze podatkov. Za filtriranje izhoda uporabite kot argument regularni izraz

en: List devices
sl: Prikaže naprave

en: Remove stale database entries
sl: Odstrani zastarele vnose v bazo podatkov

en: 
    
    Commands:
        %1
sl: 
    
    Ukazi:
        %1

en: Baloo Database Sanitizer
sl: Razkuževalnik baze Baloo

en: The Baloo Database Lister & Sanitizer
sl: Prikazovalnik in razkuževalnik podatkovne baze Baloo

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: The command to execute
sl: Ukaz za izvedbo

[ctx: Command]
en: A regular expression applied to the URL of database items
    Example: %1
sl: Regularen izraz, uporabljen za URL postavk baze podatkov
    Primer: %1

en: Baloo Index could not be opened
sl: Indeksa Baloo ni bilo mogoče odpreti

en: Listing database contents...
sl: Prikaz vsebine baze podatkov...

en: Removing stale database contents...
sl: Odstranjevanje zastarele vsebine baze podatkov...

en: Elapsed: %1 secs
sl: Preteklo: %1 sekund
