baloo - en to tg translation catalogue (20 entries)

en: Filter by device id.
    0 (default) does not filter and everything is printed.
    Positive numbers are including filters printing only the mentioned device id.
    Negative numbers are excluding filters printing everything but the mentioned device id.
    May be given multiple times.
tg: Поло аз рӯи рақами мушаххаси дастгоҳ.
    0 (стандарт) поло намекунад ва ҳамаро чоп менамояд.
    Ададҳои мусбат дорои полоҳое мебошанд, ки танҳо рақами мушаххаси дастгоҳро чоп мекунанд.
    Ададҳои манфӣ полоҳоро дар бар намегиранд, аммо ҳамаро ба ғайр аз рақами мушаххаси дастгоҳи мазкур чоп мекунанд.
    Якчанд маротиба истифода бурда мешавад.

en: integer
tg: Адади бутун

en: List only inaccessible entries.
    Only applies to "%1"
tg: Рӯйхат бо танҳо вурудҳои дастнорас.
    Танҳо ба "%1" татбиқ карда мешавад

en: Act only on item on mounted devices
tg: Танҳо барои мавод дар дастгоҳҳои васлшуда иҷро мешавад

en: Print results of a cleaning operation, but do not change anything.
    Only applies to "%1" command
tg: Натиҷаҳои амалиёти поксозиро чоп намоед, вале ягон тағйиро ворид накунед.
    Танҳо ба фармони "%1" татбиқ карда мешавад

en: List database contents. Use a regular expression as argument to filter output
tg: Рӯйхати мундариҷаи пойгоҳи иттилоотӣ. Аз ибораҳои мунтазам ҳамчун нишон барои поло кардани барориш истифода баред

en: List devices
tg: Рӯйхати дастгоҳҳо

en: Remove stale database entries
tg: Тоза кардани вурудҳои куҳнашудаи пойгоҳи иттилоотӣ

en: 
    
    Commands:
        %1
tg: 
    
    Фармонҳо:
        %1

en: Baloo Database Sanitizer
tg: Тозакунандаи пойгоҳи иттилоотии Baloo

en: The Baloo Database Lister & Sanitizer
tg: Тозакунанда ва намоишгари пойгоҳи иттилоотии Baloo

en: (c) 2018, Michael Heidelbach
tg: (c) 2018, Мишел Ҳейделбаҳ (Michael Heidelbach)

en: Michael Heidelbach
tg: Мишел Ҳейделбаҳ (Michael Heidelbach)

en: Maintainer
tg: Барномасоз

en: The command to execute
tg: Фармон барои иҷро

[ctx: Command]
en: A regular expression applied to the URL of database items
    Example: %1
tg: Ибораи мунтазам ба нишонии URL-и маводҳои пойгоҳи иттилоотӣ татбиқ шуд
    Барои мисол: %1

en: Baloo Index could not be opened
tg: Намоябандии Baloo кушода намешавад

en: Listing database contents...
tg: Рӯйхати мундариҷаи пойгоҳи иттилоотӣ...

en: Removing stale database contents...
tg: Тозакунии мундариҷаи куҳнашудаи пойгоҳи иттилоотӣ...

en: Elapsed: %1 secs
tg: Гузашти вақт: %1 сон
