baloo - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
tg: Ҳамагӣ: %1, Дастнорас: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
tg: Ҳамагӣ: %1, Рад шуд: %2, Дастрас: %3, Дастнорас: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
tg: %1 мувофиқат дар %2 дастгоҳ ёфт шуд

en: Removing:
tg: Тозакунӣ:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
tg: Тоза карда шуд: %1, Ҳамагӣ: %2, Рад шуд: %3
