baloo - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Total: %1, Inaccessible: %2
tr: Toplam: %1, Erişilemez: %2

en: Total: %1, Ignored: %2, Accessible: %3, Inaccessible: %4
tr: Toplam: %1, Yok Sayılan: %2, Erişilebilir: %3, Erişilemez: %4

en: Found %1 matching in %2 devices
tr: %2 aygıtta %1 eşleşen bulundu

en: IgnoredSymbolicLink:
tr: YokSayılanSembolikBağlantı:

en: Removing:
tr: Kaldırılıyor:

[ctx: numbers]
en: Removed: %1, Total: %2, Ignored: %3
tr: Kaldırılan: %1, Toplam: %2, Yok Sayılan: %3

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: Idle
tr: Boşta

en: Suspended
tr: Askıya Alınmış

en: Initial Indexing
tr: İlk İndeksleme

en: Indexing new files
tr: Yeni dosyalar indeksleniyor

en: Indexing modified files
tr: Değiştirilen dosyalar indeksleniyor

en: Indexing Extended Attributes
tr: Genişletilmiş Öznitelikler indeksleniyor

en: Indexing file content
tr: Dosya içeriği indeksleniyor

en: Checking for unindexed files
tr: İndekslenmemiş dosyalar için denetleniyor

en: Checking for stale index entries
tr: Eski indeks girdileri için denetleniyor

en: Idle (Powersave)
tr: Boşta (Güç tasarrufu)

en: Not Running
tr: Çalışmıyor

en: Starting
tr: Başlatılıyor
