balsa - en to cs translation catalogue (1589 entries)

en: Balsa is a graphical mail client. While it is in active development, Balsa has many features such as:
cs: Balsa je grafický poštovní klient. Přestože je zatím ve vývoji, zvládá řadu funkcí:

en: IMAP and POP3 support;
cs: podpora protokolů IMAP a POP3

en: sendmail or direct SMTP support;
cs: podpora odesílání přes sendmail nebo přímo SMTP

en: optional multi-threaded retrieval and sending of messages;
cs: volitelné vícevláknové přijímání a odesílání zpráv

en: support for all configurations of local mail folders;
cs: podpora pro všechna nastavení místních doručovacích složek

en: automatic mail checking;
cs: automatická kontrola pošty

en: mail printing;
cs: tisk zpráv

en: inline attachment viewing;
cs: zobrazení příloh přímo ve zprávách

en: and the proverbial much, much more.
cs: a příslovečně mnoho dalšího…

en: Email utility
cs: Nástroj pro elektronickou poštu

en: Mail Client
cs: Poštovní klient

en: Balsa Mail Client
cs: Poštovní klient Balsa

en: No error
cs: Žádná chyba

en: Cannot read from address book
cs: Nezdařilo se čtení z adresáře.

en: Cannot write to address book
cs: Nezdařil se zápis do adresáře.

en: Cannot connect to the server
cs: Nezdařilo se připojit k serveru.

en: Cannot search in the address book
cs: V adresáři nelze hledat.

en: Cannot add duplicate entry
cs: Nelze přidat duplikátní záznam.

en: Cannot find address in address book
cs: Nezdařilo se najít adresu v adresáři.

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

note: The extern database doesn't support Id's, sorry!
en: No-Id
cs: Bez identifikátoru

en: No-Name
cs: Beze jména

note: very unlikely...
en: Host not found
cs: Hostitel nebyl nalezen.

en: The LDAP server “%s” does not support LDAPv3, interaction may fail.
cs: Server LDAP „%s“ nepodporuje LDAPv3, komunikace může selhat.

en: TLS requested but not compiled in
cs: Vyžadováno TLS, ale není zakompilováno.

en: Undefined location of user address book
cs: Není definováno umístění uživatelského adresáře kontaktů.

en: LDAP server %s down, next attempt will try to reconnect.
cs: Server LDAP %s je vypnutý, při dalším pokusu se zkusí obnovit připojení.

en: Reading Osmo contacts failed: %s
cs: Čtení kontaktů z adresáře Osmo selhalo: %s

en: D_isplayed Name:
cs: _Zobrazované jméno:

en: _First Name:
cs: _Křestní jméno:

en: _Last Name:
cs: _Příjmení:

en: _Nickname:
cs: Pře_zdívka:

en: O_rganization:
cs: _Organizace:

en: _Email Address:
cs: Adresa _elektronické pošty:

en: A_dd
cs: Při_dat

en: To:
cs: Komu:

en: CC:
cs: Kopie:

en: BCC:
cs: Skrytá kopie:

en: Reply To:
cs: Odpovědět komu:

en: cannot initialise Autocrypt database “%s”: %s
cs: nezdařilo se inicializovat databázi „%s“ pro Autocrypt: %s

en: No usable private key for “%s” found! Please create a key or disable Autocrypt.
cs: Není k dispozici žádný použitelný soukromý klíč pro schránku „%s“. Vytvořte nějaký prosím, nebo vypněte Autocrypt.

en: error reading Autocrypt data for “%s”: %s
cs: chyba při čtení dat Autocrypt pro „%s“: %s

en: Autocrypt database
cs: Databáze pro Autocrypt

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Mailbox
cs: Poštovní schránka

en: Last seen
cs: Naposledy zobrazeno

en: Last Autocrypt message
cs: Poslední automaticky zašifrovaná zpráva

en: Prefer encryption
cs: Upřednostňované šifrování

en: update user “%s” failed: %s
cs: aktualizace uživatele „%s“ selhala: %s

en: insert user “%s” failed: %s
cs: vložení uživatele „%s“ selhalo: %s

en: _Show details…
cs: _Zobrazit podrobnosti…

en: _Delete
cs: _Odstranit

en: The database entry for “%s” does not contain a key.
cs: Databázový záznam pro „%s“ neobsahuje klíč.

en: Delete the Autocrypt key for “%s” from the database?
cs: Smazat z databáze klíč Autocrypt pro „%s“?

en: (No subject)
cs: (žádný předmět)

en: Failed to create output stream
cs: Selhalo vytvoření výstupního proudu

en: Could not read embedded message
cs: Nelze přečíst vloženou zprávu

en: Unable to load message body to match filter
cs: Nelze načíst tělo zprávy pro srovnání s filtrem.

en: Invalid filter: %s
cs: Neplatný filtr: %s

en: Bad mailbox name for filter: %s
cs: Chybný název poštovní schránky pro filtr: %s

en: Error when copying messages: %s
cs: Chyba při kopírování zpráv: %s

en: Error when trashing messages: %s
cs: Chyba při vyhazování zpráv: %s

en: Error when moving messages: %s
cs: Chyba při přesunu zpráv: %s

en: Syntax error in the filter configuration file
cs: Syntaktická chyba v souboru s nastavením filtrů

en: Unable to allocate memory
cs: Nelze alokovat paměť

en: Error in regular expression syntax
cs: Chyba v syntaxi regulárního výrazu

en: Attempt to apply an invalid filter
cs: Pokus o aplikaci neplatného filtru

en: Invalid filters %s for mailbox %s
cs: Neplatné filtry %s pro poštovní schránku %s

note: FIXME: this is hack!
en: To
cs: Pro

en: From
cs: Od

en: Subject
cs: Předmět

en: CC
cs: Kopie

en: Body
cs: Tělo

en: Header:%s
cs: Hlavička: %s

en: New
cs: Nová

en: Deleted
cs: Smazaná

en: Replied
cs: Zodpovězená

en: Flagged
cs: Označená

en: Not
cs: Není

en: From %Y-%m-%d
cs: Od %-d.%-m.%Y

en: To %Y-%m-%d
cs: Do %-d.%-m.%Y

en: And
cs: a

en: Or
cs: nebo

en: Could not connect to “%s”
cs: Nezdařilo se připojit k serveru „%s“

en: Failed to decrypt MIME part: parse error
cs: Nelze rozšifrovat část MIME: chyba při analýze

en: never
cs: nikdy

en: %s signature of “%s”: %s
cs: Podpis %s uživatele „%s“: %s

en: %s signature: %s
cs: Podpis %s: %s

en:  signature: %s
cs:  podpis: %s

en: 
    Signature validity: %s
cs: 
    Platnost podpisu: %s

en: 
    Signed on: %s
cs: 
    Podepsáno: %s

en: 
    Key fingerprint: %s
cs: 
    Otisk klíče: %s

en: unknown
cs: neznámý

en: Cannot verify multipart/signed part due to missing subparts.
cs: Nelze ověřit část multipart/signed kvůli chybějící podčásti.

en: unsupported protocol “%s”
cs: nepodporovaný protokol „%s“

en: Cannot verify multipart/signed part: signature content-type does not match protocol.
cs: Nelze ověřit část multipart/signed: content-type podpisu neodpovídá protokolu

en: Cannot decrypt multipart/encrypted part: unsupported encryption protocol “%s”.
cs: Nelze ověřit část multipart/encrypted: nepodporovaný šifrovací protokol „%s“

en: (none)
cs: (žádný)

en: Cannot decrypt multipart/encrypted part: content-type does not match protocol.
cs: Nelze ověřit část multipart/encrypted: content-type neodpovídá protokolu

en: Cannot decrypt multipart/encrypted part: unexpected content type
cs: Nelze ověřit část multipart/encrypted: neočekávaný typ obsahu

en: Cannot decrypt multipart/encrypted part: failed to parse decrypted content
cs: Nelze ověřit část multipart/encrypted: selhalo zpracování zašifrovaného obsahu

en: Could not get an HTML part: %s
cs: Nepodařilo se získat část v HTML: %s

en: Could not convert HTML part to text: %s
cs: Nepodařilo převést část v HTML na text: %s

en: This message part contains images from a remote server.
    To protect your privacy, Balsa has not downloaded them.
    You may choose to download them if you trust the server.
cs: Tato část zprávy obsahuje obrázky ze vzdáleného serveru.
    Kvůli ochraně vašeho soukromí Balsa obrázky nestahuje.
    Pokud ale serveru důvěřujete, můžete je nechat stáhnout.

en: This message part contains images from a remote server. To protect your privacy, Balsa has not downloaded them. You may choose to download them if you trust the server.
cs: Tato část zprávy obsahuje obrázky ze vzdáleného serveru. Z důvodu ochrany vašeho soukromí je aplikace Balsa nestahuje. Pokud ale serveru důvěřujete, stáhnout si je můžete.

en: _Download images
cs: _Stáhnout obrázky

en: HTML preferences
cs: Předvolby HTML

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Prefer HTML
cs: Upřednostňovat HTML

en: Auto-load images
cs: Automaticky načítat obrázky

en: Cannot initialise HTML preferences database “%s”: %s
cs: Nezdařilo se inicializovat databázi „%s“ pro předvolby HTML: %s

en: Cannot read HTML preferences for “%s”: %s
cs: Nezdařilo se načíst předvolby HTML pro „%s“: %s

en: Cannot save HTML preferences for “%s”: %s
cs: Nezdařilo se uložit předvolby HTML pro „%s“: %s

en: Cannot delete database entry: %s
cs: Nezdařilo se smazat databázový záznam: %s

en: New Identity
cs: Nová identita

en: Error executing signature generator “%s”:
cs: Chyba při spouštění generátoru podpisů „%s“:

en: Error executing signature generator “%s”: %s
cs: Chyba při spouštění generátoru podpisů „%s“: %s

en: Cannot read signature file “%s”:
cs: Nezdařilo se přečíst soubor s podpisem „%s“:

en: Signature in “%s” is not a UTF-8 text.
cs: Podpis v „%s“ není text s kódováním UTF-8.

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _OK
cs: _Budiž

en: Current
cs: Aktuální

en: Default
cs: Výchozí

note: Translators: please do not translate Face.
en: _Face Path
cs: Cesta k _Face

note: Translators: please do not translate Face.
en: _X-Face Path
cs: Cesta k _X-Face

note: create the "General" tab
en: General
cs: Obecné

en: _Identity name:
cs: Název _identity:

en: _Full name:
cs: _Celé jméno:

en: _Mailing address:
cs: E_mailová adresa:

en: Reply _to:
cs: _Odpověď komu:

en: _Domain:
cs: _Doména:

note: create the "Messages" tab
en: Messages
cs: Zprávy

en: _BCC:
cs: _Skrytá kopie:

en: Reply _string:
cs: Te_xt odpovědi:

en: F_orward string:
cs: Text _přeposlání:

en: send messages in both plain text and _HTML format
cs: odeslat zprávu jako čistý text i v _HTML formátu

en: request positive (successful) _Delivery Status Notification by default
cs: standardně žádat kladné _Oznámení o stavu zprávy (DSN)

en: request _Message Disposition Notification by default
cs: standardně žádat _Oznámení o doručení zprávy (MDN)

en: SMT_P server:
cs: Server SMT_P:

note: create the "Signature" tab
en: Signature
cs: Podpis

en: Signature _path
cs: Cesta k _podpisu

en: _Execute signature
cs: P_rovést podpis

en: Incl_ude signature
cs: Při_ložit podpis

en: Include signature when for_warding
cs: Přiložit podpis při _přeposlání

en: Include signature when rep_lying
cs: Přiložit podpis při _odpovědi

en: _Add signature separator
cs: Přid_at oddělovač podpisu

en: Prepend si_gnature
cs: Při_dat podpis na začátek

en: Security
cs: Zabezpečení

en: sign messages by default
cs: Výchozí je podepisovat zprávy

en: encrypt messages by default
cs: Výchozí je šifrovat zprávy

en: default protocol
cs: Výchozí protokol

en: always trust GnuPG keys to encrypt messages
cs: Vždy důvěřovat klíčům GnuPG pro šifrování zpráv

en: remind me if messages can be encrypted
cs: Upozornit mě, pokud lze zprávu zašifrovat

en: use secret key with this id for signing GnuPG messages
    (leave empty for automatic selection)
cs: Pro podepisování zpráv GnuPG používat k podpisu tajný klíč s tímto ID
    (nechte prázdné pro automatický výběr)

en: use certificate with this id for signing S/MIME messages
    (leave empty for automatic selection)
cs: Pro podepisování zpráv S/MIME používat k podpisu tajný klíč s tímto ID
    (nechte prázdné pro automatický výběr)

en: Autocrypt mode
cs: Režim Autocrypt

en: Error selecting key: %s
cs: Chyba při výběru klíče: %s

en: Choose…
cs: Vybrat…

en: Error reading file %s: %s
cs: Chyba při načítání %s: %s

note: Translators: please do not translate Face.
en: Face header file %s is too long (%lu bytes).
cs: Hlavičkový soubor Face %s je příliš velký (%lu bajtů).

note: Translators: please do not translate Face.
en: Face header file %s contains binary data.
cs: Hlavičkový soubor Face %s obsahuje binární data.

note: Translators: please do not translate Face.
en: Error loading Face: %s
cs: Chyba při načítání Face: %s

en: Error: The identity does not have a name
cs: Chyba: Identita nemá název

en: Error: An identity with that name already exists
cs: Chyba: Identita s tímto názvem již existuje

en: Do you really want to delete the selected identity?
cs: Opravdu chcete smazat vybranou identitu?

en: Error displaying help for identities: %s
cs: Chyba při zobrazení nápovědy pro identity: %s

en: Manage Identities
cs: Správa identit

en: _Help
cs: Nápo_věda

[ctx: identity]
note: Translators: button "New" identity
en: _New
cs: _Nová

en: _Remove
cs: Odst_ranit

en: disabled
cs: zakázán

en: enabled, no preference
cs: povolen, nic neupřednostněno

en: enabled, prefer encryption
cs: povolen, upřednostnit šifrování

en: GnuPG MIME mode
cs: režim GnuPG MIME

en: GnuPG OpenPGP mode
cs: režim GnuPG OpenPGP

en: GpgSM S/MIME mode
cs: režim GpgSM S/MIME

en: Authentication cancelled
cs: Ověření totožnosti bylo zrušeno

en: User name required, authentication cancelled
cs: Je požadováno jméno uživatele, ověření totožnosti zrušeno.

en: GSSAPI authentication failed: %s
cs: Ověření totožnosti přes GSSAPI selhalo: %s

en: No way to authenticate is known
cs: Nění znám žádný způsob, jak ověři totožnost.

en: Cannot LOGIN with UTF-8 username or password
cs: Při přihlášování (příkaz LOGIN) nelze v uživatelském jméně a heslo použít znaky kódované v UTF-8.

en: Unordered data received from server
cs: Ze serveru byla obdržena neseřazená data.

en: Bug in implementation of SORT command on IMAP server exposed.
cs: Byla zjištěna chyba v implementaci příkazu SORT na serveru IMAP.

en: Connecting %s failed: %s
cs: Přípojení k serveru %s selhalo: %s

en: TLS negotiation failed: %s
cs: Vyjednávání TLS selhalo: %s

en: TLS required but not available
cs: Je požadováno TLS, ale není k dispozici

note: it is not we, so it must be the server
en: IMAP response: %s
cs: Odpověď protokolu IMAP: %s

note: IMAP host name + message
en: IMAP server %s alert:
    %s
cs: Upozornění serveru IMAP %s:
    %s

note: IMAP host name + message
en: IMAP server %s error: %s
cs: Chyba serveru IMAP %s: %s

en: Cannot connect to %s
cs: Nezdařilo se připojit k serveru %s

en: Cannot connect to the server: %s
cs: Nezdařilo se připojit k serveru: %s

en: Exceeded the number of connections per server %s
cs: Překročen počet připojení k serveru %s

en: subscribing to “%s” failed
cs: přihlášení k odběru složky „%s“ selhalo

en: unsubscribing from “%s” failed
cs: odhlášení odběru složky „%s“ selhalo

en: broken TLS certificate
cs: poškozený certifikát TLS

en: SSL/TLS certificate
cs: Certifikát SSL/TLS

en: _Accept Once
cs: Přijmout j_ednou

en: Accept & _Save
cs: Přijmout a _uložit

en: _Reject
cs: _Odmítnout

en: <big><b>Authenticity of this certificate could not be verified.</b></big>
    Reason: %s
cs: <big><b>Pravost tohoto certifikátu nebylo možné ověřit.</b></big>
    Důvod: %s

en: the signing certificate authority is not known
cs: autorita podepisovacího certifikátu není známá

en: the certificate does not match the expected identity of the site that it was retrieved from
cs: certifikát neodpovídá očekávané identitě serveru, ze kterého byl získán

en: the certificate’s activation time is still in the future
cs: čas aktivace certifikátu je doposud v budoucnosti

en: the certificate has expired
cs: vypršela platnost certifikátu

en: the certificate has been revoked
cs: certifikát byl odvolán

en: the certificate’s algorithm is considered insecure
cs: algoritmus certifikátu není považován za bezpečný

en: an error occurred validating the certificate
cs: došlo k chybě při ověřování certifikátu

en: unknown certificate validation error %u
cs: neznámá chyba %u při ověřování certifikátu

en: No image data
cs: Bez obrazových dat

en: Invalid input format
cs: Neplatný vstupní formát

en: Internal buffer overrun
cs: Překročena vnitřní vyrovnávací paměť

note: Translators: please do not translate Face.
en: Bad X-Face data
cs: Špatná data X-Face

en: Your Balsa configuration is now stored in “~/.balsa/config”.
cs: Vaše nastavení Balsy je nyní uloženo v „~/.balsa/config“.

en: could not create context
cs: nepodařilo se vytvořit kontext

en: could not set protocol “%s”
cs: nelze nastavit protokol „%s“

en: could not set folder “%s” for engine “%s”
cs: nepodařilo se nastavit složku „%s“ pro protokol „%s“

en: could not get data from stream
cs: nepodařilo se získat data z proudu

en: signature verification failed
cs: ověřování podpisu selhalo

en: could not create new data object
cs: nepodařilo se vytvořit nový datový objekt

en: signing failed
cs: podepisování selhalo

en: combined signing and encryption is defined only for RFC 2440
cs: kombinace podepisování a šifrování je definováno jen pro RFC 2440

en: signing and encryption failed
cs: podepisování a šifrování selhalo

en: encryption failed
cs: šifrování selhalo

en: decryption failed
cs: rozšifrování selhalo

en: No private key for protocol %s is available for the signer “%s”
cs: Pro podepisujícího „%2$s“ není dostupný žádný soukromý klíč pro protokol %1$s.

en: A key for “%s” is present, but it is expired, disabled, revoked or invalid
cs: Klíč pro %s je přítomen, ale jeho platnost vypršela, je neaktivní, odvolaný nebo neplatný

en: Could not find a key for “%s”
cs: Nepodařilo se najít klíč pro „%s“

en: Multiple keys for “%s”
cs: Více klíčů pro %s

en: Insufficient key validity
cs: Nedostatečná platnost klíče

note: FIXME: create dialog according to the Gnome HIG
en: Select key
cs: Vyberte text

en: Select the private key for the signer “%s”
cs: Vyberte soukromý klíč pro podepisujícího „%s“

en: Select the public key for the recipient “%s”
cs: Vyberte veřejný klíč pro příjemce „%s“

en: There seems to be no public key for recipient “%s” in your key ring.
    If you are sure that the recipient owns a different key, select it from the list.
cs: Vypadá to, že pro příjemce „%s“ nemáte ve své klíčence žádný veřejný klíč.
    Pokud jste si jistí, že příjemce vlastní jiný klíč, vyberte jej ze seznamu.

en: Double-click key to show details
cs: Dvojitým kliknutím na klič zobrazíte podrobnosti

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Size
cs: Velikost

en: Created
cs: Vytvořen

note: create the dialog
en: The owner trust for this key is “%s” only.
    Use this key anyway?
cs: Důvěra ve vlastníka tohoto klíče je jen „%s“.
    Chcete přesto klíč použít?

en: Insufficient key owner trust
cs: Nedostatečná důvěra ve vlastníka klíče

note: FIXME: create dialog according to the Gnome HIG
en: Enter Passphrase
cs: Zadejte heslovou frázi:

en: %s
    The passphrase for this key was bad, please try again!
    
    Key: %s
cs: %s
    Heslová fráze pro tento klíč byla špatně, zkuste to prosím znovu!
    
    Klíč: %s

en: %s
    Please enter the passphrase for the secret key!
    
    Key: %s
cs: %s
    Zadejte prosím heslovou frázy pro tajný klíč!
    
    Klíč: %s

en: error setting key list mode
cs: chyba při nastavování režimu výpisu klíčů

en: could not list keys for “%s”
cs: nepodařilo se vypsat klíče pro „%s“

en: ambiguous keys for “%s”
cs: nejednoznačné klíče pro „%s“

en: cannot create data buffer
cs: nezdařilo se vytvořit vyrovnávací paměť pro data

en: exporting key for “%s” failed
cs: export klíče „%s“ selhal

en: cannot export minimal key for “%s”
cs: nezdařil se export minimálního klíče pro schránku „%s“

en: importing key data failed
cs: selhal import dat klíče

en: Cannot find a key with fingerprint %s on the key server.
cs: Na tomto serveru se nezdařilo najít klíč s otiskem %s.

en: Found %u key with fingerprint %s on the key server. Please check and import the proper key manually. | Found %u keys with fingerprint %s on the key server. Please check and import the proper key manually.
cs[0]: Na serveru s klíči byl nalezen %u klíč s otiskem %s. Správný klíč si prosím stáhněte a naimportujte ručně.
cs[1]: Na serveru s klíči byly nalezeny %u klíče s otiskem %s. Správné klíče si prosím stáhněte a naimportujte ručně.
cs[2]: Na serveru s klíči bylo nalezeno %u klíčů s otiskem %s. Správné klíče si prosím stáhněte a naimportujte ručně.

en: Searching the key server failed: %s
cs: Vyhledání serveru s klíči selhalo: %s

en: error importing key
cs: chyba při importu klíče

en: No key was imported or updated.
cs: Nebyl naimportován nebo aktualizován žádný klíč.

en: The key was ignored because it does not have a user ID.
cs: Klíč byl ignorován, protože nemá ID uživatele.

en: The key was imported into the local key ring.
cs: Klíč byl naimportován do místní klíčenky.

en: The key was updated in the local key ring:
cs: Klíč byl v místní klíčence aktualizován:

en: 
    • %d new user ID | 
    • %d new user IDs
cs[0]: 
    • %d nové ID uživatele
cs[1]: 
    • %d nová ID uživatele
cs[2]: 
    • %d nových ID uživatele

en: 
    • %d new subkey | 
    • %d new subkeys
cs[0]: 
    • %d nový podklíč
cs[1]: 
    • %d nové podklíče
cs[2]: 
    • %d nových podklíčů

en: 
    • %d new signature | 
    • %d new signatures
cs[0]: 
    • %d nový podpis
cs[1]: 
    • %d nové podpisy
cs[2]: 
    • %d nových podpisů

en: 
    • %d new revocation | 
    • %d new revocations
cs[0]: 
    • %d nové odvolání
cs[1]: 
    • %d nová odvolání
cs[2]: 
    • %d nových odvolání

en: The existing key in the key ring was not changed.
cs: Stávající klíč v klíčence nebyl změněn.

en: Key status:
cs: Stav klíče:

en: User ID:
cs: ID uživatele:

en: None
cs: žádné

en: Primary user ID:
cs: Hlavní ID uživatele:

en: Key owner trust:
cs: Důvěra ve vlastníka klíče:

en: Additional User IDs
cs: Další ID uživatele

en: Issuer
cs: Vydavatel

en: Name:
cs: Název:

en: Serial number:
cs: Sériové číslo:

en: Chain ID:
cs: ID řetězce:

note: add button to show the full chain - copy the fingerprint as the key may be unref'ed...
en: view certificate chain…
cs: Zobrazit řetěz certifikátů…

en: Subkey used
cs: Používá podklíč

en: Subkeys (%s only)
cs: Podklíče (jen %s)

en: Subkeys
cs: Podklíče

en: Status:
cs: Stav:

en: Fingerprint:
cs: Otisk:

note: add type and filename (if available)
en: Type:
cs: Typ:

en: Capabilities:
cs: Schopnosti:

en: invalid timestamp
cs: neplatné časové razítko

en: not available
cs: není k dispozici

en: Created:
cs: Vytvořen:

en: Expires:
cs: Vypršel:

en: Close
cs: Zavřít

en: No
cs: Ne

en: Yes
cs: Ano

en: revoked
cs: odvolán

en: expired
cs: vypršel

en: invalid
cs: neplatný

en: sign
cs: podepisování

en: encrypt
cs: šifrování

en: certify
cs: certifikace

en: authenticate
cs: ověřování

en: %u bit | %u bits
cs[0]: %u bit
cs[1]: %u bity
cs[2]: %u bitů

en:  curve “%s”
cs:  křivka „%s“

en: _Hide
cs: S_krýt

en: not a regular file
cs: není obyčejný soubor

en: Cannot launch, missing application
cs: Nelze spustit, chybí aplikace

en: Open with %s
cs: Otevřít pomocí %s

en: Open _part with %s
cs: Z_obrazit část pomocí %s

en: Cannot load mailbox %s
cs: Nelze načíst poštovní schránku %s

en: No such mailbox type: %s
cs: Neznámý typ poštovní schránky: %s

en: Bad local mailbox path “%s”
cs: Špatná cesta k místní poštovní schránce „%s“

en: Could not create a mailbox of type %s
cs: Nelze vytvořit poštovní schránku typu %s

en: Applying filter rules to %s
cs: Použít pravidla filtrování na %s

en: Copying from %s to %s
cs: Kopírování z %s do %s

en: Removing messages from source mailbox failed
cs: Odstranění zpráv ze zdrojové poštovní schránky selhalo

en: from unknown
cs: z neznáma

en: Loading…
cs: Načítá se…

en: Searching %s for partial messages
cs: Vyhledávají se neúplné zprávy v %s

en: Reconstructing message
cs: Rekonstrukce zprávy

en: Finding duplicate messages in source mailbox failed
cs: Vyhledání duplicitních zpráv ve zdrojové poštovní schránce selhalo

en: *** ERROR: Mailbox Stream Closed: %s ***
cs: *** CHYBA: Proud dat ze schránky se uzavřel: %s ***

note: ImapIssue macro handles reconnecting. We might issue a LIBBALSA_INFORMATION_MESSAGE here but it would be overwritten by login information...
en: IMAP connection has been severed. Reconnecting…
cs: Spojení IMAP bylo přerušeno. Připojuje se znovu…

en: IMAP protocol error. Try enabling bug workarounds.
cs: Chyba protokolu IMAP: Zkuste zapnout podporu ladění.

en: IMAP server has shut the connection: %s Reconnecting…
cs: Server IMAP uzavřel spojení: %s. Připojuje se znovu…

en: Async IMAP cmd %s could not be executed. Reconnecting…
cs: Asynchronní příkaz IMAP %s se nepodařilo vykonat. Obnovuje se spojení…

en: Downloading %ld kB
cs: Stahuje se %ld kB

en: No path found for mailbox “%s”, using “%s”
cs: Nenalezena cesta pro poštovní schránky „%s“, použije se „%s“

en: Cannot get IMAP handle
cs: Nelze získat handle IMAPu

en: Error fetching message from IMAP server: %s
cs: Chyba při získávání zprávy ze serveru IMAP: %s

en: Downloading %u kB
cs: Stahuje se %u kB

en: Cannot create temporary file
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor

en: Cannot write to temporary file %s
cs: Nelze zapisovat do dočasného souboru %s

en: Uploading %ld kB
cs: Odesílá se %ld kB

en: Server-side threading not supported.
cs: Vlákna na straně serveru nejsou podporována.

en: Failed to save cache file “%s”: %s.
cs: Nelze uložit soubor mezipaměti „%s“: %s.

en: Failed to read cache file %s: %s
cs: Nelze část ze souboru keše %s: %s

en: Cache file for mailbox %s will be repaired
cs: Soubor s keší pro schránku %s bude opraven

en: Filtering %s
cs: Filtrování %s

en: Preparing %s
cs: Připravuje se %s

en: Open of %s failed. Errno = %d,
cs: Otevření %s selhalo. Errno = %d,

en: Failed to sync mailbox “%s”
cs: Nelze synchronizovat poštovní schránku „%s“

en: Mailbox %s does not appear to be a Maildir mailbox.
cs: Nezdá se, že by poštovní schránka %s byla typu Maildir.

en: Could not create a Maildir directory at %s (%s)
cs: Nelze vytvořit složku Maildir v %s (%s)

en: Could not create a Maildir at %s (%s)
cs: Nelze vytvořit Maildir na %s (%s)

en: Could not remove contents of %s:
    %s
cs: Nezdařilo se odstranit obsah z %s:
    %s

en: Could not remove %s:
    %s
cs: Nelze odstranit %s:
    %s

en: Mailbox does not exist.
cs: Poštovní schránka neexistuje.

en: Data copy error
cs: Chyba kopírování dat

en: Mailbox %s does not appear to be an mbox mailbox.
cs: Nezdá se, že by poštovní schránka %s byla typu mbox.

en: Could not remove %s: %s
cs: Nezdařilo se odstranit %s: %s

en: Could not write file %s: %s
cs: Nelze zapsat soubor %s: %s

en: Failed to create temporary file “%s”: %s
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor „%s“: %s

en: Failed to save cache file “%s”: %s. New version saved as “%s”
cs: Ukládání souboru „%s“ do vyrovnávací paměti selhalo: %s. Nová verze byla uložena jako „%s“

en: Could not unlink file %s: %s
cs: Nelze odstranit soubor %s: %s

en: Cannot open mailbox.
cs: Nelze otevřít poštovní schránku.

en: Mailbox is not in mbox format.
cs: Poštovní schránka není ve formátu mbox.

en: Cannot lock mailbox.
cs: Nelze zamknout poštovní schránku.

en: %s: could not open %s.
cs: %s: nelze otevřít %s.

en: %s: could not get new MIME stream.
cs: %s: nelze získat nový datový proud MIME.

en: %s: %s is not in mbox format.
cs: %s: %s není ve formátu mbox.

en: Mailbox %s does not appear to be an MH mailbox.
cs: Nezdá se, že by poštovní schránka %s byla typu MH.

en: Could not create MH directory at %s (%s)
cs: Nelze vytvořit složku MH v %s (%s)

en: Could not create MH structure at %s (%s)
cs: Nelze vytvořit MH strukturu na %s (%s)

en: Could not remove contents of %s: %s
cs: Nezdařilo se odstranit obsah z %s: %s

en: Cannot create message
cs: Nelze vytvořit zprávu

en: Message rename error
cs: Chyba přejmenovávání zprávy

en: Saving the POP3 message UID list failed: %s
cs: Ukládání seznamu UID ze zpráv POP3 selhalo: %s

en: Passing POP message to %s failed: %s
cs: Ukládání zprávy POP do %s selhalo: %s

en: Saving POP message failed
cs: Ukládání zprávy POP selhalo

en: Transferring POP message to %s failed: %s
cs: Přenos zprávy POP do %s selhal: %s

en: Message %lu of %lu (%s of %s)
cs: Zpráva %lu z %lu (%s z %s)

en: Error appending message %d from %s to %s: %s
cs: Chyba při připojování zprávy %d z %s k %s: %s

en: Cannot load certificate file %s: %s
cs: Nezdařilo se nahrát soubor „%s“ s certifikátem: %s

note: connect server
en: Connecting %s…
cs: Připojuje se k %s…

en: POP3 mailbox %s: cannot connect %s: %s
cs: Poštovní schránka POP3 %s: nelze připojit %s: %s

note: load message list
en: List messages…
cs: Získává se seznam zpráv…

en: POP3 mailbox %s error: %s
cs: Chyba poštovní schránky POP3 %s: %s

en: POP3 message %d oversized: %s — skipped.
cs: Zpráva POP3 %d je příliš velká: %s — bude přeskočena.

en: Connected to %s
cs: Připojeno k %s

en: %lu new message (%s) | %lu new messages (%s)
cs[0]: %lu nová zpráva (%s)
cs[1]: %lu nové zprávy (%s)
cs[2]: %lu nových zpráv (%s)

en: Deleting messages on server…
cs: Odstraňují se zprávy na serveru…

en: POP3 error: %s
cs: Chyba POP3: %s

en: Finished
cs: Dokončeno

en: Mailbox (%s) is read-only: cannot change flags.
cs: Poštovní schránka (%s) je pouze pro čtení: nelze změnit příznaky.

en: West European
cs: západoevropské

en: East European
cs: východoevropské

en: South European
cs: jihoevropské

en: North European
cs: severoevropské

en: Cyrillic
cs: azbuka

en: Arabic
cs: arabské

en: Greek
cs: řecké

en: Hebrew
cs: hebrejské

en: Turkish
cs: turecké

en: Nordic
cs: skandinávské

en: Thai
cs: thajské

en: Baltic
cs: baltické

en: Celtic
cs: keltské

en: West European (euro)
cs: západoevropské (euro)

en: Russian
cs: ruské

en: Ukrainian
cs: ukrajinské

en: Japanese
cs: japonské

en: Korean
cs: korejské

en: Cannot open %s: %s
cs: Nelze otevřít %s: %s

en: Cannot open %s: is a symbolic link
cs: Nelze otevřít %s: je to symbolický odkaz

en: fcntl failed: %s.
cs: Selhalo volání fcntl(): %s

en: Timeout exceeded while attempting fcntl lock!
cs: Časový limit vypršel při pokusu vytvořit zámek fcntl!

en: Waiting for fcntl lock… %d
cs: Čekám na zámek fcntl… %d

en: Timeout exceeded while attempting flock lock!
cs: Časový limit vypršel při pokusu vytvořit zámek flock!

en: Waiting for flock attempt… %d
cs: Čeká se na pokus o flock… %d

en: LDAP Directory for %s
cs: Adresář LDAP pro %s

en: week | weeks
cs[0]: týden
cs[1]: týdny
cs[2]: týdnů

en: day | days
cs[0]: den
cs[1]: dny
cs[2]: dní

en: hour | hours
cs[0]: hodina
cs[1]: hodiny
cs[2]: hodin

en: minute | minutes
cs[0]: minuta
cs[1]: minuty
cs[2]: minut

en: second | seconds
cs[0]: sekunda
cs[1]: sekundy
cs[2]: sekund

en: event is tentative
cs: událost je předběžná

en: event is definite
cs: událost je jistá

en: event was cancelled
cs: událost byla zrušena

en: Event Notification
cs: Oznámení události

en: Event Request
cs: Požadavek události

en: Reply to Event Request
cs: Odpovědět na požadavek události

en: Event Cancellation
cs: Přerušení události

en: needs action
cs: vyžaduje akce

en: accepted
cs: přijato

en: declined
cs: odmítnuto

en: tentatively accepted
cs: předběžně přijato

en: delegated
cs: delegováno

en: Sunday
cs: neděli

en: Monday
cs: pondělí

en: Tuesday
cs: úterý

en: Wednesday
cs: středu

en: Thursday
cs: čtvrtek

en: Friday
cs: pátek

en: Saturday
cs: sobotu

en: every weekday
cs: každý všední den

en: every day
cs: každý den

en: every
cs: vždy v

en:  and %s
cs:  a %s

en: every week
cs: každý týden

en: the last
cs: poslední

en: %dst
cs: %d.

en: %dnd
cs: %d.

en: %drd
cs: %d.

en: %dth
cs: %d.

en: every day of every month
cs: každý den každý měsíc

note: currently we don't support yearly rules with more than one BYDAY element or exactly 7 elements with all the weekdays * (the "every day" case)
en: rule too complex
cs: pravidlo je příliš složité

en: every %s
cs: vždy v %s

en:  and
cs:  a

en:  of every month
cs:  kdyždý měsíc

en: secondly
cs: každou sekundu

en: minutely
cs: každou minutu

en: hourly
cs: každou hodinu

en: chair
cs: předsedající

en: required participant
cs: vyžadovaný účastník

en: optional participant
cs: volitelný účastník

en: non-participant, information only
cs: bez účastníka, pouze informace

en: decryption and signature verification failed
cs: rozšifrování a ověřování podpisu selhalo

en: The signature is valid.
cs: Podpis je platný.

en: The signature is valid but expired.
cs: Podpis je platný, ale vypršel.

en: The signature is valid but the key used to verify the signature has expired.
cs: Podpis je platný, ale klíč použitý k ověření podpisu vypršel.

en: The signature is valid but the key used to verify the signature has been revoked.
cs: Podpis je platný, ale klíč použitý k ověření podpisu byl odvolán.

en: The signature is invalid.
cs: Podpis není platný.

en: The signature could not be verified due to a missing key.
cs: Podpis nemohl být ověřen kvůli chybějícímu klíči.

en: This part is not a real signature.
cs: Tato část není opravdový podpis.

en: The signature could not be verified due to an invalid crypto engine.
cs: Podpis nemohl být ověřen kvůli neplatnému šifrovacímu protokolu.

en: GnuPG is rebuilding the trust database and is currently unavailable.
cs: GnuPG znovu sestavuje databázi důvěry a momentálně není k dispozici.

en: The signature contains multiple signers, this may be a forgery.
cs: Podpis obashuje více podepisujících, může jít o podvrh.

en: An error prevented the signature verification: %s: %s
cs: Ověření podpisu zabránila chyba: %s: %s

en: An error prevented the signature verification: %s
cs: Ověření podpisu zabránila chyba: %s

en: The user ID is of unknown validity.
cs: ID uživatele má neznámou platnost.

en: The validity of the user ID is undefined.
cs: Platnost ID uživatele je nedefinovaná.

en: The user ID is never valid.
cs: ID uživatele není nikdy platné.

en: The user ID is marginally valid.
cs: ID uživatele je okrajově platné.

en: The user ID is fully valid.
cs: ID uživatele je plně platné.

en: The user ID is ultimately valid.
cs: ID uživatele je dokonale platné.

en: bad validity
cs: špatná platnost

en: undefined
cs: nedefinovaná

en: marginal
cs: okrajová

en: full
cs: plná

en: ultimate
cs: dokonalá

en: Try again later.
cs: Zkuste to později znovu.

en: malformed card, BEGIN:VCARD expected
cs: poškozená karta, očekáváno BEGIN:VCARD

en: malformed card, END:VCARD missing
cs: poškozená karta, schází END:VCARD

en: malformed line “%s”, missing “:”
cs: poškozený řádek „%s“, schází „:“

en: malformed line “%s”, empty name or value
cs: poškozený řádek „%s“, prázdný název nebo hodnota

en: SMTP server %s
cs: Server SMTP %s

en: Message %u of %u
cs: Zpráva %u z %u

en: Cannot reach SMTP server %s (%s), any queued message will remain in %s.
cs: Nelze se dostat na server SMTP %s (%s), zprávy ve frontě zůstávají ve složce %s.

en: Sending Mail
cs: Odesílá se pošta

en: Save message in %s…
cs: Uložit zprávu do %s…

en: Saving sent message to %s failed: %s
cs: Ukládání odeslané zprávy do %s selhalo: %s

en: Sending message failed: %s
    Message left in your outbox.
cs: Odeslání zprávy selhalo: %s
    Zpráva zůstala ve schránce „Pošta k odeslání“.

en: Connecting SMTP server %s (%s) failed: %s
cs: Připojení k serveru SMTP %s (%s) selhalo: %s

en: Transmitted %u message to %s | Transmitted %u messages to %s
cs[0]: Přenesena %u zpráva na %s
cs[1]: Přeneseny %u zprávayna %s
cs[2]: Přeneseno %u zpráv na %s

en: Cannot read %s: %s
cs: Nelze číst %s: %s

en: Cannot read %s
cs: Nelze číst %s

en: Cannot determine character set for text file “%s”; sending as MIME type “%s”
cs: Nelze určit znakovou sadu textového souboru „%s“; odesílá se jako typ MIME „%s“

en: This message will not be encrypted for the BCC: recipient. | This message will not be encrypted for the BCC: recipients.
cs[0]: Tato zpráva nebude šifrována pro příjemce skryté kopie.
cs[1]: Tato zpráva nebude šifrována pro příjemce skrytých kopií.
cs[2]: Tato zpráva nebude šifrována pro příjemce skrytých kopií.

en: Balsa passwords
cs: Hesla v aplikaci Balsa

en: Error storing password for %s@%s:%s: %s
cs: Chyba při ukládání hesla pro %s@%s:%s: %s

en: Error looking up password for %s@%s:%s: %s
cs: Chyba při vyhledávání hesla pro %s@%s:%s: %s

en: loaded fallback password from private config file
cs: načteno záložní heslo ze souboru se soukromým nastavením

en: _Remember user password in Secret Service
cs: Za_pamatovat si uživatelské heslo ve správě tajných údajů

en: _Remember certificate pass phrase in Secret Service
cs: Za_pamatovat heslo certifikátu ve správě tajných údajů

en: _Remember user password
cs: _Pamatovat si uživatelské heslo

en: _Remember certificate pass phrase
cs: _Pamatovat si heslo k certifikátu

en: _Basic
cs: _Základní

note: server descriptive name
en: _Descriptive Name:
cs: Popisný _název:

en: Se_curity:
cs: Za_bezpečení:

en: Server requires _authentication
cs: Server vyž_aduje ověření

note: user name and password
en: _User Name:
cs: _Uživatel:

en: _Pass Phrase:
cs: _Heslo:

en: _Advanced
cs: _Pokročilé

note: client certificate and passphrase
en: Server _requires client certificate
cs: Server požaduje klientský ce_rtifikát

en: Choose Client Certificate
cs: Zvolte klientský certifikát

en: Certificate _File:
cs: _Soubor s certifikátem:

en: Certificate _Pass Phrase:
cs: _Heslo k certifikátu:

en: %s over SSL (%sS)
cs: %s skrz SSL (%sS)

en: TLS required
cs: vyžadováno TLS

en: TLS if possible (not recommended)
cs: TLS, pokud je to možné (nedoporučuje se)

en: None (not recommended)
cs: žádné (nedoporučuje se)

en: Error displaying server help: %s
cs: Chyba při zobrazování nápovědy serveru: %s

en: SMTP Server
cs: Server SMTP

note: split large messages
en: Sp_lit message larger than
cs: Rozdě_lit zprávu větší než

en: Mailbox closed
cs: Poštovní schránka uzavřena

en: Message Source
cs: Zdrojový text zprávy

en: Error adding from %s: %s
cs: Chyba při přidávání z %s: %s

en: Broken key, cannot identify certificate chain.
cs: Poškozený klíč, nelze idetifikovat řetěz certifikátů.

en: fingerprint %s
cs: otisk %s

en: cannot load key with fingerprint %s: %s
cs: nezdařilo se načíst klíč s otiskem %s: %s

en: 
    <b>This certificate was issued by:</b>
cs: 
    <b>Tento certifikát byl vydán:</b>

en: <b>This certificate is valid</b>
    from %s
    to %s
    <b>Fingerprint:</b>
    SHA1: %s
    SHA256: %s
cs: <b>Tento certifikát je platný</b>
    od %s
    do %s
    <b>Otisk:</b>
    SHA1: %s
    SHA256: %s

en: The path %s must be relative to the filesystem root (start with /).
cs: Cesta %s musí být relativní ke kořenu souborového systému (musí začínat /).

en: Couldn’t create a directory: mkdir() failed on pathname “%s”, with error “%s”.
cs: Nelze vytvořit složku: volání funkce mkdir() selhalo.u cesty „%s“, s chybou „%s“.

en: The file with pathname “%s” is not a directory.
cs: Soubor s cestou „%s“ není složka.

en: Couldn’t create a directory: mkdir() failed on pathname “%s”.
cs: Nezdařilo se vytvořit složku: volání funkce mkdir() s cestou „%s“ selhalo.

en: This will exit Balsa.
    Do you really want to do this?
cs: Balsa se ukončí.
    Opravdu si to přejete udělat?

en: GnomeCard Address Book
cs: Adresář GnomeCard

en: Address Book
cs: Adresář

en: Configure Balsa
cs: Nastavení Balsy

en: Use Balsa as default email client?
cs: Používat Balsu jako výchozího poštovního klienta?

en: _Yes
cs: _Ano

en: _No
cs: _Ne

en: Default Client
cs: Výchozí klient

en: _Inbox:
cs: _Doručená pošta:

en: _Outbox:
cs: Pošta k _odeslání:

en: _Sentbox:
cs: Ode_slaná pošta:

en: _Draftbox:
cs: _Rozepsaná pošta:

en: _Trash:
cs: _Koš:

en: The pathname “%s” must be specified canonically — it must start with a “/”.
cs: Cesta „%s“ musí být uvedená v absolutním tvaru (t.j. musí začínat znakem „/“).

en: Could not create mailbox at path “%s”
cs: Nelze vytvořit poštovní schránku v cestě „%s“

en: The mailbox “%s” does not appear to be valid.
cs: Vypadá to, že poštovní schránka „%s“ je neplatná.

en: Problem verifying path “%s”:
    %s
cs: Problém při ověřování cesty „%s“:
    %s

en: _Verify locations
cs: Zkon_trolovat umístění

en: Please verify the locations of your default mail files. These will be created if necessary.
cs: Zkontrolujte prosím umístění svých výchozích souborů s poštou. V případě potřeby budou vytvořeny.

en: Mail Files
cs: Poštovní soubory

en: You’ve successfully set up Balsa. Have fun!
       -- The Balsa development team
cs: Úspěšně jste nastavili pošťáka Balsa. Gratulujeme!
       -- Vývojářský tým Balsa

en: All Done!
cs: Hotovo!

en: The following settings are also needed (and you can find them later, if need be, in the Email application in the “Preferences” and “Identities” menu items)
cs: Jsou také potřeba následující nastavení (v případě potřeby je později najdete v aplikaci pod položkami nabídky „Nastavení“ a „Identity“).

en:  Whoever provides your email account should be able to give you the following information (if you have a Network Administrator, they may already have set this up for you):
cs:  Ten, kdo vám poskytl váš e-mailový účet, by vám měl být schopen dát následující informace (pokud máte správce sítě, možná je pro vás již nastavil):

en: Yes, remember it
cs: ano, zapamatovat si je

en: No, type it in every time
cs: ne, pokaždé je zadávat

en: Name of mail server for incoming _mail:
cs: Název poštovního serveru pro _příchozí poštu:

en: _Type of mail server:
cs: _Typ poštovního serveru:

en: Connection _Security:
cs: Zabezpečení _spojení:

en: Your email _login name:
cs: Vaše _přihlašovací jméno pro e-mail:

en: Your _password:
cs: Vaše _heslo:

en: _SMTP Server:
cs: Server _SMTP:

note: 2.1
en: Your real _name:
cs: Vaše skutečné _jméno:

en: Your _email address for this email account:
cs: Vaše _e-mailová adresa pro tento účet:

en: _Remember your password:
cs: _Pamatovat si heslo:

en: _Local mail directory:
cs: S_ložka místní pošty:

en: User Settings
cs: Nastavení uživatele

en: Default Identity
cs: výchozí identita

en: Local Mail Problem
    %s
cs: Problém s místní poštou
    %s

en: Welcome to Balsa!
cs: Vítejte v Balse!

en: Before you can send or receive email:
    
    • either you should already have Internet access and an email account, provided by an Internet Service Provider, and you should have made that Internet connection on your computer
    
    • or your network administrator at your place of work/study/similar may have set up your computer to connect to the network.
cs: Než budete moci odesílat a přijímat poštu:
    
    • Buď byste měli mít přístup k Internetu a poštovní účet od vašeho poskytovatele připojení a měli byste mít připojení k Internetu na počítači funkční
    
    • Nebo byste měli mít počítač připojený k síti od správce sítě ve vašem zaměstnání/škole/apod.

en: network client is already connected
cs: síťový klient je již připojený

en: network client is not connected
cs: síťový klient není připojený

en: reply length %lu exceeds the maximum allowed length %lu
cs: délka odpovědi %lu přesáhla maximální povolenou délu %lu

en: connection lost
cs: připojení je ztraceno

en: line too long
cs: řádek je příliš dlouhý

en: error initializing certificate: %s
cs: chyba při inicializaci certifikátu: %s

en: error loading certificate: %s
cs: chyba při načítání certifikátu: %s

en: error initializing key: %s
cs: chyba při inicializaci klíče: %s

en: error loading key: %s
cs: chyba při načítání klíče: %s

en: not connected
cs: nepřipojeno

en: connection is already encrypted
cs: připojení je již šifrováno

en: connection is already compressed
cs: připojení je již komprimováno

note: unexpected server reply
en: bad server reply: %s
cs: chybná odpověď serveru: %s

en: bad server reply
cs: chybná odpověď serveru

en: error: %s
cs: chyba: %s

en: error
cs: chyba

en: no suitable authentication mechanism
cs: žádný použitelný ověřovací mechanizmus

en: password required
cs: je požadováné heslo

en: remote server does not support STARTTLS
cs: protější server nepodporuje STARTTLS

en: transient error %d: %s
cs: dočasná chyba %d: %s

en: authentication failure %d: %s
cs: ověření selhalo s chybou %d: %s

en: permanent error %d: %s
cs: trvalá chyba %d: %s

en: importing GSS service name %s failed: %s
cs: import služby GSS s názvem %s sellhal: %s

en: cannot initialize GSS security context: %s
cs: nezdařilo se inicializovat bezpečnostní kontext GSS: %s

en: malformed GSS security token: %s
cs: poškozený bezpečnostní tiket GSS: %s

en: malformed GSS security token
cs: poškozený bezpečnostní tiket GSS

en: cannot create GSS login request: %s
cs: nezdařilo se vytvořit požadavak na přihlášení GSS: %s

en: unknown error code %u:%u
cs: neznámý chybový kód %u:%u

en: Balsa Email Reader
cs: Čtečka e-mailů Balsa

en: Program start-up
cs: Spouštění programu

en: New mail notification
cs: Upozornění na novou poštu

en:  address book:
cs:  adresář:

en: _Name
cs: _Jméno

en: _Address
cs: _Adresa

en: _Apply
cs: _Použít

en: F_ilter:
cs: F_iltr:

en: Browse
cs: Procházet

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Email Address
cs: Adresa elektronické pošty

note: -- grid column 1 -- Entry widget for finding an address
en: _Search for Name:
cs: _Hledat jméno:

en: Run _Editor
cs: Spustit _editor

en: _Re-import
cs: Z_novu importovat

note: -- grid column 3 -- label for selected addresses in compose mode
en: Send-To
cs: Příjemce

note: mode switching stuff
en: Treat multiple addresses as:
cs: Vícenásobné adresy považovat za:

en: alternative addresses for the same person
cs: další adresy pro tutéž osobu

en: a distribution list
cs: distribuční seznam

en: Could not launch %s: %s
cs: Nelze spustit %s: %s

en: Error opening address book “%s”:
    %s
cs: Chyba při otevírání adresáře „%s“:
    %s

en: Suggest complete addresses:
cs: Navrhovat úplné adresy:

en: as I type
cs: během psaní

en: when I hit the Escape key
cs: když stisknu klávesu Esc

en: Modify %s Address Book
cs: Upravit adresář %s

en: Add %s Address Book
cs: Přidat adresář %s

en: _Add
cs: _Přidat

note: mailbox name may be NULL
en: A_ddress Book Name:
cs: Název a_dresáře kontaktů:

en: Modify Osmo Address Book
cs: Upravit adresář Osmo

en: Add Osmo Address Book
cs: Přidat adresář Osmo

en: Load program location:
cs: Umístění programu pro načtení:

en: Select load program for address book
cs: Vyberte program pro načtení adresáře

en: Save program location:
cs: Umístění programu pro uložení:

en: Select save program for address book
cs: Vyberte program pro uložení adresáře

en: _LDAP Server URI
cs: Adresa URI serveru _LDAP

en: Base Domain _Name
cs: Název zákla_dní domény

en: _User Name (Bind DN)
cs: _Jméno uživatele (Bind DN)

en: _Password
cs: _Heslo

en: _User Address Book DN
cs: _DN adresáře uživatelů

en: Enable _TLS
cs: Povolit _TLS

en: GPE Address Book
cs: Adresář GPE

en: Error displaying help: %s
cs: Chyba při zobrazování nápovědy: %s

en: No path found. Do you want to give one?
cs: Cesta nebyla nenalezena. Chcete ji zadat?

en: vCard Address Book (GnomeCard)
cs: Adresář vCard (GnomeCard)

en: External query (a program)
cs: Externí dotaz (na program)

en: LDIF Address Book
cs: Adresář LDIF

en: LDAP Address Book
cs: Adresář LDAP

en: Rubrica2 Address Book
cs: Adresář Rubrica2

en: Osmo Address Book
cs: Adresář Osmo

en: _Remember password in Secret Service
cs: Za_pamatovat si hesla ve správě tajných údajů

en: _Remember password
cs: _Pamatovat heslo

en: Password to unlock the user certificate
    %s
    for %s@%s (%s)
cs: Heslo k odemknutí uživatelského certifikátu
    %s
    pro %s@%s (%s)

en: Password for %s@%s (%s)
cs: Heslo pro %s@%s (%s)

en: Password needed
cs: Je třeba heslo

en: Password:
cs: Heslo:

en: Couldn’t open mailbox “%s”
cs: Nelze otevřít poštovní schránku „%s“

en: Date
cs: Datum

en: Reply to Group: %d message is not from a mailing list. | Reply to Group: %d messages are not from a mailing list.
cs[0]: Odpovědět do skupiny: %d zpráva není z poštovní konference.
cs[1]: Odpovědět do skupiny: %d zprávy nejsou z poštovní konference.
cs[2]: Odpovědět do skupiny: %d zpráv není z poštovní konference.

en: Move to Trash failed: %s
cs: Přesun do koše selhal: %s

en: _Reply…
cs: _Odpovědět…

en: Reply To _All…
cs: Odpovědět vš_em…

en: Reply To _Group…
cs: Odpovědět _skupině…

en: _Forward Attached…
cs: Přeposlat _jako přílohu…

en: Forward _Inline…
cs: Přeposlat v_ložené…

en: _Pipe through…
cs: _Filtrovat programem…

en: _Store Address…
cs: _Uložit adresu…

en: _Undelete
cs: O_bnovit smazané

en: Move To _Trash
cs: Přesunout do _koše

en: T_oggle
cs: Změnit přízn_ak

en: _Flagged
cs: O_značené

en: _Unread
cs: _Nepřečtená

en: _Move to
cs: _Přesunout do

en: _View Source
cs: Zobrazit zdro_jový text

en: Failed to copy %d message to mailbox “%s”: %s | Failed to copy %d messages to mailbox “%s”: %s
cs[0]: Nelze zkopírovat %d zprávu do poštovní schránky „%s“: %s
cs[1]: Nelze zkopírovat %d zprávy do poštovní schránky „%s“: %s
cs[2]: Nelze zkopírovat %d zpráv do poštovní schránky „%s“: %s

en: Copied to “%s”.
cs: Zkopírováno do „%s“.

en: Moved to “%s”.
cs: Přesunuto do „%s“.

en: Committing mailbox %s failed.
cs: Potvrzení změn v poštovní schránce %s selhalo.

en: Cannot process the message: %s
cs: Nelze vytvořit zprávu: %s

en: Cannot access message %u to pass to %s
cs: Nelze přistupovat ke zprávě %u, kterou chcete přeposlat na %s

en: Cannot read message %u to pass to %s
cs: Nezdařilo se přečíst zprávu %u, kterou chcete přeposlat na %s

en: Pipe message through a program
cs: Filtrovat zprávu přes program

en: _Run
cs: _Spustit

en: Specify the program to run:
cs: Určete program, který spustit:

en: _Other…
cs: _Jiná…

en: Choose destination folder
cs: Výběr cílové složky

en: Other…
cs: Jiná…

en: Select message part to display
cs: Zvolte část zprávy, kterou zobrazit

en: Wrapped
cs: Zalomené

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Find:
cs: Hledat:

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Následující

en: Content
cs: Obsah

en: Message parts
cs: Části zprávy

en: Save selected as…
cs: Uložit vybrané jako…

en: Save selected to folder…
cs: Uložit vybrané do složky…

en: (No sender)
cs: (žádný odesílatel)

en: Could not access message %u in mailbox “%s”.
cs: Nelze pracovat se zprávou %u v poštovní schránce „%s“.

en: Autocrypt error: %s
cs: Chyba protokolu Autocrypt: %s

en: mixed parts
cs: smíchané části

en: alternative parts
cs: alternativní části

en: signed parts
cs: podepsané části

en: encrypted parts
cs: zašifrované části

en: RFC822 message
cs: zpráva RFC822

en: “%s” parts
cs: části „%s“

en: force inline for all parts
cs: vynutit vložení pro všechny části

en: RFC822 message (from %s, subject “%s”)
cs: zpráva RFC822 (od %s, předmět „%s“)

en: complete message
cs: celá zpráva

en: part %s: %s (file %s)
cs: část %s: %s (soubor %s)

en: part %s: %s
cs: část %s: %s

en: encrypted:
cs: zašifrováno:

en: Reading embedded message failed: %s
cs: Čtení vložené zprávy selhalo: %s

en: Appending message to %s failed: %s
cs: Přikládání zprávy k %s selhalo: %s

en: _Save…
cs: _Uložit…

en: _Copy to folder…
cs: _Kopírovat do složky…

en: Select folder for saving selected parts
cs: Zvolte složku pro uložení vybraných částí

en: Could not create URI for %s
cs: Nelze vytvořit URI pro %s

en: %s message part
cs: část zprávy %s

en: Could not save %s: %s
cs: Nelze uložit %s: %s

en: Sending the disposition notification failed: %s
cs: Odeslání oznámení o doručení selhalo: %s

en: The sender of this mail, %s, requested 
    a Message Disposition Notification (MDN) to be returned to “%s”.
    Do you want to send this notification?
cs: Odesílatel této zprávy, %s, požaduje 
    zaslání oznámení o doručení zprávy (MDN) na adresu „%s“.
    Chcete poslat toto oznámení?

en: Reply to MDN?
cs: Odpovědět na MDN?

en: The decryption cannot be performed because this message is displayed more than once.
    Please close the other instances of this message and try again.
cs: Rozšifrování nelze provést, protože tato zpráva je zobrazována více než jednou.
    Zavřete prosím ostatní instance této zprávy a zkuste to znovu.

en: Parsing a message part failed: %s
cs: Analýza části zprávy selhala: %s

en: Possible disk space problem.
cs: Možná problém s místem na disku.

en: The message sent by %s with subject “%s” contains an encrypted part, but its structure is invalid.
cs: Zpráva odeslaná %s s předmětem „%s“ obsahuje šifrovanou část, ale její struktura je neplatná.

en: The message sent by %s with subject “%s” contains a PGP encrypted part, but this crypto protocol is not available.
cs: Zpráva odeslaná %s s předmětem „%s“ obsahuje část šifrovanou PGP, ale tento šifrovací protokol není k dispozici.

en: The message sent by %s with subject “%s” contains a S/MIME encrypted part, but this crypto protocol is not available.
cs: Zpráva odeslaná %s s předmětem „%s“ obsahuje část šifrovanou S/MIME, ale tento šifrovací protokol není k dispozici.

en: The message sent by %s with subject “%s” contains a signed part, but its structure is invalid. The signature, if there is any, cannot be checked.
cs: Zpráva odeslaná %s s předmětem „%s“ obsahuje podepsanou část, ale její struktura není platná. Podpis, je-li nějaký, nemůže být ověřen.

en: The message sent by %s with subject “%s” contains a %s signed part, but this crypto protocol is not available.
cs: Zpráva odeslaná %s s předmětem „%s“ obsahuje část šifrovanou %s, ale tento šifrovací protokol není k dispozici.

en: Detected a good signature with insufficient validity
cs: Detekován dobrý podpis s nedostatečnou platností

en: Detected a good signature with insufficient validity/trust
cs: Detekován dobrý podpis s nedostatečnou platností/důvěrou

en: Checking the signature of the message sent by %s with subject “%s” returned:
    %s
cs: Kontrola podpisu zprávy odeslané %s s předmětem „%s“ vrátil:
    %s

en: Checking the signature of the message sent by %s with subject “%s” failed with an error!
cs: Kontrola podpisu zprávy odeslané %s s předmětem „%s“ selhala s chybou!

en: The decryption cannot be performed because this message is displayed more than once.
cs: Rozšifrování nelze provést, protože tato zpráva je zobrazována více než jednou.

en: The signature check and removal of the OpenPGP armor cannot be performed because this message is displayed more than once.
cs: Kontrolu podpisu a odstraňování armor OpenPGP nelze provést, protože tato zpráva je zobrazována více než jednou.

en: Please close the other instances of this message and try again.
cs: Zavřete prosím ostatní instance této zprávy a zkuste to znovu.

en: File name: %s
cs: Název souboru: %s

en: Error reading message part: %s
cs: Chyba při čtení části zprávy: %s

en: Type: %s (%s)
cs: Typ: %s (%s)

en: Content Type: %s
cs: Typ obsahu: %s

en: No open or view action defined for this content type
cs: Pro tento typ obsahu není definovaná žádná akce pro otevření či zobrazení

en: S_ave part
cs: _Uložit část

en: Could not launch application: %s
cs: Nepodařilo se spustit aplikaci: %s

en: Save %s MIME Part
cs: Uložit část MIME %s

en: Could not construct URI from %s
cs: Nelze sestavit URI z %s

en: File already exists. Overwrite?
cs: Soubor již existuje. Přepsat?

en: Unlink %s: %s
cs: Smazat %s: %s

en: Could not save a text part: %s
cs: Nelze uložit textovou část: %s

en: Could not process GnuPG keys: %s
cs: Nelze zpracovat klíče GnuPG: %s

en: _Import Autocrypt key
cs: _Importovat klíč pro Autocrypt

en: The message contains an Autocrypt header, but it is either broken or the signature has been created using a different key.
cs: Zpráva obsahuje hlavičku Autocrypt, ale buď je poškozená nebo byl podpis vytvořen pomocí jiného klíče.

en: _Search key server for this key
cs: Vy_hledat server s klíči pro tento klíč

en: _Search key server for updates of this key
cs: Vy_hledat server s klíči pro aktualizace tohoto klíče

en: decrypted
cs: rozšifrováno

en: trusted signature
cs: důvěryhodný podpis

en: low trust signature
cs: málo důvěryhodný podpis

en: bad signature
cs: špatný podpis

en: unknown signature status
cs: neznámý stav podpisu

en: Import GnuPG key:
    %s
cs: Import klíče GnuPG:
    %s

en: Error importing key data: %s
cs: Chyba při importu dat klíče: %s

en: unknown error
cs: neznámá chyba

en: (imported)
cs: (naimportován)

en: Import key into the local key ring
cs: Importovat klíč do místní klíčenky

en: Error loading attached image: %s
cs: Chyba při načítání připojeného obrázku: %s

en: message headers
cs: hlavičky zprávy

en: Content Type: external-body
cs: Typ obsahu: external-body

en: Access type: local-file
cs: Typ přístupu: local-file

en: Access type: URL
cs: Typ přístupu: URL

en: Access type: %s
cs: Typ přístupu: %s

en: FTP site: %s
cs: FTP server: %s

en: Directory: %s
cs: Složka: %s

en: Access type: mail-server
cs: Typ přístupu: mail-server

en: Mail server: %s
cs: Poštovní server: %s

en: Subject: %s
cs: Předmět: %s

en: Se_nd message to obtain this part
cs: P_ro obdržení této části pošlete zprávu

en: Error showing %s: %s
cs: Chyba při zobrazení %s: %s

en: Could not get a part: %s
cs: Nepodařilo se získat část: %s

en: Sending the external body request failed: %s
cs: Odesílání požadavku na externí tělo selhalo: %s

en: Reply…
cs: Odpovědět…

note: Gmail sometimes fails to do that.
en: Error:
cs: Chyba:

en: IMAP server did not report message structure
cs: Server IMAP nesdělil strukturu zprávy

en: Subject:
cs: Předmět:

en: Date:
cs: Datum:

note: addresses
en: From:
cs: Od:

en: Reply-To:
cs: Odpověď komu:

en: FCC:
cs: Kopie do složky:

en: Disposition-Notification-To:
cs: Oznámení o doručení pro:

en: Copy link
cs: Kopírovat odkaz

en: Open link
cs: Otevřít odkaz

en: Send link…
cs: Poslat odkaz…

en: Save…
cs: Uložit…

en: Highlight structured phrases
cs: Zvýraznit strukturované fráze

en: Calling URL %s…
cs: Volá se URL %s…

en: Zoom In
cs: Přiblížit

en: Zoom Out
cs: Oddálit

en: Zoom 100%
cs: Normální velikost

en: Select _All
cs: Vybrat _vše

en: Print…
cs: Tisk…

en: Prefer HTML for this sender
cs: U tohoto odesilatele dávat přednost HTML

en: Load images for this sender
cs: U tohoto odesilatele načítat obrázky

en: S_tore Address
cs: _Uložit adresu

en: Full Name:
cs: Celé jméno:

en: Nick Name:
cs: Přezdívka:

en: First Name:
cs: Křestní jméno:

en: Last Name:
cs: Příjmení:

en: Organization:
cs: Organizace:

en: Email Address:
cs: E-mailová adresa:

en: The message sent by %s with subject “%s” contains 8-bit characters, but no header describing the used codeset (converted to %s)
cs: Zpráva odeslaná %s s předmětem „%s“ obsahuje osmibitové znaky, ale ne hlavičku popisující použitou znakovou sadu (převedeno do %s)

en: This is an iTIP calendar “%s” message.
cs: Toto je kalendářová zpráva iTIP „%s“.

en: Summary:
cs: Souhrn:

en: Organizer:
cs: Organizátor:

en: Start:
cs: Začátek

en: End:
cs: Konec:

en: Duration:
cs: Délka:

en: Recurrence:
cs: Opakování:

en: Location:
cs: Místo:

en: Attendee: | Attendees:
cs[0]: Účastník:
cs[1]: Účastníci:
cs[2]: Účastníci:

en: Category: | Categories:
cs[0]: Kategorie:
cs[1]: Kategorie:
cs[2]: Kategorie:

en: Description:
cs: Popis:

en: The sender asks you for a reply to this request:
cs: Odesilatel vás žádá o odpověď na tento požadavek:

en: Accept
cs: Přijmout

en: Accept tentatively
cs: Přijmout předběžně

en: Decline
cs: Odmítnout

en: iTIP Calendar Request
cs: Kalednářová žádost iTip

en: %s %s the following iTIP calendar request:
cs: Z adresy %s přišla následující kaledářovou žádost iTIP se stavem %s:

en: Sending the iTIP calendar reply failed: %s
cs: Odesílání odpovědi kalendáře iTip selhalo: %s

en: File name:
cs: Název souboru:

en: Full Name
cs: Celé jméno

en: Nick Name
cs: Přezdívka

en: First Name
cs: Křestní jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Organization
cs: Organizace

en: One of the specified fields contains:
cs: Jedno ze zadaných polí obsahuje:

en: None of the specified fields contains:
cs: Žádné ze zadaných polí neobsahuje:

en: One of the regular expressions matches
cs: Jeden z regulárních výrazů odpovídá

en: None of the regular expressions matches
cs: Žádný regulární výraz neodpovídá

en: Match when date is in the interval:
cs: Odpovídá, pokud je datum v rozmezí:

en: Match when date is outside the interval:
cs: Odpovídá, pokud je datum mimo rozmezí:

en: Match when one of these flags is set:
cs: Odpovídá, pokud je jeden z těchto příznaků nastaven:

en: Match when none of these flags is set:
cs: Odpovídá, pokud není žádný z těchto příznaků nastaven:

en: You must specify the name of the user header to match on
cs: Musíte zadat název uživatelské hlavičky, se kterou se bude srovnávat

en: You must specify at least one field for matching
cs: Musíte zadat alespoň jedno pole pro srovnávání

en: You must provide a string
cs: Musíte zadat řetězec

en: You must provide at least one regular expression
cs: Musíte zadat alespoň jeden regulární výraz

en: Low date is incorrect
cs: Nižší datum není správně

en: High date is incorrect
cs: Vyšší datum není správně

en: Low date is greater than high date
cs: Nižší datum je vyšší než vyšší datum

en: Error displaying condition help: %s
cs: Chyba při zobrazování nápovědy o podmínkách: %s

en: Match Fields
cs: Porovnávat pole

en: _All
cs: _Všechny

en: C_lear
cs: Vy_mazat

en: _Body
cs: _Tělo

en: _To:
cs: _Komu:

en: _From:
cs: _Od:

en: _Subject
cs: Pře_dmět

en: _CC:
cs: _Kopie:

en: _User header:
cs: _Uživatelská hlavička:

en: Unread
cs: Nepřečtené

en: One of the specified f_ields contains
cs: Jedno ze zadaných polí o_bsahuje

en: Contain/Does _Not Contain
cs: Obsahuje/_Neobsahuje

en: _One of the regular expressions matches
cs: Jeden z regulárních výrazů _odpovídá

en: One _Matches/None Matches
cs: Jeden _odpovídá/Žádný neodpovídá

en: Filtering using regular expressions is not yet implemented.
cs: Filtrování s použitím regulárních výrazů nebylo dosud implementováno.

en: Match when message date is in the interval:
cs: Odpovídá, pokud je datum zprávy v rozmezí:

en: Inside/outside the date interval
cs: Uvnitř/Mimo časové rozmezí

en: Match when one flag is set/when no flag is set
cs: Odpovídá, pokud je jeden příznak nastaven/žádný není nastaven

en: Search T_ype:
cs: T_yp vyhledávání:

en: Edit condition for filter:
cs: Úprava podmínky pro filtr:

en: Filter with no condition was omitted
cs: Filtr bez podmínky byl ignorován

en: Error displaying filter help: %s
cs: Chyba při zobrazování nápovědy o filtrech: %s

en: New filter
cs: Nový filtr

en: No filter name specified.
cs: Není zadán název filtru.

en: Filter “%s” already exists.
cs: Filtr „%s“ již existuje.

en: Filter must have conditions.
cs: Filtr musí obsahovat podmínky.

en: Filter has matched
cs: Filtr odpovídá

en: You must provide a sound to play
cs: Musíte zadat zvuk, který se má přehrát

en: (Example: write December 31, 2000, as %s)
cs: (Příklad: zadejte 31. prosince 2000 jako %s)

en: Simple
cs: jednoduchý

en: Regular Expression
cs: regulární výraz

en: Date interval
cs: časové rozmezí

en: Flag condition
cs: stav příznaku

en: Copy to folder:
cs: Kopírovat do složky:

en: Move to folder:
cs: Přesunout do složky:

en: Colorize
cs: Obarvit

en: Print on printer:
cs: Vytisknout na tiskárně:

en: Run program:
cs: Spustit program:

en: Send to Trash
cs: Přesunout do koše

en: OR
cs: NEBO

en: AND
cs: A

[ctx: filter]
note: new button Translators: button "New" filter
en: _New
cs: _Nový

note: The name entry
en: _Filter name:
cs: Název _filtru:

note: The filter op-code : "OR" or "AND" all the conditions
en: Operation between conditions:
cs: Operace mezi podmínkami:

en: _Edit
cs: _Upravit

[ctx: filter match]
note: Translators: button "New" filter match
en: Ne_w
cs: No_vé

en: Foreground
cs: Popředí

en: Background
cs: Pozadí

note: The notification area
en: Notification:
cs: Oznámení:

note: Notification buttons
en: Play sound:
cs: Přehrát zvuk:

en: Use Sound…
cs: Použít zvuk…

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Pop-up text:
cs: Vyskakovací text:

note: The action area
en: Action to perform:
cs: Provést akci:

en: Match
cs: Pravidlo

en: Action
cs: Akce

en: Re_vert
cs: _Vrátit zpět

en: A filter run dialog is open. Close it before you can modify filters.
cs: Je otevřeno dialogové okno s běžícím filtrem. Před úpravou filtrů jej prosím zavřete.

en: Filters
cs: Filtry

en: Filter “%s” has no condition.
cs: Filtr „%s“ nemá podmínku.

en: Unable to export filter %s, an error occurred.
cs: Nelze exportovat filtr %s, vyskytla se chyba.

en: There are opened filter run dialogs, close them before you can modify filters.
cs: Jsou otevřeny dialogy s běžícími filtry. Před úpravou filtrů je prosím zavřete.

en: Export Filters
cs: Export filtrů

en: Error displaying run filters help: %s
cs: Chyba při zobrazování nápovědy pro aplikaci filtrů: %s

en: Error when applying filters
cs: Chyba při aplikaci filtrů

en: Filter applied to “%s”.
cs: Filtr použit na „%s“.

en: The destination mailbox of the filter “%s” is “%s”.
    You can’t associate it with the same mailbox (that causes recursion).
cs: Cílová poštovní schránka filtru „%s“ je „%s“.
    Nemůžete jej přiřadit ke stejné schránce (způsobilo by to rekurzi).

en: The filter “%s” is not compatible with the mailbox type of “%s”.
    This happens for example when you use regular expressions match with IMAP mailboxes, it is done by a very slow method; if possible, use substring match instead.
cs: Filtr „%s“ není kompatibilní s typem poštovní schránky „%s“.
    To se stane, například pokud používáte hledání regulárních výrazů ve schránkách IMAP, provádí se to velice pomalu; pokud je to možné, použijte místo něj hledání podřetězce.

en: Filters of Mailbox:
cs: Filtry schránky:

en: On reception
cs: Při přijetí

en: On exit
cs: Při ukončení

en: _Apply Selected
cs: _Použít vybrané

en: Add selected filter to mailbox
cs: Přidat vybraný filtr ke schránce

en: Remove selected filter from mailbox
cs: Odebrat vybraný filtr ze schránky

en: Move selected filter up
cs: Posunout vybraný filtr výš

en: Move selected filter down
cs: Posunout vybraný filtr níž

en: A_pply Now!
cs: _Použít teď!

en: The filters dialog is opened, close it before you can run filters on any mailbox
cs: Je otevřené dialogové okno s filtry. Než budete moci na schránky použít filtry, musíte jej uzavřít.

en: Error displaying config help: %s
cs: Chyba při zobrazování nápovědy konfigurace: %s

en: Changing subscriptions failed: %s
cs: Změna odběru selhala: %s

en: Cannot list IMAP folders: %s
cs: Nezdařilo se získat seznam složek IMAP: %s

en: folder
cs: složka

en: subscribed
cs: přihlášeno k odběru

en: Manage folder subscriptions of IMAP server “%s”
cs: Spravovat odběry složek na serveru IMAP „%s“

en: Manage subscriptions
cs: Správa odběrů složek

en: Remote IMAP folder
cs: Vzdálená složka typu IMAP

en: _Update
cs: _Aktualizovat

en: C_reate
cs: _Vytvořit

en: Subscribed _folders only
cs: Pouze přihlášené složk_y

en: Manage subscriptions…
cs: Spravovat odběry složek…

en: Always show _Inbox
cs: Vždy zobrazovat schránk_u Příchozí

en: Pr_efix:
cs: _Předpona:

en: _Max number of connections:
cs: _Maximální počet spojení:

en: Enable _persistent cache
cs: Povolit _trvalou mezipaměť

en: Use IDLE command
cs: Použít příkaz IDLE

en: Enable _bug workarounds
cs: Povolit _obcházení chyb

en: Use STATUS for mailbox checking
cs: Používat STATUS pro kontrolu poštovních schránek

en: Select parent folder of “%s”
cs: Výběr rodičovské složky pro „%s“

en: Select parent folder
cs: Vybrat rodičovskou složku

en: Renaming Inbox is special!
    You will create a subfolder %s in %s
    containing the messages from Inbox.
    Inbox and its subfolders will remain.
    What would you like to do?
cs: Přejmenování schránky Příchozí má extra podmínky!
    Vytvoříte podsložku %s v %s
    obsahující zprávy ze schránky Příchozí.
    Schránka Příchozí a její složky zůstanou.
    Co chcete udělat?

en: Question
cs: Otázka

en: Rename Inbox
cs: Přejmenovat Příchozí

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Folder rename failed. Reason: %s
cs: Přejmenování složky selhalo. Důvod: %s

en: Folder creation failed. Reason: %s
cs: Vytváření složky selhalo. Důvod: %s

en: An IMAP folder that is not a mailbox
    has no properties that can be changed.
cs: Složka IMAP, která není schránkou,
    nemá vlastnosti, které lze změnit.

en: Remote IMAP subfolder
cs: Vzdálená IMAP podsložka

note: INPUT FIELD CREATION
en: _Folder name:
cs: Název s_ložky:

en: Host:
cs: Počítač:

en: Subfolder of:
cs: Podsložka v:

en: _Browse…
cs: _Procházet…

en: read-only
cs: jen ke čtení

en: read-write
cs: čtení-zápis

en: admin
cs: správce

en: post
cs: posílat

en: append
cs: přidávat

en: delete
cs: mazat

en: special
cs: speciální

en: Permissions:
cs: Oprávnění:

en: 
    detailed permissions are available only for open folders
cs: 
    podrobnější údaje o oprávnění jsou k dispozici jen pro otevřené složky

en: 
    the server does not support ACLs
cs: 
    server nepodporuje oprávnění ACL

en: Quota:
cs: Kvóta:

en: quota information available only for open folders
cs: informace o kvótě jsou dostupné jen pro otevřené složky

en: the server does not support quotas
cs: server nepodporuje kvóty

en: no limits
cs: bez omezení

en: %s of %s (%.1f%%) used
cs: %s z %s (%.1f%%) využito

en: This folder is not stored in configuration. I do not yet know how to remove it from remote server.
cs: Tato složka není uložena v nastavení. Ještě nevím, jak ji odstranit ze vzdáleného serveru.

en: This will remove the folder “%s” from the list.
    You may use “New IMAP Folder” later to add this folder again.
cs: Poštovní schránka „%s“ bude odstraněna ze seznamu schránek.
    Později můžete použít „Přidat poštovní schránku IMAP“ na její opětovné zpřístupnění.

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Create IMAP subfolder
cs: Vytvořit podsložku IMAP

en: _Create
cs: _Vytvořit

en: server (top level)
cs: server (nejvyšší úroveň)

en: The character “%c” is used as hierarchy separator by the server and therefore not permitted in the folder name.
cs: Znak „%c“ se používá serverem jako oddělovač hierarchie a proto nesmí být v názvu složky.

en: Information — Balsa
cs: Informace — Balsa

en: _Clear
cs: V_ymazat

en: Cl_ose
cs: _Zavřít

en: WARNING:
cs: VAROVÁNÍ:

en: ERROR:
cs: CHYBA:

en: FATAL:
cs: ZÁVAŽNÉ:

en: No mailbox selected.
cs: Nebyla vybrána žádná poštovní schránka.

en: Mailbox “%s” is used by Balsa and I cannot remove it.
    If you really want to remove it, assign its function
    to some other mailbox.
cs: Poštovní schránku „%s“ používá Balsa a nemohu ji odstranit.
    Pokud ji opravdu chcete odstranit, přiřaďte její funkci jiné poštovní
    schránce.

en: This will remove the mailbox “%s” from the list of mailboxes. You may also delete the disk file or files associated with this mailbox.
    If you do not remove the file on disk you may “Add Mailbox” to access the mailbox again.
    What would you like to do?
cs: Poštovní schránka %s bude odstraněna ze seznamu poštovních schránek.
    Můžete též vymazat soubor nebo soubory přiřazené této poštovní schránce.
    Jestliže soubory z disku neodstraníte, můžete použít „Přidat poštovní schránku“ pro její opětovné zpřístupnění.
    Co chcete udělat?

en: Remove from _list
cs: Odstranit se _seznamu

en: Remove from list and _disk
cs: Odstranit ze seznamu a z _disku

en: This will remove the mailbox “%s” and all its messages from your IMAP server. If %s has subfolders, it will still appear as a node in the folder tree.
    You may use “New IMAP subfolder” later to add a mailbox with this name.
    What would you like to do?
cs: Poštovní schránka %s bude odstraněna spolu s jejími zprávami ze serveru IMAP. Pokud má schránka %s podsložky, budou se tyto stále objevovat jako uzly ve stromě se složkami.
    Později můžete použít „Přidat poštovní schránku IMAP“ na její opětovné zpřístupnění.
    Co chcete udělat?

en: _Remove from server
cs: Odst_ranit ze serveru

en: This will remove the mailbox “%s” from the list of mailboxes.
    You may use “Add Mailbox” later to access this mailbox again.
    What would you like to do?
cs: Poštovní schránka %s bude odstraněna ze seznamu schránek.
    Později můžete použít „Přidat poštovní schránku“ na její opětovné zpřístupnění.
    Co chcete udělat?

en: _Remove from list
cs: Odst_ranit se seznamu

en: Folder deletion failed. Reason: %s
cs: Odstraňování složky selhalo. Důvod: %s

en: Rename of %s to %s failed:
    %s
cs: Přejmenování %s na %s selhalo:
    %s

en: Local %s Mailbox Properties
cs: Vlastnosti místní poštovní schránky %s

en: New Local %s Mailbox
cs: Nová místní poštovní schránka %s

en: _Mailbox Name:
cs: _Název poštovní schránky:

en: Remote Mailbox Configurator
cs: Nastavení vzdálené poštovní schránky

en: _Delete messages from server after download
cs: Po stažení _odstranit zprávy ze serveru

note: toggle for check
en: _Enable check for new mail
cs: Povolit z_jišťování nové pošty

en: _Filter messages through procmail
cs: _Filtrovat zprávy přes procmail

en: Fi_lter Command:
cs: Příkaz fi_ltru:

note: advanced - toggle for apop
en: Disable _APOP
cs: Zakázat _APOP

note: toggle for enabling pipeling
en: Overlap commands
cs: Souběžné příkazy

en: _Identity:
cs: _Identita:

en: _Decrypt and check
    signatures automatically:
cs: Automaticky _rozšifrovat
    a ověřovat podpisy:

en: Never
cs: Nikdy

en: If Possible
cs: Pokud je to možné

en: Always
cs: Vždy

en: Show _Recipient column instead of Sender
cs: Zobrazit sloupec _Příjemce namísto Odesilatel

en: _Subscribe for new mail check
cs: Povolit z_jišťování nové pošty

en: _Thread messages
cs: Zprávy do v_láken

en: _Merge threads with the same subject
cs: Slučovat vlákna se stejným před_mětem

en: The folder edition to be written.
cs: Úpravy složky budou zapsány.

en: Scanning %s. Please wait…
cs: Zkoumá se poštovní schránka %s. Čekejte, prosím…

en: Scanning of %s failed: %s
    Check network connectivity.
cs: Zkoumání %s selhalo: %s
    Zkontrolujte připojení k síti.

en: Scanning of %s failed: %s
cs: Zkoumání %s selhalo: %s

en: You can apply filters only on mailbox
cs: Filtry lze použít pouze na poštovní schránky

en: Local _mbox mailbox…
cs: Místní poštovní schránka typu _Mbox…

en: Local Mail_dir mailbox…
cs: Místní poštovní schránka typu Mail_dir…

en: Local M_H mailbox…
cs: Místní poštovní schránka typu M_H…

en: Remote IMAP _folder…
cs: _Vzdálená složka typu IMAP…

en: Remote IMAP _subfolder…
cs: Vzdálená pod_složka typu IMAP…

[ctx: mailbox]
note: Translators: popup menu item "New" mailbox or folder
en: _New
cs: _Nová

note: clicked on the empty space
en: _Rescan
cs: _Přezkoumat

en: _Properties…
cs: Vlas_tnosti…

en: Mark as _Inbox
cs: Označ_it jako „Doručená pošta“

en: _Mark as Sentbox
cs: Označit _jako „Odeslaná pošta“

en: Mark as _Trash
cs: Označi_t jako „Koš“

en: Mark as D_raftbox
cs: Označit jako „_Rozepsaná pošta“

en: _Empty trash
cs: Vy_sypat koš

en: _Edit/Apply filters
cs: U_pravit/použít filtry

en: The path “%s” does not lead to a mailbox.
cs: Cesta „%s“ nevede k poštovní schránce.

en: Balsa cannot open your “%s” mailbox.
cs: Balsa nemůže otevřít vaši poštovní schránku „%s“.

en: Inbox
cs: Doručená pošta

en: Outbox
cs: Pošta k odeslání

en: Sentbox
cs: Odeslaná pošta

en: Draftbox
cs: Rozepsaná pošta

en: Trash
cs: Koš

en: Compressing mail folders…
cs: Komprimují se složky pošty…

en: Get new mail on start-up
cs: Po spuštění programu zkontrolovat novou poštu

en: Compose a new email to EMAIL@ADDRESS
cs: Vytvořit novou zprávu pro ELEKTRONICKÁ@ADRESA

en: Attach file at URI
cs: Přiložit soubor z adresy URI

en: Opens MAILBOXNAME
cs: Otevřít POŠTOVNÍ_SCHRÁNKU

en: MAILBOXNAME
cs: POŠTOVNÍ_SCHRÁNKA

en: Opens first unread mailbox
cs: Otevřít první poštovní schránku s nepřečtenými zprávami

en: Opens default Inbox on start-up
cs: Po spuštění porgramu otevřít výchozí schránku s příchozí poštou

en: Prints number unread and unsent messages
cs: Vypsat počet nepřečtených a neodeslaných zpráv

en: Show version
cs: Zobrazit verzi

en: Balsa is sending a mail now.
    Abort sending?
cs: Balsa nyní odesílá zprávu.
    Přerušit odesílání?

en: Subject or Sender Contains:
cs: Předmět nebo odesílatel obsahuje:

en: Subject or Recipient Contains:
cs: Předmět nebo příjemce obsahuje:

en: Subject Contains:
cs: Předmět obsahuje:

en: Body Contains:
cs: Tělo obsahuje:

en: Older than (days):
cs: Starší než (dnů):

en: Old at most (days):
cs: Starý nejvýše (dnů):

en: The Balsa email client is part of the GNOME desktop environment.
cs: Klient elektronické pošty Balsa je součást pracovního prostředí GNOME.

note: license ?
en: About Balsa
cs: O programu Balsa

en: Balsa closes files and connections. Please wait…
cs: Balsa zavírá soubory a spojení. Počkejte prosím…

en: You can apply filters only on mailbox
cs: Filtry lze použít pouze na poštovní schránky

en: Removing duplicates failed: %s
cs: Odstraňování duplikátů selhalo: %s

en: Removed %d duplicate | Removed %d duplicates
cs[0]: Odstraněn %d duplikát
cs[1]: Odstraněny %d duplikáty
cs[2]: Odstraněno %d duplikátů

en: No duplicates found
cs: Duplikáty nenalezeny

en: Unable to Open Mailbox!
    %s.
cs: Nelze otevřít poštovní schránku!
    %s.

en: Opening %s
cs: Otevírá se %s

en: Checking Mail…
cs: Kontroluje se pošta…

en: Mailboxes
cs: Poštovní schránky

en: IMAP mailbox: %s
cs: Poštovní schránka IMAP: %s

en: Local mailbox: %s
cs: Místní poštovní schránka: %s

en: You have received %d new message. | You have received %d new messages.
cs[0]: Obdrželi jste %d novou zprávu.
cs[1]: Obdrželi jste %d nové zprávy.
cs[2]: Obdrželi jste %d nových zpráv.

en: You have new mail.
cs: Máte novou poštu.

en: Search mailbox
cs: Hledání v poštovní schránce

en: _Search for:
cs: _Hledat:

note: builds the toggle buttons to specify fields concerned by * the search.
en: In:
cs: Kde:

en: S_ubject
cs: _Předmět

note: Frame with Apply and Clear buttons
en: Show only matching messages
cs: Zobrazit jen odpovídající zprávy

note: Frame with OK button
en: Open next matching message
cs: Otevřít následující odpovídající zprávu

en: _Reverse search
cs: Hledat po_zpátku

en: _Wrap around
cs: _Přecházet přes okraj

en: Could not open trash: %s
cs: Nelze otevřít koš: %s

en: Balsa: %s (read-only)
cs: Balsa: %s (jen ke čtení)

note: xgettext: this is the first part of the message * "Shown mailbox: %s with %d messages, %d new, %d hidden".
en: Shown mailbox: %s
cs: Zobrazená schránka: %s

en: with %d message | with %d messages
cs[0]: s %d zprávou
cs[1]: s %d zprávami
cs[2]: s %d zprávami

en: , %d new | , %d new
cs[0]: , %d nová
cs[1]: , %d nové
cs[2]: , %d nových

en: , %d hidden | , %d hidden
cs[0]: , %d skrytou
cs[1]: , %d skrytými
cs[2]: , %d skrytými

en: The next unread message is in %s
cs: Následující nepřečtená zpráva je v %s

en: Do you want to select %s?
cs: Chcete vybrat %s?

en: M_ove
cs: _Přesunout

en: Message from %s: %s
cs: Zpráva od %s: %s

en: While retrieving messages
cs: Během získávání zpráv

en: Until closed
cs: Do ukončení

en: Message number
cs: Číslo zprávy

en: Flat
cs: bez vláken

en: JWZ
cs: pokročilý

en: Unknown
cs: Neznámý

en: %s (default)
cs: %s (výchozí)

en: Default layout
cs: Výchozí rozvržení

en: Wide message layout
cs: Rozvržení pro široké zprávy

en: Wide screen layout
cs: Rozvržení pro širokoúhlou obrazovku

en: Show next unread message
cs: Zobrazit následující nepřečtenou zprávu

en: Show next message
cs: Zobrazit následující zprávu

en: Close message window
cs: Zavřít okno se zprávou

en: Error displaying %s: %s
cs: Chyba při zobrazení %s: %s

en: Show nothing
cs: Nezobrazit

en: Show dialog
cs: Zobrazit dialogové okno

en: Show in list
cs: Zobrazit v seznamu

en: Show in status bar
cs: Zobrazit ve stavové liště

en: Print to console
cs: Vypsat do konzole

en: Ask me
cs: Zeptat se

en: Remote POP3 mailbox…
cs: Vzdálená poštovní schránka typu POP3…

en: Remote IMAP folder…
cs: Vzdálená složka typu IMAP…

en: Remote mailbox servers
cs: Servery vzdálených poštovních schránek

en: Type
cs: Typ

en: Mailbox name
cs: Název poštovní schránky

en: _Modify
cs: _Upravit

en: Local mail directory
cs: Složka místní pošty

en: Select your local mail directory
cs: Vyberte složku vaší místní pošty

en: Outgoing mail servers
cs: Servery pro odchozí poštu

en: Server name
cs: Název serveru

en: Checking
cs: Kontrola

en: _Check mail automatically every
cs: _Kontrolovat poštu automaticky každých

en: minutes
cs: minut

en: Check _IMAP mailboxes
cs: Kontrolovat schránky _IMAP

en: Check Inbox _only
cs: Kontrolovat p_ouze Příchozí

en: When mail arrives:
cs: Když přijde nová pošta:

en: Display message
cs: Zobrazit zprávu

en: Play sound
cs: Přehrát zvuk

en: Show icon
cs: Zobrazit ikonu

en: Do background check quietly (no messages in status bar)
cs: Kontrolovat tiše na pozadí (žádné zprávy ve stavové liště)

en: _POP message size limit:
cs: _Limit velikosti zprávy POP:

en: Message disposition notification requests
cs: Požadavky na oznámení o doručení

en: When I receive a message whose sender requested a Message Disposition Notification (MDN), send it if:
cs: Došlá zpráva může obsahovat požadavek na zaslání „Oznámení o doručení“ (MDN). Zaslat oznámení v případě, že:

en: The message header looks clean (the notify-to address is the return path, and I am in the “To:” or “CC:” list).
cs: Hlavička zprávy vypadá důvěryhodně (adresa, na níž má být zasláno oznámení, je stejná jako návratová cesta, jsem uveden jako adresát v seznamu „Komu:“ nebo „Kopie:“).

en: The message header looks suspicious.
cs: Hlavička zprávy vypadá podezřele.

en: Word wrap
cs: Zalamování slov

en: Wrap outgoing text at
cs: Zalamovat odchozí text na

en: characters
cs: znaků

en: Other options
cs: Ostatní volby

en: Reply prefix:
cs: Prefix odpovědi:

en: Automatically quote original when replying
cs: Automaticky citovat originál při odpovědi

en: Forward a mail as attachment instead of quoting it
cs: Přeposílat poštu jako přílohu místo jejího citování

en: Copy outgoing messages to sentbox
cs: Kopírovat odchozí zprávy do Odeslané pošty

en: Send button always queues outgoing mail in outbox
cs: Tlačítko Poslat vždy zařadí odchozí poštu do K odeslání

en: _Send queued mail automatically every
cs: Ode_sílat poštu z fronty automaticky každých

en: Edit headers in external editor
cs: Upravovat hlavičky v externím editoru

en: Include HTML parts as text when replying or forwarding
cs: Vkládat HTML části jako text při odpovědi nebo přeposílání pošty

en: Main window
cs: Hlavní okno

en: Use preview pane
cs: Používat panel náhledu

en: Show message counts in mailbox list
cs: Zobrazovat počet zpráv v seznamu poštovních schránek

en: Automatically view message when mailbox opened
cs: Automaticky zobrazit zprávu při otevření poštovní schránky

en: Ask me before selecting a different mailbox to show an unread message
cs: Před výběrem jiné schránky se dotázat na zobrazení nepřečtených zpráv

en: Page Up/Page Down keys scroll text by
cs: Klávesy PageUp/PageDown posunou zprávu o

en: percent
cs: procent

en: Message window
cs: Okno se zprávou

en: After moving a message:
cs: Akce po přesunu zprávy:

en: Sorting and threading
cs: Řazení a vlákna

en: Default sort column:
cs: Výchozí sloupec pro řazení:

en: Thread messages by default
cs: Jako výchozí řadit zprávy do vláken

en: Expand threads on open
cs: Rozbalovat vlákna při otevření

note: fonts
en: Fonts
cs: Fonty

en: Use system fonts
cs: Používat systémový font

en: Use default font size
cs: Použít výchozí velikost písma

en: Message font:
cs: Font zprávy:

en: Subject font:
cs: Font předmětu:

note: Quoted text regular expression and RFC2646-style flowed text
en: Quoted and flowed text
cs: Citovaný a formátovaný text

en: Mark quoted text
cs: Označit citovaný text

en: Quoted text regular expression:
cs: Regulární výraz pro citovaný text:

en: Wrap text at
cs: Zalamovat text na

en: HTTP cache size: %s
cs: Velikost mezipaměti HTTP: %s

note: handling of multipart/alternative
en: Display of multipart/alternative parts
cs: Zobrazení částí Multipart/Alternative

en: Prefer text/plain over HTML
cs: Upřednostňovat prostý text před HTML

en: Manage exceptions…
cs: Spravovat výjimky…

en: Clear HTTP cache…
cs: Vymazat mezipaměť HTTP…

en: Message colors
cs: Barvy zprávy

en: Quote level %d color
cs: %d. úroveň citovaného textu

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Hyperlink color
cs: Barva odkazu

en: Format
cs: Formát

en: Date encoding (for strftime):
cs: Kódování data (pro strftime):

en: Selected headers:
cs: Vybrané hlavičky:

note: treatment of messages with 8-bit chars, but without proper MIME encoding
en: National (8-bit) characters in broken messages without codeset header
cs: Národní (osmibitové) znaky v chybných zprávách bez hlavičky codeset

en: display as “?”
cs: zobrazovat jako „?“

en: display in codeset
cs: zobrazovat ve znakové sadě

en: Information messages
cs: Informační zprávy

en: Information messages:
cs: Informační zprávy:

en: Warning messages:
cs: Varovná hlášení:

en: Error messages:
cs: Chybová hlášení:

en: Fatal error messages:
cs: Závažná chybová hlášení:

en: Debug messages:
cs: Ladicí zprávy:

en: Display progress dialog
cs: Zobrazovat dialog s průběhem

en: Display progress dialog when sending messages
cs: Při odesílání zpráv zobrazovat dialogové okno s průběhem

en: Display progress dialog when retrieving messages
cs: Při příjmu zpráv zobrazovat dialogové okno s průběhem

en: Address books
cs: Adresáře

en: Address book name
cs: Název adresáře

en: Auto-complete
cs: Automatické doplnění

en: _Set as default
cs: Na_stavit jako výchozí

en: Miscellaneous spelling settings
cs: Různá nastavení kontroly pravopisu

en: Check signature
cs: Kontrolovat podpis

en: Check quoted
cs: Kontrolovat citované

en: Start-up options
cs: Volby pro spuštění aplikace

en: Open Inbox upon start-up
cs: Po spuštění otevřít schránku s příchozí poštou

en: Check mail upon start-up
cs: Po spuštění zkontrolovat poštu

en: Remember open mailboxes between sessions
cs: Pamatovat si otevřené poštovní schránky napříč sezeními

en: Folder scanning
cs: Zkoumání složek

en: Choose depth 1 for fast start-up; this defers scanning some folders. To see more of the tree at start-up, choose a greater depth.
cs: Vyberte úroveň 1 pro rychlý start; to odloží zkoumání některých složek. Chcete-li po spuštění programu vidět ze stromu více, zvolte větší hloubku.

en: Scan local folders to depth
cs: Zkoumat místní složky do hloubky

en: Scan IMAP folders to depth
cs: Zkoumat složky IMAP do hloubky

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: Empty trash on exit
cs: Při ukončení vysypat koš

en: Close mailbox if unused more than
cs: Zavřít poštovní schránku, pokud není použita víc než

en: Deleting messages
cs: Odstranění zpráv

note: Translators: this used to be "using Mailbox -> Hide messages"; * the UTF-8 string for the right-arrow symbol is broken out to * avoid msgconv problems.
en: The following setting is global, but may be overridden for the selected mailbox using Mailbox %s Hide messages:
cs: Následující nastavení je globální, ale může být změněno pro zvolenou poštovní schránku pomocí Poštovní schránka %s Skrýt zprávy:

en: Hide messages marked as deleted
cs: Skrývat zprávy označené jako smazané

en: The following settings are global:
cs: Následující nastavení jsou globální:

en: Expunge deleted messages when mailbox is closed
cs: Likvidovat smazané zprávy při zavření poštovní schránky

en: …and if unused more than
cs: … a pokud není používána déle než

en: Mail options
cs: Volby pošty

en: Incoming
cs: Příchozí

en: Outgoing
cs: Odchozí

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Sort and thread
cs: Řazení a vlákna

en: Message
cs: Zpráva

en: Colors
cs: Barvy

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

note: must NOT be modal
en: Balsa Preferences
cs: Nastavení Balsy

en: Spelling
cs: Pravopis

en: Start-up
cs: Spouštění

en: Page %d of %d
cs: Strana %d z %d

en: Signed and encrypted
cs: Podepsané a šifrované

en: Signed
cs: Podepsané

en: Encrypted
cs: Šifrované

en: Cannot print page %d because the document has only %d page. | Cannot print page %d because the document has only %d pages.
cs[0]: Nelze vytisknout stranu %d, protože dokument má jen %d stranu.
cs[1]: Nelze vytisknout stranu %d, protože dokument má jen %d strany.
cs[2]: Nelze vytisknout stranu %d, protože dokument má jen %d stran.

en: inch
cs: palec

en: _Header Font:
cs: Font _hlavičky:

en: B_ody Font:
cs: Písm_o těla:

en: _Footer Font:
cs: Font _patičky:

note: syntax highlighting treatment of HTML messages and parts
en: Highlighting
cs: Zvýrazňování

en: Highlight _cited text
cs: Zvýraznit _citovaný text

en: Highlight _structured phrases
cs: Zvýraznit _strukturované fráze

en: Download images from remote servers (may be dangerous)
cs: Stahovat obrázky z cizích serverů (může být nebezpečné)

note: margins
en: Margins
cs: Okraje

en: _Top
cs: _Nahoře

en: _Bottom
cs: _Dole

en: _Left
cs: V_levo

en: _Right
cs: Vp_ravo

en: Error printing message: %s
cs: Chyba při tisku zprávy: %s

en: Error during filters loading:
cs: Chyba při načítání filtrů:

en: Error during filters loading: %s
    Filters may not be correct.
cs: Chyba při načítání filtrů: %s
    Filtry nemusejí být správně.

en: The option not to recognize “format=flowed” text has been removed.
cs: Volba nerozpoznávat text „format=flowed“ byla odstraněna.

en: The option not to send “format=flowed” text is now on the Options menu of the compose window.
cs: Volba neodesílat „format=flowed“ je nyní v nabídce „Volby“ v editačním okně.

en: The option to request a MDN is now on the Options menu of the compose window.
cs: Volba požadovat MDN je nyní v nabídce Volby editačního okna.

en: This version of Balsa uses a new user interface; if you have changed Balsa’s keyboard accelerators, you will need to set them again.
cs: Tato verze programu Balsa má nové uživatelské rozhraní; pokud jste si upravili klávesové zkratky programu Balsa, musíte si je znovu nastavit.

note: Translators: please use the initial letter of each language as * its accelerator; this is a long list, and unique accelerators * cannot be found.
en: _Brazilian Portuguese
cs: _Brazilská portugalština

en: _Catalan
cs: _Katalánština

en: _Chinese Simplified
cs: _Zjednodušená čínština

en: _Chinese Traditional
cs: _Tradiční čínština

en: _Czech
cs: Č_eština

en: _Danish
cs: _Dánština

en: _Dutch
cs: _Holandština

en: _English (American)
cs: _Americká angličtina

en: _English (British)
cs: _Britská angličtina

en: _Estonian
cs: _Estonština

en: _Finnish
cs: _Finština

en: _French
cs: _Francouzština

en: _German
cs: _Němčina

en: _German (Austrian)
cs: _Němčina (Rakousko)

en: _German (Swiss)
cs: _Němčina (Švýcarsko)

en: _Greek
cs: Ř_ečtina

en: _Hebrew
cs: _Hebrejština

en: _Hungarian
cs: _Maďarština

en: _Italian
cs: _Italština

en: _Japanese (JIS)
cs: _Japonština (JIS)

en: _Kazakh
cs: _Kazaština

en: _Korean
cs: _Korejština

en: _Latvian
cs: _Lotyština

en: _Lithuanian
cs: _Litevština

en: _Norwegian
cs: _Norština

en: _Polish
cs: _Polština

en: _Portuguese
cs: _Portugalština

en: _Romanian
cs: _Rumunština

en: _Russian
cs: _Ruština

en: _Serbian
cs: _Srbština

en: _Serbian (Latin)
cs: _Srbština (latinka)

en: _Slovak
cs: _Slovenština

en: _Spanish
cs: Š_panělština

en: _Swedish
cs: Š_védština

en: _Tatar
cs: _Tatarština

en: _Turkish
cs: _Turečtina

en: _Ukrainian
cs: _Ukrajinština

en: _Generic UTF-8
cs: _Obecné UTF-8

en: Attachment
cs: Příloha

en: Inline
cs: Vloženo

en: Reference
cs: Odkaz

en: (No name)
cs: (beze jména)

en: The message to “%s” is modified.
    Save message to Draftbox?
cs: Zpráva pro „%s“ byla změněna.
    Uložit zprávu do rozepsané pošty?

en: GNOME editor is not defined in your preferred applications.
cs: Mezi vašimi preferovanými aplikacemi GNOME není definován editor.

en: Select Identity
cs: Vyberte identitu

en: Saying yes will not send the file “%s” itself, but just a MIME message/external-body reference. Note that the recipient must have proper permissions to see the “real” file.
    
    Do you really want to attach this file as reference?
cs: Pokud odpovíte kladně, nepošle se soubor „%s“ přímo, ale pouze jako odkaz MIME typu message/external-body. Příjemce pošty musí disponovat odpovídajícími právy, aby mohl vidět „skutečný“ soubor.
    
    Opravdu chcete tento soubor přiložit jako odkaz?

en: Attach as Reference?
cs: Přiložit jako odkaz?

en: Choose character set
cs: Vyberte znakovou sadu

en: File
    %s
    is not encoded in US-ASCII or UTF-8.
    Please choose the character set used to encode the file.
cs: Soubor
    %s
    není kódován v US-ASCII ani UTF-8.
    Vyberte prosím znakovou sadu, ve které je soubor kódován.

en: Attach as MIME type:
cs: Přiložit jako typ MIME:

en: Character set for file %s changed from “%s” to “%s”.
cs: Znaková sada pro soubor %s změněna z „%s“ na „%s“.

en: (no subject)
cs: (Žádný předmět)

en: Cannot create file URI object for %s
cs: Nelze vytvořit souborový objekt URI pro %s

en: forwarded message
cs: přeposlaná zpráva

en: Message from %s, subject: “%s”
cs: Zpráva od %s, předmět: „%s“

en: Remove
cs: Odstranit

en: Open…
cs: Otevřít…

en: Attach file
cs: Přiložit soubor

en: Attaching message failed.
    Possible reason: not enough temporary space
cs: Připojení zprávy selhalo.
    Možný důvod: nedostatek místa pro dočasné soubory na disku

en: F_rom:
cs: _Od:

note: Subject:
en: S_ubject:
cs: _Předmět:

en: F_CC:
cs: _Automatická kopie:

note: Attachment list
en: _Attachments:
cs: Příl_ohy:

en: Mode
cs: Režim

en: Description
cs: Popis

en: Could not save attachment: %s
cs: Nelze uložit přílohu: %s

en: No subject
cs: Žádný předmět

en: decrypted:
cs: rozšifrováno:

en: inlined file “%s” (%s)
cs: vložený soubor „%s“ (%s)

en: attached file “%s” (%s)
cs: připojený soubor „%s“ (%s)

en: inlined %s part
cs: vložena část %s

en: attached %s part
cs: přiložena část %s

en: message from %s, subject “%s”
cs: zpráva od %s, předmět: „%s“

en: quoted
cs: citováno

en: quoted attachment
cs: citovaná příloha

en: Select parts for quotation
cs: Vyberte části, které citovat

en: Select the parts of the message which shall be quoted in the reply
cs: Vyberte části zprávy, které mají být citovány v odpovědi

en: <b>Warning:</b> The original message contains an abnormal mixture of encrypted and unencrypted parts. This <i>might</i> indicate an attack.
    Double-check the contents of the reply before sending.
cs: <b>Varování</b>: Původní zpráva obsahuje neobvyklou směs šifrovaných a nešifrovaných částí. To <i>může</i> naznačovat útok.
    Před odesláním raději dvakrát zkontrolujte obsah odpovědi.

en: You reply to an encrypted message. The reply will contain the decrypted contents of the original message.
    Consider to encrypt the reply, and verify that you do not unintentionally leak sensitive information.
cs: Odpovídáte na zašifrovanou zprávu. Odpověď obsahuje rozšifrovaný obsah původní zprávy.
    Zvažte proto zašifrování odpovědi a ujistěte se, že vám nezamýšleně neunikly citlivé informace.

en: Do not remind me again.
cs: Znovu neupozorňovat

en: you
cs: Vy

en: ------forwarded message from %s------
cs: ------přeposlaná zpráva od %s------

en: Message-ID: %s
cs: ID zprávy: %s

en: References:
cs: Odkazy:

en: On %s, %s wrote:
cs: Dne %s napsal %s:

en: %s wrote:
cs: %s napsal:

en: Could not save message.
cs: Nelze uložit zprávu.

en: Could not open draftbox: %s
cs: Nelze otevřít Rozepsanou poštu: %s

en: Message saved.
cs: Zpráva uložena.

en: Could not attach the file %s: %s.
cs: Nelze přiložit soubor %s: %s.

en: not an absolute path
cs: není absolutní cesta

en: does not exist
cs: neexistuje

en: not in current directory
cs: není v aktuálním složce

en: The link that you selected created
    a “Blind copy” (BCC) address.
    Please check that the address
    is appropriate.
cs: Odkaz, který jste zvolili, vytvořil
    adresu „Skrytá kopie“ (Bcc).
    Prosím, zkontrolujte, zda je adresa
    správná.

en: Cannot read the file “%s”: %s
cs: Nezdařilo se čtení souboru „%s“: %s

en: Include file
cs: Vložit soubor

note: Translators: please do not translate Face.
en: Could not load Face header file %s: %s
cs: Nelze nahrát hlavičkový soubor Face %s: %s

note: Translators: please do not translate Face.
en: Could not load X-Face header file %s: %s
cs: Nelze nahrát hlavičkový soubor X-Face %s: %s

en: No Subject
cs: Žádný předmět

en: _Send
cs: Ode_slat

en: You did not specify a subject for this message
cs: Nenapsali jste žádný předmět této zprávy

en: If you would like to provide one, enter it below.
cs: Pokud ho chcete poskytnout, zadejte ho níže.

en: Message could be encrypted
cs: Zprávu by bylo možné zašifrovat

en: Send _encrypted
cs: Od_eslat zašifrovanou

en: Send _unencrypted
cs: Odeslat neši_frovanou

en: You did not select encryption for this message, although %s public keys are available for all recipients. In order to protect your privacy, the message could be %s encrypted.
cs: Nebylo zvoleno šifrování této zprávy i přes to, že veřejné %s klíče jsou dostupné pro všechny příjemce. Abyste ochránili své soukromí, můžete zprávu zašifrovat pomocí %s.

en: error checking Autocrypt keys: %s
cs: chyba při konrole klíčů pro Autocrypt: %s

en: 
    However, encryption is discouraged as the Autocrypt status indicates that some recipients <i>might</i> not be able to read the message.
cs: 
    Avšak šifrování nedoporučujeme, protože Autocrypt je ve stavu, který naznačuje, že někteří příjemci <i>nemusí</i> být schopni zprávu přečíst.

en: <i>Note:</i> choosing encryption will import %u key from the Autocrypt database into the GnuPG key ring. | <i>Note:</i> choosing encryption will import %u keys from the Autocrypt database into the GnuPG key ring.
cs[0]: <i>Poznámka</i>: zvolením šifrování se naimportuje %u klíč z databáze Autocrypt do klíčenky GnuPG.
cs[1]: <i>Poznámka</i>: zvolením šifrování se naimportují %u klíče z databáze Autocrypt do klíčenky GnuPG.
cs[2]: <i>Poznámka</i>: zvolením šifrování se naimportuje %u klíčů z databáze Autocrypt do klíčenky GnuPG.

en: Cannot import Autocrypt keys: %s
cs: Nezdařilo se naimportovat klíče pro Autocrypt: %s

en: You selected OpenPGP security for this message.
cs: Zvolili jste zabezpečení zprávy pomocí OpenPGP.

en: The message text will be sent as plain text and as HTML, but only the plain part can be signed.
cs: Text zprávy bude odeslán jako čistý text a jako HTML, ale pouze čistý text může být podepsán.

en: The message contains attachments, which cannot be signed or encrypted.
cs: Zpráva obsahuje přílohy, které nemohou být podepsány ani zašifrovány.

en: You should select MIME mode if the complete message shall be protected. Do you really want to proceed?
cs: Měli byste zvolit mód MIME, má-li být chráněna celá zpráva. Opravdu chcete pokračovat ve zpracování?

en: sending message with GPG mode %d
cs: odesílá se zpráva v režimu GPG %d

en: Message could not be created
cs: Zprávu nelze vytvořit

en: Message could not be queued in outbox
cs: Zprávu nebylo možné zařadit do schránky „Pošta k odeslání“

en: Message could not be saved in sentbox
cs: Zprávu nebylo možné uložit mezi odeslané

en: Message could not be sent
cs: Zprávu nelze odeslat

en: Message could not be signed
cs: Zprávu nelze podepsat

en: Message could not be encrypted
cs: Zprávu nelze zašifrovat

en: Send failed: %s
    %s
cs: Odesílání selhalo: %s
    %s

en: Send failed: %s
cs: Odesílání selhalo: %s

en: Could not postpone message: %s
cs: Nelze odložit zprávu: %s

en: Message postponed.
cs: Zpráva odložena.

en: Could not postpone message.
cs: Nelze odložit zprávu.

en: Error starting spell checker: %s
cs: Chyba při spouštění kontroly pravopisu: %s

en: Reply to %s: %s
cs: Odpověď pro %s: %s

en: Forward message to %s: %s
cs: Přeposlat zprávu pro %s: %s

en: New message to %s: %s
cs: Nová zpráva pro %s: %s

en: _Language
cs: _Jazyk

en: Spell check
cs: Kontrola pravopisu

en: C_hange
cs: Z_měnit

en: Replace the current word with the selected suggestion
cs: Nahradit aktuální slovo vybraným navrhovaným slovem

en: Change _All
cs: Změnit _vše

en: Replace all occurrences of the current word with the selected suggestion
cs: Nahradit všechny výskyty tohoto slova vybraným návrhem

en: _Ignore
cs: _Ignorovat

en: Skip the current word
cs: Přeskočit toto slovo

en: I_gnore All
cs: I_gnorovat vše

en: Skip all occurrences of the current word
cs: Přeskočit všechny výskyty tohoto slova

en: _Learn
cs: _Naučit

en: Add the current word to your personal dictionary
cs: Přidat aktuální slovo do vašeho osobního slovníku

en: _Done
cs: _Dokončit

en: Finish spell checking
cs: Konec kontroly pravopisu

en: Revert all changes and finish spell checking
cs: Obnovit všechny změny do původního stavu a ukončit kontrolu pravopisu

en: BalsaSpellCheck: Enchant Error: %s
cs: Kontrola pravopisu Balsa: Chyba knihovny Enchant: %s

en: Store address: no addresses
cs: Uložit adresu: žádná adresa

en: Store Address
cs: Uložit adresu

en: No address book selected…
cs: Nebyl vybrán adresář…

en: Address could not be written to this address book.
cs: Nelze zapsat adresu do tohoto adresáře.

en: Address book could not be accessed.
cs: Nelze přistupovat k adresáři.

en: This mail address is already in this address book.
cs: Tato adresa již v tomto adresáři je.

en: Unexpected address book error. Report it.
cs: Neočekávaná chyba adresáře. Nahlaste ji.

en: Address Book:
cs: Adresář:

en: From:
cs: Od:

en: To:
cs: Komu:

en: CC:
cs: Kopie:

en: BCC:
cs: Skrytá kopie:

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Quit
cs: Ukončit

en: Check
cs: Zkontrolovat

en: Compose
cs: Vytvořit

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Reply
    to all
cs: Odpovědět
    všem

en: Reply
    to group
cs: Odpovědět
    skupině

en: Forward
cs: Přeposlat

en: Next
    unread
cs: Následující
    nepřečtená

en: Next
    flagged
cs: Následující
    označená

en: Previous
    part
cs: Předchozí
    část

en: Next
    part
cs: Následující
    část

en: Trash /
    Delete
cs: Koš /
    Odstranit

en: Postpone
cs: Odložit

en: Print
cs: Tisk

en: Request
    MDN
cs: Požadavek
    MDN

en: Send
cs: Odeslat

en: Send queued
cs: Odeslat z fronty

en: Exchange
cs: Vyměnit

en: Queue
cs: Zařadit

en: Attach
cs: Přiložit

en: Save
cs: Uložit

en: Identity
cs: Identita

en: Toggle
    new
cs: Označit
    jako novou

en: Mark all
cs: Označit vše

en: All
    headers
cs: Všechny
    hlavičky

en: Recheck
    cryptography
cs: Překontrolovat
    šifrování

en: Reset
    Filter
cs: Zrušit
    filtr

en: Message Preview
cs: Náhled zprávy

en: Sign
cs: Podepsat

en: Encrypt
cs: Zašifrovat

en: Undo
cs: Zpět

en: Redo
cs: Znovu

en: Expunge
cs: Odstranit

en: Empty
    Trash
cs: Vysypat
    koš

en: Queue this message for sending
cs: Zařadit tuto zprávu pro odeslání

en: Text Be_low Icons
cs: Text po_d ikonami

en: Priority Text Be_side Icons
cs: Text přednostně v_edle ikon

en: _Icons Only
cs: Jen _ikony

en: _Text Only
cs: Jen _text

en: Use Desktop _Default (%s)
cs: Po_užít výchozí pro pracovní plochu (%s)

en: _Customize Toolbars…
cs: _Přizpůsobit lišty nástrojů…

en: Customize Toolbars
cs: Přizpůsobit lišty nástrojů

en: Compose window
cs: Editační okno

en: Toolbar options
cs: Volby lišty nástrojů

en: _Wrap button labels
cs: _Zalamovat popisky tlačítek

en: Error displaying toolbar help: %s
cs: Chyba při zobrazování nápovědy pro lištu nástrojů: %s

note: Preview display
en: Preview
cs: Náhled

en: _Restore toolbar to standard buttons
cs: _Obnovit lištu nástrojů na standardní tlačítka

note: Style button
en: Toolbar _style…
cs: Vzhled lišty ná_strojů…

en: Available buttons
cs: Dostupná tlačítka

en: Current toolbar
cs: Aktuální lišta nástrojů

en: Move selected item up
cs: Posunout vybrané položky výš

en: Remove selected item from toolbar
cs: Odebrat vybrané položky z nástrojové lišty

en: Add selected item to toolbar
cs: Přidat vybrané položky na nástrojovou lištu

en: Move selected item down
cs: Posunout vybrané položky níž

en: _File
cs: _Soubor

[ctx: address book]
note: Translators: main menu item - New address book
en: _New
cs: _Nový

en: _VCard Address Book (GnomeCard)
cs: Adresář _vCard (GnomeCard)

en: _External query (a program)
cs: _Externí dotaz (na program)

en: _LDIF Address Book
cs: Adresář LDI_F

en: _LDAP Address Book
cs: Adresář _LDAP

en: _GPE Address Book
cs: Adresář _GPE

en: _Rubrica Address Book
cs: Adresář _Rubrica

en: _Properties
cs: Vlas_tnosti

en: _Quit
cs: U_končit

en: _Entry
cs: _Položka

en: _New Entry
cs: _Nová položka

en: _Delete Entry
cs: _Odstranit položku

en: _About
cs: O _aplikaci

[ctx: window menu]
note: Translators: window menu item - New message or mailbox
en: _New
cs: _Nová

en: Local mbox mailbox…
cs: Místní poštovní schránka typu mbox…

en: Local Maildir mailbox…
cs: Místní poštovní schránka typu Maildir…

en: Local MH mailbox…
cs: Místní poštovní schránka typu MH…

en: Remote IMAP subfolder…
cs: Vzdálená podsložka typu IMAP…

en: _Continue
cs: _Pokračovat

en: _Get New Mail
cs: Přijmout novou poštu

en: _Send Queued Mail
cs: Ode_slat čekající poštu

en: Send and _Receive Mail
cs: Odeslat a _přijmout poštu

en: Page _Setup
cs: Nastavení _stránky

en: _Print…
cs: _Tisk…

en: _Address Book
cs: _Adresář

en: A_utocrypt Database
cs: Databáze pro _Autocrypt

en: Empty _Trash
cs: Vysypa_t koš

en: _Copy
cs: Z_kopírovat

en: Select _Thread
cs: Vybra_t vlákno

en: _Find
cs: _Hledat

en: Find Ne_xt
cs: Najít ná_sledující

en: Find in _Message
cs: Hledat ve z_právě

en: F_ilters…
cs: F_iltry…

en: _Export Filters…
cs: E_xportovat filtry…

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _Settings…
cs: Na_stavení…

en: _Toolbars…
cs: Nás_trojové lišty…

en: _Identities…
cs: _Identity…

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Show Mailbox Tree
cs: Zobrazovat _strom schránek

en: Show Mailbox _Tabs
cs: Zobrazovat kar_ty schránek

en: Show Too_lbar
cs: Zobrazovat nástrojovou _lištu

en: Show St_atus Bar
cs: Zobrazovat st_avovou lištu

en: Show _Index Filter
cs: Zobrazovat rychlý f_iltr

en: _Wrap
cs: Zala_movat

en: _No Headers
cs: _Bez hlaviček

en: S_elected Headers
cs: _Vybrané hlavičky

en: All _Headers
cs: Všechny _hlavičky

en: Th_read messages
cs: Zp_rávy do vláken

en: E_xpand All
cs: Vše ro_zbalit

en: _Collapse All
cs: Vše s_balit

en: Zoom _In
cs: Přiblíž_it

en: Zoom _Out
cs: _Oddálit

en: Zoom _100%
cs: Přiblížení _100%

en: Mail_box
cs: Schrán_ka

en: _Hide Messages
cs: _Skrýt zprávy

en: _Deleted
cs: _Smazané

en: Un_deleted
cs: Nes_mazané

en: _Read
cs: _Přečtené

en: Un_read
cs: Ne_přečtené

en: Un_flagged
cs: Neo_značené

en: _Answered
cs: Z_odpovězené

en: Un_answered
cs: Nez_odpovězené

en: _Reset Filter
cs: Zrušit _filtr

en: Select _Filters…
cs: Vybrat filtry…

en: _Remove Duplicates
cs: Odstranit dupli_city

en: E_xpunge Deleted Messages
cs: Zlikvi_dovat smazané zprávy

en: _Message
cs: Zp_ráva

en: _New…
cs: _Nová…

en: Reply to _All…
cs: Odpovědět vš_em…

en: Reply to _Group…
cs: Odpovědět _skupině…

en: _Next Part
cs: _Následující část

en: _Previous Part
cs: _Předchozí část

en: Save Current Part…
cs: Uložit aktuální část…

en: _View Source…
cs: Zobrazit zdro_jový text…

en: Decrypt and check signatures
cs: Rozšifrovat a ověřit podpisy

en: _Select Text
cs: _Vybrat text

en: _Move to Trash
cs: Přesunout do _koše

en: _Toggle Flag
cs: Přepnou_t příznak

en: _New
cs: _Nové

en: _Go
cs: _Přejít na

en: Next Message
cs: Následující zprávu

en: Previous Message
cs: Předchozí zprávu

en: Next Unread Message
cs: Následující nepřečtenou zprávu

en: Next Flagged Message
cs: Následující označenou zprávu

en: _Contents
cs: O_bsah

en: _About Balsa
cs: O _aplikaci Balsa

en: _Include File…
cs: Vlož_it soubor

en: _Attach File…
cs: Přil_ožit soubor…

en: I_nclude Messages…
cs: V_ložit zprávy…

en: Attach _Messages…
cs: Přiložit zprávy…

en: _Save
cs: _Uložit

en: Page S_etup
cs: Nastav_ení stránky

en: Cu_t
cs: _Vyjmout

en: _Paste
cs: V_ložit

en: _Wrap Body
cs: _Zalámat tělo zprávy

en: _Reflow Selected Text
cs: _Sloučit vybraný text

en: Insert Si_gnature
cs: Vložit po_dpis

en: _Quote Message(s)
cs: _Citovat zprávu

en: C_heck Spelling
cs: Zkon_trolovat pravopis

en: Select _Identity…
cs: Vybrat _identitu…

en: Edit with GNOME-Editor
cs: Upravit v editoru GNOME

en: _Show
cs: _Zobrazit

en: F_rom
cs: _Od

en: Rec_ipients
cs: Příjemc_i

en: R_eply To
cs: O_dpovědět komu

en: F_cc
cs: Automatická _kopie

en: _Options
cs: V_olby

en: _Request Disposition Notification
cs: Žádat oznámení o stavu (_DN)

en: _Request Delivery Status Notification
cs: Žádat oznámení o doručení (DS_N)

en: Send as plain text and _HTML
cs: Odeslat jako prostý text i _HTML

en: _Sign Message
cs: Podep_sat zprávu

en: _Encrypt Message
cs: Z_ašifrovat zprávu

en: GnuPG uses _MIME mode
cs: GnuPG používající reži _MIME

en: GnuPG uses old _OpenPGP mode
cs: GnuPG používající starý režim _OpenPGP

en: S/MIME mode (_GpgSM)
cs: Režim S/MIME (_GpgSM)

en: Attach GnuPG _Public Key
cs: _Přiložit veřejný klíč GnuPG

en: _Escape Special Characters
cs: Oš_etřit speciální znaky
