Balsa - en to et translation catalogue (701 entries)

en: E-Mail utility
et: E-maili utiliit

note: The externq database doesn't support Id's, sorry!
en: No-Id
et: ID puudub

en: No-Name
et: Nimetu

en: TLS requested but not compiled in
et: NÃµutakse TSL-i aga seda pole programmi sisse kompileeritud

en: No error
et: Viga pole

en: Cannot read from address book
et: Aadressiraamatust ei saa lugeda

en: Cannot write to address book
et: Aadressiraamatusse ei saa kirjutada

en: Cannot connect to server
et: Ei saa serveriga ÃŒhendust

en: Cannot search in the address book
et: Aadressiraamatust ei saa otsida

en: Cannot add duplicate entry
et: Ei saa kahte samasugust sissekannet lisada

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: _Displayed Name:
et: _NÃ€idatav nimi:

en: _First Name:
et: _Eesnimi:

en: _Last Name:
et: _Perekonnanimi:

en: _Nickname:
et: _HÃŒÃŒdnimi:

en: O_rganization:
et: O_rganisatsioon:

en: _Email Address:
et: E-posti aadress:

en: (No subject)
et: (Teema puudub)

en: Open with %s
et: Ava %s-ga

en: Syntax error in the filter configuration file
et: SÃŒntaksiviga filtri hÃ€Ã€lestusfailis

en: Unable to allocate memory
et: VÃµimatu jaotada mÃ€lu

en: Error in regular expression syntax
et: Tavalise avaldise sÃŒntaksiviga

en: Attempt to apply an invalid filter
et: Ãritasid rakendada vigast filtrit

en: Invalid filter: %s
et: Vigane filter: %s

en: Error when copying messages: %s
et: Viga meili kopeerimisel: %s

en: Error when trashing messages: %s
et: Viga prÃŒgikasti tÃµstmisel: %s

en: Error when moving messages: %s
et: Viga meilide ÃŒmbertÃµstmisel: %s

en: %s: could not get data from stream: %s
et: %s: ei saanud andmeid voost: %s

en: %s: could not create new data object: %s
et: %s: ei suutnud luua uut andmeobjekti: %s

en: %s: could not create context: %s
et: %s: ei suutnud luua andmekogumit: %s

en: New Identity
et: Uus isik

en: Current
et: Aktiivne

en: Default
et: Vaikimisi

en: _Identity Name:
et: _Isiku nimi:

en: _Full Name:
et: _TÃ€ispikk nimi:

en: _Mailing Address:
et: _Meiliaadress:

en: Reply _To:
et: Vastuse saaja:

en: _Domain:
et: _Domeen:

en: F_orward String:
et: _Edasta tekstilÃµik:

en: SMT_P Server
et: SMT_P server:

note: create the "Signature" tab
en: Signature
et: Allkiri

en: Signature _Path:
et: Allkirja _Tee:

en: _Execute Signature
et: _KÃ€ivita Allkiri

en: Incl_ude Signature
et: _Lisa allkiri

en: Include Signature When For_warding
et: Lisa allkiri kirju edastades

en: Include Signature When Rep_lying
et: Lisa allkiri kirjadele vastates

en: encrypt messages by default
et: krÃŒpteeri sÃµnum vaikimisi

en: Error: The identity does not have a name
et: Viga: Isikul ei ole nime

en: Error: An identity with that name already exists
et: Viga: Selle nimega isik on juba olemas

en: Do you really want to delete the selected identity?
et: Kas sa tahad valitud isiku kustutada?

en: Manage Identities
et: Halda isikuid

note: IMAP host name + message
en: IMAP server %s alert:
    %s
et: IMAP serveri %s hoiatus:
    %s

note: IMAP host name + message
en: IMAP server %s error: %s
et: IMAP serveri %s viga: %s

en: Invalid date
et: Vigane kuupÃ€ev

en: %s: Opening %s Refcount: %d
et: %s: Avan %s Refcount %d

en: Downloading %ld kB
et: Allalaadimine %ld kB

en: Uploading %ld kB
et: Saatmine %ld kB

en: Server-side threading not supported.
et: Serveripoolne seostamine ei ole toetatud.

en: Open of %s failed. Errno = %d,
et: %s avamine ebaÃµnnestus. Viga = %d

en: Failed to sync mailbox "%s"
et: EbaÃµnnestus sÃŒnkroniseerimine meilikastiga "%s"

en: Mailbox %s does not appear to be a Maildir mailbox.
et: Meilikast %s ei paista olevat MailDir struktuuriga.

en: Could not create a MailDir directory at %s (%s)
et: Ei saa luua MailDir meilikataloogi %s (%s)

en: Could not create a MailDir at %s (%s)
et: Ei saa luua MailDir faili %s (%s)

en: Could not remove contents of %s:
    %s
et: Ei suutnud eemaldada %s sisu:
    %s

en: Could not remove %s:
    %s
et: Ei suutnud eemaldada %s:
    %s

en: Mailbox does not exist.
et: Meilikasti pole olemas.

en: Cannot read message
et: Ei suuda lugeda teadet

en: Data copy error
et: Andmete kopeerimise viga

en: Mailbox %s does not appear to be an Mbox mailbox.
et: Meilikast %s ei paista olevat Mbox meilikast.

en: Cannot open mailbox.
et: Ei suuda avada meilikasti.

en: Mailbox is not in mbox format.
et: Meilikast ei ole mbox struktuuriga.

en: Cannot lock mailbox.
et: Ei suutnud meilikasti lukustada.

en: %s: could not open %s.
et: %s Ei suuda avada %s.

en: %s: could not get new mime stream.
et: %s: ei suutnud saada uut mime voogu.

en: %s: %s is not in mbox format.
et: %s: %s ei ole mbox struktuuriga.

en: Cannot create message
et: Ei suuda meili luua

en: Message rename error
et: Viga meili ÃŒmbernimetamisel

en: Error setting flags on messages in mailbox %s
et: Ei suuda meilikastis %s seada meilidele lippe

en: Error appending message %d from %s to %s: %s
et: Viga meili lisamisel %d from %s to %s: %s

en: Retrieving Message %d of %d
et: Vastu vÃµetud %d %d-st

en: Received %ld kB of %ld
et: Vastu vÃµetud %ld kB %ld-st

en: Saving POP message to %s failed.
et: POP maili salvestamine ebaÃµnnestus %s.

en: Transfering POP message to %s failed.
et: POP kirja saatmine ebaÃµnnestus aadressile %s.

en: POP3 mailbox %s temp file error:
    %s
et: POP3 meilikast %s temp faili viga:
    %s

en: POP3 mailbox %s temp mailbox error:
et: POP3 meilikast %s temp meilikasti viga:

en: POP3 mailbox %s error: %s
et: POP3 meilikast %s viga: %s

en: POP3 message %d oversized: %d kB - skipped.
et: POP3 teade %d meil liiga suur %d kB - Ei saanud saata.

en: POP3 error: cannot open %s for writing.
et: POP3 viga: ei saa avada %s kirjutamiseks.

en: POP3 error: cannot close %s.
et: POP3 viga: ei saa sulgeda %s.

en: Relaying refused:
    %d: %s
    Message left in your outbox.
et: Server keeldus kirja vastu vÃµtmast:
    %d: %s
    Meil jÃ€i sinu Saatmisel meilikasti.

en: From:
et: Saatja:

en: From
et: Saatja

en: To:
et: Saaja:

en: Message left in Outbox (try again later)
et: Meil jÃ€i Saatmisel meilikasti (proovi hiljem uuesti)

en: Never
et: Ei kunagi

en: If Possible
et: Kui vÃµimalik

en: Required
et: NÃµutud

en: Error displaying %s: %s
et: Viga %s: nÃ€itamisel %s

en: Use _TLS
et: Kasuta _TLS-i

note: Items
en: _Close
et: _Sulge

en: Close the window
et: Sulge aken

en: _Select Text
et: _Vali tekst

en: Mailbox closed
et: Kirjakast suletud

en: Message Source
et: Kirja algtekst

en: Use balsa as default email client?
et: Kas eelistatud meililugejana vÃµtame kasutusele balsa?

en: _Yes
et: _Jah

en: _No
et: _Ei

en: Default Client
et: Vaikimisi meiliprogramm:

en: _Inbox:
et: Saabunud:

en: _Outbox:
et: Saatmisel:

en: _Sentbox:
et: Saadetud:

en: _Draftbox:
et: Mustandid:

en: _Trash:
et: _PrÃŒgikast:

en: The pathname "%s" must be specified canonically -- it must start with a '/'.
et: Rada "%s" tuleb anda kanooniliselt, s.t. alguses peab olema '/'.

en: The mailbox "%s" does not appear to be valid.
et: "%s" ei ole kehtiva postkasti nimi.

en: Please verify the locations of your default mail files.
    These will be created if necessary.
et: Palun kontrollige vaikimisi postifailide asukohad.
    Kui selliseid faile ei ole, siis need luuakse.

en: Mail Files
et: Postifailid

en: Problem Creating Mailboxes
    %s
et: Viga postkastide loomisel
    %s

en: You've successfully set up Balsa. Have fun!
       -- The Balsa development team
et: Teie Balsa paigaldamine Ãµnnestus. Edu ka edaspidiseks!
      -- Balsa arendusmeeskond

en: All Done!
et: Valmis!

en: Address Book
et: Aadressraamat

en: Yes, remember it
et: Jah, jÃ€ta meelde

en: No, type it in every time
et: Ei, trÃŒkin alati ise

en: Name of mail server for incoming _mail:
et: Saabuvate kirjade _meiliserveri nimi:

en: _Type of mail server:
et: Meiliserveri _TÃŒÃŒp:

en: Connect using _SSL:
et: Turvalisem _SSL ÃŒhendus:

en: Your email _login name:
et: Meili _kasutajanimi:

en: Your _password:
et: Meili _parool:

en: _SMTP Server:
et: _Saadetavate kirjade _meiliserveri nimi:

en: Your _Email Address, for this email account:
et: Sinu meiliaadress:

en: _Remember your password:
et: _JÃ€ta parool meelde:

en: _Local mail directory:
et: _Kohalik meilikataloog:

en: User Settings
et: Kasutaja seaded

en: Local Mail Problem
    %s
et: Viga kohaliku postiga
    %s

en: Welcome to Balsa!
et: Tere tulemast Balsasse!

en: Before you can send or receive email:
    
    -- either you should already have Internet access and an email account, provided by an Internet Service Provider, and you should have made that Internet connection on your computer
    
    -- or your Network Administrator at your place of work/study/similar may have set up your computer to connect to the network.
et: Enne kui sa saad meili saata vÃµi vastu vÃµtta:
    
    -- Peab sul olema juba tÃ¶Ã¶tav internetiÃŒhendus. Ka meili kasutajakonto peab juba tehtud olema.
    
    -- On sinu arvutivÃµrgu administraator sinu arvuti internetiÃŒhenduse jaoks valmis seadnud.

en: This will exit Balsa.
    Do you really want to do this?
et: See lÃµpetab Balsa.
    Kas sa tÃµesti tahad seda?

en: Error loading %s: %s
et: Viga laadimisel %s: %s

en: The path %s must be relative to the filesystem root (start with /).
et: Rada %s peab algama failisÃŒsteemi algusest (algama / mÃ€rgiga).

en: Couldn't create a directory: mkdir() failed on pathname "%s".
et: Ei suutnud luua kataloogi: mkdir() rajaga "%s" ei Ãµnnestunud.

en: The file with pathname "%s" is not a directory.
et: Rada "%s" ei ole kataloog.

en: Configure Balsa
et: Balsa hÃ€Ã€lestus

en: Balsa E-mail reader
et: Balsa meililugeja

en: Name
et: Nimi

en: E-Mail Address
et: E-posti aadress:

note: Entry widget for finding an address
en: _Search for Name:
et: _Otsi nime jÃ€rgi:

en: Send-To
et: Saaja

note: mode switching stuff
en: Treat multiple addresses as:
et: KÃ€sitle mitut aadressi kui:

en: alternative addresses for the same person
et: valikut sama isiku erinevatest aadressidest

en: a distribution list
et: saajate nimekirja

en: Error opening address book '%s':
    %s
et: Ei saanud avada aadressiraamatut '%s':
    %s

en: _User Name (Bind DN)
et: _Kasutajanimi (Bind DN)

en: Subject
et: Teema

en: Date
et: KuupÃ€ev

en: Size
et: Suurus

en: _Delete
et: Kustuta

en: _Undelete
et: Taasta

en: Move To _Trash
et: TÃµsta _PrÃŒgikasti

en: _Flagged
et: _Lipuga

en: Mailbox
et: Postikast

en: alternative parts
et: alternatiivsed osad

en: signed parts
et: allkirjastatud osad

en: encrypted parts
et: krÃŒpteeritud osad

en: rfc822 message
et: rfc822 sÃµnum

en: complete message
et: lÃµpeta sÃµnum

en: part %s: %s
et: osa %s: %s

en: encrypted:
et: krÃŒpteeritud:

en: Save...
et: Salvesta...

en: Select folder for saving selected parts
et: Vali kataloog kuhu valitud osad salvestada

en: Detected a good signature
et: Kirjal on usaldusvÃ€Ã€rne allkiri

en: One of the specified fields contains:
et: Ãks valitud vÃ€ljadest sisaldab:

en: None of the specified fields contains:
et: Ãkski valitud vÃ€ljadest ei sisalda:

en: One of the regular expressions matches
et: Ãks lihtne avaldis sobis

en: None of the regular expressions matches
et: Ãkski lihtsatest avaldistest ei sobinud

en: Match when date is in the interval:
et: Sobib kui kuupÃ€ev jÃ€Ã€b ajavahemikku:

en: Match when date is outside the interval:
et: Sobib kui kuupÃ€ev on vÃ€ljapool ajavahemikku:

en: Match when one of these flags is set:
et: Sobib kui ÃŒks nendest lippudest on pÃŒsti:

en: Match when none of these flags is set:
et: Sobib kui ÃŒkski nendest lippudest pole pÃŒsti:

en: You must specify at least one field for matching
et: Sa pead vÃ€hemalt ÃŒhe vÃ€lja sobivuse kontrolliks valima

en: You must provide a string
et: Sa pead ette andma tekstilÃµigu

en: Low date is incorrect
et: AlguskuupÃ€ev on ebakorrektne

en: High date is incorrect
et: LÃµpukuupÃ€ev on ebakorrektne

en: Low date is greater than high date
et: AlguskuupÃ€ev on uuem hilisem kui lÃµpukuupÃ€ev

en: _All
et: _KÃµik

en: C_lear
et: _Puhasta

en: _Body
et: _Keha

note: To:
en: _To:
et: _Kellele:

en: _From:
et: _Saatja:

en: _Subject
et: Teema

en: _User header:
et: _Kasuta pÃ€ist:

en: Unread
et: Lugemata

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Replied
et: Vastatud

en: Flagged
et: Lipuga

en: One of the specified f_ields contains
et: Ãks valitud _vÃ€ljadest sisaldab

en: Contain/Does _Not Contain
et: Sisaldab/_Ei sisalda

en: _One of the regular expressions matches
et: _Ãks tavaline avaldis sobib

note: Right/Add button
en: A_dd
et: _Lisa

note: Left/Remove button
en: _Remove
et: _Eemalda

en: One _Matches/None Matches
et: Ãks _sobib/Ãkski ei sobi

en: Inside/outside the date interval
et: KuupÃ€evade vahemiku sees/vÃ€ljas

en: Search T_ype:
et: Otsingu _tÃŒÃŒp:

en: Edit condition for filter:
et: Redigeeri filtri tingimusi:

en: Error displaying filter help: %s
et: Viga filri abiinfo nÃ€itamisel: %s

en: New filter
et: Uus filter

en: No filter name specified.
et: Filtrile nime ei pandudki.

en: Filter "%s" already exists.
et: Filter "%s" on juba olemas.

en: Filter must have conditions.
et: Filtri peab olema tingimus mida tÃ€ita.

en: You must provide a sound to play
et: Pead valima heli mida mÃ€ngida

en: Simple
et: Lihtne

en: Regular Expression
et: Tavaline avaldis

en: Date interval
et: KuupÃ€eva vahemik

en: Flag condition
et: Lipu olukord

en: Copy to folder:
et: Kopeeri kausta:

en: Move to folder:
et: TÃµsta kausta:

en: Print on printer:
et: TrÃŒki printerile:

en: Run program:
et: KÃ€ivita programm:

en: Send to Trash
et: Saada prÃŒgikasti

en: OR
et: VÃI

en: AND
et: JA

note: new button #define MENU_FILE_NEW_POS 0
en: _New
et: _Uus

note: The name entry
en: _Filter name:
et: _Filtri nimi:

en: _Edit
et: _Redaktor

en: Ne_w
et: _Uus

note: The notification area
en: Notification:
et: MÃ€rguanne:

note: Notification buttons
en: Play sound:
et: MÃ€ngi heli:

en: Use Sound...
et: Kasuta heli...

en: Popup text:
et: Avanev tekst:

note: The action area
en: Action to perform:
et: Tegevus:

en: Match
et: Vastab

en: Action
et: Tegevus

en: Revert
et: Taasta

en: A filter run dialog is open.Close it before you can modify filters.
et: Filtri jooksutamise aken on lahti, sulge see. Alles siis saad filtreid muuta.

en: Balsa Filters
et: Balsa filtrid

en: Filter "%s" has no condition.
et: "%s" filtril ei ole tingimust.

en: Unable to export filter %s, an error occurred.
et: Ei saa eksportida filtrit %s, sest tekkis viga.

en: There are opened filter run dialogs, close them before you can modify filters.
et: Mitu filtri jooksutamise akent on lahti, sulge need. Alles siis saad filtreid muuta.

en: Balsa Filters Export
et: Balsa filtrite eksport

en: Error displaying run filters help: %s
et: Tekkis viga filtrijooksutamise abiinfo nÃ€itamisel: %s

en: Error when applying filters
et: Viga filtrite rakendamisel

en: The filter "%s" is not compatible with the mailbox type of "%s".
    This happens for example when you use regular expressions match with IMAP mailboxes, it is done by a very slow method; if possible, use substring match instead.
et: Filter "%s" ei ÃŒhildu "%s" tÃŒÃŒpi postkastiga.
    See juttub nÃ€iteks kui kasutad tavalisi vÃ€ljendeid mis sobivad IMAP postkastiga. See on vÃ€ga aeglase meetodiga tehtav. Kui vÃµimalik, kasuta parem alamteksti otsimist.

en: Balsa Filters of Mailbox:
et: Balsa postkasti filtrid:

en: On reception
et: VastuvÃµtmisel

en: On exit
et: VÃ€ljumisel

note: up button
en: _Up
et: Ã_les

note: down button
en: Do_wn
et: _Alla

en: The filters dialog is opened, close it before you can run filters on any mailbox
et: Filtrite aken on lahti, sulge see, enne kui saad ÃŒheski postkastis filtrit jooksutama hakata.

en: Remote IMAP folder
et: Kaugel IMAP kataloog

note: must NOT be modal
en: _Update
et: _Uuenda

en: C_reate
et: _Loo

en: _Basic
et: _Lihtne

en: _Max number of connections
et: _Maksimaalne ÃŒhenduste arv

en: Enable _persistent cache
et: Luba _pÃŒsiv vahemÃ€lu

en: Enable _bug workarounds
et: Luba _vigade jÃ€lgimise masinavÃ€rk

en: _Advanced
et: _Eriline

note: INPUT FIELD CREATION
en: Descriptive _Name:
et: Kirjeldav _nimi:

note: username
en: Use_r name:
et: _Kasutaja nimi:

en: _Password:
et: _Parool:

en: Subscribed _folders only
et: ainult _tellitud kataloogid

en: Always show _INBOX
et: NÃ€ita alati _Sisendkasti

en: Pr_efix
et: _Eesliide

en: Select parent folder
et: Valige emakataloog

en: Question
et: KÃŒsimus

en: Rename INBOX
et: Nimeta INBOX ÃŒmber

en: Cancel
et: Vabandust

en: Folder rename failed. Reason: %s
et: Kataloogi ÃŒmbernimetamine ebaÃµnnestus. PÃµhjus: %s

en: Folder creation failed. Reason: %s
et: Kataloogi loomine ebaÃµnnestus. PÃµhjus: %s

en: An IMAP folder that is not a mailbox
    has no properties that can be changed.
et: IMAP-i kataloogil mis ei ole postkast
    ei ole omadusi mida saaks muuta.

en: Remote IMAP subfolder
et: Eemal IMAP-i alamkataloog

en: _Create
et: _Loo

en: Rename or move subfolder
et: Alamkataloogi liigutamine vÃµi ÃŒmbernimetamine

en: Create subfolder
et: Loo alamkataloog

note: INPUT FIELD CREATION
en: _Folder name:
et: _Kataloogi nimi:

en: _Browse...
et: _Sirvi...

en: _Subfolder of:
et: _Alamkataloog:

en: This folder is not stored in configuration. I do not yet know how to remove it from remote server.
et: Konfiguratsioonifail ei tea sellest kataloogist midagi. Ma ei tea veel, kuidas seda eemalasuvast serverist eemaldada saab.

en: This will remove the folder "%s" from the list.
    You may use "New IMAP Folder" later to add this folder again.
et: See eemaldab kataloogi nimega "%s" postkastide nimekirjast
    Sa vÃµid hiljem kasutada "Uus IMAP kataloog" nuppu,
     et seda postkasti uuesti lisada.

en: Confirm
et: Kinnita

en: Information - Balsa
et: Informatsioon - Balsa

en: WARNING:
et: HOIATUS:

en: ERROR:
et: VIGA:

en: FATAL:
et: SAATUSLIK:

en: Use _SSL
et: Kasuta _SSL-i

en: No mailbox selected.
et: Ãhtegi postkasti pole valitud.

en: _Add
et: _Lisa

note: mailbox name
en: Mailbox _Name:
et: Kirjakasti _nimi:

en: Remote Mailbox Configurator
et: Serveri postkasti konfigureerimine

note: password field
en: Pass_word:
et: _Parool:

en: _Delete messages from server after download
et: _Kustuta kirjad serverist peale allalaadimist

en: _Filter messages through procmail
et: _Filtreeri sÃµnumeid procmaili abil

en: Fi_lter Command:
et: Fi_ltri kÃ€sk:

en: _Enable check for new mail
et: _Luba uute kirjade kontroll

en: Disable _APOP
et: Keela _APOP

note: username
en: _Username:
et: _Kasutajanimi:

en: _Remember Password
et: _JÃ€ta parool meelde

en: F_older Path:
et: Katal_oogi rada:

en: Identity:
et: Isik:

en: Show address:
et: NÃ€ita aadressi:

en: _From
et: _Saatja

en: _To
et: _Kellele

en: Always
et: Alati

en: Remote _IMAP mailbox...
et: _IMAP serveri kirjakast...

en: Remote IMAP _folder...
et: IMAP serveri _kataloog...

en: Remote IMAP _subfolder...
et: IMAP serveri _alamkataloog...

en: _Properties...
et: _Omadused...

en: _Open
et: _Ava

en: Mark as _Trash
et: MÃ€rgi _PrÃŒgiks

en: _Edit/Apply filters
et: _Muuda/Rakenda filtreid

en: Local mailbox %s loaded as: %s
et: Kohalik postkast %s loetud nimega: %s

en: Local folder %s
et: Kohalik kaust %s

en: Balsa closes files and connections. Please wait...
et: Balsa sulgeb faile ja ÃŒhendusi. Palun oota...

en: _Deleted
et: _Kustutatud

en: Un_Deleted
et: K_ustutamata

en: _Read
et: _Loetud

en: Un_read
et: L_ugemata

en: Un_flagged
et: _Liputa

en: _Answered
et: _Vastatud

en: Un_answered
et: V_astamata

en: _No Headers
et: PÃ€iseid ei _nÃ€idata

en: Display no headers
et: PÃ€iseid ei nÃ€idata

en: S_elected Headers
et: Tavalin_e kuva

en: All _Headers
et: NÃ€ita kÃµiki _pÃ€iseid

en: Display all headers
et: NÃ€ita kÃµiki pÃ€iseid

en: _Message...
et: _SÃµnum...

en: Compose a new message
et: Kirjuta uus kiri

note: We could use GNOMEUIINFO_INCLUDE but it appends the menu instead of including at specified position
en: Local mbox mailbox...
et: Kohalik mbox postikast...

en: Add a new mbox style mailbox
et: Lisa uus mbox stiilis postkast

en: Local Maildir mailbox...
et: Kohalik Maildir postikast...

en: Add a new Maildir style mailbox
et: Lisa uus Maildir stiilis postkast

en: Local MH mailbox...
et: Kohalik MH postikast...

en: Add a new MH style mailbox
et: Lisa uus MH stiilis postkast

en: Remote IMAP mailbox...
et: Kaugel IMAP postkast...

en: Add a new IMAP mailbox
et: Lisa uus IMAP postkast

en: Remote IMAP folder...
et: Kaugel IMAP kataloog...

en: Add a new IMAP folder
et: Lisa uus IMAP kataloog

en: Remote IMAP subfolder...
et: Kaugel IMAP alamkataloog...

en: Add a new IMAP subfolder
et: Lisa uus IMAP alamkataloog

en: _Continue
et: _JÃ€tka

en: Continue editing current message
et: JÃ€tka kÃ€esoleva sÃµnumi kirjutamist

note: Ctrl-M
en: _Get New Mail
et: _TÃµmba Ã€ra uued sÃµnumid

en: Fetch new incoming mail
et: TÃµmba uued sissetulevad kirjad

note: Ctrl-S
en: _Send Queued Mail
et: _Saada jÃ€rjekorras olevad

en: Send messages from the outbox
et: Saada sÃµnumid vÃ€ljundkastist

note: Ctrl-B
en: Send and _Receive Mail
et: Saada / vÃµta vastu

en: Send and Receive messages
et: Saada / vÃµta vastu

en: _Print...
et: _TrÃŒki...

en: Print current message
et: TrÃŒki aktiivne sÃµnum

en: _Address Book...
et: _Aadressiraamat...

en: Open the address book
et: Ava aadressiraamat

en: F_ilters...
et: _Filtrid...

en: Manage filters
et: Halda filtreid

en: _Export Filters
et: _VÃ€ljundfiltrid

en: _Show Mailbox Tree
et: _NÃ€ita postkastipuud

en: E_xpand All
et: _Ava kÃµik

en: Expand all threads
et: Ava kÃµik teemalÃµngad

en: _Collapse All
et: _Sulge kÃµik

en: Collapse all expanded threads
et: Sulge kÃµik avatud teemalÃµngad

en: Zoom _In
et: _Suurenda

en: Increase magnification
et: Lisab suurust

en: Zoom _Out
et: _VÃ€henda

en: Decrease magnification
et: VÃ€hendab suurust

note: To warn msgfmt that the % sign isn't a format specifier: To warn msgfmt that the % sign isn't a * format specifier:
en: Zoom _100%
et: Suurus _100%

en: No magnification
et: Ei suurenda

en: Reply to the current message
et: Vasta aktiivsele sÃµnumile

note: A
en: Reply to _All...
et: Vasta _KÃµigile...

en: Reply to all recipients of the current message
et: Vastab kÃµigile aktiivse sÃµnumi adressaatidele

en: Reply to _Group...
et: Vasta _KÃµigile...

en: Reply to mailing list
et: Vastab kÃµigile algse sÃµnumi saajatele

en: _Forward attached...
et: _Edasta manusena...

en: Forward the current message as attachment
et: Edastab valitud sÃµnum manusena

en: Forward _inline...
et: Edasta _samal joonel...

en: Forward the current message inline
et: Edastab valitud sÃµnum samal joonel

en: _Move to Trash
et: _Liiguta prÃŒgikasti

en: Move the current message to Trash mailbox
et: Saada akriivne sÃµnum prÃŒgikasti

note: !
en: _Toggle flag
et: _PÃ¶Ã¶ra lipp

en: Next Message
et: JÃ€rgmine sÃµnum

en: Previous Message
et: Eelmine sÃµnum

en: Next Unread Message
et: JÃ€rgmine lugemata sÃµnum

en: Next Flagged Message
et: JÃ€rgmine lipuga kiri

en: _Hide messages
et: _Peida sÃµnumid

en: _Select All
et: _Vali kÃµik

en: Select all messages in current mailbox
et: Vali kÃµik sÃµnumid aktiivses kirjakastis

en: Edit the selected mailbox
et: Muuda valitud postkasti

en: Delete the selected mailbox
et: Kustuta valitud postkast

en: Empty _Trash
et: TÃŒhjenda _prÃŒgikast

en: Delete messages from the Trash mailbox
et: Kustuta kirjad prÃŒgikastist

en: _Toolbars...
et: _TÃ¶Ã¶riistaribad...

en: _Identities...
et: _Isikud...

en: Mail_box
et: _Postkast

en: _Message
et: Kiri

en: Mail_boxes
et: _Postkastid

en: Forward the current message
et: Saadab valitud sÃµnumi kellelegi edasi

note: D
en: _Delete to Trash
et: Kustuta

en: _Tools
et: _TÃ¶Ã¶riistaribad

en: Subject or Sender _Contains:
et: Teema vÃµi Saatja _Sisaldab:

en: Checking Mail...
et: Kontrollin meile...

en: Finished Checking.
et: Kontollimine lÃµpetatud.

note: Frame with Apply and Clear buttons
en: Show only matching messages
et: NÃ€ita ainult ÃŒhtivaid sÃµnumeid

en: Could not open trash: %s
et: Ei suutnud avada prÃŒgi: %s

en: Inbox
et: Sisendkast

en: Outbox
et: VÃ€ljundkast

en: Sentbox
et: Saadetud

en: Draftbox
et: Mustandid

en: Trash
et: PrÃŒgikast

en: Reply to this message
et: Vasta sellele kirjale

en: Reply to all recipients of this message
et: Vasta kÃµigile selle kirja saajatele

en: Forward this message as attachment
et: Edasta sÃµnum manusena

en: Forward this message inline
et: Edasta sÃµnum samal joonel

en: _Next Message
et: _JÃ€rgmine sÃµnum

en: Next message
et: JÃ€rgmine sÃµnum

en: _Previous Message
et: _Eelmine sÃµnum

en: Move the message to Trash mailbox
et: TÃµsta valitud sÃµnum prÃŒgikasti

en: File name: %s
et: Faili nimi: %s

en: Mail server: %s
et: E-posti server: %s

en: Subject: %s
et: Teema: %s

en: Error showing %s: %s
et: Viga %s nÃ€itamisel: %s

en: Subject:
et: Teema:

en: Date:
et: KuupÃ€ev

note: bcc:
en: Bcc:
et: Bcc.

en: Type: %s (%s)
et: TÃŒÃŒp: %s (%s)

en: Content Type: %s
et: Sisu tÃŒÃŒp: %s

en: S_ave part
et: S_alvesta osa

en: View _part with %s
et: Vaata _osa %s-ga

en: While Retrieving Messages
et: Kirjade laadimisel

en: Until Closed
et: Kuni sulgemiseni

note: must NOT be modal
en: Balsa Preferences
et: Balsa eelistused

en: Mail Servers
et: E-posti serverid

en: Mail Options
et: Posti mÃ€Ã€rangud

en: Display
et: NÃ€it

en: Spelling
et: Ãigekiri

en: Misc
et: Muud

en: Startup
et: KÃ€ivitus

en: Remote Mailbox Servers
et: Meiliserverid

en: Type
et: TÃŒÃŒp:

en: _Modify
et: _Muuda

en: Select your local mail directory
et: Valige kohalik postikataloog

en: Incoming
et: Sissetulevad

en: Outgoing
et: VÃ€ljuvad

en: Checking
et: Kontrollimine

en: _Check mail automatically every:
et: TÃµmba Ã€ra uued sÃµnumid automaatselt intervalliga:

en: minutes
et: minutit

en: Check _IMAP mailboxes
et: Kontrolli _IMAP postkaste

en: Check INBOX _only
et: Kontrolli ainult _Sisendkasti

en: Display message if new mail has arrived in an open mailbox
et: NÃ€ita teadet kui avatud postkasti saabus uus kiri

en: Do background check quietly (no messages in status bar)
et: Kontrolli vaikselt tagaplaanil (olekuribal teadeid ei nÃ€idata)

en: _POP message size limit:
et: _POP sÃµnumi maksimaalne suurus:

en: Wrap Incoming Text at:
et: Poolita sissetulevate sÃµnumite read alates:

en: characters
et: tÃ€hemÃ€rgid

en: prefer text/plain over html
et: eelista html-i asemel tavalist teksti

en: display as "?"
et: nÃ€ita kui "?"

en: display using codeset
et: NÃ€ita kasutades koodilehekÃŒlge

en: The message header looks suspicious.
et: SÃµnumi pÃ€is paistab olevat kahtlane.

en: Word Wrap
et: Poolitus sÃµnade vahel

en: Wrap Outgoing Text at:
et: Poolit vÃ€ljuvate kirjade read:

en: Other Options
et: Muud vÃµimalused

en: Reply Prefix:
et: Vastamise eesliide:

en: Edit headers in external editor
et: Redigeeri pÃ€iseid vÃ€lises tekstitÃ¶Ã¶tlusprogrammis

en: Automatically quote original when replying
et: Vastuse saatmisel pane originaal tsitaadina automaatselt kaasa

en: Forward a mail as attachment instead of quoting it
et: SÃµnumi edasisaatmisel pane originaal manusena kaasa, mitte tsitaadina

en: Send button always queues outgoing mail in outbox
et: Saada nupp paneb saadetava sÃµnumi alati vÃ€ljundkasti jÃ€rjekorda

en: Copy outgoing messages to sentbox
et: Kopeeri vÃ€ljuvad meilid Saadetud meilikasti

en: Status Messages
et: Olekuteated

en: Colors
et: VÃ€rvid

en: Message
et: SÃµnum

en: Sort and Thread
et: Sortimine ja lÃµng

en: Main Window
et: PÃµhiaken

en: Use preview pane
et: Kasuta ÃŒlevaatepaneeli

en: Show mailbox statistics in left pane
et: NÃ€ita vasakus aknas postkasti statistikat

en: Use alternative main window layout
et: Kasuta alternatiivset peaakna paigutust

en: Automatically view message when mailbox opened
et: Postkasti avamisel nÃ€ita automaatselt sÃµnumit

en: PageUp/PageDown keys scroll message by:
et: PageUp/PageDown klahvid kerivad sÃµnumit:

en: percent
et: protsenti

en: Display Progress Dialog
et: NÃ€ita progressidialoogi

en: Encoding
et: Kodeering

en: Date encoding (for strftime):
et: KuupÃ€eva kodeerimine (strftime jaoks):

en: Selected headers:
et: Valitud pÃ€ised:

en: Information Messages
et: Teated

en: Warning Messages
et: Hoiatusteated

en: Error Messages
et: Veateated

en: Fatal Error Messages
et: Saatuslikud veateated

en: Debug Messages
et: Avasta meilides vigu

en: Message Colors
et: Meili vÃ€rvid

en: Quote level %d color
et: %d taseme tsitaadi vÃ€rv

en: Link Color
et: Lingi vÃ€rv

en: Hyperlink color
et: HÃŒperlingi vÃ€rv

en: Composition Window
et: Koostamise aken

en: Invalid or incomplete address label color
et: Vigase vÃµi lÃµpetamata aadressi sildi vÃ€rv

en: Fonts
et: Kirjastiilid

en: Message Font
et: Meili kirjastiil

en: Message Subject Font
et: Meili Teema kirjastiil

en: Sorting and Threading
et: Sorteerimine ja teemalÃµng

en: Default sort column
et: Vaikimisi sorteerimisveerg

en: Default threading style
et: Vaikimisi teemalÃµnga stiil

en: Expand threads on open
et: Haruta teemalÃµngad avamisel lahti

en: Miscellaneous Spelling Settings
et: Mitmesugused Ãµigekirja seaded

en: Check signature
et: Kontrolli signatuuri

en: Check quoted
et: Kontrolli tsitaate

en: Miscellaneous
et: Mitmesugust

en: Debug
et: PrussakatÃµrje

en: Empty Trash on exit
et: TÃŒhjenda lahkumisel prÃŒgikast

en: Automatically close mailbox if unused more than
et: Sulge kirjakast automaatselt kui pole kasutatud rohkem kui

en: Deleting Messages
et: SÃµnumite kustutamine

en: The following setting is global, but may be overridden
    for the selected mailbox using Mailbox -> Hide messages:
et: JÃ€rgmine sÃ€te on ÃŒleprogrammiline, kuid seda saab alistada
    valitud postkastis kasutades Postkast -> Peida sÃµnumid:

en: Hide messages marked as deleted
et: Peida sÃµnumid mis on kustutatuks mÃ€rgitud

en: The following settings are global.
et: JÃ€rgmine seade on ÃŒleprogrammiline.

en: Expunge deleted messages when mailbox is closed
et: Peale postkasti sulgemist hÃ€vita lÃµplikult kirjad mis on mÃ€rgitud kustutatuks

en:  ...and if mailbox is unused more than
et: ... ja kui postkasti pole kasutatud rohkem kui

en: Message Window
et: SÃµnumi aken

en: Action after moving/trashing a message
et: Tegevus peale sÃµnumi kustutamist

en: Options
et: Valikud

en: Open Inbox upon startup
et: Ava kÃ€ivitamisel sisendkast

en: Check mail upon startup
et: Kontrolli kÃ€ivitamisel kas on uusi sÃµnumeid

en: Remember open mailboxes between sessions
et: Sessioonide vahel jÃ€ta meelde millised postkastid on avatud

en: Address Book Name
et: Aadressiraamatu nimi

en: _Set as default
et: _Sea vaikimisi

en: Remote POP3 mailbox...
et: Eemal POP3 kirjakast...

en: Show nothing
et: Ãra nÃ€ita midagi

en: Show dialog
et: NÃ€ita dialoogi

en: Show in list
et: NÃ€ita nimekirjas

en: Show in status bar
et: NÃ€ita olekuribal

en: Print to console
et: TrÃŒki puldile

en: Ask me
et: KÃŒsi minult

en: Show next unread message
et: NÃ€ita jÃ€rgmist lugemata sÃµnumit

en: Show next message
et: NÃ€ita jÃ€rgmist sÃµnumit

en: Close message window
et: Sulge sÃµnumi aken

en: Page: %i/%i
et: Leht: %i/%i

en: Preparing an HTML part, which must start on a new page.
    Print this part?
et: Valmistan ette HTML-i osa, mis peab algama uuel lehekÃŒljel.
    Kas see osa ÃŒldse trÃŒkkida ?

note: gather some info about this part four fields, one terminator
en: Type:
et: TÃŒÃŒp:

en: File name:
et: Faili nimi:

en: Font available for printing
et: Font on trÃŒkkimiseks saadaval

en: Font <b>not</b> available for printing. Closest: %s
et: Font <b>ei ole</b> trÃŒkkimiseks saadaval. LÃ€him: %s

en: Select Font
et: Valige font

en: Change...
et: Muuda...

en: Print message
et: TrÃŒki sÃµnum

note: create a 2nd notebook page for the fonts
en: _Fonts
et: _Fondid

en: Header font
et: PÃ€ise font

en: Body font
et: Keha font

en: Footer font
et: Jaluse font

en: Balsa: message print preview
et: Balsa: sÃµnumi trÃŒkkimise eelvaade

en: Error during filters loading:
et: Viga filtrite laadimisel:

en: Error during filters loading: %s
    Filters may not be correct.
et: Viga filtrite laadimisel: %s
    Filtrid vÃµivad vigased olla.

en: Error opening GConf database
et: Viga GConf andmebaasi avamisel

en: Error setting GConf field: %s
et: GConf vÃ€lja: %s seadmise viga

en: _Brazilian
et: _Brasiilia

en: _Catalan
et: _Kataloonia

en: _Chinese Simplified
et: _Hiina lihtsustatud

en: _Chinese Traditional
et: _Hiina traditsiooniline

en: _Czech
et: _TÅ¡ehhi

en: _Danish
et: _Taani

en: _Dutch
et: _Hollandi

en: _English (American)
et: _Inglise (Ameerika)

en: _English (British)
et: _Inglise (Suur-Britannia)

en: _Estonian
et: _Eesti

en: _Finnish
et: _Soome

en: _French
et: _Prantsuse

en: _German
et: _Saksa

en: _Greek
et: _Kreeka

en: _Hebrew
et: _Heebrea

en: _Hungarian
et: _Ungari

en: _Italian
et: _Itaalia

en: _Japanese (JIS)
et: _Jaapani (JIS)

en: _Korean
et: _Korea

en: _Latvian
et: _LÃ€ti

en: _Lithuanian
et: _Leedu

en: _Norwegian
et: _Norra

en: _Polish
et: _Poola

en: _Portugese
et: _Portugali

en: _Romanian
et: _Rumeenia

en: _Russian (ISO)
et: _Vene (ISO)

en: _Russian (KOI)
et: _Vene (KOI)

en: _Serbian
et: _Serbia

en: _Serbian (Latin)
et: _Serbia (Latin)

en: _Slovak
et: _Slovakkia

en: _Spanish
et: _Hispaania

en: _Swedish
et: _Rootsi

en: _Turkish
et: _TÃŒrgi

en: _Ukrainian
et: _Ukraina

en: _Include File...
et: _Lisa fail...

en: _Attach File...
et: _Manusta fail...

en: I_nclude Message(s)
et: Lisa sÃµ_num(id)

en: Attach _Message(s)
et: Lisa _SÃµnum(id)

en: Sen_d
et: Saa_da

en: Send this message
et: Saadab selle sÃµnumi

en: _Queue
et: _Pane jÃ€rjekorda

en: Queue this message in Outbox for sending
et: Pane see sÃµnum VÃ€ljundkasti saatmiseks jÃ€rjekorda

en: _Postpone
et: LÃŒkka edasi

en: _Save
et: _Salvesta

en: Save this message
et: Salvestab selle sÃµnumi

en: Print the edited message
et: TrÃŒki aktiivne sÃµnum

en: Insert Si_gnature
et: _Lisa allkiri

en: _Quote Message(s)
et: _Tsiteeri sÃµnumeid

en: C_heck Spelling
et: _Kontrolli Ãµigekirja

en: Check the spelling of the message
et: Kontrollib sÃµnumi Ãµigekirja

en: Select _Identity...
et: Vali _Isik...

en: Select the Identity to use for the message
et: Vali sÃµnumi saatmiseks isik

en: _Edit with Gnome-Editor
et: _Redigeeri Gnome-Editoriga

en: Edit the current message with the default Gnome editor
et: Muuda aktiivset sÃµnumit Gnome vaikimisi tekstitÃ¶Ã¶tlusprogrammiga

en: Fr_om
et: _Saatja:

en: _Cc
et: _Cc:

en: _Reply To
et: _Kellele veel

en: _Request Disposition Notification
et: _NÃµua kirja kohalejÃµudmise teadet

en: _Sign Message
et: _Allkirjasta sÃµnum

en: _Encrypt Message
et: _KrÃŒpteeri sÃµnum

en: _Show
et: _NÃ€ita

en: _Language
et: _Keel

en: _Options
et: _HÃ€Ã€lestus

en: Sa_ve and Close
et: Sal_vesta ja sulge

en: Send _Later
et: Saada _hiljem

en: Attachment
et: Manus

en: Inline
et: Samal joonel

en: Reference
et: Viide

en: The message to '%s' is modified.
    Save message to Draftbox?
et: SÃµnumit '%s' on muudetud.
    Kas salvestame sÃµnumi Mustandite kausta?

en: Select Identity
et: Vali isik

en: Choose charset
et: Vali koodileht

en: Attach as MIME type:
et: Manusta kui MIME tÃŒÃŒp:

en: (no subject)
et: (teema puudub)

en: forwarded message
et: edasisaadetud sÃµnum

en: Remove
et: Eemalda

en: Open...
et: Ava...

en: Cannot get info on file '%s': %s
et: Ei suuda lugeda infot faili kohta '%s': %s

en: Attachment %s is not a regular file.
et: Manus %s ei ole tavaline fail.

en: File %s cannot be read
et: Faili %s ei saa lugeda

en: Attach file
et: Lisa fail

en: Attaching message failed.
    Possible reason: not enough temporary space
et: Manuste lisamine ei Ãµnnestunud.
    VÃµimalik pÃµhjus: pole piisavalt ajutist kÃµvakettaruumi

en: F_rom:
et: _Saatja:

note: Subject:
en: S_ubject:
et: _Teema:

note: Reply To:
en: _Reply To:
et: _Kellele:

note: Attachment list
en: _Attachments:
et: _Manused:

en: Description
et: Kirjeldus

en: you
et: sina

en: ------forwarded message from %s------
et: ------edasisaadetud sÃµnum saatjalt %s------

en: Message-ID: %s
et: SÃµnumi ID: %s

en: References:
et: Viited:

en: %s wrote:
et: %s kirjutas::

en: No signature found!
et: Allkirja ei ole!

en: Could not open the file %s.
et: Ei suuda avada faili %s.

en: Include file
et: Lisa fail

en: Message could not be created
et: Ei suuda sÃµnumit luua

en: Message could not be saved in sentbox
et: SÃµnumit ei saanud salvestada Saadetud kirjakasti

en: Message could not be sent
et: Ei suutnud sÃµnumit saata

en: Send failed: %s
et: Saatmine ebaÃµnnestus: %s

en: Could not postpone message.
et: Ei suutnud saatmist edasi lÃŒkata.

en: Message postponed.
et: SÃµnumi saatmine edasi lÃŒkatud.

en: Message saved.
et: SÃµnum salvestatud.

en: Forward message to %s: %s
et: Edasta sÃµnum %s: %s

en: Continue message to %s: %s
et: JÃ€tka sÃµnumit %s: %s

en: New message to %s: %s
et: Uus sÃµnum %s: %s

en: Spell check
et: Korrektuur

en: Store address: no addresses
et: Salvesta aadress: pole aadresse

en: Store Address
et: Salvesta aadress

en: Save this address and close the dialog?
et: Salvestame ja sulgeme akna?

en: No address book selected....
et: Aadressiraamatut pole valitud...

en: Address could not be written to this address book.
et: Aadressi ei suutnud aadressiraamatusse kirjutada.

en: This mail address is already in this address book.
et: See aadress juba on selles aadressiraamatus.

en: Unexpected address book error. Report it.
et: Ootamatu aadressiraamatu viga. Teata sellest.

en: Choose Address Book
et: Vali aadressiraamat

en: Choose Address
et: Vali aadress

en: Separator
et: Eraldaja

en: Check
et: TÃµmba
    sÃµnumid

en: Check for new email
et: TÃµmbab Ã€ra uued sÃµnumid

en: Compose
et: Kirjuta

en: Compose message
et: Loo uus e-posti sÃµnum

en: Continue
et: JÃ€tka

en: Continue message
et: JÃ€tka kirjutamist

en: Reply
et: Vasta

en: Reply
    to all
et: Vasta
    kÃµigile

en: Reply to all recipients
et: Vasta kÃµigile selle kirja saajatele

en: Reply
    to group
et: Vasta
    kÃµigile

en: Forward
et: Edasta

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: JÃ€rgmine

en: Open next unread message
et: Ava jÃ€rgmine lugemata sÃµnum

en: Open next flagged message
et: Ava jÃ€rgmine lipuga kiri

en: Trash /
    Delete
et: Kustuta

en: Move the current message to trash
et: MÃ€rgib valitud sÃµnumid kustutatuks

en: Postpone
et: LÃŒkka edasi

en: Postpone current message
et: TrÃŒki aktiivne sÃµnum

en: Print
et: TrÃŒki

en: Send
et: Saada

en: Exchange
et: Saada/ vÃµta vastu

en: Attach
et: Lisa

en: Add attachments to this message
et: Lisab sÃµnumile faili

en: Save
et: Salvesta

en: Save the current item
et: Salvestab aktiivse sÃµnumi

en: Identity
et: Isik

en: Set identity to use for this message
et: Seo isik selles sÃµnumiga

en: Run a spell check
et: KÃ€ivitab Ãµigekirjakontrolli

en: Close
et: Sulge

en: Close the compose window
et: Sulge sÃµnumi koostamise aken

en: Mark all
et: MÃ€rgi kÃµik

en: All
    headers
et: KÃµik
    pÃ€iseid

en: Show all headers
et: NÃ€ita kÃµiki pÃ€iseid

en: Empty Trash
et: TÃŒhjenda prÃŒgikast

en: Close current mailbox
et: Sulge aktiivne postkast

en: Undo
et: TÃŒhista

en: Undo most recent change
et: Unusta viimane muudatus

en: Redo
et: Taasta

en: Redo most recent change
et: Taastab seisu mis oli enne tÃŒhistamist

en: Main window
et: PÃµhiaken

en: Up
et: Ãles

en: Down
et: Alla
