balsa master - en to sl_SI translation catalogue (1323 entries)

en: Balsa is a graphical mail client. While it is in active development, Balsa has many features such as:
sl_SI: Balsa je odjemalec za elektronsko pošto s stalnim razvojem in pestrim naborom zmožnosti:

en: IMAP and POP3 support;
sl_SI: podpora za IMAP in POP3,

en: sendmail or direct SMTP support;
sl_SI: podpora za sendmail in SMTP,

en: optional multi-threaded retrieval and sending of messages;
sl_SI: izbirno več-nitno pridobivanje in pošiljanje sporočil,

en: support for all configurations of local mail folders;
sl_SI: podpora za različne nastavitve krajevnih map,

en: automatic mail checking;
sl_SI: samodejno preverjanje pošte,

en: mail printing;
sl_SI: tiskanje sporočil elektronske pošte,

en: inline attachment viewing;
sl_SI: pregledovanje prilog v sporočilu

en: and the proverbial much, much more.
sl_SI: in še veliko veliko več.

en: Email utility
sl_SI: Elektronska pošta

en: Mail Client
sl_SI: Odjemalec elektronske pošte

en: Balsa Mail Client
sl_SI: Odjemalec elektronske pošte Balsa

en: No error
sl_SI: Brez napake

en: Cannot read from address book
sl_SI: Ni mogoče brati iz imenika

en: Cannot write to address book
sl_SI: Ni mogoče pisati v imenik

en: Cannot connect to the server
sl_SI: Povezava s strežnikom ni mogoča

en: Cannot search in the address book
sl_SI: Ni mogoče iskati v imeniku

en: Cannot add duplicate entry
sl_SI: Ni mogoče dodati dvojnega vnosa

en: Cannot find address in address book
sl_SI: Ni mogoče najti naslova v imeniku

en: Unknown error
sl_SI: Neznana napaka

note: The extern database doesn't support Id's, sorry!
en: No-Id
sl_SI: Brez-ID

en: No-Name
sl_SI: Brez imena

note: very unlikely...
en: Host not found
sl_SI: Gostitelja ni mogoče najti

en: TLS requested but not compiled in
sl_SI: TLS je bil zahtevan, vendar ni kodno preveden

en: Undefined location of user address book
sl_SI: Nedoločeno mesto imenika uporabnikov

en: Reading Osmo contacts failed: %s
sl_SI: Branje stikov Osmo je spodletelo: %s

en: D_isplayed Name:
sl_SI: P_rikazano ime:

en: _First Name:
sl_SI: _Ime:

en: _Last Name:
sl_SI: _Priimek:

en: _Nickname:
sl_SI: _Vzdevek:

en: O_rganization:
sl_SI: _Ustanova:

en: _Email Address:
sl_SI: _Elektronski naslov:

en: A_dd
sl_SI: _Dodaj

en: To:
sl_SI: Za:

en: CC:
sl_SI: Kp:

en: BCC:
sl_SI: Skp:

en: Reply To:
sl_SI: Odgovori na:

en: Autocrypt database
sl_SI: Samošifriraj podatkovno zbirko

en: _Close
sl_SI: _Zapri

en: Mailbox
sl_SI: Poštni predal

en: Last seen
sl_SI: Zadnjič videno

en: Prefer encryption
sl_SI: Prednostno uporabi šifriranje

en: _Show details…
sl_SI: Pokaži _podrobnosti …

en: _Delete
sl_SI: _Izbriši

en: (No subject)
sl_SI: (brez zadeve)

en: Failed to create output stream
sl_SI: Ustvarjanje izhodnega pretoka je spodletelo

en: Could not read embedded message
sl_SI: Vključenega sporočila ni mogoče prebrati

en: Unable to load message body to match filter
sl_SI: Ni mogoče naložiti telesa sporočila, ki bi se skladalo s filtrom

en: Invalid filter: %s
sl_SI: Neveljaven filter: %s

en: Bad mailbox name for filter: %s
sl_SI: Slabo ime poštnega predala za filter: %s

en: Error when copying messages: %s
sl_SI: Napaka med kopiranjem sporočil: %s

en: Error when trashing messages: %s
sl_SI: Napaka med premikanjem sporočil v smeti: %s

en: Error when moving messages: %s
sl_SI: Napaka med premikanjem sporočil: %s

en: Syntax error in the filter configuration file
sl_SI: Napaka skladnje v nastavitveni datoteki filtra

en: Unable to allocate memory
sl_SI: Ni mogoče dodeliti pomnilnika

en: Error in regular expression syntax
sl_SI: Napaka skladnje logičnega izraza

en: Attempt to apply an invalid filter
sl_SI: Poskus uveljavitve neveljavnega filtra

en: Invalid filters %s for mailbox %s
sl_SI: Neveljavni filtri %s za poštni predal %s

note: FIXME: this is hack!
en: To
sl_SI: Za

en: From
sl_SI: Od

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: CC
sl_SI: KP

en: Body
sl_SI: Telo

en: Header:%s
sl_SI: Glava: %s

en: New
sl_SI: Novo

en: Deleted
sl_SI: Izbrisano

en: Replied
sl_SI: Odgovorjeno

en: Flagged
sl_SI: Z zastavico

en: Not
sl_SI: NE

en: From %Y-%m-%d
sl_SI: Od %d.&m.%Y

en: To %Y-%m-%d
sl_SI: Do %d.&m.%Y

en: And
sl_SI: IN

en: Or
sl_SI: ALI

en: Could not connect to “%s”
sl_SI: Ni mogoče vzpostaviti povezave z mestom »%s«

en: Failed to decrypt MIME part: parse error
sl_SI: Napaka med odšifriranjem dela MIME: napaka razčlenjevanja

en: never
sl_SI: nikoli

en:  signature: %s
sl_SI:  podpis: %s

en: 
    Signature validity: %s
sl_SI: 
    Veljavnost podpisa: %s

en: 
    Signed on: %s
sl_SI: 
    Podpisano ob: %s

en: 
    Key fingerprint: %s
sl_SI: 
    Prstni odtis ključa: %s

en: unknown
sl_SI: neznan

en: Cannot verify multipart/signed part due to missing subparts.
sl_SI: Ni mogoče overiti dela večdelnega predmeta zaradi manjkajočih podrejenih delov.

en: unsupported protocol “%s”
sl_SI: nepodprt protokol »%s«

en: Cannot verify multipart/signed part: signature content-type does not match protocol.
sl_SI: Ni mogoče overiti dela večdelnega predmeta: vrsta vsebine podpisa ni skladna s protokolom.

en: Cannot decrypt multipart/encrypted part: unsupported encryption protocol “%s”.
sl_SI: Ni mogoče odšifrirati dela večdelnega predmeta: nepodprt protokol šifriranja »%s«.

en: (none)
sl_SI: (brez)

en: Cannot decrypt multipart/encrypted part: content-type does not match protocol.
sl_SI: Ni mogoče odšifrirati dela večdelnega predmeta: vrsta vsebine ni skladna s protokolom.

en: Cannot decrypt multipart/encrypted part: unexpected content type
sl_SI: Ni mogoče odšifrirati dela večdelnega predmeta: nepričakovana vrsta vsebine.

en: Cannot decrypt multipart/encrypted part: failed to parse decrypted content
sl_SI: Ni mogoče odšifrirati dela večdelnega predmeta: razčlenjevanje šifrirane vsebine je spodletelo.

en: Could not get an HTML part: %s
sl_SI: Ni mogoče dobiti dela HTML: %s

en: Could not convert HTML part to text: %s
sl_SI: Ni mogoče pretvoriti HTML v neoblikovano besedilo: %s

en: _Download external content
sl_SI: _Prejmi oddaljeno vsebino

en: HTML preferences
sl_SI: Možnosti HTML

en: Sender
sl_SI: Pošiljatelj

en: Prefer HTML
sl_SI: Prednostno uporabi HTML

en: Cannot initialise HTML preferences database “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče začeti podatkovne zbirke lastnosti HTML za datoteka »%s«: %s

en: Cannot read HTML preferences for “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče prebrati lastnosti HTML za datoteka »%s«: %s

en: Cannot save HTML preferences for “%s”: %s
sl_SI: Ni mogoče shraniti lastnosti HTML za datoteka »%s«: %s

en: Cannot delete database entry: %s
sl_SI: Ni mogoče izbrisati vnosa podatkovne zbirke: %s

note: should "re" be localized ?
en: Re:
sl_SI: Od:

en: Fwd:
sl_SI: Pos:

en: New Identity
sl_SI: Nova istovetnost

en: Error executing signature generator “%s”: %s
sl_SI: Napaka izvajanja ustvarjalnika podpisa »%s«: %s

en: Cannot read signature file “%s”:
sl_SI: Datoteke podpisa »%s« ni mogoče prebrati:

en: Signature in “%s” is not a UTF-8 text.
sl_SI: Podpis v »%s« ni besedilo UTF-8.

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _OK
sl_SI: _V redu

en: Current
sl_SI: Trenutna

en: Default
sl_SI: Privzeta

note: Translators: please do not translate Face.
en: _Face Path
sl_SI: _Face Pot

note: Translators: please do not translate Face.
en: _X-Face Path
sl_SI: _X-Face pot

note: create the "General" tab
en: General
sl_SI: Splošno

en: _Identity name:
sl_SI: Ime _istovetnosti:

en: _Full name:
sl_SI: Polno _Ime:

en: _Mailing address:
sl_SI: _Naslov pošiljanja:

en: Reply _to:
sl_SI: Odgovori _za:

en: _Domain:
sl_SI: _Domena:

note: create the "Messages" tab
en: Messages
sl_SI: Sporočila

en: _BCC:
sl_SI: _Skp:

en: Reply _string:
sl_SI: Niz za od_govor:

en: F_orward string:
sl_SI: Niz za p_osredovanje:

en: send messages in both plain text and _HTML format
sl_SI: pošlji sporočila v obliki običajnega besedila in _HTML

en: request positive (successful) _Delivery Status Notification by default
sl_SI: zahteva je potrjena (uspešno) _Privzeto zahtevaj obvestilo o prejemu sporočila

en: request _Message Disposition Notification by default
sl_SI: privzeto zahtevaj obvestilo o _prejemu sporočila

en: SMT_P server:
sl_SI: Strežnik SMT_P:

note: create the "Signature" tab
en: Signature
sl_SI: Podpis

en: Signature _path
sl_SI: _Pot podpisa

en: _Execute signature
sl_SI: I_zvedi podpis

en: Incl_ude signature
sl_SI: _Vključi podpis

en: Include signature when for_warding
sl_SI: Vključi podpis ob _posredovanju

en: Include signature when rep_lying
sl_SI: Vključi podpis ob _odgovarjanju

en: _Add signature separator
sl_SI: Dodaj ločni_co podpisa

en: Prepend si_gnature
sl_SI: Dodaj podpis na zače_tek

en: Security
sl_SI: Varnost

en: sign messages by default
sl_SI: samodejno podpiši sporočila

en: encrypt messages by default
sl_SI: samodejno šifriraj sporočila

en: default protocol
sl_SI: privzet protokol

en: remind me if messages can be encrypted
sl_SI: opomni, če je sporočila mogoče šifrirati

en: Autocrypt mode
sl_SI: Samošifrirni način

en: Error selecting key: %s
sl_SI: Napaka izbire ključa: %s

en: Choose…
sl_SI: Izbor …

en: Error reading file %s: %s
sl_SI: Napaka med branjem datoteke %s: %s

note: Translators: please do not translate Face.
en: Face header file %s is too long (%lu bytes).
sl_SI: Face datoteka glave %s je predolga (%lu bajtov).

note: Translators: please do not translate Face.
en: Face header file %s contains binary data.
sl_SI: Face datoteka glave %s vsebuje dvojiške podatke.

note: Translators: please do not translate Face.
en: Error loading Face: %s
sl_SI: Napaka med nalaganjem Face: %s

en: Error: The identity does not have a name
sl_SI: Napaka: istovetnost nima imena

en: Error: An identity with that name already exists
sl_SI: Napaka: istovetnost s tem imenom že obstaja

en: Do you really want to delete the selected identity?
sl_SI: Ali zares želite izbrisati izbrano istovetnost?

en: Manage Identities
sl_SI: Upravljanje istovetnosti

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

[ctx: identity]
note: Translators: button "New" identity
en: _New
sl_SI: _Novo

en: _Remove
sl_SI: Od_strani

en: disabled
sl_SI: onemogočeno

en: enabled, prefer encryption
sl_SI: omogočeno, prednostno uporabljeno šifriranje

en: GnuPG MIME mode
sl_SI: Način GnuPG MIME

en: GnuPG OpenPGP mode
sl_SI: Način GnuPG OpenPGP

en: GpgSM S/MIME mode
sl_SI: Način GpgSM S/MIME

en: Authentication cancelled
sl_SI: Overitev je preklicana

note: IMAP host name + message
en: IMAP server %s alert:
    %s
sl_SI: Opozorilo strežnika IMAP %s:
    %s

note: IMAP host name + message
en: IMAP server %s error: %s
sl_SI: Napaka strežnika IMAP %s: %s

en: Cannot connect to %s
sl_SI: Ni se mogoče povezati z %s

en: Cannot connect to the server: %s
sl_SI: Ni se mogoče povezati s strežnikom: %s

en: Exceeded the number of connections per server %s
sl_SI: Prekoračeno je število povezav na strežnik %s

en: broken TLS certificate
sl_SI: okvarjeno potrdilo TLS

en: SSL/TLS certificate
sl_SI: Potrdilo SSL/TLS

en: _Accept Once
sl_SI: Sprejmi _enkrat

en: Accept & _Save
sl_SI: Sprejmi in _shrani

en: _Reject
sl_SI: _Zavrni

en: <big><b>Authenticity of this certificate could not be verified.</b></big>
    Reason: %s
sl_SI: <big><b>Pristnosti uporabljenega potrdila ni mogoče preveriti.</b></big>
    Vzrok: %s

en: the certificate has expired
sl_SI: potrdilo je poteklo

en: the certificate has been revoked
sl_SI: potrdilo je bilo preklicano

en: the certificate’s algorithm is considered insecure
sl_SI: algoritem potrdila je obravnavan kot ne-varen

en: an error occurred validating the certificate
sl_SI: prišlo je do napake med preverjanjem veljavnosti potrdila

en: No image data
sl_SI: Ni podatkov slike

en: Invalid input format
sl_SI: Neveljavna oblika vnosa

en: Internal buffer overrun
sl_SI: Notranja prekoračitev medpomnilnika

note: Translators: please do not translate Face.
en: Bad X-Face data
sl_SI: Slabi podatki X-Face

en: Your Balsa configuration is now stored in “~/.balsa/config”.
sl_SI: Nastavitve programa Balsa so shranjene v »~/.balsa/config«.

en: could not create context
sl_SI: ni mogoče ustvariti vsebine

en: could not set protocol “%s”
sl_SI: ni mogoče določiti protokola »%s«

en: could not set folder “%s” for engine “%s”
sl_SI: ni mogoče nastaviti mape »%s« za programnik »%s«

en: could not get data from stream
sl_SI: ni mogoče dobiti podatkov iz pretoka

en: signature verification failed
sl_SI: preverjanje podpisa je spodelelo

en: could not create new data object
sl_SI: ni mogoče ustvariti novega podatkovnega predmeta

en: signing failed
sl_SI: podpisovanje je spodletelo

en: combined signing and encryption is defined only for RFC 2440
sl_SI: združeno podpisovanje in šifriranje je določeno le za RFC 2440

en: signing and encryption failed
sl_SI: podpis in šifriranje sta spodletela

en: encryption failed
sl_SI: šifriranje je spodletelo

en: decryption failed
sl_SI: dešifriranje je spodletelo

note: FIXME: create dialog according to the Gnome HIG
en: Select key
sl_SI: Izberi ključ

en: User ID
sl_SI: ID uporabnika

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Created
sl_SI: Ustvarjeno

note: FIXME: create dialog according to the Gnome HIG
en: Enter Passphrase
sl_SI: Vnesite šifrirno frazo

en: %s
    The passphrase for this key was bad, please try again!
    
    Key: %s
sl_SI: %s
    Šifrirna fraza za ta ključ je slaba. Poskusite znova!
    
    Ključ: %s

en: %s
    Please enter the passphrase for the secret key!
    
    Key: %s
sl_SI: %s
    Vnesite šifrirno frazo za skrivni ključ!
    
    Ključ: %s

en: Key status:
sl_SI: Stanje ključa:

en: User ID:
sl_SI: ID uporabnika:

en: None
sl_SI: Brez obrobe

en: Primary user ID:
sl_SI: ID osnovnega uporabnika:

en: Additional User IDs
sl_SI: Dodatna določila ID uporabnika

en: Issuer
sl_SI: Izdajatelj

en: Serial number:
sl_SI: Zaporedna številka:

en: Chain ID:
sl_SI: ID verige:

en: Subkey used
sl_SI: Uporabljen podključ

en: Subkeys (%s only)
sl_SI: Podključi (le %s)

en: Subkeys
sl_SI: Podključi

en: Status:
sl_SI: Stanje:

en: Fingerprint:
sl_SI: Prstni odtis:

note: add type and filename (if available)
en: Type:
sl_SI: Vrsta:

en: Capabilities:
sl_SI: Zmožnosti:

en: invalid timestamp
sl_SI: neveljaven časovni žig

en: not available
sl_SI: ni na voljo

en: Created:
sl_SI: Ustvarjeno:

en: Expires:
sl_SI: Preteče dne:

en: Close
sl_SI: Zapri

en: No
sl_SI: Ne

en: Yes
sl_SI: Da

en: revoked
sl_SI: preklicano

en: expired
sl_SI: pretečeno

en: invalid
sl_SI: neveljavno

en: sign
sl_SI: podpiši

en: encrypt
sl_SI: šifriraj

en: certify
sl_SI: potrdi

en: authenticate
sl_SI: overi

en: _Hide
sl_SI: _Skrij

en: not a regular file
sl_SI: ni običajna datoteka

en: Cannot launch, missing application
sl_SI: Ni mogoče zagnati; manjka program

en: Open with %s
sl_SI: Odpri z %s

en: Open _part with %s
sl_SI: Odpri _del z %s

en: Cannot load mailbox %s
sl_SI: Ni mogoče naložiti poštnega predala %s

en: No such mailbox type: %s
sl_SI: Ni takšne vrste poštnega predala: %s

en: Could not create a mailbox of type %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti poštnega predala vrste %s

en: Applying filter rules to %s
sl_SI: Uveljavljanje pravil filtra na %s

en: Copying from %s to %s
sl_SI: Kopiranje iz %s v %s

en: Removing messages from source mailbox failed
sl_SI: Odstranjevanje sporočil iz izvornega predala je spodletelo

en: from unknown
sl_SI: od neznanega pošiljatelja

en: Loading…
sl_SI: Poteka nalaganje …

en: Searching %s for partial messages
sl_SI: Iskanje %s za delna sporočila

en: Reconstructing message
sl_SI: Ponovna izgradnja sporočila

en: Finding duplicate messages in source mailbox failed
sl_SI: Iskanje podvojenih sporočil v izvornem poštnem predalu je spodletelo

note: ImapIssue macro handles reconnecting. We might issue a LIBBALSA_INFORMATION_MESSAGE here but it would be overwritten by login information...
en: IMAP connection has been severed. Reconnecting…
sl_SI: Povezava IMAP je bila prekinjena. Poteka ponovno povezovanje …

en: IMAP protocol error. Try enabling bug workarounds.
sl_SI: Napaka protokola IMAP. Poskusite omogočiti obhode hroščev.

en: Downloading %ld kB
sl_SI: Prejemanje %ld kB

en: Cannot get IMAP handle
sl_SI: Ni mogoče dobiti ročice IMAP

en: Error fetching message from IMAP server: %s
sl_SI: Napaka med pridobivanjem sporočila s strežnika IMAP: %s

en: Downloading %u kB
sl_SI: Prejemanje %u kB

en: Cannot create temporary file
sl_SI: Ni mogoče ustvariti začasne datoteke

en: Cannot write to temporary file %s
sl_SI: Ni mogoče pisati v začasno datoteko %s

en: Uploading %ld kB
sl_SI: Pošiljanje %ld kB

en: Server-side threading not supported.
sl_SI: Strežniško nitenje ni podprto.

en: Failed to read cache file %s: %s
sl_SI: Branje datoteke predpomnilnika %s je spodletelo: %s.

en: Cache file for mailbox %s will be repaired
sl_SI: Za poštni predal %s bo predpomnilniška datoteka popravljena

en: Filtering %s
sl_SI: Filtriranje %s

en: Preparing %s
sl_SI: Pripravljanje %s

en: Open of %s failed. Errno = %d,
sl_SI: Odpiranje %s je spodletelo. Napaka št. %d,

en: Failed to sync mailbox “%s”
sl_SI: Uveljavljanje poštnega predala »%s« je spodletelo.

en: Mailbox %s does not appear to be a Maildir mailbox.
sl_SI: Poštni predal %s ni videti kot poštni predal v obliki Maildir.

en: Could not remove contents of %s:
    %s
sl_SI: Ni mogoče odstraniti vsebine %s:
    %s

en: Could not remove %s:
    %s
sl_SI: Ni mogoče odstraniti %s:
    %s

en: Mailbox does not exist.
sl_SI: Poštni predal ne obstaja.

en: Data copy error
sl_SI: Napaka kopiranja podatkov

en: Could not remove %s: %s
sl_SI: Ni mogoče odstraniti %s: %s

en: Could not write file %s: %s
sl_SI: Ni mogoče pisati v datoteko %s: %s

en: Could not unlink file %s: %s
sl_SI: Ni mogoče razvezati datoteke %s: %s

en: Cannot open mailbox.
sl_SI: Ni mogoče odpreti poštnega predala.

en: Mailbox is not in mbox format.
sl_SI: Predal ni v obliki mbox.

en: Cannot lock mailbox.
sl_SI: Ni mogoče zakleniti poštnega predala.

en: %s: could not open %s.
sl_SI: %s: ni mogoče odpreti %s.

en: %s: %s is not in mbox format.
sl_SI: %s: %s ni oblike mbox .

en: Could not create MH directory at %s (%s)
sl_SI: Ni mogoče ustvariti mape MH %s (%s)

en: Could not create MH structure at %s (%s)
sl_SI: Ni mogoče ustvariti strukture MH na %s (%s)

en: Cannot create message
sl_SI: Ni mogoče ustvariti sporočila

en: Message rename error
sl_SI: Napaka preimenovanja sporočila

en: Message %lu of %lu (%s of %s)
sl_SI: Sporočilo %lu od %lu (%s od %s)

en: Error appending message %d from %s to %s: %s
sl_SI: Napaka med pripenjanjem sporočila %d iz %s v %s: %s

en: Cannot load certificate file %s: %s
sl_SI: Ni mogoče naložiti datoteke potrdila %s: %s

note: connect server
en: Connecting %s…
sl_SI: Vzpostavljanje povezave s %s …

en: Connected to %s
sl_SI: Vzpostavljena je povezava s strežnikom %s

en: Deleting messages on server…
sl_SI: Poteka brisanje sporočil s strežnika …

en: POP3 error: %s
sl_SI: Napaka POP3: %s

en: Finished
sl_SI: Končano

en: West European
sl_SI: Zahodnoevropski

en: East European
sl_SI: Vzhodnoevropski

en: South European
sl_SI: Južnoevropski

en: North European
sl_SI: severnoevropsko

en: Cyrillic
sl_SI: Cirilica

en: Arabic
sl_SI: Arabski

en: Greek
sl_SI: Grški

en: Hebrew
sl_SI: Hebrejski

en: Turkish
sl_SI: Turški

en: Nordic
sl_SI: Nordijski

en: Thai
sl_SI: Tajski

en: Baltic
sl_SI: Baltski

en: Celtic
sl_SI: Keltski

en: West European (euro)
sl_SI: Zahodnoevropski (evro)

en: Russian
sl_SI: ruski

en: Ukrainian
sl_SI: Ukrajinsko

en: Japanese
sl_SI: Japonski

en: Korean
sl_SI: Korejski

en: Cannot open %s: %s
sl_SI: Ni mogoče odpreti %s: %s

en: Cannot open %s: is a symbolic link
sl_SI: Ni mogoče odpreti %s: datoteka je simbolna povezava

en: Timeout exceeded while attempting fcntl lock!
sl_SI: Zakasnitev je bila presežena med poskusom zaklepanja fcntl !

en: Timeout exceeded while attempting flock lock!
sl_SI: Zakasnitev med poskusom zaklepanja flock!

en: LDAP Directory for %s
sl_SI: Mapa LDAP za %s

[ctx: ical_status]
en: unknown
sl_SI: neznano

[ctx: ical_status]
en: event is tentative
sl_SI: dogodek je v usklajevanju

[ctx: ical_status]
en: event is definite
sl_SI: dogodek je določen

[ctx: ical_status]
en: event was cancelled
sl_SI: dogodek je preklican

[ctx: ical_method]
en: unknown
sl_SI: neznano

[ctx: ical_method]
en: Event Notification
sl_SI: Obvestilo dogodka

[ctx: ical_method]
en: Event Request
sl_SI: Zahteva dogodka

[ctx: ical_method]
en: Reply to Event Request
sl_SI: Odgovori na zahtevo dogodka

[ctx: ical_method]
en: Event Cancellation
sl_SI: Preklic dogodka

[ctx: ical_partstat]
en: unknown
sl_SI: neznano

[ctx: ical_partstat]
en: needs action
sl_SI: zahteva dejanje

[ctx: ical_partstat]
en: accepted
sl_SI: sprejeto

[ctx: ical_partstat]
en: declined
sl_SI: odklonjeno

[ctx: ical_partstat]
en: tentatively accepted
sl_SI: poskusno sprejeto

[ctx: ical_partstat]
en: delegated
sl_SI: dodeljeno

[ctx: day_of_week]
en: Sunday
sl_SI: nedelja

[ctx: day_of_week]
en: Monday
sl_SI: ponedeljek

[ctx: day_of_week]
en: Tuesday
sl_SI: torek

[ctx: day_of_week]
en: Wednesday
sl_SI: sreda

[ctx: day_of_week]
en: Thursday
sl_SI: četrtek

[ctx: day_of_week]
en: Friday
sl_SI: petek

[ctx: day_of_week]
en: Saturday
sl_SI: sobota

en: every weekday
sl_SI: vsak dan v tednu

en: every day
sl_SI: vsak dan

note: #1: the day of month
en: %dst
sl_SI: %d.

note: #1: the day of month
en: %dnd
sl_SI: %d.

note: #1: the day of month
en: %drd
sl_SI: %d.

note: #1: the day of month
en: %dth
sl_SI: %d.

en: every day of every month
sl_SI: vsak dan vsakega meseca

[ctx: name_of_month]
en: January
sl_SI: januar

[ctx: name_of_month]
en: February
sl_SI: februar

[ctx: name_of_month]
en: March
sl_SI: marec

[ctx: name_of_month]
en: April
sl_SI: april

[ctx: name_of_month]
en: May
sl_SI: maj

[ctx: name_of_month]
en: June
sl_SI: junij

[ctx: name_of_month]
en: July
sl_SI: julij

[ctx: name_of_month]
en: August
sl_SI: avgust

[ctx: name_of_month]
en: September
sl_SI: september

[ctx: name_of_month]
en: October
sl_SI: oktober

[ctx: name_of_month]
en: November
sl_SI: november

[ctx: name_of_month]
en: December
sl_SI: december

[ctx: ical_role]
en: unknown
sl_SI: neznana

[ctx: ical_role]
en: chair
sl_SI: predsedujoči

[ctx: ical_role]
en: required participant
sl_SI: zahtevano udeleženi

[ctx: ical_role]
en: optional participant
sl_SI: izbirno udeleženi

[ctx: ical_role]
en: non-participant, information only
sl_SI: ne-udeleženci, le spremljevalci

en: decryption and signature verification failed
sl_SI: dešifriranje in podpisovanje ni uspelo

en: The signature is valid.
sl_SI: Podpis je veljaven.

en: The signature is valid but expired.
sl_SI: Podpis je veljaven, toda potekel.

en: The signature is valid but the key used to verify the signature has expired.
sl_SI: Podpis je veljaven, toda ključ za preverjanje veljavnosti potekel.

en: The signature is valid but the key used to verify the signature has been revoked.
sl_SI: Podpis je veljaven, vendar je bil ključ za preverjanje veljavnosti preklican.

en: The signature is invalid.
sl_SI: Podpis je neveljaven.

en: The signature could not be verified due to a missing key.
sl_SI: Podpisa ni mogoče preveriti zaradi manjkajočega ključa.

en: This part is not a real signature.
sl_SI: Ta del ni pravi podpis.

en: The signature could not be verified due to an invalid crypto engine.
sl_SI: Podpisa ni mogoče preveriti zaradi neveljavnega šifrirnega programnika.

en: GnuPG is rebuilding the trust database and is currently unavailable.
sl_SI: GnuPG ponovno izgrajuje zbirko podatkov in je trenutno nedostopen.

en: The user ID is of unknown validity.
sl_SI: Veljavnost uporabnikovega ID ni znana.

en: The validity of the user ID is undefined.
sl_SI: Veljavnost uporabnikovega ID je nedoločena.

en: The user ID is never valid.
sl_SI: Uporabniški ID ni nikoli veljaven.

en: The user ID is marginally valid.
sl_SI: Uporabniški ID je delno veljaven.

en: The user ID is fully valid.
sl_SI: Uporabniški ID je polno veljaven.

en: The user ID is ultimately valid.
sl_SI: Uporabniški ID je popolno veljaven.

en: bad validity
sl_SI: slaba veljavnost

en: undefined
sl_SI: nedoločeno

en: marginal
sl_SI: delno

en: full
sl_SI: polno

en: ultimate
sl_SI: popolno

en: Try again later.
sl_SI: Poskusite znova kasneje.

en: SMTP server %s
sl_SI: Strežnik SMTP %s

en: Sending Mail
sl_SI: Poteka pošiljanje sporočila

en: Save message in %s…
sl_SI: Shrani sporočilo v %s …

en: Saving sent message to %s failed: %s
sl_SI: Shranjevanje poslanega sporočila v %s ni uspelo: %s

en: Cannot read %s: %s
sl_SI: Ni mogoče prebrati %s: %s

en: Cannot read %s
sl_SI: Ni mogoče prebrati %s

en: This message will not be encrypted for the BCC: recipient. | This message will not be encrypted for the BCC: recipients.
sl_SI[0]: Sporočilo ne bo šifrirano za prejemnike BCC:.
sl_SI[1]: Sporočilo ne bo šifrirano za prejemnika BCC:.
sl_SI[2]: Sporočilo ne bo šifrirano za prejemnika BCC:.
sl_SI[3]: Sporočilo ne bo šifrirano za prejemnike BCC:.

en: Balsa passwords
sl_SI: Gesla Balsa

en: _Remember user password in Secret Service
sl_SI: Za_pomni si uporabniško geslo varne storitve

en: _Remember certificate pass phrase in Secret Service
sl_SI: Za_pomni si šifrirno geslo potrdila varne storitve

en: _Remember user password
sl_SI: _Zapomni si geslo

en: _Remember certificate pass phrase
sl_SI: Za_pomni si šifrirno geslo potrdila

en: _Basic
sl_SI: _Osnovno

note: server descriptive name
en: _Descriptive Name:
sl_SI: Opisno _ime:

note: host and port
en: _Server:
sl_SI: _Strežnik:

en: Se_curity:
sl_SI: _Varnost:

en: Server requires _authentication
sl_SI: Strežnik zahteva _overitev

note: user name and password
en: _User Name:
sl_SI: _Uporabniško ime:

en: _Pass Phrase:
sl_SI: _Šifrirno geslo:

en: _Advanced
sl_SI: _Napredno

en: Choose Client Certificate
sl_SI: Izbor potrdila odjemalca

en: Certificate _File:
sl_SI: _Datoteka potrdila:

en: Certificate _Pass Phrase:
sl_SI: _Šifrirno geslo potrdila:

en: %s over SSL (%sS)
sl_SI: %s z SSL (%sS)

en: TLS required
sl_SI: Zahtevan TLS

en: TLS if possible (not recommended)
sl_SI: TLS, če je mogoče (ni priporočljivo)

en: None (not recommended)
sl_SI: Brez (ni priporočljivo)

en: Error displaying server help: %s
sl_SI: Napaka med prikazovanjem pomoči strežnika: %s

en: SMTP Server
sl_SI: Strežnik SMTP

note: split large messages
en: Sp_lit message larger than
sl_SI: Ra_zdeli sporočilo večje kot

en: Mailbox closed
sl_SI: Poštni predal je zaprt

en: Message Source
sl_SI: Izvorna koda sporočila

en: fingerprint %s
sl_SI: prstni odtis %s

en: 
    <b>This certificate was issued by:</b>
sl_SI: 
    <b>Potrdilo je izdal:</b>

en: The path %s must be relative to the filesystem root (start with /).
sl_SI: Pot %s mora biti relativna na korenski datotečni sistem (začeti se mora z /).

en: This will exit Balsa.
    Do you really want to do this?
sl_SI: Program Balsa bo končan.
    Ali to res želite storiti?

en: GnomeCard Address Book
sl_SI: Imenik GnomeVizitka

en: Address Book
sl_SI: Imenik

en: Configure Balsa
sl_SI: Nastavi Balso

en: Use Balsa as default email client?
sl_SI: Ali naj bo program Balsa privzet poštni odjemalec?

en: _Yes
sl_SI: _Da

en: _No
sl_SI: _Ne

en: Default Client
sl_SI: Privzet odjemalec

en: _Inbox:
sl_SI: _Dohodni predal:

en: _Outbox:
sl_SI: _Odhodni predal:

en: _Sentbox:
sl_SI: _Poslana pošta:

en: _Draftbox:
sl_SI: Predal os_nutkov:

en: _Trash:
sl_SI: _Smeti:

en: The pathname “%s” must be specified canonically — it must start with a “/”.
sl_SI: Navedba poti »%s« mora biti določena absolutno -- začeti se mora s » / «.

en: Could not create mailbox at path “%s”
sl_SI: Ni mogoče ustvariti poštnega predala na poti »%s«

en: The mailbox “%s” does not appear to be valid.
sl_SI: Poštni predal »%s« ni veljaven predal.

en: Problem verifying path “%s”:
    %s
sl_SI: Zaznane so težave z preverjanjem poti »%s«:
    %s

en: _Verify locations
sl_SI: _Preveri mesta

en: Please verify the locations of your default mail files. These will be created if necessary.
sl_SI: Preverite mesta privzetih datotek s pošto. Če map še ni, bodo ustvarjene.

en: Mail Files
sl_SI: Datoteke pošte

en: You’ve successfully set up Balsa. Have fun!
       -- The Balsa development team
sl_SI: Program Balsa je uspešno nastavljen!
       -- Razvojna skupina Balse

en: All Done!
sl_SI: Vse je opravljeno!

en: The following settings are also needed (and you can find them later, if need be, in the Email application in the “Preferences” and “Identities” menu items)
sl_SI: Spodnje nastavitve so namenjene vpisu poštnega računa (zbrane so v meniju »Lastnostmi« in »Istovetnosti«)

en:  Whoever provides your email account should be able to give you the following information (if you have a Network Administrator, they may already have set this up for you):
sl_SI:  Ponudnik poštnega računa, vam lahko posreduje naslednje podrobnosti (če imate omrežnega skrbnika, so morda podatki že nastavljeni):

en: Yes, remember it
sl_SI: Da, zapomni si

en: No, type it in every time
sl_SI: Ne, vsakokrat opomni za geslo

en: Name of mail server for incoming _mail:
sl_SI: Ime poštnega strežnika _prihajajoče pošte:

en: _Type of mail server:
sl_SI: _Vrsta strežnika:

en: Connection _Security:
sl_SI: Varnost _povezave:

en: Your email _login name:
sl_SI: Uporabniško ime:

en: Your _password:
sl_SI: _Geslo računa:

en: _SMTP Server:
sl_SI: S_trežnik SMTP:

note: 2.1
en: Your real _name:
sl_SI: Polno _ime:

en: Your _email address for this email account:
sl_SI: Elektronski naslov:

en: _Remember your password:
sl_SI: _Zapomni si geslo:

en: _Local mail directory:
sl_SI: _Krajevna mapa:

en: User Settings
sl_SI: Uporabniške nastavitve

en: Default Identity
sl_SI: Privzeta istovetnost

en: Local Mail Problem
    %s
sl_SI: Krajevni poštni problem
    %s

en: Welcome to Balsa!
sl_SI: Dobrodošli v Balsi!

en: Before you can send or receive email:
    
    • either you should already have Internet access and an email account, provided by an Internet Service Provider, and you should have made that Internet connection on your computer
    
    • or your network administrator at your place of work/study/similar may have set up your computer to connect to the network.
sl_SI: Pred prejemanjem in pošiljanjem pošte:
    
    -- mora biti omogočen dostop do medmrežja in do pravilno nastavljenega poštnega računa,
    
    -- ali pa mora biti računalnik neposredno povezan v omrežje.

en: network client is already connected
sl_SI: omrežni odjemalec je že povezan

en: network client is not connected
sl_SI: omrežni odjemalec še ni povezan

en: connection lost
sl_SI: povezava je prekinjena

en: line too long
sl_SI: vrstica je predolga

en: error initializing certificate: %s
sl_SI: napaka branja potrdila: %s

en: error loading certificate: %s
sl_SI: napaka nalaganja potrdila: %s

en: error initializing key: %s
sl_SI: napaka začenjanja ključa: %s

en: error loading key: %s
sl_SI: napaka nalagana ključa: %s

en: not connected
sl_SI: povezava ni vzpostavljena

en: connection is already encrypted
sl_SI: povezava je že šifrirana

en: connection is already compressed
sl_SI: povezava je že stisnjena

note: unexpected server reply
en: bad server reply: %s
sl_SI: neustrezen odziv strežnika: %s

en: bad server reply
sl_SI: neustrezen odziv strežnika

en: error: %s
sl_SI: napaka: %s

en: error
sl_SI: napaka

en: no suitable authentication mechanism
sl_SI: ni podanega ustreznega načina overitve

en: password required
sl_SI: zahtevano je geslo

en: permanent error %d: %s
sl_SI: trajna napaka %d: %s

en: cannot initialize GSS security context: %s
sl_SI: ni mogoče začeti varnostne vsebine GSS: %s

en: malformed GSS security token: %s
sl_SI: nepravilno oblikovan varnostni žeton GSS: %s

en: malformed GSS security token
sl_SI: nepravilno oblikovan varnostni žeton GSS

en: cannot create GSS login request: %s
sl_SI: ni mogoče ustvariti zahteve prijave GSS: %s

en: unknown error code %u:%u
sl_SI: neznana koda napake %u: %u

en: Balsa Email Reader
sl_SI: Poštni odjemalec Balsa

en: New mail notification
sl_SI: Obvestilo o prispeli pošti

en:  address book:
sl_SI:  imenik:

en: _Name
sl_SI: _Ime

en: _Address
sl_SI: _Naslov

en: _Apply
sl_SI: _Uveljavi

en: F_ilter:
sl_SI: _Filter:

en: Browse
sl_SI: Prebrskaj

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Name
sl_SI: Ime

en: Email Address
sl_SI: Elektronski naslov

note: -- grid column 1 -- Entry widget for finding an address
en: _Search for Name:
sl_SI: _Išči po imenu:

en: Run _Editor
sl_SI: Zaženi _urejevalnik

en: _Re-import
sl_SI: _Ponovno uvozi

note: -- grid column 3 -- label for selected addresses in compose mode
en: Send-To
sl_SI: Pošlji

note: mode switching stuff
en: Treat multiple addresses as:
sl_SI: Z več naslovi ravnaj kot:

en: alternative addresses for the same person
sl_SI: dodatni naslovi iste osebe

en: a distribution list
sl_SI: distribucijski seznam

en: Could not launch %s: %s
sl_SI: Ni mogoče zagnati %s: %s

en: Suggest complete addresses:
sl_SI: Predlagaj celotne naslove:

en: as I type
sl_SI: med tipkanjem

en: when I hit the Escape key
sl_SI: ob pritisku ubežne tipke

en: Modify %s Address Book
sl_SI: Spremeni imenik %s

en: Add %s Address Book
sl_SI: Dodaj imenik %s

en: _Add
sl_SI: _Dodaj

note: mailbox name may be NULL
en: A_ddress Book Name:
sl_SI: _Ime imenika:

en: Load program location:
sl_SI: Mesto programa za nalaganje:

en: Select load program for address book
sl_SI: Izbor programa za nalaganje imenika

en: Save program location:
sl_SI: Mesto programa za shranjevanje:

en: Select save program for address book
sl_SI: Izbor programa za shranjevanje imenika

en: _LDAP Server URI
sl_SI: Naslov URI strežnika _LDAP

en: Base Domain _Name
sl_SI: _Osnovno ime domene

en: _User Name (Bind DN)
sl_SI: _Uporabniško ime (Poveži ime domene)

en: _Password
sl_SI: _Geslo

en: _User Address Book DN
sl_SI: Ime domene uporabniškega  _imenika

en: Enable _TLS
sl_SI: Omogoči _TLS

en: GPE Address Book
sl_SI: Imenik GPE

en: Error displaying help: %s
sl_SI: Napaka med prikazovanjem pomoči: %s

en: vCard Address Book (GnomeCard)
sl_SI: Imenik VCard (Gnome Vizitka)

en: External query (a program)
sl_SI: Zunanja poizvedba (program)

en: LDIF Address Book
sl_SI: Imenik LDIF

en: LDAP Address Book
sl_SI: Imenik LDAP

en: Rubrica2 Address Book
sl_SI: Imenik Rubrica2

en: Osmo Address Book
sl_SI: Imenik Osmo

en: _Remember password
sl_SI: _Zapomni si geslo

en: Password needed
sl_SI: Zahtevano je geslo

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Date
sl_SI: Datum

en: Move to Trash failed: %s
sl_SI: Premikanje v smeti ni bilo uspešno: %s

en: _Reply…
sl_SI: _Odgovori …

en: Reply To _All…
sl_SI: Odgovori _vsem …

en: Reply To _Group…
sl_SI: Odgovori _skupini …

en: _Forward Attached…
sl_SI: Posreduj kot _prilogo …

en: Forward _Inline…
sl_SI: Posreduj v _besedilu …

en: _Pipe through…
sl_SI: _Posreduj preko …

en: _Store Address…
sl_SI: _Shrani naslov …

en: _Undelete
sl_SI: _Povrni izbrisano

en: Move To _Trash
sl_SI: Premakni v s_meti

en: T_oggle
sl_SI: P_reklopi

en: _Flagged
sl_SI: Z _zastavico

en: _Unread
sl_SI: N_eprebrano

en: _Move to
sl_SI: Pre_makni v

en: _View Source
sl_SI: _Ogled izvorne kode

en: Committing mailbox %s failed.
sl_SI: Uveljavljanje poštnega predala %s ni uspelo.

en: Cannot process the message: %s
sl_SI: Sporočila ni mogoče obdelati: %s

en: Cannot access message %u to pass to %s
sl_SI: Ni mogoč dostop do sporočila %u za prenos v %s

en: Cannot read message %u to pass to %s
sl_SI: Ni mogoče prebrati sporočila %u za prenos v %s

en: Pipe message through a program
sl_SI: Pošlji sporočila skozi program

en: _Run
sl_SI: _Zaženi

en: Specify the program to run:
sl_SI: Navedite program za zagon:

en: _Other…
sl_SI: _Drugo …

en: Choose destination folder
sl_SI: Izbor ciljne mape

en: Other…
sl_SI: Drugo …

en: Select message part to display
sl_SI: Izbor dela sporočila za prikaz

en: Wrapped
sl_SI: Prelomljeno

en: Not found
sl_SI: Ni zadetkov

en: Find:
sl_SI: Poišči:

en: Previous
sl_SI: Nazaj

en: Next
sl_SI: Naprej

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Message parts
sl_SI: Deli sporočila

en: Save selected as…
sl_SI: Shrani izbrano kot …

en: Save selected to folder…
sl_SI: Shrani izbrano v mapo …

en: (No sender)
sl_SI: (ni pošiljatelja)

en: Autocrypt error: %s
sl_SI: Napaka samodejnega šifriranja: %s

en: mixed parts
sl_SI: mešani deli

en: alternative parts
sl_SI: dodatni deli

en: signed parts
sl_SI: podpisani deli

en: encrypted parts
sl_SI: šifrirani deli

en: RFC822 message
sl_SI: Sporočilo RFC822

en: force inline for all parts
sl_SI: vsili vse dele medvrstično

en: complete message
sl_SI: celotno sporočilo

en: part %s: %s (file %s)
sl_SI: del %s: %s (datoteka %s)

en: part %s: %s
sl_SI: del %s: %s

en: encrypted:
sl_SI: šifrirano:

en: Reading embedded message failed: %s
sl_SI: Branje vključenega sporočila je spodletelo: %s

en: Appending message to %s failed: %s
sl_SI: Pripenjanje sporočila %s je spodletelo: %s

en: _Save…
sl_SI: _Shrani …

en: _Copy to folder…
sl_SI: _Kopiraj v mapo …

en: Select folder for saving selected parts
sl_SI: Izbor mape za shranjevanje izbranih delov

en: Could not create URI for %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti naslova URI za %s

en: %s message part
sl_SI: %s del sporočila

en: Could not save %s: %s
sl_SI: Ni mogoče shraniti %s: %s

en: Sending the disposition notification failed: %s
sl_SI: Pošiljanje sporočila o prejetju je spodletelo: %s

en: Reply to MDN?
sl_SI: Odgovori na obvestilo o prejetju sporočilca?

en: The decryption cannot be performed because this message is displayed more than once.
    Please close the other instances of this message and try again.
sl_SI: Ni mogoče dešifrirati sporočila, ker je sporočilo prikazano več kot enkrat.
    Zaprite druge primere tega sporočila in poskusite znova.

en: Parsing a message part failed: %s
sl_SI: Razčlenjevanje dela sporočila ni uspelo: %s

en: Possible disk space problem.
sl_SI: Mogoča je težava s prostorom na disku.

en: Detected a good signature with insufficient validity
sl_SI: Zaznan je dober podpis z nezadostno veljavnostjo

en: Detected a good signature with insufficient validity/trust
sl_SI: Zaznan je dober podpis z nezadostno veljavnostjo ali zaupanjem

en: The decryption cannot be performed because this message is displayed more than once.
sl_SI: Dešifriranje sporočila ni mogoče, ker je sporočilo prikazano več kot enkrat.

en: The signature check and removal of the OpenPGP armor cannot be performed because this message is displayed more than once.
sl_SI: Ni mogoče preveriti podpisa in odstraniti oklepa OpenPGP, ker je to sporočilo prikazano več kot enkrat.

en: Please close the other instances of this message and try again.
sl_SI: Zaprite druge odprte primerke tega sporočila in poskusite znova.

en: File name: %s
sl_SI: Ime datoteke: %s

en: Error reading message part: %s
sl_SI: Napaka med branjem dela sporočila: %s

en: Type: %s (%s)
sl_SI: Vrsta: %s (%s)

en: Content Type: %s
sl_SI: Vrsta vsebine: %s

en: No open or view action defined for this content type
sl_SI: Za to vrsto vsebine ni določeno dejanje odpiranja ali ogleda

en: S_ave part
sl_SI: _Shrani del

en: Could not launch application: %s
sl_SI: Ni mogoče zagnati programa: %s

en: Save %s MIME Part
sl_SI: Shrani %s MIME del

en: Could not construct URI from %s
sl_SI: Naslova URI ni mogoče izgraditi iz %s

en: File already exists. Overwrite?
sl_SI: Datoteka že obstaja. Ali naj bo prepisana?

en: Unlink %s: %s
sl_SI: Razveži %s: %s

en: Could not save a text part: %s
sl_SI: Ni mogoče shraniti besedilnega dela: %s

en: unknown error
sl_SI: neznana napaka

en: (imported)
sl_SI: (uvoženo)

en: Error loading attached image: %s
sl_SI: Napaka med nalaganjem priložene slike: %s

en: message headers
sl_SI: glave sporočil

en: Content Type: external-body
sl_SI: Vrsta vsebine: zunanje-telo

en: Access type: local-file
sl_SI: Vrsta dostopa: krajevna-datoteka

en: Access type: URL
sl_SI: Vrsta dostopa: URL

en: Access type: %s
sl_SI: Vrsta dostopa: %s

en: FTP site: %s
sl_SI: Stran FTP: %s

en: Directory: %s
sl_SI: Mapa: %s

en: Access type: mail-server
sl_SI: Vrsta dostopa: poštni-strežnik

en: Mail server: %s
sl_SI: Poštni strežnik: %s

en: Subject: %s
sl_SI: Zadeva: %s

en: Se_nd message to obtain this part
sl_SI: Pošlji _sporočilo za pridobitev tega dela

en: Error showing %s: %s
sl_SI: Napaka med prikazovanjem %s: %s

en: Could not get a part: %s
sl_SI: Ni mogoče dobiti dela: %s

en: Sending the external body request failed: %s
sl_SI: Pošiljanje zahteve zunanjega telesa je spodletelo: %s

en: Reply…
sl_SI: Odgovori …

note: Gmail sometimes fails to do that.
en: Error:
sl_SI: Napaka:

en: IMAP server did not report message structure
sl_SI: Strežnik IMAP ni poročal o zgradbi sporočila

en: Subject:
sl_SI: Zadeva:

en: Date:
sl_SI: Datum:

note: addresses
en: From:
sl_SI: Od:

en: Reply-To:
sl_SI: Odgovor-za:

en: Disposition-Notification-To:
sl_SI: Obvestilo-o-prejetju-na:

en: Copy link
sl_SI: Kopiraj povezavo

en: Open link
sl_SI: Odpri povezavo

en: Send link…
sl_SI: Pošlji povezavo …

en: Save…
sl_SI: Shrani …

en: Highlight structured phrases
sl_SI: Poudari oblikovana rekla

en: Zoom In
sl_SI: Približaj

en: Zoom Out
sl_SI: Oddalji

en: Zoom 100%
sl_SI: Približaj na 100 %

en: Select _All
sl_SI: Izberi _vse

en: Print…
sl_SI: Natisni …

en: S_tore Address
sl_SI: _Shrani naslov

en: Full Name:
sl_SI: Polno Ime:

en: Nick Name:
sl_SI: Vzdevek:

en: First Name:
sl_SI: Ime:

en: Last Name:
sl_SI: Priimek:

en: Organization:
sl_SI: Ustanova:

en: Email Address:
sl_SI: Elektronski naslov:

en: Summary:
sl_SI: Povzetek:

en: Organizer:
sl_SI: Organizator:

en: Start:
sl_SI: Začetek:

en: End:
sl_SI: Konec:

en: Duration:
sl_SI: Trajanje:

en: Recurrence:
sl_SI: Ponovitev:

en: Location:
sl_SI: Mesto:

en: Attendee: | Attendees:
sl_SI[0]: Udeleženci:
sl_SI[1]: Udeleženec:
sl_SI[2]: Udeleženca:
sl_SI[3]: Udeleženci:

en: Category: | Categories:
sl_SI[0]: Kategorije:
sl_SI[1]: Kategorija:
sl_SI[2]: Kategoriji:
sl_SI[3]: Kategorije:

en: Description:
sl_SI: Opis:

en: The sender asks you for a reply to this request:
sl_SI: Pošiljatelj zahteva odgovor na to zahtevo:

en: Accept
sl_SI: Sprejmi

en: Accept tentatively
sl_SI: Poskusno sprejmi

en: Decline
sl_SI: Zavrni

en: File name:
sl_SI: Ime datoteke:

en: Full Name
sl_SI: Polno ime

en: Nick Name
sl_SI: Vzdevek

en: First Name
sl_SI: Ime

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Organization
sl_SI: Organizacija

en: One of the specified fields contains:
sl_SI: Eno od navedenih polj vsebuje:

en: None of the specified fields contains:
sl_SI: Nobeno od navedenih polj ne vsebuje:

en: One of the regular expressions matches
sl_SI: Eden izmed logičnih izrazov se sklada

en: None of the regular expressions matches
sl_SI: Noben logični izraz se ne sklada

en: Match when date is in the interval:
sl_SI: Je skladno, ko je datum v intervalu:

en: Match when date is outside the interval:
sl_SI: Je skladno, ko je datum izven intervala:

en: Match when one of these flags is set:
sl_SI: Je skladno, ko je nastavljena ena od teh zastavic:

en: Match when none of these flags is set:
sl_SI: Je skladno, ko ni nastavljena nobena od teh zastavic:

en: You must specify the name of the user header to match on
sl_SI: Navesti je treba ime uporabniške glave za določanje skladnosti

en: You must specify at least one field for matching
sl_SI: Navesti je treba vsaj eno polje za določanje skladnosti

en: You must provide a string
sl_SI: Navesti je treba niz

en: You must provide at least one regular expression
sl_SI: Navesti je treba vsaj en logični izraz

en: Low date is incorrect
sl_SI: Spodnja datumska meja je napačna

en: High date is incorrect
sl_SI: Zgornja datumska meja je napačna

en: Low date is greater than high date
sl_SI: Spodnja datumska meja je kasnejša od zgornje

en: Error displaying condition help: %s
sl_SI: Napaka ob prikazu pomoči pogojev %s

en: Match Fields
sl_SI: Primerjaj skladnosti polj

en: _All
sl_SI: _Vse

en: C_lear
sl_SI: Po_čisti

en: _Body
sl_SI: _Telo

en: _To:
sl_SI: _Za:

en: _From:
sl_SI: _Od:

en: _Subject
sl_SI: Z_adeva

en: _CC:
sl_SI: _Kp:

en: _User header:
sl_SI: Upo_rabniška glava:

en: Unread
sl_SI: Neprebrano

en: One of the specified f_ields contains
sl_SI: Eno od navedenih _polj vsebuje

en: Contain/Does _Not Contain
sl_SI: Vsebuje/_Ne vsebuje

en: _One of the regular expressions matches
sl_SI: _Eden od logičnih izrazov je skladen

en: One _Matches/None Matches
sl_SI: Eden je _skladen/Noben ni skladen

en: Filtering using regular expressions is not yet implemented.
sl_SI: Filtriranje z uporabo logičnih izrazov še ni podprto.

en: Match when message date is in the interval:
sl_SI: Sporočilo je skladno, če je datum sporočila v intervalu:

en: Inside/outside the date interval
sl_SI: Znotraj/izven datumskega intervala

en: Match when one flag is set/when no flag is set
sl_SI: Je skladno ko je nastavljena ena zastavica ali ko ni nastavljena nobena

en: Search T_ype:
sl_SI: Vrsta _iskanja:

en: Edit condition for filter:
sl_SI: Urejanje pogoja za filter:

en: Filter with no condition was omitted
sl_SI: Filter brez pogojev je bil izpuščen

en: Error displaying filter help: %s
sl_SI: Napaka med prikazovanjem pomoči filtra: %s

en: New filter
sl_SI: Nov filter

en: No filter name specified.
sl_SI: Ime filtra ni podano.

en: Filter “%s” already exists.
sl_SI: Filter %s že obstaja.

en: Filter must have conditions.
sl_SI: Filter mora vsebovati pogoje.

en: Filter has matched
sl_SI: Filter je izličil zadetke

en: You must provide a sound to play
sl_SI: Treba je navesti zvok za predvajanje

en: (Example: write December 31, 2000, as %s)
sl_SI: (Primer: napiši 31. december 2000, kot %s)

en: Simple
sl_SI: Enostavno

en: Regular Expression
sl_SI: Logični izraz

en: Date interval
sl_SI: Datumski interval

en: Flag condition
sl_SI: Pogoj zastavice

en: Copy to folder:
sl_SI: Kopiraj v mapo:

en: Move to folder:
sl_SI: Premakni v mapo:

en: Colorize
sl_SI: Obarvaj

en: Print on printer:
sl_SI: Natisni na tiskalniku:

en: Run program:
sl_SI: Poženi program:

en: Send to Trash
sl_SI: Pošlji v Smeti

en: OR
sl_SI: ALI

en: AND
sl_SI: IN

[ctx: filter]
note: new button Translators: button "New" filter
en: _New
sl_SI: _Nov

note: The name entry
en: _Filter name:
sl_SI: Ime _filtra:

en: _Edit
sl_SI: _Uredi

[ctx: filter match]
note: Translators: button "New" filter match
en: Ne_w
sl_SI: No_v

en: Foreground
sl_SI: Ospredje

en: Background
sl_SI: Ozadje

note: The notification area
en: Notification:
sl_SI: Obvestilo:

note: Notification buttons
en: Play sound:
sl_SI: Predvajaj zvok:

en: Use Sound…
sl_SI: Uporabi zvok …

en: _Open
sl_SI: _Odpri

note: The action area
en: Action to perform:
sl_SI: Dejanje za izvedbo:

en: Match
sl_SI: Se sklada

en: Action
sl_SI: Dejanje

en: Re_vert
sl_SI: Po&vrni

en: A filter run dialog is open. Close it before you can modify filters.
sl_SI: Pogovorno okno uporabe filtra je odprto. Pred spreminjanjem filtrov ga je treba zapreti.

en: Filters
sl_SI: Filtri

en: Unable to export filter %s, an error occurred.
sl_SI: Ni mogoče izvoziti filtra %s, saj je prišlo do napake.

en: There are opened filter run dialogs, close them before you can modify filters.
sl_SI: Pogovorna okna uporabe filtrov so odprta. Pred spreminjanjem filtrov jih je treba zapreti.

en: Export Filters
sl_SI: Izvozi filtre

en: Error displaying run filters help: %s
sl_SI: Napaka med prikazovanjem pomoči uporabe filtrov: %s

en: Error when applying filters
sl_SI: Napaka med uveljavljanjem filtrov

en: On reception
sl_SI: Ob sprejemu

en: On exit
sl_SI: Ob izhodu

en: _Apply Selected
sl_SI: _Uveljavi izbrano

en: A_pply Now!
sl_SI: _Uveljavi takoj!

en: The filters dialog is opened, close it before you can run filters on any mailbox
sl_SI: Pogovorno okno filtrov je odprto. Treba ga je zapreti, preden je mogoče zagnati filtre na kateremkoli predalu.

en: Error displaying config help: %s
sl_SI: Napaka med prikazovanjem pomoči nastavitev: %s

en: folder
sl_SI: mapa

en: Manage subscriptions
sl_SI: Upravljanje naročnin

en: Remote IMAP folder
sl_SI: Oddaljena mapa IMAP

en: _Update
sl_SI: Poso_dobi

en: C_reate
sl_SI: Ustva_ri

en: Subscribed _folders only
sl_SI: Le _naročene mape

en: Manage subscriptions…
sl_SI: Upravljanje naročnin …

en: Always show _Inbox
sl_SI: Vedno pokaži _dohodni predal

en: Pr_efix:
sl_SI: Predp_ona:

en: _Max number of connections:
sl_SI: _Največje število povezav:

en: Enable _persistent cache
sl_SI: Omogoči _vztrajni predpomnilnik

en: Use IDLE command
sl_SI: Uporabi ukaz IDLE

en: Enable _bug workarounds
sl_SI: Omogoči _izmikanje hroščem

en: Use STATUS for mailbox checking
sl_SI: Uporabi STATUS za preverjanje poštnega predala

en: Select parent folder
sl_SI: Izbor nadrejene mape

en: Question
sl_SI: Vprašanje

en: Rename Inbox
sl_SI: Preimenuj dohodni predal

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Folder rename failed. Reason: %s
sl_SI: Preimenovanje mape ni uspelo. Vzrok: %s

en: Folder creation failed. Reason: %s
sl_SI: Ustvarjanje mape ni uspelo. Vzrok: %s

en: An IMAP folder that is not a mailbox
    has no properties that can be changed.
sl_SI: Mapa IMAP, ki ni poštni predal nima
    lastnosti, ki bi jih bilo mogoče spremeniti.

en: Remote IMAP subfolder
sl_SI: Oddaljena podmapa IMAP

note: INPUT FIELD CREATION
en: _Folder name:
sl_SI: Ime _mape:

en: Host:
sl_SI: Gostitelj:

en: Subfolder of:
sl_SI: Podmapa od:

en: _Browse…
sl_SI: _Prebrskaj …

en: read-only
sl_SI: le za branje

en: read-write
sl_SI: branje-pisanje

en: admin
sl_SI: skrbnik

en: post
sl_SI: pošlji

en: append
sl_SI: pripni

en: delete
sl_SI: izbriši

en: special
sl_SI: posebno

en: Permissions:
sl_SI: Dovoljenja:

en: 
    detailed permissions are available only for open folders
sl_SI: 
    podrobna dovoljena so na voljo le za odprte mape

en: mine:
sl_SI: lastno:

en: Quota:
sl_SI: Omejitev prostora:

en: quota information available only for open folders
sl_SI: podrobnosti o omejevanju prostora so na voljo le za odprte mape

en: the server does not support quotas
sl_SI: strežnik ne podpira omejitve prostora

en: no limits
sl_SI: brez omejitev

en: %s of %s (%.1f%%) used
sl_SI: %s od %s (%.1f%%) uporabljeno

en: This folder is not stored in configuration. I do not yet know how to remove it from remote server.
sl_SI: Ta mapa ni shranjena v nastavitvah, zato je ni mogoče odstraniti z oddaljenega strežnika.

en: Confirm
sl_SI: Potrdi

en: _Create
sl_SI: _Ustvari

en: _Clear
sl_SI: Po_čisti

en: Cl_ose
sl_SI: _Zapri

en: WARNING:
sl_SI: OPOZORILO:

en: ERROR:
sl_SI: NAPAKA:

en: FATAL:
sl_SI: USODNA NAPAKA:

en: No mailbox selected.
sl_SI: Ni izbranega poštnega predala.

en: Remove from _list
sl_SI: Odstrani s _seznama

en: Remove from list and _disk
sl_SI: Odstrani s seznama in z _diska

en: _Remove from server
sl_SI: _Odstrani s strežnika

en: _Remove from list
sl_SI: _Odstrani s seznama

en: Folder deletion failed. Reason: %s
sl_SI: Brisanje mape ni uspelo. Vzrok: %s

en: Rename of %s to %s failed:
    %s
sl_SI: Preimenovanje %s v %s ni uspelo:
    %s

en: Local %s Mailbox Properties
sl_SI: Lastnosti krajevnega poštnega predala %s

en: New Local %s Mailbox
sl_SI: Nov krajevni poštni predal %s

en: _Mailbox Name:
sl_SI: _Ime poštnega predala:

en: Remote Mailbox Configurator
sl_SI: Nastavitve oddaljenega poštnega predala

en: _Delete messages from server after download
sl_SI: Po prejemu _izbriši sporočila s strežnika

note: toggle for check
en: _Enable check for new mail
sl_SI: _Omogoči preverjanje za novo pošto

en: _Filter messages through procmail
sl_SI: _Filtriraj sporočila skozi program procmail

en: Fi_lter Command:
sl_SI: Ukaz fi_ltra:

note: advanced - toggle for apop
en: Disable _APOP
sl_SI: Onemogoči _APOP

en: _Identity:
sl_SI: _Istovetnost:

en: _Decrypt and check
    signatures automatically:
sl_SI: _Dešifriraj in samodejno
    preveri podpise:

en: Never
sl_SI: Nikoli

en: If Possible
sl_SI: Če je mogoče

en: Always
sl_SI: Vedno

en: Show _Recipient column instead of Sender
sl_SI: Pokaži stolpec _prejemnikov namesto pošiljatelja

en: _Subscribe for new mail check
sl_SI: _Naroči se za novo preverjanje pošte

en: The folder edition to be written.
sl_SI: Izvod mape za zapisovanje.

en: Scanning of %s failed: %s
    Check network connectivity.
sl_SI: Preiskovanje %s ni uspelo: %s
    Preverite delovanje omrežja.

en: Scanning of %s failed: %s
sl_SI: Preiskovanje %s ni uspelo: %s

en: Remote IMAP _folder…
sl_SI: Oddaljena _mapa IMAP …

en: Remote IMAP _subfolder…
sl_SI: Oddaljena _podmapa IMAP …

[ctx: mailbox]
note: Translators: popup menu item "New" mailbox or folder
en: _New
sl_SI: _Nov

note: clicked on the empty space
en: _Rescan
sl_SI: Znova p_reišči

en: _Properties…
sl_SI: _Lastnosti …

en: Mark as _Inbox
sl_SI: Označi kot _dohodno pošto

en: _Mark as Sentbox
sl_SI: Označi kot po_slano pošto

en: Mark as _Trash
sl_SI: Označi kot s_meti

en: Mark as D_raftbox
sl_SI: Označi kot osnu_tek

en: _Empty trash
sl_SI: _Izprazni smeti

en: _Edit/Apply filters
sl_SI: _Uredi/Uveljavi filtre

en: Inbox
sl_SI: Dohodni predal

en: Outbox
sl_SI: Odhodni predal

en: Sentbox
sl_SI: Poslana pošta

en: Draftbox
sl_SI: Predal osnutkov

en: Trash
sl_SI: Smeti

en: Compose a new email to EMAIL@ADDRESS
sl_SI: Sestavi novo elektronsko pošto za ELEKTRONSKI@NASLOV

en: Attach file at URI
sl_SI: Priloži datoteko na URI

en: Opens MAILBOXNAME
sl_SI: Odpre ImePoštnegaPredala

en: MAILBOXNAME
sl_SI: ImePoštnegaPredala

en: Opens first unread mailbox
sl_SI: Odpre prvi neprebran poštni predal

en: Prints number unread and unsent messages
sl_SI: Izpiše število neprebranih in neposlanih sporočil

en: Show version
sl_SI: Pokaži različico

en: Balsa is sending a mail now.
    Abort sending?
sl_SI: Balsa sedaj pošilja pošto.
    Ali naj bo pošiljanje prekinjeno?

en: Subject or Sender Contains:
sl_SI: Zadeva ali pošiljatelj vsebuje:

en: Subject or Recipient Contains:
sl_SI: Zadeva ali prejemnik vsebuje:

en: Subject Contains:
sl_SI: Zadeva vsebuje:

en: Body Contains:
sl_SI: Telo vsebuje:

en: Older than (days):
sl_SI: Starejše kot (dni):

en: Old at most (days):
sl_SI: Staro največ (dni):

en: The Balsa email client is part of the GNOME desktop environment.
sl_SI: Poštni odjemalec Balsa je del namiznega okolja GNOME.

note: license ?
en: About Balsa
sl_SI: O programu

en: You can apply filters only on mailbox
sl_SI: Filtre je mogoče uveljaviti le na poštnem predalu

en: Removing duplicates failed: %s
sl_SI: Odstranjevanje dvojnikov ni uspelo: %s

en: Removed %d duplicate | Removed %d duplicates
sl_SI[0]: Odstranjenih je bilo %d dvojnikov
sl_SI[1]: Odstranjen je bil %d dvojnik
sl_SI[2]: Odstranjena sta bila %d dvojnika
sl_SI[3]: Odstranjeni so bili %d dvojniki

en: No duplicates found
sl_SI: Ni mogoče najti podvojenih sporočil

en: Unable to Open Mailbox!
    %s.
sl_SI: Ni mogoče odpreti poštnega predala!
    %s.

en: Opening %s
sl_SI: Odpiranje %s

en: Mailboxes
sl_SI: Poštni predali

en: IMAP mailbox: %s
sl_SI: Poštni predal IMAP: %s

en: Local mailbox: %s
sl_SI: Krajevni poštni predal: %s

en: You have received %d new message. | You have received %d new messages.
sl_SI[0]: Prejeli ste %d novih sporočil.
sl_SI[1]: Prejeli ste %d novo sporočilo.
sl_SI[2]: Prejeli ste %d novi sporočili.
sl_SI[3]: Prejeli ste %d nova sporočila.

en: You have new mail.
sl_SI: Prispelo je novo sporočilo.

en: Search mailbox
sl_SI: Išči v poštnem predalu

en: _Search for:
sl_SI: _Poišči:

note: builds the toggle buttons to specify fields concerned by * the search.
en: In:
sl_SI: V:

en: S_ubject
sl_SI: Z_adeva

note: Frame with Apply and Clear buttons
en: Show only matching messages
sl_SI: Pokaži le skladna sporočila

note: Frame with OK button
en: Open next matching message
sl_SI: Odpri naslednje skladno sporočilo

en: _Reverse search
sl_SI: _Vzvratno iskanje

en: _Wrap around
sl_SI: _Prelomi besedilo

en: Could not open trash: %s
sl_SI: Ni mogoče odpreti smeti: %s

en: Balsa: %s (read-only)
sl_SI: Balsa: %s (le za branje)

note: xgettext: this is the first part of the message * "Shown mailbox: %s with %d messages, %d new, %d hidden".
en: Shown mailbox: %s
sl_SI: Pokazan poštni predal: %s

en: with %d message | with %d messages
sl_SI[0]: s skupaj %d sporočili
sl_SI[1]: s skupaj %d sporočilom
sl_SI[2]: s skupaj %d sporočiloma
sl_SI[3]: s skupaj %d sporočili

en: , %d new | , %d new
sl_SI[0]: , %d novih
sl_SI[1]: , %d novo
sl_SI[2]: , %d novi
sl_SI[3]: , %d nova,

en: , %d hidden | , %d hidden
sl_SI[0]: , %d skritih
sl_SI[1]: , %d skrito
sl_SI[2]: , %d skriti
sl_SI[3]: , %d skrita

en: The next unread message is in %s
sl_SI: Naslednje neprebrano sporočilo je v %s

en: Do you want to select %s?
sl_SI: Ali želite izbrati %s?

en: M_ove
sl_SI: Pr_emakni

en: Message from %s: %s
sl_SI: Sporočilo od %s: %s

en: While retrieving messages
sl_SI: Med pridobivanjem sporočil

en: Until closed
sl_SI: Do zaprtja

en: Message number
sl_SI: Številka sporočila

en: Flat
sl_SI: Plosko

en: Unknown
sl_SI: Neznan

en: %s (default)
sl_SI: %s (privzeto)

en: Default layout
sl_SI: Privzeta razporeditev

en: Wide message layout
sl_SI: Široka razporeditev sporočila

en: Wide screen layout
sl_SI: Širokozaslonska razporeditev

en: Show next unread message
sl_SI: Pokaži naslednje neprebrano sporočilo

en: Show next message
sl_SI: Pokaži naslednje sporočilo

en: Close message window
sl_SI: Zapri okno sporočila

en: Show nothing
sl_SI: Ne pokaži ničesar

en: Show dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno

en: Show in list
sl_SI: Pokaži v seznamu

en: Show in status bar
sl_SI: Pokaži v vrstici stanja

en: Print to console
sl_SI: Natisni v konzolo

en: Ask me
sl_SI: Vprašaj me

en: Remote POP3 mailbox…
sl_SI: Oddaljeni poštni predal POP3 …

en: Remote IMAP folder…
sl_SI: Oddaljena mapa IMAP …

en: Remote mailbox servers
sl_SI: Oddaljeni strežniki poštnega predala

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Mailbox name
sl_SI: Ime poštnega predala

en: _Modify
sl_SI: _Spremeni

en: Local mail directory
sl_SI: Krajevna poštna mapa

en: Select your local mail directory
sl_SI: Izberite svojo krajevno poštno mapo

en: Outgoing mail servers
sl_SI: Odhodni poštni strežniki

en: Server name
sl_SI: Ime strežnika

en: Checking
sl_SI: Preverjanje

en: _Check mail automatically every
sl_SI: Samodejno _preveri pošto vsakih

en: minutes
sl_SI: minut

en: Check _IMAP mailboxes
sl_SI: Preveri poštne predale _IMAP

en: When mail arrives:
sl_SI: Ko pošta prispe:

en: Display message
sl_SI: Prikaži sporočilo

en: Play sound
sl_SI: Predvajaj zvok

en: Show icon
sl_SI: Pokaži ikono

en: Do background check quietly (no messages in status bar)
sl_SI: Tiho preverjaj za pošto v ozadju (brez sporočil v vrstici stanja)

en: _POP message size limit:
sl_SI: Omejitev velikosti sporočila _POP:

en: Message disposition notification requests
sl_SI: Zahteve po obvestilih o prejetju

en: When I receive a message whose sender requested a Message Disposition Notification (MDN), send it if:
sl_SI: Ob prejemu sporočila, katerega pošiljatelj je zahteval obvestilo o prejemu, bo poslano v primeru, da:

en: The message header looks suspicious.
sl_SI: Glava sporočila je videti sumljiva.

en: Word wrap
sl_SI: Prelom besed

en: Wrap outgoing text at
sl_SI: Prelomi izhodno besedilo na

en: characters
sl_SI: znakih

en: Other options
sl_SI: Druge možnosti

en: Reply prefix:
sl_SI: Predpona odgovora:

en: Automatically quote original when replying
sl_SI: Ob odgovarjanju samodejno navedi izvirnik

en: Forward a mail as attachment instead of quoting it
sl_SI: Posreduj pošto kot prilogo namesto navajanja v sporočilu

en: Copy outgoing messages to sentbox
sl_SI: Kopiraj odhodna sporočila v predal poslane pošte

en: Send button always queues outgoing mail in outbox
sl_SI: Gumb pošlji vedno postavi odhodno pošto v vrsto v odhodni predal

en: Edit headers in external editor
sl_SI: Uredi glave v zunanjem urejevalniku

en: Include HTML parts as text when replying or forwarding
sl_SI: Ob odgovarjanju ali posredovanju vključi dele HTML kot običajno besedilo

en: Main window
sl_SI: Glavno okno

en: Use preview pane
sl_SI: Uporabi pladenj predogleda

en: Automatically view message when mailbox opened
sl_SI: Samodejno poglej sporočilo ob odprtju poštnega predala

en: Ask me before selecting a different mailbox to show an unread message
sl_SI: Vprašaj me pred izbiro drugega poštnega predala za prikaz neprebranega sporočila

en: percent
sl_SI: odstotkov

en: Message window
sl_SI: Okno sporočila

en: After moving a message:
sl_SI: Po premikanju sporočila:

en: Sorting and threading
sl_SI: Razvrščanje in nitenje

en: Default sort column:
sl_SI: Privzet stolpec razvrščanja:

en: Expand threads on open
sl_SI: Ob odprtju razširi niti

note: fonts
en: Fonts
sl_SI: Pisave

en: Use system fonts
sl_SI: Uporabi sistemske pisave

en: Use default font size
sl_SI: Uporabi privzeto velikost pisave

en: Message font:
sl_SI: Pisava sporočila:

en: Subject font:
sl_SI: Pisava zadeve:

note: Quoted text regular expression and RFC2646-style flowed text
en: Quoted and flowed text
sl_SI: Navedeno in povezano besedilo

en: Mark quoted text
sl_SI: Označi navedeno besedilo

en: Wrap text at
sl_SI: Prelomi besedilo na

note: handling of multipart/alternative
en: Display of multipart/alternative parts
sl_SI: Prikaži večdelne/dodatne dele

en: Message colors
sl_SI: Barve sporočila

en: Quote level %d color
sl_SI: %d barva ravni navedbe

en: Link color
sl_SI: Barva povezave

en: Hyperlink color
sl_SI: Barva hiperpovezave

en: Format
sl_SI: Oblika

en: Date encoding (for strftime):
sl_SI: Kodiranje datuma (za strftime):

en: Selected headers:
sl_SI: Izbrane glave:

note: treatment of messages with 8-bit chars, but without proper MIME encoding
en: National (8-bit) characters in broken messages without codeset header
sl_SI: Nacionalni (8-bitni) znaki v besedilu sporočila brez podatkov o naboru.

en: display in codeset
sl_SI: prikaži v kodnem naboru

en: Information messages
sl_SI: Sporočila podrobnosti

en: Information messages:
sl_SI: Sporočila podrobnosti:

en: Warning messages:
sl_SI: Sporočila opozoril:

en: Error messages:
sl_SI: Sporočila napak:

en: Fatal error messages:
sl_SI: Sporočila usodnih napak:

en: Debug messages:
sl_SI: Sporočila razhroščevanja:

en: Display progress dialog
sl_SI: Pokaži pogovorno okno napredovanja

en: Address books
sl_SI: Imeniki

en: Address book name
sl_SI: Ime imenika

en: Auto-complete
sl_SI: Samodejno zaključevanje

en: _Set as default
sl_SI: _Nastavi kot privzeto

en: Miscellaneous spelling settings
sl_SI: Različne nastavitve črkovanja

en: Check signature
sl_SI: Preveri podpis

en: Check quoted
sl_SI: Preveri navedeno

en: Remember open mailboxes between sessions
sl_SI: Zapomni si odprte poštne predale med sejami

en: Folder scanning
sl_SI: Preiskovanje map

en: Scan local folders to depth
sl_SI: Preiskovanje krajevnih map do globine

en: Scan IMAP folders to depth
sl_SI: Preiskovanje map IMAP do globine

en: Miscellaneous
sl_SI: Različno

en: Empty trash on exit
sl_SI: Ob izhodu izprazni smeti

en: Close mailbox if unused more than
sl_SI: Zapri poštni predal, če ni uporabljen več kot

en: Deleting messages
sl_SI: Brisanje sporočil

note: Translators: this used to be "using Mailbox -> Hide messages"; * the UTF-8 string for the right-arrow symbol is broken out to * avoid msgconv problems.
en: The following setting is global, but may be overridden for the selected mailbox using Mailbox %s Hide messages:
sl_SI: Nastavitev je splošna, vendar jo je mogoče za izbrane poštne predale prepisati s skritimi %s sporočili poštnega predala:

en: Hide messages marked as deleted
sl_SI: Skrij sporočila označena kot izbrisana

en: The following settings are global:
sl_SI: Naslednje nastavitve so splošne:

en: Expunge deleted messages when mailbox is closed
sl_SI: Samodejno uniči izbrisana sporočila ob zaprtju poštnega predala

en: Mail options
sl_SI: Možnosti pošte

en: Incoming
sl_SI: Dohodna

en: Outgoing
sl_SI: Odhodna

en: Display options
sl_SI: Možnosti prikaza

en: Sort and thread
sl_SI: Razvrsti in ustvari niten seznam

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Colors
sl_SI: Barve

en: Status messages
sl_SI: Sporočila stanja

note: must NOT be modal
en: Balsa Preferences
sl_SI: Možnosti programa

en: Spelling
sl_SI: Črkovanje

en: Page %d of %d
sl_SI: Stran %d od %d

en: Signed
sl_SI: Podpisano

en: Encrypted
sl_SI: Šifrirano

en: Cannot print page %d because the document has only %d page. | Cannot print page %d because the document has only %d pages.
sl_SI[0]: Strani %d ni mogoče natisniti, ker ima dokument samo %d strani.
sl_SI[1]: Strani %d ni mogoče natisniti, ker ima dokument samo %d stran.
sl_SI[2]: Strani %d ni mogoče natisniti, ker ima dokument samo %d strani.
sl_SI[3]: Strani %d ni mogoče natisniti, ker ima dokument samo %d strani.

note: Translate to the default units to use for presenting * lengths to the user. Translate to default:inch if you * want inches, otherwise translate to default:mm. * Do *not* translate it to "predefinito:mm", if it * it isn't default:mm or default:inch it will not work
en: default:mm
sl_SI: privzeto:mm

en: inch
sl_SI: palec

en: _Header Font:
sl_SI: Pisava _glave:

en: B_ody Font:
sl_SI: Pisava _telesa:

en: _Footer Font:
sl_SI: Pisava _noge:

note: syntax highlighting treatment of HTML messages and parts
en: Highlighting
sl_SI: Poudarjanje

en: Highlight _cited text
sl_SI: Poudari _navedeno besedilo

en: Highlight _structured phrases
sl_SI: Poudari _oblikovana rekla

note: margins
en: Margins
sl_SI: Robovi

en: _Top
sl_SI: _Zgoraj

en: _Bottom
sl_SI: _Spodaj

en: _Left
sl_SI: _Levo

en: _Right
sl_SI: _Desno

en: Error printing message: %s
sl_SI: Napaka med tiskanjem sporočila: %s

en: Error during filters loading:
sl_SI: Napaka med nalaganjem filtrov:

en: Error during filters loading: %s
    Filters may not be correct.
sl_SI: Napaka med nalaganjem filtrov: %s
    Filtri so lahko nepravilni.

en: The option to request a MDN is now on the Options menu of the compose window.
sl_SI: Možnost za zahtevo uporabe sporočila o prejemu je sedaj v meniju možnosti sestavljalnega okna.

note: Translators: please use the initial letter of each language as * its accelerator; this is a long list, and unique accelerators * cannot be found.
en: _Brazilian Portuguese
sl_SI: _Portugalščina

en: _Catalan
sl_SI: _Katalonščina

en: _Chinese Simplified
sl_SI: _Poenostavljena kitajščina

en: _Chinese Traditional
sl_SI: _Tradicionalna kitajščina

en: _Czech
sl_SI: _Češčina

en: _Danish
sl_SI: _Danščina

en: _Dutch
sl_SI: _Nizozemščina

en: _English (American)
sl_SI: _Angleščina (ameriška)

en: _English (British)
sl_SI: _Angleščina (britanska)

en: _Estonian
sl_SI: _Estonščina

en: _Finnish
sl_SI: _Finščina

en: _French
sl_SI: _Francoščina

en: _German
sl_SI: _Nemščina

en: _German (Austrian)
sl_SI: _Nemščina (avstrijska)

en: _German (Swiss)
sl_SI: _Nemščina (švicarska)

en: _Greek
sl_SI: _Grščina

en: _Hebrew
sl_SI: _Hebrejščina

en: _Hungarian
sl_SI: _Madžarščina

en: _Italian
sl_SI: _Italjanščina

en: _Japanese (JIS)
sl_SI: _Japonščina

en: _Kazakh
sl_SI: _Kazahstanščina

en: _Korean
sl_SI: _Korejščina

en: _Latvian
sl_SI: _Latvijščina

en: _Lithuanian
sl_SI: _Litvanščina

en: _Norwegian
sl_SI: _Norveščina

en: _Polish
sl_SI: _Poljščina

en: _Portuguese
sl_SI: _Portugalščina

en: _Romanian
sl_SI: _Romunščina

en: _Russian
sl_SI: _Ruščina

en: _Serbian
sl_SI: _Srbščina

en: _Serbian (Latin)
sl_SI: _Srbščina (v latinici)

en: _Slovak
sl_SI: _Slovaščina

en: _Spanish
sl_SI: _Španščina

en: _Swedish
sl_SI: _Švedščina

en: _Tatar
sl_SI: _Tatarščina

en: _Turkish
sl_SI: _Turščina

en: _Ukrainian
sl_SI: _Ukrajinščina

en: _Generic UTF-8
sl_SI: _Splošni UTF-8

en: Attachment
sl_SI: Priloga

en: Inline
sl_SI: Medvrstično

en: Reference
sl_SI: Sklic

en: (No name)
sl_SI: (Brez imena)

en: Select Identity
sl_SI: Izbor istovetnosti

en: Attach as Reference?
sl_SI: Priloži kot sklic?

en: Attach as MIME type:
sl_SI: Priloži kot vrsto MIME:

en: (no subject)
sl_SI: (brez zadeve)

en: Cannot create file URI object for %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti predmeta URI datoteke za %s

en: forwarded message
sl_SI: posredovano sporočilo

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Open…
sl_SI: Odpri …

en: Attach file
sl_SI: Priloži datoteko

en: Attaching message failed.
    Possible reason: not enough temporary space
sl_SI: Prilaganje sporočila ni uspelo.
    Mogoč vzrok: ni dovolj začasnega prostora

en: F_rom:
sl_SI: O_d:

note: Subject:
en: S_ubject:
sl_SI: _Zadeva:

note: Attachment list
en: _Attachments:
sl_SI: _Priloge:

en: Mode
sl_SI: Način

en: Description
sl_SI: Opis

en: Could not save attachment: %s
sl_SI: Ni mogoče shraniti priloge: %s

en: No subject
sl_SI: Brez zadeve

en: inlined %s part
sl_SI: medvrstični del %s

en: attached %s part
sl_SI: priložen del %s

en: quoted
sl_SI: navedeno

en: quoted attachment
sl_SI: navedena priloga

en: Select parts for quotation
sl_SI: Izbor delov za navajanje

en: Select the parts of the message which shall be quoted in the reply
sl_SI: Izberite dele sporočila, ki bodo navedeni v odgovoru

en: you
sl_SI: vi

en: ------forwarded message from %s------
sl_SI: ------ posredovano sporočilo od %s ------

en: Message-ID: %s
sl_SI: Id sporočila: %s

en: References:
sl_SI: Sklici:

en: On %s, %s wrote:
sl_SI: Dne, %s je %s napisal(a):

en: %s wrote:
sl_SI: %s je napisal(a):

en: Could not save message.
sl_SI: Ni mogoče shraniti sporočila.

en: Could not open draftbox: %s
sl_SI: Ni mogoče odpreti predala osnutkov: %s

en: Message saved.
sl_SI: Sporočilo je shranjeno.

en: Could not attach the file %s: %s.
sl_SI: Ni mogoče priložiti datoteke %s: %s

en: not an absolute path
sl_SI: ni absolutna pot

en: does not exist
sl_SI: ne obstaja

en: not in current directory
sl_SI: ni v trenutni mapi

en: Include file
sl_SI: Vključi datoteko

note: Translators: please do not translate Face.
en: Could not load Face header file %s: %s
sl_SI: Ni mogoče naložiti Face glave datoteke %s: %s

note: Translators: please do not translate Face.
en: Could not load X-Face header file %s: %s
sl_SI: Ni mogoče naložiti X-Face glave datoteke %s: %s

en: No Subject
sl_SI: Brez zadeve

en: _Send
sl_SI: _Pošlji

en: You did not specify a subject for this message
sl_SI: Zadeve sporočila niste navedli

en: If you would like to provide one, enter it below.
sl_SI: Če jo želite navesti, jo vpišite spodaj.

en: Send _encrypted
sl_SI: Pošlji _šifrirano

en: Send _unencrypted
sl_SI: Pošlji _nešifrirano

en: You did not select encryption for this message, although %s public keys are available for all recipients. In order to protect your privacy, the message could be %s encrypted.
sl_SI: Za to sporočilo ni izbranega šifriranja, čeprav so javni ključi %s na voljo vsem prejemnikom. Za zaščito svoje zasebnosti lahko sporočilo šifrirate s %s.

en: You selected OpenPGP security for this message.
sl_SI: Za to sporočilo ste izbrali varnost OpenPGP.

en: The message text will be sent as plain text and as HTML, but only the plain part can be signed.
sl_SI: Besedilo sporočila bo poslano kot običajno besedilo in kot HTML, toda podpisan je lahko le običajni del.

en: The message contains attachments, which cannot be signed or encrypted.
sl_SI: Sporočilo vsebuje priloge, ki jih ni mogoče podpisati ali šifrirati.

en: You should select MIME mode if the complete message shall be protected. Do you really want to proceed?
sl_SI: V primeru, da želite zaščititi celotno sporočilo morate izbrati način MIME. Ali resnično želite nadaljevati?

en: Message could not be created
sl_SI: Sporočila ni mogoče ustvariti

en: Message could not be queued in outbox
sl_SI: Sporočila ni mogoče dati v vrsto v odhodni predal

en: Message could not be saved in sentbox
sl_SI: Sporočila ni mogoče shraniti v poslano pošto

en: Message could not be sent
sl_SI: Sporočila ni mogoče poslati

en: Message could not be signed
sl_SI: Sporočila ni mogoče podpisati

en: Message could not be encrypted
sl_SI: Sporočila ni mogoče šifrirati

en: Send failed: %s
    %s
sl_SI: Pošiljanje je spodletelo: %s
    %s

en: Send failed: %s
sl_SI: Pošiljanje je spodletelo: %s

en: Could not postpone message: %s
sl_SI: Ni mogoče odložiti pošiljanja sporočila: %s

en: Message postponed.
sl_SI: Pošiljanje sporočila je bilo odloženo.

en: Could not postpone message.
sl_SI: Pošiljanja sporočila ni mogoče odložiti.

en: Error starting spell checker: %s
sl_SI: Napaka med zagonom črkovalnika: %s

en: Reply to %s: %s
sl_SI: Odgovori osebi %s: %s

en: Forward message to %s: %s
sl_SI: Posreduj sporočilo osebi %s: %s

en: New message to %s: %s
sl_SI: Novo sporočilo za %s: %s

en: _Language
sl_SI: _Jezik

en: Spell check
sl_SI: Preverjanje črkovanja

en: C_hange
sl_SI: S_premeni

en: Replace the current word with the selected suggestion
sl_SI: Zamenja trenutno besedilo z izbranim predlogom

en: Change _All
sl_SI: Spremeni _vse

en: Replace all occurrences of the current word with the selected suggestion
sl_SI: Zamenja vse pojavitve trenutne besede z izbranim predlogom

en: _Ignore
sl_SI: _Prezri

en: Skip the current word
sl_SI: Preskoči trenutno besedo

en: I_gnore All
sl_SI: _Prezri vse

en: Skip all occurrences of the current word
sl_SI: Preskoči vse pojavitve trenutne besede

en: _Learn
sl_SI: _Nauči se

en: Add the current word to your personal dictionary
sl_SI: Doda trenutno besedo v osebni slovarček

en: _Done
sl_SI: _Končano

en: Finish spell checking
sl_SI: Konča preverjanje črkovanja

en: Revert all changes and finish spell checking
sl_SI: Povrni vse spremembe in končaj preverjanje črkovanja

en: Store address: no addresses
sl_SI: Shrani naslov: ni naslovov

en: Store Address
sl_SI: Shrani naslov

en: No address book selected…
sl_SI: Ni izbranega imenika …

en: Address could not be written to this address book.
sl_SI: Naslova ni mogoče zapisati v ta imenik.

en: Address book could not be accessed.
sl_SI: Dostop do imenika ni mogoč.

en: This mail address is already in this address book.
sl_SI: Ta elektronski naslov je že v imeniku.

en: Unexpected address book error. Report it.
sl_SI: Nepričakovana napaka v imeniku. Pošljite poročilo.

en: Address Book:
sl_SI: Imenik:

en: From:
sl_SI: Od:

en: To:
sl_SI: Za:

en: CC:
sl_SI: Kp:

en: BCC:
sl_SI: Skp:

en: Separator
sl_SI: Ločnica

en: Quit
sl_SI: Končaj

en: Check
sl_SI: Preveri

en: Compose
sl_SI: Sestavi

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj

en: Reply
sl_SI: Odgovori

en: Reply
    to all
sl_SI: Odgovori
    vsem

en: Reply
    to group
sl_SI: Odgovori
    skupini

en: Forward
sl_SI: Posreduj

en: Next
    unread
sl_SI: Naslednje
    neprebrano

en: Next
    flagged
sl_SI: Naslednje
    z zastavico

en: Previous
    part
sl_SI: Predhodni
    del

en: Next
    part
sl_SI: Naslednji
    del

en: Trash /
    Delete
sl_SI: Smeti /
    Izbriši

en: Postpone
sl_SI: Odloži

en: Print
sl_SI: Natisni

en: Request
    MDN
sl_SI: Zahtevaj
    sporočilo o prejemu

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Queue
sl_SI: Daj v vrsto

en: Attach
sl_SI: Priloži

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Identity
sl_SI: Istovetnost

en: Toggle
    new
sl_SI: Preklopi
    novo

en: Mark all
sl_SI: Označi vse

en: All
    headers
sl_SI: Vse
    glave

en: Reset
    Filter
sl_SI: Ponastavi
    filter

en: Message Preview
sl_SI: Predogled sporočila

en: Sign
sl_SI: Podpiši

en: Encrypt
sl_SI: Šifriraj

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Redo
sl_SI: Ponovi

en: Expunge
sl_SI: Uniči

en: Empty
    Trash
sl_SI: Izprazni
    smeti

en: Queue this message for sending
sl_SI: Premakni sporočilo v vrsto za pošiljanje

en: Text Be_low Icons
sl_SI: Besedilo _pod ikonami

en: Priority Text Be_side Icons
sl_SI: Prednostno besedilo _ob ikonah

en: _Icons Only
sl_SI: Le _ikone

en: _Text Only
sl_SI: _Le besedilo

en: Use Desktop _Default (%s)
sl_SI: Uporabi _privzeto namizje (%s)

en: _Customize Toolbars…
sl_SI: _Prilagodi orodne vrstice …

en: Customize Toolbars
sl_SI: Prilagodi orodne vrstice

en: Compose window
sl_SI: Sestavljalno okno

en: Toolbar options
sl_SI: Možnosti orodne vrstice

en: _Wrap button labels
sl_SI: _Prelomi oznake gumbov

en: Error displaying toolbar help: %s
sl_SI: Napaka med prikazovanjem pomoči orodne vrstice: %s

note: Preview display
en: Preview
sl_SI: Predogled

en: _Restore toolbar to standard buttons
sl_SI: _Obnovi orodno vrstico na običajne gumbe

note: Style button
en: Toolbar _style…
sl_SI: _Slog orodne vrstice …

en: Available buttons
sl_SI: Razpoložljivi gumbi

en: Current toolbar
sl_SI: Trenutna orodna vrstica

en: Move selected item up
sl_SI: Premakni trenutni predmet višje

en: Remove selected item from toolbar
sl_SI: Odstrani izbrani predmet iz orodne vrstice

en: Add selected item to toolbar
sl_SI: Dodaj izbrani predmet na orodno vrstico

en: Move selected item down
sl_SI: Premakni trenutni predmet nižje

en: _File
sl_SI: _Datoteka

[ctx: address book]
note: Translators: main menu item - New address book
en: _New
sl_SI: _Nov

en: _VCard Address Book (GnomeCard)
sl_SI: Imenik VCard GnomeVizitka

en: _External query (a program)
sl_SI: _Zunanja poizvedba (program)

en: _LDIF Address Book
sl_SI: Imenik _LDIF

en: _LDAP Address Book
sl_SI: Imenik _LDAP

en: _GPE Address Book
sl_SI: Imenik _GPE

en: _Rubrica Address Book
sl_SI: Imenik _Rubrica

en: _Properties
sl_SI: _Lastnosti

en: _Quit
sl_SI: _Končaj

en: _Entry
sl_SI: _Vnos

en: _New Entry
sl_SI: _Nov vnos

en: _Delete Entry
sl_SI: _Izbriši vnos

en: _About
sl_SI: _O programu

[ctx: window menu]
note: Translators: window menu item - New message or mailbox
en: _New
sl_SI: _Novo

en: Local mbox mailbox…
sl_SI: Krajevni poštni predal mbox …

en: Local Maildir mailbox…
sl_SI: Krajevni poštni predal Maildir …

en: Local MH mailbox…
sl_SI: Krajevni poštni predal MH …

en: Remote IMAP subfolder…
sl_SI: Oddaljena podmapa IMAP …

en: _Continue
sl_SI: N_adaljuj

en: _Get New Mail
sl_SI: _Prejmi nova sporočila

en: _Send Queued Mail
sl_SI: _Pošlji pripravljena sporočila

en: Send and _Receive Mail
sl_SI: Pošlji in p_rejmi sporočila

en: Page _Setup
sl_SI: Nastavitev _strani

en: _Print…
sl_SI: _Natisni …

en: _Address Book
sl_SI: _Imenik

en: A_utocrypt Database
sl_SI: Samodejno _šifriraj podatkovno zbirko

en: Empty _Trash
sl_SI: Izprazni _Smeti

en: _Copy
sl_SI: _Kopiraj

en: Select _Thread
sl_SI: Izberi _nit

en: _Find
sl_SI: _Poišči

en: Find Ne_xt
sl_SI: Poišči _naslednje

en: Find in _Message
sl_SI: _Najdi v sporočilu

en: F_ilters…
sl_SI: F_iltri …

en: _Export Filters…
sl_SI: _Izvozi filtre …

en: _Preferences
sl_SI: Mož_nosti

en: _Settings…
sl_SI: _Nastavitve …

en: _Toolbars…
sl_SI: _Orodne vrstice …

en: _Identities…
sl_SI: _Istovetnosti …

en: _View
sl_SI: _Pogled

en: _Show Mailbox Tree
sl_SI: _Pokaži drevo poštnih predalov

en: Show Mailbox _Tabs
sl_SI: Pokaži z_avihke poštnih predalov

en: Show Too_lbar
sl_SI: Pokaži o_rodno vrstico

en: Show St_atus Bar
sl_SI: Pokaži vrstico s_tanja

en: Show _Index Filter
sl_SI: Pokaži filter _kazala

en: _Wrap
sl_SI: _Prelomi

en: _No Headers
sl_SI: _Brez glav

en: S_elected Headers
sl_SI: _Izbrane glave

en: All _Headers
sl_SI: _Vse glave

en: Th_read messages
sl_SI: _Nitenje sporočil

en: E_xpand All
sl_SI: _Razširi vse

en: _Collapse All
sl_SI: _Zloži vse

en: Zoom _In
sl_SI: _Približaj

en: Zoom _Out
sl_SI: _Oddalji

en: Zoom _100%
sl_SI: _Približaj na 100 %

en: Mail_box
sl_SI: Poš_tni predal

en: _Hide Messages
sl_SI: _Skrij sporočila

en: _Deleted
sl_SI: _Izbrisano

en: Un_deleted
sl_SI: _Povrnjeno

en: _Read
sl_SI: P_rebrano

en: Un_read
sl_SI: N_eprebrano

en: Un_flagged
sl_SI: _Brez zastavic

en: _Answered
sl_SI: _Odgovorjeno

en: Un_answered
sl_SI: _Neodgovorjeno

en: _Reset Filter
sl_SI: _Ponastavi filter

en: Select _Filters…
sl_SI: Izbor _filtrov …

en: _Remove Duplicates
sl_SI: _Odstrani dvojnike

en: E_xpunge Deleted Messages
sl_SI: _Uniči izbrisana sporočila

en: _Message
sl_SI: _Sporočilo

en: _New…
sl_SI: _Novo …

en: Reply to _All…
sl_SI: Odgovori _vsem …

en: Reply to _Group…
sl_SI: Odgovori _skupini …

en: _Next Part
sl_SI: _Naslednji del

en: _Previous Part
sl_SI: _Predhodni del

en: Save Current Part…
sl_SI: Shrani trenutno pot …

en: _View Source…
sl_SI: _Pokaži izvorno kodo …

en: Decrypt and check signatures
sl_SI: Dešifriraj in preveri podpise

en: _Select Text
sl_SI: _Izberi besedilo

en: _Move to Trash
sl_SI: _Prestavi v Smeti

en: _Toggle Flag
sl_SI: _Preklopi zastavico

en: _New
sl_SI: _Novo

en: _Go
sl_SI: _Skoči na

en: Next Message
sl_SI: Naslednje sporočilo

en: Previous Message
sl_SI: Predhodno sporočilo

en: Next Unread Message
sl_SI: Naslednje neprebrano sporočilo

en: Next Flagged Message
sl_SI: Naslednje sporočilo z zastavico

en: _Contents
sl_SI: _Vsebina

en: _About Balsa
sl_SI: _O programu

en: _Include File…
sl_SI: _Vključi datoteko …

en: _Attach File…
sl_SI: _Priloži datoteko …

en: I_nclude Messages…
sl_SI: _Vključi sporočila …

en: Attach _Messages…
sl_SI: Priloži _sporočila …

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: Page S_etup
sl_SI: Nastavitev _strani

en: Cu_t
sl_SI: I_zreži

en: _Paste
sl_SI: _Prilepi

en: _Wrap Body
sl_SI: _Prelomi besedilo sporočila

en: _Reflow Selected Text
sl_SI: _Poveži izbrano besedilo

en: Insert Si_gnature
sl_SI: Vstavi po_dpis

en: _Quote Message(s)
sl_SI: _Navedi sporočilo

en: C_heck Spelling
sl_SI: _Preveri črkovanje

en: Select _Identity…
sl_SI: Izbor _istovetnosti …

en: Edit with GNOME-Editor
sl_SI: Uredi z urejevalnikom GNOME

en: _Show
sl_SI: _Pokaži

en: F_rom
sl_SI: O_d

en: Rec_ipients
sl_SI: _Prejemniki

en: R_eply To
sl_SI: _Odgovori

en: F_cc
sl_SI: M_Kp

en: _Options
sl_SI: _Možnosti

en: _Request Disposition Notification
sl_SI: _Zahtevaj obvestilo o prejetju

en: _Request Delivery Status Notification
sl_SI: _Zahtevaj obvestilo o prejetju sporočila

en: _Format = Flowed
sl_SI: _Oblika = Povezana

en: Send as plain text and _HTML
sl_SI: Pošlji kot običajno besedilo in _HTML

en: _Sign Message
sl_SI: _Podpiši sporočilo

en: _Encrypt Message
sl_SI: _Šifriraj sporočilo

en: GnuPG uses _MIME mode
sl_SI: GnuPG z uporabo načina _MIME

en: GnuPG uses old _OpenPGP mode
sl_SI: GnuPG z uporabo načina _OpenPGP

en: S/MIME mode (_GpgSM)
sl_SI: Način S/MIME (_GpgSM)

en: _Escape Special Characters
sl_SI: _Izpusti posebne znake
