banshee - en to ky translation catalogue (450 entries)

en: Channels
ky: Каналдар

en: Best
ky: Эң жакшы

en: Bitrate
ky: Агымдын ылдамдыгы

en: Constant Bitrate
ky: Агымдын туруктуу ылдамдыгы

en: MP3 (LAME Encoder)
ky: MP3 (LAME коддогучу)

en: VBR Quality
ky: VBR сапаты

en: Variable Bitrate
ky: Агымдын өзгөрмөлүү ылдамдыгы

en: Worst
ky: Эң жаман

en: MP3 (Xing Encoder)
ky: MP3 (Xing коддогучу)

en: Audio quality
ky: Үндүн сапаты

en: Default
ky: Баштапкы абалда

en: Extra processing
ky: Кошумча иштеп чыгаруу

en: Highest
ky: Эң бийик

en: Mode
ky: Режим

en: WAV+PCM is a lossless format that holds uncompressed, raw pulse-code modulated (PCM) audio.
ky: WAV+PCM сапаттуу, маалыматтарды кысуусуз сактоочу, пульстук-коддук модуляциясы менен болгон формат болуп саналат.

en: A proprietary lossy audio format with high quality output at a lower file size than MP3. A 96 kbps WMA is equivalent to a 128 kbps MP3.
ky: Эркин эмес формат кысууда жоготуулар менен, жогорку сапатты камсыздандыруучу көлөмү учурунда файл азырак MP3 кысуу учуруна караганда. WMA файлынын агымдык ылдамдыгы 96 Кбит/с эквилант MP3 файылынын 128 Кбит/секундук ылдамдыгына

en: Audio Quality
ky: Үндүн ылдамдыгы

en: Use a variable bitrate
ky: Агымдын өзгөрмөлүү ылдамдыгын колдонуу

en: Could not create pipeline
ky: Конвейер түзүүгө болбой калды

en: Could not create filesrc element
ky: «filesrc»·уламасын түзүүгө болбой калды

en: Could not create decodebin plugin
ky: «decodebin»кеңейтүүсүн түзүү болбой калды

en: Could not create audioconvert plugin
ky: «audioconvert» уламасын түзүүгө болбоду

en: Could not create bpmdetect plugin
ky: "bpmdetect" уламасын түзүү болбой калды

en: Could not create fakesink plugin
ky: «filesink» кеңейтүүсүн түзүү мүмкүн эмес

en: Could not link pipeline elements
ky: Конвейердин элементтерин байлоо болбой калды

en: Could not initialize element from cdda URI
ky: URI cddaда элементтерди инициализациялоо мүмкүн эмес

en: Could not create filesink plugin
ky: «filesink» кеңейтүүсүн түзүү мүмкүн эмес

en: Could not create 'filesrc' plugin
ky: «filesrc»·кеңейтүүсүн түзүү болбой калды

en: Could not create 'decodebin' plugin
ky: «decodebin» кеңейтүүсүн түзүү болбой калды

en: Could not create 'filesink' plugin
ky: «filesinc»·кеңейтүүсүн түзүү болбой калды

en: Could not create 'sinkben' plugin
ky: «sinkben» кеңейтүүсүн түзүү болбой калды

en: Could not create 'audioconvert' plugin
ky: «audioconvert»·кеңейтүүсүн түзүү болбой калды

en: Could not create encoding pipeline
ky: Кодировдук ковейер түзүү болбой калды

en: Could not construct pipeline
ky: Конвейер түзүү болбой калды

en: Write CD...
ky: Дискке жазуу...

en: Write selected tracks to an audio CD
ky: Тандалган жолчону үндүк дискке жазуу

en: Could not write CD
ky: Дискке жазуу болбой калды

en: Brasero could not be started
ky: Brasero-ну жүктөө болбой калды

en: Could not find an encoder for ripping.
ky: Көчүрүү үчүн кодировщик табылган жок

en: Could not create CD ripping driver.
ky: Музыкалдык дисктерди көчүрүү компонентин түзүү болбой калды

en: Could not initialize GStreamer library
ky: GStreamer библиотекасын инициялоо болбой калды

en: Unknown Error
ky: Түшүнүксүз ката

en: Could not create transcoder
ky: Кайра куруучу формат түзүү болбой калды

en: _Close
ky: _Жабуу

en: Close
ky: Жабуу

en: Help Options
ky: Жардам опциялары

en: Show this help
ky: Бул жардамчыны көрсөтүү

en: Show options for controlling playback
ky: Ойноткучтун ырастоолорун көрсөтүү

en: Show version information
ky: _Версия жөнүндө маалыматтар..

en: Seek to a specific point (seconds, float)
ky: Аныкталган моментке чейин жолчону жүгүртүү

en: Last player state
ky: Акыркы аткаруу

en: Player volume
ky: Аткарылды

en: Player position in currently playing track
ky: Учурда ойнотулуп жаткан жолчого өтүү

en: Artist Name
ky: Аткаруучу боюнча

en: Album Title
ky: Альбом боюнча

en: Track Title
ky: Аталыш

en: Duration
ky: Узундугу

note: Translators: noun
en: Track Number
ky: Жолчонун номери

note: Translators: noun
en: Track Count
ky: Аткарылды

en: Disc Number
ky: Дисктин номери

en: Year
ky: Жыл боюнча

en: Rating
ky: Баа

en: Hide the user interface
ky: Колдонуучу интерфейсти катуу

en: _Play
ky: _Ойнотуу

en: Banshee Media Player
ky: Banshee медиаойнотуучусу

en: _Search:
ky: Издөө:

en: Genre
ky: жанр боюнча

note: Translators: this is a verb (command), not a noun (things)
en: Filter Results
ky: Чыпканын жыйынтыгы

en: Unknown Artist
ky: Белгисиз аткаруучу

en: Unknown Album
ky: Белгисиз альбом

en: Album
ky: Альбом

en: Title
ky: Аталышы

en: Count
ky: Жолчонун саны

en: Number
ky: Жолчонун номери

en: Count (unsorted)
ky: Жолчонун саны (Тизүүсүз)

en: Number (unsorted)
ky: Жолчонун номер(Түзүүсүз)

en: Unknown Title
ky: Белгисиз композиция

en: _Jump to Playing Video
ky: Көрсөтүлүп жаткан видеого _өтүү

en: _Jump to Playing Song
ky: Ойнотулуп жаткан ырга _өтүү

en: All Albums ({0})
ky: Бардык альбомдор ({0})

en: All Artists ({0})
ky: Бардык аткаруучулар ({0})

en: Scanning for media
ky: маалыматтарды издөөнү өндүрүүдө

en: Scanning...
ky: Издөөдө...

en: Scanning ({0} files)...
ky: ({0}·Файлдарды) Издөөдө...

en: Importing Media
ky: маалыматтар импорттолууда

en: The import process is currently running. Would you like to stop it?
ky: Азыр файлдар импорттолууда. Бул роцессти токтолубу?

en: Importing {0} of {1}
ky: Элементтер импорттолууда {0} из {1}

en: Upgrading your Banshee Database
ky: Медиатека Banshee жаңыланууда

en: Please wait while your old Banshee database is migrated to the new format.
ky: Токтоңуз,сиздин эски медиакол салуучу Banshee·жаңы форматка кайта курууда

en: Refreshing Metadata
ky: Метамаалыматтар жаңыланууда

en: Home Directory
ky: Үйдүк каталог

en: Remove From Library
ky: Медиакол салычуудан өчүрүү

note: Catalog.GetString ("Music Library")
en: Music
ky: Музыка

en: File System Organization
ky: Файлдык системаларды уюштуруу

en: File _name
ky: Файлдын _аты

en: Favorites
ky: Жактырган

en: Songs rated four and five stars
ky: Силер төрт же беш жылдызчалар менен белгилеген ырлар

en: Recent Favorites
ky: Акыркы жаккандар

en: Songs listened to often in the past week
ky: Акыркы жумадагы көп уккан ырлар

en: Recently Added
ky: Акыркы кошула

en: Songs imported within the last week
ky: Көп жумага жетпеген ырлар медикол салычууга кошулган

en: Unheard
ky: Угулбагандар

en: Songs that have not been played or skipped
ky: Такыр угулбаган, дагы өткөрүлгөн ырлар

en: Neglected Favorites
ky: Унутулган жактырылган

en: Least Favorite
ky: Жактырбаган ырлар

en: Songs rated one or two stars or that you have frequently skipped
ky: Сиз бир же эки жылдызчалар менен белгилеген же тез өкөрүп чалаган ырлар

en: A data CD worth of favorite songs
ky: Маалыматтар менен болгон диск бүт бойдон жактырган ырлардан турат

en: 80 Minutes of Favorites
ky: 80 мүнөт жактырган ырлар

en: An audio CD worth of favorite songs
ky: Үндүк диск жактырган ырлардан турат

en: Unrated
ky: Баасыз

en: Songs that haven't been rated
ky: Сиз баа бербеген ырлар

en: Importing Songs
ky: Ырларды импорттоо

note: Catalog.GetString ("Video Library")
en: Videos
ky: Видео

en: Videos rated four and five stars
ky: Сиз төрт же беш жылдызчалар менен белгилеген видеолор

en: Unwatched
ky: Көрбөгөн видеолор

en: Videos that haven't been played yet
ky: Сиз дагы көрбөгөн видеолор

en: Initializing
ky: Инициализациялоо

en: Files are currently being converted to another format. Would you like to stop this?
ky: Азыркы учурда файл башка форматка курулууда.Бул операцияны үзөлүбү?

en: Write _metadata to files
ky: _Метаберилиштерди файлга жазуу

en: There is no available network connection
ky: Тармактык туташуу болбойт

en: Cannot connect to NetworkManager
ky: Тармактык ырастоолор апплетине туташуу мүмкүн эмес

en: Playlist
ky: Ойнотуу тизмеси

en: Remove From Playlist
ky: Ойнотуу тизмесинен алып таштоо

en: Delete Playlist
ky: Ойнотуу тизмесин алып таштоо

en: New Playlist
ky: Жаңы тизме

note: Pages (tabs)
en: General
ky: Жалпы

en: Extensions
ky: Кеңейтүүсү

en: Artist
ky: Аткаруучу

note: Translators: noun
en: Name
ky: Аталышы

en: Most Often Played
ky: Баарынан көп ойнотулган

en: Least Often Played
ky: Баарынан аз ойнотулган

en: Most Recently Added
ky: Жакында кошулгандардан

en: items
ky: элементтерди

en: minutes
ky: мүнөт

en: hours
ky: саттарды

en: MB
ky: МБ

en: GB
ky: ГБ

note: Translators: These are unique search aliases for "artist". You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: artist
ky: аткаруучу

en: artists
ky: аткаруучулар

note: Translators: These are unique search aliases for "album". You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: album
ky: альбом

en: on
ky: ичинде

en: Disc
ky: Диск

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: disc
ky: диск

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: title
ky: аталышы

en: name
ky: аты

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: year
ky: жыл

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: genre
ky: жанры

en: Composer
ky: Композитору

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: composer
ky: композитору

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: license
ky: лицензия

en: licensed
ky: лицензияланган

note: , typeof(NullQueryValue)}, Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: rating
ky: рейтинги

en: stars
ky: баасы

en: Play Count
ky: Аткарылды

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: plays
ky: аткарылды

en: playcount
ky: жолу

en: listens
ky: угуу

en: Skip Count
ky: Өткөрүлдү

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: skips
ky: өткөрүлдү

en: File Size
ky: Файлдын өлчөмү

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: size
ky: өлчөм

en: File Location
ky: Файлдын орнотулушу

en: path
ky: жол

en: file
ky: файл

en: location
ky: каякта

en: Time
ky: Убакыт

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: duration
ky: созулушу

en: length
ky: узундугу

en: time
ky: убакыты

en: Mime Type
ky: MIME тиби

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: type
ky: тиби

en: format
ky: форматы

en: ext
ky: кеңейтүүсү

en: Last Played
ky: Акыркы аткаруу

en: Last Skipped
ky: Акыркы жолу өткөрүлдү

en: Date Added
ky: Кошуу датасы

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: added
ky: кошулду

en: imported
ky: импорттолду

en: Smart Playlist
ky: Динамикалдык ойнотуучунун тизмеси

en: Unknown
ky: Белгисиз

en: {0} day | {0} days
ky[0]: {0} күн

en: {0} hour | {0} hours
ky[0]: {0} саат

en: {0} minute | {0} minutes
ky[0]: {0} мүнөт

en: {0} second | {0} seconds
ky[0]: {0} секунд

en: Close Error Report
ky: Ката эсеп-кысабын өчүрүү

en: Error
ky: Ката

en: Details
ky: Майда-чүйдөсү

en: Errors
ky: Каталар

en: {0} item | {0} items
ky[0]: {0} элемент

en: Error opening stream
ky: Агымды ачууга болгон аракетте ката келип чыкты

en: Authors:
ky: Автору:

en: Copyright/License:
ky: Лицензиясы (автордук укугу):

en: Disable
ky: Очүрүү

en: Enable
ky: Күйгүзүү

en: Track #
ky: Жолчо №:

en: Loading...
ky: Жүктөө...

en: Equalizer
ky: Эквалайзери

en: Enabled
ky: Күйгүзүлдү

note: Translators: this is the window title when a track is playing {0} is the track title, {1} is the artist name
en: {0} by {1}
ky: {1} — {0}

en: Primary Development
ky: Негизги иштеп чыгаруучулар

en: Contributors
ky: Катышуучулар

en: Copyright © 2005–{0} Novell, Inc.
    Copyright © 2005–{0} Others
    Copyright © 2005 Aaron Bockover
ky: Copyright © 2005–{0} Novell, Inc.
    Copyright © 2005–{0} Башкалар
    Copyright © 2005 Aaron Bockover

en: Banshee Website
ky: Banshee сайты

en: Important tasks are running
ky: Маанилүү иштер аткарылууда

en: Continue running
ky: Улантуу

en: Select album cover image
ky: Альбомдун бетин тандаңыз

en: All image files
ky: Баардык сүрөт файлдар

en: Browse...
ky: Кароо...

en: Open Location
ky: Жайгашкан жерин ачуу

en: _Media
ky: _Маалыматтар

en: Import _Media...
ky: Маалыматтарды _импортоо...

en: Import media from a variety of sources
ky: Маалыматтарды ар башка булактардан импортоо

en: Import _Playlist...
ky: Ойнотуучу тизмени экспорттоо...

en: Import a playlist
ky: Ойнотуучу тизмени экспорттоо

en: Rescan Music Library
ky: Фонотека

en: Open _Location...
ky: Жайгашкан жерин _ачуу...

en: Open a remote location for playback
ky: Ойнотуу үчүн алыскы даректи ачуу

en: _Quit
ky: Чыгуу

en: _Edit
ky: _Оңдоо

en: _Preferences
ky: _Ырастоолор

en: Manage _Extensions
ky: _Кеңейтмелерин башкаруу

en: _Help
ky: _Суроолор

en: _Web Resources
ky: _Веб-ресурстар

en: Visit the Banshee Home Page
ky: Banshee сайтына кирүү

en: View detailed version and configuration information
ky: Иштеменин нускасы жана конфигурациясы тууралуу көбүрөөк билүү

en: _Next
ky: _Кийинкиси

en: _Stop When Finished
ky: Аягына чыгып _токтоо

en: Stop playback after the current item finishes playing
ky: Учурдагы жолчонун аягына чыгып токтоо

en: _Playback
ky: _Ойнотуу

en: _Pause
ky: _Пауза

en: Sto_p
ky: Стоп

en: Repeat
ky: Кайталоо

en: Repeat _Off
ky: _Кайталабоо

en: Repeat _All
ky: _Баарын кайталоо

en: Repeat Singl_e
ky: _Бирди кайталоо

en: Repeat the current playing song
ky: Учурдагы ырды кайталоо

en: Shuffle
ky: Аралашма

en: Shuffle _Off
ky: _Аралаштырбоо

en: Shuffle by _Song
ky: _Ырларды баш аламан тартипте

en: Play all songs by an artist, then randomly choose another artist
ky: Бир аткаруучунун ырларын аткарып, андан соң баш аламан тартипте кийинки  аткаруучуга өтүү

en: Import to Library
ky: Медиатекага импорттоо

en: Rename
ky: Атын өзгөртүү

en: Sort Children by
ky: Тартипке келтирүү

en: Preferences
ky: Ырастоолор

en: Refresh
ky: Жаңылоо

en: Select _All
ky: Баарын _тандоо

en: Select all tracks
ky: Баардык жолчолорду тандоо

en: Edit information on selected tracks
ky: Тандалган жолчолордун метаберилиштерин редакторлоо

en: Properties
ky: Касиети

en: Add _to Playlist
ky: _Ойнотмо тизмесине кошуу

en: _Remove
ky: _Жоготуу

en: Remove selected track(s) from this source
ky: Бул жактан тандалган жолчолорду жоготуу

en: Remove selected track(s) from library
ky: Медиатекадан тандалган жолчолорду жоготуу

en: _Delete From Drive
ky: _Дисктен жоготуу

en: _Search
ky: Ырларды _издөө

en: By Matching _Album
ky: Учурдагы _альбомдон

en: Search all songs of this album
ky: Учурдагы альбомдон баардык ырларды издөө

en: By Matching A_rtist
ky: Учурдагы _аткаруучу

en: Search all songs of this artist
ky: Учурдагы аткаруучунун баардык ырларын издөө

en: If you delete the selection, it will be permanently lost.
ky: Жоготулган ырларды кайра кайтаруу мүмкүн эмес.

en: _Genre:
ky: _Жанр:

en: _Year:
ky: _Жыл:

en: Set all ratings to this value
ky: Бул бааны баардык жолчолорго берүү.

en: _Rating:
ky: _Рейтинг:

en: C_omposer:
ky: Композитор:

en: Set all licenses to this value
ky: Бул жанрды баардык жолчолорго коюу

en: Help
ky: Жардам

en: Sorting
ky: Иреттөө

en: File Size:
ky: Файлдын көлөмү:

en: bytes
ky: байт

en: _View
ky: _Түр

en: _Equalizer
ky: _Эквалайзер

en: View the graphical equalizer
ky: Графикалык эквалайзерди көрсөтүү

en: _Fullscreen
ky: _Толук экран

en: Stop Operation
ky: Токтотуу

en: Stop {0}
ky: {0} токтотуу

en: Continue
ky: Улантуу

en: Continue {0}
ky: {0} улантуу

en: Import Files to Library
ky: Файлдарды медиатекага импорттоо

en: Local Files
ky: Локалдык файлдар

en: Local Folders
ky: Локалдык каталогдор

en: No available profiles
ky: Профилдер жок

en: Export Playlist
ky: Ойнотуу тизмесин экспорттоо

en: Export
ky: Экспорттоо

en: Select library location
ky: Медиатеканын турган жерин бериңиз

en: Could not show preferences
ky: Программанын ырастоолорун көрсөтүү мүмкүн эмес

en: The preferences service could not be found.
ky: Ырастоолор кызматтын табуу мүмкүн эмес.

en: New Smart Playlist
ky: Жаңы ыңгайлуу ойнотмо тизме

en: Browser on Left
ky: Кичи-браузер, сол жакта

en: Show Browser
ky: Кичи-браузерди көрсөтүү

en: Show or hide the artist/album browser
ky: Кичи-браузерди көрсөтүү же бекитүү

en: <big><b>Import Media to Library</b></big>
ky: <big><b>Медиатекада камтылгандарды импорттоо</b></big>

en: Create and save
ky: Түзүү жана сактоо

en: Open in editor
ky: Редактордо ачуу

en: Playlist _Name:
ky: Ойнотмо тизменин _аты:

en: Seek to Position
ky: Позицияны табуу

en: Idle
ky: Эч нерсе ойнотулган жок

en: Contacting...
ky: Кошулуу...

en: Buffering
ky: Буферлөө

en: Muted
ky: Үнү өчүрүлгөн

en: Full Volume
ky: Толук үн

en: Sync {0}
ky: {0} токтотуу

en: Media Player
ky: Медиаойнотуучу

en: Product
ky: Аталышы

en: Vendor
ky: Иштеп чыгаруучу

en: Loading {0}
ky: {0} көчүрүлүүдө

en: Video
ky: Видео

en: Other
ky: башка

en: None
ky: Жок

en: Device name
ky: Аспаптын аты

en: Capacity used
ky: Орун бош эмес

en: Color
ky: Түсү

en: Updating...
ky: Жаңыруу жүрүп жатат...

en: Flushing to disk...
ky: Дискке жазуу...

en: Version
ky: Нускасы

en: Track {0}
ky: {0} жолчо

en: Cannot Import CD
ky: Музыкалык дискти импорттоо мүмкүн эмес

en: Duplicate CD
ky: Дискти дубликаттоо

en: Ejecting audio CD...
ky: Музыкалык диск чыгарылууда...

en: Could not eject audio CD: {0}
ky: {0} музыкалык дискин чыгаруу мүмкүн эмес

en: Eject Disc
ky: Дискти чыгаруу

en: _Bookmarks
ky: _Китеп белгилер

en: _Add Bookmark
ky: _Китеп белгини кошуу

en: _Remove Bookmark
ky: _Эсбелгини жоготуу

note: Console.WriteLine ("have album {0}/{1} for track uri {2}", track.AlbumId, track.AlbumTitle, track.Uri);
en: {0} - {1}
ky: {0} — {1}

en: Shared Music
ky: Жалпы музыка

en: Back
ky: Артка

en: Username:
ky: Колдонуучунун аты:

en: Password:
ky: Сырсөз:

note: Translators: this is a verb used as a button label, not a noun
en: Login
ky: Кирүү

en: Music Share
ky: Музыка жалпыга ачык

en: Connecting to {0}
ky: {0} менен кошулуу жүрүп жатат

en: Loading playlists
ky: Ойнотуу тизмесин жүктөө

en: Clear
ky: Тазалоо

en: Remove all tracks from the file system queue
ky: Ойнотуу катарын тазалоо

en: Clear on Quit
ky: Жабууда тазалоо

en: Edit Station
ky: Радиостанцияны өзгөртүү

en: Creator
ky: Жаратуучу

en: Description
ky: Баяны:

en: Description:
ky: Баяндалмасы:

en: Rating:
ky: Баасы:

en: Configure the Audioscrobbler plugin
ky: Audioscrobbler кеңейтмелерин ырастоо

en: _Enable Song Reporting
ky: _Угулган ырлар тууралуу баяндамаларды жөнөтүү

en: Enable song reporting
ky: Угулган ырлар тууралуу баяндамаларды жөнөтүү

en: Add a new Last.fm radio station
ky: Жаңы Last.fm радиостанциясын кошуу

en: Connect
ky: Кошулуу

note: Translators: {0} is a type of Last.fm station, eg "Fans of" or "Similar to".
en: Listen to {0} Station
ky: {0} радиостанциясын угуу

en: Find this artist on Wikipedia
ky: Википедиядан бул аткаруучу тууралуу маалыматтарды табуу

en: View Artist's Videos
ky: Аткаруучунун видеожазууларын карап чыгуу

en: Fans of
ky: Угуучулар

en: Recommend to
ky: Сунуштоо

en: Love Track
ky: Сүйүктүү жолчо

en: Mark current track as loved
ky: Учурда ойнотулуп жаткан композицияга суктаныч көрсөтүү

en: Recommend this track to someone
ky: Бул композицияны кимдир бирөөлөргө сунуштоо

en: http://last.fm/music/{0}
ky: http://lastfm.ru/music/{0}

en: http://last.fm/music/{0}/{1}
ky: http://lastfm.ru/music/{0}/{1}

en: http://www.last.fm/music/{0}/+videos
ky: http://www.lastfm.ru/music/{0}/+videos

note: Translators: this is used for looking up artist pages on Wikipedia; change to your wikipedia language if you want
en: http://en.wikipedia.org/wiki/{0}
ky: http://ru.wikipedia.org/wiki/{0}

en: My Top Artists
ky: Менин топ-аткаруучуларым

en: Edit Last.fm Settings
ky: Last.fm ырастоолорун өзгөртүү

en: Account Settings
ky: Аккаунт ырастоолору

en: Join Last.fm
ky: Last.fm радиостанциясынан каттоодон өтүү

en: New Station
ky: Жаңы радиостанция

en: Last.fm Station
ky: Last.fm радиостанциясы

en: Edit Last.fm Station
ky: Last.fm радиостанциясын өзгөртүү

en: Delete Last.fm Station
ky: Last.fm радиостанциясын жоготуу

en: Getting new songs for {0}.
ky: {0} үчүн ырлар жүктөлүүдө

en: No new songs available for {0}.
ky: {0} үчүн жаңы ырлар табылган жок

en: Recommended
ky: Сунуш кылынган радиолор

en: Personal
ky: Жеке радио

en: Loved
ky: Сүйктүү аткаруулар радиосу

en: Banshee Group
ky: Banshee тобу

en: For User:
ky: Колдонуучуга:

en: By User:
ky: Колдонуучудан:

en: Of User:
ky: Колдонуучуну:

en: Group
ky: Топтун радиосу

en: Group Name:
ky: Топтун аталышы:

en: Fans of:
ky: Аткаруучунун:

en: Similar
ky: Окшош аткаруучулардын радиосу

en: Station _Type:
ky: Радио _режими:

en: Switch back to full mode
ky: Толук режимге өтүү

en: Change repeat playback mode
ky: Кайталоочу ойнотмо режимин алмаштыруу

en: Current source:
ky: Булак:

en: Full Mode
ky: Толук режим

en: Still Running
ky: Иш улантылууда

en: Now Playing
ky: Азыр ойнотулат

en: Skip this item
ky: Өткөрүп жиберүү

en: by song
ky: ыр боюнча

en: Play Queue
ky: Ойнотмо кезеги

en: Remove From Play Queue
ky: Ойнотмо катардан жоготуу

en: Podcast
ky: Подкаст

en: Published
ky: Жарыясы

en: New
ky: Жаңы

en: Downloaded
ky: Жүктөөлөр

en: All Items
ky: Баардык чыгаруулар

en: New Items
ky: Жаңы чыгаруулар

en: Old Items
ky: Эски чыгаруулар

en: Downloads
ky: Жүктөө

en: Initializing...
ky: Инициализация жүрүп жатат...

en: Waiting for downloads to terminate...
ky: Жүктөөлөрдүн аягына чейин күтүү...

en: Subscribe to a new podcast
ky: Жаңы подкастка жазылуу

en: Visit Podcast Homepage
ky: Подскаст сайтына кирүү

en: Mark as New
ky: Жаңы деп белгилөө

en: Mark as Old
ky: Эски деп белгилөө

en: Remove Downloaded File(s)
ky: Жүктөлгөн файлдарды жоготуу

en: Subscribe to Podcast
ky: Подкастка жазылуу

en: Invalid URL
ky: Туура эмес дарек

en: Last updated:
ky: Акыркы жаңыртуу:

en: URL:
ky: Дареги:

en: When feed is updated:
ky: Агым качан жаңырган:

en: No description available
ky: Баяндалмасы табылган жок

en: Date:
ky: Датасы:

en: Subscribe
ky: Жазылуу

en: Subscribe to New Podcast
ky: Подкастингтин жаңы агымына жазылуу

en: Download all episodes
ky: Баардык чыгарууларды жүктөө

en: Download the most recent episode
ky: Эң жаңы чыгарууларды гана жүктөө

en: Sample
ky: Мисал

en: Start SQL Monitoring
ky: SQL мониторун иштетүү

en: Wikipedia
ky: Википедиа

en: Assembly Name
ky: Чогултуу аты

en: KB
ky: КБ

en: Condition:
ky: Шарты:

en: _Match
ky: _Туура келет

en: all
ky: баары

en: any
ky: каалаган

en: of the following:
ky: кийинкилерден:

en: _Limit to
ky: _Чейин чектөө

en: ago
ky: артка

en: seconds
ky: секунд

en: days
ky: күн

en: weeks
ky: жума

en: months
ky: ай

en: years
ky: жыл

note: public static readonly Operator Equal              = new Operator ("equals", "= {0}", "==", "=", ":"); public static readonly Operator NotEqual           = new Operator ("notEqual", "!= {0}", true, "!=", "!:"); public static readonly Operator LessThanEqual      = new Operator ("lessThanEquals", "<= 
en: before
ky: чейин

en: after
ky: кийин

en: is
ky: является/равно

en: is not
ky: не является/не равно

en: at most
ky: чоң эмес

en: at least
ky: эч болбогондо

en: empty
ky: бош

en: {0} ago
ky: {0} артка

en: contains
ky: содержит

en: doesn't contain
ky: не содержит

en: starts with
ky: начинается с

en: ends with
ky: заканчивается на

en: Log in to Last.fm
ky: Last.fm сайтына кирүү

en: Last.fm Account Login
ky: Last.fm каттоо жазуусуна кирүү

en: Last.fm username or password is invalid.
ky: Сиз колдонуучунун атын же сырсөздү туура эмес киргиздиңиз.

en: There was an unknown error.
ky: Белгисиз ката келип чыкты.

en: No network connection detected.
ky: Тармак менен кошулуу табылган жок.
