banshee - en to no translation catalogue (430 entries)

note: ../src/Dap/Banshee.Dap.AppleDevice/Banshee.Dap.AppleDevice.addin.xml
en: Apple Devices Support
no: Støtte for Apple-enheter

en: Support for most iPod/iPhone/iPad devices.
no: Støtte for de fleste iPod/iPhone/iPad-enheter.

en: Device Support
no: Enhetsstøtte

note: ../src/Dap/Banshee.Dap.Karma/Banshee.Dap.Karma.addin.xml
en: Karma Support
no: Støtte for Karma

en: Support for Rio Karma devices.
no: Støtte for Rio Karma enheter.

en: Support for USB-drive based devices, including many iAudio devices and Android, Pre, and Galaxy phones.
no: Støtte for USB-baserte enheter, inklusive iAudio-enheter og Android-, Pre- og Galaxy-telefoner.

note: ../src/Dap/Banshee.Dap.Mtp/Banshee.Dap.Mtp.addin.xml
en: MTP Media Player Support
no: Støtte for MTP mediespiller

en: Support for MTP devices, including many Creative Zen devices.
no: Støtte for MTP-enheter, inklusive mange Creative Zen-enheter.

note: ../src/Extensions/Banshee.AmazonMp3.Store/Banshee.AmazonMp3.Store.addin.xml
en: Amazon MP3 Store Source
no: Kilde for Amazon MP3-butikk

en: Browse, search, and purchase music from the Amazon MP3 store.
no: Bla gjennom og kjøp musikk fra Amazon's MP3-butikk.

en: Online Sources
no: Kilder på nettet

note: ../src/Extensions/Banshee.AmazonMp3/Banshee.AmazonMp3.addin.xml
en: Amazon MP3 Import
no: Import av MP3 fra Amazon

en: Download and import music purchased from Amazon.com.
no: Last ned og importer musikk kjøpt fra Amazon.com.

note: ../src/Extensions/Banshee.Audiobook/Banshee.Audiobook.addin.xml
en: Audiobooks Library
no: Lydbokbibliotek

en: Organize audiobooks, lectures, etc.
no: Organiser lydbøker, leksjoner, etc.

en: Core
no: Kjerne

note: ../src/Extensions/Banshee.AudioCd/Banshee.AudioCd.addin.xml
en: Audio CD Support
no: Støtte for lyd-CD

en: Listen to and rip Audio CDs.
no: Lytt til og hent ut spor fra lyd-CDer.

en: Utilities
no: Verktøy

note: ../src/Extensions/Banshee.Bpm/Banshee.Bpm.addin.xml
en: BPM Detection
no: BPM-gjenkjenning

en: Detect the beats per minute (BPM) of your music.
no: Gjenkjenn slag i minuttet (BPM) i musikken du lytter til.

note: ../src/Extensions/Banshee.CoverArt/Banshee.CoverArt.addin.xml
en: Cover Art Fetching
no: Henting av albumbilder

en: Fetch cover art for all items in your library.
no: Hent albumbilder for alle oppføringer i biblioteket.

note: ../src/Extensions/Banshee.Daap/Banshee.Daap.addin.xml
en: DAAP Sharing
no: DAAP-deling

en: Browse and listen to music shared over your local network.
no: Bla gjennom og lytt til musikk som deles på det lokale nettverket.

note: ../src/Extensions/Banshee.Emusic.Store/Banshee.Emusic.Store.addin.xml
en: eMusic Store
no: eMusic-butikk

en: Browse, search, and purchase music and audiobooks from eMusic
no: Bla gjennom, søk og kjøp musikk og lydbøker fra eMusic

note: ../src/Extensions/Banshee.Emusic/Banshee.Emusic.addin.xml
en: eMusic Import
no: eMusic import

en: Download and import music purchased from eMusic.
no: Last ned og import musikk kjøpt fra eMusic.

note: ../src/Extensions/Banshee.FileSystemQueue/Banshee.FileSystemQueue.addin.xml
en: File System Preview Queue
no: Forhåndsvisningskø for filsystem

en: Preview files without importing to your library.
no: Forhåndsvis filer utne å importere dem i biblioteket.

note: ../src/Extensions/Banshee.InternetArchive/Banshee.InternetArchive.addin.xml
en: Internet Archive
no: Internett-arkiv

note: ../src/Extensions/Banshee.InternetRadio/Banshee.InternetRadio.addin.xml
en: Internet Radio
no: Internett-radio

note: ../src/Extensions/Banshee.LastfmStreaming/Banshee.LastfmStreaming.addin.xml
en: Last.fm Radio
no: Last.fm radio

note: ../src/Extensions/Banshee.MiniMode/Banshee.MiniMode.addin.xml
en: Mini Mode
no: Minimodus

note: ../src/Extensions/Banshee.PlayQueue/Banshee.PlayQueue.addin.xml
en: Play Queue
no: Avspillingskø

note: ../src/Extensions/Banshee.Podcasting/Banshee.Podcasting.addin.xml
en: Podcasts
no: Podcaster

note: ../src/Extensions/Banshee.SoundMenu/Banshee.SoundMenu.addin.xml
en: Sound Menu Integration
no: Integrasjon med lydmeny

en: Control Banshee from the Sound Menu.
no: Kontroller Banshee fra lydmenyen.

en: Context Pane
no: Kontekstområde

en: Show related YouTube videos in the context pane.
no: Vis relaterte videoer fra YouTube i kontekstområdet.

en: AAC (Novell Encoder)
no: AAC (Novell-koder)

en: Container
no: Kontainer

en: Low Complexity
no: Lav kompleksitet

en: Output Format
no: Utdataformat

en: Profile
no: Profil

en: Channels
no: Kanaler

en: VBR Quality
no: VBR-kvalitet

en: Worst
no: Dårligst

en: MP3 (Xing Encoder)
no: MP3 (Xing-koding)

en: Audio quality
no: Lydkvalitet

en: Default
no: Forvalgt

en: Default Compression
no: Forvalgt komprimering

en: Fast Compression
no: Rask komprimering

en: High Compression
no: Høy komprimering

en: Highest
no: Høyest

en: Mode
no: Modus

en: Very High Compression
no: Meget høy komprimering

en: Audio Quality
no: Lydkvalitet

en: Use a variable bitrate
no: Bruk variabel bitrate

en: Banshee Media Player
no: Banshee musikkavspiller

en: Media Player
no: Musikkavspiller

en: Play and organize your media collection
no: Spill av og organiser din mediesamling

en: Could not create pipeline
no: Kunne ikke opprette pipeline

en: Could not create encoder pipeline
no: Kunne ikke opprette innkodingspipeline

en: Could not create queue plugin
no: Kunne ikke opprette tillegg for avspillingskø

en: Could not create filesink plugin
no: Kunne ikke opprette filesink-tillegg

en: Could not create 'sinkben' plugin
no: Kunne ikke opprette «sinkben»-tillegget

en: Could not create 'audioconvert' plugin
no: Kunne ikke opprette «audioconvert»-tillegget

en: Could not create encoding pipeline
no: Kunne ikke opprette rør for koding

en: Could not get sink pad from encoder
no: Kunne ikke finne «sink pad» fra koder

en: Could not construct pipeline
no: Kunne ikke opprette rør

en: Write CD...
no: Skriv CD...

en: Write selected tracks to an audio CD
no: Skriv valgte spor til en lyd-CD

en: Could not write CD
no: Kunne ikke skrive CD

en: Brasero could not be started
no: Kunne ikke starte Brasero

en: Could not initialize GStreamer library
no: Kunne ikke starte GStreamer

en: Unknown Error
no: Ukjent feil

en: Could not create transcoder
no: Kunne ikke starte konvertering

en: _Close
no: _Lukk

en: Close
no: Lukk

en: Can't check for updates
no: Kan ikke se etter oppdateringer

en: No update available
no: Ingen oppdatering tilgjengelig

en: Banshee update available
no: Oppdatering for Banshee tilgjengelig

note: Translators: {0} is the filename, eg Banshee-1.9.5.msi
en: Downloading {0}
no: Laster ned {0}

en: Update download failed
no: Nedlasting av oppdatering feilet

en: The download failed. Please try again later.
no: Nedlastingen feilet. Vennligst prøv igjen senere.

en: Check for Updates
no: Se etter oppdateringer

en: Help Options
no: Alternativer for hjelp

en: Show this help
no: Vis hjelp

en: Show version information
no: Vis versjonsinformasjon

en: Start playback
no: Start avspilling

en: Pause playback
no: Pause avspilling

en: Toggle playback
no: Slå av/på avspilling

en: Completely stop playback
no: Stopp avspilling helt

en: Artist Name
no: Artistnavn

en: Album Title
no: Albumtittel

en: Track Title
no: Tittel på spor

en: Duration
no: Varighet

note: Translators: noun
en: Track Number
no: Spornummer

note: Translators: noun
en: Track Count
no: Antall spor

en: Disc Number
no: Platenummer

en: Year
no: År

en: Rating
no: Poeng

en: Score
no: Poengsum

note: Translators: noun
en: Bit Rate
no: Bitrate

en: Hide the user interface
no: Skjul brukergrensesnitt

en: Play Album
no: Spill album

en: En_queue
no: Legg i _kø

en: _Play
no: S_pill

en: Play _Song
no: Spill _sang

en: Add a song to the playlist
no: Legg til en snag i spillelisten

en: Play _Album
no: Spill _album

en: Add an album to the playlist
no: Legg til et album i spillelisten

en: {0} remaining
no: {0} gjenstår

en: Play Song
no: Spill sang

note: Translators: this is a verb (command), not a noun (things)
en: Search
no: Søk

en: Artist, Album, or Title
no: Artist, album eller tittel

note: Alias for %album_artist%
en: Album Artist
no: Albumartist

en: Genre
no: Sjanger

note: Translators: noun
en: Comment
no: Kommentar

en: Unknown Artist
no: Ukjent Artist

en: Unknown Album
no: Ukjent Album

en: Unknown Title
no: Ukjent Tittel

en: Various Artists
no: Forskjellige artister

en: File not found
no: Fant ikke filen

en: Unknown error
no: Ukjent feil

note: TODO turn this into a PrimarySource-owned delegate?
en: _Restart Podcast
no: Sta_rt podcast på nytt

en: _Restart Audiobook
no: Sta_rt lydbok på nytt

en: _Restart Video
no: Sta_rt video på nytt

en: _Restart Song
no: Sta_rt sang på nytt

en: _Restart Item
no: Sta_rt oppføring på nytt

note: Translators: This is used to generate bookmark names. {0} is track title, {1} is minutes (possibly more than two digits) and {2} is seconds (between 00 and 60).
en: {0} ({1}:{2:00})
no: {0} ({1}):{2:00})

en: All Albums ({0})
no: Alle album ({0})

en: All Artists ({0})
no: Alle artister ({0})

en: Value
no: Verdi

en: by album
no: etter album

en: by artist
no: etter artist

en: manually
no: manuelt

en: by rating
no: etter poeng

en: by song
no: etter sang

en: Scanning...
no: Leter …

en: Importing Media
no: Importerer medie

en: The import process is currently running. Would you like to stop it?
no: Importeringsprosessen er igang. Vil du stoppe den?

en: Importing {0} of {1}
no: Importerer {0} - {1}

en: Full Bass
no: Full bass

en: Full Bass and Treble
no: Full bass og diskant

en: Full Treble
no: Full diskant

en: Large Hall
no: Stor hall

en: Party
no: Fest

en: Soft
no: Myk

en: Soft Rock
no: Myk rock

en: Techno
no: Tekno

en: Remove From Library
no: Fjern fra biblioteket

note: Translators: {0} is the library name, eg 'Music Library' or 'Podcasts'
en: {0} Folder
no: {0} mappe

en: Composer
no: Komponist

en: Title
no: Tittel

en: Count
no: Antall

en: Number
no: Nummer

en: Count (unsorted)
no: Antall (usortert)

en: Number (unsorted)
no: Nummer (usortert)

en: Grouping
no: Gruppering

note: Catalog.GetString ("Music Library")
en: Music
no: Musikk

note: Misc section
en: Miscellaneous
no: Forskjellig

en: {0} song | {0} songs
no[0]: {0} sang
no[1]: {0} sanger

en: Music Folder
no: Musikkmappe

en: Favorites
no: Favoritter

en: Recently Added
no: Sist lagt til

en: Recently Played
no: Sist spilt

en: Recently played songs
no: Sist spilte sanger

en: Unheard
no: Ikke hørt

en: Neglected Favorites
no: Oversette favoritter

en: 700 MB of Favorites
no: 700 MB med favoritter

en: 80 Minutes of Favorites
no: 80 minutter med favoritter

en: Importing Songs
no: Importerer spor

en: Importing From {0}
no: Importerer fra {0}

note: Catalog.GetString ("Video Library")
en: Videos
no: Videoer

en: Produced By
no: Produsert av

en: {0} video | {0} videos
no[0]: {0} video
no[1]: {0} videoer

en: Videos Folder
no: Videomappe

en: Unwatched
no: Ikke sett

en: Default player engine
no: Forvalgt avspillingskjerne

en: No player engines were found. Please ensure Banshee has been cleanly installed.
no: Ingen avspillingsmotorer ble funnet. Vennligst sjekk at Banshee er korrekt installert.

en: Problem with Player Engine
no: Problem med avspillingskjerne

en: Converting {0} of {1}
no: Konverterer {0} av {1}

en: Initializing
no: Initierer

en: Saving Metadata to File
no: Lagrer metadata til fil

en: Write _metadata to files
no: Skriv _metadata til filer

en: There is no available network connection
no: Det finnes ingen tilgjengelig nettverkstilkobling

en: An available, working network connection will be assumed
no: En tilgjengelig og velfungerende nettverkstilkobling er antatt

en: Search this playlist
no: Søk i denne spillelisten

en: Playlist
no: Spilleliste

en: Remove From Playlist
no: Fjern fra spilleliste

en: Delete Playlist
no: Slett spilleliste

note: TODO generate name based on the track selection, or begin editing it
en: New Playlist
no: Ny spilleliste

en: MPEG Version 3.0 Extended (*.m3u)
no: MPEG versjon 3.0 utvidet (*.m3u)

en: Shoutcast Playlist version 2 (*.pls)
no: Shoutcast spilleliste versjon 2 (*.pls)

note: Pages (tabs)
en: General
no: Generelt

en: Source Specific
no: Kildespesifikk

en: Extensions
no: Utvidelser

note: General policies
en: File Policies
no: Regler for filer

en: items
no: oppføringer

en: minutes
no: minutter

en: hours
no: timer

en: by
no: av

en: artists
no: artister

en: compilationartist
no: samlealbumartist

en: on
no: på

en: from
no: fra

en: Disc
no: Plate

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: disc
no: plate

en: discnum
no: platenr

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: discs
no: plater

en: cds
no: cder

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: track
no: spor

en: trackno
no: spornr

en: tracknum
no: spornummer

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: tracks
no: spor

en: trackcount
no: antall spor

en: Beats per Minute
no: Slag i minuttet

note: Translators: noun
en: Bits Per Sample
no: Biter per sample

en: quantization
no: kvantisering

note: Translators: noun
en: Name
no: Navn

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: title
no: tittel

en: titled
no: med tittel

en: name
no: navn

en: named
no: med navn

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: year
no: år

en: released
no: utgitt

en: yr
no: år

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: genre
no: sjanger

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: composer
no: komponist

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: conductor
no: dirigent

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: grouping
no: gruppering

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: comment
no: kommentar

note: Translators: noun
en: License
no: Lisens

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: license
no: lisens

en: licensed
no: lisensiert

note: , typeof(NullQueryValue)}, Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: rating
no: poeng

en: stars
no: stjerner

en: Play Count
no: Antall avspillinger

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: plays
no: avspillinger

en: playcount
no: antall avspillinger

en: listens
no: lyttinger

en: Skip Count
no: Antall ganger hoppet over

en: File Size
no: Filstørrelse

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: size
no: størrelse

en: filesize
no: filstørrelse

en: File Location
no: Filplassering

en: path
no: sti

en: file
no: fil

en: location
no: plassering

en: Time
no: Tid

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: duration
no: varighet

en: length
no: lengde

en: time
no: tid

en: Mime Type
no: MIME-type

en: Last Played
no: Sist spilt

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: lastplayed
no: sist spilt

en: played
no: spilt

en: Date Added
no: Lagt til dato

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: added
no: Lagt til

en: imported
no: importert

en: Smart Playlist
no: Smart spilleliste

en: Playback Error
no: Feil ved avspilling

en: Plays
no: Avspillinger

en: Random
no: Tilfeldig

en: Highest Rating
no: Høyest poengsum

en: Lowest Rating
no: Lavest poengsum

en: Lowest Score
no: Lavest poengsum

en: Most Often Played
no: Mest spilt

en: Least Often Played
no: Minst spilt

en: Most Recently Played
no: Sist spilt

en: Most Recently Added
no: Sist lagt til

note: Translators: These are unique strings for playback errors. Please, no spaces. Blank ok.
en: Unknown
no: Ukjent

en: Edit Smart Playlist
no: Rediger smart spilleliste

en: Delete Smart Playlist
no: Slett smart spilleliste

en: {0} day | {0} days
no[0]: {0} dag
no[1]: {0} dager

en: {0} minute | {0} minutes
no[0]: {0} minutt
no[1]: {0} minutter

en: {0} second | {0} seconds
no[0]: {0} sekund
no[1]: {0} sekunder

en: Close Error Report
no: Lukk feilrapport

en: Error
no: Feil

en: Details
no: Detaljer

en: Errors
no: Feil

en: Size Ascending
no: Stigende størrelse

en: Size Descending
no: Synkende størrelse

en: Could not launch URL
no: Kunne ikke åpne URL

en: {0} could not be opened: {1}
    
     Check your 'Preferred Applications' settings.
no: {0} kunne ikke åpnes: {1}
    
     Sjekk innstillingene under «Forvalgte programmer».

en: Enabled
no: På

note: Translators: this is {disc number} of {disc count} Translators: this is {track number} of {track count}
en: {0} of {1}
no: {0} av {1}

en: Equalizer
no: Lydinnstillinger

en: Contributors
no: Medhjelpere

en: Important tasks are running
no: Viktige oppgaver kjører

en: Do not ask me this again
no: Ikke spør meg om dette igjen

en: Select album cover image
no: Velg bilde for album

en: All image files
no: Alle bildefiler

en: JPEG image files
no: JPEG-bildefiler

en: PNG image files
no: PNG-bildefiler

en: Open Location
no: Åpne plassering

en: Browse...
no: Bla gjennom...

en: Enter the address of the file you would like to open:
no: Skriv inn adressen til filen du vil åpne:

en: Seek to Position
no: Spol til posisjon

en: Open _Location...
no: Åpne _lokasjon...

en: Open a remote location for playback
no: Åpne en fjernplassering for avspilling

en: _Quit
no: _Avslutt

en: Quit Banshee
no: Avslutt Banshee

en: _Edit
no: R_ediger

en: _Help
no: _Hjelp

en: Banshee _Home Page
no: _Hjemmeside for Banshee

en: Visit the Banshee Home Page
no: Besøk hjemmesiden for Banshee

en: _Get Involved
no: _Engasjer deg

en: Become a contributor to Banshee
no: Bli en medhjelper i Banshee-prosjektet

en: View detailed version and configuration information
no: Vis detaljert versjons- og konfigurasjonsinformasjon

en: _Next
no: _Neste

en: Pre_vious
no: _Forrige

en: _Playback
no: _Avspilling

en: Do not repeat playlist
no: Ikke gjenta spilleliste

en: Repeat _All
no: Gjenta _alle

en: Play all songs before repeating playlist
no: Spill alle spor før gjentagelse av spilleliste

en: Repeat the current playing song
no: Spill nåværende spor om igjen

en: Shuffle
no: Tilfeldig

en: _New Playlist
no: _Ny spilleliste

en: Create a new empty playlist
no: Opprett ny tom spilleliste

en: Import source to library
no: Importer kilde til biblioteket

en: Preferences
no: Innstillinger

en: Are you sure you want to delete this {0}?
no: Er du sikker på at du vil slette {0}?

en: Select _All
no: Velg _alle

en: Select _None
no: Velg i_ngen

en: Properties
no: Egenskaper

en: Add _to Playlist
no: Legg _til i spilleliste

en: _Remove
no: Fje_rn

en: _Delete From Drive
no: _Slett spor fra disk

en: Search all songs of this album
no: Søk gjennom alle sanger fra dette albumet

en: Search all songs of this artist
no: Søk gjennom alle sanger av denne artisten

en: If you delete the selection, it will be permanently lost.
no: Sletter du dette utvalget vil det være slettet permanent.

en: Set all genres to this value
no: Sett alle sjangre til denne verdien

en: Set all years to this value
no: Sett alle år til denne verdien

en: Set all ratings to this value
no: Sett alle poengsummer til denne verdien

en: Title:
no: Tittel:

en: _View
no: _Vis

en: _Fullscreen
no: _Fullskjerm

en: Stop {0}
no: Stopp {0}

en: The '{0}' operation is still performing work. Would you like to stop it?
no: Operasjon {0} arbeider ennå. Vil du stoppe den?

en: Continue {0}
no: Fortsett {0}

en: Import Files to Library
no: Importer filer til biblioteket

en: Local Files
no: Lokale filer

en: Do not show this dialog again
no: Ikke vis denne dialogen igjen

en: No available profiles
no: Ingen profiler tilgjengelig

en: Advanced
no: Avansert

en: Select library location
no: Velg bibliotekmappe

en: Reset
no: Nullstill

en: New Smart Playlist
no: Ny smart spilleliste

en: Predefined Smart Playlists
no: Forhåndsdefinerte smarte spillelister

en: Open in editor
no: Åpne i redigering

en: Insert
    Disc
no: Sett inn
    Plate

en: Idle
no: Inaktiv

en: Contacting...
no: Kontakter...

en: Buffering
no: Forhåndslaster

en: Device
no: Spiller

en: Vendor
no: Produsent

en: Audio
no: Vanlig lyd

note: Translators: {0} is the name assigned to a Digital Audio Player by its owner
en: {0} Properties
no: Egenskaper for {0}

en: Device name
no: Navn på enhet

en: Encode to
no: Kod til

en: Advanced details
no: Avanserte detaljer

en: Disconnect
no: Koble fra

en: Audio Folder | Audio Folders
no[0]: Lydmappe
no[1]: Lydmapper

en: Version
no: Versjon

en: Audio CD
no: Lyd-CD

en: Track {0}
no: Spor {0}

en: Importing Audio CD
no: Importerer Lyd-CD

en: Initializing Drive
no: Initierer stasjon

en: <i>{0}</i> is still being imported into the music library. Would you like to stop it?
no: <i>{0}</i> er i ferd med å bli importert til biblioteket. Vil du avbryte dette?

en: Cannot Import CD
no: Kan ikke importere CD

en: Import CD
no: Importer CD

en: Downloading Cover Art
no: Laster ned albumcover

en: Shared Music
no: Delt musikk

en: Back
no: Tilbake

en: Try connecting again
no: Prøv å koble til på nytt

en: Login to Music Share
no: Logg på delt musikk

en: Authentication Required
no: Autentisering kreves

en: Username:
no: Brukernavn:

en: Password:
no: Passord:

note: Translators: this is a verb used as a button label, not a noun
en: Login
no: Logg inn

en: Connecting to {0}
no: Kobler til {0}

en: Downloads
no: Nedlastet

en: Initializing...
no: Initierer...

en: Clear
no: Tøm

en: Subscribe
no: Abonner

en: Description
no: Beskrivelse

en: Date:
no: Dato:

en: Add Station
no: Legg til stasjon

en: Station
no: Stasjon

en: Description:
no: Beskrivelse:

en: Configure the Audioscrobbler plugin
no: Konfigurer Audioscrobbler-tillegget

en: Enable song reporting
no: Rapporter spor til Last.fm

en: Connect
no: Koble til

en: Log in to Last.fm
no: Logg inn på Last.fm

en: {0} plays
no: {0} avspillinger

en: Sort Stations by
no: Sorter stasjoner etter

en: Recommended
no: Anbefalt

en: Personal
no: Personlig

en: Banshee Group
no: Banshee gruppe

en: Neighbors
no: Naboer

en: Group
no: Gruppe

en: Group Name:
no: Gruppenavn:

en: Fans of:
no: Fans av:

en: Now Playing
no: Spilles nå

en: Change repeat playback mode
no: Veksle gjentagende avspilling

en: Skip this item
no: Hopp over denne oppføringen

en: Cannot show notification
no: Kan ikke vise melding

en: Published
no: Publisert

en: Never updated
no: Aldri oppdatert

en: Updated {0}
no: Oppdatert {0}

en: New Items
no: Nye oppføringer

en: All Items
no: Alle oppføringer

en: Downloading Podcast(s)
no: Laster ned podcast(er)

en: Cancel Download
no: Avbryt nedlasting

en: Invalid URL
no: Ugyldig URL

en: No description available
no: Ingen beskrivelse tilgjengelig

en: _Speaker:
no: _Høyttaler:

en: Save and Log In
no: Lagre og logg inn

en: This station is not available.
no: Stasjonen er ikke tilgjengelig.

en: There was an unknown error.
no: Det oppsto en ukjent feil.

en: Not connected to Last.fm.
no: Ikke koblet til Last.fm.

en: No network connection detected.
no: Ingen nettverkstilkobling funnet.

en: Last.fm username is invalid.
no: Last.fm brukernavn er ugyldig.

en: Connecting to Last.fm.
no: Kobler til Last.fm.

en: Connected to Last.fm.
no: Koblet til Last.fm.

en: Unknown Podcast
no: Ukjent Podcast
