Banshee - en to nl translation catalogue (1390 entries)

note: ../src/Dap/Banshee.Dap.AppleDevice/Banshee.Dap.AppleDevice.addin.xml
en: Apple Devices Support
nl: Ondersteuning voor Apple-apparaten

en: Support for most iPod/iPhone/iPad devices.
nl: Ondersteuning voor de meeste iPod/iPhone/iPad-apparaten

en: Device Support
nl: Apparaatondersteuning

note: ../src/Dap/Banshee.Dap.Karma/Banshee.Dap.Karma.addin.xml
en: Karma Support
nl: Karma-ondersteuning

en: Support for Rio Karma devices.
nl: Ondersteuning voor Rio Karma-apparaten

note: ../src/Dap/Banshee.Dap.MassStorage/Banshee.Dap.MassStorage.addin.xml
en: Mass Storage Media Player Support
nl: Ondersteuning voor ‘Mass storage’-apparaten

en: Support for USB-drive based devices, including many iAudio devices and Android, Pre, and Galaxy phones.
nl: Ondersteuning voor op USB-schijven gebaseerde apparaten, waaronder iAudio-apparaten en Andoid-, Pre- en Galaxy-telefoons.

note: ../src/Dap/Banshee.Dap.Mtp/Banshee.Dap.Mtp.addin.xml
en: MTP Media Player Support
nl: Ondersteuning voor MTP-muziekspelers

en: Support for MTP devices, including many Creative Zen devices.
nl: Ondersteuning voor MTP-apparaten, waaronder veel Creative Zen-apparaten

note: ../src/Extensions/Banshee.AmazonMp3.Store/Banshee.AmazonMp3.Store.addin.xml
en: Amazon MP3 Store Source
nl: Bron voor de Amazon MP3-winkel

en: Browse, search, and purchase music from the Amazon MP3 store.
nl: Muziek doorbladeren, zoeken en kopen in de Amazon MP3-winkel

en: Online Sources
nl: Online bronnen

note: ../src/Extensions/Banshee.AmazonMp3/Banshee.AmazonMp3.addin.xml
en: Amazon MP3 Import
nl: Amazon MP3's importeren

en: Download and import music purchased from Amazon.com.
nl: Bij Amazon.com gekochte muziek downloaden en importeren

note: ../src/Extensions/Banshee.Audiobook/Banshee.Audiobook.addin.xml
en: Audiobooks Library
nl: Luisterboekcollectie

en: Organize audiobooks, lectures, etc.
nl: Luisterboeken, lezingen, enz. beheren

note: ../src/Extensions/Banshee.AudioCd/Banshee.AudioCd.addin.xml
en: Audio CD Support
nl: Ondersteuning voor audio-cd's

en: Listen to and rip Audio CDs.
nl: Audio-cds beluisteren en kopiëren

note: ../src/Extensions/Banshee.BooScript/Banshee.BooScript.addin.xml
en: Boo Scripting
nl: Boo-scripting

en: Customize and extend Banshee with Boo-language scripts.
nl: Banshee aanpassen en uitbreiden met in de taal Boo geschreven scripts.

en: Utilities
nl: Hulpmiddelen

note: ../src/Extensions/Banshee.Bpm/Banshee.Bpm.addin.xml
en: BPM Detection
nl: BPM-detectie

en: Detect the beats per minute (BPM) of your music.
nl: Het aantal beats per minuut (BPM) van uw muziek detecten.

note: ../src/Extensions/Banshee.CoverArt/Banshee.CoverArt.addin.xml
en: Cover Art Fetching
nl: Albumafbeeldingen laden

en: Fetch cover art for all items in your library.
nl: Albumafbeelding laten voor alle items in de collectie.

note: ../src/Extensions/Banshee.Daap/Banshee.Daap.addin.xml
en: DAAP Sharing
nl: DAAP-delen

en: Browse and listen to music shared over your local network.
nl: Op het lokale netwerk gedeelde muziek doorbladeren en beluisteren.

note: ../src/Extensions/Banshee.Emusic.Store/Banshee.Emusic.Store.addin.xml
en: eMusic Store
nl: eMusic-winkel

en: Browse, search, and purchase music and audiobooks from eMusic
nl: Muziek doorbladeren, zoeken en kopen in de eMusic-winkel

note: ../src/Extensions/Banshee.Emusic/Banshee.Emusic.addin.xml
en: eMusic Import
nl: eMusic importeren

en: Download and import music purchased from eMusic.
nl: Bij eMusic gekochte muziek downloaden en importeren

note: ../src/Extensions/Banshee.FileSystemQueue/Banshee.FileSystemQueue.addin.xml
en: File System Preview Queue
nl: Bestandsysteem-afspeellijst

en: Preview files without importing to your library.
nl: Bestanden afspelen zonder deze in de collectie te importeren.

note: ../src/Extensions/Banshee.Fixup/Banshee.Fixup.addin.xml
en: Metadata Fixup
nl: Metadata bijwerken

en: Fix broken and missing metadata using bulk operations.
nl: Kapotte en ontbrekende metadata bijwerken met aanpassingen in bulk

en: Browse and search the Internet Archive's vast media collection.
nl: De enorme mediacollectie van het Internet Archive doorbladeren en doorzoeken

note: ../src/Extensions/Banshee.InternetRadio/Banshee.InternetRadio.addin.xml
en: Internet Radio
nl: Internetradio

en: Listen to and organize Internet Radio stations.
nl: Internetradiozenders beluisteren en organiseren

en: Last.fm scrobbling and context pane recommendations.
nl: Last.fm scrobbling en aanbevelingen in het contextpaneel.

note: ../src/Extensions/Banshee.LastfmStreaming/Banshee.LastfmStreaming.addin.xml
en: Last.fm Radio
nl: Last.fm-radio

en: Last.fm streaming radio for paid subscribers.
nl: Radio-streaming voor betalende Last.fm-abonnees

note: ../src/Extensions/Banshee.LibraryWatcher/Banshee.LibraryWatcher.addin.xml
en: Library Watcher
nl: Collectie bijwerken

en: Automatically update music and video libraries.
nl: Automatisch de muziek- en videocollecties bijwerken

note: ../src/Extensions/Banshee.MiniMode/Banshee.MiniMode.addin.xml
en: Mini Mode
nl: Mini-modus

en: Control Banshee through a small window with only playback controls and track information.
nl: Banshee bedienen via een klein venster met alleen afspeelknoppen en nummerinformatie

note: ../src/Extensions/Banshee.MiroGuide/Banshee.MiroGuide.addin.xml
en: Miro Guide Podcast Directory
nl: Miro Guide Postcast Directory

en: Browse and subscribe to thousands of audio and video podcasts.
nl: Door duizenden audio- en video-podcasts doorbladeren en daarop abonneren

note: ../src/Extensions/Banshee.Mpris/Banshee.Mpris.addin.xml
en: MPRIS D-Bus interface
nl: MPRIS D-Bus-interface

en: Control Banshee using the MPRIS D-Bus interface.
nl: Banshee bedienen via de MPRIS D-Bus-interface.

note: ../src/Extensions/Banshee.MultimediaKeys/Banshee.MultimediaKeys.addin.xml
en: Multimedia Keys
nl: Multimedia-toetsen

en: Control playback via the multimedia keys on your keyboard.
nl: Afspelen bedienen met de multimediatoetsen op het toetsenbord.

note: ../src/Extensions/Banshee.NotificationArea/Banshee.NotificationArea.addin.xml
en: Notification Area Icon
nl: Pictogram in het mededelingengebied

en: Display an icon in the notification area for controlling Banshee.
nl: Een pictogram in het mededelingengebied tonen voor de bediening van Banshee.

note: ../src/Extensions/Banshee.PlayerMigration/Banshee.PlayerMigration.addin.xml
en: Importers for Amarok, Rhythmbox and iTunes
nl: Importeren uit Amarok, Rhythmbox en iTunes

en: Import your library from Amarok, Rhythmbox or iTunes.
nl: Uw collectie uit Amarok, Rhythmbox of iTunes importeren.

note: ../src/Extensions/Banshee.PlayQueue/Banshee.PlayQueue.addin.xml
en: Play Queue
nl: Afspeellijst

en: Queue tracks in an ad-hoc playlist, or let the Auto DJ take over.
nl: Tracks in een ad-hoc-speellijst plaatsen, of de auto-DJ het over laten nemen.

en: Subscribe to podcasts and stream or download episodes.
nl: Abonneren op podcasts en afleveringen streamen of downloaden

note: ../src/Extensions/Banshee.SoundMenu/Banshee.SoundMenu.addin.xml
en: Sound Menu Integration
nl: Integratie in het geluidsmenu

en: Control Banshee from the Sound Menu.
nl: Banshee bedienen vanuit het geluidsmenu

note: ../src/Extensions/Banshee.Torrent/Banshee.Torrent.addin.xml
en: Torrent Downloader
nl: Torrents downloaden

en: Support downloading BitTorrent files from podcasts.
nl: Ondersteuning voor het laden van BitTorrent-bestanden uit podcasts.

note: ../src/Extensions/Banshee.UbuntuOneMusicStore/Banshee.UbuntuOneMusicStore.addin.xml
en: Ubuntu One Music Store
nl: Ubuntu One-muziekwinkel

en: This extension grants access to the Ubuntu One Music Store, powered by 7digital.
nl: Deze uitbreiding biedt toegang tot de muziekwinkel van Ubuntu One, ondersteund door 7digital.

en: View artist information from Wikipedia in the context pane.
nl: Artiesteninformatie van Wikipedia in het contextpaneel tonen

en: Context Pane
nl: Contextpaneel

en: Show related YouTube videos in the context pane.
nl: Gerelateerde YouTube-video's in het contextpaneel tonen

en: Bitrate
nl: Bitrate:

en: Designed to be the successor of the MP3 format, AAC generally achieves better sound quality than MP3 at many bit rates.
nl: AAC is ontworpen als de opvolger van het MP3-formaat en biedt in het algemeen een betere geluidskwaliteit dan MP3 met diverse bitrates.

en: Long Term Prediction
nl: Lange termijnvoorspelling

en: Low Complexity
nl: Lage complexiteit

en: Output Format
nl: Uitvoerformaat

en: Profile
nl: Profiel

en: Channels
nl: Kanalen

en: Free Lossless Audio Codec
nl: Vrije Audio-codec zonder kwaliteitsverlies (FLAC)

en: Free Lossless Audio Codec (FLAC) is an open source codec that compresses but does not degrade audio quality.
nl: De Vrije Audio-codec zonder kwaliteitsverlies (FLAC) is een open-source codec die wel comprimeert maar geen kwaliteits verlies oplevert.

en: A proprietary and older, but also popular, lossy audio format that produces larger files at lower bitrates.
nl: Een gesloten en ouder, maar nog steeds populair formaat met kwaliteitsverlies dat grotere bestanden met lagere bitrates oplevert.

en: Constant Bitrate
nl: Constante bitrate

en: Encoding Mode
nl: Encoding-modus

en: MP3 (LAME Encoder)
nl: MP3 (LAME-encoder)

en: VBR Quality
nl: VBR-kwaliteit

en: Variable Bitrate
nl: Variabele bitrate

en: Worst
nl: Slechtst

en: MP3 (Xing Encoder)
nl: MP3 (Xing-encoder)

en: Audio quality
nl: Audiokwaliteit

en: Vorbis is an open source, lossy audio codec with high quality output at a lower file size than MP3.
nl: Vorbis is een open-source audio-codec met weliswaar kwaliteitsverlies, maar een hoge kwaliteit met een kleinere bestandsgrootte dan MP3.

en: A fast and efficient open source audio format offering lossless and high-quality lossy encoding with great dynamic range.
nl: Een snel en efficient open-source geluidsformaat voor coderen met een hoog dynamisch bereik, zonder of met beperkt kwaliteitsverlies.

en: Default
nl: Standaard

en: Default Compression
nl: Standaardcompressie

en: Extra processing
nl: Extra verwerking

en: Fast Compression
nl: Snelle compressie

en: High Compression
nl: Hoge compressie

en: Highest
nl: Hoogst

en: Lossy mode
nl: Met kwaliteitsverlies

en: Mode
nl: Modus

en: Store MD5 sum in the file
nl: MD5-sum in bestand opslaan

en: Very High Compression
nl: Zeer hoge copressie

en: WAV+PCM is a lossless format that holds uncompressed, raw pulse-code modulated (PCM) audio.
nl: WAV+PCM is a een formaat zonder kwaliteitsverlies dat niet-gecomprimeerde, ‘pulse-code modulated’-geluid (PCM) bevat.

en: A proprietary lossy audio format with high quality output at a lower file size than MP3. A 96 kbps WMA is equivalent to a 128 kbps MP3.
nl: Een gesloten geluidsformaat met kwaliteitsverlies met een hogere kwaliteit bij een kleinere bestandsgrootte dan MP3. 96 kbps WMA komt overeen met 128 kbps MP3.

en: Audio Quality
nl: Audiokwaliteit

en: Use a variable bitrate
nl: Een variable bitrate gebruiken

en: Windows Media Audio
nl: Windows Media-audio

en: Banshee Media Player
nl: Banshee mediaspeler

en: Media Player
nl: Muziekspeler

en: Play and organize your media collection
nl: Uw mediacollectie afpelen en beheren

en: Could not create pipeline
nl: Aanmaken ‘pipeline’ mislukt

en: Could not create filesrc element
nl: Aanmaken ‘filesrc’-element mislukt

en: Could not create decodebin2 plugin
nl: Aanmaken ‘decodebin2’-plugin mislukt

en: Could not create audioconvert plugin
nl: Aanmaken ‘audioconvert’-plugin mislukt

en: Could not create bpmdetect plugin
nl: Aanmaken ‘bpmdetect’-plugin mislukt

en: Could not create fakesink plugin
nl: Aanmaken ‘filesink’-plugin mislukt

en: Could not link pipeline elements
nl: Koppelen ‘pipeline’-elementen mislukt

en: Could not initialize element from cdda URI
nl: Initialisatie element op basis van cdda-uri mislukt

en: Could not create encoder pipeline
nl: Aanmaken encoder-pipeline mislukt

en: Could not create queue plugin
nl: Aanmaken ‘queue’-plugin mislukt

en: Could not create filesink plugin
nl: Aanmaken ‘filesink’-plugin mislukt

en: Could not create source element
nl: Aanmaken bronelement mislukt

en: Could not create 'decodebin2' plugin
nl: Aanmaken ‘decodebin2’-plugin mislukt

en: Could not create sink element
nl: Aanmaken sink-element mislukt

en: Could not create 'sinkben' plugin
nl: Aanmaken ‘sinkben’-plugin mislukt

en: Could not create 'audioconvert' plugin
nl: Aanmaken ‘audioconvert’-plugin mislukt

en: Could not create 'audioresample' plugin
nl: Aanmaken ‘audioresample’-plugin mislukt

en: Could not create encoding pipeline
nl: Aanmaken encoding-pipeline mislukt

en: Could not get sink pad from encoder
nl: Kon geen ‘sink pad’ krijgen van encoder

en: Could not construct pipeline
nl: Aanmaken pipeline mislukt

en: Write CD...
nl: Cd schrijven…

en: Write selected tracks to an audio CD
nl: Geselecteerder nummers als muziekcd branden

en: Could not write CD
nl: Kon cd niet beschrijven

en: Brasero could not be started
nl: Brasero kon niet gestart worden

en: Fullscreen video playback active
nl: Een video wordt op het volledige scherm afgespeeld

en: Could not find an encoder for ripping.
nl: Encoder voor rippen kon niet gevonden worden.

en: Could not create CD ripping driver.
nl: Stuurprogramma voor cd's rippen niet gevonden.

en: Could not create BPM detection driver.
nl: Stuurprogramma voor BPM-detectie niet gevonden.

en: Enable _gapless playback
nl: Afspelen zonder _tussenpauze

en: Eliminate the small playback gap on track change.  Useful for concept albums and classical music
nl: De korte tussenpauze tussen nummers uitschakelen (vooral bedoeld voor concept-albums en klassieke muziek)

en: Could not initialize GStreamer library
nl: Initialisatie GStreamer-bibliotheek mislukt

en: Unknown Error
nl: Onbekende fout

en: _Enable ReplayGain correction
nl: _ReplayGain-correctie inschakelen

en: For tracks that have ReplayGain data, automatically scale (normalize) playback volume
nl: Automatisch het afspeelvolume van nummers met ReplayGain-data normaliseren.

en: Eliminate the small playback gap on track change.  Useful for concept albums and classical music.
nl: De korte tussenpauze tussen nummers uitschakelen (vooral bedoeld voor concept-albums en klassieke muziek)

en: Could not create transcoder
nl: Aanmaken transcoder mislukt

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: Close
nl: Sluiten

en: Can't check for updates
nl: Kan niet controleren op updates

en: We're currently not able to check if there's a new version available. Please try again later.
nl: Het is momenteel niet mogelijk op updates te controleren. Probeer het later opnieuw.

en: No update available
nl: Geen update beschikbaar

en: You already have the latest version of Banshee installed.
nl: De meest recente versie van Banshee is reeds geïnstalleerd.

en: A new version of Banshee ({0}) is available.{1}Do you want to update?
nl: Er is een nieuwe versie van Banshee ({0}) beschikbaar.{1}Wilt u updaten?

en: Banshee update available
nl: Banshee-update beschikbaar

note: Translators: {0} is the filename, eg Banshee-1.9.5.msi
en: Downloading {0}
nl: {0} downloaden

en: Update download failed
nl: Downloaden van update mislukt

en: The download failed. Please try again later.
nl: Downloaden is mislukt. Probeer het later opnieuw.

en: The update finished downloading.{0}Do you want to shutdown Banshee and run the installer?
nl: De update is gedownload.{0}Wilt u Banshee afsluiten en het installatieprogramma starten?

en: Update finished downloading
nl: Update is gedownload

en: Check for Updates
nl: Controleren op updates

en: Help Options
nl: Hulpopties

en: Show this help
nl: Deze hulp tonen

en: Show options for controlling playback
nl: Opties voor de afspeelbediening tonen

en: Show options for querying the playing track
nl: Opties voor opvragen van huidige nummer tonen

en: Show options for querying the playing engine
nl: Opties voor opvragen van huidge afspeelmotor tonen

en: Show options for the user interface
nl: Opties voor de gebruikersinterface tonen

en: Show options for developers and debugging
nl: Opties voor ontwikkelaars en debuggen tonen

en: Show all option groups
nl: Alle optiegroepen tonen

en: Show version information
nl: Versie-informatie tonen

en: Playback Control Options
nl: Opties voor afspeelbediening

en: Play the next track, optionally restarting if the 'restart' value is set
nl: Volgende nummer spelen, optioneel herstart als de ‘restart’-waarde is ingeschakeld

en: Play the previous track, optionally restarting if the 'restart value is set
nl: Vorige nummer spelen, optioneel herstart als de ‘restart’-waarde is ingeschakeld

en: If the current song has been played longer than 4 seconds then restart it, otherwise the same as --previous
nl: Als het huidige nummer langer dan 4 seconden speelt wordt het opnieuw gestart; anders hetzelfde als --previous.

en: Automatically start playing any tracks enqueued on the command line
nl: Automatisch de op de opdrachtregel gegeven nummers spelen

en: Start playback
nl: Afspelen starten

en: Pause playback
nl: Afspelen pauzeren

en: Toggle playback
nl: Afspelen in-/uitschakelen

en: Completely stop playback
nl: Afspelen compleet stoppen

en: Enable or disable playback stopping after the currently playing track (value should be either 'true' or 'false')
nl: Afspelen stoppen na huidige nummer inschakelen of uitschakelen (de waarde moet of ‘true’ of ‘false’ zijn).

en: Set the playback volume (0-100), prefix with +/- for relative values
nl: Het afspeelvolume instellen (0–100); zet er een + of - voor om een relatieve waarde op te geven

en: Seek to a specific point (seconds, float)
nl: Doorspoelen naar een specifieke plaats in het huidige nummer (seconden, als float)

en: Set the currently played track's rating (0 to 5)
nl: De waardering van het momenteel spelende nummer instellen (0 tot 5)

en: Player Engine Query Options
nl: Opties voor bevragen afspeelmotor

en: Current player state
nl: Huidige afspeelstatus

en: Last player state
nl: Laatste afspeelstatus

en: Query whether the player can be paused
nl: Opvragen of de speler gepauzeerd kan worden

en: Query whether the player can seek
nl: Opvragen of de speler kan spoelen

en: Player volume
nl: Afspeelvolume

en: Player position in currently playing track
nl: Afspeelpositie in het momenteel spelende nummer

en: Playing Track Metadata Query Options
nl: Opties voor metadata van momenteel spelende nummer

en: Artist Name
nl: Artiestnaam

en: Album Title
nl: Albumtitel

en: Track Title
nl: Nummertitel

en: Duration
nl: Duur

note: Translators: noun
en: Track Number
nl: Nummer

note: Translators: noun
en: Track Count
nl: Aantal nummers

en: Disc Number
nl: Aantal schijven

en: Year
nl: Jaar

en: Rating
nl: Waardering

note: Translators: noun
en: Bit Rate
nl: Bitrate

en: User Interface Options
nl: Opties voor gebruikersinterface

en: Present the user interface on the active workspace
nl: De gebruikersinterface op het huidige werkblad werkblad presenteren

en: Enter the full-screen mode
nl: Volledig scherm inschakelen

en: Hide the user interface
nl: De gebruikersinterface verbergen

en: Do not present the user interface, regardless of any other options
nl: De gebruikersinterface niet presenteren, ongeacht andere opties

en: Present the import media dialog box
nl: Het dialoogvenster om media te importeren tonen

en: Present the about dialog
nl: Het informatievenster tonen

en: Present the open location dialog
nl: Het ‘Locatie openen’-venster tonen

en: Present the preferences dialog
nl: Het voorkeurenvenster tonen

en: Debugging and Development Options
nl: Opties voor ontwikkelaars en debuggen

en: Enable general debugging features
nl: Algemene debugopties inschakelen

en: Enable debugging output of SQL queries
nl: Debuguitvoer van SQL-queries inschakelen

en: Enable debugging output of Mono.Addins
nl: Debuguitvoer van Mono.Addins inschakelen

en: Specify an alternate database to use
nl: Geef een alternatieve database

en: Force fetching of missing cover artwork
nl: Downloaden van ontbrekende albumafbeeldingen forceren

en: Specify an alternate key, default is /apps/banshee-1/
nl: Geef een alternatieve sleutel – de standaardwaarde is ‘/apps/banshee-1’

en: Optimize instance for running uninstalled; most notably, this will create an alternate Mono.Addins database in the working directory
nl: Optimaliseren voor ongeïnstalleerd draaien; het meest opvallende is dat dit een alternative Mono.Addins-database in de werkmap aanmaakt.

en: Disable DBus support completely
nl: DBus-ondersteuning volledig uitschakelen

en: Skip loading a custom gtkrc file ({0}) if it exists
nl: Aangepast ‘gtkrc’-bestand ({0}) niet laden als het bestaat

en: The following help arguments are invalid: {0}
nl: De volgende hulpparameters zijn ongeldig: {0}

en: Play Album
nl: Album afspelen

en: En_queue
nl: In _afspeellijst

en: _Play
nl: Afs_pelen

en: Play _Song
nl: _Nummer afspelen

en: Add a song to the playlist
nl: Een nummer in de afspeellijst zetten

en: Play _Album
nl: _Album afspelen

en: Add an album to the playlist
nl: Een album in de afspeellijst zetten

en: {0} remaining
nl: {0} resterend

en: Play Song
nl: Nummer spelen

note: Translators: this is a verb (command), not a noun (things)
en: Search
nl: Zoeken

en: Artist, Album, or Title
nl: Artiest, album of titel

note: Alias for %album_artist%
en: Album Artist
nl: Albumartiest

note: Translators: noun
en: Comment
nl: Commentaar

en: Unknown Artist
nl: Onbekende artiest

en: Unknown Album
nl: Onbekend album

en: Unknown Title
nl: Onbekende titel

en: Various Artists
nl: Meerdere uitvoerenden

en: Stream location not found
nl: Stream-locatie niet gevonden

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Codec for playing this media type not available
nl: Geen codec beschikbaar om dit type media af te spelen

en: File protected by Digital Rights Management (DRM)
nl: Bestand is beveiligd met Digital Rights Management (DRM)

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

note: TODO turn this into a PrimarySource-owned delegate?
en: _Restart Podcast
nl: Podcast _herstarten

en: _Restart Audiobook
nl: Audioboek _herstarten

en: _Restart Video
nl: Video _herstarten

en: _Restart Song
nl: Nummer _herstarten

en: _Restart Item
nl: Item _herstarten

en: _Jump to Playing Podcast
nl: Naar _huidige podcast springen

en: _Jump to Playing Audiobook
nl: Naar _huidige audioboek springen

en: _Jump to Playing Video
nl: Naar _huidige video springen

en: _Jump to Playing Song
nl: Naar _huidige nummer springen

en: _Jump to Playing Item
nl: Naar _huidige item springen

en: All Albums ({0})
nl: Alle albums ({0})

en: All Artists ({0})
nl: Alle artiesten ({0})

en: Value
nl: Waarde

en: Shuffle by A_lbum
nl: Willekeurig per al_bum

en: by album
nl: op album

en: Play all songs from an album, then randomly choose another album
nl: Alle nummers van een album afspelen en daarna een willekeurig ander album kiezen

en: Shuffle by A_rtist
nl: Willekeurig per A_rtiest

en: by artist
nl: op artiest

en: Play all songs by an artist, then randomly choose another artist
nl: Alle nummers van een artiest afspelen en daarna een willekeurige andere artiest kiezen

en: Shuffle _Off
nl: _Niet door elkaar

en: manually
nl: handmatig

en: Do not shuffle playlist
nl: Speellijst niet door elkaar halen

en: Shuffle by _Rating
nl: Willekeurig per _waardering

en: by rating
nl: op waardering

en: Play songs randomly, prefer higher rated songs
nl: Nummers in willekeurige volgorde afspelen, met voorkeur voor hoger gewaardeerde nummers

en: Shuffle by S_core
nl: Willekeurig per _score

en: by score
nl: op score

en: Play songs randomly, prefer higher scored songs
nl: Nummers in willekeurige volgorde afspelen, met voorkeur voor nummers met een hogere score

en: Shuffle by _Song
nl: _Nummers door elkaar

en: by song
nl: op nummer

en: Play songs randomly from the playlist
nl: Alle nummers van de speellijst in willekeurige volgorde afspelen

en: Scanning for media
nl: Zoeken naar media

en: Scanning...
nl: Bezig met zoeken…

en: Scanning ({0} files)...
nl: Bezig met zoeken ({0} bestanden)…

en: Importing Media
nl: Media importeren

en: The import process is currently running. Would you like to stop it?
nl: Er worden momenteel bestanden geïmporteerd. Wilt u dit stoppen?

en: Importing {0} of {1}
nl: Importeren ({0} van {1})

en: Rescanning {0} of {1}
nl: {0} van {1} aan het herlezen

en: Upgrading your Banshee Database
nl: Banshee-database upgraden

en: Please wait while your old Banshee database is migrated to the new format.
nl: Even geduld tijdens het omzetten van de oude Banshee-database naar het nieuwe formaat.

en: Refreshing Metadata
nl: Metadata bijwerken

en: Classical
nl: Klassiek

en: Full Bass
nl: Bastonen

en: Full Bass and Treble
nl: Bas- en hoge tonen

en: Full Treble
nl: Hoge tonen

en: Laptop Speakers and Headphones
nl: Laptopspeakers en koptelefoons

en: Large Hall
nl: Grote ruimte

en: Party
nl: Feestje

en: Smiley Face Curve
nl: Lachebekje-curve

en: Remove From Library
nl: Uit collectie verwijderen

note: Translators: {0} is the library name, eg 'Music Library' or 'Podcasts'
en: {0} Folder
nl: {0}-map:

en: Track Artist
nl: Nummerartiest

en: Album Artist Initial
nl: Albumartiest (initiaal)

en: Conductor
nl: Dirigent

en: Composer
nl: Componist

en: Title
nl: Titel

en: Count
nl: Aantal

en: Number
nl: Nummer

en: Count (unsorted)
nl: Aantal (ongesorteerd)

en: Number (unsorted)
nl: Aantal (gesorteerd)

en: Disc Count
nl: Aantal schijven

en: Grouping
nl: Groep

note: Catalog.GetString ("Music Library")
en: Music
nl: Muziek

en: Search your music
nl: Muziek doorzoeken

note: Misc section
en: Miscellaneous
nl: Overig

en: _Sort an artist's albums by year, not title
nl: Albums van een artiest op jaar _sorteren in plaats van op titel

en: {0} song | {0} songs
nl[0]: {0} nummer
nl[1]: {0} nummers

en: Music Folder
nl: Muziekmap

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Songs rated four and five stars
nl: Nummers met vier en vijf sterren

en: Recent Favorites
nl: Recente favorieten

en: Songs listened to often in the past week
nl: Afgelopen week vaak beluisterde nummers

en: Recently Added
nl: Recentelijk toegevoegd

en: Songs imported within the last week
nl: In de laatste week geïmporteerde nummers

en: Recently Played
nl: Recent afgespeeld

en: Recently played songs
nl: Recentelijk afgespeelde nummers

en: Unheard
nl: Nog nooit beluisterd

en: Songs that have not been played or skipped
nl: Nummers die niet afgespeeld of doorgespoeld zijn

en: Neglected Favorites
nl: Onderbeluisterde favorieten

en: Favorites not played in over two months
nl: Niet in de laatste twee maanden afgespeelde favorieten

en: Least Favorite
nl: Minst favoriete nummers

en: Songs rated one or two stars or that you have frequently skipped
nl: Nummers met een of twee sterren die vaak zijn doorgespoeld

en: 700 MB of Favorites
nl: 700 MB aan favorieten

en: A data CD worth of favorite songs
nl: Een cd vol met favoriete nummers

en: 80 Minutes of Favorites
nl: 80 minuten aan favorieten

en: An audio CD worth of favorite songs
nl: En muziek-cd met favoriete nummers

en: Unrated
nl: Niet beoordeeld

en: Songs that haven't been rated
nl: Nummers zonder beoordeling

en: Importing Songs
nl: Muziek importeren

en: Importing From {0}
nl: Importeren van {0}

note: Catalog.GetString ("Video Library")
en: Videos
nl: Video's

en: Search your videos
nl: Video's doorzoeken

en: Produced By
nl: Geproduceerd door

en: {0} video | {0} videos
nl[0]: {0} video
nl[1]: {0} video's

en: Videos Folder
nl: Videomap

en: Videos rated four and five stars
nl: Video's met vier of vijf sterren

en: Unwatched
nl: Nog nooit bekeken

en: Videos that haven't been played yet
nl: Nooit afgespeelde video's

en: Default player engine
nl: Standaard afspeelmotor

en: No player engines were found. Please ensure Banshee has been cleanly installed.
nl: Er zijn geen afspeelmotors gevonden. Controleer of Banshee correct is geïnstalleerd.

en: Problem with Player Engine
nl: Probleem met afspeelmotor

en: Converting {0} of {1}
nl: Converteren ({0} van {1})

en: Initializing
nl: Initialiseren

en: Files are currently being converted to another format. Would you like to stop this?
nl: Er worden momenteel bestanden naar een ander formaat geconverteerd. Wilt u dit proces afbreken?

en: Saving Metadata to File
nl: Metadata in bestanden opslaan

en: Write _metadata to files
nl: Meta_data naar bestanden schrijven

en: Save tags and other metadata inside supported media files
nl: Tags en andere metadata op te slaan in ondersteunde audiobestanden opslaan

en: Write _ratings and play counts to files
nl: _Waarderingen en aantal malen afspelen naar bestanden schrijven

en: Enable this option to save rating and playcount metadata inside supported audio files
nl: Schakel deze optie in om waarderingen en afspeelmetadata op te slaan in ondersteunde audiobestanden.

en: _Update file and folder names
nl: Bestands- en mapnamen _bijwerken

en: Rename files and folders according to media metadata
nl: Bestanden en mappen hernoemen, gebaseerd op de metadata.

en: Enable this option to save rating and play count metadata inside supported audio files whenever the rating is changed.
nl: Schakel deze optie in om waarderingen en afspeelmetadata op te slaan in ondersteunde audiobestanden op het moment dat de waardering wijzigt.

en: Import _ratings
nl: _Waarderingen importeren

en: Import play _counts
nl: _Afspeelstatistieken importeren

en: There is no available network connection
nl: Er is geen netwerkverbinding beschikbaar

en: Cannot connect to NetworkManager or Wicd
nl: Kan geen verbinding maken met NetworkManager of Wicd

en: An available, working network connection will be assumed
nl: Er wordt uitgegaan van een werkende netwerkverbinding

en: _Disable features requiring Internet access
nl: Functionaliteit die internettoegang nodig heeft _uitschakelen

en: Some features require a broadband Internet connection such as Last.fm or cover art fetching
nl: Sommige functionaliteit gebruikt een internetverbinding, zoals Last.fm of het ophalen van albumhoesjes.

en: Search this playlist
nl: Speellijst doorzoeken

en: The track's rating was set differently on the device and in Banshee
nl: De nummerwaardering verschilt tussen het apparaat en Banshee

en: Playlist
nl: Speellijst

en: Remove From Playlist
nl: Uit speellijst verwijderen

en: Delete Playlist
nl: Speellijst verwijderen

note: TODO generate name based on the track selection, or begin editing it
en: New Playlist
nl: Nieuwe speellijst

en: Windows Media ASX
nl: Windows-media ASX

en: Windows Media ASX (*.asx)
nl: Windows-media ASX (*.asx)

en: MPEG Version 3.0 Extended (*.m3u)
nl: MPEG versie 3.0 uitgebreid (*.m3u)

en: Shoutcast Playlist version 2 (*.pls)
nl: Shoutcast-speellijst versie 2 (*.pls)

en: XML Shareable Playlist Format version 1 (*.xspf)
nl: XML-speellijstformaat (voor delen), versie 1 (*.xspf)

note: Pages (tabs)
en: General
nl: Algemeen

en: Source Specific
nl: Bron-specifiek

en: Extensions
nl: Uitbreidingen

note: General policies
en: File Policies
nl: Bestandsinstellingen

en: Co_py files to media folders when importing
nl: Bestanden bij importeren naar de muziekmap _kopiëren

en: Improve Banshee by sending anonymous usage data
nl: Banshee verbeteren door geanonimiseerde gebruiksgegevens te versturen

en: minutes
nl: minuten

en: hours
nl: uren

en: Artist
nl: Artiest

note: Translators: These are unique search aliases for "artist". You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: artist
nl: artiest

en: by
nl: door

en: artists
nl: artiesten

note: Translators: These are unique search aliases for "album artist". You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: albumartist
nl: albumartiest

en: compilationartist
nl: compilatieartiest

en: on
nl: op

en: from
nl: van

en: Disc
nl: schijf

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: disc
nl: schijf

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: discs
nl: schijven

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: track
nl: nummer

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: tracks
nl: nummers

en: trackcount
nl: aantalnummers

en: Beats per Minute
nl: Beats per minuut

note: Translators: noun
en: Sample Rate
nl: Sample-ratio

note: Translators: noun
en: Bits Per Sample
nl: Bits per sample

note: Translators: noun
en: Name
nl: Naam

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: title
nl: titel

en: titled
nl: genoemd

en: name
nl: naam

en: named
nl: genaamd

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: year
nl: jaar

en: released
nl: uitgebracht

en: yr
nl: jr

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: composer
nl: componist

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: conductor
nl: dirigent

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: grouping
nl: groep

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: comment
nl: commentaar

note: Translators: noun
en: License
nl: Licentie

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: license
nl: licentie

en: licensed
nl: licentie

en: under
nl: onder

note: , typeof(NullQueryValue)}, Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: rating
nl: waardering

en: stars
nl: sterren

en: Play Count
nl: Aantal maal gespeeld

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: plays
nl: afgespeeld

en: playcount
nl: maalgespeeld

en: listens
nl: geluisterd

en: Skip Count
nl: Aantal maal doorgespoeld

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: skips
nl: doorgespoeld

en: skipcount
nl: gespoeld

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: size
nl: grootte

en: filesize
nl: bestandsgrootte

en: File Location
nl: Bestandslocatie

en: path
nl: pad

en: file
nl: bestand

en: location
nl: locatie

en: Time
nl: Tijd

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: duration
nl: duur

en: length
nl: lengte

en: time
nl: tijd

en: Mime Type
nl: Mime-type

en: format
nl: formaat

en: Last Played
nl: Laatst afgespeeld

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: lastplayed
nl: laatstgespeeld

en: played
nl: gespeeld

en: playedon
nl: gespeeldop

en: Last Skipped
nl: Laatst overgeslagen

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: lastskipped
nl: laatstovergeslagen

en: skipped
nl: overgeslagen

en: skippedon
nl: overgeslagenop

en: Date Added
nl: Datum van toevoegen

note: Translators: These are unique search fields. You can use CSV for synonyms. Please, no spaces. Blank ok.
en: added
nl: toevoegdatum

en: imported
nl: geimporteerd

en: addedon
nl: toegevoegdop

en: dateadded
nl: datumtoegevoegd

en: importedon
nl: geimporteerdop

en: Smart Playlist
nl: Slimme speellijst

en: Playback Error
nl: Afspeelfout

note: Translators: These are unique search fields (and nouns). Please, no spaces. Blank ok.
en: playbackerror
nl: afspeelfout

en: Skips
nl: Doorgespoeld

en: Plays
nl: Afgespeeld

en: Random
nl: Willekeurig

en: Highest Rating
nl: Hoogste waardering

en: Lowest Rating
nl: Laagste waardering

en: Highest Score
nl: Hoogste score

en: Lowest Score
nl: Laagste score

en: Most Often Played
nl: Meest afgespeeld

en: Least Often Played
nl: Minst afgespeeld

en: Most Recently Played
nl: Meest recent afgespeeld

en: Least Recently Played
nl: Minst recent afgespeeld

en: Most Recently Added
nl: Meest recent toegevoegd

en: Least Recently Added
nl: Minst recent toegevoegd

note: Translators: These are unique strings for playback errors. Please, no spaces. Blank ok.
en: None
nl: Geen

en: none
nl: geen

en: no
nl: nee

en: Resource Not Found
nl: Bron niet gevonden

note: Translators: These are unique strings for playback errors. Please, no spaces. Blank ok.
en: ResourceNotFound
nl: BronNietGevonden

en: missing
nl: ontbrekend

en: notfound
nl: nietgevonden

note: Translators: These are unique strings for playback errors. Please, no spaces. Blank ok.
en: CodecNotFound
nl: CodecNietGevonden

en: nocodec
nl: geencodec

note: Translators: These are unique strings for playback errors. Please, no spaces. Blank ok.
en: Unknown
nl: Onbekend

en: unknown
nl: onbekend

en: Unable to Migrate Smart Playlists
nl: Kon slimme speellijst niet migreren

en: Please file a bug with this error: {0}
nl: Vul alstublieft een foutrapportage in met deze fout: {0}

en: Edit Smart Playlist
nl: Slimme speellijst bewerken

en: Delete Smart Playlist
nl: Slimme speellijst verwijderen

en: All Genres ({0})
nl: Alle genres ({0})

en: {0} day | {0} days
nl[0]: {0} dag
nl[1]: {0} dagen

en: {0} hour | {0} hours
nl[0]: {0} uur
nl[1]: {0} uur

en: {0} minute | {0} minutes
nl[0]: {0} minuut
nl[1]: {0} minuten

en: {0} second | {0} seconds
nl[0]: {0} seconde
nl[1]: {0} seconden

en: Close Error Report
nl: Foutrapport sluiten

en: Error
nl: Fout

en: Errors
nl: Fouten

en: Sort Playlists By
nl: Speellijsten sorteren op

note: Translators: this is a noun, referring to the harddisk
en: Drive
nl: Schijf

en: File Organization
nl: Organisatie van bestanden

en: Folder hie_rarchy
nl: Mappenhië_rarchie

en: File _name
nl: Bestands_naam

en: Adding {0} of {1} to {2}
nl: Bezig met toevoegen aan {2} ({0} van {1})

en: Deleting {0} of {1} From {2}
nl: Bezig met verwijderen van {2} ({0} van {1})

en: Size Ascending
nl: Grootte (oplopend)

en: Size Descending
nl: Grootte (aflopend)

note: TODO should add library sources here, but requires changing quite a few things that depend on being loaded before the music library is added. AddSource (music_library = new MusicLibrarySource (), true); AddSource (video_library = new VideoLibrarySource (), false);
en: Online Media
nl: Online media

en: Libraries
nl: Collecties

en: Error opening stream
nl: Openen stream mislukt

en: Could not open stream or playlist
nl: Kon stream of speellijst niet openen

en: Problem parsing playlist
nl: Probleem bij het uitlezen van de speellijst

en: Could not launch URL
nl: Kon URL niet opstarten

en: {0} could not be opened: {1}
    
     Check your 'Preferred Applications' settings.
nl: {0} kon niet worden geopend: {1}
    
     Controleer de instellingen van uw standaardtoepassingen.

en: Show:
nl: Tonen:

en: All
nl: Alles

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not Enabled
nl: Uitgeschakeld

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Disable album grid
nl: Albumraster uitschakelen

en: Disable album grid and show the classic layout instead
nl: Het albumraster uitschakelen en de klassieke weergave gebruiken

en: Cannot Reorder While Sorted
nl: Volgorde kan niet gewijzigd worden in gesorteerde modus

en: To put the playlist in manual sort mode, click the currently sorted column header until the sort arrow goes away.
nl: Klik op de huidige sorteerkolom totdat het pijltje verdwijnt om de speellijst handmatig te sorteren.

note: Translators: this is {disc number} of {disc count} Translators: this is {track number} of {track count}
en: {0} of {1}
nl: {0} van {1}

en: Playing
nl: Aan het afspelen

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Protected
nl: Beveiligd

en: External Document
nl: Extern document

en: Choose New Cover Art...
nl: Nieuwe albumafbeelding kiezen…

en: Delete This Cover Art
nl: Deze albumafbeelding verwijderen

en: Track #
nl: Nummer #

en: Track & Count
nl: Nummer en aantal

en: Disc #
nl: Schijf #

en: Disc & Count
nl: Schijf en aantal

en: Make the context pane larger or smaller
nl: Het contextpaneel groter of kleiner maken

en: Hide context pane
nl: Het contextpaneel verbergen

en: Waiting for playback to begin...
nl: Wachten tot afspelen start…

en: Loading...
nl: Laden…

en: Preamp
nl: Voorversterking

en: Equalizer
nl: Toonregeling

en: New Preset
nl: Nieuwe voorkeuzeinstelling

note: Translators: this is the window title when a track is playing {0} is the track title, {1} is the artist name
en: {0} by {1}
nl: {0} door {1}

en: _Bookmarks
nl: _Bladwijzers

en: _Add Bookmark
nl: Bladwijzer _toevoegen

en: Bookmark the Position in the Current Track
nl: De huidige positie in dit nummer als bladwijzer opslaan

en: _Remove Bookmark
nl: Bladwijzer ver_wijderen

en: Maintainers
nl: Onderhouden door:

en: Contributors
nl: Bijdragen van:

en: Extraordinary Multimedia Management and Playback
nl: Beheren en afspelen van uw muziek

en: Copyright © 2005–{0} Novell, Inc.
    Copyright © 2005–{0} Others
    Copyright © 2005 Aaron Bockover
nl: Copyright © 2005–2008 Novell, Inc.
    Copyright © 2005–{0} Others
    Copyright © 2005 Aaron Bockover

en: Banshee Website
nl: Banshee-website

en: Important tasks are running
nl: Er zijn belangrijke taken actief

en: Closing Banshee now will cancel any currently running tasks. They cannot be resumed automatically the next time Banshee is run.
nl: Het sluiten van Banshee beëindigt alle lopende taken. Deze kunnen niet meer automatisch hervat worden bij een volgende keer opstarten van Banshee.

en: Quit Anyway
nl: Toch afsluiten

en: Continue Running
nl: Doorgaan

en: Make Banshee the default media player?
nl: Banshee als standaard mediaspeler instellen?

en: Currently another program is configured as the default media player.  Would you prefer Banshee to be the default?
nl: Momenteel is een andere toepassing als standaard mediaspeler geconfigureerd. Wilt u Banshee als standaardspeler instellen?

en: Do not ask me this again
nl: Niet opnieuw vragen

en: Make Banshee the Default
nl: Banshee als standaard instellen

note: Translators: verb
en: I_mport
nl: I_mporteren

en: Select album cover image
nl: Albumafbeelding kiezen

en: All image files
nl: Alle afbeeldingsbestanden

en: JPEG image files
nl: JPEG-afbeeldingsbestanden

en: PNG image files
nl: PNG-afbeeldingsbestanden

en: Open Location
nl: Locatie openen

en: Browse...
nl: Bladeren…

en: Enter the address of the file you would like to open:
nl: Geef het adres op van het bestand dat u wilt openen:

en: Seek to Position
nl: Naar positie spoelen

en: Import _Media...
nl: _Media importeren…

en: Import media from a variety of sources
nl: Media importeren van verschillende bronnen

en: Import _Playlist...
nl: _Speellijst importeren…

en: Import a playlist
nl: Een speellijst importeren

en: Rescan Music Library
nl: Muziekcollectie herladen

en: Rescan the Music Library folder
nl: De muziekcollectiemap herladen

en: Open _Location...
nl: _Locatie openen…

en: Open a remote location for playback
nl: Een afspeellocatie op afstand openen

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: Quit Banshee
nl: Banshee afsluiten

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: Modify your personal preferences
nl: Persoonlijke voorkeuren bewerken

en: _Tools
nl: E_xtra

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: Advanced Collection Searching
nl: Geavanceerd zoeken in de collectie

en: Learn advanced ways to search your media collection
nl: Geavanceerde methoden om uw muziekcollectie te doorzoeken leren

en: Banshee _Home Page
nl: _Banshee-website

en: Visit the Banshee Home Page
nl: De Banshee-website bezoeken

en: _Get Involved
nl: _Meehelpen

en: Become a contributor to Banshee
nl: Bijdragen aan Banshee

en: _Version Information
nl: _Versie-informatie

en: View detailed version and configuration information
nl: Gedetailleerde versie- en configuratie-informatie tonen

note: Prompt user for location of the playlist.
en: Import Playlist
nl: Speellijst importeren

en: Playlists
nl: Speellijsten

en: Play the current item
nl: Huidige nummer afspelen

en: _Next
nl: _Volgende

en: Play the next item
nl: Volgende nummer afspelen

en: Pre_vious
nl: V_orige

en: Play the previous item
nl: Vorige nummer afspelen

en: Seek _To...
nl: Spoelen naar…

en: Seek to a specific location in current item
nl: Speoelen naar een specifieke plaats in het huidige nummer

en: Jump to the currently playing item
nl: Naar het momenteel spelende nummer springen

en: Restart the current item
nl: Huidige nummer opnieuw afspelen

en: _Stop When Finished
nl: _Stoppen na afloop

en: Stop playback after the current item finishes playing
nl: Afspelen stoppen nadat het huidige nummer afgelopen is

en: _Playback
nl: _Bediening

en: _Pause
nl: _Pauze

en: Pause the current item
nl: Huidige nummer pauzeren

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Repeat _Off
nl: _Geen herhaling

en: Do not repeat playlist
nl: Speellijst niet herhalen

en: Repeat _All
nl: _Alles herhalen

en: Play all songs before repeating playlist
nl: Alle nummers afspelen voor het herhalen van de speellijst

en: Repeat Singl_e
nl: Nu_mmer herhalen

en: Repeat the current playing song
nl: Het huidige nummer herhalen

en: Shuffle
nl: _Door elkaar

en: Subtitle
nl: Ondertiteling

en: Load File...
nl: Bestand laden…

en: Load subtitle file
nl: Bestand met ondertitels laden

en: Load Subtitle File
nl: Bestand met ondertitels laden

en: L_oad
nl: L_aden

en: Subtitle files
nl: Bestanden met ondertitels

en: Subtitle {0}
nl: Ondertiteling {0}

en: Activate embedded subtitle {0}
nl: Ingebedde ondertiteling {0} activeren

en: Hide subtitles
nl: Ondertitels verbergen

en: _New Playlist
nl: _Nieuwe speellijst

en: Create a new empty playlist
nl: Nieuwe (lege) speellijst aanmaken

en: New _Smart Playlist...
nl: Nieuwe slimme speellijst…

en: Create a new smart playlist
nl: Nieuwe slimme speellijst aanmaken

en: Import to Library
nl: Bestanden naar collectie importeren

en: Import source to library
nl: Bron importeren in collectie

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Export Playlist...
nl: Speellijst exporteren…

en: Export a playlist
nl: Speellijst exporteren

en: Unmap
nl: Loskoppelen

en: Source Properties
nl: Eigenschappen van afspeelbron

en: Sort Children by
nl: Kinderen sorteren op

en: Switch Source
nl: Bron wisselen

en: Switch to a source by typing its name
nl: Naar een bron wisselen door de naam te typen

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Edit preferences related to this source
nl: Voorkeuren voor deze bron bewerken

en: New _Smart Playlist
nl: Nieuwe slimme speellijst

en: Refresh
nl: Herladen

en: Refresh this randomly sorted smart playlist
nl: Deze speellijst in willekeurige volgorde herladen

en: Could not export playlist
nl: Kon speellijst niet exporteren

en: Are you sure you want to delete this {0}?
nl: Weet u zeker dat u deze ({0}) wilt verwijderen?

en: Separate by Type
nl: Scheiden op Type

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: Select all tracks
nl: Alle nummers selecteren

en: Select _None
nl: Niets selecteren

en: Unselect all tracks
nl: Alle nummers deselecteren

en: _Edit Track Information
nl: Nummerinformatie _bewerken

en: Edit information on selected tracks
nl: Informatie van de geselecteerde nummers bewerken

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: View information on selected tracks
nl: Informatie over de geselecteerde nummers tonen

en: Play the selected item
nl: Het geselecteerde nummer afspelen

en: Add _to Playlist
nl: Aan speellijst _toevoegen

en: Append selected items to playlist or create new playlist from selection
nl: Geselecteerde nummers aan de speellijst toevoegen of een nieuwe speellijst maken van de selectie

en: Create new playlist from selected tracks
nl: Slimme speellijst maken van geselecteerde nummers

en: _Remove
nl: Ver_wijderen

en: Remove selected track(s) from this source
nl: Nummer(s) uit bron verwijderen

en: Remove From _Library
nl: Ver_wijderen uit _collectie

en: Remove selected track(s) from library
nl: Nummer(s) uit collectie verwijderen

en: _Open Containing Folder
nl: _Bijbehorende map openen

en: Open the folder that contains the selected item
nl: De map die het geselecteerde item bevat openen

en: _Delete From Drive
nl: Verwijderen van _schijf

en: Permanently delete selected item(s) from medium
nl: Geselecteerde nummer(s) permanent van opslagmedium verwijderen

note: Translators: this is a verb (command), not a noun (things)
en: _Search
nl: _Zoeken

en: Search for items matching certain criteria
nl: Nummers met bepaalde eigenschappen zoeken

en: By Matching _Album
nl: Van hetzelfde album

en: Search all songs of this album
nl: Alle nummers van dit album opzoeken

en: By Matching A_rtist
nl: Van dezelfde artiest

en: Search all songs of this artist
nl: Alle nummers van deze artiest opzoeken

en: _Delete From "{0}"
nl: _Verwijderen van ‘{0}’

en: The folder could not be found.
nl: De map kon niet gevonden worden.

en: Please check that the track's location is accessible by the system.
nl: Controleer dat de tracklocatie voor het systeem toegankelijk is.

en: Are you sure you want to permanently delete this item? | Are you sure you want to permanently delete the selected {0} items?
nl[0]: Weet u zeker dat u dit nummer voorgoed wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u de {0} geselecteerde nummers voorgoed wilt verwijderen?

en: If you delete the selection, it will be permanently lost.
nl: Als u de selectie verwijdert, gaat deze permanent verloren.

en: Remove selection from {0}?
nl: Selectie verwijderen uit ‘{0}’?

en: Are you sure you want to remove the selected item from your {1}? | Are you sure you want to remove the selected {0} items from your {1}?
nl[0]: Weet u zeker dat u het geselecteerde nummer wilt verwijderen uit {1}?
nl[1]: Weet u zeker dat u de geselecteerde {0} nummers wilt verwijderen uit {1}?

en: Com_pilation Album Artist:
nl: Artiest (com_pilatiealbum):

en: Check this if this track is part of an album with tracks by various artists
nl: Gebruik dit als dit nummer deel uitmaakt van een album door meerdere artiesten.

en: This value will affect how this album is sorted; if you enter 'Various Artists' then the album will located with other albums that start with 'V'.
nl: Dit beïnvloedt de sortering van dit album. Voorbeeld: ‘Meerdere uitvoerenden’ betekent dat dit album gesorteerd wordt bij andere albums die met een ‘M’ beginnen.

en: Basic Details
nl: Basisgegevens

en: Track _Title:
nl: Nummer_titel:

en: Set all track artists to this value
nl: Alle nummerartiesten van deze waarde voorzien

en: Track _Artist:
nl: Nummer_artiest

en: Set all compilation album artists to these values
nl: Alle albumartiesten van deze waarde voorzien

en: Set all album titles to this value
nl: Alle albumtitels van deze waarde voorzien

en: Albu_m Title:
nl: Albu_mtitel:

en: Set all genres to this value
nl: Alle genres van deze waarde voorzien

note: Translators: "of" is the word beteen a track/disc number and the total count.
en: of
nl: van

en: Automatically set track number and count
nl: Automatisch alle tracknummers en -totalen instellen

en: Track _Number:
nl: Track_nummer:

note: Catalog.GetString ("Automatically set disc number and count"),
en: Set all disc numbers and counts to these values
nl: Alle schijfnummers en -totalen van deze waarde voorzien

en: _Disc Number:
nl: _Schijfnummer:

en: Set all years to this value
nl: Alle jaren van deze waarde voorzien

en: _Year:
nl: _Jaar:

en: Set all ratings to this value
nl: Alle waarderingen van deze waarde voorzien

en: _Rating:
nl: _Waardering:

en: Set all composers to this value
nl: Alle componisten van deze waarde voorzien

en: C_omposer:
nl: C_omponist:

en: Set all conductors to this value
nl: Alle dirigenten van deze waarde voorzien

en: Con_ductor:
nl: D_irigent:

en: Set all groupings to this value
nl: Alle groepen van deze waarde voorzien

en: _Grouping:
nl: _Groep:

en: Set all beats per minute to this value
nl: Alle beats per minuut van deze waarde voorzien

en: Bea_ts Per Minute:
nl: Bea_ts per minuut:

en: Set all copyrights to this value
nl: Alle copyrights van deze waarde voorzien

en: Set all licenses to this value
nl: Alle licenties van deze waarde voorzien

en: _License URI:
nl: _Licentie-URI:

en: Set all comments to this value
nl: Alle commentaren van deze waarde voorzien

en: Co_mment:
nl: Co_mmentaar:

en: Help
nl: Hulp

en: Lyrics
nl: Teksten

en: Advance to the next track and edit its title
nl: Naar de volgende track springen en de titel aanpassen

en: Sorting
nl: Sortering

en: Set all sort track titles to this value
nl: Alle nummertitels (sortering) van deze waarde voorzien

en: Sort Track Title:
nl: Nummertitel (sortering):

en: Set all sort track artists to this value
nl: Alle nummerartiesten (sortering) van deze waarde voorzien

en: Sort Track Artist:
nl: Nummerartiest (sortering):

en: Set all sort album artists to this value
nl: Alle albumtitels (sortering) van deze waarde voorzien

en: Sort Album Artist:
nl: Albumartiest (sortering):

en: Set all sort album titles to this value
nl: Alle albumtitels (sortering) van deze waarde voorzien

en: Sort Album Title:
nl: Albumtitel (sortering):

en: File Name:
nl: Bestandsnaam:

en: Directory:
nl: Map:

en: Full Path:
nl: Volledig pad:

en: Duration:
nl: Duur:

en: Audio Bitrate:
nl: Audiobitrate:

en: Audio Sample Rate:
nl: Audio-sample ratio

en: Audio Channels:
nl: Audiokanalen

en: Bits Per Sample:
nl: Bits per sample:

en: Video Dimensions:
nl: Video-afmetingen:

note: Translators: {0} is the description of the codec
en: {0} Codec:
nl: {0}-codec:

en: Container Formats:
nl: Container-formaten:

en: Imported On:
nl: Geïmporteerd:

en: Last Played:
nl: Laatst afgespeeld:

en: Last Skipped:
nl: Laatst overgeslagen:

en: Play Count:
nl: Aantal maal gespeeld:

en: Skip Count:
nl: Aantal maal doorgespoeld:

en: File Size:
nl: Bestandsgrootte:

en: Track Editor
nl: Nummer-editor

en: Track Properties
nl: Eigenschappen van nummer

en: Show the previous track
nl: Vorige nummer afspelen

en: Show the next track
nl: Volgende nummer tonen

en: Title:
nl: Titel:

en: Artist:
nl: Artiest:

en: Sync all field _values
nl: Alle _waarden synchroniseren

en: Apply the values of all common fields set for this track to all of the tracks selected in this editor
nl: De waarden van gemeenschappelijke velden van dit nummer gebruiken om de gegevens van de overige nummers in te vullen.

en: <i>Editing {0} of {1} items</i>
nl: <i>Nummer {0} van {1} aan het bewerken</i>

en: Save the changes made to the open track? | Save the changes made to {0} of {1} open tracks?
nl[0]: Wijzigingen aan huidige nummer opslaan?
nl[1]: Wijzigingen aan {0} van {1} open nummers opslaan?

en: Close _without Saving
nl: Sluiten _zonder opslaan

en: If you don't save, changes from the last {0} will be permanently lost.
nl: Als u niet opslaat, gaan de wijzigingen van de laatste {0} definitief verloren.

en: _View
nl: Beel_d

en: _Equalizer
nl: _Toonregeling

en: View the graphical equalizer
nl: Toonregeling weergeven

en: _Context Pane
nl: _Contextpaneel

en: Show the context pane beneath the track list
nl: Het contextpaneel onder de lijst met nummers tonen

en: _Fullscreen
nl: _Volledig scherm

en: Enter or leave fullscreen mode
nl: Volledig scherm aan- of uitzetten

en: Show Cover _Art
nl: _Albumafbeelding tonen

en: Toggle display of album cover art
nl: Tonen van album aan- of uitzetten

en: Active Task Running | Active Tasks Running
nl[0]: Actieve achtergrondtaak
nl[1]: Actieve achtergrondtaken

note: Translators: {0} and {1} are for markup so ignore them, {2} and {3} are Podcast Name and Published Date, respectively; e.g. 'from BBtv published 7/26/2007'
en: {0}from{1} {2} {0}published{1} {3}
nl: {0}door{1} {2} {0}gepubliceerd op{1} {3}

note: simply: "Chicago Public Radio" or whatever the artist name is
en: Unknown Stream
nl: Onbekende stream

note: Translators: {0} and {1} are markup so ignore them, {2} is the name of the radio station
en: {0}on{1} {2}
nl: {0}op{1} {2}

note: Translators: {0} and {1} are for markup so ignore them, {2} and {3} are Artist Name and Album Title, respectively; e.g. 'by Parkway Drive from Killing with a Smile'
en: {0}by{1} {2} {0}from{1} {3}
nl: {0}door{1} {2} {0}van{1} {3}

note: Translators: {0} and {1} are for markup so ignore them, {2} is for Album Title; e.g. 'from Killing with a Smile'
en: {0}from{1} {2}
nl: {0}door{1} {2}

note: Translators: {0} and {1} are for markup so ignore them, {2} is for Artist Name; e.g. 'by Parkway Drive'
en: {0}by{1} {2}
nl: {0}door{1} {2}

en: Stop Operation
nl: Bewerking afbreken

en: This operation is still performing work. Would you like to stop it?
nl: Deze bewerking is nog bezig. Wilt u deze afbreken?

en: The '{0}' operation is still performing work. Would you like to stop it?
nl: Bewerking ‘{0}’ is nog bezig. Wilt u deze afbreken?

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Continue {0}
nl: Doorgaan met ‘{0}’

en: Stopping...
nl: Stoppen…

en: Import Files to Library
nl: Bestanden naar collectie importeren

en: Media Files
nl: Mediabestanden

en: Local Files
nl: Lokale bestanden

en: Files
nl: Bestanden

en: C_hoose Files...
nl: Bestanden _kiezen…

en: _Files to import:
nl: Te importeren _bestanden:

en: Select Files
nl: Bestanden selecteren

en: (none selected)
nl: (niets geselecteerd)

en: Import Folders to Library
nl: Mappen importeren in collectie

en: Local Folders
nl: Lokale mappen

en: Folders
nl: Mappen

en: C_hoose Folders...
nl: Mappen _kiezen…

en: _Folders to import:
nl: Te importeren _mappen:

en: Select Folders
nl: Mappen selecteren

en: <big><b>Import Media to Library</b></big>
nl: <big><b>Media importeren naar collectie</b></big>

en: Your media library is empty. You may import new music and videos into your library now, or choose to do so later.
nl: Uw mediacollectie is leeg. U kunt nu nieuwe muziek importeren in uw collectie of ervoor kiezen dit later te doen.

en: Import _from:
nl: _Importeren uit:

en: Do not show this dialog again
nl: Dit venster niet opnieuw weergeven

en: _Import
nl: _Importeren

en: No available profiles
nl: Geen profielen beschikbaar

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Configuring {0}
nl: {0} configureren

en: Export Playlist
nl: Speellijst exporteren

en: Export
nl: Exporteren

en: Select Format:
nl: Formaat selecteren:

en: Select library location
nl: Kies de locatie van de collectie

en: Reset
nl: Terug naar standaard

en: Reset location to default ({0})
nl: Standaardlocatie herstellen ({0})

note: FIXME this shouldn't be hard-coded to 'Source:', but this is the only user of this code atm...
en: Source:
nl: Bron:

en: Could not show preferences
nl: Kon voorkeuren niet tonen

en: The preferences service could not be found.
nl: De voorkeuren-service kon niet gevonden worden.

en: New Smart Playlist
nl: Nieuwe slimme speellijst

en: Playlist _Name:
nl: _Naam speellijst:

en: Predefined Smart Playlists
nl: Voorgedefinieerde slimme afspeellijsten

en: Open in editor
nl: Bewerken in editor

en: Create and save
nl: Aanmaken en opslaan

en: Browser on Left
nl: Browser aan linkerzijde

en: Show the artist/album browser to the left of the track list
nl: De artiest- en albumbrowser aan de linkerzijde van de lijst met nummers tonen

en: Browser on Top
nl: Browser bovenop

en: Show the artist/album browser above the track list
nl: De artiest- en albumbrowser boven de lijst met nummers tonen

en: Show Browser
nl: Browser tonen

en: Show or hide the artist/album browser
nl: De artiest- en albumbrowser tonen of verbergen

en: Loading {0}...
nl: {0} laden…

en: Insert
    Disc
nl: Schijf
    invoeren

en: Clear search
nl: Zoekopdracht leegmaken

en: Seek
nl: Spoelen

en: Idle
nl: Inactief

en: Contacting...
nl: Verbinden…

en: Buffering
nl: Buffer vullen

en: Muted
nl: Gedempt

en: Full Volume
nl: Volledig volume

en: Device
nl: Apparaat

en: Generation
nl: Generatie

note: FIXME AddDapProperty (Catalog.GetString ("Color"), "black");
en: Capacity
nl: Capaciteit

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Serial number
nl: Serienummer

note: AddDapProperty (Catalog.GetString ("Produced on"), ipod_device.ProductionInfo.DisplayDate); AddDapProperty (Catalog.GetString ("Firmware"), ipod_device.FirmwareVersion); string [] capabilities = new string [ipod_device.ModelInfo.Capabilities.Count]; ipod_device.ModelInfo.Capabilities.CopyTo (capabil
en: Supports cover art
nl: Ondersteunt albumafbeeldingen

en: Supports photos
nl: Ondersteunt foto's

en: Track duration is zero
nl: Tracklengte is nul

en: Syncing iPod
nl: iPod aan het synchroniseren

en: Preparing to synchronize...
nl: Synchroniseren voorbereiden…

en: Adding track {0} of {1}
nl: Nummer {0} van {1} toevoegen…

en: Removing track {0} of {1}
nl: Nummer {0} van {1} verwijderen…

en: Writing media database
nl: Media-database opslaan…

en: Sync {0}
nl: {0} synchroniseren

note: Note to translators: {0}, {1} and {2} will be replaced with numbers.
en: {0} to add, {1} to remove, {2} to update
nl: {0} toe te voegen, {1} te verwijderen, {2} bij te werken

note: This group source gives us a seperator for DAPs in the source view.
en: Devices
nl: Apparaten

en: Device Properties
nl: Apparaateigenschappen

en: Vendor
nl: Leverancier

en: Loading {0}
nl: {0} aan het laden

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: The {0} format is not supported by the device, and no converter was found to convert it
nl: Het {0}-formaat wordt niet door het apparaat ondersteund en er is geen omzetter gevonden om het te converteren.

en: File format conversion support is not available
nl: Bestandsformaatconversie wordt niet ondersteund

en: Error converting file
nl: Omzetten van bestand mislukt

en: Sync when first plugged in and when the libraries change
nl: Automatisch synchroniseren bij aankoppelen of bij wijzigingen in de collectie

en: Begin synchronizing the device as soon as the device is plugged in or the libraries change.
nl: Automatisch beginnen met synchronisatie van het apparaat bij aankoppelen of bij wijzigingen in de collectie

en: Sync Preferences
nl: Synchronisatievoorkeuren

note: singular form unused b/c we know it's > 1, but we still need GetPlural
en: The sync operation will remove one track from your device. | The sync operation will remove {0} tracks from your device.
nl[0]: De synchronisatie-actie zal één nummer van het apparaat verwijderen.
nl[1]: De synchronisatie-actie zal {0} nummers van het apparaat verwijderen.

en: Are you sure you want to continue?
nl: Weet u zeker dat u door wilt gaan?

en: Remove tracks
nl: Tracks verwijderen

en: Sync
nl: synchroniseren

en: Other
nl: Overig

en: Free Space
nl: Vrije ruimte

note: Translators: {0} is the name assigned to a Digital Audio Player by its owner
en: {0} Properties
nl: Eigenschappen van {0}

en: Device name
nl: Apparaatnaam:

en: Encode to
nl: Coderen naar

en: Capacity used
nl: Gebruikte capaciteit

en: Advanced details
nl: Geavanceerde details

en: Manage manually
nl: Handmatig beheren

en: Sync entire library
nl: Gehele collectie synchroniseren

note: Translators: {0} is the name of a playlist
en: Sync from “{0}”
nl: Synchroniseren uit ‘{0}’

en: Import Purchased Music
nl: Gekochte muziek importeren

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Disconnecting {0}...
nl: Verbinding met {0} verbreken…

en: Could not disconnect {0}: {1}
nl: Kon verbinding met {0} niet verbreken: {1}

en: Purchased Music
nl: Gekochte muziek

en: Rockbox Device
nl: Rockbox-apparaat

en: Audio Folder | Audio Folders
nl[0]: Muziekmap
nl[1]: Muziekmappen

en: Video Folder | Video Folders
nl[0]: Videomap
nl[1]: Videomappen

en: Required Folder Depth
nl: Benodigde mapdiepte

en: Supports Playlists
nl: Ondersteunt speellijsten

en: Ringtones
nl: Beltonen

en: Error Initializing MTP Device Support
nl: Fout bij initialiseren van MTP-apparaatondersteuning

en: There was an error intializing MTP device support.  See http://www.banshee-project.org/Guide/DAPs/MTP for more information.
nl: Er is een fout opgetreden bij het initialiseren van de MTP-apparaatondersteuning. Zie voor meer informatie: http://www.banshee-project.org/Guide/DAPs/MTP for more information.

en: Version
nl: Versie

en: Battery level
nl: Accuniveau

note: user_event.Progress = (double)current / total; Translators: {0} is the name of the MTP audio device (eg Gabe's Zen Player), {1} is the track currently being loaded, and {2} is the total # of tracks that will be loaded.
en: Loading {0} - {1} of {2}
nl: {0} laden — {1} van {2}

en: Amazon MP3 Purchases
nl: Amazon MP3-aankopen

en: Amazon MP3s
nl: Amazon MP3's

en: Songs purchased from the Amazon MP3 Store
nl: In de Amazon MP3-winkel aangeschafte nummers

en: Download Amazon MP3 Purchase
nl: Amazon MP3-aankopen downloaden

en: Amazon MP3 Files
nl: Amazon MP3-bestanden

en: Amazon MP3 Purchase
nl: Amazon MP3-aankopen

en: C_hoose Files
nl: Bestanden _kiezen

en: Amazon MP3 Store
nl: Amazon MP3-winkel

en: Country
nl: Land

en: Which Amazon MP3 storefront to use by default.
nl: Welke Amazon MP3 ‘storefront’ standaard gebruikt wordt.

en: Automatic (Geo IP detection)
nl: Automatisch (Geo IP-detectie)

note: TODO uncomment this after string-freeze combo.Add (Catalog.GetString ("Canada (amazon.ca)"), "CA");
en: France (amazon.fr)
nl: Frankrijk (amazon.fr)

en: Germany, Switzerland, Austria (amazon.de)
nl: Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk (amazon.de)

en: United Kingdom (amazon.co.uk)
nl: Verenigd Koninkrijk (amazon.co.uk)

en: United States (amazon.com)
nl: Verenigde Staten (amazon.com)

en: Search the Amazon MP3 Store
nl: Zoek in de Amazon MP3-winkel

en: How Your Purchases Support GNOME
nl: Hoe uw aankopen Gnome ondersteunen

en: Open Book
nl: Boeken openen

en: Merge Discs...
nl: Schijven samenvoegen…

en: Resume
nl: Hervatten

en: Resume playback of this audiobook
nl: Afspelen van dit audioboek hervatten

en: Merge the {0} selected discs into one book? | Merge the {0} selected discs into one book?
nl[0]: De {0} geselecteerde schijven in één boek samenvoegen?
nl[1]: De {0} geselecteerde schijven in één boek samenvoegen?

en: This will ensure the disc numbers are all set properly, and then set the author and book title for all tracks on all these discs to the values below
nl: Dit zorgt ervoor dat de schijfnummers correct zijn ingesteld en dat de auteur en boektitel voor alle nummers op deze schijven ingesteld worden op onderstaande waardes.

en: Author:
nl: Auteurs:

en: Book Title:
nl: Boektitel:

en: Author
nl: Auteur

note: Translators: This means the first letter of the author's name
en: Author Initial
nl: Auteur (initiaal)

en: Book Title
nl: Boektitel

en: Audiobooks
nl: Audioboeken

en: Search your audiobooks
nl: Audioboeken doorzoeken

en: {0} book | {0} books
nl[0]: {0} boek
nl[1]: {0} boeken

en: Audiobooks Folder
nl: Map met audioboeken

en: Resume Playback
nl: Afspelen hervatten

en: No Bookmark Set
nl: Geen bladwijzers opgegeven

en: Audio CD
nl: Audio-cd

en: Track {0}
nl: Nummer {0}

en: Importing Audio CD
nl: Audio-cd importeren

en: Initializing Drive
nl: Schijf initialiseren

en: <i>{0}</i> is still being imported into the music library. Would you like to stop it?
nl: ‘{0}’ wordt momenteel in de muziekcollectie geïmporteerd. Wilt u dit proces afbreken?

en: Cannot Import CD
nl: Kon cd niet importeren

en: Audio CDs
nl: Audio-cd's

en: Audio CD Importing
nl: Audio-cd's importeren

en: _Import format
nl: _Importformaat

en: _Automatically import audio CDs when inserted
nl: _Automatisch audio-cd's importeren bij openen

en: When an audio CD is inserted, automatically begin importing it if metadata can be found and it is not already in the library.
nl: Een audio-cd automatisch importeren als er metadata gevonden kan worden en de cd nog niet in de collectie voorkomt.

en: _Eject when done importing
nl: _Uitwerpen na importeren

en: When an audio CD has been imported, automatically eject it.
nl: Automatisch de cd uitwerpen na importeren ervan.

en: Use error correction when importing
nl: Foutcorrectie gebruiken bij importeren

en: Error correction tries to work around problem areas on a disc, such as surface scratches, but will slow down importing substantially.
nl: Foutcorrectie probeert om probleemgebieden op de schijf heen te werken, zoals krassen, maar vertraagt het importeren aanzienlijk.

en: Import CD
nl: Cd importeren

en: Import this audio CD to the library
nl: Deze cd importeren in collectie

en: Duplicate CD
nl: Cd dupliceren

en: Duplicate this audio CD
nl: Deze cd dupliceren

en: Searching for track information...
nl: Zoeken naar nummerinformatie…

en: Could not fetch track information
nl: Kon nummerinformatie niet opvragen.

en: Automatic import off since this album is already in the Music Library.
nl: Automatische import uitgeschakeld, want het album staat al in de muziekcollectie

en: Could not import CD
nl: Kon cd niet importeren

en: Could not duplicate audio CD
nl: Kon audio-cd niet kopiëren

en: Ejecting audio CD...
nl: Uitwerpen van audio-cd…

en: Could not eject audio CD: {0}
nl: Kon audio-cd niet uitwerpen: {0}

en: Audio CD Preferences
nl: Voorkeuren voor audio-cd's

en: Eject Disc
nl: Schijf uitwerpen

en: Import ‟{0}”
nl: ‘{0}’ importeren

en: Detecting BPM
nl: BPM detecteren

en: D_etect
nl: D_etecteren

en: T_ap
nl: Ti_kken

en: Have Banshee attempt to auto-detect the BPM of this song
nl: Banshee een poging laten wagen het BPM van dit nummer automatisch te detecteren

en: Play this song
nl: Dit nummer afspelen

en: Tap this button to the beat to set the BPM for this song manually
nl: Klik herhaaldelijk op deze knop om het aantal BPM voor dit nummer in te stellen

en: _Automatically detect BPM for all songs
nl: _Automatisch BPM voor alle nummers detecteren

en: Detect beats per minute (BPM) for all songs that don't already have a value set
nl: Automatisch beats per minuut (BPM) detecteren voor alle nummers die nog geen waarde hebben.

en: Downloading Cover Art
nl: Albumafbeeldingen downloaden

en: {0} - {1}
nl: {0} — {1}

en: Shared Music
nl: Gedeelde muziekbron

en: Disconnected from music share
nl: Niet verbonden met gedeelde muziekbron

en: Unable to connect to music share
nl: Kon niet verbinden met gedeelde muziekbron

en: Back
nl: Terug

en: iTunes® 7 introduced new compatibility issues and currently only works with other iTunes® 7 clients.
    
    No third-party clients can connect to iTunes® music shares anymore. This is an intentional limitation by Apple in iTunes® 7 and we apologize for the unfortunate inconvenience.
nl: iTunes® 7 introduceerde nieuwe compatibiliteitsproblemen en werkt momenteel alleen met andere iTunes 7-programma's.
    
    Niet iTunes-programma's kunnen niet meer met iTunes-muziekbronnen verbinden. Deze beperking is bewust door Apple in iTunes 7 ingebouwd. Excuses voor het ongemak.

en: Common reasons for connection failures:
nl: Gangbare redenen voor verbindingsfouten:

en: The provided login credentials are invalid
nl: De opgegeven inloggegevens zijn onjuist

en: The login process was canceled
nl: Het aanmeldproces werd afgebroken

en: Too many users are connected to this share
nl: Er zijn teveel gebruikers die deze gedeelde muziek luisteren

en: You are no longer connected to this music share
nl: U bent niet langer verbonden met deze gedeelde muziekbron

en: Try connecting again
nl: Opnieuw verbinden

en: The music share is hosted by iTunes® 7
nl: De gedeelde muziekbron wordt door iTunes 7 gehost

en: Login to Music Share
nl: Inloggen op gedeelde muziekmap

en: Authentication Required
nl: Aanmeldgegevens vereist

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: Translators: this is a verb used as a button label, not a noun
en: Login
nl: Aanmelden

en: Connecting to {0}
nl: Verbinden met {0}

en: Add Remote DAAP Server
nl: DAAP-server op afstand toevoegen

en: Add a new remote DAAP server
nl: Een nieuwe DAAP-server op afstand toevoegen

en: Music Share
nl: Gedeelde muziekmap

en: Logging in to {0}.
nl: Aanmelden bij {0}.

en: Loading {0} track | Loading {0} tracks
nl[0]: {0} nummer aan het laden.
nl[1]: {0} nummers aan het laden.

en: Loading playlists
nl: Speellijsten laden

en: Open remote DAAP server
nl: Een DAAP-server op afstand openen

en: Enter server IP address and port:
nl: Geef een IP-adres en een poort van de server:

en: Downloading eMusic Track(s)
nl: eMusic-nummer(s) downloaden

en: Initializing...
nl: Initialiseren…

en: Cancel all eMusic downloads?
nl: Alle eMusic-downloads afbreken?

en: Transferring {0} file at {1} KB/s | Transferring {0} of {2} files at {1} KB/s
nl[0]: Bestand {0} downloaden met {1} KB/s
nl[1]: Bestand {0} van {2} downloaden met {1} KB/s

en: Canceling Downloads
nl: Downloads afbreken

en: Waiting for downloads to terminate...
nl: Wachten tot downloads zijn afgebroken…

en: Import eMusic Downloads to Library
nl: Downloads van eMusic naar collectie importeren

en: eMusic Files
nl: eMusic-bestanden

en: eMusic Tracks
nl: eMusic-nummers

en: Search eMusic
nl: eMusic doorzoeken

en: Sign Out of eMusic
nl: Uitloggen bij eMusic

en: File System Queue
nl: Bestandsysteem-afspeellijst

en: Clear
nl: Wissen

en: Remove all tracks from the file system queue
nl: Alle nummers uit de bestandssysteem-afspeellijst verwijderen

en: Clear on Quit
nl: Wissen bij afsluiten

en: Clear the file system queue when quitting
nl: De bestandssysteem-afspeellijst wissen bij afsluiten

en: Duplicate Albums
nl: Dubbele albums

en: Displayed are albums that should likely be merged.  For each row, click the desired title to make it bold, or uncheck it to take no action.
nl: Hier worden de albums weergegeven die waarschijnlijk samengevoegd moeten worden. Klik op iedere rij op de gewenste titel om deze vetgedrukt te maken, of haal de selectie weg om geen actie te ondernemen.

en: Duplicate Artists
nl: Dubbele artiesten

en: Displayed are artists that should likely be merged.  For each row, click the desired name to make it bold, or uncheck it to take no action.
nl: Hier worden de artiesten weergegeven die waarschijnlijk samengevoegd moeten worden. Klik op iedere rij op de gewenste naam om deze vetgedrukt te maken, of haal de selectie weg om geen actie te ondernemen.

en: Fix Music Metadata...
nl: Muziekmetadata opschonen…

en: Metadata Fixer
nl: Metadata opschonen

en: Problem Type:
nl: Probleemtype

en: Apply Selected Fixes
nl: Geselecteerde verbeteringen doorvoeren

en: Duplicate Genres
nl: Dubbele genres

en: Displayed are genres that should likely be merged.  For each row, click the desired genre to make it bold, or uncheck it to take no action.
nl: Hier worden de genres weergegeven die waarschijnlijk samengevoegd moeten worden. Klik op iedere rij op het gewenste genre om deze vetgedrukt te maken, of haal de selectie weg om geen actie te ondernemen.

en:  and
nl:  en

note: Translators: These are articles that might be prefixed or suffixed on artist names or album titles.  You can add as many as you need, separated by a pipe (|)
en: a|an|the
nl: een|de|'t

en: Fix?
nl: Verbeteren?

en: View Item Details
nl: Itemdetails tonen

en: Open Webpage
nl: Webpagina openen

en: Visit Archive.org
nl: Archive.org bezoeken

en: Subscribe
nl: Abonneren

en: Subscribe to this search as a podcast
nl: Op deze zoekopdracht abonneren als podcast

en: Internet Archive: {0}
nl: Internet Archief: {0}

en: Close Item
nl: Item sluiten

en: Getting item details from the Internet Archive
nl: Details van item opvragen uit het Internet Archive

en: Timed out getting item details from the Internet Archive
nl: Timeout bij opvragen van gegevens uit het Internet Archive

en: Try Again
nl: Opnieuw proberen

en: Error getting item details from the Internet Archive
nl: Fout bij opvragen gegevens uit het Internet Archive

en: Description
nl: Beschrijving

en: Creator:
nl: Maker:

en: Location:
nl: Locatie:

en: Date:
nl: Datum:

en: Year:
nl: Jaar:

en: Publisher:
nl: Uitgever:

en: Keywords:
nl: Sleutelwoorden:

en: License URL:
nl: Licentie-URL:

en: Language:
nl: Taal:

en: Downloads, overall:
nl: Downloads, totaal:

en: Downloads, past month:
nl: Downloads, deze maand:

en: Downloads, past week:
nl: Downloads, deze week:

en: Added:
nl: Toegevoegd:

en: Added by:
nl: Toegevoegd door:

en: Collections:
nl: Collecties:

en: Contributor:
nl: Bijdrage van:

en: Recorded by:
nl: Opgenomen door:

en: Lineage:
nl: Afkomst:

en: Transferred by:
nl: Overgedragen door:

note: Translators: {0} is the number of reviewers, {1} is the average rating (not really relevant if there's only 1)
en: {0} reviewer | {0} reviewers, avg {1}
nl[0]: {0} reviewer
nl[1]: {0} reviewers, gemiddeld {1}

note: Translators: {0} is the unicode-stars-rating, {1} is the name of a person who reviewed this item, and {1} is a date/time string
en: {0} by {1} on {2}
nl: {0} door {1} op {2}

en: Write your own review
nl: Uw eigen review schrijven

en: Collection:
nl: Collectie:

en: Optional Query
nl: Optionele query:

en: Sort by:
nl: Sorteren op:

en: Preferred Media Types
nl: Geprefereerde media-types

en: _Text
nl: _Tekst

en: Search...
nl: Zoeken…

en: _Go
nl: _Gaan

en: Staff Picks
nl: Stafkeuzes

en: History
nl: Geschiedenis

en: Classic Cartoons
nl: Oude cartoons

en: Speeches
nl: Toespraken

en: For Children
nl: Voor kinderen

en: Poetry
nl: Poëzie

en: Creator is United States
nl: Auteur is ‘United States’

en: Old Movies
nl: Oude films

en: New From LibriVox
nl: Nieuw van LibriVox

en: Old Texts
nl: Oude teksten

en: The Internet Archive, a 501(c)(3) non-profit, is building a digital library of Internet sites and other cultural artifacts in digital form. Like a paper library, we provide free access to researchers, historians, scholars, and the general public.
nl: Het Internet Archive, een (US) 501(c)(3) non-profit-organisatie, bouwt een digitale bibliotheek van internetsites en andere culturele artefacten in digitale vorm. Net als in een normale bibliotheek wordt vrijelijk toegang verleend aan onderzoekers, geschiedkundigen, geleerden en algemeen publiek.

en: Visit the Internet Archive online at archive.org
nl: Bezoek het Internet Archive online op archive.org

en: Movies
nl: Films

en: Lectures
nl: Lezingen

en: Concerts
nl: Concerten

en: Books
nl: Boeken

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Searching the Internet Archive
nl: Het Internet Archive doorzoeken

en: No matches.
nl: Geen resultaten.

en: Showing 1 match | Showing 1 to {0:N0} of {1:N0} total matches
nl[0]: 1 resultaat wordt getoond
nl[1]: Resultaten 1 tot {0:N0} van {1:N0} worden getoond

en: Timed out searching the Internet Archive
nl: Time-out bij het zoeken in het Internet Archive

en: Error searching the Internet Archive
nl: Fout bij het zoeken in het Internet Archive

en: Fetch more results from the Internet Archive?
nl: Meer resultaten van het Internet Archive ophalen?

en: Fetch More
nl: Meer ophalen

en: Creator
nl: Maker

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Formats
nl: Formaten

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Collection
nl: Collectie

en: Contributor
nl: Bijdragen van

en: Created
nl: Gemaakt

en: Format
nl: Formaat

en: Language
nl: Taal

en: Media Type
nl: Media-type

en: Review Count
nl: Aantal reviews

en: Moving Images
nl: Bewegende beelden

en: Animation & Cartoons
nl: Animatie en cartoons

en: Arts & Music
nl: Kunst en muziek

en: Computers & Technology
nl: Computers en technologie

en: Cultural & Academic Films
nl: Culturele en academische films

en: Ephemeral Films
nl: Vergankelijke films

en: Home Movies
nl: Thuisfilmpjes

en: News & Public Affairs
nl: Nieuws en publieke aangelegenheden

en: Open Source Movies
nl: Open Source-films

en: Prelinger Archives
nl: Prelinger-archieven

en: Spirituality & Religion
nl: Spiritualiteit en religie

en: Sports Videos
nl: Sportvideo's

en: Videogame Videos
nl: Game-video's

en: Youth Media
nl: Jeugd-media

en: Texts
nl: Teksten

en: American Libraries
nl: Amerikaanse bibliotheken

en: Canadian Libraries
nl: Canadese bibliotheken

en: Universal Library
nl: Wereldwijde bibliotheek

en: Children's Library
nl: Kinderbibliotheek

en: Biodiversity Heritage Library
nl: Biodiversity Heritage-bibliotheek

en: Additional Collections
nl: Aanvullende collecties

en: Audio Books & Poetry
nl: Audioboeken en poëzie

en: Live Music Archive
nl: Live Music-archief

en: Music & Arts
nl: Muziek en kunsten

en: Non-English Audio
nl: Niet-engelstalige audio

en: Open Source Audio
nl: Open Source-audio

en: Radio Programs
nl: Radioprogramma's

en: Education
nl: Educatie

en: Downloads This Week
nl: Downloads van deze week

en: Newest
nl: Meest recent

en: Oldest
nl: Minst recent

en: Not Set
nl: Niet ingesteld

en: Add Station
nl: Zender toevoegen

en: Add a new Internet Radio station or playlist
nl: Een nieuwe internetradiozender of -speellijst toevoegen

en: Search your stations
nl: Stations doorzoeken

en: Edit Station
nl: Zender bewerken

en: Station
nl: Zender

en: Please provide a valid station URI
nl: Geef een geldige URI voor de zender

en: Please provide a station genre
nl: Geef een genre voor de zender

en: Please provide a station title
nl: Geef een titel voor de zender

en: Add new radio station
nl: Nieuwe radiozender toevoegen

en: Edit radio station
nl: Radiozender bewerken

en: Enter the Genre, Title and URL of the radio station you wish to add. A description is optional.
nl: Geef het genre, de titel en de URL van de radiozender die u wilt toevoegen. Een beschrijving is niet verplicht.

en: Station Genre:
nl: Genre van zender:

en: Station Name:
nl: Naam van zender:

en: Stream URL:
nl: Stream-URL

en: Station Creator:
nl: Auteur van zender:

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Rating:
nl: Waardering:

en: Configure the Audioscrobbler plugin
nl: De Audioscrobbler-plugin instellen

en: Visit _User Profile Page
nl: _Persoonlijke pagina bezoeken

en: Visit Your Last.fm Profile Page
nl: Uw persoonlijke Last.fm-pagina bezoeken

en: _Enable Song Reporting
nl: _Nummerrapportage inschakelen

en: Enable song reporting
nl: Gespeelde _nummers rapporteren

en: Connect
nl: Verbinden

en: View on Last.fm
nl: Op Last.fm tonen

en: View this artist's Last.fm page
nl: De Last.fm-artiestpagina openen

en: View Artist on Wikipedia
nl: Artiest op Wikipedia opzoeken

en: Find this artist on Wikipedia
nl: Deze artiest op Wikipedia opzoeken

en: View Artist's Videos
nl: Video's van deze artiest opzoeken

en: Find videos by this artist
nl: Video's van deze artiest opzoeken

en: Recommend to
nl: Aanbevelen aan

en: Recommend this artist to someone
nl: Deze artiest aan iemand aanbevelen

en: View this album's Last.fm page
nl: De Last.fm-albumpagina openen

en: Recommend this album to someone
nl: Dit album aan iemand aanbevelen

en: View this track's Last.fm page
nl: De Last.fm-trackpagina openen

en: Recommend this track to someone
nl: Dit nummer aan iemand aanbevelen

note: Translators: this is used for looking up artist pages on Wikipedia; change to your wikipedia language if you want
en: http://en.wikipedia.org/wiki/{0}
nl: http://nl.wikipedia.org/wiki/{0}

en: _Username
nl: _Gebruikersnaam

en: Sign up for Last.fm
nl: Bij Last.fm aanmelden

en: Open Last.fm in a browser, giving you the option to authorize Banshee to work with your account
nl: Last.fm in een browser openen, waarmee de mogelijkheid geboden wordt om Banshee te autoriseren met uw account te werken

en: Log in to Last.fm
nl: Inloggen bij Last.fm

en: You need to allow Banshee to access your Last.fm account.
nl: U dient Banshee toestemming te geven om uw Last.fm-account te benaderen.

en: Finish Logging In
nl: Inloggen afronden

en: You are logged in to Last.fm as the user <i>{0}</i>.
nl: U bent aangemeld bij Last.fm als de gebruiker <i>{0}</i>.

en: Log out of Last.fm
nl: Uitloggen bij Last.fm

en: Recently Loved Tracks
nl: Recentelijk als favoriet bestempeld

en: Recently Played Tracks
nl: Meest recent afgespeeld

en: My Top Artists
nl: Mijn topartiesten

en: {0} plays
nl: {0} maal afgespeeld

en: Account Settings
nl: Accountinstellingen

en: Join Last.fm
nl: Bij Last.fm registreren

en: Last.fm Recommendations
nl: Last.fm-aanbevelingen

en: Top Albums by {0}
nl: Topalbums door {0}

en: Top Tracks by {0}
nl: Topnummers door {0}

en: Recommended Artists
nl: Aanbevolen artiesten

en: No similar artists found
nl: Geen gelijkende artiesten gevonden

en: {0}% Similarity
nl: {0}% gelijkend

en: Unknown Similarity
nl: Onbekende gelijkenis

en: _Add Station...
nl: Zender toe_voegen…

en: Add a new Last.fm radio station
nl: Een nieuw Last.fm-radiozender toevoegen

note: Translators: {0} is a type of Last.fm station, eg "Fans of" or "Similar to".
en: Listen to {0} Station
nl: Naar {0}-zender luisteren

note: Translators: {0} is a type of Last.fm station, eg "Fans of" or "Similar to".
en: Listen to the Last.fm {0} station for this artist
nl: Naar de Last.fm {0}-zender voor deze artiest luisteren

en: Fans of
nl: Fans van

en: Similar to
nl: Gelijkend op

en: Love Track
nl: Nummer als favoriet aanmerken

en: Mark current track as loved
nl: Huidige nummer als favoriet markeren

en: Ban Track
nl: Nummer uitbannen

en: Mark current track as banned
nl: Huidige nummer uitbannen

en: Fans of {0}
nl: Fans van {0}

en: Similar to {0}
nl: Gelijkend op {0}

en: _Add Station
nl: Zender toe_voegen

en: Sort Stations by
nl: Zenders sorteren op

en: Total Play Count
nl: Aantal maal gespeeld

en: New Station
nl: Nieuwe zender

en: Station _Type:
nl: _Zendertype:

en: Last.fm Station
nl: Last.fm-zender

en: Edit Last.fm Station
nl: Last.fm-zender bewerken

en: Delete Last.fm Station
nl: Last.fm-zender verwijderen

en: Tuning Last.fm to {0}.
nl: Last.fm afstellen op {0}.

note: Translators: {0} is an error message sentence from RadioConnection.cs.
en: Failed to tune in station. {0}
nl: Kon niet op zender afstellen. {0}

en: Getting new songs for {0}.
nl: Nieuwe nummers voor {0} ophalen.

en: No new songs available for {0}.
nl: Geen nieuwe nummers voor {0} beschikbaar.

en: Failed to get new songs for {0}.
nl: Kon geen nieuwe nummers voor {0} ophalen.

en: {0} song played | {0} songs played
nl[0]: {0} nummer gespeeld
nl[1]: {0} nummers gespeeld

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Banshee Group
nl: Banshee-groep

en: Neighbors
nl: Buren

en: For User:
nl: Voor gebruiker:

en: Of User:
nl: Van gebruiker:

en: Group
nl: Groep

en: Group Name:
nl: Groepsnaam

en: Tag
nl: Label

en: Tag Name:
nl: Labelnaam

en: Fans of:
nl: Fans van:

en: Similar
nl: Gelijkend

en: Similar to:
nl: Gelijkend op:

en: Library
nl: Collectie

en: Launch the Banshee Media Player
nl: Banshee-muziekspeler opstarten

en: Now Playing
nl: Nu aan het afspelen

en: Quick access panel for your media
nl: Paneel voor snelle toegang tot uw media

en: _Mini Mode
nl: _Mini-modus

en: Full Mode
nl: Volledige modus

en: Switch back to full mode
nl: Terug naar volledige modus

en: Change repeat playback mode
nl: Herhaalmodus veranderen

en: Discover interesting podcasts in the Miro Guide podcast directory!
nl: Ontdek interessant podcasts in de Miro Guide podcast-directory!

en: Open Miro Guide
nl: Miro Guide openen

en: Search for podcasts
nl: Podcasts zoeken

en: Search for video podcasts
nl: Video-podcasts zoeken

en: _Show Notifications
nl: Notificaties _tonen

en: Show notifications when item changes
nl: Notificaties tonen wanneer het nummer verandert

en: Still Running
nl: Nog actief

en: Banshee was closed to the notification area. Use the <i>Quit</i> option to end your session.
nl: Banshee is naar uw mededelingengebied gesloten. Gebruik de optie <i>Afsluiten</i> om de sessie te beëindigen.

en: Skip this item
nl: Dit nummer overslaan

en: Cannot show notification
nl: Kan notificatie niet tonen

note: Translators: {0} and {1} are for markup so ignore them, {2} and {3} are Artist Name and Album Title, respectively; e.g. 'by Parkway Drive from Killing with a Smile'
en: {0}by{1} {2}
    {0}from{1} {3}
nl: {0}door{1} {2}
    {0}van{1} {3}

en: Simplify
nl: Versimpelen

en: Simplify the Now Playing interface by hiding the source list and more
nl: De ‘Nu aan het afspelen’-interface versimpelen door de lijst van bronnen en meer te verbergen

en: Unable to import track: {0}
nl: Kon nummer niet importeren: {0}

en: Importing from Amarok failed
nl: Importeren van Amarok mislukt

note: TODO add Help button and dialog/tooltip
en: iTunes Importer
nl: Importeren uit iTunes

en: Import song ratings
nl: Muziekwaarderingen importeren

en: Import play statistics (playcount, etc.)
nl: Afspeelstatistieken importeren (aantal malen afgespeeld, enz.)

en: Import playlists
nl: Speellijsten importeren

en: Locate your "{0}" file...
nl: ‘{0}’-bestand opzoeken…

en: Locate "{0}"
nl: ‘{0}’ opzoeken

en: Locate iTunes Music Directory
nl: iTunes-muziekmap opzoeken

en: The iTunes library refers to your music directory as "{0}" but Banshee was not able to infer the location of this directory. Please locate it.
nl: De iTunes-collectie wijst naar de muziekmap ‘{0}’, maar Banshee kon de locatie van deze map niet afleiden. Zoek deze daarom zelf op.

en: iTunes Media Player
nl: iTunes-mediaspeler

en: Banshee is not familiar with this version of the iTunes library format. Importing may or may not work as expected, or at all. Would you like to attempt to import anyway?
nl: Banshee is niet bekend met de versie van de iTunes-collectie. Importeren zou goed kunnen gaan, maar misschien ook niet. Wilt u proberen te importeren?

en: Unable to import song.
nl: Kon nummer niet importeren.

en: Rhythmbox Music Player
nl: Rhythmbox-muziekspeler

en: Import _playlists
nl: _Speellijsten importeren

en: _Fill
nl: _Vullen

en: f_rom
nl: v_an

en: Add to Play Queue
nl: Aan afspeellijst toevoegen

en: Append selected songs to the play queue
nl: Geselecteerde nummers aan de afspeellijst toevoegen

en: Play After
nl: Spelen na

en: Add selected songs after the currently playing track, album, or artist
nl: Geselecteerde nummers afspelen na het huidige nummer, het huidige album of de huidige artiest.

en: Current Track
nl: Huidige nummer

en: Add selected songs to the play queue after the currently playing song
nl: Geselecteerde nummers aan de afspeellijst toevoegen na het huidige nummer

en: Current Album
nl: Huidige album

en: Add selected songs to the play queue after the currently playing album
nl: Geselecteerde nummers aan de afspeellijst toevoegen na het huidige album

en: Current Artist
nl: Huidige artiest

en: Add selected songs to the play queue after the currently playing artist
nl: Geselecteerde nummers aan de afspeellijst toevoegen na de huidige artiest

en: Refresh random tracks in the play queue
nl: Willekeurig gekozen nummers in de afspeellijst herladen

en: Randomize the playback order of items in the play queue
nl: De afspeellijst in willekeurige volgorde herschikken

en: Add More
nl: Meer toevoegen

en: Add more random tracks to the play queue
nl: Meer willekeurige nummers aan de afspeellijst toevoegen

en: Remove all tracks from the play queue
nl: Alle nummers uit de afspeellijst verwijderen

en: Clear the play queue when quitting
nl: De afspeellijst wissen bij afsluiten

en: Remove From Play Queue
nl: Uit afspeellijst verwijderen

en: Number of _played songs to show
nl: Aantal zichtbare _gespeelde nummers

en: Number of _upcoming songs to show
nl: Aantal zichtbare _af te spelen nummers

en: All Podcasts ({0})
nl: Alle podcasts ({0})

en: Podcasts Folder
nl: Podcasts-map

en: Remove Podcast
nl: Podcast verwijderen

en: Disable Auto Updates
nl: Automatische updates uitschakelen

en: Network error updating {0}
nl: Netwerkfout bij updaten van {0}

en: Parsing error updating {0}
nl: Parse-fout bij het updaten van {0}

en: Authentication error updating {0}
nl: Authenticatiefout bij updaten van {0}

en: Error updating {0}
nl: Fout bij updaten van {0}

en: Search your podcasts
nl: Podcasts doorzoeken

en: Episode Properties
nl: Eigenschappen van aflevering

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: New
nl: Nieuw

en: Downloaded
nl: Gedownload

en: {0} episode | {0} episodes
nl[0]: {0} aflevering
nl[1]: {0} afleveringen

en: Never updated
nl: Nooit bijgewerkt

en: Updated at {0}
nl: Bijgewerkt op {0}

en: Updated {0}
nl: {0} bijgewerkt

en: Downloading
nl: Downloaden

en: New Items
nl: Nieuwe items

en: All Items
nl: Alle items

en: Downloading Podcast(s)
nl: Podcast(s) downloaden

en: Cancel all podcast downloads?
nl: Alle podcast-downloads afbreken?

note: "<control><shift>U",
en: Check all podcasts for new episodes
nl: Alle podcasts op nieuwe afleveringen controleren

en: Add Podcast...
nl: Podcast toevoegen…

en: Subscribe to a new podcast
nl: Op nieuwe podcast abonneren

en: Unsubscribe and Delete
nl: Abonnement opzeggen en verwijderen

en: Check for New Episodes
nl: Controleren op nieuwe afleveringen

en: Download All Episodes
nl: Alle afleveringen downloaden

en: Visit Podcast Homepage
nl: Homepage van podcast bezoeken

en: Podcast Properties
nl: Eigenschappen van podcast

en: Mark as New
nl: Als nieuw markeren

en: Archive
nl: Archief

note: Translators: this is a verb used as a button name, not a noun
en: Download
nl: Downloaden

en: Cancel Download
nl: Download afbreken

en: Visit Website
nl: Website bezoeken

en: Add Podcast
nl: Podcast toevoegen

en: Delete File | Delete Files
nl[0]: Bestand verwijderen
nl[1]: Bestanden verwijderen

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Podcast URL is invalid.
nl: Podcast-url is ongeldig

en: Episode Details
nl: Afleveringdetails

en: Check periodically for new episodes
nl: Periodiek op nieuwe afleveringen controleren

en: If checked, Banshee will check every hour to see if this podcast has new episodes
nl: Indien aangevinkt zal Banshee ieder uur op nieuwe afleveringen controleren.

en: Download new episodes
nl: Nieuwe afleveringen downloaden

en: Archive all episodes except the newest one
nl: Alle afleveringen behalve de meest recente archiveren

en: No description available
nl: Geen beschrijving beschikbaar

en: Name:
nl: Naam:

en: Visit
nl: Bezoeken

en: Subscription Options
nl: Abonnementsopties

en: Feed URL:
nl: Feed-URL:

en: Last Refreshed:
nl: Laatst bijgewerkt:

en: Category:
nl: Categorie:

en: Subscribe to New Podcast
nl: Op nieuwe podcast abonneren

en: Please enter the URL of the podcast to which you would like to subscribe.
nl: Geef de URL van de podcast waarop u zich wilt abonneren.

en: Download all episodes
nl: Alle afleveringen downloaden

en: Download the most recent episode
nl: De meest recente aflevering downloaden

en: Let me decide which episodes to download
nl: Afleveringen kiezen voor download

en: Sample
nl: Voorbeeld

note: Translators: {0} and {1} are Artist Name and Album Title, respectively; e.g. 'by Parkway Drive from Killing with a Smile'
en: by '{0}' from '{1}'
nl: door ‘{0}’ van ‘{1}’

note: Translators: {0} is for Album Title; e.g. 'from Killing with a Smile'
en: from '{0}'
nl: van ‘{0}’

note: Translators: {0} is for Artist Name; e.g. 'by Parkway Drive'
en: by '{0}'
nl: door ‘{0}’

en: _Show Banshee in the sound menu
nl: Banshee _tonen in het geluidsmenu

en: Control Banshee through the sound menu
nl: Banshee bedienen vanuit het geluidsmenu

en: Show SQL Console
nl: SQL-console tonen

en: Start SQL Monitoring
nl: SQL-monitoring starten

en: Stop SQL Monitoring
nl: SQL-monitoring stoppen

en: Track Preview
nl: Fragment beluisteren

en: Uploaded by
nl: Geüpload door

en: Play in Banshee...
nl: In Banshee afspelen…

en: Play in Web Browser...
nl: In webbrowser afspelen…

en: No videos found
nl: Geen video's gevonden

en: open context menu
nl: contextmenu openen

en: click
nl: klikken

en: Hide <i>{0}</i>
nl: <i>{0}</i> verbergen

note: Translators: {0} is substituted with the application name
en: {0} Encountered a Fatal Error
nl: Er is een fatale fout opgetreden in {0}

en: Error Details
nl: Foutdetails

en: An unhandled exception was thrown:
nl: Er is een niet-afgehandelde uitzondering opgetreden:

en: Assembly Version Information
nl: Versie-informatie van assembly

en: Assembly Name
nl: Assembly-naam

en: Condition:
nl: Voorwaarde:

en: _Match
nl: _Zoek nummers met

en: all
nl: alle

en: any
nl: één of meer

en: of the following:
nl: van de volgende kenmerken:

en: _Limit to
nl: _Beperk tot:

en: selected by
nl: geselecteerd op

en: ago
nl: geleden

en: seconds
nl: seconden

en: days
nl: dagen

en: weeks
nl: weken

en: months
nl: maanden

en: years
nl: jaren

en: {0} download at {1}/s | {0} downloads at {1}/s
nl[0]: {0} download met {1}/s
nl[1]: {0} downloads met {1}/s

en: {0} download at {1}/s ({2} pending) | {0} downloads at {1}/s ({2} pending)
nl[0]: {0} download met {1}/s ({2} in wachtrij)
nl[1]: {0} downloads met {1}/s ({2} in wachtrij)

note: public static readonly Operator Equal              = new Operator ("equals", "= {0}", "==", "=", ":"); public static readonly Operator NotEqual           = new Operator ("notEqual", "!= {0}", true, "!=", "!:"); public static readonly Operator LessThanEqual      = new Operator ("lessThanEquals", "<= 
en: before
nl: voor

en: after
nl: na

en: is not
nl: is niet

en: at most
nl: ten hoogste

en: at least
nl: ten minste

en: less than
nl: minder dan

note: The SQL operators in these Operators are reversed from normal on purpose
en: more than
nl: meer dan

en: empty
nl: leeg

en: {0} ago
nl: {0} geleden

en: contains
nl: bevat

en: doesn't contain
nl: bevat niet

en: starts with
nl: begint met

en: ends with
nl: eindigt op

en: Last.fm Account Login
nl: Aanmelden Last.fm-account

en: Please enter your Last.fm account credentials.
nl: Vul uw Last.fm-accountgegevens in.

en: Save and Log In
nl: Opslaan en inloggen

en: Authorize for Last.fm
nl: Autoriseren voor Last.fm

en: Last.fm username is invalid or Banshee is not authorized to access your account.
nl: De Last.fm-gebruikersnaam is ongeldig of Banshee is niet geautoriseerd om uw account te benaderen.

en: This service does not exist.
nl: Deze service bestaat niet.

en: Stations are only available to paying Last.fm subscribers.
nl: Stations zijn alleen voor abonnees toegankelijk.

en: This station is not available.
nl: Dit station is niet beschikbaar.

en: The request is missing a required parameter.
nl: Er ontbreekt een vereiste parameter in de aanvraag.

en: The specified resource is invalid.
nl: De opgegeven resource is niet geldig.

en: Server error, please try again later.
nl: Serverfout – probeer later opnieuw.

en: Invalid authentication information, please re-authenticate.
nl: Ongeldige authenticatiegegevens – probeer opnieuw aan te melden.

en: The API key used by this application is invalid.
nl: De door deze toepassing gebruike API-key is ongeldig.

en: The streaming system is offline for maintenance, please try again later.
nl: Het afspeelsysteem is onbeschikbaar wegens onderhoud. Probeer het later opnieuw.

en: The method signature is invalid.
nl: De ‘method signature’ is ongeldig.

en: There is not enough content to play this station.
nl: Er is niet genoeg informatie om dit station af te spelen.

en: This group does not have enough members for radio.
nl: Deze groep heeft niet genoeg leden voor radio.

en: This artist does not have enough fans for radio.
nl: Deze artiest heeft niet genoeg fans voor radio.

en: There are not enough neighbours for this station.
nl: Er zijn niet genoeg buren voor dit station.

en: There was an unknown error.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Not connected to Last.fm.
nl: Niet verbonden met Last.fm

en: Account details are needed before you can connect to Last.fm
nl: Er zijn accountgegevens nodig voordat u met Last.fm kunt verbinden

en: No network connection detected.
nl: Geen netwerklocaties gevonden.

en: Last.fm username is invalid.
nl: Last.fm-gebruikersnaam is ongeldig.

en: Connecting to Last.fm.
nl: Verbinden met Last.fm

en: Connected to Last.fm.
nl: Verbonden met Last.fm

en: Unknown Podcast
nl: Onbekende podcast
