gnome-utils - en to crh translation catalogue (55 entries)

en: Disk Usage Analyzer
crh: Disk Qullanımı Tahlilcisi

en: Check folder sizes and available disk space
crh: Cilbent ölçülerini ve faydalanışlı disk fezasını teşker

en: storage;space;cleanup;
crh: mağaz;feza;temizlik;temizle;

en: Excluded partitions URIs
crh: Haric tutulğan taqsimler URI'ları

en: A list of URIs for partitions to be excluded from scanning.
crh: Taramada haric tutulacaq taqsimler içün bir URI listesi.

en: Active Chart
crh: Faal Grafik

en: Which type of chart should be displayed.
crh: Qaysı grafik türüniñ kösterilecegi.

en: Window size
crh: Pencere ölçüsi

en: The initial size of the window
crh: Pencereniñ başlanğıç ölçüsi

en: Window state
crh: Pencere durumı

en: The GdkWindowState of the window
crh: Pencereni içün GdkWindowState

en: Print version information and exit
crh: Sürüm malümatını bastır ve çıq

en: - Disk Usage Analyzer
crh: - Disk Qullanımı Tahlilcisi

en: %d item | %d items
crh[0]: %d aded

en: Maximum depth
crh: Azami derinlik

en: The maximum depth drawn in the chart from the root
crh: Kökten çizelgenin çizileceği azami derinlik

en: Chart model
crh: Çizelge modeli

en: Set the model of the chart
crh: Çizelgenin modelini ayarlayın

en: Chart root node
crh: Çizelge kök düğümü

en: Set the root node from the model
crh: Modelden kök düğümü atan

en: _Move to parent folder
crh: Baba cilbentke _avuştır

en: Zoom _in
crh: _Yaqınlaştır

en: Zoom _out
crh: _Uzaqlaştır

en: Home folder
crh: Ev cilbenti

en: Main volume
crh: Ana cılt

en: Scan Folder…
crh: Cilbentni Tara…

en: Scan Remote Folder…
crh: Uzaqtaki Cilbentni Tara…

en: Devices and locations
crh: Cihazlar ve Qonumlar

en: Close
crh: Qapat

en: Folder
crh: Cilbent

en: Usage
crh: Kullanım

en: Size
crh: Boyut

en: Contents
crh: İçindekiler

en: Rings Chart
crh: Halqalar Çizelgesi

en: Treemap Chart
crh: Terek Haritası Çizelgesi

en: _Open Folder
crh: _Klasör Aç

en: _Copy Path to Clipboard
crh: Yolaqnı Tüyreme-tahtasına _Kopiyala

en: Mo_ve to Trash
crh: Çöp'ke _Avuştır

en: _Help
crh: _Yardım

en: _About
crh: _Haqqında

en: _Quit
crh: _Çıq

en: _Analyzer
crh: _Tahlilci

en: _Scan Home
crh: Evni _Tara

en: Scan F_older…
crh: _Cilbentni Tara…

en: Scan Remote Fo_lder…
crh: Uzaqtaki _Cilbentni Tara…

en: _View
crh: _Körünim

en: _Reload
crh: Ke_ne yükle

en: _Expand All
crh: Hepsini _Cayıldır

en: _Collapse All
crh: Hepsini _Eştir

en: Select Folder
crh: Bir Klasör Seçin

en: Could not analyze volume.
crh: Cılt tahlil etilamadı.

en: A graphical tool to analyze disk usage.
crh: Disk kullanımını analiz etmek için grafiksel bir araç.

en: Could not scan folder "%s" or some of the folders it contains.
crh: Cilbent "%s" yaki ihtiva etkeni bazı cilbentler taranamadı.

note: || is_virtual_filesystem ()
en: "%s" is not a valid folder
crh: "%s" geçerli bir klasör değil

en: Could not analyze disk usage.
crh: Disk kullanımını analiz edilemedi.
