baobab master - en to fy translation catalogue (79 entries)

en: Disk Usage Analyzer
fy: Skiifgebrûk

en: Check folder sizes and available disk space
fy: Kontrolearje map gruttes en beskikbere skiifromte

en: A simple application to keep your disk usage and available space under control.
fy: In simpele applikaasje op jo skiifgebrûk en beskikbere romte yn'e touwen te hâlden.

en: Disk Usage Analyzer can scan specific folders, storage devices and online accounts. It provides both a tree and a graphical representation showing the size of each folder, making it easy to identify where disk space is wasted.
fy: Skiifgebrûk kin spesifyke mappen, opslach apparaten en online accounts scanne. It hat sawol in beam as in grafyske represintaasje dy't de grutte fan eltse map sjen lit, wat it maklik makket om te sjen wêr as jo skiifrome oan op giet.

en: Devices and Locations
fy: Apparaten en Lokaasjes

en: The GNOME Project
fy: It GNOME Projekt

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: storage;space;cleanup;
fy: storage;opslach;space;romte;cleanup;

en: Excluded locations URIs
fy: Lokaasje URIs dy't net scant hoeve te wurden

en: A list of URIs for locations to be excluded from scanning.
fy: In list mei URIs fan lokaasjes dy net scant hoeve te wurden.

en: Active Chart
fy: Aktive Grafyk

en: Which type of chart should be displayed.
fy: Hokker soart kaart soe der sjen litten wurde moatte?

en: Window size
fy: Finster grutte

en: The initial size of the window
fy: De inisjele steat fan it finster

en: Window state
fy: Finster steat

en: The GdkWindowState of the window
fy: De GdkWindowState fan it finster

[ctx: shortcut window]
en: General
fy: Algemien

[ctx: shortcut window]
en: Show help
fy: Help sjen litte

[ctx: shortcut window]
en: Show / Hide primary menu
fy: Haadmenu wol / net sjen litte

[ctx: shortcut window]
en: Quit
fy: Ôfslute

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
fy: Toetseboerd Fluchtoetsen Besjen

[ctx: shortcut window]
en: Go back to location list
fy: Werom gean nei lokaasje list

[ctx: shortcut window]
en: Scanning
fy: Oan it scannen

[ctx: shortcut window]
en: Scan folder
fy: Map scanne

[ctx: shortcut window]
en: Rescan current location
fy: Aktive lokaasje noch ris scanne

en: _Open Folder
fy: _Folder Iepenje

en: _Copy Path to Clipboard
fy: _Kopiear Lokaasje nei Klemboerd

en: Mo_ve to Trash
fy: _Nei Jiskefet Ferpleatse

en: Go to _parent folder
fy: Gean nei boppelizzende map

en: Zoom _in
fy: _Ynzoome

en: Zoom _out
fy: _Utzoome

en: Folder
fy: Map

en: Size
fy: Grutte

en: Contents
fy: Ynhâld

en: Modified
fy: Datum fan Oanpassen

en: This Computer
fy: Dizze Kompûter

en: Remote Locations
fy: Lokaasjes op Ôfstân

en: Preferences
fy: Foarkarren

en: Locations to Ignore
fy: Lokaasjes om te negearen

en: Scan Folder…
fy: Map Scanne…

en: Clear Recent List
fy: "Resintlik" list leechsmite

en: Keyboard _Shortcuts
fy: Toetseboerd _Koartkaaien

en: _About Disk Usage Analyzer
fy: _Oer Skiifgebrûk

en: Go back to location list
fy: Werom gean nei lokaasje list

en: Rescan current location
fy: Aktive lokaasje opnij scanne

en: Close
fy: Slute

en: Rings Chart
fy: Sirkelgrafyk

en: Treemap Chart
fy: Beamgrafyk

en: Do not skip directories on different file systems. Ignored if DIRECTORY is not specified.
fy: Sla gjin triemtafels op ferskillende triemsystemen oer. Wurd negearre as DIRECTORY net opjûn is.

en: Print version information and exit
fy: Ferzje ynformaasje sjen litte en ôfslute

note: Translators: when the last modified time is unknown
en: Unknown
fy: Ûnbekend

note: Translators: when the last modified time is today
en: Today
fy: Hjoed

note: Translators: when the last modified time is "days" days ago
en: %lu day | %lu days
fy[0]: %lu dei
fy[1]: %lu dagen

note: Translators: when the last modified time is "months" months ago
en: %lu month | %lu months
fy[0]: %lu moanne
fy[1]: %lu moannen

note: Translators: when the last modified time is "years" years ago
en: %lu year | %lu years
fy[0]: %lu jier
fy[1]: %lu jierren

en: %s Total
fy: %s yn't gehiel

en: %s Available
fy: %s beskikber

note: useful for some remote mounts where we don't know the size but do have a usage figure
en: %s Used
fy: %s Brûkt

en: Unmounted
fy: Loskeppele

en: Home Folder
fy: Thús Map

en: Computer
fy: Kompûter

note: The only activatable row is "Add location"
en: Select Location to Ignore
fy: Lokaasje om te negearren selektearje

en: _Cancel
fy: _Ofbrekke

en: _Open
fy: _Iepenje

en: Add Location…
fy: Lokaasje Tafoegje…

en: Select Folder
fy: Map Selektearje

en: Recursively analyze mount points
fy: Oankeppelpunten rekursyf analysearje

en: Could not analyze volume.
fy: Koe skiif net analysearje.

en: Failed to show help
fy: Koe help net sjen litte

en: A graphical tool to analyze disk usage.
fy: In grafyske applikaasje om skiifgebrûk te analysearjen.

en: Failed to open file
fy: Koe triem net iepenje

en: Failed to move file to the trash
fy: Ferpleatsen fan triem nei it jiskefet mislearre

en: Devices & Locations
fy: Apperaten & Lokaasjes

en: Could not scan folder “%s”
fy: Koe de map “%s” net scanne

en: Could not always detect occupied disk sizes.
fy: Koe de brûkte skiifromte net altiid detektearre

en: Apparent sizes may be shown instead.
fy: Yn't plak fan de wiere grutte kin de skynbere grutte hjir ek sjen litten wurde.

en: Scan completed
fy: Scan foltôge

en: Completed scan of “%s”
fy: Scan fan “%s” foltôge

en: “%s” is not a valid folder
fy: “%s” is gjin jildiche map

en: Could not analyze disk usage.
fy: Koe skiifgebrûk net analysearje.
