gnome-utils 0 - en to hr translation catalogue (78 entries)

en: Disk Usage Analyzer
hr: Analizator iskoristivosti diska

en: Check folder sizes and available disk space
hr: Provjerite veličinu mapa  i dostupan prostor na disku

en: A simple application to keep your disk usage and available space under control.
hr: Jednostavna aplikacija za držanje pod nadzorom upotrebu diska i slobodnog diskovnog prostora.

en: Disk Usage Analyzer can scan specific folders, storage devices and online accounts. It provides both a tree and a graphical representation showing the size of each folder, making it easy to identify where disk space is wasted.
hr: Analizator iskoristivosti diska može pretražiti određene mape, uređaje pohrane i mrežne račune. Omogućuje prikaz u stablu i grafičku prezentaciju koja prikazuje veličinu pojedine mape, čineći jednostavnijim upravljanje iskorištenim prostorom.

en: Devices and Locations
hr: Uređaji i lokacije

en: Scan
hr: Pretraži

en: The GNOME Project
hr: GNOME projekt

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: storage;space;cleanup;
hr: pohrana;prostor;čišćenje;

en: Excluded locations URIs
hr: Izuzeti URI-iji lokacija

en: A list of URIs for locations to be excluded from scanning.
hr: Popisi URI-ja lokacija koji će biti izuzeti iz pretraživanja.

en: Active Chart
hr: Aktivan dijagram

en: Which type of chart should be displayed.
hr: Koja vrsta dijagrama će biti prikazana.

en: Window size
hr: Veličina prozora

en: The initial size of the window
hr: Početna veličina prozora

en: Window Maximized
hr: Prozor uvećan

en: Whether or not the window is maximized
hr: Treba li uvećati prozor

[ctx: shortcut window]
en: General
hr: Općenito

[ctx: shortcut window]
en: Show help
hr: Prikaži priručnik

[ctx: shortcut window]
en: Show / Hide primary menu
hr: Prikaži / Sakrij glavni izbornik

[ctx: shortcut window]
en: Quit
hr: Zatvori

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
hr: Pogledajte prečace tipkovnice

[ctx: shortcut window]
en: Go back to location list
hr: Idi natrag na popis lokacija

[ctx: shortcut window]
en: Scanning
hr: Pretraživanje

[ctx: shortcut window]
en: Scan folder
hr: Pretraži mapu

[ctx: shortcut window]
en: Rescan current location
hr: Ponovno pretraži trenutnu lokaciju

en: _Open Folder
hr: _Otvori mapu

en: _Copy Path to Clipboard
hr: _Kopiraj putanju u međuspremnik

en: Mo_ve to Trash
hr: Pr_emjesti u smeće

en: Go to _parent folder
hr: Idi u _sadržajnu mapu

en: Zoom _in
hr: Uvećaj_

en: Zoom _out
hr: Smanji_

en: Folder
hr: Mapa

en: Size
hr: Veličina

en: Contents
hr: Sadržaj

en: Modified
hr: Promijenjeno

en: This Computer
hr: Ovo računalo

en: Remote Locations
hr: Udaljene lokacije

en: Scan Folder…
hr: Pretraži mapu…

en: Clear Recent List
hr: Ukloni nedavni popis

en: Preferences
hr: Osobitosti

en: Keyboard _Shortcuts
hr: Prečaci _tipkovnice

en: _Help
hr: _Priručnik

en: _About Disk Usage Analyzer
hr: _O Analizatoru iskoristivosti diska

en: Go back to location list
hr: Idi natrag na popis lokacija

en: Rescan current location
hr: Ponovno pretraži trenutnu lokaciju

en: Close
hr: Zatvori

en: Rings Chart
hr: Prstenovi dijagrama

en: Treemap Chart
hr: Dijagram prikaza stabla

en: Locations to Ignore
hr: Zanemarene lokacije

en: Do not skip directories on different file systems. Ignored if DIRECTORY is not specified.
hr: Nemoj preskočiti direktorije na drugačijim datotečnim sustavima. Zanemareno ako DIREKTORIJ nije naveden.

en: Print version information and exit
hr: Ispiši podatke o inačici i izađi

en: %d item | %d items
hr[0]: %d stavka
hr[1]: %d stavke
hr[2]: %d stavki

note: Translators: when the last modified time is unknown
en: Unknown
hr: Nepoznato

note: Translators: when the last modified time is today
en: Today
hr: Danas

note: Translators: when the last modified time is "days" days ago
en: %lu day | %lu days
hr[0]: %lu dan
hr[1]: %lu dana
hr[2]: %lu dana

note: Translators: when the last modified time is "months" months ago
en: %lu month | %lu months
hr[0]: %lu mjesec
hr[1]: %lu mjeseca
hr[2]: %lu mjeseca

note: Translators: when the last modified time is "years" years ago
en: %lu year | %lu years
hr[0]: %lu godina
hr[1]: %lu godine
hr[2]: %lu godina

en: %s Total
hr: %s ukupno

en: %s Available
hr: %s dostupno

note: useful for some remote mounts where we don't know the size but do have a usage figure
en: %s Used
hr: %s iskorišteno

en: Unmounted
hr: Nemontirano

en: Home Folder
hr: Osobna mapa

en: Computer
hr: Računalo

note: The only activatable row is "Add location"
en: Select Location to Ignore
hr: Odaberi lokaciju za zanemariti

en: Add Location…
hr: Dodaj lokaciju…

en: Select Folder
hr: Odaberi mapu

en: Recursively analyze mount points
hr: Rekurzivno analiziraj točke montiranja

en: Could not analyze volume.
hr: Nemoguća analiza uređaja.

en: Failed to open file
hr: Neuspjelo otvaranje datoteke

en: Failed to move file to the trash
hr: Neuspjelo premještanje datoteke u smeće

en: Devices & Locations
hr: Uređaji i lokacije

en: Could not scan folder “%s”
hr: Nemoguće pretraživanje "%s" mape

en: Could not always detect occupied disk sizes.
hr: Nemoguće je uvijek otkriti zauzetu veličina diska.

en: Apparent sizes may be shown instead.
hr: Umjesto može biti prikazana prividna veličina.

en: Scan completed
hr: Pretraživanje završeno

en: Completed scan of “%s”
hr: Pretraživanje završeno za “%s”

en: “%s” is not a valid folder
hr: "%s" nije valjana mapa

en: Could not analyze disk usage.
hr: Nemoguća analiza iskoristivosti diska.
