gnome-utils 1.96.0 - en to wa translation catalogue (6 entries)

en: _Edit
wa: _Candjî

en: _Help
wa: _Aidance

en: _Server:
wa: _Sierveu:

en: _Port:
wa: _Pôrt:

en: Folder
wa: Ridant

en: Size
wa: Grandeu
