gnome-utils - en to xh translation catalogue (11 entries)

en: _Contents
xh: _Iziqulatho

en: _Edit
xh: _Hlela

en: _Help
xh: _Uncedo

en: _View
xh: _Bona

en: _Server:
xh: I_seva:

en: _Port:
xh: _Isiqhagamsheli:

en: Folder
xh: Isiqulathi seefayili

en: Size
xh: Ubukhulu

en: Mo_ve to Trash
xh: Ha_mbisa kubuVuvu

en: There was an error displaying help.
xh: Kubekho impazamo yokubonisa uncedo.

en: The document does not exist.
xh: Uxwebhu alukho.
