gnome-utils master - en to af translation catalogue (61 entries)

en: Disk Usage Analyzer
af: Skyfgebruik

en: Check folder sizes and available disk space
af: Kontroleer gidsgroottes en beskikbare skyfspasie

en: A simple application to keep your disk usage and available space under control.
af: 'n Eenvoudige toepassing om u skyfgebruik en beskikbare spasie onder beheer te hou.

en: Disk Usage Analyzer can scan specific folders, storage devices and online accounts. It provides both a tree and a graphical representation showing the size of each folder, making it easy to identify where disk space is wasted.
af: Skyfgebruik kan spesifieke gidse, stoortoestelle en aanlynrekeninge skandeer. Dit bied 'n boom en 'n grafiese voorstelling wat die grootte van elke gids aandui, wat dit maklik maak om te identifiseer waar skyfspasie vermors word.

en: The GNOME Project
af: Die GNOME Projek

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: storage;space;cleanup;
af: stoor;spasie;skoonmaak;

en: Excluded partitions URIs
af: Uitgesluite partisies URIs

en: A list of URIs for partitions to be excluded from scanning.
af: 'n lys URIs vir partisies wat nie geskandeer word nie.

en: Active Chart
af: Aktiewe grafiek

en: Which type of chart should be displayed.
af: Watter tipe grafiek moet vertoon word.

en: Window size
af: Venstergrootte

en: The initial size of the window
af: Die oorspronklike grootte van die venster

en: Window state
af: Vensterstaat

en: The GdkWindowState of the window
af: Die GdkWindowState van die venster

en: Print version information and exit
af: Druk weergawe-inligting en sluit af

note: Translators: when the last modified time is unknown
en: Unknown
af: Onbekend

note: Translators: when the last modified time is today
en: Today
af: Vandag

note: Translators: when the last modified time is "days" days ago
en: %lu day | %lu days
af[0]: %lu dag
af[1]: %lu dae

note: Translators: when the last modified time is "months" months ago
en: %lu month | %lu months
af[0]: %lu maand
af[1]: %lu maande

note: Translators: when the last modified time is "years" years ago
en: %lu year | %lu years
af[0]: %lu jaar
af[1]: %lu jare

en: This Computer
af: Die rekenaar

en: Remote Locations
af: Afgeleë liggings

en: %s Total
af: %s Totaal

en: %s Available
af: %s Beskikbaar

note: useful for some remote mounts where we don't know the size but do have a usage figure
en: %s Used
af: %s Gebruik

en: Unmounted
af: Ontkoppel

en: Home folder
af: Tuisgids

en: Computer
af: Rekenaar

en: _Open Folder
af: _Open gids

en: _Copy Path to Clipboard
af: _Kopieer pad na knipbord

en: Mo_ve to Trash
af: _Skuif na asblik

en: Scan Folder…
af: Skandeer gids…

en: Close
af: Sluit

en: Folder
af: Gids

en: Size
af: Grootte

en: Contents
af: Inhoud

en: Modified
af: Verander

en: Rings Chart
af: Ring grafiek

en: Treemap Chart
af: Boomkaart grafiek

en: Select Folder
af: Kies gids

en: _Cancel
af: _Kanselleer

en: Recursively analyze mount points
af: Ontleed hegpunte herhaaldelik

en: Could not analyze volume.
af: Kon nie volume analiseer nie.

en: Failed to show help
af: Kon nie hulp vertoon nie

en: Baobab
af: Kremetart

en: A graphical tool to analyze disk usage.
af: 'n Grafiese program om skyfgebruik mee te analiseer.

en: Failed to open file
af: Kon nie die lêer oopmaak nie

en: Failed to move file to the trash
af: Kon nie die lêer na die asblik skuif nie

en: Devices & Locations
af: Toestelle en Liggings

en: Could not scan folder “%s”
af: Kon nie gids "%s" skandeer nie

en: Could not scan some of the folders contained in “%s”
af: Kon nie van die gidse in "%s" skandeer nie

en: Could not detect occupied disk sizes.
af: Kon nie besette skyfgroottes opspoor nie.

en: Apparent sizes are shown instead.
af: In plaas daarvan word skynbare groottes vertoon.

note: || is_virtual_filesystem ()
en: “%s” is not a valid folder
af: "%s" is nie 'n geldige gids nie

en: Could not analyze disk usage.
af: Kon nie skyfgebruik analiseer nie.

en: _Help
af: _Hulp

en: _About
af: _Aangaande

en: _Quit
af: _Sluit af

en: Go to _parent folder
af: Gaan na _ouer gids

en: Zoom _in
af: Zoem _in

en: Zoom _out
af: Zoem _uit
