baobab master - en to sl_SI translation catalogue (77 entries)

en: Disk Usage Analyzer
sl_SI: Orodje za preučevanje porabe diska

en: Check folder sizes and available disk space
sl_SI: Preveri velikosti map in prostor na disku

en: A simple application to keep your disk usage and available space under control.
sl_SI: Enostaven program za nadzor porabe diska in pregled razpoložljivosti prostora.

en: Disk Usage Analyzer can scan specific folders, storage devices and online accounts. It provides both a tree and a graphical representation showing the size of each folder, making it easy to identify where disk space is wasted.
sl_SI: Program za preučevanje zasedenosti diska omogoča nadzor nad obsežnostjo posameznih datotek, map, naprav za shranjevanje in spletnih računov. Omogoča drevesni in grafični pregled s prikazom velikosti datotek in map. Orodje močno poenostavi odkrivanje največjih porabnikov prostora.

en: Devices and Locations View
sl_SI: Odpre pogled naprav in mest

en: Scan View
sl_SI: Odpre pregled preiskovalnika

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
sl_SI: Projekt GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: storage;space;cleanup;
sl_SI: shranjevanje;prostor;čiščenje;zasedenost;datoteke;shramba;storage;clean;počisti;

en: Excluded locations URIs
sl_SI: Izločeni naslovni URI mest

en: A list of URIs for locations to be excluded from scanning.
sl_SI: Seznam naslovov URI mest izločenih iz preiskovanja.

en: Active Chart
sl_SI: Dejavni grafikon

en: Which type of chart should be displayed.
sl_SI: Katera vrsta grafikona naj bo izrisana.

en: Window size
sl_SI: Velikost okna

en: The initial size of the window
sl_SI: Začetna velikost okna

en: Window Maximized
sl_SI: Razpeto okno

en: Whether or not the window is maximized
sl_SI: Ali je glavno okno razpeto

[ctx: shortcut window]
en: General
sl_SI: Splošno

[ctx: shortcut window]
en: Show help
sl_SI: Pokaže pomoč

[ctx: shortcut window]
en: Show / Hide primary menu
sl_SI: Pokaže / skrije osnovni meni

[ctx: shortcut window]
en: Quit
sl_SI: Konča program

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
sl_SI: Pokaže tipkovne bližnjice

[ctx: shortcut window]
en: Show preferences
sl_SI: Pokaže okno lastnosti

[ctx: shortcut window]
en: Scanning
sl_SI: Preiskovanje

[ctx: shortcut window]
en: Scan folder
sl_SI: Preišče mapo

[ctx: shortcut window]
en: Rescan current location
sl_SI: Ponovno preišče trenutno mesto

en: _Open Externally
sl_SI: _Odpri v zunanjem programu

en: _Copy Path to Clipboard
sl_SI: _Kopiraj pot v odložišče

en: Mo_ve to Trash
sl_SI: Pr_emakni v smeti

en: Go to _Parent Folder
sl_SI: Premakni v _nadrejeno mapo

en: Zoom _In
sl_SI: _Približaj

en: Zoom _Out
sl_SI: _Oddalji

en: Remove Folder
sl_SI: Odstrani mapo

en: Folder
sl_SI: Mapa

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Contents
sl_SI: Vsebina

en: Modified
sl_SI: Spremenjeno

en: This Device
sl_SI: Ta naprava

en: Remote Locations
sl_SI: Oddaljena mesta

en: Scan Folder…
sl_SI: Preišči mapo …

en: Clear Recent List
sl_SI: Počisti seznam nedavnih

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Keyboard _Shortcuts
sl_SI: Tipkovne _bližnjice‫

en: _Help
sl_SI: Pomo_č

en: _About Disk Usage Analyzer
sl_SI: _O orodju za preučevanje porabe diska

en: Devices & Locations
sl_SI: Naprave in mesta

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Results
sl_SI: Rezultati

en: Rescan Current Location
sl_SI: Preišči trenutno mesto

en: Files may take more space than shown
sl_SI: Datoteke lahko zasedejo več prostora, kot je prikazano

en: _Rings Chart
sl_SI: _Krožni diagram

en: _Treemap Chart
sl_SI: _Drevesni diagram

en: Locations to Ignore
sl_SI: Mesta za prezrtje

en: Do not skip directories on different file systems. Ignored if DIRECTORY is not specified.
sl_SI: Ne izpuščaj map na različnih datotečnih sistemih. Možnost je prezrta, če MAPA ni določena.

en: Print version information and exit
sl_SI: Izpiši podatke o različici in končaj

en: %d item | %d items
sl_SI[0]: %d predmetov
sl_SI[1]: %d predmet
sl_SI[2]: %d predmeta
sl_SI[3]: %d predmeti

note: Translators: when the last modified time is unknown
en: Unknown
sl_SI: Neznano

note: Translators: when the last modified time is today
en: Today
sl_SI: Danes

note: Translators: when the last modified time is "days" days ago
en: %lu day | %lu days
sl_SI[0]: %lu dni
sl_SI[1]: %lu dan
sl_SI[2]: %lu dneva
sl_SI[3]: %lu dnevi

note: Translators: when the last modified time is "months" months ago
en: %lu month | %lu months
sl_SI[0]: %lu mesecev
sl_SI[1]: %lu mesec
sl_SI[2]: %lu meseca
sl_SI[3]: %lu meseci

note: Translators: when the last modified time is "years" years ago
en: %lu year | %lu years
sl_SI[0]: %lu let
sl_SI[1]: %lu leto
sl_SI[2]: %lu leti
sl_SI[3]: %lu leta

en: %s Total
sl_SI: %s skupaj

en: %s Available
sl_SI: %s na voljo

note: useful for some remote mounts where we don't know the size but do have a usage figure
en: %s Used
sl_SI: %s uporabljeno

en: Unmounted
sl_SI: Odklopljeno

en: Home Folder
sl_SI: Osebna mapa

en: Computer
sl_SI: Računalnik

note: The only activatable row is "Add location"
en: Select Location to Ignore
sl_SI: Izbor mesta za prezrtje

en: _Add Location
sl_SI: Dodaj _mesto

en: Select Folder
sl_SI: Izbor mape

en: Recursively analyze mount points
sl_SI: Priklopne točke preuči po strukturi

en: Could not analyze volume
sl_SI: Nosilca ni mogoče preučiti

en: Failed to open file
sl_SI: Ni mogoče odpreti datoteke

en: Failed to trash file
sl_SI: Datoteke ni mogoče prestaviti v smeti

en: Could not scan folder
sl_SI: Ni mogoče preiskati mape

en: Scan completed
sl_SI: Preiskovanje je končano

en: Completed scan of “%s”
sl_SI: Preiskovanje »%s« je končano.

en: “%s” is not a valid folder
sl_SI: »%s« ni veljavna mapa
