baobab master - en to kk translation catalogue (76 entries)

en: Disk Usage Analyzer
kk: Диск қолдануын анализдеушісі

en: Check folder sizes and available disk space
kk: Бумалар өлшемдерін және дисктердегі қолжетерлік орынды тексеру

en: A simple application to keep your disk usage and available space under control.
kk: Диск қолданылуын және қолжетерлік диск орнын бақылауға арналған қарапайым қолданба.

en: Disk Usage Analyzer can scan specific folders, storage devices and online accounts. It provides both a tree and a graphical representation showing the size of each folder, making it easy to identify where disk space is wasted.
kk: Диск қолданылуын анализдеуші көрсетілген бумаларды, сақтаушы құрылғыларды және желілік тіркелгілерді сканерлей алады. Ол бір уақытта ағаш көрінісін және диск орны қайда қолданылғанын анықтауды ыңғайлы қылатын әр буманың өлшемі берілген графикалық көріністі көрсетеді.

en: Devices and Locations View
kk: Құрылғылар мен орындар көрінісі

en: Scan View
kk: Сканерлеу көрінісі

note: developer_name tag deprecated with Appstream 1.0
en: The GNOME Project
kk: GNOME жобасы

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: storage;space;cleanup;
kk: storage;space;cleanup;сақтауыш;орын;тазарту;

en: Excluded locations URIs
kk: Есепке алынбайтын орындар URI-лері

en: A list of URIs for locations to be excluded from scanning.
kk: Сканерлеуден тыс қалдыру үшін орналасулардың URI-лер тізімі.

en: Active Chart
kk: Белсенді график

en: Which type of chart should be displayed.
kk: Графиктің қай түрі көрсетілуі тиіс.

en: Window size
kk: Терезе өлшемі

en: The initial size of the window
kk: Терезенің бастапқы өлшемі

en: Window Maximized
kk: Терезе максималды етілген

en: Whether or not the window is maximized
kk: Терезе максималды етілген бе, жоқ па

[ctx: shortcut window]
en: General
kk: Жал_пы

[ctx: shortcut window]
en: Show help
kk: Көмекті көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Show / Hide primary menu
kk: Басты мәзірді көрсету/жасыру

[ctx: shortcut window]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтарын көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Show preferences
kk: Баптауларды көрсету

[ctx: shortcut window]
en: Scanning
kk: Сканерлеу

[ctx: shortcut window]
en: Scan folder
kk: Буманы сканерлеу

[ctx: shortcut window]
en: Rescan current location
kk: Ағымдағы орналасуды қайта сканерлеу

en: _Open Externally
kk: Сыртқы түрде _ашу

en: _Copy Path to Clipboard
kk: _Жолды алмасу буферіне көшіріп алу

en: Mo_ve to Trash
kk: Қоқ_ыс шелегіне тастау

en: Go to _Parent Folder
kk: Аталық бумасына ө_ту

en: Zoom _In
kk: Ү_лкейту

en: Zoom _Out
kk: Кі_шірейту

en: Folder
kk: Бума

en: Size
kk: Өлшемі

en: Contents
kk: Құрамасы

en: Modified
kk: Өзгертілген

en: This Device
kk: Бұл құрылғы

en: Remote Locations
kk: Қашықтағы орналасулар

en: Scan Folder…
kk: Буманы сканерлеу…

en: Clear Recent List
kk: Жуырдағылар тізімін тазарту

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Keyboard _Shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _About Disk Usage Analyzer
kk: Диск қолдануын анализдеушісі тур_алы

en: Devices & Locations
kk: Құрылғылар және орналасулар

en: Main Menu
kk: Басты мәзір

en: Results
kk: Нәтижелер

en: Rescan Current Location
kk: Ағымдағы орналасуды қайта сканерлеу

en: Files may take more space than shown
kk: Файлдар көрсетілгеннен көбірек орын алуы мүмкін

en: _Rings Chart
kk: Сақ_иналы график

en: _Treemap Chart
kk: _Ағаш тектес график

en: Locations to Ignore
kk: Елемеуге арналған орындар

en: Do not skip directories on different file systems. Ignored if DIRECTORY is not specified.
kk: Әр түрлі файлдық жүйелердегі бумаларды өткізіп жібермеу. DIRECTORY көрсетілмеген болса, елемейді.

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару және шығу

en: %d item | %d items
kk[0]: %d нәрсе

note: Translators: when the last modified time is unknown
en: Unknown
kk: Белгісіз

note: Translators: when the last modified time is today
en: Today
kk: Бүгін

note: Translators: when the last modified time is "days" days ago
en: %lu day | %lu days
kk[0]: %lu күн

note: Translators: when the last modified time is "months" months ago
en: %lu month | %lu months
kk[0]: %lu ай

note: Translators: when the last modified time is "years" years ago
en: %lu year | %lu years
kk[0]: %lu жыл

en: %s Total
kk: %s барлығы

en: %s Available
kk: %s қолжетерлік

note: useful for some remote mounts where we don't know the size but do have a usage figure
en: %s Used
kk: %s қолданылуда

en: Unmounted
kk: Тіркелмеген

en: Home Folder
kk: Үй бумасы

en: Computer
kk: Компьютер

note: The only activatable row is "Add location"
en: Select Location to Ignore
kk: Елемеу үшін орынды таңдау

en: _Add Location
kk: Орналасуды қо_су

en: Select Folder
kk: Буманы таңдау

en: Recursively analyze mount points
kk: Тіркеу нүктелерін рекурсивті анализдеу

en: Could not analyze volume
kk: Томды анализдеу мүмкін емес

en: Failed to open file
kk: Файлды ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to trash file
kk: Файлды қоқыс шелегіне тастау сәтсіз аяқталды

en: Could not scan folder
kk: Буманы сканерлеу мүмкін емес

en: Scan completed
kk: Сканерлеу аяқталды

en: Completed scan of “%s”
kk: "%s" бумасын сканерлеу аяқталды

en: “%s” is not a valid folder
kk: "%s" дұрыс бума емес
