baobab master - en to mjw translation catalogue (29 entries)

en: Check folder sizes and available disk space
mjw: Folder apun lapen disk space angse kelang

en: The GNOME Project
mjw: GNOME Project

en: %d item | %d items
mjw[0]: son %d
mjw[1]: son %d

note: Translators: when the last modified time is unknown
en: Unknown
mjw: Puthekthe

note: Translators: when the last modified time is today
en: Today
mjw: Pini

note: Translators: when the last modified time is "days" days ago
en: %lu day | %lu days
mjw[0]: %lu arni
mjw[1]: %lu arni

note: Translators: when the last modified time is "months" months ago
en: %lu month | %lu months
mjw[0]: %lu cheklo
mjw[1]: %lu cheklo

note: Translators: when the last modified time is "years" years ago
en: %lu year | %lu years
mjw[0]: %lu ningkan
mjw[1]: %lu ningkan

en: This Computer
mjw: Laso Computer

en: %s Total
mjw: Kadokawe %s

en: %s Available
mjw: Angse %s

note: useful for some remote mounts where we don't know the size but do have a usage figure
en: %s Used
mjw: Pleng tang %s

en: Unmounted
mjw: Ingpupe lang

en: Scan Folder…
mjw: Folder ke Scan…

en: _About Disk Usage Analyzer
mjw: Disk Usage Analyzer _Aputhak

en: _Open Folder
mjw: F_older Kangpu

en: Contents
mjw: Ason

en: Select Folder
mjw: Folder chongvai

en: A graphical tool to analyze disk usage.
mjw: Disk long kethap tang lapen angse kedo kelang phan.

en: Failed to open file
mjw: File ingpu un-eh

en: Devices & Locations
mjw: Computer

en: Could not scan folder “%s”
mjw: “%s” a folder scan un eh

en: Scan completed
mjw: Scan tanglo

note: || is_virtual_filesystem ()
en: “%s” is not a valid folder
mjw: “%s” ke folder kali bon

en: Could not analyze disk usage.
mjw: Disk usage lang noh

[ctx: shortcut window]
en: Scan folder
mjw: Folder ka scan

[ctx: shortcut window]
en: Show Keyboard Shortcuts
mjw: Keyboard Shortcuts paklang

en: Zoom _in
mjw: Pathe

en: Zoom _out
mjw: Pabi
