gnome-utils 2.15.1 - en to mg translation catalogue (46 entries)

en: Toolbar is Visible
mg: Miseho ny anjan'ny fitaovana

en: Whether any change to the home directory should be monitored.
mg: Mamaritra hoe tokony tantanana izay fanovana atao amin'ny laha-tahirin'ny fandraisana na tsia.

en: Whether the status bar at the bottom of main window should be visible.
mg: Mamaritra hoe tokony hiseho eo ambanin'ny fikandrana voalohany indrindra ny anjan'ny fivoarana na tsia.

en: Whether the toolbar should be visible in main window.
mg: Mamaritra hoe tokony hiseho eo amin'ny fikandrana voalohany indrindra ny anjan'ny fitaovana na tsia.

en: Scan Folder
mg: Zahavo ilay laha-tahiry

en: Scan _Filesystem
mg: Hizaha _rafi-drakitra

en: Scan a remote folder
mg: Mizaha laha-tahiry lavi-toerana iray

en: Stop scanning
mg: Ajanony ny fizahavana

en: _Contents
mg: _Mpiaty

en: _Edit
mg: _Ovay

en: _Help
mg: _Toro_làlana

en: _Toolbar
mg: _Anjan'ny fitaovana

en: _View
mg: _Jerena

en: Scanning...
mg: Mizaha...

en: Total filesystem capacity:
mg: tontalin'ny haben'ny rafi-drakitra:

en: used:
mg: ampiasaina:

en: available:
mg: misy:

note: set statusbar, percentage and allocated/normal size
en: Calculating percentage bars...
mg: Mikajy ny anjan'ny isan-jato...

en: Ready
mg: Vonona

en: contains hardlinks for:
mg: ahitana hardlinks ho an'ny:

en: Zoom in
mg: Zòma manalehibe

en: Zoom out
mg: Zòma mampihena

en: Cannot create pixbuf image!
mg: Tsy afaka mamorona dindo pixbuf!

en: Scan
mg: Zahavo

en: Device
mg: Periferika

en: Custom Location
mg: Toerana safidy

en: Public FTP
mg: FTP ho an'ny besinimaro

en: FTP (with login)
mg: FTP (mila teny fanalahidy)

en: Windows share
mg: Fifampizarana amin'ny Windows

en: Secure WebDAV (HTTPS)
mg: WebDAV (HTTPS) azo antoka

en: Please enter a name and try again.
mg: Manorata anarana dia andramo indray.

en: _Location (URI):
mg: _Toerana (URI):

en: _Server:
mg: _Mpizara:

en: Optional information:
mg: Laza safidy:

en: _Share:
mg: _Fifampizarana:

en: _Port:
mg: _Irika:

en: _Folder:
mg: _Laha-tahiry:

en: _User Name:
mg: Anaran'ny _mpampiasa:

en: _Domain Name:
mg: Anaran-do_mena:

en: Service _type:
mg: _Karazan-tsampan'asa:

en: Folder
mg: Laha-tahiry

en: Size
mg: Habe

en: Mo_ve to Trash
mg: _Alefaso anaty daba

en: There was an error displaying help.
mg: Nisy olana teo am-panehoana ireo toro-làlana.

en: The document does not exist.
mg: Tsy misy ilay tahirin-kevitra.

en: The folder does not exist.
mg: Tsy misy ilay laha-tahiry.
