bash 2.0 - en to af translation catalogue (15 entries)

en: %s: cannot create: %s
af: %s: kan nie %s skep nie

en: %s: readonly function
af: %s: leesalleen-funksie

en: %s: is a directory
af: %s: is 'n gids

en: %s: cannot execute binary file
af: %s: kan nie 'n binêre lêer uitvoer nie

en: %s: command not found
af: %s: bevel nie gevind nie

en: value too great for base
af: waarde te groot vir basis

en: Done
af: Klaar

en: Done(%d)
af: Klaar(%d)

en: Exit %d
af: Verlaat %d

en: Unknown status
af: Onbekende status

en: no job control in this shell
af: geen taakbeheer in hierdie dop nie

en: unknown
af: onbekend

en: syntax error
af: sintaksfout

en: I have no name!
af: Ek het nie 'n naam nie!

en: Bogus signal
af: Foutiewe sein
