bazaar - en to pl translation catalogue (624 entries)

en: Add, remove or update flatpak software on this computer
pl: Zarządzaj oprogramowaniem flatpak na tym komputerze

en: GTK;System;PackageManager;Discover;Flatpak;Software;Store;
pl: GTK;System;PackageManager;Discover;Flatpak;Software;Store;Marketplace;ZarządzanieOprogramowaniem;Odkryj;Odkrywaj;Odkrywca;Oprogramowanie;Sklep;Bazar;Sklepzaplikacjami;AppStore;Play;Aplikacja;Aplikacje;Rynek;Targ;Bazar;Giełda;Apki;Apka;Program;Pobieranie;Pobierz;Instalowanie;Instaluj;Instalacja;

en: New Window
pl: Nowe okno

en: Discover and manage applications
pl: Odkrywaj i zarządzaj aplikacjami

en: A fast and modern app store for Linux with a focus on discovering and installing Flatpak apps and addons, particularly from Flathub.
pl: Nowoczesny, szybki sklep z aplikacjami na Linuxa z naciskiem na odkrywanie oraz instalowanie aplikacji i dodatków z repozytoriów flatpak, głównie z Flathuba

en: Queue multiple installs and keep browsing
pl: Ustawiaj w kolejce kilka instalacji i nadal przeglądaj

en: Easily view app permissions
pl: Łatwo przeglądaj uprawnienia aplikacji

en: Sign in to Flathub to view and manage your favorites
pl: Zaloguj się do konta Flathub, aby zarządzać ulubionymi

en: Search apps directly from GNOME Shell
pl: Wyszukuj aplikacje prościutko z GNOME Shell

en: The home page displaying Flathub apps
pl: Widok domowy pokazujący aplikacje z Flathuba

en: Exhibit app page
pl: Strona aplikacji Exhibit

en: Library page
pl: Strona biblioteki

en: Search page
pl: Strona wyszukiwania

en: Category page
pl: Strona kategorii

en: Manage Add-Ons
pl: Zarządzaj dodatkami

en: Remove
pl: Usuń

en: Install
pl: Zainstaluj

en: Age Rating
pl: Próg wiekowy

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Cartoon Violence
pl: Kreskówkowa przemoc

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding cartoon violence
pl: Brak informacji o występowaniu kreskówkowej przemocy

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Fantasy Violence
pl: Fantastyczna przemoc

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding fantasy violence
pl: Brak informacji o występowaniu fantastycznej przemocy

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Realistic Violence
pl: Realistyczna przemoc

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding realistic violence
pl: Brak informacji o występowaniu realistycznej przemocy

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Violence Depicting Bloodshed
pl: Przemoc z ukazaniem krwawienia

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding bloodshed
pl: Brak informacji o występowaniu przemocy z krwawieniem

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexual Violence
pl: Przemoc seksualna

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sexual violence
pl: Brak informacji o występowaniu przemocy seksualnej

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Alcohol
pl: Alkohol

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to alcohol
pl: Brak informacji o występowaniu odniesień do alkoholu

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Narcotics
pl: Narkotyki

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to illicit drugs
pl: Brak informacji o występowaniu odniesień do narkotyków

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Tobacco
pl: Tytoń

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to tobacco products
pl: Brak informacji o występowaniu odniesień do tytoniu

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Nudity
pl: Nagość

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding nudity of any sort
pl: Brak informacji o występowaniu nagości

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexual Themes
pl: Motywy seksualne

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to or depictions of sexual nature
pl: Brak informacji o występowaniu odniesień lub przedstawień natury seksualnej

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Profanity
pl: Wulgaryzmy

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding profanity of any kind
pl: Brak informacji o występowaniu wulgaryzmów

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Inappropriate Humor
pl: Nieodpowiedni humor

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding inappropriate humor
pl: Brak informacji o występowaniu nieodpowiedniego humoru

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Discrimination
pl: Dyskryminacja

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding discriminatory language of any kind
pl: Brak informacji o występowaniu dyskryminacji

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Advertising
pl: Reklamy

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding advertising of any kind
pl: Brak informacji o występowaniu reklam

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Gambling
pl: Hazard

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding gambling of any kind
pl: Brak informacji o występowaniu hazardu

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Purchasing
pl: Zakupy

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding the ability to spend money
pl: Brak informacji o możliwości robienia zakupów

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Chat Between Users
pl: Rozmowy między użytkownikami

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding ways to chat with other users
pl: Brak informacji o możliwości rozmawiania z innymi użytkownikami

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Audio Chat Between Users
pl: Rozmowy głosowe między użytkownikami

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding ways to talk with other users
pl: Brak informacji o możliwości prowadzenia rozmów głosowych z innymi użytkownikami

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Contact Details
pl: Przekazywanie informacji kontaktowych

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of social network usernames or email addresses
pl: Brak informacji o przekazywaniu nazw użytkowników na portalach społecznościowych, czy też adresów e-mail

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Identifying Information
pl: Przekazywanie danych osobowych

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of user information with third parties
pl: Brak informacji o wysyłaniu osobom trzecim danych osobowych użytkowników

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Location Sharing
pl: Udostępnianie lokalizacji

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of physical location with other users
pl: Brak informacji o udostępnianiu lokalizacji użytkownika z innymi

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Prostitution
pl: Prostytucja

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to prostitution
pl: Brak informacji o występowaniu odniesień do prostytucji

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Adultery
pl: Cudzołóstwo

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to adultery
pl: Brak informacji o występowaniu odniesień do cudzołóstwa

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexualized Characters
pl: Seksualizowanie postacie

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sexualized characters
pl: Brak informacji o występowaniu seksualizowanych postaci

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Desecration
pl: Profanacja

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to desecration
pl: Brak informacji o występowaniu odniesień do profanacji

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Human Remains
pl: Zwłoki

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding visible dead human remains
pl: Brak informacji o występowaniu zwłok

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Slavery
pl: Niewolnictwo

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to slavery
pl: Brak informacji o występowaniu odniesień do niewolnictwa

en: Does not include references to drugs
pl: Nie zawiera odniesień do narkotyków

en: Does not include swearing, profanity, and other kinds of strong language
pl: Nie zawiera przekleństw, profanacji i innych rodzajów mocnego języka

en: Does not include ads or monetary transactions
pl: Nie zawiera reklam i możliwości wykonywania zakupów

en: Does not include sex or nudity
pl: Nie zawiera seksu i nagości

en: Does not include uncontrolled chat functionality
pl: Nie zawiera niekontrolowanej funkcji chatu

en: Does not include violence
pl: Nie zawiera przemocy

en: Drugs
pl: Używki

en: Strong Language
pl: Mocny język

en: Money
pl: Pieniądze

en: Social
pl: Społeczność

en: Violence
pl: Przemoc

[ctx: Age rating]
en: All
pl: 3+

en: %s has an unknown age rating
pl: Aplikacja %s nie posiada progu wiekowego

en: %s is suitable for everyone
pl: Aplikacja %s jest odpowiednia dla wszystkich

en: %s is suitable for young children
pl: Aplikacja %s jest odpowiednia dla młodszych dzieci

en: %s is suitable for children
pl: Aplikacja %s jest odpowiednia dla dzieci

en: %s is suitable for teenagers
pl: Aplikacja %s jest odpowiednia dla nastolatków

en: %s is suitable for adults
pl: Aplikacja %s jest odpowiednia dla dorosłych

en: %s is suitable for %s
pl: Aplikacja %s jest odpowiednia dla %s

en: Main Menu
pl: Menu główne

en: _Donate to Bazaar ❤️
pl: Przekaż _darowiznę ❤️

en: _Refresh
pl: _Odśwież

en: _Preferences
pl: _Preferencje

en: _Login With Flathub
pl: Za_loguj się do Flathub

en: _Manage Leftover User Data
pl: Zarządzaj pozostały_mi danymi

en: _Keyboard Shortcuts
pl: Skróty _klawiszowe

en: _About Bazaar
pl: O _aplikacji Bazaar

en: _Quit Bazaar
pl: _Zamknij Bazaar

en: System folder %s
pl: Folder systemowy %s

en: Home subfolder %s
pl: Podfolder katalogu domowego %s

en: Host system folders
pl: Foldery systemu hostowego

en: Host system configuration from /etc
pl: Konfiguracja systemu hostowego z /etc

en: Desktop subfolder %s
pl: Podfolder pulpitu %s

en: Desktop folder
pl: Folder pulpitu

en: Documents subfolder %s
pl: Podfolder dokumentów %s

en: Documents folder
pl: Folder dokumentów

en: Music subfolder %s
pl: Podfolder muzyki %s

en: Music folder
pl: Folder muzyki

en: Pictures subfolder %s
pl: Podfolder obrazów %s

en: Pictures folder
pl: Folder obrazów

en: Public Share subfolder %s
pl: Podfolder publicznego udostępniania %s

en: Public Share folder
pl: Folder publicznego udostępniania

en: Videos subfolder %s
pl: Podfolder filmów %s

en: Videos folder
pl: Folder filmów

en: Templates subfolder %s
pl: Podfolder szablonów %s

en: Templates folder
pl: Folder szablonów

en: User cache subfolder %s
pl: Podfolder pamięci podręcznej użytkownika %s

en: User cache folder
pl: Folder pamięci podręcznej

en: User configuration subfolder %s
pl: Podfolder konfiguracji użytkownika %s

en: User configuration folder
pl: Folder konfiguracji użytkownika

en: User data subfolder %s
pl: Podfolder danych użytkownika %s

en: User data folder
pl: Folder danych użytkownika

en: User runtime subfolder %s
pl: Podfolder bibliotek użytkownika %s

en: User runtime folder
pl: Folder bibliotek użytkownika

en: Filesystem access to %s
pl: Dostęp systemu plików do %s

en: Unknown filesystem path
pl: Nieznana ścieżka systemu plików

en: Download Size
pl: Rozmiar do pobrania

en: Amount to download from the internet
pl: Ilość do pobrania z internetu

en: Installed Size
pl: Rozmiar po instalacji

en: Size on Disk
pl: Rozmiar na dysku

en: Open user data folder
pl: Otwórz folder danych użytkownika

en: User Data Size
pl: Rozmiar danych użytkownika

en: Caches, settings, and other app data
pl: Pamięć podręczna, ustawienia i inne dane aplikacji

en: Installed Runtime Size
pl: Rozmiar bibliotek po instalacji

en: Runtime Download Size
pl: Rozmiar bibliotek do pobrania

en: Verified
pl: Zweryfikowane

note: Translators: As in 'The app is installed'.
en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Show All
pl: Pokaż wszystkie

en: All "%s"
pl: Wszystkie aplikacje dot. "%s"

en: %d Applications
pl: %d aplikacji

en: The Bazaar Contributors
pl: Kontrybutorzy Bazaaru

en: Special Thanks
pl: Specjalne podziękowania

en: Logged Out Successfully!
pl: Wylogowano pomyślnie!

en: Performing setup…
pl: Konfigurowanie…

en: Set Up System Flathub?
pl: Skonfigurować Flathub systemowo?

en: The system Flathub remote is not set up. Bazaar requires Flathub to be configured on the system Flatpak installation to browse and install applications.
    
    You can still use Bazaar to browse and remove already installed apps.
pl: Repozytorium Flathuba na poziomie systemu nie jest skonfigurowane. Bazaar wymaga Flathuba skonfigurowanego na systemowej instalacji Flatpaka, aby móc przeglądać oraz instalować aplikacje.
    
    Nadal możesz używać Bazaaru do przeglądania i usuwania już zainstalowanych aplikacji.

en: Set Up Flathub?
pl: Skonfigurować Flathub?

en: Flathub is not set up on this system. You will not be able to browse and install applications in Bazaar if its unavailable.
    
    You can still use Bazaar to browse and remove already installed apps.
pl: Flathub nie jest skonfigurowany na tym urządzeniu. Nie będziesz mógł przeglądać i instalować aplikacji w Bazaarze, jeśli jest niedostępny.
    
    Nadal możesz używać Bazaaru do przeglądania i usuwania już zainstalowanych aplikacji.

en: Later
pl: Później

en: Set Up Flathub
pl: Skonfiguruj Flathub

en: A backend error occurred
pl: Wystąpił błąd w backendzie

en: Refreshing…
pl: Odświeżanie…

en: Loading %d apps…
pl: Ładowanie %d aplikacji…

en: Checking for updates…
pl: Sprawdzanie dostępności aktualizacji…

en: Failed to open .flatpakref
pl: Otwieranie pliku .flatpakref nie powiodło się

en: An initialization error occurred
pl: Wystąpił błąd inicjalizacji

en: Failed to check for updates
pl: Sprawdzanie dostępności aktualizacji nie powiodło się

en: Could not find app
pl: Nie można znaleźć aplikacji

en: Writing to cache…
pl: Zapisywanie do pamięci podręcznej…

[ctx: Project URL Type]
en: Flathub Page
pl: Strona Flathub

[ctx: Project URL Type]
en: Project Website
pl: Strona projektu

[ctx: Project URL Type]
en: Help
pl: Pomoc

[ctx: Project URL Type]
en: Donate
pl: Przekaż darowiznę

[ctx: Project URL Type]
en: Translate
pl: Tłumacz

[ctx: Project URL Type]
en: Contact
pl: Skontaktuj się

[ctx: Project URL Type]
en: Source Code
pl: Kod źródłowy

[ctx: Project URL Type]
en: Contribute
pl: Miej wkład

en: Empty
pl: Puste

en: No Curation
pl: Brak polecanych

en: There is no curation information provided on this system. You can still browse applications on Flathub
pl: Plik konfiguracji polecanych nie jest dostępny na tym systemie. Możesz nadal przeglądać aplikacje na Flathubie.

en: Browse Flathub
pl: Przeglądaj Flathub'a

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Not Verified
pl: Nie zweryfikowane

en: Developer information not available.
pl: Informacja o twórcy jest nie dostępna

en: The ownership of the %s app ID has not been verified and it may be a community package.
pl: Własność identyfikatora aplikacji %s nie została zweryfikowana i może być pakietem zbudowanym przez społeczność.

en: The ownership of the %s app ID has been manually verified by the Flathub team.
pl: Własność identyfikatora aplikacji %s została zweryfikowana ręcznie przez zespół Flathub

en: The ownership of the %1$s app ID has been verified by <b>%2$s</b> on <b>%3$s</b>.
pl: Własność identyfikatora aplikacji %1$s została zweryfikowana przez <b>%2$s</b> na <b>%s</b>.

en: The ownership of the %1$s app ID has been verified using %2$s.
pl: Własność identyfikatora aplikacji %1$s została zweryfikowana przy użyciu %2$s.

en: The ownership of the %s app ID has been verified.
pl: Własność identyfikatora aplikacji %s została zweryfikowana.

en: Full Release Notes
pl: Pełne notatki o wydaniu

en: This release was made possible by users like you!
pl: To wydanie było możliwe dzięki użytkownikom takim jak ty!

en: I love making Bazaar, but I cannot do it alone. Help support further development by donating on Ko-Fi.
pl: Kocham tworzyć Bazaar, lecz nie mogę robić tego bez niczyjej pomocy. Wspomóż dalszy rozwój aplikacji, przekazując darowiznę na Ko-Fi.

en: Donate to Bazaar
pl: Wesprzyj Bazaar

note: Translators: the %s format specifier will be something along the lines of "0.7.6" etc
en: What's New in %s?
pl: Co nowego w wersji %s?

note: Translators: this is a release date label, like "Released February 9, 2026"
en: Released %B %-e, %Y
pl: Wydano %-e %B, %Y

en: Choose an Installation
pl: Wybierz instalację

en: You have multiple versions of this app installed. Which one would you like to proceed with?
pl: Masz zainstalowanych kilka wersji tej aplikacji. Z którą chciałbyś kontynuować?

en: Cancel
pl: Anuluj

en: For This User Only
pl: Tylko dla tego użytkownika

en: this user
pl: ten użytkownik

en: all users
pl: wszyscy użytkownicy

en: Details
pl: Szczegóły

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copied!
pl: Skopiowano!

en: Failed to update favorite
pl: Aktualizacja polubienia się nie powiodła

en: Log in with Flathub to manage favorites
pl: Zaloguj się do konta Flathub, aby zarządzać ulubionymi

en: Log In
pl: Zaloguj

en: Favorite Count
pl: Liczba polubień

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Failed to remove favorite
pl: Usunięcie z ulubionych się nie powiodło

en: Support This Application
pl: Wesprzyj tą aplikację

en: Remove From Favorites
pl: Usuń z ulubionych

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Install All
pl: Zainstaluj wszystkie

en: Open App Library
pl: Otwórz bibliotekę aplikacji

en: Loading
pl: Ładowanie

en: No Favorites
pl: Brak ulubionych

en: Applications you mark as favorite will appear here
pl: Aplikacje, które oznaczysz jako ulubione będą się tutaj ukazywać

en: Previous
pl: Wstecz

en: Next
pl: Dalej

en: App of the Day
pl: Aplikacja dnia

en: Editing
pl: Edytowanie

en: Mixer
pl: Mikser

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Music
pl: Muzyka

en: Player
pl: Gracz

en: Recorder
pl: Nagrywarka

en: Sequencer
pl: Sekwencer

en: TV
pl: Telewizja

en: Emulation
pl: Emulacja

en: Action
pl: Akcja

en: Adventure
pl: Przygoda

en: Arcade
pl: Automatowe

en: Blocks
pl: Klocki

en: Board
pl: Planszówki

en: Card
pl: Karciane

en: Kids
pl: Dla dzieci

en: Logic
pl: Logiczne

en: Role Playing
pl: RPG

en: Shooter
pl: Strzelanki

en: Simulation
pl: Symulacja

en: Sports
pl: Sporty

en: Strategy
pl: Strategiczne

en: Audio & Video
pl: Audio i wideo

en: Media
pl: Multimedia

en: More Audio & Video
pl: Więcej aplikacji multimedialnych

en: Developer Tools
pl: Narzędzia programistyczne

en: Develop
pl: Programowanie

en: More Developer Tools
pl: Więcej narzędzi programistycznych

en: Education
pl: Edukacja

en: Learn
pl: Ucz się

en: More Education
pl: Więcej aplikacji dot. edukacji

en: Gaming
pl: Gry

en: Play
pl: Graj

en: More Gaming
pl: Więcej gier

en: Graphics & Photography
pl: Grafika i fotografia

en: Create
pl: Twórz

en: More Graphics & Photography
pl: Więcej aplikacji dot. grafiki i fotografii

en: Networking
pl: Narzędzia sieciowe

en: More Networking
pl: Więcej narzędzi sieciowych

en: Productivity
pl: Produktywność

en: Work
pl: Pracuj

en: More Productivity
pl: Więcej aplikacji dot. produktywności

en: Science
pl: Nauka

en: More Science
pl: Więcej aplikacji dot. nauki

en: More System
pl: Więcej aplikacji dot. systemu

en: Utilities
pl: Narzędzia

en: Tools
pl: Narzędzia

en: More Utilities
pl: Więcej narzędzi

en: Trending
pl: Trendujące

en: More Trending
pl: Więcej trendujących

en: Popular
pl: Popularne

en: More Popular
pl: Więcej popularnych

en: Recently Added
pl: Niedawno dodane

en: New
pl: Nowe

en: More New
pl: Więcej nowych

en: Recently Updated
pl: Niedawno zaktualizowane

en: Updated
pl: Zaktualizowane

en: More Updated
pl: Więcej zaktualizowanych

en: Mobile
pl: Mobilne

en: More Mobile
pl: Więcej mobilnych

en: More Adwaita
pl: Więcej aplikacji Adwaita

en: KDE Apps
pl: Od KDE

en: More KDE Apps
pl: Więcej aplikacji od KDE

en: Flathub Not Added
pl: Flathub nie został dodany

en: The Flathub remote was not found on any of your Flatpak installations
pl: Nie znaleziono Flathuba na żadnej z twoich instalacji flatpaka.

en: Flathub returned an error
pl: Flathub zwrócił błąd

en: Retry Flathub Connection
pl: Spróbuj ponownie połączyć się z Flathub

en: Flathub Unavailable
pl: Flathub jest niedostępny

en: We could not connect to Flathub. You can still manage and search for applications.
pl: Nie mogliśmy się połączyć z Flathub. Nadal możesz wyszukiwać i zarządzać aplikacjami.

en: Search Apps
pl: Wyszukuj aplikacji

en: On the Go
pl: W biegu

en: Apps for your Linux phones and tablets
pl: Aplikacje na twoje urządzenia mobilne z Linuxem

en: More Mobile Apps
pl: Więcej aplikacji mobilnych

en: We​ ♥​ Games
pl: My ♥ gry

en: Games and apps to run your favorite titles
pl: Gry i aplikacje do uruchamiania twoich ulubionych pozycji

en: More Games
pl: Więcej gier

en: No Results
pl: Brak wyników

en: Try a different search query
pl: Spróbuj wyszukać coś innego

en: Content
pl: Zawartość

en: Installing .flatpak bundles is not yet supported
pl: Instalowanie pakietów .flatpak nie jest jeszcze wspierane

en: _Support
pl: We_sprzyj

en: Downloads/Month
pl: Pobrań/m-c

en: Stopped Receiving Core Updates
pl: Nie otrzymuje podstawowych aktualizacji

en: This app uses a runtime that no longer receives updates or security fixes. It may become unsafe to use.
pl: Ta aplikacja wykorzystuje bibliotekę, która już nie otrzymuje aktualizacji lub poprawek zabezpieczeń. Może się stać niebezpieczna.

en: Trash Data
pl: Przenieś dane do kosza

en: Tags:
pl: Identyfikatory:

note: Translators: M is the suffix for millions
en: %.*fM
pl: %.*f mln

note: Translators: K is the suffix for thousands
en: %.*fK
pl: %.*f tys.

en: %d downloads in the last month
pl: %'d pobrań w ciągu zeszłego miesiąca

en: N/A
pl: Niedostępne

en: +%s runtime
pl: +%s bibliotek

en: Download
pl: Rozmiar do pobrania

en: Size information unavailable
pl: Informacja o rozmiarze jest nie dostępna

en: Download size of %s
pl: Rozmiar do pobrania %s

en: All Ages
pl: Próg wiekowy

en: Age rating information unavailable
pl: Informacja o progu wiekowym jest nie dostępna

en: Suitable for all ages
pl: Odpowiednie od 3 lat

en: Suitable for ages %d and up
pl: Odpowiednie od %d lat

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Free software licensed under %s
pl: Wolne oprogramowanie pod licencją %s

en: Free software
pl: Wolne oprogramowanie

en: Proprietary Software
pl: Oprogramowanie własnościowe

en: Special License: %s
pl: Licencja specjalna: %s

en: Free
pl: Wolne

en: Proprietary
pl: Własnościowe

en: Special License
pl: Licencja specjalna

en: Adaptive
pl: Na różne
    urządzenia

en: Desktop Only
pl: Tylko na
    komputery

en: Works on desktop, tablets, and phones
pl: Działa na komputerach, tabletach i telefonach

en: May not work on mobile devices
pl: Może nie działać na urządzeniach mobilnych

en: No URL
pl: Brak adresu URL

en: This application has a FLOSS license, meaning the source code can be audited for safety.
pl: Ta aplikacja ma licencję FLOSS — oznacza to, że jej kod źródłowy może być audytowany pod kątem bezpieczeństwa.

en: This application has a proprietary license, meaning the source code is developed privately and cannot be audited by an independent third party.
pl: Ta aplikacja ma licencję własnościową — oznacza to, że jej kod źródłowy jest tworzony prywatnie i niezależne osoby trzecie nie mogą go audytować.

en: More Apps
pl: Więcej aplikacji

en: More Apps by %s
pl: Więcej aplikacji od %s

en: Other Apps by this Developer
pl: Inne aplikacje od tego twórcy

en: Other Apps by %s
pl: Inne aplikacje od %s

en: %s is not installed, but it still has <b>%s</b> of data present.
pl: Aplikacja %s nie jest zainstalowana, lecz nadal ma <b>%s</b> obecnych danych.

en: Safe
pl: Bezpieczna

en: Low Risk
pl: Niskie ryzyko

en: Medium Risk
pl: Średnie ryzyko

en: High Risk
pl: Wysokie ryzyko

en: Other Apps
pl: Inne aplikacje

en: %d Application | %d Applications
pl[0]: %d aplikacja
pl[1]: %d aplikacje
pl[2]: %d aplikacji

en: Show Less
pl: Pokaż mniej

en: Show More
pl: Pokaż więcej

en: Hardware Support
pl: Wsparcie sprzętu

en: Keyboard support
pl: Wsparcie klawiatury

en: Requires keyboards
pl: Wymaga posiadania klawiatury

en: Recommends keyboards
pl: Zaleca posiadanie klawiatury

en: Supports keyboards
pl: Wspiera klawiaturę

en: Unknown support for keyboards
pl: Wsparcie klawiatur jest nieznane

en: Mouse support
pl: Wsparcie myszki

en: Requires mice or pointing devices
pl: Wymaga myszki lub innego urządzenia wskazującego

en: Recommends mice or pointing devices
pl: Zaleca korzystanie z myszki lub innego urządzenia wskazującego

en: Supports mice or pointing devices
pl: Wspiera myszki i inne urządzenia wskazujące

en: Unknown support for mice or pointing devices
pl: Wsparcie myszek i innych urządzeń wskazujących jest nieznane

en: Touchscreen support
pl: Wsparcie ekranów dotykowych

en: Requires touchscreens
pl: Wymaga ekranu dotykowego

en: Recommends touchscreens
pl: Zaleca korzystanie z ekranu dotykowego

en: Supports touchscreens
pl: Wspira ekrany dotykowe

en: Unknown support for touchscreens
pl: Wsparcie ekranów dotykowych jest nieznane

en: Mobile support
pl: Wsparcie urządzeń mobilnych

en: Works on mobile devices
pl: Działa na urządzeniach mobilnych

en: May not work well on mobile devices
pl: Może nie działać najlepiej na urządzeniach mobilnych

en: Desktop support
pl: Wsparcie komputerów

en: Works well on large screens
pl: Doskonale działa na dużych ekranach

en: %s works best on specific hardware
pl: Aplikacja %s działa najlepiej na konkretnym sprzęcie

en: %s works on most devices
pl: Aplikacja %s działa na większości urządzeń

en: Download & Install Application
pl: Pobierz i zainstaluj aplikację

en: _Install
pl: Za_instaluj

en: _Open
pl: _Otwórz

en: Uninstall Application
pl: Odinstaluj aplikację

en: _Remove
pl: _Usuń

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Stopped Receiving Updates
pl: Zatrzymano otrzymywanie wystąpień

en: Search installed apps
pl: Wyszukuj zainstalowanych aplikacji

en: Clear search
pl: Wyczyść wyszukiwanie

en: No Apps Found
pl: Nie znaleziono aplikacji

note: Translators: .
en: Library
pl: Biblioteka

en: Pending Updates
pl: Aktualizacje w toku

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Recently Uninstalled
pl: Niedawno odinstalowane

en: Clear Finished Tasks
pl: Wyczyść zakończone zadania

en: Installed Apps
pl: Zainstalowane aplikacje

en: Sort By
pl: Sortuj wg

en: Name
pl: Nazwa

en: Size
pl: Rozmiar

en: No matches found for "%s" in the list of installed apps
pl: Brak wyników dla "%s" na liście zainstalowanych aplikacji

en: %u Available Update | %u Available Updates
pl[0]: %u aktualizacja dostępna
pl[1]: %u aktualizacje dostępne
pl[2]: %u aktualizacji dostępnych

en: Get Involved
pl: Miej wkład

en: Unknown License
pl: Nieznana licencja

en: Community Built
pl: Stworzone przez społeczność

en: This app is developed in the open by an international community.
    
    You can participate and help make it even better.
pl: Ta aplikacja jest tworzona jako wolna przez międzynarodową społeczność.
    
    Możesz mieć wkład w proces tworzenia i ulepszania jej.

en: The license of this app is not known
pl: Licencja tej aplikacji jest nieznana.

en: This app is developed in the open by an international community, and released under the %s license.
    
    You can participate and help make it even better.
pl: Ta aplikacja jest tworzona jako wolna przez międzynarodową społeczność i jest wydawana z licencją %s.
    
    Możesz mieć wkład w ulepszaniu jej.

en: This app is not developed in the open, so only its developers know how it works. It may be insecure in ways that are hard to detect, and it may change without oversight.
    
    You may or may not be able to contribute to this app.
pl: Ta aplikacja nie jest tworzona jako wolna, zatem tylko jej twórcy wiedzą jak działa. Może być niewykrywalnie niebezpieczna, oraz zmieniać się bez ostrzeżenia.
    
    Nie będziesz mógł mieć wkładu w procesie tworzenia tej aplikacji.

en: This app is developed under the special license %s.
    
    You may or may not be able to contribute to this app.
pl: Ta aplikacja jest tworzona i wydawana pod licencją specjalną %s
    
    Nie wiemy, czy będziesz mógł mieć wkładu w procesie tworzenia jej.

en: Connect to Flathub
pl: Połącz z Flathub

en: Something Went Wrong
pl: Coś poszło nie tak

en: Connect your Flathub account to Bazaar to manage your favorited apps.
pl: Zaloguj się swoim kontem Flathub w Bazaarze, aby zarządzać swoimi ulubionymi aplikacjami.

en: Finish
pl: Zakończ

en: Hello, %s!
pl: Cześć, %s!

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Network connection is metered — automatic store data refresh is paused
pl: Wykryto taryfowe połączenie internetowe - zatrzymano automatyczną synchronizację danych sklepowych

en: Refresh Manually
pl: Odśwież ręcznie

en: Content Filters
pl: Filtry zawartości

en: Free Software Only
pl: Tylko wolne oprogramowanie

en: Hide proprietary applications when browsing and searching
pl: Ukrywaj aplikacje własnościowe podczas przeglądania i wyszukiwania

en: Flathub Results Only
pl: Tylko wyniki z Flathuba

en: Limit search and browse results to applications only available on Flathub
pl: Limituj wyniki wyszukiwania i przeglądania, tak aby pokazywać tylko aplikacje dostępne na Flathubie

en: Verified Results Only
pl: Tylko zweryfikowane wyniki

en: Hide results that are not verified on Flathub
pl: Ukrywaj niezweryfikowane aplikacje

en: Hide EOL Apps
pl: Ukrywaj aplikacje z brakiem wsparcia

en: Hide apps which are no longer supported by their developers
pl: Ukrywaj aplikacje nie otrzymujące już aktualizacji od swoich twórców

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Delay Search Results
pl: Opóźniaj wyniki wyszukiwania

en: Improve results performance by debouncing search terms
pl: Ulepsz wydajność wyszukiwania opóźniając wyniki

en: Progress Bar
pl: Pasek postępu

en: Choose a theme for the progress bar!
pl: Wybierz motyw paska postępu!

en: Vertical Stripes
pl: Pionowe paski

en: Display flag colors from left to right
pl: Wyświetlaj kolory flag od lewej do prawej

en: Accent Color
pl: Kolor akcentowy

en: Pride Colors
pl: Kolory dumy

en: Lesbian Pride Colors
pl: Kolory dumy lesbijek

en: Male Homosexual Pride Colors
pl: Kolory dumy mężczyzn homoseksualnych

en: Transgender Pride Colors
pl: Kolory dumy osób transpłciowych

en: Nonbinary Pride Colors
pl: Kolory dumy osób niebinarnych

en: Bisexual Pride Colors
pl: Kolory dumy osób biseksualnych

en: Asexual Pride Colors
pl: Kolory dumy osób aseksualnych

en: Pansexual Pride Colors
pl: Kolory dumy osób panseksualnych

en: Aromantic Pride Colors
pl: Kolory dumy osób aromantycznych

en: Genderfluid Pride Colors
pl: Kolory dumy osób genderfluidalnych

en: Polysexual Pride Colors
pl: Kolory dumy osób polyseksualnych

en: Omnisexual Pride Colors
pl: Kolory dumy osób omniseksualnych

en: Aroace Pride Colors
pl: Kolory dumy osób aromantyczno-seksualnych

en: Agender Pride Colors
pl: Kolory dumy osób bezpłciowych

en: Genderqueer Pride Colors
pl: Kolory dumy osób genderqueerowych

en: Intersex Pride Colors
pl: Kolory dumy osób interseksualnych

en: Demigender Pride Colors
pl: Kolory dumy osób półpłciowych

en: Biromantic Pride Colors
pl: Kolory dumy osób biomantycznych

en: Disability Pride Colors
pl: Kolory dumy osób niepełnosprawnych

en: Femboy Pride Colors
pl: Kolory dumy fembojów

en: Neutrois Pride Colors
pl: Kolory dumy osób neutroidalnych

en: Version History
pl: Historia wersji

en: _Version History
pl: Historia _wersji

note: Translators: something happened less than a day ago
en: Today
pl: Dzisiaj

note: Translators: something happened more than a day ago but less than 2 days ago
en: Yesterday
pl: Wczoraj

note: Translators: something happened days ago
en: %d day ago | %d days ago
pl[0]: %d dzień temu
pl[1]: %d dni temu
pl[2]: %d dni temu

note: Translators: something happened weeks ago
en: %d week ago | %d weeks ago
pl[0]: %d tydzień temu
pl[1]: %d tygodnie temu
pl[2]: %d tygodni temu

note: Translators: something happened months ago
en: %d month ago | %d months ago
pl[0]: %d miesiąc temu
pl[1]: %d miesiące temu
pl[2]: %d miesięcy temu

note: Translators: something happened years ago
en: %d year ago | %d years ago
pl[0]: %d rok temu
pl[1]: %d lata temu
pl[2]: %d lat temu

en: Version %s
pl: Wersja %s

en: No details for this release
pl: Brak szczegółów dla tego wydania

en: Get More Information
pl: Dowiedz się więcej

en: Get
pl: Pobierz

en: Open
pl: Otwórz

en: Unknown Permissions
pl: Nieznane uprawnienia

en: Permissions are missing for this app.
pl: Brakuje uprawnień tej aplikacji.

en: No Permissions
pl: Brak uprawnień

en: App is fully sandboxed
pl: Aplikacja jest w pełni uruchamiana w środowisku piaskownicy

en: Network Access
pl: Dostęp do sieci

en: Can access the internet
pl: Ma dostęp do internetu

en: No Network Access
pl: Nie potrzebuje internetu

en: Cannot access the internet
pl: Nie ma dostępu do internetu

en: User Device Access
pl: Dostęp do urządzeń użytkownika

en: Can access devices such as webcams or gaming controllers
pl: Może uzyskać dostęp do urządzeń takich jak kamerki internetowe i kontrolery do gier

en: No User Device Access
pl: Brak dostępu do urządzeń użytkownika

en: Cannot access devices such as webcams or gaming controllers
pl: Nie może uzyskać dostęp do urządzeń takich jak kamerki internetowe i kontrolery do gier

en: Input Device Access
pl: Dostęp do urządzeń wprowadzania

en: Can access input devices
pl: Ma dostęp do urządzeń wprowadzania

en: Microphone Access and Audio Playback
pl: Dostęp do mikrofonu i odtwarzania dźwięku

en: Can listen using microphones and play audio without asking permission
pl: Może słuchać przy użyciu mikrofonów i odtwarzać dźwięk bez proszenia o pozwolenie

en: System Device Access
pl: Dostęp do urządzeń systemowych

en: Can access system devices which require elevated permissions
pl: Może uzyskać dostęp do urządzeń systemowych, które wymagają wysokich uprawnień

en: Screen Contents Access
pl: Dostęp do zawartości ekranu

en: Can access the contents of the screen or other windows
pl: Ma dostęp do zawartości ekranu i innych okien

en: Legacy Windowing System
pl: Przestarzały system okien

en: Always uses a legacy windowing system (X11)
pl: Zawsze wykorzystuje przestarzały system okien (X11)

en: Arbitrary Permissions
pl: Samowolne uprawnienia

en: Can acquire arbitrary permissions
pl: Może uzyskać samowolne uprawnienia

en: User Settings
pl: Ustawienia użytkownika

en: Can access and change user settings
pl: Ma dostęp do ustawień użytkownika i może je zmieniać

en: Full File System Read/Write Access
pl: Pełny dostęp do systemu plików

en: Can read and write all data on the file system
pl: Może odczytywać i zapisywać wszystkie dane na systemie plików

en: Home Folder Read/Write Access
pl: Dostęp do katalogu domowego

en: Can read and write all data in your home directory
pl: Może odczytywać i zapisywać wszystkie dane w twoim katalogu domowym

en: Full File System Read Access
pl: Pełny dostęp do odczytu systemu plików

en: Can read all data on the file system
pl: Może odczytywać wszystkie dane na systemie plików

en: Home Folder Read Access
pl: Dostęp do odczytu katalogu domowego

en: Can read all data in your home directory
pl: Może odczytywać dane w twoim katalogu domowym

en: Download Folder Read/Write Access
pl: Dostęp do folderu pobranych

en: Can read and write all data in your downloads directory
pl: Może odczytywać i zapisywać wszystkie dane w twoim folderze pobranych

en: Download Folder Read Access
pl: Dostęp do odczytu folderu pobranych

en: Can read all data in your downloads directory
pl: Może odczytywać dane w twoim folderze pobranych

en: Can read and write all data in the directory
pl: Może odczytywać i zapisywać wszystkie dane w katalogu

en: Can read all data in the directory
pl: Może odczytywać wszystkie dane w katalogu

en: No File System Access
pl: Brak dostępu do systemu plików

en: Cannot access the file system at all
pl: Absolutnie nie ma dostępu do systemu plików

en: Uses System Services
pl: Wykorzystuje usługi systemowe

en: Can request data from non-portal system services
pl: Może prosić o dane z poza-portalowych usług systemowych

en: Uses Session Services
pl: Usługi sesji użytkownika

en: Can request data from non-portal session services
pl: Może prosić o dane z poza-portalowych usług

en: No Service Access
pl: Brak dostępu do usług

en: Cannot access non-portal session or system services at all
pl: Absolutnie nie ma dostępu do usług systemowych, ani sesji

en: Verified App Developer
pl: Zweryfikowany twórca aplikacji

en: The developer of this app has been verified to be who they say they are
pl: Twórca tej aplikacji został zweryfikowany pod względem czy są kim za kogo się uważają

en: Proprietary Code
pl: Własnościowy kod

en: The source code is not public, so it cannot be independently audited and might be unsafe
pl: Kod źródłowy nie jest publiczny, więc nie może być niezależnie audytowany, co sprawia, że aplikacja może być niebezpieczna

en: Auditable Code
pl: Audytowalny

en: The source code is public and can be independently audited, which makes the app more likely to be safe
pl: Kod źródłowy jest publiczny i może być niezależnie audytowany, co sprawia, że aplikacja jest raczej bardziej bezpieczna

en: Use the %s System Service
pl: Korzysta z usługi systemowej %s

en: Use the %s Session Service
pl: Korzysta z usługi sesji %s

en: Use the %s Service
pl: Korzysta z usługi %s

en: Can see the non-portal service
pl: Może widzieć poza-portalowe usługi

en: Can talk to the non-portal service
pl: Może rozmawiać z poza-portalowymi usługami

en: Can own the non-portal service
pl: Może posiadać poza-portalowe usługi

en: Global Menu Integration
pl: Integracja z globalnym menu

en: Can display its menus in a global menu bar
pl: Może wyświetlać swoje menu w globalnym pasku menu

en: KDE Settings Integration
pl: Integracja z ustawieniami KDE

en: Can detect when KDE desktop settings change
pl: Może wykryć kiedy ustawienia pulpitu KDE się zmieniają

en: KDE Global Settings
pl: Globalne ustawienia KDE

en: Can read KDE desktop preferences like fonts and colors
pl: Może odczytywać preferencje pulpitu KDE, rzeczy jak czcionki i kolory

en: Secret Storage Service
pl: Usługa tajemnej pamięci

en: Can store and retrieve its own passwords using the system keyring
pl: Może przechowywać i otrzymywać swoje hasła korzystając z systemowego pęku kluczy

en: Desktop Notifications Service
pl: Usługa powiadomień pulpitowych

en: Can send desktop notifications
pl: Może wysyłać powiadomienia pulpitowe

en: System Tray Integration
pl: Integracja z zasobnikiem systemowym

en: Can display an icon in the system tray
pl: Może wyświetlać ikonę w zasobniku systemowym

en: KDE Connect Integration
pl: Integracja z KDE Connect

en: Can interact with devices paired via KDE Connect
pl: Może komunikować się z urządzeniami połączonymi przez KDE Connect

en: Safety
pl: Bezpieczeństwo

en: License
pl: Licencja

en: App ID
pl: Identyfikator aplikacji

en: This app uses an outdated version of the software platform (SDK) and might contain bugs or security vulnerabilities which will not be fixed.
pl: Ta aplikacja wykorzystuje przestarzałą wersję środowiska programowania (SDK) i może zawierać błędy i luki bezpieczeństwa, które nie zostaną naprawione.

en: %s is Safe
pl: Aplikacja %s jest bezpieczna

en: %s has no Unsafe Permissions
pl: Aplikacja %s nie posiada niebezpiecznych uprawnień

en: %s is Probably Safe
pl: Aplikacja %s jest prawdopodobnie bezpieczna

en: %s is Possibly Unsafe
pl: Aplikacja %s jest prawdopodobnie niebezpieczna

en: %s is Unsafe
pl: Aplikacja %s jest niebezpieczna

en: Screenshots
pl: Zrzuty ekranu

en: Previous Screenshot
pl: Wstecz

en: Next Screenshot
pl: Dalej

en: Copy Image
pl: Kopiuj obraz

en: Reset View
pl: Zresetuj widok

en: Zoom Out
pl: Oddal

en: Zoom In
pl: Przybliż

en: Screenshots Carousel
pl: Karuzela zrzutów ekranu

en: Open Screenshot Viewer
pl: Otwórz przeglądarkę zrzutów ekranu

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Video
pl: Filmy

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Office
pl: Biuro

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Calendar
pl: Kalendarz

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Messaging
pl: Komunikatory

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Paint
pl: Rysowanie

en: Search Apps, Games, Software
pl: Wyszukuj aplikacje, gry i oprogramowanie

en: Clear Search
pl: Wyczyść wyszukiwanie

en: Categories Unavailable
pl: Kategorie są niedostępne

en: Search for apps using the search bar above.
pl: Wyszukuj aplikacje korzystając z powyższego paska wyszukiwania

en: Browse Categories
pl: Przeglądaj kategorie

en: No Applications Found
pl: Nie znaleziono aplikacji

en: No results found for "%s" in Flathub
pl: Brak wyników dotyczących "%s" na Flathubie

en: Copy Link
pl: Kopiuj łącze

en: Open Link
pl: Otwórz łącze

en: Timeline
pl: Oś czasowa

en: Installs:
pl: Instaluje:

en: World
pl: Świat

en: Since 4/15/2024
pl: Od 15.04.2024

note: Translators: M is the suffix for millions
en: %.2fM Total Installs
pl: Suma instalacji: %.2f mln

note: Translators: K is the suffix for thousands
en: %.2fK Total Installs
pl: Suma instalacji: %.2f tys.

en: %'d Total Installs
pl: Suma instalacji: %'d

en: No Results Found
pl: Brak wyników

en: Apps Tagged "%s"
pl: Aplikacje z identyfikatorem "%s"

en: Search failed
pl: Wyszukiwanie nie powiodło się

en: Keep User Data
pl: Usuń dane użytkownika

en: Allow restoring personal settings &amp; content
pl: Pozwól na przywracanie ustawień i zawartości

en: Delete All Data
pl: Usuń wszystkie dane

en: Permanently erase user data to save space
pl: Usuń dane aplikacji na zawsze, aby zaoszczędzić miejsce

en: Install %s?
pl: Zainstalować aplikację %s?

en: Select which version to install. May install additional shared components
pl: Wybierz wersję do zainstalowania. Może zainstalować dodatkowe współdzielone komponenty

en: May install additional shared components
pl: Może zainstalować dodatkowe współdzielone komponenty

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Remove %s?
pl: Usunąć aplikację %s?

en: Select which version to remove.
pl: Wybierz wersję do usunięcia.

en: It will not be possible to use %s after it is uninstalled.
pl: Nie będzie można korzystać z aplikacji %s po odinstalowaniu jej.

en: “%s” is High Risk
pl: Aplikacja %s jest wysokim zagrożeniem

en: This app has full access to your system, including all <b>your files, browser history, saved passwords</b>, and more. It also has access to the internet, meaning it could send your data to outside parties.
    
    Because the app is proprietary, it can not be audited for what it does with these permissions.
pl: Ta aplikacja ma pełny dostęp do twojego systemu, w tym <b>twoich plików, historii przeglądania, zapisanych haseł</b> i wielu innych. Posiada również dostęp do internetu, co oznacza, że może wysyłać twoje dane do osób trzecich.
    
    Ponieważ ta aplikacja jest własnościowa, nie może być audytowana pod względem tego co robi z tymi uprawnieniami.

en: This app uses the legacy X11 windowing system, which allows it to <b>record all keystrokes, capture screenshots, and monitor other applications</b>. It also has access to the internet, meaning it could send your data to outside parties.
    
    Because the app is proprietary, it can not be audited for what it does with these permissions.
pl: Ta aplikacja wykorzystuje przestarzały system okien X11, który pozwala jej na <b>rejestrowanie wszystkich wciśnięć klawiszy, robienia zrzutów ekranu i monitorowania innych aplikacji</b> Posiada również dostęp do internetu, co oznacza, że może wysyłać twoje dane do osób trzecich.
    
    Ponieważ ta aplikacja jest własnościowa, nie może być audytowana pod względem tego co robi z tymi uprawnieniami.

en: _Install Anyway
pl: Za_instaluj mimo to

en: Failed to load transaction dialog
pl: Ładowanie okna transakcji nie powiodło się

en: All apps are already installed
pl: Wszystkie aplikacje są już zainstalowane

en: Install %u App? | Install %u Apps?
pl[0]: Zainstalować %u aplikację?
pl[1]: Zainstalować %u aplikacje?
pl[2]: Zainstalować %u aplikacji?

en: The following will be installed. Additional shared components may also be installed
pl: Następujące zostanie zainstalowane. Dodatkowe współdzielone składniki mogą również być zainstalowane.

en: %d addons will be installed.
pl: Dodatki do zainstalowania: %d

en: Additionally, addons will be installed.
pl: Dodatkowo, następująca liczba dodatków zostanie zainstalowana: %d.

en: _Install All
pl: Za_instaluj wszystkie

en: Finished in %.02f seconds
pl: Ukończono w %.02f sek.

en: App Add-On
pl: Dodatek aplikacji

en: Runtime
pl: Biblioteka

en: In Queue
pl: W kolejce

en: Done
pl: Gotowe

en: Error
pl: Bład

en: Cancel Transaction
pl: Anuluj transakcję

en: Show Error Info
pl: Pokaż szczegóły błędu

en: %s Freed
pl: Zwolniono %s

en: Transaction Error
pl: Błąd transakcji

en: Pending
pl: Oczekujące

en: _Update All
pl: Akt_ualizuj wszystkie

en: %u Runtime Update | %u Runtime Updates
pl[0]: %u aktualizacja biblioteki
pl[1]: %u aktualizacje bibliotek
pl[2]: %u aktualizacji bibliotek

en: Manage Leftover User Data
pl: Zarządzaj pozostałymi danymi

en: No User Data Found
pl: Nie znaleziono pozostałych danych

en: User Data
pl: Dane użytkownika

en: Trashed User Data for %s
pl: Przeniesiono do kosza dane użytkownika aplikacji %s

en: Trash User Data
pl: Przenieś do kosza dane użytkownika

en: Curated
pl: Polecane

en: Refresh completed!
pl: Ukończono odświeżanie!

en: You are running a new version of Bazaar!
pl: Odpaliłeś nowiutką wersję Bazaaru!

en: See What's New
pl: Zobacz co nowego

en: You have a network connection but are viewing a cached version of Flathub
pl: Masz połączenie z internetem, ale przeglądasz wersję Flathuba, która została zapisana w pamięci twojego komputera

en: Log Out
pl: Wyloguj się

en: Failed to load add-ons
pl: Ładowanie dodatków się nie powiodło

en: Failed to launch application
pl: Uruchomienie aplikacji się nie powiodło

en: You can't remove Bazaar from Bazaar!
pl: Nie możesz usunąć Bazaaru z poziomu Bazaaru!

en: Can't do that right now!
pl: Nie możesz tego teraz zrobić!

[ctx: As in, "100 Downloads"]
en: Downloads
pl: Pobrań

[ctx: shortcut window]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: shortcut window]
en: Open Search Page
pl: Otwórz stronę wyszukiwania

[ctx: shortcut window]
en: Open Library Page
pl: Otwórz stronę biblioteki

[ctx: shortcut window]
en: Refresh
pl: Odśwież

[ctx: shortcut window]
en: Open Preferences
pl: Otwórz preferencje

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
pl: Pokaż skróty

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
pl: Zamknij okno

[ctx: shortcut window]
en: Quit Bazaar
pl: Zamknij Bazaar
