bazaar - en to ga translation catalogue (543 entries)

en: Add, remove or update flatpak software on this computer
ga: Bogearraí flatpak a chur leis, a bhaint nó a nuashonrú ar an ríomhaire seo

en: GTK;System;PackageManager;Discover;Flatpak;Software;Store;
ga: GTK;Córas;Bainisteoir Pacáistí;Faigh Amach;Flatpak;Bogearraí;Stór;

en: New Window
ga: Fuinneog Nua

en: Discover and install applications
ga: Aipeanna a aimsiú agus a shuiteáil

en: A new app store for Linux with a focus on discovering and installing applications and addons from Flatpak remotes, particularly Flathub.
ga: Siopa aipeanna nua do Linux le fócas ar fheidhmchláir agus breiseáin a aimsiú agus a shuiteáil ó chianrialtáin Flatpak, go háirithe Flathub.

en: It emphasizes supporting the developers who make the Linux desktop possible. Bazaar features a "curated" tab that can be configured by distributors to allow for a more localized experience.
ga: Leagann sé béim ar thacaíocht a thabhairt do na forbróirí a chuireann ar chumas an deasc Linux a bheith indéanta. Tá cluaisín "coimeádta" ar fáil i Bazaar ar féidir le dáileoirí é a chumrú chun eispéireas níos logánta a cheadú.

en: The home page displaying Flathub apps
ga: An leathanach baile a thaispeánann aipeanna Flathub

en: Nucleus app page
ga: Leathanach aip Nucleus

en: Search page
ga: Leathanach cuardaigh

en: Category page
ga: Leathanach catagóire

en: Manage Add-ons
ga: Bainistigh Breiseáin

en: Remove
ga: Bain

en: Install
ga: Suiteáil

en: Age Rating
ga: Rátáil Aois

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Cartoon Violence
ga: Foréigean Cartúin

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding cartoon violence
ga: Gan aon eolas maidir le foréigean cartúin

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Fantasy Violence
ga: Foréigean Fantaisíochta

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding fantasy violence
ga: Gan aon eolas maidir le foréigean fantaisíochta

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Realistic Violence
ga: Foréigean Réalaíoch

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding realistic violence
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le foréigean réalaíoch

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Violence Depicting Bloodshed
ga: Foréigean a léiríonn fuildhoirteadh

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding bloodshed
ga: Gan aon eolas faoi fhuildhoirteadh

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexual Violence
ga: Foréigean Gnéasach

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sexual violence
ga: Gan aon eolas maidir le foréigean gnéasach

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Alcohol
ga: Alcól

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to alcohol
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le tagairtí d'alcól

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Narcotics
ga: Támhshuanacha

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to illicit drugs
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le tagairtí do dhrugaí mídhleathacha

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Tobacco
ga: Tobac

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to tobacco products
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le tagairtí do tháirgí tobac

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Nudity
ga: Nochtacht

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding nudity of any sort
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le nochtas de chineál ar bith

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexual Themes
ga: Téamaí Gnéis

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to or depictions of sexual nature
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le tagairtí nó léirithe de chineál gnéasach

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Profanity
ga: Maslaí

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding profanity of any kind
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le maslaí de chineál ar bith

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Inappropriate Humor
ga: Greann Míchuí

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding inappropriate humor
ga: Gan aon eolas maidir le greann míchuí

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Discrimination
ga: Idirdhealú

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding discriminatory language of any kind
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le teanga idirdhealaitheach d'aon chineál

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Advertising
ga: Fógraíocht

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding advertising of any kind
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le fógraíocht d'aon chineál

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Gambling
ga: Cearrbhachas

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding gambling of any kind
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le cearrbhachas d'aon chineál

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Purchasing
ga: Ceannach

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding the ability to spend money
ga: Gan aon eolas maidir leis an gcumas airgead a chaitheamh

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Chat Between Users
ga: Comhrá idir Úsáideoirí

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding ways to chat with other users
ga: Gan aon eolas maidir le bealaí chun comhrá a dhéanamh le húsáideoirí eile

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Audio Chat Between Users
ga: Comhrá Fuaime Idir Úsáideoirí

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding ways to talk with other users
ga: Gan aon eolas maidir le bealaí chun labhairt le húsáideoirí eile

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Contact Details
ga: Sonraí Teagmhála

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of social network usernames or email addresses
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le hainmneacha úsáideora ná seoltaí ríomhphoist líonraí sóisialta a roinnt

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Identifying Information
ga: Faisnéis Aitheantais

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of user information with third parties
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le faisnéis úsáideora a roinnt le tríú páirtithe

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Location Sharing
ga: Comhroinnt Suímh

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of physical location with other users
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le suíomh fisiceach a roinnt le húsáideoirí eile

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Prostitution
ga: Striapachas

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to prostitution
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le tagairtí do striapachas

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Adultery
ga: Adaltranas

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to adultery
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le tagairtí d'adhaltranas

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexualized Characters
ga: Carachtair Ghnéasaithe

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sexualized characters
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le carachtair ghnéasaithe

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Desecration
ga: Mí-naomhú

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to desecration
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le tagairtí do dhí-sheacracht

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Human Remains
ga: Iarsmaí Daonna

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding visible dead human remains
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le hiarsmaí daonna marbha infheicthe

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Slavery
ga: Sclábhaíocht

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to slavery
ga: Gan aon fhaisnéis maidir le tagairtí don sclábhaíocht

en: Does not include references to drugs
ga: Ní áirítear tagairtí do dhrugaí

en: Does not include swearing, profanity, and other kinds of strong language
ga: Ní chuimsíonn sé mionnú, maslaí, agus cineálacha eile teanga ghéar

en: Does not include ads or monetary transactions
ga: Ní áirítear fógraí ná idirbhearta airgid

en: Does not include sex or nudity
ga: Ní chuimsíonn sé gnéas ná nochtas

en: Does not include uncontrolled chat functionality
ga: Ní chuimsíonn sé feidhmiúlacht comhrá neamhrialaithe

en: Does not include violence
ga: Ní áirítear foréigean

en: Drugs
ga: Drugaí

en: Strong Language
ga: Teanga Láidir

en: Money
ga: Airgead

en: Social
ga: Sóisialta

en: Violence
ga: Foréigean

[ctx: Age rating]
en: All
ga: Gach

en: %s has an unknown age rating
ga: Tá rátáil aoise anaithnid ag %s

en: %s is suitable for everyone
ga: Tá %s oiriúnach do gach duine

en: %s is suitable for young children
ga: Tá %s oiriúnach do leanaí óga

en: %s is suitable for children
ga: Tá %s oiriúnach do pháistí

en: %s is suitable for teenagers
ga: Tá %s oiriúnach do dhéagóirí

en: %s is suitable for adults
ga: Tá %s oiriúnach do dhaoine fásta

en: %s is suitable for %s
ga: Tá %s oiriúnach do %s

en: Main Menu
ga: Príomh-Roghchlár

en: _Donate to Bazaar ❤️
ga: _Tabhair síntiús do Bazaar ❤️

en: _Refresh Content
ga: _Athnuachan Ábhar

en: _Preferences
ga: _Sainroghanna

en: _Keyboard Shortcuts
ga: _Aicearraí Méarchláir

en: _About Bazaar
ga: _Maidir le Bazaar

en: _Quit Bazaar
ga: _Scoir den Bazaar

en: System folder %s
ga: Fillteán córais %s

en: Home subfolder %s
ga: Fo-fhillteán baile %s

en: Host system folders
ga: Fillteáin chórais óstach

en: Host system configuration from /etc
ga: Cumraíocht an chórais óstach ó /etc

en: Desktop subfolder %s
ga: Fo-fhillteán deisce %s

en: Desktop folder
ga: Fillteán deisce

en: Documents subfolder %s
ga: Fo-fhillteán doiciméad %s

en: Documents folder
ga: Fillteán na ndoiciméad

en: Music subfolder %s
ga: Fo-fhillteán ceoil %s

en: Music folder
ga: Fillteán ceoil

en: Pictures subfolder %s
ga: Fo-fhillteán pictiúr %s

en: Pictures folder
ga: Fillteán pictiúr

en: Public Share subfolder %s
ga: Fo-fhillteán Comhroinnte Poiblí %s

en: Public Share folder
ga: Fillteán Comhroinnte Poiblí

en: Videos subfolder %s
ga: Fo-fhillteán físeáin %s

en: Videos folder
ga: Fillteán físeáin

en: Templates subfolder %s
ga: Fo-fhillteán teimpléid %s

en: Templates folder
ga: Fillteán teimpléid

en: User cache subfolder %s
ga: Fo-fhillteán taisce úsáideora %s

en: User cache folder
ga: Fillteán taisce úsáideora

en: User configuration subfolder %s
ga: Fo-fhillteán cumraíochta úsáideora %s

en: User configuration folder
ga: Fillteán cumraíochta úsáideora

en: User data subfolder %s
ga: Fo-fhillteán sonraí úsáideora %s

en: User data folder
ga: Fillteán sonraí úsáideora

en: User runtime subfolder %s
ga: Fo-fhillteán ama rite úsáideora %s

en: User runtime folder
ga: Fillteán rith-ama úsáideora

en: Filesystem access to %s
ga: Rochtain ar chóras comhad ar %s

en: Unknown filesystem path
ga: Cosán anaithnid córas comhad

en: Download Size
ga: Méid Íoslódála

en: Amount to download from the internet
ga: Méid le híoslódáil ón idirlíon

en: Installed Size
ga: Méid Suiteáilte

en: Size on Disk
ga: Méid ar Diosca

en: User Data Size
ga: Méid Sonraí Úsáideora

en: Caches, settings, and other app data
ga: Taisceáin, socruithe, agus sonraí eile aipeanna

en: Installed
ga: Suiteáilte

en: Show All
ga: Taispeáin Gach Rud

en: All "%s"
ga: Gach "%s"

en: %d Applications
ga: %d Feidhmchlár

en: Special Thanks
ga: Buíochas Speisialta

en: Logged Out Successfully!
ga: Logáilte Amach go Rathúil!

en: Performing setup...
ga: Ag déanamh socraithe...

en: Set Up Flathub
ga: Socraigh Flathub

en: Flathub is not set up on this system. You will not be able to browse and install applications in Bazaar if its unavailable.
    
    You can still use Bazaar to browse and remove already installed apps.
ga: Níl Flathub socraithe ar an gcóras seo. Ní bheidh tú in ann brabhsáil agus feidhmchláir a shuiteáil i Bazaar mura bhfuil sé ar fáil.
    
    Is féidir leat Bazaar a úsáid fós chun brabhsáil agus aipeanna atá suiteáilte cheana féin a bhaint.

en: Later
ga: Níos déanaí

en: Synchronizing...
ga: Ag sioncrónú...

en: Receiving %d entries...
ga: Ag fáil %d iontráil...

en: Checking for updates
ga: Ag seiceáil le haghaidh nuashonruithe

en: Indexing Data...
ga: Ag Innéacsú Sonraí...

en: Empty
ga: Folamh

en: No Curation
ga: Gan Coimeádadh

en: There is no curation information provided on this system. You can still browse applications on Flathub
ga: Níl aon fhaisnéis choimeádta curtha ar fáil ar an gcóras seo. Is féidir leat brabhsáil a dhéanamh ar fheidhmchláir ar Flathub fós

en: Browse Flathub
ga: Brabhsáil Flathub

en: Offline
ga: As líne

en: Browser
ga: Brabhsálaí

en: Developer information not available.
ga: Níl faisnéis forbróra ar fáil.

en: The ownership of the %s app ID has not been verified and it may be a community package.
ga: Níl úinéireacht an aitheantais aip %s fíoraithe agus d'fhéadfadh gur pacáiste pobail atá ann.

en: The ownership of the %s app ID has been manually verified by the Flathub team.
ga: Tá úinéireacht an aitheantais aip %s fíoraithe de láimh ag foireann Flathub.

en: The ownership of the %1$s app ID has been verified by <b>%2$s</b> on <b>%3$s</b>.
ga: Tá úinéireacht an aitheantais aip %1$s fíoraithe ag <b>%2$s</b> ar <b>%3$s</b>.

en: The ownership of the %1$s app ID has been verified using %2$s.
ga: Tá úinéireacht ID an aip %1$s fíoraithe ag baint úsáide as %2$s.

en: The ownership of the %s app ID has been verified.
ga: Tá úinéireacht an aitheantais aip %s fíoraithe.

en: Choose an Installation
ga: Roghnaigh Suiteáil

en: You have multiple versions of this app installed. Which one would you like to proceed with?
ga: Tá roinnt leaganacha den aip seo suiteáilte agat. Cé acu ceann ar mhaith leat leanúint ar aghaidh leis?

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: An Error Occurred
ga: Tharla Earráid

en: Close
ga: Dún

en: Copy and Close
ga: Cóipeáil agus Dún

en: Log in with Flathub to manage favorites
ga: Logáil isteach le Flathub chun na cinn is fearr leat a bhainistiú

en: Log In
ga: Logáil Isteach

en: Favorite Count
ga: Líon na bhFear is Ansa liom

en: Uninstall
ga: Díshuiteáil

en: Support this application
ga: Tacaigh leis an iarratas seo

en: Remove from Favorites
ga: Bain as na Ceanáin

en: Favorites
ga: Ceanáin

en: Toggle transaction sidebar
ga: Scoránaigh an taobhbharra idirbhirt

en: Loading
ga: Ag luchtú

en: No Favorites
ga: Gan aon Ceanáin

en: Applications you mark as favorite will appear here
ga: Beidh feidhmchláir a mharcálann tú mar is fearr leat le feiceáil anseo

en: Previous
ga: Roimhe Seo

en: Next
ga: Ar Aghaidh

en: App of the Day
ga: Aip an Lae

en: Audio & Video
ga: Fuaim & Físeán

en: Media
ga: Meáin

en: More Audio & Video
ga: Tuilleadh Fuaime & Físeáin

en: Developer Tools
ga: Uirlisí Forbróra

en: Develop
ga: Forbair

en: More Developer Tools
ga: Tuilleadh Uirlisí Forbróra

en: Education
ga: Oideachas

en: Learn
ga: Foghlaim

en: More Education
ga: Tuilleadh Oideachais

en: Gaming
ga: Cluichíocht

en: Play
ga: Imir

en: More Gaming
ga: Tuilleadh Cluichíocht

en: Graphics & Photography
ga: Grafaicí & Grianghrafadóireacht

en: Create
ga: Cruthaigh

en: More Graphics & Photography
ga: Tuilleadh Grafaicí & Grianghrafadóireachta

en: Networking
ga: Líonrú

en: More Networking
ga: Tuilleadh Líonraithe

en: Productivity
ga: Táirgiúlacht

en: Work
ga: Obair

en: More Productivity
ga: Tuilleadh Táirgiúlachta

en: Science
ga: Eolaíocht

en: More Science
ga: Tuilleadh Eolaíochta

en: System
ga: Córas

en: More System
ga: Tuilleadh Córas

en: Utilities
ga: Fóntais

en: Tools
ga: Uirlisí

en: More Utilities
ga: Tuilleadh Fóntais

en: Trending
ga: Ag treochtáil

en: More Trending
ga: Tuilleadh Treochtaí

en: Popular
ga: Coitianta

en: More Popular
ga: Níos Coitianta

en: Recently Added
ga: Curtha leis le Déanaí

en: New
ga: Nua

en: More New
ga: Tuilleadh Nua

en: Recently Updated
ga: Nuashonraithe le Déanaí

en: Updated
ga: Nuashonraithe

en: More Updated
ga: Tuilleadh Nuashonraithe

en: Mobile
ga: Soghluaiste

en: More Mobile
ga: Níos Soghluaiste

en: More Adwaita
ga: Tuilleadh Adwaita

en: KDE Apps
ga: Aipeanna KDE

en: More KDE Apps
ga: Tuilleadh Aipeanna KDE

en: Flathub Not Added
ga: Níor Cuireadh Flathub Leis

en: The Flathub remote was not found on any of your Flatpak installations
ga: Ní bhfuarthas an cianrialtán Flathub ar aon cheann de do shuiteálacha Flatpak

en: Flathub returned an error
ga: Thug Flathub earráid ar ais

en: Retry Flathub Connection
ga: Déan iarracht eile ar nasc Flathub

en: Flathub Unavailable
ga: Flathub Gan Fáil

en: We could not connect to Flathub. You can still manage and search for applications.
ga: Ní raibh muid in ann ceangal le Flathub. Is féidir leat feidhmchláir a bhainistiú agus a chuardach fós.

en: Search Apps
ga: Cuardaigh Aipeanna

en: On the Go
ga: Ar an mBóthar

en: Apps for your Linux phones and tablets
ga: Aipeanna do do ghutháin agus táibléid Linux

en: More Mobile Apps
ga: Tuilleadh Aipeanna Soghluaiste

en: We​ ♥​ Games
ga: Is breá linn ♥ Cluichí

en: Games and apps to run your favorite titles
ga: Cluichí agus aipeanna chun do theidil is fearr leat a rith

en: More Games
ga: Tuilleadh Cluichí

[ctx: Project URL Type]
en: Flathub Page
ga: Leathanach Flathub

[ctx: Project URL Type]
en: Project Website
ga: Suíomh Gréasáin an Tionscadail

[ctx: Project URL Type]
en: Issue Tracker
ga: Rianaitheoir Fadhbanna

[ctx: Project URL Type]
en: FAQ
ga: Ceisteanna Coitianta

[ctx: Project URL Type]
en: Help
ga: Cabhair

[ctx: Project URL Type]
en: Donate
ga: Tabhair Síntiús

[ctx: Project URL Type]
en: Translate
ga: Aistrigh

[ctx: Project URL Type]
en: Contact
ga: Teagmháil

[ctx: Project URL Type]
en: Source Code
ga: Cód Foinse

[ctx: Project URL Type]
en: Contribute
ga: Cuir leis

en: No Results
ga: Gan Torthaí

en: Try a different search query
ga: Bain triail as ceist chuardaigh dhifriúil

en: Content
ga: Ábhar

en: Support
ga: Tacaíocht

en: Open
ga: Oscail

en: Download & Install Application
ga: Íoslódáil & Suiteáil Feidhmchlár

en: Uninstall Application
ga: Díshuiteáil Feidhmchlár

en: Install Other Version
ga: Suiteáil Leagan Eile

en: Downloads /mo
ga: Íoslódálacha /mí

en: Stopped Receiving Core Updates
ga: Stopadh ag fáil nuashonruithe lárnacha

en: This app uses a runtime that no longer receives updates or security fixes. It may become unsafe to use.
ga: Úsáideann an aip seo am rith nach bhfaigheann nuashonruithe ná socruithe slándála a thuilleadh. D’fhéadfadh sé a bheith neamhshábháilte le húsáid.

en: Trash Data
ga: Sonraí Bruscair

en: Tags:
ga: Clibeanna:

en: %d downloads in the last 30 days
ga: %d íoslódálacha le 30 lá anuas

en: Download
ga: Íoslódáil

en: Download size of %s
ga: Méid íoslódála %s

en: All Ages
ga: Gach Aois

en: Age rating information unavailable
ga: Níl faisnéis faoi rátáil aoise ar fáil

en: Suitable for all ages
ga: Oiriúnach do gach aois

en: Suitable for ages %d and up
ga: Oiriúnach do dhaoine aois %d agus os a chionn

en: Unknown
ga: Anaithnid

en: Free software licensed under %s
ga: Bogearraí saor in aisce ceadúnaithe faoi %s

en: Free software
ga: Bogearraí saor in aisce

en: Proprietary Software
ga: Bogearraí Dílseánaigh

en: Special License: %s
ga: Ceadúnas Speisialta: %s

en: Free
ga: Saor in aisce

en: Proprietary
ga: Dílseánaigh

en: Special License
ga: Ceadúnas Speisialta

en: Adaptive
ga: Oiriúnaitheach

en: Desktop Only
ga: Deasc Amháin

en: Works on desktop, tablets, and phones
ga: Oibríonn sé ar dheasc, táibléid agus fóin

en: May not work on mobile devices
ga: B’fhéidir nach n-oibreoidh sé ar ghléasanna soghluaiste

en: No URL
ga: Gan URL

en: This application has a FLOSS license, meaning the source code can be audited for safety.
ga: Tá ceadúnas FLOSS ag an bhfeidhmchlár seo, rud a chiallaíonn gur féidir an cód foinse a iniúchadh ar mhaithe le sábháilteacht.

en: This application has a proprietary license, meaning the source code is developed privately and cannot be audited by an independent third party.
ga: Tá ceadúnas dílseánaigh ag an bhfeidhmchlár seo, rud a chiallaíonn go bhforbraítear an cód foinse go príobháideach agus nach féidir le tríú páirtí neamhspleách é a iniúchadh.

en: More Apps
ga: Tuilleadh Aipeanna

en: More Apps by %s
ga: Tuilleadh Aipeanna ó %s

en: Other Apps by this Developer
ga: Aipeanna Eile ón bhForbróir seo

en: Other Apps by %s
ga: Aipeanna Eile ó %s

en: %s is not installed, but it still has <b>%s</b> of data present.
ga: Níl %s suiteáilte, ach tá <b>%s</b> sonraí ann fós.

en: N/A
ga: N/B

en: Low Risk
ga: Riosca Íseal

en: Medium Risk
ga: Riosca Meánach

en: High Risk
ga: Ardriosca

en: Other Apps
ga: Aipeanna Eile

en: %d Application | %d Applications
ga[0]: %d Feidhmchlár
ga[1]: %d Feidhmchláir
ga[2]: %d Feidhmchláir

en: Show Less
ga: Taispeáin Níos Lú

en: Show More
ga: Taispeáin Tuilleadh

en: Hardware Support
ga: Tacaíocht Crua-earraí

en: Keyboard support
ga: Tacaíocht méarchláir

en: Requires keyboards
ga: Éilíonn méarchláir

en: Recommends keyboards
ga: Molann méarchláir

en: Supports keyboards
ga: Tacaíonn méarchláir

en: Unknown support for keyboards
ga: Tacaíocht anaithnid do mhéarchláir

en: Mouse support
ga: Tacaíocht luiche

en: Requires mice or pointing devices
ga: Teastaíonn lucha nó gléasanna pointeála

en: Recommends mice or pointing devices
ga: Molann lucha nó gléasanna pointeála

en: Supports mice or pointing devices
ga: Tacaíonn sé le lucha nó le gléasanna pointeála

en: Unknown support for mice or pointing devices
ga: Tacaíocht anaithnid do lucha nó do ghléasanna pointeála

en: Touchscreen support
ga: Tacaíocht scáileáin tadhaill

en: Requires touchscreens
ga: Éilíonn scáileáin tadhaill

en: Recommends touchscreens
ga: Molann scáileáin tadhaill

en: Supports touchscreens
ga: Tacaíonn sé le scáileáin tadhaill

en: Unknown support for touchscreens
ga: Tacaíocht anaithnid do scáileáin tadhaill

en: Mobile support
ga: Tacaíocht shoghluaiste

en: Works on mobile devices
ga: Oibríonn sé ar ghléasanna soghluaiste

en: May not work well on mobile devices
ga: B’fhéidir nach n-oibreoidh sé go maith ar ghléasanna soghluaiste

en: Desktop support
ga: Tacaíocht deisce

en: Works well on large screens
ga: Oibríonn go maith ar scáileáin mhóra

en: %s works best on specific hardware
ga: Oibríonn %s is fearr ar chrua-earraí sonracha

en: %s works on most devices
ga: Oibríonn %s ar an gcuid is mó de na gléasanna

en: Search installed apps
ga: Cuardaigh aipeanna suiteáilte

en: No Apps Found
ga: Níor aimsíodh aon aipeanna

en: No matches found for "%s" in the list of installed apps
ga: Níor aimsíodh aon mheaitseálacha do "%s" i liosta na n-aipeanna suiteáilte

en: Stopped Receiving Updates
ga: Stopadh ag fáil nuashonruithe

en: Get Involved
ga: Bígí Páirteach

en: Unknown License
ga: Ceadúnas Anaithnid

en: Community Built
ga: Tógtha ag an bPobal

en: This app is developed in the open by an international community.
    
    You can participate and help make it even better.
ga: Forbraíodh an aip seo go hoscailte ag pobal idirnáisiúnta.
    
    Is féidir leat páirt a ghlacadh agus cabhrú le feabhas a chur uirthi.

en: The license of this app is not known
ga: Níl ceadúnas an aip seo ar eolas

en: This app is developed in the open by an international community, and released under the %s license.
    
    You can participate and help make it even better.
ga: Forbraíodh an aip seo go hoscailte ag pobal idirnáisiúnta, agus eisíodh í faoin gceadúnas %s.
    
    Is féidir leat páirt a ghlacadh agus cabhrú le feabhas a chur uirthi.

en: This app is not developed in the open, so only its developers know how it works. It may be insecure in ways that are hard to detect, and it may change without oversight.
    
    You may or may not be able to contribute to this app.
ga: Níor forbraíodh an aip seo go hoscailte, mar sin níl a fhios ag ach a forbróirí conas a oibríonn sé. D’fhéadfadh sé a bheith neamhshábháilte ar bhealaí atá deacair a bhrath, agus d’fhéadfadh sé athrú gan mhaoirseacht.
    
    B’fhéidir go mbeidh tú in ann cur leis an aip seo nó nach mbeidh.

en: This app is developed under the special license %s.
    
    You may or may not be able to contribute to this app.
ga: Forbraíodh an aip seo faoin gceadúnas speisialta %s.
    
    B’fhéidir go mbeidh tú in ann cur leis an aip seo nó nach mbeidh.

en: Connect to Flathub
ga: Ceangail le Flathub

en: Something Went Wrong
ga: Chuaigh rud éigin mícheart

en: Connect your Flathub account to Bazaar to manage your favorited apps.
ga: Ceangail do chuntas Flathub le Bazaar chun do chuid aipeanna is fearr leat a bhainistiú.

en: Finish
ga: Críochnaigh

en: Hello, %s!
ga: Haigh, %s!

en: Preferences
ga: Roghanna

en: Network connection is metered — automatic store data sync is paused
ga: Tá an nasc líonra méadraithe — tá sioncrónú uathoibríoch sonraí stórála ar sos

en: Sync Manually
ga: Sioncrónaigh de Láimh

en: Content Filters
ga: Scagairí Ábhair

en: Free Software Only
ga: Bogearraí Saor in Aisce Amháin

en: Hide proprietary applications when browsing and searching
ga: Folaigh feidhmchláir dhílseánaigh agus tú ag brabhsáil agus ag cuardach

en: Flathub Results Only
ga: Torthaí Flathub Amháin

en: Limit search and browse results to applications only available on Flathub
ga: Teorainn a chur le cuardach agus torthaí brabhsála d’fheidhmchláir atá ar fáil ar Flathub amháin

en: Verified Results Only
ga: Torthaí Fíoraithe Amháin

en: Hide results that are not verified on Flathub
ga: Folaigh torthaí nach bhfuil fíoraithe ar Flathub

en: Hide EOL Apps
ga: Folaigh Aipeanna EOL

en: Hide apps which are no longer supported by their developers
ga: Folaigh aipeanna nach dtacaíonn a bhforbróirí leo a thuilleadh

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Delay Search Results
ga: Moill ar Thorthaí Cuardaigh

en: Improve results performance by debouncing search terms
ga: Feabhas a chur ar fheidhmíocht na dtorthaí trí théarmaí cuardaigh a dhí-bhreabadh

en: Progress Bar
ga: Barra Dul Chun Cinn

en: Choose a theme for the progress bar!
ga: Roghnaigh téama don bharra dul chun cinn!

en: Accent Color
ga: Dath Aicinn

en: Pride Colors
ga: Dathanna Bród

en: Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród (Cothrománach)

en: Lesbian Pride Colors
ga: Dathanna Bród Leispiach

en: Lesbian Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Leispiach (Cothrománach)

en: Male Homosexual Pride Colors
ga: Dathanna Bród Fir Homaighnéasacha

en: Male Homosexual Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Fir Homaighnéasacha (Cothrománach)

en: Transgender Pride Colors
ga: Dathanna Bród Trasinscne

en: Transgender Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Trasinscne (Cothrománach)

en: Nonbinary Pride Colors
ga: Dathanna Bród Neamhdhénártha

en: Nonbinary Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Neamhdhénártha (Cothrománach)

en: Bisexual Pride Colors
ga: Dathanna Bród Déghnéasacha

en: Bisexual Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Déghnéasacha (Cothrománach)

en: Asexual Pride Colors
ga: Dathanna Bród Neamhghnéasacha

en: Asexual Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Asexual (Cothrománach)

en: Pansexual Pride Colors
ga: Dathanna Bród Panghnéasacha

en: Pansexual Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Panghnéasacha (Cothrománach)

en: Aromantic Pride Colors
ga: Dathanna Bród Cumhra

en: Aromantic Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Cumhra (Cothrománach)

en: Genderfluid Pride Colors
ga: Dathanna Bród Inscnefluid

en: Genderfluid Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Inscnefluid (Cothrománach)

en: Polysexual Pride Colors
ga: Dathanna Bród Ilghnéasacha

en: Polysexual Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Ilghnéasacha (Cothrománach)

en: Omnisexual Pride Colors
ga: Dathanna Bród Uileghnéasacha

en: Omnisexual Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Uileghnéasacha (Cothrománach)

en: Aroace Pride Colors
ga: Dathanna Bród Aroace

en: Aroace Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Aroace Pride (Cothrománach)

en: Agender Pride Colors
ga: Dathanna Bród Agender

en: Agender Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Agender (Cothrománach)

en: Genderqueer Pride Colors
ga: Dathanna Bród Inscnequeer

en: Genderqueer Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Inscnequeer (Cothrománach)

en: Intersex Pride Colors
ga: Dathanna Bród Idirghnéasacha

en: Intersex Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Idirghnéasacha (Cothrománach)

en: Demigender Pride Colors
ga: Dathanna Bród Demi-Inscne

en: Demigender Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Demigender (Cothrománach)

en: Biromantic Pride Colors
ga: Dathanna Bród Birománsacha

en: Biromantic Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Biormantach (Cothrománach)

en: Disability Pride Colors
ga: Dathanna Bród Míchumais

en: Disability Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Míchumais (Cothrománach)

en: Femboy Pride Colors
ga: Dathanna Bród Femboy

en: Femboy Pride Colors (Horizontal)
ga: Dathanna Bród Femboy (Cothrománach)

en: Version History
ga: Stair Leagan

en: Version %s
ga: Leagan %s

en: No details for this release
ga: Gan aon sonraí don eisiúint seo

en: Get More Information
ga: Faigh Tuilleadh Eolais

en: Get
ga: Faigh

en: Unknown Permissions
ga: Ceadanna Anaithnid

en: Permissions are missing for this app.
ga: Tá ceadanna ar iarraidh don aip seo.

en: No Permissions
ga: Gan Ceadanna

en: App is fully sandboxed
ga: Tá an aip bosca gainimh go hiomlán

en: Network Access
ga: Rochtain Líonra

en: Can access the internet
ga: Is féidir rochtain a fháil ar an idirlíon

en: No Network Access
ga: Gan Rochtain Líonra

en: Cannot access the internet
ga: Ní féidir rochtain a fháil ar an idirlíon

en: User Device Access
ga: Rochtain Gléas Úsáideora

en: Can access devices such as webcams or gaming controllers
ga: Is féidir rochtain a fháil ar fheistí ar nós ceamaraí gréasáin nó rialtóirí cearrbhachais

en: No User Device Access
ga: Gan Rochtain ar Ghléas Úsáideora

en: Cannot access devices such as webcams or gaming controllers
ga: Ní féidir rochtain a fháil ar fheistí ar nós ceamaraí gréasáin nó rialtóirí cearrbhachais

en: Input Device Access
ga: Rochtain ar Ghléas Ionchuir

en: Can access input devices
ga: Is féidir rochtain a fháil ar fheistí ionchuir

en: Microphone Access and Audio Playback
ga: Rochtain Micreafóin agus Athsheinm Fuaime

en: Can listen using microphones and play audio without asking permission
ga: Is féidir éisteacht le micreafóin agus fuaim a sheinm gan cead a iarraidh

en: System Device Access
ga: Rochtain ar Ghléas an Chórais

en: Can access system devices which require elevated permissions
ga: Is féidir rochtain a fháil ar ghléasanna córais a bhfuil ceadanna ardaithe ag teastáil uathu

en: Screen Contents Access
ga: Rochtain ar Ábhar an Scáileáin

en: Can access the contents of the screen or other windows
ga: Is féidir rochtain a fháil ar ábhar an scáileáin nó fuinneoga eile

en: Legacy Windowing System
ga: Córas Fuinneoige Oidhreachta

en: Uses a legacy windowing system
ga: Úsáideann córas fuinneoige oidhreachta

en: Arbitrary Permissions
ga: Ceadanna Treallacha

en: Can acquire arbitrary permissions
ga: Is féidir ceadanna treallacha a fháil

en: User Settings
ga: Socruithe Úsáideora

en: Can access and change user settings
ga: Is féidir rochtain a fháil ar shocruithe úsáideora agus iad a athrú

en: Full File System Read/Write Access
ga: Rochtain Léitheoireachta/Scríofa ar an gCóras Comhad Iomlán

en: Can read and write all data on the file system
ga: Is féidir leis na sonraí go léir ar an gcóras comhad a léamh agus a scríobh

en: Home Folder Read/Write Access
ga: Rochtain Léitheoireachta/Scríofa ar Fhillteán Baile

en: Can read and write all data in your home directory
ga: Is féidir leat na sonraí go léir i do eolaire baile a léamh agus a scríobh

en: Full File System Read Access
ga: Rochtain Léitheoireachta Iomlán an Chórais Comhad

en: Can read all data on the file system
ga: Is féidir leis na sonraí go léir ar an gcóras comhad a léamh

en: Home Folder Read Access
ga: Rochtain Léitheoireachta Fillteán Baile

en: Can read all data in your home directory
ga: Is féidir leat na sonraí go léir i do eolaire baile a léamh

en: Download Folder Read/Write Access
ga: Rochtain Léitheoireachta/Scríofa ar an bhFillteán Íoslódála

en: Can read and write all data in your downloads directory
ga: Is féidir leat na sonraí go léir i do eolaire íoslódálacha a léamh agus a scríobh

en: Download Folder Read Access
ga: Íoslódáil Rochtain Léitheoireachta Fillteáin

en: Can read all data in your downloads directory
ga: Is féidir leat na sonraí go léir i do chomhadlann íoslódálacha a léamh

en: Can read and write all data in the directory
ga: Is féidir na sonraí go léir san eolaire a léamh agus a scríobh

en: Can read all data in the directory
ga: Is féidir na sonraí go léir san eolaire a léamh

en: No File System Access
ga: Gan Rochtain ar Chóras Comhad

en: Cannot access the file system at all
ga: Ní féidir rochtain a fháil ar an gcóras comhad ar chor ar bith

en: Uses System Services
ga: Úsáideann Seirbhísí Córais

en: Can request data from non-portal system services
ga: Is féidir sonraí a iarraidh ó sheirbhísí córais neamh-thairsí

en: Uses Session Services
ga: Úsáideann Seirbhísí Seisiúin

en: Can request data from non-portal session services
ga: Is féidir sonraí a iarraidh ó sheirbhísí seisiúin neamh-thairseach

en: No Service Access
ga: Gan Rochtain Seirbhíse

en: Cannot access non-portal session or system services at all
ga: Ní féidir rochtain a fháil ar sheirbhísí seisiúin nó córais neamh-thairseach ar chor ar bith

en: Verified App Developer
ga: Forbróir Aipeanna Fíoraithe

en: The developer of this app has been verified to be who they say they are
ga: Tá sé fíoraithe gurb é forbróir an aip seo an duine a deir siad a bheith

en: Proprietary Code
ga: Cód Dílseánaigh

en: The source code is not public, so it cannot be independently audited and might be unsafe
ga: Níl an cód foinse poiblí, mar sin ní féidir é a iniúchadh go neamhspleách agus d'fhéadfadh sé a bheith neamhshábháilte

en: Auditable Code
ga: Cód Iniúchta

en: The source code is public and can be independently audited, which makes the app more likely to be safe
ga: Tá an cód foinse poiblí agus is féidir é a iniúchadh go neamhspleách, rud a fhágann go bhfuil an aip níos dóchúla a bheith sábháilte

en: Use the %s System Service
ga: Bain úsáid as an Seirbhís Córais %s

en: Use the %s Session Service
ga: Bain úsáid as an tSeirbhís Seisiúin %s

en: Use the %s Service
ga: Bain úsáid as an tseirbhís %s

en: Can see the non-portal service
ga: Is féidir an tseirbhís neamh-thairseach a fheiceáil

en: Can talk to the non-portal service
ga: Is féidir labhairt leis an tseirbhís neamh-thairseach

en: Can own the non-portal service
ga: Is féidir leis an tseirbhís neamh-thairsí a bheith i seilbh

en: Safety
ga: Sábháilteacht

en: Safe
ga: Sábháilte

en: Details
ga: Sonraí

en: License
ga: Ceadúnas

en: App ID
ga: Aitheantas Aipe

en: This app uses an outdated version of the software platform (SDK) and might contain bugs or security vulnerabilities which will not be fixed.
ga: Úsáideann an aip seo leagan atá as dáta den ardán bogearraí (SDK) agus d'fhéadfadh fabhtanna nó leochaileachtaí slándála a bheith ann nach ndéanfar a shocrú.

en: %s is Safe
ga: Tá %s sábháilte

en: %s has no Unsafe Permissions
ga: Níl aon Cheadanna Neamhshábháilte ag %s

en: %s is Probably Safe
ga: Is dócha go bhfuil %s sábháilte

en: %s is Possibly Unsafe
ga: B’fhéidir go bhfuil %s neamhshábháilte

en: %s is Unsafe
ga: Tá %s neamhshábháilte

en: Screenshots
ga: Seat scáileáin

en: Previous Screenshot
ga: An seat scáileán roimhe seo

en: Next Screenshot
ga: An seat scáileán eile

en: Copy Image
ga: Cóipeáil íomhá

en: Reset View
ga: Athshocraigh an Amharc

en: Zoom Out
ga: Súmáil amach

en: Zoom In
ga: Súmáil isteach

en: Screenshots Carousel
ga: Roithleagán Seat scáileáin

en: Open Screenshot Viewer
ga: Oscail Amharcóir Seat scáileáin

en: Search Apps, Games, Software
ga: Cuardaigh Aipeanna, Cluichí, Bogearraí

en: Categories Unavailable
ga: Catagóirí Gan Fáil

en: Search for apps using the search bar above.
ga: Cuardaigh aipeanna ag baint úsáide as an mbarra cuardaigh thuas.

en: No Applications Found
ga: Níor aimsíodh aon fheidhmchláir

en: No results found for "%s" in Flathub
ga: Níor aimsíodh aon torthaí le haghaidh "%s" i Flathub

en: Copied!
ga: Cóipeáilte!

en: Copy Link
ga: Cóipeáil Nasc

en: Open Link
ga: Oscail an Nasc

en: Timeline
ga: Amlíne

en: Installs:
ga: Suiteálacha:

en: World
ga: Domhan

note: Translators: M is the suffix for millions
en: %.2fM Total Installs
ga: %.2fM Suiteálacha Iomlána

note: Translators: K is the suffix for thousands
en: %.2fK Total Installs
ga: %.2fK Suiteálacha Iomlána

en: %'d Total Installs
ga: %'d Suiteálacha Iomlána

en: No Results Found
ga: Níor aimsíodh aon torthaí

en: Apps Tagged "%s"
ga: Aipeanna atá tagáilte "%s"

en: Search failed
ga: Theip ar an gcuardach

en: Keep Data
ga: Coinnigh Sonraí

en: Allow restoring settings and content
ga: Ceadaigh socruithe agus ábhar a athchóiriú

en: Delete Data
ga: Scrios Sonraí

en: Permanently remove app data to save space
ga: Bain sonraí aipeanna go buan chun spás a shábháil

en: Install %s?
ga: Suiteáil %s?

en: May install additional shared components
ga: Féadfaidh sé comhpháirteanna comhroinnte breise a shuiteáil

en: Remove %s?
ga: Bain %s?

en: It will not be possible to use %s after it is uninstalled.
ga: Ní bheidh sé indéanta %s a úsáid tar éis é a dhíshuiteáil.

en: “%s” is High Risk
ga: Tá “%s” i mbaol ard

en: This app has full access to your system, including all <b>your files, browser history, saved passwords</b>, and more. It also has access to the internet, meaning it could send your data to outside parties.
    
    Because the app is proprietary, it can not be audited for what it does with these permissions.
ga: Tá rochtain iomlán ag an aip seo ar do chóras, lena n-áirítear <b>do chuid comhad go léir, stair bhrabhsálaí, pasfhocail shábháilte</b>, agus tuilleadh. Tá rochtain aici ar an idirlíon freisin, rud a chiallaíonn go bhféadfadh sí do shonraí a sheoladh chuig páirtithe seachtracha.
    
    Ós rud é gur aip dhílseánaigh í, ní féidir iniúchadh a dhéanamh uirthi maidir leis an méid a dhéanann sí leis na ceadanna seo.

en: This app uses the legacy X11 windowing system, which allows it to <b>record all keystrokes, capture screenshots, and monitor other applications</b>. It also has access to the internet, meaning it could send your data to outside parties.
    
    Because the app is proprietary, it can not be audited for what it does with these permissions.
ga: Úsáideann an aip seo an seanchóras fuinneoige X11, rud a ligeann di <b>gach eochairbhuille a thaifeadadh, scáileáin a ghabháil, agus monatóireacht a dhéanamh ar fheidhmchláir eile</b>. Tá rochtain aici ar an idirlíon freisin, rud a chiallaíonn gur féidir léi do shonraí a sheoladh chuig páirtithe seachtracha.
    
    Ós rud é gur aip dhílseánaigh í, ní féidir iniúchadh a dhéanamh uirthi maidir leis an méid a dhéanann sí leis na ceadanna seo.

en: Install Anyway
ga: Suiteáil ar aon nós

en: Finished in %.02f seconds
ga: Críochnaithe i %.02f soicind

en: App Add-on
ga: Breiseán Aipe

en: Runtime
ga: Am rith

en: Install Size
ga: Méid Suiteála

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Ongoing
ga: Ar siúl

en: Finished
ga: Críochnaithe

en: Update
ga: Nuashonrú

en: Transferred %s so far
ga: Aistríodh %s go dtí seo

en: Update Now
ga: Nuashonraigh Anois

en: Updates Are Available
ga: Tá Nuashonruithe ar Fáil

en: The following applications are eligible for updates. Would you like to install them?
ga: Tá na feidhmchláir seo a leanas incháilithe le haghaidh nuashonruithe. Ar mhaith leat iad a shuiteáil?

en: %d runtimes and/or addons are eligible for updates. Would you like to install them?
ga: Tá %d rith-am agus/nó breiseán incháilithe le haghaidh nuashonruithe. Ar mhaith leat iad a shuiteáil?

en: Additionally, %d runtimes and/or addons will be updated.
ga: Ina theannta sin, déanfar %d am rith agus/nó breiseán a nuashonrú.

en: Manage Leftover User Data
ga: Bainistigh Sonraí Úsáideora atá Fágtha

en: No User Data found
ga: Níor aimsíodh aon sonraí úsáideora

en: User Data
ga: Sonraí Úsáideora

en: Trashed User Data for %s
ga: Sonraí Úsáideora Bruscair do %s

en: Trash User Data
ga: Bruscar Sonraí Úsáideora

en: Tasks
ga: Tascanna

en: Stop Active Tasks
ga: Stop Tascanna Gníomhacha

en: Clear History
ga: Glan an Stair

en: No Tasks Yet
ga: Gan aon tascanna fós

en: Refreshing Store Content
ga: Ábhar an tSiopa á Athnuachan

en: Curated
ga: Coimeádta

en: No background tasks!
ga: Gan aon tascanna cúlra!

en: You have a network connection but are viewing a cached version of Flathub
ga: Tá nasc líonra agat ach tá leagan taisceáilte de Flathub á fheiceáil agat

en: _Login with Flathub
ga: _Logáil isteach le Flathub

en: _Manage Leftover User Data
ga: _Bainistigh Sonraí Úsáideora atá Fágtha

en: _Synchronize Remotes
ga: _Sioncrónaigh Cianrialtáin

en: Log Out
ga: Logáil Amach

en: %d Update Available | %d Updates Available
ga[0]: %d Nuashonrú Ar Fáil
ga[1]: %d Nuashonruithe Ar Fáil
ga[2]: %d Nuashonruithe Ar Fáil

en: The ability to inspect and install local .flatpak bundle files is coming soon! In the meantime, try running
    
    flatpak install --bundle your-bundle.flatpak
    
    on the command line.
ga: Beidh an cumas comhaid phacáiste .flatpak áitiúla a iniúchadh agus a shuiteáil ag teacht go luath! Idir an dá linn, bain triail as
    
    flatpak install --bundle your-bundle.flatpak
    
    a rith ar an líne ordaithe.

en: Can't do that right now!
ga: Ní féidir liom é sin a dhéanamh faoi láthair!

en: Resume Current Tasks
ga: Lean ar aghaidh le Tascanna Reatha

en: Pause Current Tasks
ga: Cuir Tascanna Reatha ar Sos

en: %s: %'u downloads
ga: %s: %'u íoslódálacha

[ctx: shortcut window]
en: General
ga: Ginearálta

[ctx: shortcut window]
en: Open Search Dialog
ga: Oscail Dialóg Cuardaigh

[ctx: shortcut window]
en: Open Preferences
ga: Oscail Roghanna

[ctx: shortcut window]
en: Synchronize Remotes
ga: Sioncrónaigh Cianrialtáin

[ctx: shortcut window]
en: Toggle Transaction Manager
ga: Bainisteoir Idirbheart a Athrú

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
ga: Taispeáin Aicearraí

[ctx: shortcut window]
en: Quit
ga: Scoir
