bazaar - en to nl translation catalogue (639 entries)

en: Add, remove or update flatpak software on this computer
nl: Voeg Flatpak software toe, verwijder deze of update deze op deze computer

en: GTK;System;PackageManager;Discover;Flatpak;Software;Store;
nl: GTK;Systeem;Pakketbeheer;Ontdekken;Flatpak;Software;Winkel;

en: New Window
nl: Nieuw venster

en: Discover and manage applications
nl: Ontdek en installeer applicaties

en: A fast and modern app store for Linux with a focus on discovering and installing Flatpak apps and addons, particularly from Flathub.
nl: Een snelle en moderne appstore voor Linux, gericht op het ontdekken en installeren van applicaties en add-ons van Flatpak, specifiek van Flathub.

en: Queue multiple installs and keep browsing
nl: Zet meerdere installaties in een wachtrij en ga door met bladeren

en: Easily view app permissions
nl: Bekijk eenvoudig de app-toestemmingen

en: Sign in to Flathub to view and manage your favorites
nl: Log in met Flathub om je favorieten te beheren

en: Search apps directly from GNOME Shell
nl: Zoek apps rechtstreeks vanuit GNOME Shell

en: The Bazaar Contributors
nl: De bijdragers aan Bazaar

en: The home page displaying Flathub apps
nl: De startpagina met Flathub-apps

en: Exhibit app page
nl: Exhibit app-pagina

en: Library page
nl: Bibliotheekpagina

en: Search page
nl: Zoekpagina

en: Category page
nl: Categoriepagina

en: Stopped Receiving Updates
nl: Ontvangt geen updates meer

[ctx: Install Controls]
en: Uninstall
nl: Verwijderen

[ctx: Install Controls]
en: Install
nl: Installeren

en: Manage Add-Ons
nl: Add-ons beheren

en: No Add-Ons Visible
nl: Geen add-ons zichtbaar

en: Your current filter preferences are hiding all known add-ons. Try adjusting them.
nl: Jouw huidige filters verbergen alle bekende add-ons. Probeer ze te aan te passen.

en: Add-on Page
nl: Add-onpagina

en: Downloads/Month
nl: Downloads/maand

en: Stopped Receiving Core Updates
nl: Onvangt geen core-updates meer

en: This add-on uses a runtime that no longer receives updates or security fixes. It may become unsafe to use.
nl: Deze add-on gebruikt een runtime die geen updates of beveiligingsupdates meer ontvangt. Deze app kan onveilig worden om te gebruiken.

en: Add-on for %s
nl: Add-on voor %s

en: Show Less
nl: Minder weergeven

en: Show More
nl: Meer weergeven

en: Download Stats
nl: Downloadstatistieken

en: Age Rating
nl: Leeftijdsadvies

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Cartoon Violence
nl: Cartoongeweld

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding cartoon violence
nl: Geen informatie over cartoongeweld

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Fantasy Violence
nl: Fantasiegeweld

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding fantasy violence
nl: Geen informatie over fantasiegeweld

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Realistic Violence
nl: Realistisch geweld

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding realistic violence
nl: Geen informatie over realistisch geweld

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Violence Depicting Bloodshed
nl: Geweld met bloedvergieten

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding bloodshed
nl: Geen informatie over geweld met bloedvergieten

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexual Violence
nl: Seksueel geweld

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sexual violence
nl: Geen informatie over seksueel geweld

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to alcohol
nl: Geen informatie over verwijzingen naar alcohol

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Narcotics
nl: Drugs

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to illicit drugs
nl: Geen informatie over verwijzingen naar illegale drugs

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Tobacco
nl: Tabak

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to tobacco products
nl: Geen informatie over verwijzingen naar tabaksproducten

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Nudity
nl: Naaktheid

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding nudity of any sort
nl: Geen informatie over enige naaktheid

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexual Themes
nl: Seksuele thema’s

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to or depictions of sexual nature
nl: Geen informatie over seksuele verwijzingen of afbeeldingen

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Profanity
nl: Grof taalgebruik

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding profanity of any kind
nl: Geen informatie over grof taalgebruik

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Inappropriate Humor
nl: Ongepaste humor

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding inappropriate humor
nl: Geen informatie over ongepaste humor

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Discrimination
nl: Discriminatie

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding discriminatory language of any kind
nl: Geen informatie over discriminerend taalgebruik

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Advertising
nl: Reclame

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding advertising of any kind
nl: Geen informatie over enige reclame

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Gambling
nl: Gokken

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding gambling of any kind
nl: Geen informatie over gokken

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Purchasing
nl: Aankopen

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding the ability to spend money
nl: Geen informatie over de mogelijkheid om echt geld uit te geven

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Chat Between Users
nl: Gesprekken tussen gebruikers

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding ways to chat with other users
nl: Geen informatie over mogelijkheden om met andere gebruikers te chatten

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Audio Chat Between Users
nl: Audiogesprekken tussen gebruikers

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding ways to talk with other users
nl: Geen informatie over mogelijkheden om met andere gebruikers te praten

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Contact Details
nl: Contactgegevens

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of social network usernames or email addresses
nl: Geen informatie over het delen van gebruikersnamen van sociale netwerken of e-mailadressen

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Identifying Information
nl: Identificerende informatie

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of user information with third parties
nl: Geen informatie over het delen van gebruikersinformatie met derden

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Location Sharing
nl: Locatie delen

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of physical location with other users
nl: Geen informatie over het delen van de fysieke locatie met andere gebruikers

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Prostitution
nl: Prostitutie

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to prostitution
nl: Geen informatie over verwijzingen naar prostitutie

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Adultery
nl: Overspel

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to adultery
nl: Geen informatie over verwijzingen naar overspel

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexualized Characters
nl: Geseksualiseerde personages

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sexualized characters
nl: Geen informatie over geseksualiseerde personages

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Desecration
nl: Heiligschennis

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to desecration
nl: Geen informatie over verwijzingen naar heiligschennis

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Human Remains
nl: Menselijke overblijfselen

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding visible dead human remains
nl: Geen informatie over zichtbare overblijfselen van dode mensen

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Slavery
nl: Slavernij

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to slavery
nl: Geen informatie over verwijzingen naar slavernij

en: Does not include references to drugs
nl: Bevat geen verwijzingen naar drugs

en: Does not include swearing, profanity, and other kinds of strong language
nl: Bevat geen scheldwoorden of ander grof taalgebruik

en: Does not include ads or monetary transactions
nl: Bevat geen reclame of geldtransacties

en: Does not include sex or nudity
nl: Bevat geen seks of naaktheid

en: Does not include uncontrolled chat functionality
nl: Bevat geen niet-gecontroleerde gespreksfunctionaliteit tussen gebruikers

en: Does not include violence
nl: Bevat geen geweld

en: Strong Language
nl: Grof taalgebruik

en: Money
nl: Geld

en: Social
nl: Sociaal

en: Violence
nl: Geweld

[ctx: Age rating]
en: All
nl: Alle

en: %s has an unknown age rating
nl: %s heeft een onbekende leeftijdsclassificatie

en: %s is suitable for everyone
nl: %s is geschikt voor iedereen

en: %s is suitable for young children
nl: %s is geschikt voor jonge kinderen

en: %s is suitable for children
nl: %s is geschikt voor kinderen

en: %s is suitable for teenagers
nl: %s is geschikt voor tieners

en: %s is suitable for adults
nl: %s is geschikt voor volwassenen

en: %s is suitable for %s
nl: %s is geschikt voor %s

en: System folder %s
nl: Systeemmap %s

en: Home subfolder %s
nl: Home-submap %s

en: Host system folders
nl: Systeemmappen van host

en: Host system configuration from /etc
nl: Systeemconfiguratie van host in /etc

en: Desktop subfolder %s
nl: Bureaublad-submap %s

en: Desktop folder
nl: Bureaubladmap

en: Documents subfolder %s
nl: Bureaublad-submap %s

en: Documents folder
nl: Documentenmap

en: Music subfolder %s
nl: Muziek-submap %s

en: Music folder
nl: Muziekmap

en: Pictures subfolder %s
nl: Afbeeldingen-submap %s

en: Pictures folder
nl: Afbeeldingenmap

en: Public Share subfolder %s
nl: Openbare submap %s

en: Public Share folder
nl: Openbare map

en: Videos subfolder %s
nl: Video’s-submap %s

en: Videos folder
nl: Video's-map

en: Templates subfolder %s
nl: Sjablonen-submap %s

en: Templates folder
nl: Sjablonenmap

en: User cache subfolder %s
nl: Cache-submap %s van de gebruiker

en: User cache folder
nl: Cachemap van de gebruiker

en: User configuration subfolder %s
nl: Configuratie-submap %s van de gebruiker

en: User configuration folder
nl: Configuratiemap van de gebruiker

en: User data subfolder %s
nl: Gegevens-submap %s van de gebruiker

en: User data folder
nl: Gegevensmap van de gebruiker

en: User runtime subfolder %s
nl: Runtime-submap %s van de gebruiker

en: User runtime folder
nl: Runtime-map van de gebruiker

en: Filesystem access to %s
nl: Toegang tot %s in bestandssysteem

en: Unknown filesystem path
nl: Onbekend bestandspad

en: Download Size
nl: Downloadgrootte

en: Installed Size
nl: Geïnstalleerde grootte

en: Amount to download from the internet
nl: Te downloaden hoeveelheid van internet

en: Size on Disk
nl: Grootte op schijf

en: Open user data folder
nl: Open gebruikersgegevensmap

en: Your User Data
nl: Jouw gebruikersgegevens

en: Caches, settings, and other app data
nl: Caches, instellingen en andere app-data

en: Temporary cached data
nl: Tijdelijke gecachte data

en: Clear Cache
nl: Cache legen

en: Installed Runtime Size
nl: Grootte geïnstalleerde runtime

en: Runtime Download Size
nl: Downloadgrootte runtime

en: App Size
nl: App-grootte

en: Verified
nl: Geverifieerd

note: Translators: As in 'The app is installed'.
en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Special Thanks
nl: Speciale dank

en: Logged Out Successfully!
nl: Succesvol uitgelogd!

en: Performing setup…
nl: Setup aan het uitvoeren…

en: Set Up System Flathub?
nl: Flathub van het systeem instellen?

en: The system Flathub remote is not set up. Bazaar requires Flathub to be configured on the system Flatpak installation to browse and install applications.
    
    You can still use Bazaar to browse and remove already installed apps.
nl: De Flathub-bron van het systeem is niet ingesteld. Bazaar vereist dat Flathub is geconfigureerd in de Flatpak-installatie van het systeem om applicaties te kunnen bladeren en installeren
    
    Je kunt Bazaar nog steeds gebruiken om reeds geïnstalleerde apps te bladeren en verwijderen.

en: Set Up Flathub?
nl: Flathub instellen?

en: Flathub is not set up on this system. You will not be able to browse and install applications in Bazaar if its unavailable.
    
    You can still use Bazaar to browse and remove already installed apps.
nl: Flathub is niet ingesteld op dit systeem. Je kunt geen applicaties in Bazaar bladeren en installeren als het niet beschikbaar is.
    
    Je kunt Bazaar nog steeds gebruiken om reeds geïnstalleerde apps te bladeren en verwijderen.

en: Set Up Flathub
nl: Flathub instellen

en: A backend error occurred
nl: Er is een backend-fout opgetreden

en: Refreshing…
nl: Verversen…

en: Loading %d apps…
nl: %d apps laden…

en: Failed to open file
nl: Kan bestand niet openen

en: An initialization error occurred
nl: Een initialisatiefout is opgetreden

en: Checking for updates…
nl: Controleren op updates…

en: Failed to check for updates
nl: Het controleren op updates is mislukt

en: Malformed Link
nl: Onjuiste link

en: The link used to open this app has incorrect capitalization and may stop working in the future.
    
    This is most likely caused by KRunner sending incorrect app IDs
nl: De link die wordt gebruikt om deze app te openen, bevat fouten in het gebruik van hoofdletters en werkt in de toekomst mogelijk niet meer.
    
    Dit wordt hoogstwaarschijnlijk veroorzaakt doordat KRunner onjuiste app-ID’s verstuurt

en: Could not find app
nl: Kan app niet vinden

en: Failed to load metainfo
nl: Het laden van de metainfo is mislukt

en: Writing to cache…
nl: Schrijven naar cache…

en: Show All
nl: Toon alle

en: All "%s"
nl: Alle "%s"

en: %d Applications
nl: %d applicaties

en: Bundle Installation
nl: Bundelinstallatie

en: Additional dependencies may take extra space
nl: Extra afhankelijkheden kunnen extra ruimte in beslag nemen

en: Installing this app may require adding a new software source. Other apps from this source will show up in Bazaar.
    
    Only add this source if you're sure you trust it.
nl: Voor het installeren van deze app moet je mogelijk een nieuwe softwarebron toevoegen. Andere apps uit deze bron worden dan in Bazaar weergegeven.
    
    Voeg deze bron alleen toe als je er zeker van bent dat je deze kunt vertrouwen.

en: Successfully Installed!
nl: Successvol geïnstalleerd!

en: Open
nl: Openen

en: Show App Details
nl: Appgegevens tonen

en: Already Installed
nl: Al geïnstalleerd

en: Installation Failed
nl: Installatie mislukt

en: Unknown install size
nl: Onbekende installatiegrootte

en: About %s to install
nl: Ongeveer %s om te installeren

en: N/A
nl: N.v.t.

en: No special permissions
nl: Geen speciale machtigingen

en: %d downloads in the last month
nl: %d downloads in de afgelopen maand

en: Size information unavailable
nl: Grootte-informatie onbeschikbaar

en: Download size of %s
nl: Downloadgrootte van %s

en: All Ages
nl: Alle leeftijden

en: Age rating information unavailable
nl: Leeftijdsclassificatie niet beschikbaar

en: Suitable for all ages
nl: Geschikt voor alle leeftijden

en: Suitable for ages %d and up
nl: Geschikt voor %d-jarigen en ouder

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Free software licensed under %s
nl: Vrije software gelicentieerd onder %s

en: Free software
nl: Alleen vrije software

en: Proprietary Software
nl: Propriëtaire software

en: Special License: %s
nl: Speciale licentie: %s

en: Free
nl: Vrij

en: Proprietary
nl: Propriëtair

en: Special License
nl: Speciale licentie

en: Adaptive
nl: Adaptief

en: Desktop Only
nl: Alleen desktop

en: Works on desktop, tablets, and phones
nl: Werkt op desktop, tablets en telefoons

en: May not work on mobile devices
nl: Werkt mogelijk niet op mobiele apparaten

en: Safe
nl: Veilig

en: Low Risk
nl: Laag risico

en: Medium Risk
nl: Gemiddeld risico

en: High Risk
nl: Hoog risico

en: Empty
nl: Leeg

en: No Curation
nl: Geen gecureerde apps

en: There is no curation information provided on this system. You can still browse applications on Flathub
nl: Er is geen curatie-info beschikbaar op dit systeem. Je kan nog steeds apps op Flathub bladeren

en: Browse Flathub
nl: Flathub bladeren

en: Not Verified
nl: Niet geverifieerd

en: Developer information not available.
nl: Ontwikkelaarsinformatie niet beschikbaar.

en: The ownership of the %s app ID has not been verified and it may be a community package.
nl: Het eigendom van het %s app-ID is niet geverifieerd en het kan een communitypakket zijn.

en: The ownership of the %s app ID has been manually verified by the Flathub team.
nl: Het eigendom van het %s app-ID is handmatig geverifieerd door het Flathub-team.

en: The ownership of the %1$s app ID has been verified by <b>%2$s</b> on <b>%3$s</b>.
nl: Het eigendom van het %1$s app-ID is geverifieerd door <b>%2$s</b> op <b>%3$s</b>.

en: The ownership of the %1$s app ID has been verified using %2$s.
nl: Het eigendom van het %1$s app-ID is geverifieerd met %2$s.

en: The ownership of the %s app ID has been verified.
nl: Het eigendom van het %s app-ID is geverifieerd.

en: Full Release Notes
nl: Volledige release-opmerkingen

en: This release was made possible by users like you!
nl: Deze release is mogelijk gemaakt door gebruikers zoals jij!

en: I love making Bazaar, but I cannot do it alone. Help support further development by donating on Ko-Fi.
nl: Ik vind het geweldig om Bazaar te maken, maar ik kan het niet in mijn eentje. Steun de verdere ontwikkeling door een donatie te doen via Ko-Fi.

en: Donate to Bazaar
nl: Doneer aan Bazaar

note: Translators: the %s format specifier will be something along the lines of "0.7.6" etc
en: What's New in %s?
nl: Wat is er nieuw in %s?

note: Translators: this is a release date label, like "Released February 9, 2026"
en: Released %B %-e, %Y
nl: Uitgebracht op %B %-e, %Y

en: Choose an Installation
nl: Kies een installatie

en: You have multiple versions of this app installed. Which one would you like to proceed with?
nl: Je hebt meerdere versies van deze app geïnstalleerd. Met welke wil je verdergaan?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: For This User Only
nl: Alleen voor deze gebruiker

en: this user
nl: deze gebruiker

en: all users
nl: alle gebruikers

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copied!
nl: Gekopieërd!

en: Favorite Count
nl: Aantal favorieten

en: Failed to update favorite
nl: Updaten van favorieten is mislukt

en: Log in with Flathub to manage favorites
nl: Log in met Flathub om favorieten te beheren

en: Log In
nl: Log in

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Install All
nl: Alles installeren

en: Loading
nl: Laden

en: No Favorites
nl: Geen favorieten

en: Applications you mark as favorite will appear here
nl: Applicaties die je als favoriet markeert verschijnen hier

en: Support This Application
nl: Deze applicatie steunen

en: Remove From Favorites
nl: Van favorieten verwijderen

en: Failed to remove favorite
nl: Verwijderen van favorieten is mislukt

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Editing
nl: Bewerken

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Music
nl: Muziek

en: Player
nl: Muziekspeler

en: Recorder
nl: Geluidsrecorder

en: Sequencer
nl: Muzieksequencer

en: Emulation
nl: Emulatie

en: Action
nl: Actie

en: Adventure
nl: Avontuur

en: Blocks
nl: Blokken

en: Board
nl: Bord

en: Card
nl: Kaart

en: Kids
nl: Kinderen

en: Logic
nl: Logica

en: Role Playing
nl: Rollenspel

en: Simulation
nl: Simulatie

en: Sports
nl: Sport

en: Strategy
nl: Strategie

en: File Sharing
nl: Bestanden delen

en: Audio & Video
nl: Audio & video

en: More Audio & Video
nl: Meer audio & video

en: Developer Tools
nl: Ontwikkeltools

en: Develop
nl: Ontwikkel

en: More Developer Tools
nl: Meer ontwikkeltools

en: Education
nl: Educatie

en: Learn
nl: Leren

en: More Education
nl: Meer educatie

en: Play
nl: Spelen

en: More Gaming
nl: Meer gaming

en: Graphics & Photography
nl: Grafisch & fotografie

en: Create
nl: Creëren

en: More Graphics & Photography
nl: Meer grafisch & fotografie

en: Networking
nl: Netwerken

en: More Networking
nl: Meer netwerken

en: Productivity
nl: Productiviteit

en: Work
nl: Werk

en: More Productivity
nl: Meer productiviteit

en: Science
nl: Wetenschap

en: More Science
nl: Meer wetenschap

en: System
nl: Systeem

en: More System
nl: Meer systeem

en: Utilities
nl: Hulpprogramma’s

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: More Utilities
nl: Meer hulpprogramma’s

en: More Trending
nl: Meer trending

en: Popular
nl: Populair

en: More Popular
nl: Meer populair

en: Recently Added
nl: Recent toegevoegd

en: New
nl: Nieuw

en: More New
nl: Meer nieuwe

en: Recently Updated
nl: Onlangs bijgewerkt

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: More Updated
nl: Meer bijgewerkt

en: Mobile
nl: Onderweg

en: More Mobile
nl: Meer onderweg

en: More Adwaita
nl: Meer Adwaita

en: KDE Apps
nl: KDE-apps

en: More KDE Apps
nl: Meer KDE-apps

en: Flathub Not Added
nl: Flathub niet toegevoegd

en: The Flathub remote was not found on any of your Flatpak installations
nl: De Flathub-bron is op geen van je Flatpak installaties teruggevonden

en: Flathub Unavailable
nl: Flathub is onbeschikbaar

en: Can't Reach Flathub
nl: Flathub is niet bereikbaar

en: You can still manage and search for applications.
nl: Je kunt nog steeds applicaties beheren en zoeken.

en: Search Apps
nl: Apps zoeken

en: Reconnect
nl: Opnieuw verbinden

en: App of the Day
nl: App van de dag

en: On the Go
nl: Onderweg

en: Apps for your Linux phones and tablets
nl: Apps voor je Linux-telefoons en -tablets

en: More Mobile Apps
nl: Meer mobiele apps

en: We​ ♥​ Games
nl: Wij​ ♥​ games

en: Games and apps to run your favorite titles
nl: Spellen en apps om je favoriete titels te spelen

en: More Games
nl: Meer spellen

en: No Results
nl: Geen resultaten

en: Try a different search query
nl: Probeer een andere zoekterm

en: This is a local preview, some details may differ from the published listing
nl: Dit is een voorvertoning, sommige details kunnen afwijken van de gepubliceerde vermelding

en: Preview Store Appearance
nl: Voorvertoning winkel openen

en: _Support
nl: _Steunen

en: This app uses a runtime that no longer receives updates or security fixes. It may become unsafe to use.
nl: Deze app gebruikt een runtime die geen updates of beveiligingsupdates meer ontvangt. Het kan onveilig worden om te gebruiken.

en: Trash Data
nl: Gegevens verwijderen

en: More Add-Ons
nl: Meer add-ons

en: No URL
nl: Geen URL

en: This application has a FLOSS license, meaning the source code can be audited for safety.
nl: Deze applicatie heeft een FLOSS licentie, wat betekent dat de broncode gecontroleerd kan worden op veiligheid.

en: This application has a proprietary license, meaning the source code is developed privately and cannot be audited by an independent third party.
nl: Deze applicatie heeft een propriëtaire licentie, wat betekent dat de broncode privé wordt ontwikkeld en niet gecontroleerd kan worden door een onafhankelijke derde partij.

en: More Apps
nl: Meer apps

en: More Apps by %s
nl: Andere apps van %s

en: Other Apps by this Developer
nl: Andere apps van deze ontwikkelaar

en: Other Apps by %s
nl: Andere apps van %s

en: %s is not installed, but it still has <b>%s</b> of data present.
nl: %s is niet geïnstalleerd, maar heeft nog <b>%s</b> aan gegevens.

en: Other Apps
nl: Andere apps

en: %d Application | %d Applications
nl[0]: %d applicatie
nl[1]: %d applicaties

en: Failed to Remove User Data
nl: Verwijderen van gebruikersgegevens is mislukt

en: Hardware Support
nl: Hardwareondersteuning

en: Keyboard support
nl: Toetsenbordondersteuning

en: Requires keyboards
nl: Vereist toetsenbord

en: Recommends keyboards
nl: Toetsenbord aanbevolen

en: Supports keyboards
nl: Ondersteunt toetsenborden

en: Unknown support for keyboards
nl: Onbekende ondersteuning voor toetsenborden

en: Mouse support
nl: Muisondersteuning

en: Requires mice or pointing devices
nl: Vereist muis of aanwijzingsapparaat

en: Recommends mice or pointing devices
nl: Muis of aanwijzingsapparaat aanbevolen

en: Supports mice or pointing devices
nl: Ondersteunt muis of aanwijzingsapparaten

en: Unknown support for mice or pointing devices
nl: Onbekende ondersteuning voor muis of aanwijzingsapparaten

en: Touchscreen support
nl: Touchscreen-ondersteuning

en: Requires touchscreens
nl: Vereist touchscreen

en: Recommends touchscreens
nl: Touchscreens aanbevolen

en: Supports touchscreens
nl: Ondersteunt touchscreens

en: Unknown support for touchscreens
nl: Onbekende ondersteuning voor touchscreens

en: Mobile support
nl: Mobiele ondersteuning

en: Works on mobile devices
nl: Werkt op mobiele apparaten

en: May not work well on mobile devices
nl: Werkt mogelijk niet goed op mobiele apparaten

en: Desktop support
nl: Desktopondersteuning

en: Works well on large screens
nl: Werkt goed op grote schermen

en: %s works best on specific hardware
nl: %s werkt het beste op specifieke hardware

en: %s works on most devices
nl: %s werkt op de meeste apparaten

en: _Open
nl: _Openen

en: Uninstall Application
nl: Applicatie verwijderen

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: Update
nl: Updaten

en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: Install Controls]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: Install Controls]
en: Cancelling
nl: Bezig met annuleren

en: Search installed apps
nl: Geïnstalleerde apps zoeken

en: Clear search
nl: Geschiedenis wissen

en: No Apps Found
nl: Geen applicaties gevonden

en: Search Store Instead
nl: In plaats daarvan in winkel zoeken

note: Translators: .
en: Library
nl: Bibliotheek

en: Pending Updates
nl: Wachtende updates

en: Recently Uninstalled
nl: Onlangs verwijderd

en: Clear Finished Tasks
nl: Afgeronde taken wissen

en: Sort By
nl: Sorteren op

en: Name
nl: Naam

en: Size
nl: Grootte

en: No matches found for "%s" in the list of installed apps
nl: Geen resultaten gevonden voor "%s" in de lijst met geïnstalleerde apps

en: %u Available Update | %u Available Updates
nl[0]: %u beschikbare update
nl[1]: %u beschikbare updates

en: %u Installed App | %u Installed Apps
nl[0]: %u geïnstalleerde app
nl[1]: %u geïnstalleerde apps

en: Get Involved
nl: Doe mee

en: Learn More
nl: Leer meer

en: Unknown License
nl: Onbekende licentie

en: Community Built
nl: Door de community gebouwd

en: This app is developed in the open by an international community.
    
    You can participate and help make it even better.
nl: Deze app wordt openbaar ontwikkeld door een internationale community.
    
    Je kunt dus deelnemen en helpen om de app nog beter te maken.

en: The license of this app is not known
nl: De licentie van deze app is niet bekend

en: This app is developed in the open by an international community, and released under the %s license.
    
    You can participate and help make it even better.
nl: Deze app wordt openbaar ontwikkeld door een internationale community en uitgebracht onder de %s licentie.
    
    Je kunt deelnemen en helpen om de app nog beter te maken.

en: This app is not developed in the open, so only its developers know how it works. It may be insecure in ways that are hard to detect, and it may change without oversight.
    
    You may or may not be able to contribute to this app.
nl: Deze app wordt niet in het openbaar ontwikkeld, dus alleen de ontwikkelaars weten hoe het werkt. De app kan op moeilijk te detecteren manieren onveilig zijn en kan zonder toezicht veranderen.
    
    Je kunt mogelijk niet bijdragen aan deze app.

en: This app is developed under the special license %s.
    
    You may or may not be able to contribute to this app.
nl: Deze app is ontwikkeld onder de speciale licentie %s.
    
    Je kunt mogelijk niet bijdragen aan deze app.

en: License
nl: Licentie

en: Connect to Flathub
nl: Verbinden met Flathub

en: Something Went Wrong
nl: Er ging iets mis

en: Log in to sync your favorited apps across devices
nl: Log in om je favoriete apps op al je apparaten te synchroniseren

en: Finish
nl: Voltooien

en: Hello, %s!
nl: Hallo, %s!

en: Select Metainfo File
nl: Selecteer een metainfo-bestand

en: Metainfo Files
nl: Metainfo-bestanden

en: Select Icon (Optional)
nl: Selecteer een icoon (optioneel)

en: Image Files
nl: Fotobestanden

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Network connection is metered — automatic store data refresh is paused
nl: De netwerkverbinding is gelimiteerd — automatisch vernieuwen van de winkelgegevens is gepauzeerd

en: Refresh Manually
nl: Handmatig verversen

en: Content Filters
nl: Contentfilters

en: Free Software Only
nl: Alleen vrije software

en: Hide proprietary applications when browsing and searching
nl: Verberg propriëtaire applicaties bij bladeren en zoeken

en: Flathub Results Only
nl: Alleen resultaten van Flathub

en: Limit search and browse results to applications only available on Flathub
nl: Beperk de zoek- en bladerresultaten tot applicaties die alleen op Flathub beschikbaar zijn

en: Verified Results Only
nl: Alleen geverifieerde resultaten

en: Hide results that are not verified on Flathub
nl: Verberg resultaten die niet geverifieerd zijn op Flathub

en: Hide End-of-Life Apps
nl: Verberg end-of-life-apps

en: Hide apps which are no longer supported by their developers
nl: Verberg apps die niet langer ondersteund worden door hun ontwikkelaars

en: Progress Bar Theme
nl: Voortgangsbalkthema

en: Accent Color
nl: Accentkleur

en: Pride Colors
nl: Pride kleuren

en: Lesbian Pride Colors
nl: Lesbische pride kleuren

en: Male Homosexual Pride Colors
nl: Mannelijke homoseksuele pride kleuren

en: Transgender Pride Colors
nl: Transgender pride kleuren

en: Nonbinary Pride Colors
nl: Nonbinaire pride kleuren

en: Bisexual Pride Colors
nl: Biseksuele pride kleuren

en: Asexual Pride Colors
nl: Aseksuele pride kleuren

en: Pansexual Pride Colors
nl: Panseksuele pride kleuren

en: Aromantic Pride Colors
nl: Aromantische pride kleuren

en: Genderfluid Pride Colors
nl: Genderfluïde pride kleuren

en: Polysexual Pride Colors
nl: Polyseksuele pride kleuren

en: Omnisexual Pride Colors
nl: Omniseksuele pride kleuren

en: Aroace Pride Colors
nl: Aroace pride kleuren

en: Agender Pride Colors
nl: Agender pride kleuren

en: Genderqueer Pride Colors
nl: Genderqueer pride kleuren

en: Intersex Pride Colors
nl: Intersekse pride kleuren

en: Demigender Pride Colors
nl: Demigender pride kleuren

en: Biromantic Pride Colors
nl: Biromantische pride kleuren

en: Disability Pride Colors
nl: Disability pride kleuren

en: Femboy Pride Colors
nl: Femboy pride kleuren

en: Neutrois Pride Colors
nl: Neutrois pride kleuren

en: Version History
nl: Versie geschiedenis

en: _Version History
nl: _Versiegeschiedenis

note: Translators: something happened less than a day ago
en: Today
nl: Vandaag

note: Translators: something happened more than a day ago but less than 2 days ago
en: Yesterday
nl: Gisteren

note: Translators: something happened days ago
en: %d day ago | %d days ago
nl[0]: %d dag geleden
nl[1]: %d dagen geleden

note: Translators: something happened weeks ago
en: %d week ago | %d weeks ago
nl[0]: %d week geleden
nl[1]: %d weken geleden

note: Translators: something happened months ago
en: %d month ago | %d months ago
nl[0]: %d maand geleden
nl[1]: %d maanden geleden

note: Translators: something happened years ago
en: %d year ago | %d years ago
nl[0]: %d jaar geleden
nl[1]: %d jaren geleden

en: Version %s
nl: Versie %s

en: No details for this release
nl: Geen details voor deze versie

en: Get More Information
nl: Meer informatie

en: Uninstall
nl: Verwijderen

note: Translators: If you can't find a short enough translation, use "/" to use an icon instead.
en: Get
nl: /

en: Unknown Permissions
nl: Onbekende machtigingen

en: Permissions are missing for this app.
nl: Machtigingen ontbreken voor deze app.

en: No Permissions
nl: Geen machtigingen

en: App is fully sandboxed
nl: App is volledig gesandboxt

en: Network Access
nl: Netwerktoegang

en: Can access the internet
nl: Heeft toegang tot het internet

en: No Network Access
nl: Geen netwerktoegang

en: Cannot access the internet
nl: Heeft geen toegang tot het internet

en: User Device Access
nl: Toegang tot gebruikersapparaten

en: Can access devices such as webcams or gaming controllers
nl: Heeft toegang tot apparaten zoals webcams of spelcontrollers

en: No User Device Access
nl: Geen toegang tot gebruikersapparaten

en: Cannot access devices such as webcams or gaming controllers
nl: Heeft geen toegang tot apparaten zoals webcams of spelcontrollers

en: Input Device Access
nl: Toegang tot invoerapparaten

en: Can access input devices
nl: Heeft toegang tot invoerapparaten

en: Microphone Access and Audio Playback
nl: Toegang tot microfoon en audio-afspelen

en: Can listen using microphones and play audio without asking permission
nl: Kan audio opnemen en afspelen zonder toestemming te vragen

en: System Device Access
nl: Toegang tot systeemapparaten

en: Can access system devices which require elevated permissions
nl: Heeft toegang tot systeemapparaten waarvoor verhoogde rechten vereist zijn

en: Screen Contents Access
nl: Toegang tot scherminhoud

en: Can access the contents of the screen or other windows
nl: Heeft toegang tot de inhoud van het scherm of andere vensters

en: Legacy Windowing System
nl: Verouderd venstersysteem

en: Always uses a legacy windowing system (X11)
nl: Gebruikt een verouderd venstersysteem (X11)

en: Arbitrary Permissions
nl: Alle mogelijke machtigingen

en: Can acquire arbitrary permissions
nl: Kan alle mogelijke machtigingen verkrijgen

en: User Settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Can access and change user settings
nl: Kan gebruikersinstellingen bekijken en wijzigen

en: Full File System Read/Write Access
nl: Lees- en schrijftoegang tot het volledige bestandssysteem

en: Can read and write all data on the file system
nl: Kan alle gegevens op het bestandssysteem lezen en schrijven

en: Home Folder Read/Write Access
nl: Lees- en schrijftoegang tot de persoonlijke map

en: Can read and write all data in your home directory
nl: Kan alle gegevens in jouw persoonlijke map lezen en schrijven

en: Full File System Read Access
nl: Leestoegang tot het volledig bestandssysteem

en: Can read all data on the file system
nl: Kan alle gegevens op het bestandssysteem lezen

en: Home Folder Read Access
nl: Leestoegang tot de persoonlijke map

en: Can read all data in your home directory
nl: Kan alle gegevens in jouw persoonlijke map lezen

en: Download Folder Read/Write Access
nl: Lees- en schrijftoegang tot de downloadmap

en: Can read and write all data in your downloads directory
nl: Kan alle gegevens in jouw downloadmap lezen en schrijven

en: Download Folder Read Access
nl: Leestoegang tot de downloadmap

en: Can read all data in your downloads directory
nl: Kan alle gegevens in jouw downloadmap lezen

en: Can read and write all data in the directory
nl: Kan alle gegevens in de map lezen en schrijven

en: Can read all data in the directory
nl: Kan alle gegevens in de map lezen

en: No File System Access
nl: Geen toegang tot het bestandssysteem

en: Cannot access the file system at all
nl: Heeft geen enkele toegang tot het bestandssysteem

en: Uses System Services
nl: Gebruikt systeemdiensten

en: Can request data from non-portal system services
nl: Kan buiten het portaal om gegevens opvragen van systeemdiensten

en: Uses Session Services
nl: Gebruikt sessiediensten

en: Can request data from non-portal session services
nl: Kan buiten het portaal om gegevens opvragen van sessiediensten

en: No Service Access
nl: Geen diensttoegang

en: Cannot access non-portal session or system services at all
nl: Heeft buiten het portaal om geen enkele toegang tot sessie- of systeemdiensten

en: Verified App Developer
nl: Geverifieerde app-ontwikkelaar

en: The developer of this app has been verified to be who they say they are
nl: De ontwikkelaar van deze app is geverifieerd en zijn wie ze zeggen dat ze zijn

en: Proprietary Code
nl: Propriëtaire code

en: The source code is not public, so it cannot be independently audited and might be unsafe
nl: De broncode is niet publiek, dus het kan niet onafhankelijk gecontroleerd worden en kan onveilig zijn

en: Auditable Code
nl: Controleerbare code

en: The source code is public and can be independently audited, which makes the app more likely to be safe
nl: De broncode is publiek en kan onafhankelijk gecontroleerd worden, wat de app waarschijnlijk veiliger maakt

en: Use the %s System Service
nl: Gebruikt de %s-systeemdienst

en: Use the %s Session Service
nl: Gebruikt de %s-sessiedienst

en: Use the %s Service
nl: Gebruikt de %s-dienst

en: Can see the non-portal service
nl: Kan buiten het portaal om de dienst zien

en: Can talk to the non-portal service
nl: Kan buiten het portaal om praten met de dienst

en: Can own the non-portal service
nl: Kan buiten het portaal om eigenaar zijn van de dienst

en: Global Menu Integration
nl: Globale menu-integratie

en: Can display its menus in a global menu bar
nl: Kan menu’s in de globale menubalk tonen

en: KDE Settings Integration
nl: KDE-instellingen integratie

en: Can detect when KDE desktop settings change
nl: Kan detecteren wanneer de instellingen van het KDE-bureaublad veranderen

en: KDE Global Settings
nl: Globale KDE-instellingen

en: Can read KDE desktop preferences like fonts and colors
nl: Kan KDE-bureaubladvoorkeuren zoals lettertypen en kleuren lezen

en: Secret Storage Service
nl: Beveiligde opslagservice

en: Can store and retrieve its own passwords using the system keyring
nl: Kan zijn eigen wachtwoorden opslaan en ophalen via de systeemsleutelbeheerder

en: Desktop Notifications Service
nl: Bureaubladnotificatiedienst

en: Can send desktop notifications
nl: Kan bureaubladmeldingen sturen

en: System Tray Integration
nl: Systeemvakintegratie

en: Can display an icon in the system tray
nl: Kan een icoon tonen in het systeemvak

en: KDE Connect Integration
nl: KDE Connect-integratie

en: Can interact with devices paired via KDE Connect
nl: Kan communiceren met gekoppelde apparaten via KDE Connect

en: This app uses an outdated version of the software platform (SDK) and might contain bugs or security vulnerabilities which will not be fixed.
nl: Deze app gebruikt een verouderde versie van het softwareplatform (SDK) en kan bugs of beveiligingskwetsbaarheden bevatten die niet zullen worden opgelost.

en: Safety
nl: Veiligheid

en: %s is Safe
nl: %s is veilig

en: %s has no Unsafe Permissions
nl: %s geeft geen onveilige machtigingen

en: %s is Probably Safe
nl: %s is waarschijnlijk veilig

en: %s is Possibly Unsafe
nl: %s is mogelijk onveilig

en: %s is Unsafe
nl: %s is onveilig

en: Screenshots
nl: Schermafbeeldingen

en: Previous Screenshot
nl: Vorige schermafbeelding

en: Next Screenshot
nl: Volgende schermafbeelding

en: Copy Image
nl: Afbeelding kopiëren

en: Reset View
nl: Weergave resetten

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Screenshots Carousel
nl: Schermafbeeldingen-carrousel

en: Open Screenshot Viewer
nl: Schermafbeeldingsviewer openen

en: _Verified
nl: _Geverifieerd

en: _Free/Open
nl: _Vrij

en: Non-_EOL
nl: Niet-_EOL

en: Filter out End-of-Life apps
nl: Verberg end-of-life-apps

en: Categories
nl: Categorieën

en: Search Apps, Games, Software
nl: Apps, games en software zoeken

en: Search Filters
nl: Zoekfilters

en: Clear Search
nl: Zoekopdracht wissen

en: Browse Categories
nl: Categorieën bladeren

en: Categories Unavailable
nl: Categorieën zijn niet beschikbaar

en: Search for apps using the search bar above.
nl: Zoek naar apps met de zoekbalk hierboven.

en: No Applications Found
nl: Geen applicaties gevonden

en: No results found for "%s" in Flathub
nl: Geen resultaten voor "%s" op Flathub

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Office
nl: Kantoor

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Calendar
nl: Agenda

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Messaging
nl: Berichten

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Paint
nl: Tekenen

[ctx: Project URL Type]
en: Flathub Page
nl: Flathub-pagina

[ctx: Project URL Type]
en: Project Website
nl: Projectwebsite

[ctx: Project URL Type]
en: Issue Tracker
nl: Probleemtracker

[ctx: Project URL Type]
en: FAQ
nl: Veelgestelde vragen

[ctx: Project URL Type]
en: Help
nl: Hulp

[ctx: Project URL Type]
en: Donate
nl: Doneer

[ctx: Project URL Type]
en: Translate
nl: Vertalen

[ctx: Project URL Type]
en: Source Code
nl: Broncode

[ctx: Project URL Type]
en: Contribute
nl: Bijdragen

en: Copy Link
nl: Kopieer link

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Installs:
nl: Installaties:

en: World
nl: Kaart

en: Since 4/15/2024
nl: Sinds 15/4/2024

note: Translators: M is the suffix for millions
en: %.2fM Total Installs
nl: %.2fM totale installaties

note: Translators: K is the suffix for thousands
en: %.2fK Total Installs
nl: %.2fK totale installaties

en: %'d Total Installs
nl: %'d totale installaties

en: Keep User Data
nl: Gebruikersgegevens behouden

en: Allow restoring personal settings &amp; content
nl: Herstel van persoonlijke instellingen en inhoud toestaan

en: Delete All Data
nl: Alle data verwijderen

en: Permanently erase user data to save space
nl: Gebruikersgegevens permanent verwijderen om ruimte te besparen

en: Install %s?
nl: %s installeren?

en: Select which version to install. May install additional shared components
nl: Selecteer de versie die je wilt installeren. Mogelijk worden er extra gedeelde componenten geïnstalleerd

en: May install additional shared components
nl: Mogelijk worden er extra gedeelde componenten geïnstalleerd

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Install
nl: _Installeren

en: Remove %s?
nl: %s verwijderen?

en: Select which version to remove.
nl: Selecteer de versie die je wilt verwijderen.

en: It will not be possible to use %s after it is uninstalled.
nl: Het zal niet mogelijk zijn om %s te gebruiken na deïnstallatie.

en: “%s” is High Risk
nl: “%s” heeft een hoog risico

en: This app has full access to your system, including all <b>your files, browser history, saved passwords</b>, and more. It also has access to the internet, meaning it could send your data to outside parties.
    
    Because the app is proprietary, it can not be audited for what it does with these permissions.
nl: Deze app heeft volledige toegang tot je systeem, inclusief al <b>je bestanden, browsergeschiedenis, opgeslagen wachtwoorden</b> en meer. Het heeft ook toegang tot internet, wat betekent dat het je gegevens naar externe partijen kan versturen.
    
    Omdat de app propriëtair is, kan het ook niet gecontroleerd worden wat het doet met deze machtigingen.

en: This app uses the legacy X11 windowing system, which allows it to <b>record all keystrokes, capture screenshots, and monitor other applications</b>. It also has access to the internet, meaning it could send your data to outside parties.
    
    Because the app is proprietary, it can not be audited for what it does with these permissions.
nl: Deze app maakt gebruik van het verouderde X11-venstersysteem, waardoor deze <b>alle toetsaanslagen kan registreren, schermafbeeldingen kan maken en andere applicaties kan monitoren</b>. De app heeft ook toegang tot het internet, wat betekent dat deze je gegevens naar derden zou kunnen verzenden.
    
    Omdat de app propriëtair is, kan er geen controle worden uitgevoerd op wat deze met deze machtigingen doet.

en: _Install Anyway
nl: Toch _installeren

en: Failed to load transaction dialog
nl: Het laden van de transactievenster is mislukt

en: All apps are already installed
nl: Alle apps zijn al geïnstalleerd

en: Install %u App? | Install %u Apps?
nl[0]: %u app installeren?
nl[1]: %u apps installeren?

en: The following will be installed. Additional shared components may also be installed
nl: Het volgende wordt geïnstalleerd. Mogelijk worden er ook nog extra gedeelde onderdelen geïnstalleerd

en: %d addons will be installed.
nl: Er worden %d add-ons geïnstalleerd.

en: Additionally, addons will be installed.
nl: Daarnaast worden er add-ons geïnstalleerd.

en: _Install All
nl: Alles _installeren

en: Finished in %.02f seconds
nl: Geslaagd in %.02f seconden

en: App Add-On
nl: App-add-on

en: In Queue
nl: In wachtrij

en: Done
nl: Gereed

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Error
nl: Fout

en: Cancel Transaction
nl: Transactie annuleren

en: Show Error Info
nl: Foutinformatie tonen

en: %s Freed
nl: %s vrijgemaakt

en: Transaction Error
nl: Transactiefout

en: Pending
nl: In afwachting

en: _Update All
nl: Alles _updaten

en: %u Runtime Update | %u Runtime Updates
nl[0]: %u runtime-update
nl[1]: %u runtime-updates

en: Manage Leftover User Data
nl: Achtergebleven gebruikersgegevens beheren

en: No User Data Found
nl: Geen gebruikersgegevens gevonden

en: User Data
nl: Gebruikersgegevens

en: Trash User Data
nl: Gebruikersgegevens verwijderen

en: Trashed User Data for %s
nl: Gebruikersgegevens verwijderd voor %s

en: Refreshing
nl: Verversen…

en: Curated
nl: Gecureerd

en: Explore
nl: Ontdekken

en: Search
nl: Zoeken

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: You are running a new version of Bazaar!
nl: Je gebruikt een nieuwe versie van Bazaar!

en: See What's New
nl: Zie wat er nieuw is

en: You have a network connection but are viewing a cached version of Flathub
nl: Je hebt een netwerkverbinding maar bekijkt een gecachte versie van Flathub

en: _Donate to Bazaar
nl: _Doneer aan Bazaar

en: _Refresh
nl: Ve_rversen

en: _Login With Flathub
nl: _Inloggen met Flathub

en: _Manage Leftover User Data
nl: Overgebleven _gebruikersgegevens beheren

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Keyboard Shortcuts
nl: Snel_toetsen

en: _About Bazaar
nl: _Over Bazaar

en: _Quit Bazaar
nl: Bazaar _sluiten

en: Log Out
nl: Uitloggen

en: Failed to launch application
nl: Het opstarten van de applicatie is mislukt

en: You can't remove Bazaar from Bazaar!
nl: Je kan Bazaar niet verwijderen vanuit Bazaar!

en: Can't do that right now!
nl: Dit is nu niet mogelijk!

note: Translators: As in, "1 Install" / "100 Installs"
en: Install | Installs
nl[0]: Installatie
nl[1]: Installaties

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
nl: Navigatie

[ctx: shortcut window]
en: Open Explore Page
nl: Ontdekpagina openen

[ctx: shortcut window]
en: Open Library Page
nl: Bibliotheekpagina openen

[ctx: shortcut window]
en: Open Search Page
nl: Zoekpagina openen

[ctx: shortcut window]
en: Remotes
nl: Bronnen

[ctx: shortcut window]
en: Sync Remotes
nl: Bronnen synchroniseren

[ctx: shortcut window]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: shortcut window]
en: Open Preferences
nl: Voorkeuren openen

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
nl: Sneltoetsen tonen

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
nl: Venster sluiten

[ctx: shortcut window]
en: Quit Bazaar
nl: Bazaar sluiten
