bazaar - en to uk translation catalogue (751 entries)

en: Bazaar
uk: Базар

en: App Store
uk: Крамниця програм

en: Add, remove or update flatpak software on this computer
uk: Встановлюйте, видаляйте та оновлюйте пакунки Flatpak на Ваш компʼютер

en: System;Package;Manager;Discover;Flatpak;Software;App;Store;
uk: System;Package;Manager;Discover;Flatpak;Software;App;Store;система;пакунок;керування;виявлення;програми;застосунок;крамниця;

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Discover and install apps
uk: Пошук і встановлення програм

en: A fast and modern app store for Linux with a focus on discovering and installing Flatpak apps and add-ons, particularly from Flathub.
uk: Швидка та сучасна крамниця застосунків для Linux, зосереджена на знаходженні та встановленні застосунків і розширень зі сховищ Flatpak, зокрема Flathub.

en: Queue multiple installs and keep browsing
uk: Шукайте та завантажуйте водночас

en: Easily view app permissions
uk: Легко переглядайте дозволи застосунків

en: Sign in to Flathub to view and manage your favorites
uk: Увійдіть із допомогою Flathub, аби керувати вподобаннями

en: Search apps directly from GNOME Shell
uk: Шукайте застосунки безпосередньо з оболонки GNOME

en: The Bazaar Contributors
uk: Внесники Базару

en: The home page displaying Flathub apps
uk: Домашня сторінка із застосунками з Flathub

en: App page for Exhibit
uk: Сторінка програми для Exhibit

en: Library page
uk: Сторінка бібліотеки

en: Search page
uk: Сторінка пошуку

en: Category page
uk: Сторінка пошуку з категоріями

en: Stopped Receiving Updates
uk: Більшe не отримує оновлень

[ctx: Install Controls]
en: Uninstall
uk: Видалити

[ctx: Install Controls]
en: Install
uk: Встановити

en: Add-on
uk: Додаток

en: Manage Add-Ons
uk: Керувати розширеннями

en: No Add-Ons Visible
uk: Не видно жодного розширення

en: Your current filter preferences are hiding all known add-ons. Try adjusting them.
uk: Ваші налаштування відсіювання сховали всі відомі розширення. Спробуйте відкоригувати їх.

en: Add-on Page
uk: Сторінка розширень

en: Downloads/Month
uk: зав/міс

en: Stopped Receiving Core Updates
uk: Більше не отримує оновлень середовища виконання

en: This add-on uses a runtime that no longer receives updates or security fixes. It may become unsafe to use.
uk: Це розширення використовує середовище виконання, котре більше не отримує оновлень або безпекових виправлень. Він може стати небезпечним до використання.

en: Add-on for %s
uk: Розширення для %s

en: Show Less
uk: Згорнути

en: Show More
uk: Розгорнути

en: Download Stats
uk: Звіт щодо завантажень

en: Age Rating
uk: Вікове обмеження

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Cartoon Violence
uk: Анімована жорстокість

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding cartoon violence
uk: Без даних щодо зображення анімованої жорстокості

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Fantasy Violence
uk: Вигадана жорстокість

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding fantasy violence
uk: Без даних щодо зображення вигаданої жорстокости

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Realistic Violence
uk: Реалістична жорстокість

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding realistic violence
uk: Без даних щодо зображення реалістичної жорстокости

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Violence Depicting Bloodshed
uk: Жорстокість із зображенням кровопролиття

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding bloodshed
uk: Без даних щодо зображення кровопролиття

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexual Violence
uk: Сексуальне насильство

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sexual violence
uk: Без даних щодо згадок або зображення сексуального насильства

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Alcohol
uk: Алкоголь

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to alcohol
uk: Без даних щодо згадок або зображення алкоголю

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Narcotics
uk: Заборонені речовини

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to illicit drugs
uk: Без даних щодо згадок або зображення пʼянких речовин

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Tobacco
uk: Тютюн

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to tobacco products
uk: Без даних щодо згадок або зображення тютюнових виробів

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Nudity
uk: Оголення

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding nudity of any sort
uk: Без даних щодо зображення оголення

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexual Themes
uk: Сексуальні теми

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to or depictions of sexual nature
uk: Без даних щодо згадок або зображення сексуального характеру

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Profanity
uk: Лайка

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding profanity of any kind
uk: Без даних щодо грубощів або недоречного гумору

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Inappropriate Humor
uk: Недоречний гумор

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding inappropriate humor
uk: Без даних щодо використання недоречного гумору

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Discrimination
uk: Дискримінація

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding discriminatory language of any kind
uk: Без даних щодо використання дискримінаційної мови

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Advertising
uk: Реклама

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding advertising of any kind
uk: Без даних щодо рекламного вмісту

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Gambling
uk: Азартний вміст

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding gambling of any kind
uk: Без даних щодо азартного вмісту

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Purchasing
uk: Покупки

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding the ability to spend money
uk: Без даних щодо можливості витрачати гроші

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Chat Between Users
uk: Розмови між користувачами

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding ways to chat with other users
uk: Без даних щодо можливості спілкуватися з іншими користувачами

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Audio Chat Between Users
uk: Голосові розмови між користувачами

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding ways to talk with other users
uk: Без даних щодо голосового звʼязку з іншими користувачами

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Contact Details
uk: Контактні дані

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of social network usernames or email addresses
uk: Без даних щодо розголошення облікових даних соцмереж або адрес електронної пошти

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Identifying Information
uk: Виявні дані

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of user information with third parties
uk: Без даних щодо розголошення користувацьких даних третім сторонам

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Location Sharing
uk: Місцезнаходження

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sharing of physical location with other users
uk: Без даних щодо розголошення розташування іншим користувачам

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Prostitution
uk: Проституція

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to prostitution
uk: Без даних щодо згадок або зображення проституції

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Adultery
uk: Подружня зрада

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to adultery
uk: Без даних щодо згадок або зображення подружньої зради

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Sexualized Characters
uk: Сексуалізовані персонажі

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding sexualized characters
uk: Без даних щодо зображення сексуалізованих персонажів

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Desecration
uk: Блюзнірство

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to desecration
uk: Без даних щодо блюзнірства

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Human Remains
uk: Людські рештки

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding visible dead human remains
uk: Без даних щодо зображення людських решток

note: TRANSLATORS: content rating title, see https://hughsie.github.io/oars/
en: Slavery
uk: Рабство

note: TRANSLATORS: content rating description, see https://hughsie.github.io/oars/
en: No information regarding references to slavery
uk: Без даних щодо згадок або зображення рабства

en: Does not include references to drugs
uk: Не містить згадок або зображення пʼянких речовин

en: Does not include swearing, profanity, and other kinds of strong language
uk: Не містить грубощів або недоречного гумору

en: Does not include ads or monetary transactions
uk: Не містить реклами або грошових операцій

en: Does not include sex or nudity
uk: Не містить оголености або сексу

en: Does not include uncontrolled chat functionality
uk: Не має можливості спілкуватися з іншими користувачами

en: Does not include violence
uk: Не містить жорстокости

en: Drugs
uk: Речовини

en: Strong Language
uk: Грубощі

en: Money
uk: Гроші

en: Social
uk: Спілкування

en: Violence
uk: Жорстокість

[ctx: Age rating]
en: All
uk: Без обмежень

en: %s has an unknown age rating
uk: %s не вказує вікове обмеження

en: %s is suitable for everyone
uk: %s пасує всім

en: %s is suitable for young children
uk: %s пасує малим дітям

en: %s is suitable for children
uk: %s пасує дітям

en: %s is suitable for teenagers
uk: %s пасує підліткам

en: %s is suitable for adults
uk: %s пасує дорослим

en: %s is suitable for %s
uk: %s пасує %s

en: System folder %s
uk: Системна тека %s

en: Home subfolder %s
uk: Домашня підтека %s

en: Host system folders
uk: Системні теки пристрою

en: Host system configuration from /etc
uk: Системні налаштування пристрою з /etc

en: Desktop subfolder %s
uk: Підтека стільниці %s

en: Desktop folder
uk: Тека стільниці

en: Documents subfolder %s
uk: Підтека з документами %s

en: Documents folder
uk: Тека з документами

en: Music subfolder %s
uk: Підтека з музикою %s

en: Music folder
uk: Тека з музикою

en: Pictures subfolder %s
uk: Підтека зображень %s

en: Pictures folder
uk: Тека зображень

en: Public Share subfolder %s
uk: Прилюдна підтека %s

en: Public Share folder
uk: Прилюдна тека

en: Videos subfolder %s
uk: Підтека відео %s

en: Videos folder
uk: Тека відео

en: Templates subfolder %s
uk: Підтека шаблонів %s

en: Templates folder
uk: Тека шаблонів

en: User cache subfolder %s
uk: Підтека користувацького кешу %s

en: User cache folder
uk: Тека користувацького кешу

en: User configuration subfolder %s
uk: Підтека налаштувань користувача %s

en: User configuration folder
uk: Тека налаштувань користувача

en: User data subfolder %s
uk: Підтека даних користувача %s

en: User data folder
uk: Тека даних користувача

en: User runtime subfolder %s
uk: Підтека середовища виконання користувача %s

en: User runtime folder
uk: Тека середовища виконання користувача

en: Filesystem access to %s
uk: Доступ до %s у файловій системі

en: Unknown filesystem path
uk: Невідомий шлях

en: Download Size
uk: Розмір завантаження

en: Installed Size
uk: Розмір встановлення

en: Amount to download from the internet
uk: Обсяг даних до завантаження

en: Size on Disk
uk: Розмір на диску

en: Open user data folder
uk: Відкрити теку користувацьких даних

en: Your User Data
uk: Ваші користувацькі дані

en: Caches, settings, and other app data
uk: Кеш, налаштування, та інші дані застосунку

en: Cache
uk: Кеш

en: Temporary cached data
uk: Тимчасово кешовані дані

en: Clear Cache
uk: Очистити кеш

en: Installed Runtime Size
uk: Розмір встановленого середовища виконання

en: Runtime Download Size
uk: Розмір середовища виконання до завантаження

en: N/A
uk: Н/Д

en: Storage
uk: Сховище даних

en: Verified
uk: Підтверджено

note: Translators: As in 'The app is installed'.
en: Installed
uk: Встановлені

en: Special Thanks
uk: Особливі подяки

en: Logged Out Successfully!
uk: Ви вийшли з Flathub

en: Ubuntu Troubles!
uk: Проблеми з Ubuntu!

en: Ubuntu 25.10 and newer have messed up default security rules, making it <b>impossible to install apps</b> from the Flatpak version of Bazaar, please just use the normal package for now by using
    
    <tt>sudo apt install bazaar</tt>
    
    You can then remove this Flatpak version with
    
    <tt>flatpak uninstall io.github.kolunmi.Bazaar</tt>
uk: У Ubuntu 25.10 та новіших версіях порушені стандартні правила безпеки, що робить <b>неможливим встановлення програм</b> з версії Bazaar для Flatpak. Будь ласка, поки що використовуйте звичайний пакунок, встановивши його командою
    
    <tt>sudo apt install bazaar</tt>
    
    Потім ви можете вилучити цю версію Flatpak за допомогою команди
    
    <tt>flatpak uninstall io.github.kolunmi.Bazaar</tt>

en: Continue Anyway
uk: Продовжити попри це

en: Performing setup…
uk: Налаштовуємо…

en: Set Up System Flathub?
uk: Налаштувати сховище Flathub всесистемно?

en: The system Flathub remote is not set up. Bazaar requires Flathub to be configured on the system Flatpak installation to browse and install applications.
    
    You can still use Bazaar to browse and remove already installed apps.
uk: Сховище Flathub не налаштовано на цій системі. Базар вимагає налаштованого сховища Flathub у системі для пошуку та встановлення застосунків.
    
    Проте, Ви зможете користати Базар для огляду та керування вже встановленими застосунками.

en: Set Up Flathub?
uk: Налаштувати Flathub?

en: Flathub is not set up on this system. You will not be able to browse and install applications in Bazaar if its unavailable.
    
    You can still use Bazaar to browse and remove already installed apps.
uk: Flathub не налаштовано на цій системі. Ви не зможете шукати та встановлювати застосунки в Базарі. Проте, Ви зможете користати Базар для огляду та керування вже встановленими застосунками.

en: Later
uk: Пізніше

en: Set Up Flathub
uk: Налаштувати Flathub

en: A backend error occurred
uk: Виникла помилка на боці серверу

en: Refreshing…
uk: Освіжаємо…

en: Loading %d apps…
uk: Провантажуємо %d застосунків…

en: Failed to open file
uk: Не вдалося відкрити файл

en: Failed to load metainfo
uk: Не вдалося завантажити метадані

en: An initialization error occurred
uk: Виникла помилка ініціалізації

en: Checking for updates…
uk: Шукаємо оновлення…

en: Failed to check for updates
uk: Помилка пошуку оновлень

en: Malformed Link
uk: Хибне посилання

en: The link used to open this app has incorrect capitalization and may stop working in the future.
    
    This is most likely caused by KRunner sending incorrect app IDs
uk: Посилання, за котрим було відкрито цей застосунок, містить хибне використання малих і великих літер та може перестати працювати в майбутньому.
    
    Найвірогіднішою причиною може бути KRunner, котрий надсилає хибні ID застосунків.

en: Could not find app
uk: Не вдалося знайти застосунок

en: Loading %d app… | Loading %d apps…
uk[0]: Завантажуємо %d застосунок…
uk[1]: Завантажуємо %d застосунки…
uk[2]: Завантажуємо %d застосунків…
uk[3]: Завантажуємо %d застосунок…

en: Writing to cache…
uk: Кешуємо…

en: Show All
uk: Показати всі

en: All "%s"
uk: Усі «%s»

en: %d Applications
uk: %d застосунків

en: Failed to Load Article
uk: Не вдалося завантажити статтю

en: Bundle Installation
uk: Встановлення пакунку

en: Additional dependencies may take extra space
uk: Додаткові залежності можуть зайняти більше місця

en: Installing this app may require adding a new software source. Other apps from this source will show up in Bazaar.
    
    Only add this source if you're sure you trust it.
uk: Встановлення цього застосунку може потребувати додання нового джерела для завантажень. Інші застосунки з цього джерела стануть доступні в Базарі.
    
    Додавайте це джерело лише якщо довіряєте йому.

en: Successfully Installed!
uk: Успішно встановлено!

note: TRANSLATORS: Button to launch an installed app
en: Open
uk: Запустити

en: Show App Details
uk: Докладніше про застосунок

en: Already Installed
uk: Вже встановлені

en: Installation Failed
uk: Помилка встановлення

en: Unknown install size
uk: Невідомий розмір встановлення

en: About %s to install
uk: Близько %s до встановлення

en: No special permissions
uk: Без особливих дозволів

en: No Curation
uk: Жодного підібраного вмісту

en: There is no curation information provided on this system. You can still browse apps on Flathub
uk: Ваша операційна система не надає підібранoго вмісту. Ви все ще можете шукати застосунки на Flathub

en: Browse Flathub
uk: Оглянути Flathub

en: Offline
uk: Поза мережею

en: Not Verified
uk: Не підтверджено

en: Developer information not available.
uk: Відомості щодо розробників недоступні

en: The ownership of the %s app ID has not been verified and it may be a community package.
uk: Володіння ідентифікатором цього застосунку %s не було підтверджено. Можливо, цей пакунок було вивантажено спільнотою.

en: The ownership of the %s app ID has been manually verified by the Flathub team.
uk: Володіння ідентифікатором %s було підтверджено власноруч командою Flathub.

en: The ownership of the %1$s app ID has been verified by <b>%2$s</b> on <b>%3$s</b>.
uk: Володіння ідентифікатором %1$s було підтверджено <b>%2$s</b> станом на <b>%3$s</b>.

en: The ownership of the %1$s app ID has been verified using %2$s.
uk: Володіння ідентифікатором %1$s було підтверджено з допомогою %2$s.

en: The ownership of the %s app ID has been verified.
uk: Володіння ідентифікатором %s було підтверджено.

en: Bazaar Release
uk: Випуск «Базар»

en: Full Release Notes
uk: Повна примітка до випуску

en: This release was made possible by users like you!
uk: Випуск цієї крамниці став можливим завдяки таким самим користувачам, що і Ви!

en: I love making Bazaar, but I cannot do it alone. Help support further development by donating on Ko-Fi.
uk: Я люблю створювати Базар, та не можу робити це без допомоги. Підтримайте подальшу розробку гривнею на Ko-Fi.

en: Donate to Bazaar
uk: Пожертвувати Базару

note: Translators: the %s format specifier will be something along the lines of "0.7.6" etc
en: What's New in %s?
uk: Що нового у %s?

note: Translators: this is a release date label, like "Released February 9, 2026"
en: Released %B %-e, %Y
uk: Випущено %-e %B %Y р.

en: Choose an Installation
uk: Оберіть встановлення

en: You have multiple versions of this app installed. Which one would you like to proceed with?
uk: Ви маєте декілька встановлених версій цього застосунку. З котрою з них Ви бажаєте продовжити?

en: Cancel
uk: Скасувати

en: For This User Only
uk: Лише для цього користувача

en: this user
uk: цей користувач

en: all users
uk: усі користувачі

en: Details
uk: Докладніше

note: TRANSLATORS: tooltip for a button that copies text to the clipboard
en: Copy
uk: Копіювати

en: Copied!
uk: Скопійовано!

en: Favorite Count
uk: Кількість уподобань

en: Failed to update favorite
uk: Не вдалося оновити вподобані

en: Log in with Flathub to manage favorites
uk: Увійдіть із допомогою Flathub, аби керувати вподобаннями

en: Log In
uk: Увійти

en: Favorites
uk: Вподобані

en: Install All
uk: Встановити всі

en: No Favorites
uk: Нічого не вподобано

en: Applications you mark as favorite will appear here
uk: Вподобані застосунки опинятимуться тут

en: Support This Application
uk: Підтримати цей застосунок

en: Remove From Favorites
uk: Прибрати з уподобаних

en: Failed to remove favorite
uk: Не вдалося прибрати з уподобаних

en: Previous
uk: Назад

en: Next
uk: Далі

en: Editing
uk: Редактори

en: Midi
uk: MIDI

en: Mixer
uk: Мікшування

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Music
uk: Музика

en: Player
uk: Програвачі

en: Recorder
uk: Запис

en: Sequencer
uk: Секвенсори

en: Tuner
uk: Тюнер

en: TV
uk: ТБ

en: Emulation
uk: Емулятори

en: Action
uk: Бойовики

en: Adventure
uk: Пригоди

en: Arcade
uk: Аркади

en: Blocks
uk: Блоки

en: Board
uk: Настільні

en: Card
uk: Карткові

en: Kids
uk: Дитячі

en: Logic
uk: Головоламки

en: Role Playing
uk: Рольові

en: Shooter
uk: Стрілянки

en: Simulation
uk: Симулятори

en: Sports
uk: Спортивні

en: Strategy
uk: Стратеґії

en: Browsers
uk: Навігатори

en: Chat
uk: Спілкування

en: Mail
uk: Пошта

en: File Sharing
uk: Оприлюднення файлів

en: Audio & Video
uk: Звук та відео

en: Media
uk: Медіа

en: More Audio & Video
uk: Показати більше

en: Developer Tools
uk: Розробка

en: Develop
uk: Розробка

en: More Developer Tools
uk: Показати більше

en: Education
uk: Освіта

en: Learn
uk: Освіта

en: More Education
uk: Показати більше

en: Gaming
uk: Ігри

en: Play
uk: Ігри

en: More Gaming
uk: Показати більше

en: Graphics & Photography
uk: Графіка та фотографія

en: Create
uk: Творчість

en: More Graphics & Photography
uk: Показати більше

en: Networking
uk: Мережа

en: Internet
uk: Інтернет

en: More Networking
uk: Показати більше

en: Productivity
uk: Продуктивність

en: Work
uk: Робота

en: More Productivity
uk: Показати більше

en: Science
uk: Наука

en: More Science
uk: Показати більше

en: System
uk: Система

en: More System
uk: Показати більше

en: Utilities
uk: Утиліти

en: Tools
uk: Утиліти

en: More Utilities
uk: Показати більше

en: Trending
uk: Набирають популярність

en: More Trending
uk: Показати більше

en: Popular
uk: Популярні

en: More Popular
uk: Показати більше

en: Recently Added
uk: Нещодавно додані

en: New
uk: Нові

en: More New
uk: Показати більше

en: Recently Updated
uk: Нещодавно оновлені

en: Updated
uk: Оновлені

en: More Updated
uk: Показати більше

en: Mobile
uk: Мобільні пристрої

en: More Mobile
uk: Показати більше

en: More Adwaita
uk: Показати більше

en: KDE Apps
uk: Застосунки KDE

en: More KDE Apps
uk: Показати більше

en: Games
uk: Ігри

en: More Games
uk: Показати більше

en: Emulators
uk: Імітатори

en: More Emulators
uk: Інші імітатори

en: Launchers
uk: Засоби запуску

en: More Game Launchers
uk: Інші засоби запуску ігор

en: Game Tools
uk: Ігрові інструменти

en: More Game Tools
uk: Інші ігрові інструменти

en: New Year, New Workflows
uk: Новий рік, нові робочі процеси

en: Apps to take notes, track tasks, and make plans
uk: Програми для створення нотаток, стеження за завданнями та планування

en: Staff Picks
uk: Вибір персоналу

en: Apps we love right now
uk: Програми, які нам зараз подобаються

en: Get Creative
uk: Проявіть творчість

en: Essential apps for drawing, editing photos, and digital design
uk: Базові програми для малювання, редагування фотографій та цифрового дизайну

en: Build Native Apps
uk: Збираємо вбудовані програми

en: Develop apps that feel at home on your system
uk: Розробляйте програми, які будуть природними у вашій системі

en: Stay in Touch
uk: Тримаємо зв'язок

en: Essential collaboration and communication apps
uk: Базові програми для співпраці та спілкування

en: Ready for Vacations
uk: Готуємося до відпустки

en: Maps, transit, weather, and trip planning apps
uk: Карти, міський транспорт, подорожі, погода та програми для планування подорожей

en: Smarter Every Day
uk: Розумніше щодня

en: Apps to help you study, research, and write
uk: Програми, які допомагають у навчанні, дослідженнях та письменницькій справі

en: Get Cozy
uk: Вмощуємося зручненько

en: Great apps for reading, watching movies, and playing games
uk: Чудові програми для читання, перегляду відео та гри

en: Web Developer Essentials
uk: База для веброзробки

en: Making websites is more fun with these apps
uk: Створення сайтів стане приємнішим із цими програмами

en: Take Better Notes
uk: Занотовуємо краще

en: Find your new favorite note taking tool
uk: Знайдіть вашу улюблену програму для створення нотаток

en: Get Focused
uk: Зосередження

en: Great apps for task management
uk: Чудові програми для керування завданнями

en: Make Some Noise
uk: Трохи шуму

en: Apps for creating and producing music
uk: Програми для створення і редагування музики

en: Get To Work
uk: До роботи

en: Essential office apps
uk: Базові офісні програми

en: Flathub Not Added
uk: Flathub не додано

en: The Flathub remote was not found on any of your Flatpak installations
uk: Сховище Flathub не було знайдено на жодному з Ваших встановлень

en: Can't Reach Flathub
uk: Не вдалося зʼєднатися з Flathub

en: You can still manage and search for apps.
uk: Ви все ще можете шукати застосунки та керувати ними.

en: Search Apps
uk: Шукати застосунки

en: Reconnect
uk: Зʼєднатися знов

en: App of the Day
uk: Застосунок дня

en: On the Go
uk: На ходу

en: Apps for your Linux phones and tablets
uk: Застосунки для Ваших смартфонів та планшетів на Linux

en: More Mobile Apps
uk: Показати більше

en: We​ ♥​ Games
uk: Ми​ ♥​ ігри

en: Games and apps to run your favorite titles
uk: Улюблені ігри та застосунки для них

en: No Results
uk: Нічого не знайдено

en: Try a different search query
uk: Спробуйте інший запит

en: This is a local preview, some details may differ from the published listing
uk: Це передпрогляд на пристрої; деякі дрібниці можуть відрізнятися від оприлюдненої версії

en: Preview Store Appearance
uk: Передпроглянути вигляд у крамниці

en: _Support
uk: _Підтримати

en: This app uses a runtime that no longer receives updates or security fixes. It may become unsafe to use.
uk: Цей застосунок використовує середовище виконання, котре більше не отримує оновлень або безпекових виправлень. Він може стати небезпечним до використання.

en: Trash Data
uk: Перемістити дані в смітник

en: Add-ons
uk: Розширення

en: More Add-Ons
uk: Більше розширень

en: Links
uk: Посилання

en: Similar Apps
uk: Подібні застосунки

en: No URL
uk: Без URL

en: This app has a FLOSS license, meaning the source code can be audited for safety.
uk: Цей застосунок має вільну ліцензію. Це означає, що початковий код може бути перевірено на безпечність.

en: This app has a proprietary license, meaning the source code is developed privately and cannot be audited by an independent third party.
uk: Цей застосунок має невільну (власницьку) ліцензію. Це означає, що початковий код не є публічно доступним і не може бути перевіреним на безпечність.

en: More Apps
uk: Більше застосунків

en: More Apps by %s
uk: Більше від %s

en: Other Apps by this Developer
uk: Більше від розробників

en: Other Apps by %s
uk: Більше від %s

en: %s is not installed, but it still has <b>%s</b> of data present.
uk: Застосунок %s не встановлено, проте він має <b>%s</b> залишкових даних.

en: Other Apps
uk: Інші застосунки

en: %d Application | %d Applications
uk[0]: %d застосунок
uk[1]: %d застосунки
uk[2]: %d застосунків
uk[3]: %d застосунок

en: Failed to Remove User Data
uk: Не вдалося видалити користувацькі дані

en: Hardware Support
uk: Підтримка пристроїв

en: Keyboard support
uk: Підтримка клавіатури

en: Requires keyboards
uk: Вимагає клавіатуру

en: Recommends keyboards
uk: Бажана клавіатура

en: Supports keyboards
uk: Підтримує клавіатуру

en: Unknown support for keyboards
uk: Сумісність із клавіатурами на вказана

en: Mouse support
uk: Підтримка миші

en: Requires mice or pointing devices
uk: Вимагає мишу або вказівний пристрій

en: Recommends mice or pointing devices
uk: Бажані миша або вказівний пристрій

en: Supports mice or pointing devices
uk: Підтримує мишу або вказівний пристрій

en: Unknown support for mice or pointing devices
uk: Сумісність із мишами або вказівними пристроями не вказана

en: Touchscreen support
uk: Підтримка сенсорних екранів

en: Requires touchscreens
uk: Вимагає сенсорний екран

en: Recommends touchscreens
uk: Бажаний сенсорний екран

en: Supports touchscreens
uk: Підтримує сенсорний екран

en: Unknown support for touchscreens
uk: Сумісність із сенсорними екранами на вказана

en: Mobile support
uk: Підтримка мобільних пристроїв

en: Works on mobile devices
uk: Працює на мобільних пристроях

en: May not work well on mobile devices
uk: Обмежена підтримка на мобільних пристроях

en: Desktop support
uk: Підтримка стільниць

en: Works well on large screens
uk: Працює добре на великих екранах

en: %s works best on specific hardware
uk: %s найліпше працює на певних пристроях

en: %s works on most devices
uk: %s працює на більшості пристроїв

en: Inspector Menu
uk: Меню інспектора

en: _Open
uk: _Запустити

en: Uninstall Application
uk: Видалити цей застосунок

en: _Remove
uk: _Видалити

en: Update
uk: Оновлення

en: Remove
uk: Видалити

en: Install %s from %s
uk: Встановити %s з %s

en: Install %s
uk: Встановити %s

[ctx: Install Controls]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: Install Controls]
en: Cancelling
uk: Скасовуємо

en: Donate
uk: Пожертви

en: Search installed apps
uk: Шукати встановлені застосунки

en: No Apps Found
uk: Не знайдено жодного застосунку

en: Search Store Instead
uk: Шукати в крамниці

en: Pending Updates
uk: Оновлення в черзі

en: Downloads
uk: Завантажень

en: Recently Uninstalled
uk: Нещодавно видалені

en: Clear Finished Tasks
uk: Очистити завершені завдання

en: Sort Options
uk: Параметри упорядковування

en: Sort By
uk: Упорядкувати за

en: Name
uk: Назва

en: Size
uk: Розмір

en: No matches found for "%s" in the list of installed apps
uk: Жодного збігу за «%s» у переліку встановлених застосунків

en: %u Available Update | %u Available Updates
uk[0]: Доступне %u оновлення
uk[1]: Доступні %u оновлення
uk[2]: Доступні %u оновлень
uk[3]: Доступне %u оновлення

en: %u Installed App | %u Installed Apps
uk[0]: %u встановлений застосунок
uk[1]: %u встановлені застосунки
uk[2]: %u встановлених застосунків
uk[3]: %u встановлений застосунок

en: No applications found
uk: Не знайдено жодної програми

en: One application found | %u applications found
uk[0]: Знайдено %u застосунок
uk[1]: Знайдено %u застосунки
uk[2]: Знайдено %u застосунків
uk[3]: Знайдено один застосунок

en: Get Involved
uk: Долучитися

en: Learn More
uk: Дізнатися більше

en: Unknown License
uk: Невідома ліцензія

en: Community Built
uk: Розроблено спільнотою

en: Proprietary
uk: Власницька ліцензія

en: Special License
uk: Власна ліцензія

en: This app is developed in the open by an international community.
    
    You can participate and help make it even better.
uk: Цей застосунок розробляється у відкритому доступі міжнародною спільнотою.
    
    Ви можете долучитися до проєкту та зробити його ліпшим.

en: The license of this app is not known
uk: Ліцензія цього застосунку невідома

en: This app is developed in the open by an international community, and released under the %s license.
    
    You can participate and help make it even better.
uk: Цей застосунок розробляється у відкритому доступі міжнародною спільнотою та випускається під %s.
    
    Ви можете долучитися до проєкту та зробити його ліпшим.

en: This app is not developed in the open, so only its developers know how it works. It may be insecure in ways that are hard to detect, and it may change without oversight.
    
    You may or may not be able to contribute to this app.
uk: Цей застосунок не розробляється у відкритому доступі, тому лише його розробники знають, як він працює. Він може мати вразливості, які важко виявити, і може змінюватися без нагляду.
    
    Ви можете не мати можливості долучитися до проєкту.

en: This app is developed under the special license %s.
    
    You may or may not be able to contribute to this app.
uk: Цей застосунок розробляється на умовах власної ліцензії %s.
    
    Ви можете не мати можливості долучитися до проєкту.

en: License
uk: Ліцензія

en: Connect to Flathub
uk: Зʼєднатися з Flathub

en: Something Went Wrong
uk: Щось трапилось

en: Log in to sync your favorited apps across devices
uk: Увійдіть, аби синхронізувати уподобані застосунки між пристроями

en: Finish
uk: Завершити

en: Hello, %s!
uk: Вітаємо, %s!

en: Add Icon to Metainfo Preview?
uk: Додавати піктограму до перегляду метаданих?

en: Metainfo files don't include app icons by themselves. Would you like to select one manually?
uk: Файли метаданих самі не містять піктограм програм. Хочете вибрати піктограму вручну?

en: Skip
uk: Пропустити

en: Select Icon
uk: Виберіть піктограму

en: Image Files
uk: Файли зображень

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Network connection is metered — automatic store data refresh is paused
uk: Платне зʼєднання — автоматичне освіження вмісту крамниці призупинено

en: Refresh Manually
uk: Освіжити власноруч

en: App Updates
uk: Оновлення програми

en: Auto-updates will pause on metered networks or when power saving is on to save data and battery.
uk: Автоматичні оновлення призупинятимуться у тарифікованих мережах або коли увімкнено режим енергозаощадження, щоб заощадити на передаванні даних та заряді акумулятора.

en: _Automatic
uk: _Автоматично

en: Automatically check for and download app updates
uk: Автоматично шукати і отримувати оновлення програми

en: _Manual
uk: В_ручну

en: Checking for and downloading app updates must be done manually
uk: Пошук і отримання оновлень програми має бути виконано вручну

en: Automatic Update _Notifications
uk: С_повіщення щодо автоматичних оновлень

en: Notify when updates have been automatically installed
uk: Показувати сповіщення, коли програма автоматично встановлює оновлення

en: Content Filters
uk: Відсіяти вміст

en: _Free Software Only
uk: Лише _вільне ліцензування

en: Hide proprietary apps when browsing and searching
uk: Ховати власницькі (пропрієтарні) застосунки з огляду та пошуку

en: F_lathub Results Only
uk: Надходження лише з F_lathub

en: Limit search and browse results to apps only available on Flathub
uk: Обмежити надходження у пошуку та огляді лише до тих, що походять з Flathub

en: _Verified Results Only
uk: Лише під_тверджені надходження

en: Hide results that are not verified on Flathub
uk: Ховати надходження, котрі не є підтвердженими на Flathub

en: Hide _End-of-Life Apps
uk: Сховати _осиротілі застосунки

en: Hide apps which are no longer supported by their developers
uk: Сховати застосунки, котрі більше не підтримуються власними розробниками

en: Progress Bar Theme
uk: Вигляд смужки поступу

en: Accent Color
uk: Акцентний колір

en: Pride Colors
uk: Барви Гордості

en: Lesbian Pride Colors
uk: Лесбійський прапор

en: Male Homosexual Pride Colors
uk: Барви Гордості чоловічої гомосексуальності

en: Transgender Pride Colors
uk: Трансґендерний прапор

en: Nonbinary Pride Colors
uk: Небінарний прапор

en: Bisexual Pride Colors
uk: Бісексуальні барви Гордості

en: Asexual Pride Colors
uk: Асексуальні барви Гордості

en: Pansexual Pride Colors
uk: Пансексуальний прапор

en: Aromantic Pride Colors
uk: Аромантичний прапор

en: Genderfluid Pride Colors
uk: Ґендерфлюїдний прапор

en: Polysexual Pride Colors
uk: Полісексуальний прапор

en: Omnisexual Pride Colors
uk: Омнісексуальний прапор

en: Aroace Pride Colors
uk: Прапор ароейс

en: Agender Pride Colors
uk: Аґендерний прапор

en: Genderqueer Pride Colors
uk: Ґендерквірний прапор

en: Intersex Pride Colors
uk: Інтерсексуальний прапор

en: Demigender Pride Colors
uk: Деміґендерний прапор

en: Biromantic Pride Colors
uk: Біромантичний прапор

en: Disability Pride Colors
uk: Барви Незламності

en: Femboy Pride Colors
uk: Барви Гордості фембоїв

en: Neutrois Pride Colors
uk: Барви Гордості нейтроїв

en: Bazaar needs to run in the background to check for app updates
uk: «Базар» має працювати у фоновому режимі, щоб мати змогу шукати оновлення програми

en: Version History
uk: Історія версій

en: _Version History
uk: _Історія версій

note: Translators: something happened less than a day ago
en: Today
uk: Сьогодні

note: Translators: something happened more than a day ago but less than 2 days ago
en: Yesterday
uk: Учора

note: Translators: something happened days ago
en: %d day ago | %d days ago
uk[0]: %d день тому
uk[1]: %d дні тому
uk[2]: %d днів тому
uk[3]: %d день тому

note: Translators: something happened weeks ago
en: %d week ago | %d weeks ago
uk[0]: %d тиждень тому
uk[1]: %d тижні тому
uk[2]: %d тижнів тому
uk[3]: %d тиждень тому

note: Translators: something happened months ago
en: %d month ago | %d months ago
uk[0]: %d місяць тому
uk[1]: %d місяці тому
uk[2]: %d місяців тому
uk[3]: %d місяць тому

note: Translators: something happened years ago
en: %d year ago | %d years ago
uk[0]: %d рік тому
uk[1]: %d роки тому
uk[2]: %d років тому
uk[3]: %d рік тому

en: Version %s
uk: Версія %s

en: No details for this release
uk: Без подробиць

en: Get More Information
uk: Докладніше про випуск

en: Uninstall
uk: Видалити

note: Translators: If you can't find a short enough translation, use "/" to use an icon instead.
en: Get
uk: Завантажити

en: Arbitrary Permissions
uk: Власні дозволи

en: This app has a permission that indirectly allows it to grant itself <b>any other permission it wants</b>, bypassing the Flatpak sandbox.
    
    It can therefore do anything a privileged, non-sandboxed application can do, such as accessing all your files and connecting to the internet.
    
    Viewing the other permissions may still give a better idea of what the app is likely to do.
uk: Ця програма має права доступу, які опосередковано дозволяють їй надавати собі <b>будь-які інші права доступу</b>, минаючи пісочницю Flatpak.
    
    Таким чином, вона може робити все, що може робити привілейована програма без пісочниці, наприклад, отримувати доступ до всіх ваших файлів та встановлювати з'єднання з інтернетом.
    
    Перегляд інших прав доступу може дати краще уявлення про те, що програма, ймовірно, робитиме.

en: View Other Permissions
uk: Переглянути інші права доступу

note: TRANSLATORS: short app safety rating label
en: Safe
uk: Безпечний

en: App ID
uk: ID застосунку

en: This app uses an outdated version of the software platform (SDK) and might contain bugs or security vulnerabilities which will not be fixed.
uk: Цей застосунок користує застарілу версію середовища виконання (SDK) і може містити помилки та/або прогалини безпеки, котрі вже не будуть полагоджені.

en: Safety
uk: Безпечність

en: %s is Safe
uk: %s є безпечним

en: %s has no Unsafe Permissions
uk: %s не має небезпечних дозволів

en: %s is Probably Safe
uk: %s радше безпечний

en: %s is Possibly Unsafe
uk: %s імовірно небезпечний

en: %s is Unsafe
uk: %s є небезпечним

en: Back
uk: Назад

en: Previous Screenshot
uk: Попередній знімок

en: Next Screenshot
uk: Наступний знімок

en: Copy Image
uk: Копіювати знімок

en: Reset View
uk: Відновити масштаб

en: Zoom Out
uk: Віддалити

en: Zoom In
uk: Наблизити

en: Screenshots Carousel
uk: Карусель знімків

en: No Screenshots
uk: Немає знімків

en: Open Screenshot Viewer
uk: Відкрити переглядач знімків

en: Screenshot %u %s
uk: Знімок %u %s

en: Screenshot %u
uk: Знімок %u

en: Clear Search
uk: Очистити пошук

en: Filters
uk: Відсіяти

en: _Verified
uk: _Підтверджені

en: _Free/Open
uk: _Вільні/Безкоштовні

en: Non-_EOL
uk: Без _осиротілих

en: Filter out End-of-Life apps
uk: Відсіяти осиротілі застосунки

en: _Mobile Friendly
uk: З_ручний для мобільного

en: Categories
uk: Категорії

en: Search Apps, Games, Software
uk: Шукайте застосунки, ігри та програми

en: Search Filters
uk: Відсіяти пошук

en: Browse Categories
uk: Шукати в категоріях

en: Categories Unavailable
uk: Категорії недоступні

en: Search for apps using the search bar above.
uk: Шукайте застосунки за допомогою рядка згори.

en: No Applications Found
uk: Жодного підібраного застосунку

en: No results found for "%s" in Flathub
uk: Не знайдено збігів для «%s» на Flathub

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Browser
uk: Оглядач

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Video
uk: Відео

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Office
uk: Офіс

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Calendar
uk: Календар

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Messaging
uk: Спілкування

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Paint
uk: Малювання

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Torrent
uk: Торент

note: Translators: Search suggestion: the english text will be used for the search regardless of what you put here, so don't worry about the string yielding poor search results. Focus on correctness and friendliness, etc
en: Emulator
uk: Емулятори

[ctx: Project URL Type]
en: Flathub Page
uk: Сторінка Flathub

[ctx: Project URL Type]
en: Project Website
uk: URL проєкту

[ctx: Project URL Type]
en: Issue Tracker
uk: Відстеження помилок

[ctx: Project URL Type]
en: FAQ
uk: ЧаПи

[ctx: Project URL Type]
en: Help
uk: Допомога

[ctx: Project URL Type]
en: Donate
uk: Пожертви

[ctx: Project URL Type]
en: Translate
uk: Переклад

[ctx: Project URL Type]
en: Contact
uk: Звʼязок

[ctx: Project URL Type]
en: Source Code
uk: Початковий код

[ctx: Project URL Type]
en: Contribute
uk: Долучитися

[ctx: Project URL Type]
en: Manifest
uk: Маніфест

en: Copy Link
uk: Копіювати посилання

note: TRANSLATORS: page in the statistics dialog
en: Timeline
uk: Часоряд

note: TRANSLATORS: label prefix shown in graph tooltips, for example: "Installs: 42"
en: Installs:
uk: Встановлень:

note: TRANSLATORS: page in the statistics dialog
en: World
uk: Світ

en: Since 4/15/2024
uk: Від 15 квітня 2024 р.

note: Translators: M is the suffix for millions
en: %.2fM Total Installs
uk: %.2fM встановлень загалом

note: Translators: K is the suffix for thousands
en: %.2fK Total Installs
uk: %.2fK встановлень загалом

en: %'d Total Installs
uk: %'d встановлень загалом

en: No Results Found
uk: Нічого не знайдено

en: Search failed
uk: Помилка пошуку

en: Keep User Data
uk: Лишити користувацькі дані

en: Allow restoring personal settings &amp; content
uk: Надає можливість відновити налаштування та вміст у майбутньому

en: Delete All Data
uk: Видалити усі дані

en: Permanently erase user data to save space
uk: Назавжди видалити користувацьку дані цього застосунку

en: Install %s?
uk: Встановити %s?

en: Select which version to install. May install additional shared components
uk: Оберіть версію до встановлення. Також може бути встановлено додаткові компоненти.

en: May install additional shared components
uk: Можуть бути встановлені додаткові компоненти

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Install
uk: _Встановити

en: Remove %s?
uk: Видалити %s?

en: Select which version to remove.
uk: Оберіть версію до видалення

en: It will not be possible to use %s after it is uninstalled.
uk: %s не можна буде користати після видалення.

en: “%s” is High Risk
uk: «%s» має високий ризик

en: This app has full access to your system, including all <b>your files, browser history, saved passwords</b>, and more. It also has access to the internet, meaning it could send your data to outside parties.
    
    Because the app is proprietary, it can not be audited for what it does with these permissions.
uk: Цей застосунок має повний доступ до Вашої системи, історії оглядача, збережених паролів, тощо. Він також має доступ до мережі, що створює йому можливість надсилати Ваші дані стороннім особам.
    
    Оскільки застосунок є закритим (власницьким), то неможливо перевірити, що він робить із цими дозволами.

en: This app uses the legacy X11 windowing system, which allows it to <b>record all keystrokes, capture screenshots, and monitor other applications</b>. It also has access to the internet, meaning it could send your data to outside parties.
    
    Because the app is proprietary, it can not be audited for what it does with these permissions.
uk: Цей застосунок користує застарілий сервер керування вікнами X11, що дозволяє застосунку записувати усі натискання клавіш, отримувати знімки екрану, та стежити за іншими застосунками. Він також має доступ до мережі, що дає йому можливість надсилати Ваші дані стороннім особам.
    
    Оскільки застосунок є закритим (власницьким), то неможливо перевірити, що він робить із цими дозволами.

en: _Install Anyway
uk: _Встановити попри це

en: Failed to load transaction dialog
uk: Не вдалося завантажити віконце операцій

en: All apps are already installed
uk: Усі застосунки вже встановлені

en: _OK
uk: _Гаразд

en: Install %u App? | Install %u Apps?
uk[0]: Встановити %u застосунок?
uk[1]: Встановити %u застосунки?
uk[2]: Встановити %u застосунків?
uk[3]: Встановити %u застосунок?

en: The following will be installed. Additional shared components may also be installed
uk: Усе зазначене буде встановлено. Також може бути встановлено додаткові компоненти.

en: %d addons will be installed.
uk: Буде встановлено %d розширень.

en: Additionally, addons will be installed.
uk: Крім того, будуть установлені розширення.

en: _Install All
uk: _Встановити всі

en: Finished in %.02f seconds
uk: Завершено за %.02f сек

en: App Add-On
uk: Розширення застосунків

en: Runtime
uk: Середовище виконання

en: In Queue
uk: У черзі

en: Done
uk: Готово

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Error
uk: Помилка

en: Cancel Transaction
uk: Скасувати дію

en: Show Details
uk: Показати подробиці

en: Show Error Info
uk: Докладніше про помилку

en: %s Freed
uk: Звільнено %s

en: Transaction Error
uk: Помилка дії

en: Pending
uk: У черзі

en: _Update All
uk: _Оновити всі

en: %u Runtime Update | %u Runtime Updates
uk[0]: %u оновлення середовища виконання
uk[1]: %u оновлення середовищ виконання
uk[2]: %u оновлень середовищ виконання
uk[3]: %u оновлення середовища виконання

en: Manage Leftover User Data
uk: Керувати залишковими даними

en: No Leftover User Data Found
uk: Не знайдено залишкових даних користувача

en: Personal data left behind by apps that were removed will show up here
uk: Тут буде показано особисті дані, залишені вилученими програмами

en: Trashed User Data for %u App | Trashed User Data for %u Apps
uk[0]: Користувацькі дані %u застосунка було пересунуто до смітника
uk[1]: Користувацькі дані %u застосунків було пересунуто до смітника
uk[2]: Користувацькі дані %u застосунків було пересунуто до смітника
uk[3]: Користувацькі дані %u застосунка було пересунуто до смітника

en: Trashed User Data for %s
uk: Користувацькі дані %s було пересунуто до смітника

en: Open User Data Folder
uk: Відкриття теки даних користувача

en: Trash User Data
uk: Пересунути користувацькі дані до смітника

en: Refreshing
uk: Освіження

en: Curated
uk: Підібрані

en: Explore
uk: Огляд

note: Translators: .
en: Library
uk: Бібліотека

en: Search
uk: Пошук

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: You are running a new version of Bazaar!
uk: Ви запустили нову версію Базару!

en: See What's New
uk: Огляньте зміни

en: You have a network connection but are viewing a cached version of Flathub
uk: Ви маєте зʼєднання з мережею, але переглядаєте кешовану версію Flathub

en: Network connection is metered — automatic refreshes disabled
uk: Тарифіковане з'єднання з мережею — автоматичні оновлення вимкнено

en: _Donate to Bazaar
uk: _Пожертувати Базару

en: _Refresh
uk: _Освіжити

en: _Login With Flathub
uk: _Увійти з допомогою Flathub

en: _Manage Leftover User Data
uk: _Керувати залишковими даними

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _About Bazaar
uk: _Про Базар

en: _Quit Bazaar
uk: _Вийти

en: Log Out
uk: Вийти

note: Translators: %s is the title of the current page
en: Bazaar — %s
uk: Базар — %s

en: Failed to launch application
uk: Не вдалося запустити застосунок

en: You can't remove Bazaar from Bazaar!
uk: Ви не можете видалити Базар у Базарі!

en: Can't do that right now!
uk: Наразі цього не можна зробити!

note: Translators: As in, "1 Install" / "100 Installs"
en: Install | Installs
uk[0]: Встановлення
uk[1]: Встановлення
uk[2]: Встановлень
uk[3]: Встановлення

note: Translators: M is the suffix for millions
en: %.*fM
uk: %.*f млн

note: Translators: K is the suffix for thousands
en: %.*fK
uk: %.*f тис.

en: %d downloads in the last month
uk: %d завантажень за останній місяць

note: TRANSLATORS: %s is a formatted file size, for example: "128 MB"
en: +%s Runtime
uk: +середовище виконання %s

en: Download
uk: Завантажити

en: Size information unavailable
uk: Дані про розмір недоступні

en: Download size of %s
uk: Розмір завантаження %s

en: All Ages
uk: Без обмежень

en: Age rating information unavailable
uk: Дані щодо вікового обмеження недоступні

en: Suitable for all ages
uk: Без обмежень за віком

en: Suitable for ages %d and up
uk: %d та старше

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Free software licensed under %s
uk: Вільне ПЗ за ліцензією %s

en: Free software
uk: Вільне ПЗ

en: Proprietary Software
uk: Власницька ліцензія

en: Special License: %s
uk: Власна ліцензія: %s

note: TRANSLATORS: You can omit the "software" part if your translation makes it obvious we're talking about "libre" and not "gratis"
en: Free Software
uk: Вільне ПЗ

en: Adaptive
uk: Адаптивний

en: Desktop Only
uk: Лише для стільниць

en: Works on desktop, tablets, and phones
uk: Працює на стільницях, планшетах і смартфонах

en: May not work on mobile devices
uk: Може не працювати на мобільних пристроях

note: TRANSLATORS: short app safety rating label
en: Low Risk
uk: Низький ризик

note: TRANSLATORS: short app safety rating label
en: Medium Risk
uk: Помірний ризик

note: TRANSLATORS: short app safety rating label
en: High Risk
uk: Високий ризик

en: Unknown Permissions
uk: Невідомі дозволи

en: Permissions are missing for this app.
uk: Цей застосунок не має дозволів

en: No Permissions
uk: Немає дозволів

en: App is fully sandboxed
uk: Застосунок повністю закритий у пісочниці

en: Network Access
uk: Доступ до мережі

en: Can access the internet
uk: Може доступатися до мережі

en: No Network Access
uk: Без доступу до мережі

en: Cannot access the internet
uk: Не може доступатися до мережі

en: User Device Access
uk: Доступ до пристроїв

en: Can access devices such as webcams or gaming controllers
uk: Може доступатися до таких пристроїв, як вебкамера або ігрові контролери

en: No User Device Access
uk: Без доступу до пристроїв

en: Cannot access devices such as webcams or gaming controllers
uk: Не може доступатися до таких пристроїв, як вебкамера або ігрові контролери

en: Input Device Access
uk: Доступ до пристроїв уведення

en: Can access input devices
uk: Може доступатися до пристроїв уведення

en: Microphone Access and Audio Playback
uk: Доступ до мікрофону та відтворення звуку

en: Can listen using microphones and play audio without asking permission
uk: Може доступатися до мікрофону та програвати звуки без додаткових запитів

en: System Device Access
uk: Доступ до системних пристроїв

en: Can access system devices which require elevated permissions
uk: Може доступатися до системних пристроїв, котрі вимагають підвищених повноважень

en: Screen Contents Access
uk: Доступ до вмісту екрану

en: Can access the contents of the screen or other windows
uk: Може доступатися до вмісту на екрані та інших вікон

en: Legacy Windowing System
uk: Застаріла система вікон

en: Always uses a legacy windowing system (X11)
uk: Завжди користує застарілу систему вікон (X11)

en: Can acquire arbitrary permissions
uk: Може набувати власних дозволів

en: User Settings
uk: Налаштування користувача

en: Can access and change user settings
uk: Може доступатися до та правити користувацькі налаштування

en: Full File System Read/Write Access
uk: Повний доступ до читання та запису з/до файлової системи

en: Can read and write all data on the file system
uk: Може читати та записувати будь-яке місце у файловій системі

en: Home Folder Read/Write Access
uk: Доступ до читання та запису домашньої теки

en: Can read and write all data in your home directory
uk: Може читати та записувати будь-яке місце Вашої домашньої теки

en: Full File System Read Access
uk: Повний доступ до читання файлової системи

en: Can read all data on the file system
uk: Може читати будь-яке місце у файловій системі

en: Home Folder Read Access
uk: Доступ до читання домашньої теки

en: Can read all data in your home directory
uk: Може читати будь-яке місце Вашої домашньої теки

en: Download Folder Read/Write Access
uk: Доступ до читання та запису теки завантажень

en: Can read and write all data in your downloads directory
uk: Може читати та записувати до Вашої теки завантажень

en: Download Folder Read Access
uk: Доступ до читання теки завантажень

en: Can read all data in your downloads directory
uk: Може читати з Вашої теки завантажень

en: Can read and write all data in the directory
uk: Може читати та записувати будь-яке місце у теці

en: Can read all data in the directory
uk: Може читати будь-яке місце у теці

en: No File System Access
uk: Без доступу до файлової системи

en: Cannot access the file system at all
uk: Не може доступатися файлової системи

en: Uses System Services
uk: Користує системні сервіси

en: Can request data from non-portal system services
uk: Може запитувати дані від системних сервісів у обхід порталів

en: Uses Session Services
uk: Користує сесійні сервіси

en: Can request data from non-portal session services
uk: Може запитувати дані від сесійних сервісів у обхід порталів

en: No Service Access
uk: Без доступу до сервісів

en: Cannot access non-portal session or system services at all
uk: Не може запитувати дані в обхід порталів

en: Verified App Developer
uk: Підтверджені розробники

en: The developer of this app has been verified to be who they say they are
uk: Приналежність застосунку до заявлених розробників було підтверджено

en: Proprietary Code
uk: Власницький код

en: The source code is not public, so it cannot be independently audited and might be unsafe
uk: Початковий код не оприлюднено, відтак не може бути перевіреним та може бути небезпечним

en: Auditable Code
uk: Доступний коду

en: The source code is public and can be independently audited, which makes the app more likely to be safe
uk: Початковий код є оприлюдненим, що дозволяє перевірити його на безпечність та збільшує імовірність, що він є безпечним

en: Use the %s System Service
uk: Користує системний сервіс %s

en: Use the %s Session Service
uk: Користує сесійний сервіс %s

en: Use the %s Service
uk: Користує сервіс %s

en: Can see the non-portal service
uk: Може бачити сервіс у обхід порталу

en: Can talk to the non-portal service
uk: Може звʼязуватися із сервісом поза порталом

en: Can own the non-portal service
uk: Може володіти сервісом поза порталом

en: Global Menu Integration
uk: Сумісність із глобальним меню

en: Can display its menus in a global menu bar
uk: Може показувати власні меню на глобальній панелі

en: KDE Settings Integration
uk: Сумісність із налаштуваннями KDE

en: Can detect when KDE desktop settings change
uk: Може бачити зміни у налаштуваннях стільниці KDE

en: KDE Global Settings
uk: Загальні налаштування KDE

en: Can read KDE desktop preferences like fonts and colors
uk: Може читати деякі налаштування стільниці KDE, як-от шрифти та кольори

en: Secret Storage Service
uk: Сервіс таємного сховку

en: Can store and retrieve its own passwords using the system keyring
uk: Може зберігати та отримувати власні паролі з допомогою системної звʼязки ключів

en: Desktop Notifications Service
uk: Сповіщення

en: Can send desktop notifications
uk: Може надсилати стільничні сповіщення

en: System Tray Integration
uk: Сумісність із системним лотком

en: Can display an icon in the system tray
uk: Може показувати іконку в системному лотку

en: KDE Connect Integration
uk: Сумісність із KDE Connect

en: Can interact with devices paired via KDE Connect
uk: Може взаємодіяти з пристроями, зʼєднаними через KDE Connect

[ctx: shortcut window]
en: Navigation
uk: Навігація

[ctx: shortcut window]
en: Open Explore Page
uk: Відкрити огляд

[ctx: shortcut window]
en: Open Library Page
uk: Відкрити бібліотеку

[ctx: shortcut window]
en: Open Search Page
uk: Відкрити вікно пошуку

[ctx: shortcut window]
en: Remotes
uk: Віддалені сховища

[ctx: shortcut window]
en: Sync Remotes
uk: Освіжити віддалені сховища

[ctx: shortcut window]
en: General
uk: Загальні

[ctx: shortcut window]
en: Open Preferences
uk: Налаштування

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
uk: Показати клавіатурні скорочення

[ctx: shortcut window]
en: Close Window
uk: Закрити вікно

[ctx: shortcut window]
en: Quit Bazaar
uk: Вийти з Базару

en: %s Installed
uk: %s встановлено

en: The app is ready to be used
uk: Програма готова до використання

en: Updates Are Out of Date
uk: Оновлення втратило актуальність

en: Please check for available updates
uk: Будь ласка, виконайте пошук доступних оновлень

en: %u App Updated | %u Apps Updated
uk[0]: Оновлено %u програму
uk[1]: Оновлено %u програми
uk[2]: Оновлено %u програм
uk[3]: Оновлено %u програму

en: %s has been updated.
uk: Оновлено %s.

en: %s and %s have been updated.
uk: Було оновлено %s і %s.

en: Includes %s, %s and %s.
uk: Включає %s, %s і %s.
