bibledit - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: See the Journal for progress.
sv: Titta i journalen för framsteg.

en: After send and receive your data will reflect the data on the server.
sv: Efter att datan har skickats och mottagits kommer den att spegla datan på servern.

en: Sending statistics
sv: Skickar statistik.

en: statistics
sv: statistik

en: Bible
sv: Bibel
