bibledit - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Notes
pt: Notas

en: Send/Receive
pt: Enviar/Receber

en: Bible
pt: Bíblia

en: Notifications
pt: Notificações

en: Help
pt: Ajuda

en: Users
pt: Utilizadores

en: User created
pt: Utilizador criado

en: Administrator
pt: Administrador

en: Translator
pt: Tradutor

en: Moses
pt: Moisés
