BibleTime - en to lt translation catalogue (84 entries)

note: type: Content of: <chapter><title>
en: Bible Study Basics
lt: Biblijos studijavimo pagrindai

note: type: Content of: <chapter><sect1><title>
en: Our Purpose as we Approach the Bible
lt: Mūsų tikslas, kuomet pradedame skaityti Bibliją

note: type: Content of: <chapter><sect1><para><blockquote><para>
en: You search the Scriptures, because you think that in them you have eternal life; and it is these that bear witness of Me; and you are unwilling to come to Me, that you may have life.
lt: Jūs tyrinėjate Raštus, nes manote juose rasią amžinąjį gyvenimą. Tie Raštai ir liudija už mane, bet jūs nenorite ateiti pas mane, kad turėtumėte gyvenimą.

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><title>
en: Hear
lt: Klausytis

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><para>
en: Lk.11:28 <quote>blessed are those who hear the word of God, and observe it.</quote>
lt: Lk.11:28 <quote>palaiminti tie, kurie klausosi Dievo žodžio ir jo laikosi.</quote>

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><para>
en: Rev.1:3 <quote>Blessed is he who reads and those who hear the words of this prophecy [...]</quote>
lt: Apr.1:3 <quote>Palaiminti pranašystės žodžių skaitytojas ir klausytojai [...]</quote>

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><para>
en: Acts 17:11 <quote>Now these were more noble-minded than those in Thessalonica, for they received the word with great eagerness, examining the Scriptures daily, to see whether these things were so.</quote>
lt: Apd. 17:11 <quote>Tenykščiai pasirodė esą kilnesni už tesalonikiečius. Jie noriai priėmė žodį ir kasdien tyrinėjo Raštus, ar taip esą iš tikrųjų.</quote>

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><para>
en: 2 Tim.2:15 <quote>Be diligent [KJV `Study'] to present yourself approved to God as a workman who does not need to be ashamed, handling accurately the word of truth.</quote>
lt: 2 Tim.2:15 <quote>Verčiau stenkis Dievui pasirodyti tinkamu darbininku, neturinčiu ko gėdytis, be iškraipymų skelbiančiu tiesos žodį.</quote>

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><title>
en: Memorize
lt: Įsiminti

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><para>
en: Ps.119:11 <quote>Thy word I have hid in my heart, that I may not sin against Thee.</quote>
lt: Ps.119:11 <quote>Branginu širdyje Tavo žodį, kad Tau nenusidėčiau.</quote>

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><para>
en: Ps.1:2-3 <quote>But his delight is in the law of the Lord, And in His law he meditates day and night. And he will be like a tree firmly planted by streams of water, Which yields its fruit in its season, And its leaf does not wither; And in whatever he does, he prospers.</quote>
lt: Ps.1:2-3 <quote>Bet Viešpaties įstatymu džiaugiasi ir šnabžda Jo mokymą dieną ir naktį. Jis yra lyg medis, pasodintas prie tekančio vandens, duodantis vaisių laikui atėjus, tas kurio lapai nevysta. Ką tik daro, jam sekasi.</quote>

note: type: Content of: <chapter><sect1><title>
en: Types of Bible Studies
lt: Biblijos studijavimo tipai

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><title>
en: Topical Study
lt: Teminis studijavimas

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><title>
en: Character Study
lt: Asmens studijavimas

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><para>
en: Studying the life of a Bible character, e.g. Joseph's life in Gen.37-50.
lt: Biblijos personažo gyvenimo studijavimas, pvz., Pradžios knygos 37-50 skyriuose aprašyto Juozapo gyvenimo.

note: type: Content of: <chapter><sect1><title>
en: Basics of Correct Interpretation
lt: Teisingo išaiškinimo pagrindai

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><title>
en: Content
lt: Turinys

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><title>
en: Context
lt: Kontekstas

note: type: Content of: <chapter><section><orderedlist><listitem><formalpara><title>
en: Cross-reference
lt: Kryžminės nuorodos

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><para><orderedlist><listitem><para>
en: The story of the rich man and Lazarus.
lt: Istorija apie turtuolį ir Lozorių.

note: type: Content of: <chapter><sect1><sect2><para>
en: Find these verses: <placeholder type="orderedlist" id="0"/>
lt: Raskite šias eilutes: <placeholder type="orderedlist" id="0"/>

note: type: Content of: <chapter><title>
en: Importance of God's Word
lt: Dievo Žodžio svarba

note: type: Content of: <chapter><sect1><title>
en: A Book that is Unique
lt: Knyga, kuri yra Unikali

note: type: Content of: <chapter><sect1><para>
en: The Bible stands alone in many ways. It is unique in:
lt: Biblija išsiskiria daugeliu aspektų. Ji yra unikali:

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><title>
en: Comparison of New Testament manuscripts with other ancient texts.
lt: Naujojo Testamento rankraščių palyginimas su kitais senoviniais tekstais

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><thead><row><entry>
en: Work
lt: Darbas

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><thead><row><entry>
en: When Written
lt: Kada parašyta

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><thead><row><entry>
en: Earliest Copy
lt: Anksčiausias egzempliorius

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><thead><row><entry>
en: Number of Copies
lt: Egzempliorių skaičius

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: Herodotus
lt: Herodotas

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: 448-428 B.C.
lt: 448-428 pr. Kr.

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: Tacitus
lt: Tacitas

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: 50-58 B.C.
lt: 50-58 pr. Kr.

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: New Testament
lt: Naujasis Testamentas

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: 30 - 310 years
lt: 30 - 310 metų

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: 5000 Greek &amp; 10,000 Latin
lt: 5000 Graikų bei 10,000 Lotynų

note: type: Content of: <chapter><sect1><title>
en: A Book that God Breathed
lt: Dievo įkvėpta knyga

note: type: Content of: <chapter><sect1><title>
en: A Book that Works
lt: Knyga, kuri veikia

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><title>
en: What does Bible study do for Christians?
lt: Ką Biblijos studijavimas duoda krikščionims?

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><thead><row><entry>
en: Reference
lt: Nuoroda

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><thead><row><entry>
en: Action
lt: Veiksmas

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: Eph. 5:26
lt: Ef. 5:26

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: cleanses -- "...having cleansed her by the washing of water with the word."
lt: apvalo -- "...kad ją pašventintų, apvalydamas vandens nuplovimu ir žodžiu."

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: Acts 20:32
lt: Apd. 20:32

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: gives faith -- "So faith comes from hearing, and hearing by the word of Christ."
lt: suteikia tikėjimą -- "Taigi tikėjimas iš klausymo, klausymas – kai skelbiamas Kristaus žodis."

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: 1 Cor. 10:11
lt: 1 Kor. 10:11

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: instructs -- "Now these things happened to them for an example, and they were written for our instruction"
lt: įspėja -- "Visa tai jiems atsitiko kaip pavyzdys, ir buvo užrašyta įspėti mums"

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: nourishment -- "But He answered and said, 'It is written, Man shall not live on bread alone, but on every word that proceeds out of the mouth of God.'"
lt: maitinimą -- "Bet Jėzus atsakė: „Parašyta: Žmogus gyvas ne viena duona, bet ir kiekvienu žodžiu, kuris išeina iš Dievo lūpų“."

note: type: Content of: <chapter><sect1><title>
en: A Book that Liberates
lt: Knyga, kuri išlaisvina

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><thead><row><entry>
en: Question
lt: Klausimas

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><thead><row><entry>
en: Answer
lt: Atsakymas

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: One
lt: Vienas

note: type: Content of: <chapter><sect1><table><tgroup><tbody><row><entry>
en: Which one(s)?
lt: Kuris(-ie)?

note: type: Content of: <chapter><sect1><title>
en: Supplement: Bible Reading Programs
lt: Priedas: Biblijos skaitymo programos

note: type: Content of: <chapter><sect1><orderedlist><listitem><para>
en: New Testament in a Year: read one chapter each day, 5 days a week.
lt: Naujasis Testamentas per vienerius metus: kiekvieną dieną skaitykite po vieną skyrių, 5 dienas per savaitę.

note: type: Content of: <chapter><title>
en: Rules of Bible Interpretation (Hermeneutics)
lt: Biblijos aiškinimo taisyklės (Hermeneutika)

note: type: Content of: <chapter><section><orderedlist><listitem><formalpara><title>
en: Definition
lt: Apibrėžimas

note: type: Content of: <chapter><section><section><title>
en: Example 1A
lt: Pavyzdys 1A

note: type: Content of: <chapter><section><section><title>
en: Example 1B
lt: Pavyzdys 1B

note: type: Content of: <chapter><section><section><itemizedlist><listitem><para><orderedlist><listitem><para>
en: Mt.6:17 But you, when you fast, anoint your head
lt: Mt.6:17 O tu pasninkaudamas pasitepk [aliejumi] galvą

note: type: Content of: <chapter><section><section><itemizedlist><listitem><para><orderedlist><listitem><para>
en: Mk.16:1 [the women] brought spices that they might come and anoint Him.
lt: Mk.16:1 [moterys] nusipirko kvepalų, kad nuėjusios galėtų Jėzų patepti.

note: type: Content of: <chapter><section><section><itemizedlist><listitem><para><orderedlist><listitem><para>
en: Mk.6:13 And they were...anointing with oil many sick people and healing them.
lt: Mk.6:13 Jie... daugelį ligonių tepė aliejumi ir išgydė.

note: type: Content of: <chapter><section><section><itemizedlist><listitem><para><orderedlist><listitem><para>
en: Lk.7:38 [...] kissing His feet and anointing them with the perfume
lt: Lk.7:38 [...] bučiavo Jo kojas ir tepė jas tepalu

note: type: Content of: <chapter><section><section><itemizedlist><listitem><para><orderedlist><listitem><para>
en: Jn.12:3 Mary [...] anointed the feet of Jesus, and wiped them with her hair
lt: Jn.12:3 Marija patepė Jėzui kojas ir nušluostė jas savo plaukais

note: type: Content of: <chapter><section><section><itemizedlist><listitem><para><orderedlist><listitem><para>
en: Lk.4:18 <quote>The Spirit of the Lord is upon me, because He has anointed me to preach [...]</quote>
lt: Lk.4:18 <quote>Viešpaties Dvasia ant manęs, nes Jis patepė mane, kad neščiau gerąją naujieną [...]</quote>

note: type: Content of: <chapter><section><section><itemizedlist><listitem><para><orderedlist><listitem><para>
en: Acts 4:27 Jesus, whom Thou hast anointed
lt: Apd. 4:27 Jėzų, kurį Tu patepei

note: type: Content of: <chapter><section><section><itemizedlist><listitem><para><orderedlist><listitem><para>
en: Acts 10:38 God anointed Jesus with the Holy Ghost and power
lt: Apd. 10:38 Dievas Jį [Jėzų] patepė Šventąja Dvasia ir galybe

note: type: Content of: <chapter><section><section><itemizedlist><listitem><para><orderedlist><listitem><para>
en: 2 Cor.1:21 Now He who...anointed us is God
lt: 2 Kor.1:21 Juk Dievas mus...patepė

note: type: Content of: <chapter><section><section><title>
en: Example 2A
lt: Pavyzdys 2A

note: type: Content of: <chapter><section><section><title>
en: Example 2B
lt: Pavyzdys 2B

note: type: Content of: <chapter><section><section><title>
en: Example 2C
lt: Pavyzdys 2C

note: type: Content of: <chapter><section><section><title>
en: Example 3A
lt: Pavyzdys 3A

note: type: Content of: <chapter><section><section><title>
en: Example 3B
lt: Pavyzdys 3B

note: type: Content of: <chapter><section><section><title>
en: Example 4A
lt: Pavyzdys 4A

note: type: Content of: <chapter><section><section><title>
en: Example 4B
lt: Pavyzdys 4B

note: type: Content of: <chapter><section><section><para>
en: Is.59:1 <quote>The Lord's hand is not short;</quote>
lt: Iz.59:1 <quote>Štai Viešpaties ranka nėra sutrumpėjusi,</quote>

note: type: Content of: <chapter><section><section><title>
en: Example 5A
lt: Pavyzdys 5A

note: type: Content of: <chapter><section><section><title>
en: Example 5B
lt: Pavyzdys 5B

note: type: Content of: <book><bookinfo><title>
en: The Biblestudy HowTo
lt: Biblijos studijavimo instrukcija

note: type: Content of: <book><bookinfo><authorgroup><author><firstname>
en: Bob
lt: Bob'as

note: type: Content of: <book><bookinfo><authorgroup><author><surname>
en: Harman
lt: Harman'as

note: type: Content of: <book><bookinfo><authorgroup><author><surname>
en: The BibleTime Team
lt: BibleTime komanda

note: TRANS:ROLES_OF_TRANSLATORS type: Content of: <book><bookinfo>
en: <copyright> <year>1999-2016</year> <holder>The &bibletime; Team (bt-devel@crosswire.org)</holder> </copyright>
lt: <copyright> <year>1999-2016</year> <holder>&bibletime; komanda (bt-devel@crosswire.org)</holder> </copyright>

note: type: Content of: <book><bookinfo><keywordset><keyword>
en: Bible
lt: Biblija
