bijiben master - en to lt translation catalogue (129 entries)

en: Notes
lt: Rašteliai

en: Notes for GNOME
lt: Užrašinė GNOME aplinkai

en: A quick and easy way to make freeform notes or jot down simple lists. Store as many notes as you like and share them by email.
lt: Greitas ir paprastas būdas parašyti pavienius raštelius ar nedidelius sąrašus. Rašykite kiek norite raštelių ir dalinkitės jais el. paštu.

en: You can store your notes locally on your computer or sync with online services like ownCloud.
lt: Galite įrašyti savo raštelius kompiuteryje arba sinchronizuoti su internetinėmis tarnybomis, pvz. ownCloud.

en: Edit view
lt: Redagavimo rodinys

en: Select view
lt: Žymėjimo rodinys

en: List view
lt: Sąrašo rodinys

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: notes;reminder;notebook;sticky notes;
lt: rašteliai;priminimai;užrašinė;lipnūs rašteliai;

en: Post notes, tag files!
lt: Rašykite raštelius, žymėkite failus!

en: Note-taker
lt: Užrašinė

en: Create New Note
lt: Sukurti naują raštelį

en: Custom Font
lt: Pasirinktinis šriftas

en: The font name set here will be used as the font when displaying notes.
lt: Čia nustatytas šriftas bus naudojamas rodant raštelius.

en: Whether to use the system monospace font
lt: Ar naudoti sistemos lygiaplotį šriftą

en: New notes color.
lt: Naujų raštelių spalva.

en: The color name set here will be used as the color when creating new notes.
lt: Čia nustatyta spalva bus naudojama kuriant naujus raštelius.

en: Primary notes provider to use for new notes.
lt: Pagrindinis raštelių tiekėjas kuriant naujus raštelius.

en: The primary notebook is the place where new notes are created.
lt: Pagrindinė užrašinė yra vieta, kurioje kuriami nauji rašteliai.

en: Window maximized
lt: Langas išdidintas

en: Window maximized state.
lt: Lango išdidinimo būsena.

en: Window size
lt: Lango dydis

en: Window size (width and height).
lt: Lango dydis (plotis ir aukštis).

en: Window position
lt: Lango padėtis

en: Window position (x and y).
lt: Lango padėtis (x ir y).

en: How to show note items
lt: Kaip rodyti raštelius

en: Whether to show note items in icon view or list view.
lt: Ar rodyti raštelius piktogramų rodinyje ar sąraše.

en: Text size used by note editor.
lt: Teksto dydis, naudojamas raštelio redaktoriuje.

en: There are three text sizes available: small, medium (default) and large.
lt: Yra trys teksto dydžiai: mažas, vidutinis (numatytasis) ir didelis.

en: Bold
lt: Pusjuodis

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Strike
lt: Perbrauktas

en: Bullets
lt: Punktai

en: List
lt: Sąrašas

en: Copy selection to a new note
lt: Kopijuoti žymėjimą į naują raštelį

en: No notes
lt: Nėra raštelių

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Bendra

[ctx: shortcut window]
en: Search notes
lt: Ieškoti raštelių

[ctx: shortcut window]
en: New note
lt: Naujas raštelis

[ctx: shortcut window]
en: Close window
lt: Užverti langą

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: shortcut window]
en: Go back
lt: Grįžti

[ctx: shortcut window]
en: Show help
lt: Rodyti žinyną

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
lt: Atverti meniu

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

[ctx: shortcut window]
en: Selection mode
lt: Žymėjimo veiksena

[ctx: shortcut window]
en: Cancel selection mode
lt: Atsisakyti žymėjimo veiksenos

[ctx: shortcut window]
en: Select all
lt: Žymėti viską

[ctx: shortcut window]
en: Note edit mode
lt: Raštelio redagavimo veiksena

[ctx: shortcut window]
en: Open in a new window
lt: Atverti naujame lange

[ctx: shortcut window]
en: Bold
lt: Pusjuodis

[ctx: shortcut window]
en: Italic
lt: Kursyvas

[ctx: shortcut window]
en: Strike through
lt: Perbrauktas

[ctx: shortcut window]
en: Undo
lt: Atšaukti

[ctx: shortcut window]
en: Redo
lt: Pakartoti

[ctx: shortcut window]
en: Move note to trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Import Notes
lt: Importuoti raštelius

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Import
lt: _Importuoti

en: Select import location
lt: Pasirinkite importavimo vietą

en: Gnote application
lt: Gnote programa

en: Tomboy application
lt: Tomboy programa

en: Custom Location
lt: Pasirinktinė vieta

en: Select a Folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: _New
lt: _Naujas

en: Note color
lt: Raštelio spalva

note: Translators: “Empty” is a verb.
en: _Empty
lt: _Tuščia

en: Exit selection mode
lt: Palikti žymėjimo veikseną

en: Search note titles, content and notebooks
lt: Ieškoti raštelių pavadinimų, turinio ir užrašinių

en: View notes and notebooks in a grid
lt: Rodyti raštelius ir užrašines tinklelyje

en: View notes and notebooks in a list
lt: Rodyti raštelius ir užrašines sąraše

en: Selection mode
lt: Žymėjimo veiksena

en: Open menu
lt: Atverti meniu

en: More options
lt: Daugiau parinkčių

en: View Trash
lt: Rodyti šiukšlinę

en: Text Sizes
lt: Tekstų dydžiai

en: _Large
lt: _Didelis

en: _Medium
lt: _Vidutinis

en: _Small
lt: _Mažas

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

en: Help
lt: Žinynas

en: About Notes
lt: Apie raštelius

en: Open in New Window
lt: Atverti naujame lange

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Redo
lt: Pakartoti

en: Notebooks
lt: Užrašinės

en: Email this Note
lt: Siųsti šį raštelį el. paštu

en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Enter a name to create a notebook
lt: Įveskite kuriamos užrašinės pavadinimą

en: New notebook
lt: Nauja užrašinė

en: Share note
lt: Dalintis rašteliu

en: Open in another window
lt: Atverti kitame lange

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Permanently Delete
lt: Visiškai ištrinti

en: Use System Font
lt: Naudoti sistemos šriftą

en: Note Font
lt: Raštelio šriftas

en: Default Color
lt: Numatytoji spalva

en: Note Appearance
lt: Raštelio išvaizda

en: Select the default storage location:
lt: Pasirinkite numatytąją laikymo vietą:

en: Primary Book
lt: Pirminė knyga

en: Untitled
lt: Nepavadinta

en: Show the application’s version
lt: Rodyti programos versiją

en: Create a new note
lt: Sukurti naują raštelį

en: [FILE…]
lt: [FAILAS…]

en: Take notes and export them everywhere.
lt: Imkite raštelius ir eksportuokite juos visur.

note: Translators: this is a fatal error quit message * printed on the command line
en: Could not parse arguments
lt: Nepavyko perskaityti argumentų

en: GNOME Notes
lt: GNOME rašteliai

note: Translators: this is a fatal error quit message * printed on the command line
en: Could not register the application
lt: Nepavyko priregistruoti programos

en: Simple notebook for GNOME
lt: Paprasta užrašinė GNOME aplinkai

en: Note Color
lt: Raštelio spalva

en: Press the New button to create a note.
lt: Spauskite mygtuką „Naujas“ naujam rašteliui sukurti.

en: Oops
lt: Oi

en: Please install “Tracker” then restart the application.
lt: Įdiekite „Tracker“ ir iš naujo paleiskite programą.

en: Load More
lt: Įkelti daugiau

en: Loading…
lt: Įkeliama…

en: Click on items to select them
lt: Spauskite ant elementų jiems pažymėti

en: %d selected | %d selected
lt[0]: %d pažymėtas
lt[1]: %d pažymėti
lt[2]: %d pažymėta

en: Results for %s
lt: %s rezultatai

en: New and Recent
lt: Nauji ir neseniai naudoti

en: Trash
lt: Šiukšlinė

note: Translators: %s is the note last recency description. * Last updated is placed as in left to right language * right to left languages might move %s *         '%s Last Updated'
en: Last updated: %s
lt: Paskutinis atnaujinimas: %s

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Yesterday
lt: Vakar

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: Today
lt: Šiandien

en: This week
lt: Šią savaitę

en: This year
lt: Šiemet

en: Local
lt: Vietinė

en: Local storage
lt: Vietinė saugykla
