bijiben master - en to cs translation catalogue (124 entries)

en: Notes
cs: Poznámky

en: Notes for GNOME
cs: Poznámky pro GNOME

en: A quick and easy way to make freeform notes or jot down simple lists. Store as many notes as you like and share them by email.
cs: Rychlý a jednoduchý způsob, jak si zapisovat volně psané poznámky nebo krátké bodové myšlenky. Zapište si tolik poznámek, kolik chcete a sdílejte je přes e-mail.

en: You can store your notes locally on your computer or sync with online services like ownCloud.
cs: Své poznámky si můžete uchovávat samostatně na svém počítači, nebo je synchronizovat se službami on-line, jako je ownCloud.

en: Edit view
cs: Ukázka úprav

en: Select view
cs: Ukázka výběru

en: List view
cs: Ukázka seznamu

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: notes;reminder;notebook;sticky notes;
cs: poznámky;tahák;blbníček;zapomnětníček;připomenutí;sešit;lepicí poznámky;

en: Post notes, tag files!
cs: Vylepujte si poznámky, štítkujte soubory!

en: Note-taker
cs: Poznámky

en: Create New Note
cs: Vytvořit novou poznámku

en: Custom Font
cs: Vlastní font

en: The font name set here will be used as the font when displaying notes.
cs: Název fontu nastavený zde se bude používat jako font při zobrazování poznámek.

en: Whether to use the system monospace font
cs: Zda používat systémový font s pevnou šířkou

en: New notes color.
cs: Barva nové poznámky

en: The color name set here will be used as the color when creating new notes.
cs: Název barvy nastavený zde se bude používat jako barva, když se vytvoří nová poznámka.

en: Primary notes provider to use for new notes.
cs: Hlavní sešit k dispozici pro nové poznámky.

en: The primary notebook is the place where new notes are created.
cs: Hlavní sešit je místem, kde jsou vytvářeny nové poznámky.

en: Window maximized
cs: Okno maximalizováno

en: Window maximized state.
cs: Maximalizovaný stav okna.

en: Window size
cs: Velikost okna

en: Window size (width and height).
cs: Velikost okna (šířka a výška).

en: Window position
cs: Poloha okna

en: Window position (x and y).
cs: Poloha okna (X a Y).

en: Text size used by note editor.
cs: Velikost textu používaná editorem poznámek.

en: There are three text sizes available: small, medium (default) and large.
cs: K dispozici jsou tři velikosti textu: malý, střední (výchozí) a velký.

en: Bold
cs: Tučné

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Strike
cs: Přeškrtnuté

en: Bullets
cs: Odrážky

en: List
cs: Seznam

en: Copy selection to a new note
cs: Kopírovat výběr do nové poznámky

en: No notes
cs: Žádné poznámky

[ctx: shortcut window]
en: General
cs: Obecné

[ctx: shortcut window]
en: Search notes
cs: Hledat poznámky

[ctx: shortcut window]
en: New note
cs: Nová poznámka

[ctx: shortcut window]
en: Close window
cs: Zavřít okno

[ctx: shortcut window]
en: Quit
cs: Ukončit

[ctx: shortcut window]
en: Go back
cs: Přejít zpět

[ctx: shortcut window]
en: Show help
cs: Zobrazit nápovědu

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
cs: Otevřít nabídku

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
cs: Klávesové zkratky

[ctx: shortcut window]
en: Selection mode
cs: Režim výběru

[ctx: shortcut window]
en: Cancel selection mode
cs: Ukončit režim výběru

[ctx: shortcut window]
en: Select all
cs: Vybrat vše

[ctx: shortcut window]
en: Note edit mode
cs: Režim úprav poznámky

[ctx: shortcut window]
en: Open in a new window
cs: Otevřít v novém okně

[ctx: shortcut window]
en: Bold
cs: Tučné

[ctx: shortcut window]
en: Italic
cs: Kurzíva

[ctx: shortcut window]
en: Strike through
cs: Přeškrtnuté

[ctx: shortcut window]
en: Undo
cs: Zpět

[ctx: shortcut window]
en: Redo
cs: Znovu

[ctx: shortcut window]
en: Move note to trash
cs: Hodit poznámku do koše

en: Import Notes
cs: Import poznámek

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Import
cs: _Importovat

en: Select import location
cs: Vyberte umístění importu

en: Gnote application
cs: Aplikace Gnote

en: Tomboy application
cs: Aplikace Tomboy

en: Custom Location
cs: Vlastní umístění

en: Select a Folder
cs: Vybrat složku

en: _New
cs: _Nová

en: Note color
cs: Barva poznámky

note: Translators: “Empty” is a verb.
en: _Empty
cs: V_yprázdnit

en: Exit selection mode
cs: Ukončit režim výběru

en: Search note titles, content and notebooks
cs: Hledat v názvech a obsahu poznámek a v sešitech

en: Selection mode
cs: Režim výběru

en: Open menu
cs: Otevřít nabídku

en: More options
cs: Další volby

en: View Trash
cs: Zobrazit koš

en: Text Sizes
cs: Velikosti textu

en: _Large
cs: Ve_lký

en: _Medium
cs: _Střední

en: _Small
cs: _Malý

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: Help
cs: Nápověda

en: About Notes
cs: O aplikaci Poznámky

en: Open in New Window
cs: Otevřít v novém okně

en: Undo
cs: Zpět

en: Redo
cs: Znovu

en: Notebooks
cs: Sešity

en: Email this Note
cs: Poslat tuto poznámku e-mailem

en: Move to Trash
cs: Přesunout do koše

en: Enter a name to create a notebook
cs: Zadejte název sešitu, který se má vytvořit

en: New notebook
cs: Nový sešit

en: Share note
cs: Sdílet poznámku

en: Open in another window
cs: Otevřít v jiném okně

en: Restore
cs: Obnovit

en: Permanently Delete
cs: Smazat trvale

en: Use System Font
cs: Používat systémový font

en: Note Font
cs: Font poznámek

en: Default Color
cs: Výchozí barva

en: Note Appearance
cs: Vzhled poznámek

en: Select the default storage location:
cs: Vyberte výchozí místo pro ukládání:

en: Primary Book
cs: Hlavní sešit

en: Untitled
cs: Bez názvu

en: Show the application’s version
cs: Zobrazit verzi aplikace

en: Create a new note
cs: Vytvořit novou poznámku

en: [FILE…]
cs: [SOUBOR…]

en: Take notes and export them everywhere.
cs: Pořídit poznámku a exportovat ji na všechna místa.

note: Translators: this is a fatal error quit message * printed on the command line
en: Could not parse arguments
cs: Nelze zpracovat argumenty

en: GNOME Notes
cs: Poznámky GNOME

note: Translators: this is a fatal error quit message * printed on the command line
en: Could not register the application
cs: Nelze zaregistrovat aplikaci

en: Simple notebook for GNOME
cs: Jednoduchý poznámkový sešit pro GNOME

en: Note Color
cs: Barva poznámky

en: Notebook
cs: Sešit

en: Press the New button to create a note.
cs: Zmáčknutím tlačítka Nová vytvoříte novou poznámku.

en: Oops
cs: Problém

en: Please install “Tracker” then restart the application.
cs: nainstalujte prosím „Tracker“ a po té aplikaci restartujte.

en: Click on items to select them
cs: Klikáním na položky je označíte

en: %d selected | %d selected
cs[0]: %d vybrána
cs[1]: %d vybrány
cs[2]: %d vybráno

en: Results for %s
cs: Výsledky pro %s

en: New and Recent
cs: Nové a nedávné

en: Trash
cs: Koš

note: Translators: %s is the note last recency description. * Last updated is placed as in left to right language * right to left languages might move %s *         '%s Last Updated'
en: Last updated: %s
cs: Naposledy aktualizováno: %s

en: Unknown
cs: neznámo kdy

en: Yesterday
cs: včera

en: This month
cs: tento měsíc

en: Today
cs: dnes

en: This week
cs: tento týden

en: This year
cs: tento rok

en: Local
cs: Místní

en: Local storage
cs: Místní úložiště
