gprof 2.19.90 - en to nl translation catalogue (90 entries)

en: <indirect child>
nl: <onrechtstreeks kind>

en: [find_call] %s: 0x%lx to 0x%lx
nl: [find_call] %s: 0x%lx naar 0x%lx

en: [find_call] 0x%lx: jsr%s <indirect_child>
nl: [find_call] 0x%lx: jsr%s <onrechtstreeks kind>

en: %s: %s: unexpected end of file
nl: %s: %s: onverwacht einde van bestand

en: %s: warning: ignoring basic-block exec counts (use -l or --line)
nl: %s: let op: uitvoeringstellingen van basisblokken worden genegeerd (gebruik -l of --line)

note: FIXME: This only works if bfd_vma is unsigned long.
en: %s:%d: (%s:0x%lx) %lu executions
nl: %s:%d: (%s:0x%lx) %lu uitvoeringen

en: <unknown>
nl: <onbekend>

en: 
    
    Top %d Lines:
    
         Line      Count
nl: 
    
    Top %d Lijnen:
    
         Lijn      Aantal keer uitgevoerd

en: 
    Execution Summary:
nl: 
    Uitvoeringsoverzicht:

en: %9ld   Executable lines in this file
nl: %9ld   Uitvoerbare lijnen in dit bestand

en: %9ld   Lines executed
nl: %9ld   Lijnen uitgevoerd

en: %9.2f   Percent of the file executed
nl: %9.2f   Percent van het bestand uitgevoerd

en: 
    %9lu   Total number of line executions
nl: 
    %9lu   Totaal aantal lijnuitvoeringen

en: %9.2f   Average executions per line
nl: %9.2f   Gemiddeld aantal uitvoeringen per lijn

en: [cg_tally] arc from %s to %s traversed %lu times
nl: [cg_tally] boog van %s naar %s werd %lu keer doorlopen

en: 		     Call graph (explanation follows)
nl: 		     Oproepgraaf (uitleg volgt)

en: 			Call graph
nl: 			Oproepgraaf

en: 
    granularity: each sample hit covers %ld byte(s)
nl: 
    granulariteit: elke "sample hit" bestrijkt %ld byte(s)

en:  for %.2f%% of %.2f seconds
nl:  voor %.2f%% van %.2f seconden

en:  no time propagated
nl:  no time doorgegeven

en: called
nl: opgeroepen

en: total
nl: totaal

en: parents
nl: ouders

en: %time
nl: %tijd

en: self
nl: zichzelf

en: descendants
nl: afstammelingen

en: name
nl: naam

en: children
nl: kinderen

en: index %% time    self  children    called     name
nl: index %% tijd    zelf  kinderen    opgeroepen naam

en:  <cycle %d as a whole> [%d]
nl:  <cyclus %d als een geheel> [%d]

en: %6.6s %5.5s %7.7s %11.11s %7.7s %7.7s     <spontaneous>
nl: %6.6s %5.5s %7.7s %11.11s %7.7s %7.7s     <spontaan>

en: %6.6s %5.5s %7.7s %7.7s %7.7s %7.7s     <spontaneous>
nl: %6.6s %5.5s %7.7s %7.7s %7.7s %7.7s     <spontaan>

en: Index by function name
nl: Index volgens functienaam

en: <cycle %d>
nl: <cyclus %d>

en: %s: unable to parse mapping file %s.
nl: %s: inlezen van mappingsbestand %s lukt niet.

en: %s: could not open %s.
nl: %s: kan %s niet openen.

en: %s: %s: not in executable format
nl: %s: %s: niet in uitvoerbaar formaat

en: %s: can't find .text section in %s
nl: %s: kan geen .text sectie vinden in %s

en: %s: ran out room for %lu bytes of text space
nl: %s: had geen plaats meer voor %lu bytes aan text-ruimte

en: %s: can't do -c
nl: %s: -c lukt niet

en: %s: -c not supported on architecture %s
nl: %s: -c wordt niet ondersteund op de %s architectuur

en: %s: file `%s' has no symbols
nl: %s: bestand `%s' heeft geen symbolen

en: %s: somebody miscounted: ltab.len=%d instead of %ld
nl: %s: iemand heeft verkeerd geteld: ltab.len=%d in plaats van %ld

en: %s: address size has unexpected value of %u
nl: %s: adresgrootte heeft een overwachte waarde (%u)

en: %s: file too short to be a gmon file
nl: %s: bestand is te kort om een gmon-bestand te kunnen zijn

en: %s: file `%s' has bad magic cookie
nl: %s: bestand `%s' heeft verkeerd herkenningsteken

en: %s: file `%s' has unsupported version %d
nl: %s: bestand `%s' heeft een versie (%d) die niet ondersteund wordt

en: %s: %s: found bad tag %d (file corrupted?)
nl: %s: %s: slechte tag (%d) gevonden (is het bestand corrupt?)

en: %s: profiling rate incompatible with first gmon file
nl: %s: profileringsratio is niet compatibel met het eerste gmon-bestand

en: %s: incompatible with first gmon file
nl: %s: niet compatibel met het eerste gmon-bestand

en: %s: file '%s' does not appear to be in gmon.out format
nl: %s: bestand '%s' is blijkbaar niet in "gmon.out" formaat

en: %s: unexpected EOF after reading %d/%d bins
nl: %s: onverwacht bestandseinde na het lezen van %d/%d binaire waarden

en: time is in ticks, not seconds
nl: tijd is uitgedrukt in ticks, niet in seconden

en: %s: don't know how to deal with file format %d
nl: %s: weet niet hoe bestandsformaat %d behandeld moet worden

en: File `%s' (version %d) contains:
nl: Bestand `%s' (versie %d) bevat:

en: 	%d call-graph record
nl: 	%d oproepgraaf record

en: 	%d call-graph records
nl: 	%d oproepgraaf records

en: 	%d basic-block count record
nl: 	%d basisbloktelling record

en: 	%d basic-block count records
nl: 	%d basisbloktelling records

en: Usage: %s [-[abcDhilLsTvwxyz]] [-[ACeEfFJnNOpPqSQZ][name]] [-I dirs]
    	[-d[num]] [-k from/to] [-m min-count] [-t table-length]
    	[--[no-]annotated-source[=name]] [--[no-]exec-counts[=name]]
    	[--[no-]flat-profile[=name]] [--[no-]graph[=name]]
    	[--[no-]time=name] [--all-lines] [--brief] [--debug[=level]]
    	[--function-ordering] [--file-ordering]
    	[--directory-path=dirs] [--display-unused-functions]
    	[--file-format=name] [--file-info] [--help] [--line] [--min-count=n]
    	[--no-static] [--print-path] [--separate-files]
    	[--static-call-graph] [--sum] [--table-length=len] [--traditional]
    	[--version] [--width=n] [--ignore-non-functions]
    	[--demangle[=STYLE]] [--no-demangle] [--external-symbol-table=name] [@FILE]
    	[image-file] [profile-file...]
nl: Gebruik: %s [-[abcDhilLsTvwxyz]] [-[ACeEfFJnNOpPqSQZ][naam]] [-I dirs]
    	[-d[aantal]] [-k van/tot] [-m min-aantal] [-t tabelgrootte]
    	[--[no-]annotated-source[=naam]] [--[no-]exec-counts[=naam]]
    	[--[no-]flat-profile[=naam]] [--[no-]graph[=naam]]
    	[--[no-]time=naam] [--all-lines] [--brief] [--debug[=graad]]
    	[--function-ordering] [--file-ordering]
    	[--directory-path=dirs] [--display-unused-functions]
    	[--file-format=naam] [--file-info] [--help] [--line] [--min-count=n]
    	[--no-static] [--print-path] [--separate-files]
    	[--static-call-graph] [--sum] [--table-length=len] [--traditional]
    	[--version] [--width=n] [--ignore-non-functions]
    	[--demangle[=STIJL]] [--no-demangle] [--external-symbol-table=naam]
    	[@BESTAND] [image-bestand] [profielbestand...]

en: Report bugs to %s
nl: Meld bugs aan %s
    Meld fouten in de vertaling aan vertaling@vrijschrift.org

en: %s: debugging not supported; -d ignored
nl: %s: debuggen wordt niet ondersteund; -d genegeerd

en: %s: unknown file format %s
nl: %s: onbekend bestandsformaat %s

en: Based on BSD gprof, copyright 1983 Regents of the University of California.
nl: Gebaseerd op BSD gprof, copyright 1983 Regents of the University of California.

en: This program is free software.  This program has absolutely no warranty.
nl: Dit programma is vrije software.  Er is helemaal geen garantie.

en: %s: unknown demangling style `%s'
nl: %s: onbekende ontwarringsstijl `%s'

en: %s: Only one of --function-ordering and --file-ordering may be specified.
nl: %s: --function-ordering en --file-ordering mogen niet tegelijk opgegeven worden.

en: %s: sorry, file format `prof' is not yet supported
nl: %s: sorry, bestandsformaat `prof' wordt nog niet ondersteund

en: %s: gmon.out file is missing histogram
nl: %s: bestand gmon.out bevat geen histogram

en: %s: gmon.out file is missing call-graph data
nl: %s: bestand gmon.out bevat geen gegevens voor de oproepgraaf

en: %s: dimension unit changed between histogram records
    %s: from '%s'
    %s: to '%s'
nl: %s: grootte-eenheid is veranderd tussen histogram records
    %s: van '%s'
    %s: naar '%s'

en: %s: dimension abbreviation changed between histogram records
    %s: from '%c'
    %s: to '%c'
nl: %s: grootte-afkorting is veranderd tussen histogram records
    %s: van '%c'
    %s: naar '%c'

en: %s: different scales in histogram records
nl: %s: verschillende schalen in histogram records

en: %s: overlapping histogram records
nl: %s: histogram records overlappen elkaar

en: %s: %s: unexpected EOF after reading %u of %u samples
nl: %s: %s: onverwacht bestandseinde na het lezen van %u van de %u stalen

en: %c%c/call
nl: %c%c/oproep

en:  for %.2f%% of %.2f %s
nl:  voor %.2f%% van %.2f %s

en: 
    Each sample counts as %g %s.
nl: 
    Elk staal telt als %g %s.

en:  no time accumulated
nl:  geen tijd verzameld

en: cumulative
nl: cumulatief

en: self
nl: zichzelf

en: total
nl: totaal

en: time
nl: tijd

en: calls
nl: oproepen

en: 
    
    
    flat profile:
nl: 
    
    
    vlak profiel:

en: Flat profile:
nl: Vlak profiel:

en: %s: found a symbol that covers several histogram records
nl: %s: symbool gevonden dat meerdere histogram records omvat

en: %s: could not locate `%s'
nl: %s: kon `%s' niet vinden

en: *** File %s:
nl: *** Bestand %s:

en:  <cycle %d>
nl:  <cyclus %d>
