gprof 2.21.53 - en to uk translation catalogue (92 entries)

en: <indirect child>
uk: <непрямий нащадок>

en: [find_call] %s: 0x%lx to 0x%lx
uk: [find_call] %s: 0x%lx до 0x%lx

en: [find_call] 0x%lx: jsr%s <indirect_child>
uk: [find_call] 0x%lx: jsr%s <непрямий_нащадок>

en: %s: %s: unexpected end of file
uk: %s: %s: несподіване завершення файла

en: %s: warning: ignoring basic-block exec counts (use -l or --line)
uk: %s: попередження: ігнорується лічильник виконань простих блоків (скористайтеся -l або --line)

note: FIXME: This only works if bfd_vma is unsigned long.
en: %s:%d: (%s:0x%lx) %lu executions
uk: %s:%d: (%s:0x%lx) %lu виконань

en: <unknown>
uk: <невідомо>

en: 
    
    Top %d Lines:
    
         Line      Count
uk: 
    
    Перші %d рядків:
    
         Рядок     Лічильник

en: 
    Execution Summary:
uk: 
    Резюме виконання:

en: %9ld   Executable lines in this file
uk: %9ld   виконуваний рядків у цьому файлі

en: %9ld   Lines executed
uk: %9ld   рядків виконано

en: %9.2f   Percent of the file executed
uk: %9.2f   відсоткова частина виконання файла

en: 
    %9lu   Total number of line executions
uk: 
    %9lu   загальна кількість виконань рядків

en: %9.2f   Average executions per line
uk: %9.2f   середня кількість виконань на рядок

en: [cg_tally] arc from %s to %s traversed %lu times
uk: [cg_tally] з’єднання %s з %s пройдено %lu разів

en: 		     Call graph (explanation follows)
uk: 		     Граф виконань (пояснення наведено нижче)

en: 			Call graph
uk: 			Граф викликів

en: 
    granularity: each sample hit covers %ld byte(s)
uk: 
    рівень деталізації: кожен фрагмент відповідає %ld байтам

en:  for %.2f%% of %.2f seconds
uk:  для %.2f%% з %.2f секунд

en:  no time propagated
uk:  час не передано

en: called
uk: викликано

en: total
uk: загалом

en: parents
uk: батьківських

en: index
uk: покажчик

en: self
uk: сама

en: descendants
uk: нащадків

en: name
uk: назва

en: children
uk: нащадки

en: index %% time    self  children    called     name
uk: індекс %% час    сама  нащадки     викликано  назва

en:  <cycle %d as a whole> [%d]
uk:  <цикл %d як ціле> [%d]

en: %6.6s %5.5s %7.7s %11.11s %7.7s %7.7s     <spontaneous>
uk: %6.6s %5.5s %7.7s %11.11s %7.7s %7.7s     <довільно>

en: %6.6s %5.5s %7.7s %7.7s %7.7s %7.7s     <spontaneous>
uk: %6.6s %5.5s %7.7s %7.7s %7.7s %7.7s     <довільно>

en: Index by function name
uk: Покажчик за назвами функцій

en: <cycle %d>
uk: <цикл %d>

en: %s: unable to parse mapping file %s.
uk: %s: не вдалося обробити файл відповідностей %s.

en: %s: could not open %s.
uk: %s: не вдалося відкрити %s.

en: %s: %s: not in executable format
uk: %s: %s: записано не у виконуваному форматі

en: %s: can't find .text section in %s
uk: %s: не вдалося знайти розділ .text у %s

en: %s: ran out room for %lu bytes of text space
uk: %s: вичерпано місце у %lu байтів текстового простору

en: %s: can't do -c
uk: %s: не вдалося виконати -c

en: %s: -c not supported on architecture %s
uk: %s: -c не підтримується на архітектурі %s

en: %s: file `%s' has no symbols
uk: %s: у файлі «%s» немає символів

en: %s: somebody miscounted: ltab.len=%d instead of %ld
uk: %s: помилка у обчисленнях: ltab.len=%d замість %ld

en: %s: address size has unexpected value of %u
uk: %s: розмір адреси має непідтримуване значення %u

en: %s: file too short to be a gmon file
uk: %s: файл є занадто коротким для файла gmon

en: %s: file `%s' has bad magic cookie
uk: %s: кука контрольної суми файла «%s» є помилковою

en: %s: file `%s' has unsupported version %d
uk: %s: файл «%s» записано у форматі непідтримуваної версії %d

en: %s: %s: found bad tag %d (file corrupted?)
uk: %s: %s: виявлено помилкову мітку %d (файл пошкоджено?)

en: %s: profiling rate incompatible with first gmon file
uk: %s: частота профілювання несумісна з першим файлом gmon

en: %s: incompatible with first gmon file
uk: %s: несумісність з першим файлом gmon

en: %s: file '%s' does not appear to be in gmon.out format
uk: %s: здається, файл «%s» записано не у форматі gmon.out

en: %s: unexpected EOF after reading %d/%d bins
uk: %s: неочікуваний символ EOF після читання %d з %d інтервалів

en: time is in ticks, not seconds
uk: час у тіках, а не у секундах

en: %s: don't know how to deal with file format %d
uk: %s: спосіб обробки файла у форматі %d невідомий

en: File `%s' (version %d) contains:
uk: У файлі «%s» (версія %d) міститься:

en: 	%d histogram record
uk: 	%d запис гістограми

en: 	%d histogram records
uk: 	%d записів гістограми

en: 	%d call-graph record
uk: 	%d запис графу викликів

en: 	%d call-graph records
uk: 	%d записів графу викликів

en: 	%d basic-block count record
uk: 	%d запис лічильника простих блоків

en: 	%d basic-block count records
uk: 	%d записів лічильника простих блоків

en: Usage: %s [-[abcDhilLsTvwxyz]] [-[ACeEfFJnNOpPqSQZ][name]] [-I dirs]
    	[-d[num]] [-k from/to] [-m min-count] [-t table-length]
    	[--[no-]annotated-source[=name]] [--[no-]exec-counts[=name]]
    	[--[no-]flat-profile[=name]] [--[no-]graph[=name]]
    	[--[no-]time=name] [--all-lines] [--brief] [--debug[=level]]
    	[--function-ordering] [--file-ordering]
    	[--directory-path=dirs] [--display-unused-functions]
    	[--file-format=name] [--file-info] [--help] [--line] [--min-count=n]
    	[--no-static] [--print-path] [--separate-files]
    	[--static-call-graph] [--sum] [--table-length=len] [--traditional]
    	[--version] [--width=n] [--ignore-non-functions]
    	[--demangle[=STYLE]] [--no-demangle] [--external-symbol-table=name] [@FILE]
    	[image-file] [profile-file...]
uk: Використання: %s [-[abcDhilLsTvwxyz]] [-[ACeEfFJnNOpPqSQZ][назва]] [-I каталоги]
    	[-d[к-ть]] [-k з/до] [-m мін-лічильник] [-t довжина-таблиці]
    	[--[no-]annotated-source[=назва]] [--[no-]exec-counts[=назва]]
    	[--[no-]flat-profile[=назва]] [--[no-]graph[=назва]]
    	[--[no-]time=назва] [--all-lines] [--brief] [--debug[=рівень]]
    	[--function-ordering] [--file-ordering]
    	[--directory-path=каталоги] [--display-unused-functions]
    	[--file-format=назва] [--file-info] [--help] [--line] [--min-count=n]
    	[--no-static] [--print-path] [--separate-files]
    	[--static-call-graph] [--sum] [--table-length=довжина] [--traditional]
    	[--version] [--width=n] [--ignore-non-functions]
    	[--demangle[=СТИЛЬ]] [--no-demangle] [--external-symbol-table=назва] [@ФАЙЛ]
    	[файл-образу] [файл-профілю...]

en: Report bugs to %s
uk: Повідомляйте про вади на адресу: %s

en: %s: debugging not supported; -d ignored
uk: %s: можливостей діагностики не передбачено; -d проігноровано

en: %s: unknown file format %s
uk: %s: невідомий формат файла %s

en: Based on BSD gprof, copyright 1983 Regents of the University of California.
uk: Засновано на BSD gprof, авторські права належать Regents of the University of California, 1983.

en: This program is free software.  This program has absolutely no warranty.
uk: Ця програма є вільним програмним забезпеченням. Вам не надається жодних гарантій щодо цієї програми.

en: %s: unknown demangling style `%s'
uk: %s: невідомий спосіб декодування «%s»

en: %s: Only one of --function-ordering and --file-ordering may be specified.
uk: %s: можна вказувати лише один з параметрів: --function-ordering або --file-ordering.

en: %s: sorry, file format `prof' is not yet supported
uk: %s: вибачте, підтримки файлів у форматі «prof» ще не передбачено

en: %s: gmon.out file is missing histogram
uk: %s: у файлі gmon.out не виявлено гістограми

en: %s: gmon.out file is missing call-graph data
uk: %s: у файлі gmon.out не виявлено даних графу викликів

en: %s: dimension unit changed between histogram records
    %s: from '%s'
    %s: to '%s'
uk: %s: зміна одиниці виміру у записах гістограми
    %s: з «%s»
    %s: на «%s»

en: %s: dimension abbreviation changed between histogram records
    %s: from '%c'
    %s: to '%c'
uk: %s: зміна абревіатури одиниці виміру у записах гістограми
    %s: з «%c»
    %s: на «%c»

en: %s: different scales in histogram records
uk: %s: різні масштаби у записах гістограми

en: %s: overlapping histogram records
uk: %s: записи гістограми перекриваються

en: %s: %s: unexpected EOF after reading %u of %u samples
uk: %s: %s: неочікуваний символ EOF після читання %u з %u фрагментів

en: %c%c/call
uk: %c%c/виклик

en:  for %.2f%% of %.2f %s
uk:  для %.2f%% з %.2f %s

en: 
    Each sample counts as %g %s.
uk: 
    Кожен фрагмент відповідає %g %s.

en:  no time accumulated
uk:  не має накопиченого часу

en: cumulative
uk: сукупно

en: self
uk: сама

en: total
uk: загалом

en: time
uk: час

en: calls
uk: виклики

en: 
    
    
    flat profile:
uk: 
    
    
    звичайний профіль:

en: Flat profile:
uk: Звичайний профіль:

en: %s: found a symbol that covers several histogram records
uk: %s: знайдено символ, що об’єднує декілька записів гістограми

en: %s: could not locate `%s'
uk: %s: не вдалося знайти «%s»

en: *** File %s:
uk: *** Файл %s:

en:  <cycle %d>
uk:  <цикл %d>
