gold 2.34.90 - en to uk translation catalogue (892 entries)

en: invalid reloc %u
uk: некоректне пересування %u

en: reloc
uk: пересування

en: unimplemented reloc
uk: нереалізоване пересування

en: dynamic reloc
uk: динамічне пересування

en: Invalid/unrecognized reloc reloc %d.
uk: Некоректне або нерозпізнане пересування %d.

en: undefined or discarded local symbol %u from  object %s in GOT
uk: невизначений або відкинутий локальний символ %u від об’єкта %s у GOT

en: undefined or discarded symbol %s in GOT
uk: невизначений або відкинутий символ %s у GOT

en: invalid symbol table name index: %u
uk: некоректний індекс назви таблиці символів: %u

en: symbol table name section has wrong type: %u
uk: розділ назви таблиці символів належить до помилкового типу: %u

en: %s: unsupported ELF file type %d
uk: %s: непідтримуваний тип файлів ELF %d

en: cannot handle branch to local %u in a merged section %s
uk: не вдалося обробити гілку до локального символу %u у об’єднаному розділі %s

en: Stub is too far away, try a smaller value for '--stub-group-size'. The current value is 0x%lx.
uk: Заглушка надто далеко. Спробуйте вказати менше значення для --stub-group-size. Поточним значенням є 0x%lx.

en: %s: unsupported reloc %u against local symbol
uk: %s: непідтримуване пересування %u щодо локального символу

en: requires unsupported dynamic reloc; recompile with -fPIC
uk: потребує непідтримуваного динамічного пересування; зберіть повторно з -fPIC

en: %s: unsupported TLS reloc %s for IFUNC symbol
uk: %s: непідтримуване пересування TLS %s для символу IFUNC

en: %s: unsupported reloc %u in pos independent link.
uk: %s: непідтримуване пересування %u у незалежному від позиції посиланні.

en: %s: unsupported TLSLE reloc %u in shared code.
uk: %s: непідтримуване пересування TLSLE %u у коді спільного використання.

en: %s: unsupported reloc %u against global symbol %s
uk: %s: непідтримуване пересування %u щодо загального символу %s

en: %s: unsupported TLSLE reloc type %u in shared objects.
uk: %s: непідтримуваний тип пересування TLSLE %u у об'єктах спільного використання.

en: %s: unsupported reloc type in global scan
uk: %s: непідтримуваний тип пересування у загальному скануванні

en: %s: unsupported REL reloc section
uk: %s: непідтримуваний розділ пересування REL

en: cannot relocate %s in object file
uk: пересування %s у об’єктному файлі неможливе

en: unexpected reloc %u in object file
uk: неочікуване пересування %u у об’єктному файлі

en: unsupported reloc %s
uk: непідтримуване пересування %s

en: relocation overflow in %s
uk: переповнення пересування у %s

en: unexpected opcode while processing relocation %s
uk: неочікуваний код операції під час обробки пересування %s

en: unsupported gd_to_ie relaxation on %u
uk: непідтримувана оптимізація gd_to_ie у %u

en: %s: unsupported reloc %u in non-static TLSLE mode.
uk: %s: непідтримуване пересування %u у нестатичному режимі TLSLE.

en: %s: unsupported TLS reloc %u.
uk: %s: непідтримуване пересування TLS %u.

note: Ideally we should give up gd_to_le relaxation and do gd access. However the gd_to_le relaxation decision has been made early in the scan stage, where we did not allocate any GOT entry for this symbol. Therefore we have to exit and report error now. in the scan stage, where we did not allocate a GOT 
en: unexpected reloc insn sequence while relaxing tls gd to le for reloc %u.
uk: неочікувана послідовність інструкцій пересування під час оптимізації gd у le tls для пересування %u.

en: TLS variable referred by reloc %u is too far from TP.
uk: змінна TLS, на яку посилається пересування %u, перебуває надто далеко від TP.

en: TLS variable referred by reloc %u is too far from TP. We Can't do gd_to_le relaxation.
uk: змінна TLS, на яку посилається пересування %u, перебуває надто далеко від TP. Нам не вдасться виконати оптимізацію gd_to_le.

en: unsupported tlsdesc gd_to_le optimization on reloc %u
uk: непідтримувана оптимізація gd_to_le tlsdesc при пересуванні %u

en: Don't support tlsdesc gd_to_ie optimization on reloc %u
uk: не підтримувати оптимізацію tlsdesc gd_to_ie для пересування %u

en: Erratum 835769 found and fixed at "%s", section %d, offset 0x%08x.
uk: Виявлено наслідки помилки 835769, які усунуто у «%s», розділ %d, зсув 0x%08x.

en: script or expression reference to %s
uk: скрипт або вираз посилається на %s

en: %s: no archive symbol table (run ranlib)
uk: %s: немає таблиці символів архіву (запустіть ranlib)

en: %s: bad archive symbol table names
uk: %s: помилкові назви у таблиці символів архіву

en: %s: malformed archive header at %zu
uk: %s: помилкове форматування заголовка архіву за адресою %zu

en: %s: malformed archive header size at %zu
uk: %s: помилкове форматування розміру заголовка архіву за адресою %zu

en: %s: malformed archive header name at %zu
uk: %s: помилкове форматування назви заголовка архіву за адресою %zu

en: %s: bad extended name index at %zu
uk: %s: помилковий покажчик розширених назв за адресою %zu

en: %s: bad extended name entry at header %zu
uk: %s: помилковий запис розширеної назви у заголовку %zu

en: %s: short archive header at %zu
uk: %s: закороткий заголовок архіву за адресою %zu

en: %s: plugin failed to claim member %s at %zu
uk: %s: додатку не вдалося запитати елемент %s за адресою %zu

en: %s: member %s at %zu is not an ELF object
uk: %s: елемент %s за адресою %zu не є об’єктом ELF

en: %s: archive libraries: %u
uk: %s: бібліотек архіву: %u

en: %s: total archive members: %u
uk: %s: загалом елементів архіву: %u

en: %s: loaded archive members: %u
uk: %s: завантажених елементів архіву: %u

en: %s: lib groups: %u
uk: %s: групи бібліотек: %u

en: %s: total lib groups members: %u
uk: %s: загальна кількість учасників груп бібліотек: %u

en: %s: loaded lib groups members: %u
uk: %s: кількість завантажених учасників груп бібліотек: %u

en: private reloc
uk: приватне пересування

en: obsolete reloc
uk: застаріле пересування

en: ** ARM cantunwind
uk: ** неможливо розгорнути для ARM

en: Cannot use both --target1-abs and --target1-rel.
uk: Не можна одночасно використовувати --target1-abs і --target1-rel.

en: %s: Thumb BLX instruction targets thumb function '%s'.
uk: %s: інструкція thumb BLX має ціллю функцію thumb «%s».

en: conditional branch to PLT in THUMB-2 not supported yet.
uk: підтримки умовного розгалуження до PLT у THUMB-2 ще не передбачено.

en: PREL31 overflow in EXIDX_CANTUNWIND entry
uk: переповнення PREL31 у записі EXIDX_CANTUNWIND

note: Something is wrong with this section.  Better not touch it.
en: uneven .ARM.exidx section size in %s section %u
uk: незвичний розмір розділу .ARM.exidx у розділі %2$u %1$s

en: Found non-EXIDX input sections in EXIDX output section
uk: У розділі виведення EXIDX виявлено вхідні розділи, які не належать до EXIDX

en: unwinding may not work because EXIDX input section %u of %s is not in EXIDX output section
uk: розгортання може не спрацювати, оскільки розділ введення EXIDX %u %s не належить до розділу виведення EXIDX

en: EXIDX section %s(%u) links to invalid section %u in %s
uk: розділ EXIDX %s(%u) посилається на некоректний розділ %u у %s

en: EXIDX sections %s(%u) and %s(%u) both link to text section%s(%u) in %s
uk: розділи EXIDX %s(%u) та %s(%u) одночасно пов’язано з текстовим розділом %s(%u) у %s

en: EXIDX section %s(%u) links to non-allocated section %s(%u)  in %s
uk: розділ EXIDX %s(%u) пов’язано з нерозміщеним розділом %s(%u) у %s

note: I would like to make this an error but currently ld just ignores this.
en: EXIDX section %s(%u) links to non-executable section %s(%u) in %s
uk: розділ EXIDX %s(%u) пов’язано з невиконуваним розділом %s(%u) у %s

en: SHF_LINK_ORDER not set in EXIDX section %s of %s
uk: SHF_LINK_ORDER не встановлено у розділі EXIDX %s %s

en: relocation section %u has invalid info %u
uk: розділ пересувань %u містить помилкові дані, %u

en: section %u has multiple relocation sections %u and %u
uk: у розділі %u містяться декілька розділів пересування, %u та %u

en: PLT offset too large, try linking with --long-plt
uk: Зсув PLT є надто великим, спробуйте виконати компонування з --long-plt

en: requires unsupported dynamic reloc %s; recompile with -fPIC
uk: потребує непідтримуваного динамічного пересування %s; повторно зберіть з -fPIC

en: %s: unsupported TLS reloc %u for IFUNC symbol
uk: %s: непідтримуване пересування TLS %u для символу IFUNC

en: section symbol %u has bad shndx %u
uk: символ розділу %u має помилковий shndx %u

note: These are relocations which should only be seen by the dynamic linker, and should never be seen here.
en: %s: unexpected reloc %u in object file
uk: %s: неочікуване пересування %u у об’єктному файлі

en: local symbol %u has bad shndx %u
uk: локальний символ %u має помилковий shndx %u

en: %s: unsupported RELA reloc section
uk: %s: непідтримуваний розділ пересування RELA

en: unable to provide V4BX reloc interworking fix up; the target profile does not support BX instruction
uk: не вдалося вказати належного виправлення взаємодії пересувань V4BX; у профілі призначення не передбачено підтримки інструкції BX

en: unsupported reloc %u
uk: непідтримуване пересування %u

en: %s: unexpected %s in object file
uk: %s: неочікуване %s у об’єктному файлі

en: cannot handle %s in a relocatable link
uk: обробка %s у посиланні пересування неможлива

en: Source object %s has EABI version %d but output has EABI version %d.
uk: об’єкт-джерело, %s, використовує версію EABI %d, а виведення використовує версію EABI %d.

en: %s: unknown CPU architecture
uk: %s: невідома архітектура процесора

en: %s: conflicting CPU architectures %d/%d
uk: %s: конфлікт архітектур процесорів %d/%d

en: %s has both the current and legacy Tag_MPextension_use attributes
uk: для %s визначено одразу обидва атрибути Tag_MPextension_use, current і legacy

en: %s uses VFP register arguments, output does not
uk: у %s використовуються аргументи-регістри VFP, а у виведенні — ні

en: conflicting architecture profiles %c/%c
uk: конфлікт профілів архітектур %c/%c

note: It's sometimes ok to mix different configs, so this is only a warning.
en: %s: conflicting platform configuration
uk: %s: конфлікт конфігурацій платформ

en: %s: conflicting use of R9
uk: %s: конфлікт використання R9

en: %s: SB relative addressing conflicts with use of R9
uk: %s: використання відносної адресації SB конфліктує з використанням R9

en: %s uses %u-byte wchar_t yet the output is to use %u-byte wchar_t; use of wchar_t values across objects may fail
uk: у %s використовується %u-байтовий wchar_t, хоча у виведенні використовується %u-байтовий wchar_t; використання значень wchar_t між об’єктами може зазнати невдачі

en: %s uses %s enums yet the output is to use %s enums; use of enum values across objects may fail
uk: %s використовуються переліки %s, хоча у виведенні використовуються переліки %s; використання значень переліків між об’єктами може зазнати невдачі

en: %s uses iWMMXt register arguments, output does not
uk: у %s використовуються аргументи-регістри iWMMXt, а у виведенні — ні

en: fp16 format mismatch between %s and output
uk: розбіжності у визначенні форматування fp16 між %s та виведенням

en: %s: unknown mandatory EABI object attribute %d
uk: %s: невідомий обов’язковий атрибути об’єкта EABI %d

en: %s: unknown EABI object attribute %d
uk: %s: невідомий атрибут об’єкта EABI, %d

note: We cannot handle this now.
en: multiple SHT_ARM_EXIDX sections %s and %s in a non-relocatable link
uk: декілька розділів SHT_ARM_EXIDX %s та %s у непридатному до пересування посиланні

en: %s: must be processed by '%s' toolchain
uk: %s: має бути оброблено набором інструментів «%s»

en: %s: object tag '%d, %s' is incompatible with tag '%d, %s'
uk: %s: мітка об’єкта «%d, %s» несумісна з міткою «%d, %s»

en: ** attributes
uk: ** атрибути

en: cannot open %s: %s:
uk: не вдалося відкрити %s: %s:

en: out of patch space in section %s; relink with --incremental-full
uk: вихід за межі латки у розділі %s; виконайте повторне компонування за допомогою --incremental-full

en: not compressing section data: zlib error
uk: дані розділу не буде стиснуто: помилка zlib

en: %s: cannot make copy relocation for protected symbol '%s', defined in %s
uk: %s: не вдалося створити пересування копіювання для захищеного символу «%s», визначеного у %s

en: cannot open symbol count file %s: %s
uk: не вдалося відкрити файл обліку символів %s: %s

en: 
    Cross Reference Table
uk: 
    Таблиця перехресних посилань

en: Symbol
uk: Символ

en: File
uk: Файл

en: file %s was removed during the link
uk: файл %s не було вилучено під час компонування

en: out of file descriptors and couldn't close any
uk: забагато дескрипторів файлів і не вдається закрити жоден з вже створених

en: while closing %s: %s
uk: під час закриття %s: %s

en: %s: can not read directory: %s
uk: %s: не вдалося прочитати каталог: %s

en: %s: DWARF info may be corrupt; offsets in a range list entry are in different sections
uk: %s: інформацію DWARF могло бути пошкоджено; відступи у записі списку діапазонів перебувають у різних розділах

en: %s: corrupt debug info in %s
uk: %s: пошкоджено діагностичну інформацію у %s

en: unexpected duplicate type %u section: %u, %u
uk: неочікуване дублювання розділу типу %u: %u, %u

en: unexpected link in section %u header: %u != %u
uk: неочікуване посилання у заголовку розділу %u: %u != %u

en: DYNAMIC section %u link out of range: %u
uk: посилання розділу DYNAMIC %u лежить поза межами доступного діапазону: %u

en: DYNAMIC section %u link %u is not a strtab
uk: посилання розділу DYNAMIC %u, %u, не є strtab

en: DT_SONAME value out of range: %lld >= %lld
uk: значення DT_SONAME поза межами припустимого діапазону: %lld >= %lld

en: DT_NEEDED value out of range: %lld >= %lld
uk: значення DT_NEEDED поза межами припустимого діапазону: %lld >= %lld

en: missing DT_NULL in dynamic segment
uk: не вистачає DT_NULL у динамічному сегменті

en: invalid dynamic symbol table name index: %u
uk: некоректний індекс назви таблиці динамічних символів: %u

en: dynamic symbol table name section has wrong type: %u
uk: розділ назви таблиці динамічних символів належить до помилкового типу: %u

en: bad section name offset for section %u: %lu
uk: помилковий відступ назви розділу для розділу %u: %lu

en: duplicate definition for version %u
uk: дублювання визначення версії %u

en: unexpected verdef version %u
uk: неочікувана версія verdef %u

en: verdef vd_cnt field too small: %u
uk: поле vd_cnt verdef є надто малим: %u

en: verdef vd_aux field out of range: %u
uk: поле vd_aux verdef лежить поза межами доступного діапазону: %u

en: verdaux vda_name field out of range: %u
uk: поле vd_name verdef лежить поза межами доступного діапазону: %u

en: verdef vd_next field out of range: %u
uk: поле vd_next verdef лежить поза межами доступного діапазону: %u

en: unexpected verneed version %u
uk: неочікувана версія verneed %u

en: verneed vn_aux field out of range: %u
uk: поле vn_aux verneed лежить поза межами доступного діапазону: %u

en: vernaux vna_name field out of range: %u
uk: поле vna_name vernaux лежить поза межами доступного діапазону: %u

en: verneed vna_next field out of range: %u
uk: поле vna_next verneed лежить поза межами доступного діапазону: %u

en: verneed vn_next field out of range: %u
uk: поле vn_next verneed лежить поза межами доступного діапазону: %u

en: size of dynamic symbols is not multiple of symbol size
uk: розмір динамічних символів не є кратним до розміру одного символу

en: symbol %s has undefined version %s
uk: символ %s має невизначену версію, %s

en: overflow in PLT unwind data; unwinding through PLT may fail
uk: переповнення у даних розгортання PLT; розгортання за допомогою PLT може завершитися помилкою

en: %s: fatal error:
uk: %s: критична помилка:

en: %s: error:
uk: %s: помилка:

en: %s: warning:
uk: %s: попередження:

en: warning
uk: попередження

en: error
uk: помилка

en: %s: %s: undefined reference to '%s'
uk: %s: %s: невизначене посилання на «%s»

en: %s: %s: undefined reference to '%s', version '%s'
uk: %s: %s: невизначене посилання на «%s», версія «%s»

en: %s: the vtable symbol may be undefined because the class is missing its key function
uk: %s: символ vtable може бути невизначеним, оскільки у класі не вистачає його ключової функції

en: %s: the symbol should have been defined by a plugin
uk: %s: символ мало бути визначено додатком

en: undefined symbol '%s' referenced in expression
uk: у виразі виявлено посилання на символ «%s», який не вдалося визначити

en: invalid reference to dot symbol outside of SECTIONS clause
uk: некоректне посилання на символ з крапкою поза межами визначення SECTIONS

note: Handle unary operators.  We use a preprocessor macro as a hack to capture the C operator.
en: unary
uk: унарне

note: Handle binary operators.  We use a preprocessor macro as a hack to capture the C operator.  KEEP_LEFT means that if the left operand is section relative and the right operand is not, the result uses the same section as the left operand.  KEEP_RIGHT is the same with left and right swapped.  IS_DIV me
en: binary
uk: двійкове

en:  by zero
uk:  на нуль

en: max applied to section relative value
uk: max застосовано до значення, яке змінюється з розділом

en: min applied to section relative value
uk: min застосовано до значення, яке змінюється з розділом

en: aligning to section relative value
uk: вирівнювання за значенням, яке змінюється з розділом

en: unknown constant %s
uk: невідома стала %s

en: munmap failed: %s
uk: помилка munmap: %s

en: %s: fstat failed: %s
uk: %s: помилка fstat: %s

en: could not reopen file %s
uk: не вдалося повторно відкрити файл %s

en: %s: pread failed: %s
uk: %s: помилка pread: %s

en: %s: file too short: read only %lld of %lld bytes at %lld
uk: %s: файл є надто коротким: прочитано лише %lld з %lld байтів за адресою %lld

en: %s: attempt to map %lld bytes at offset %lld exceeds size of file; the file may be corrupt
uk: %s: спроба відобразити %lld байтів за відступом %lld призвела до виходу за межі файла; ймовірно, файл пошкоджено

en: %s: lseek failed: %s
uk: %s: помилка lseek: %s

en: %s: readv failed: %s
uk: %s: помилка readv: %s

en: %s: file too short: read only %zd of %zd bytes at %lld
uk: %s: файл є надто коротким: прочитано лише %zd з %zd байтів за адресою %lld

en: %s: total bytes mapped for read: %llu
uk: %s: загалом отримано байтів для читання: %llu

en: %s: maximum bytes mapped for read at one time: %llu
uk: %s: максимальна кількість байтів, отриманих для читання за один раз: %llu

en: %s: stat failed: %s
uk: %s: помилка stat: %s

en: cannot find %s%s
uk: не вдалося знайти %s%s

en: cannot find %s
uk: не вдалося знайти %s

en: cannot open %s: %s
uk: не вдалося відкрити %s: %s

en: %s: --gdb-index currently supports only C and C++ languages
uk: %s: у поточній версії --gdb-index передбачено підтримку лише мов C та C++

note: The top level DIE should be one of the above.
en: %s: top level DIE is not DW_TAG_compile_unit or DW_TAG_type_unit
uk: %s: DIE верхнього рівня не є DW_TAG_compile_unit або DW_TAG_type_unit

en: %s: DWARF info may be corrupt; low_pc and high_pc are in different sections
uk: %s: інформацію DWARF могло бути пошкоджено; low_pc та high_pc перебувають у різних розділах

en: %s: DWARF CUs: %u
uk: %s: CU DWARF: %u

en: %s: DWARF CUs without pubnames/pubtypes: %u
uk: %s: CU DWARF без відкритих назв або відкритих типів: %u

en: %s: DWARF TUs: %u
uk: %s: TU DWARF: %u

en: %s: DWARF TUs without pubnames/pubtypes: %u
uk: %s: TU DWARF без відкритих назв або відкритих типів: %u

en: pthead_mutexattr_init failed: %s
uk: помилка pthead_mutexattr_init: %s

en: pthread_mutexattr_settype failed: %s
uk: помилка pthread_mutexattr_settype: %s

en: pthread_mutex_init failed: %s
uk: помилка pthread_mutex_init: %s

en: pthread_mutexattr_destroy failed: %s
uk: помилка pthread_mutexattr_destroy: %s

en: pthread_mutex_destroy failed: %s
uk: помилка pthread_mutex_destroy: %s

en: pthread_mutex_lock failed: %s
uk: помилка pthread_mutex_lock: %s

en: pthread_mutex_unlock failed: %s
uk: помилка pthread_mutex_unlock: %s

en: pthread_cond_init failed: %s
uk: помилка pthread_cond_init: %s

en: pthread_cond_destroy failed: %s
uk: помилка pthread_cond_destroy: %s

en: pthread_cond_wait failed: %s
uk: помилка pthread_cond_wait: %s

en: pthread_cond_signal failed: %s
uk: помилка pthread_cond_signal: %s

en: pthread_cond_broadcast failed: %s
uk: помилка pthread_cond_broadcast: %s

en: pthread_once failed: %s
uk: помилка pthread_once: %s

en: %s: internal error in %s, at %s:%d
uk: %s: внутрішня помилка у %s, за адресою %s:%d

en: no input files
uk: немає вхідних даних

en: linking with --incremental-full
uk: компонування за допомогою --incremental-full

en: restart link with --incremental-full
uk: перезапустити link з параметром --incremental-full

en: cannot mix -r with --gc-sections or --icf
uk: не можна одночасно використовувати -r і --gc-sections або --icf

en: cannot mix -static with dynamic object %s
uk: не можна використовувати -static з динамічним об’єктом %s

en: cannot mix -r with dynamic object %s
uk: не можна використовувати -r з динамічним об’єктом %s

en: cannot use non-ELF output format with dynamic object %s
uk: не можна використовувати формат виведення даних, відмінний від ELF, з динамічним об’єктом %s

en: cannot mix split-stack '%s' and non-split-stack '%s' when using -r
uk: не можна одночасно використовувати розділений стек «%s» і нерозділений стек «%s» у разі використання -r

note: FIXME: This needs to specify the location somehow.
en: missing expected TLS relocation
uk: не вистачає очікуваного пересування TLS

en: %s: relocation R_386_GOTOFF against undefined symbol %s cannot be used when making a shared object
uk: %s: пересування R_386_GOTOFF щодо невизначеного символу, «%s», не можна використовувати під час створення об’єкта спільного використання

en: %s: relocation R_386_GOTOFF against external symbol %s cannot be used when making a shared object
uk: %s: пересування R_386_GOTOFF щодо зовнішнього символу, «%s», не можна використовувати під час створення об’єкта спільного використання

en: %s: relocation R_386_GOTOFF against preemptible symbol %s cannot be used when making a shared object
uk: %s: пересування R_386_GOTOFF щодо вивантажувального символу, «%s», не можна використовувати під час створення об’єкта спільного використання

en: unexpected reloc %u against global symbol %s without base register in object file when generating a position-independent output file
uk: неочікуване пересування %u щодо загального символу %s без базового регістра у об'єктному файлі під час створення файла результатів без залежності від позицій

en: unexpected reloc %u against local symbol without base register in object file when generating a position-independent output file
uk: неочікуване пересування %u щодо локального символу без базового регістра у об'єктному файлі під час створення файла результатів без залежності від позицій

en: both SUN and GNU model TLS relocations
uk: TLS-пересування обох моделей, SUN і GNU

en: unsupported reloc %u in object file
uk: непідтримуване пересування %u у об’єктному файлі

en: failed to match split-stack sequence at section %u offset %0zx
uk: не вдалося знайти відповідник послідовності поділу стека у розділі %u, зсув %0zx

en: could not parse eh_frame section %s(%s); ICF might not preserve exception handling behavior
uk: не вдалося обробити розділ eh_frame %s(%s); поведінку ICF під час оброби виключень може бути порушено

en: %s: ICF Converged after %u iteration(s)
uk: %s: збіжність ICF після виконання %u ітерацій

en: %s: ICF stopped after %u iteration(s)
uk: %s: завершення ICF після виконання %u ітерацій

en: Could not find symbol %s to unfold
uk: Не вдалося знайти символ %s для розгортання

en: the link might take longer: cannot perform incremental link: %s
uk: компонування може тривати довше: виконати оновлювальне компонування не вдалося: %s

en: no incremental data from previous build
uk: немає даних від попереднього збирання для його оновлення

en: different version of incremental build data
uk: інша версія даних оновлюваного попереднього збирання

en: command line changed
uk: змінено рядок команди

en: %s: script file changed
uk: %s: файл скрипту змінено

en: unsupported ELF machine number %d
uk: непідтримуваний номер архітектури ELF, %d

en: %s: incompatible target
uk: %s: несумісне з програмою призначення

en: output is not an ELF file.
uk: файл виведення даних не є файлом ELF.

en: unsupported file: 32-bit, big-endian
uk: непідтримуваний файл: 32-бітовий, зворотний порядок байтів

en: unsupported file: 32-bit, little-endian
uk: непідтримуваний файл: 32-бітовий, прямий порядок байтів

en: unsupported file: 64-bit, big-endian
uk: непідтримуваний файл: 64-бітовий, зворотний порядок байтів

en: unsupported file: 64-bit, little-endian
uk: непідтримуваний файл: 64-бітовий, прямий порядок байтів

en: COMDAT group has no signature
uk: група COMDAT не має підпису

en: COMDAT group %s included twice in incremental link
uk: групу COMDAT %s двічі включено до нарощувального компонування

en: Unusually large LEB128 decoded, debug information may be corrupted
uk: Декодовано незвично великі дані LEB128, можливо, діагностичні дані пошкоджено

en: %s: total free lists: %u
uk: %s: загалом вільних списків: %u

en: %s: total free list nodes: %u
uk: %s: загальна кількість вільних вузлів списку: %u

en: %s: calls to Free_list::remove: %u
uk: %s: виклик Free_list::remove: %u

en: %s: nodes visited: %u
uk: %s: відвіданих вузлів: %u

en: %s: calls to Free_list::allocate: %u
uk: %s: виклик Free_list::allocate: %u

en: Unable to create output section '%s' because it is not allowed by the SECTIONS clause of the linker script
uk: Неможливо створити розділ виведення «%s», оскільки це заборонено директивою SECTIONS скрипту компонування

en: multiple '.interp' sections in input files may cause confusing PT_INTERP segment
uk: використання декількох розділів «.interp» у файлах вхідних даних може призвести до помилки у сегменті PT_INTERP

en: %s: missing .note.GNU-stack section implies executable stack
uk: %s: пропущений розділ .note.GNU-stack неявним чином визначає виконуваність стека

en: %s: requires executable stack
uk: %s: потребує виконуваного стека

en: %s: in .note.gnu.property section, pr_datasz must be 4 or 8
uk: %s: у розділі .note.gnu.property pr_datasz має дорівнювати 4 або 8

en: %s: unknown program property type %d in .note.gnu.property section
uk: %s: невідомий тип властивості програми %d у розділі .note.gnu.property

en: unable to open --section-ordering-file file %s: %s
uk: не вдалося відкрити файл --section-ordering-file %s: %s

en: one or more inputs require executable stack, but -z noexecstack was given
uk: одне або декілька джерел вхідних даних потребують придатного до виконання стека, але вказано параметр -z noexecstack

en: --build-id=uuid failed: could not open /dev/urandom: %s
uk: помилка використання --build-id=uuid: не вдалося відкрити /dev/urandom: %s

en: /dev/urandom: read failed: %s
uk: /dev/urandom: помилка читання: %s

en: /dev/urandom: expected %zu bytes, got %zd bytes
uk: /dev/urandom: мало бути отримано %zu байтів, отримано %zd байтів

en: --build-id=uuid failed: could not load rpcrt4.dll
uk: помилка використання --build-id=uuid: не вдалося завантажити rpcrt4.dll

en: --build-id=uuid failed: could not find UuidCreate
uk: помилка використання --build-id=uuid: не вдалося знайти UuidCreate

en: __build_id=uuid failed: call UuidCreate() failed
uk: помилка __build_id=uuid: помилка під час виклику UuidCreate()

en: --build-id argument '%s' not a valid hex number
uk: аргумент --build-id, «%s», не є коректним шістнадцятковим числом

en: unrecognized --build-id argument '%s'
uk: нерозпізнаний аргумент --build-id, «%s»

en: load segment overlap [0x%llx -> 0x%llx] and [0x%llx -> 0x%llx]
uk: перекриття сегментів завантаження [0x%llx -> 0x%llx] і [0x%llx -> 0x%llx]

en: out of patch space for section %s; relink with --incremental-full
uk: вихід за межі латки для розділу %s; виконайте повторне компонування за допомогою --incremental-full

en: %s: section changed size; relink with --incremental-full
uk: %s: зміна розміру розділу; виконайте повторне компонування з параметром --incremental-full

en: out of patch space for symbol table; relink with --incremental-full
uk: вихід за межі латки для таблиці символів; виконайте повторне компонування за допомогою --incremental-full

en: out of patch space for section header table; relink with --incremental-full
uk: вихід за межі латки для таблиці заголовків; виконайте повторне компонування за допомогою --incremental-full

en: read-only segment has dynamic relocations
uk: сегмент, призначений лише для читання, містить динамічні пересування

en: shared library text segment is not shareable
uk: текстовий сегмент бібліотеки спільного використання непридатний до спільного використання

en: cannot open map file %s: %s
uk: не вдалося відкрити файл картки (map) %s: %s

en: cannot close map file: %s
uk: не вдалося закрити файл карти (map): %s

en: Archive member included because of file (symbol)
uk: Елемент архіву включено через файл (символ)

en: 
    Allocating common symbols
uk: 
    Розташування загальних символів

en: Common symbol       size              file
uk: Загальний символ    розмір            файл

en: 
    Memory map
uk: 
    Карта пам’яті

en: 
    Discarded input sections
uk: 
    Відкинуті розділи вхідних даних

en: %s: %s merged constants size: %lu; input: %zu; output: %zu
uk: %s: розмір %s з об’єднанням сталих: %lu; вхідні дані: %zu; виведені дані: %zu

en: mergeable string section length not multiple of character size
uk: довжина придатного до об’єднання розділу рядків не є кратною до розміру символу

en: %s: last entry in mergeable string section '%s' not null terminated
uk: %s: останній запис у придатному до об’єднання розділі рядків «%s» не завершується нульовим символом

en: %s: section %s contains incorrectly aligned strings; the alignment of those strings won't be preserved
uk: %s: у розділі %s містяться некоректно вирівняні рядки; вирівнювання цих рядків збережено не буде

en: %s: %s input bytes: %zu
uk: %s: вхідні байти %s: %zu

en: %s: %s input strings: %zu
uk: %s: вхідні рядки %s: %zu

en: ** merge constants
uk: ** об’єднання констант

en: ** merge strings
uk: ** об’єднання рядків

en: JALX to a non-word-aligned address
uk: JALX до не вирівняної за словом адреси

en: Unsupported jump between ISA modes; consider recompiling with interlinking enabled.
uk: непідтримуваний перехід між режимами ISA; спробуйте повторно зібрати з увімкненим взаємним компонуванням.

en: small-data section exceeds 64KB; lower small-data size limit (see option -G)
uk: розділ малих даних перевищує 64 кБ; нижчий за обмеження розміру малих даних (див. параметр -G)

en: %s: .MIPS.abiflags section has unsupported version %u
uk: %s: непідтримувана версія розділу .MIPS.abiflags, %u

en: %s: Warning: bad `%s' option size %u smaller than its header
uk: %s: попередження: помилковий розмір «%s», %u, менший за його заголовок

en: no relocation found in mips16 stub section '%s'
uk: не виявлено пересувань у розділі-заглушці mips16 «%s»

en: .got.plt offset of %ld from .plt beyond the range of ADDIUPC
uk: зсув .got.plt %ld з .plt перебуває поза межами діапазону ADDIUPC

en: Warning: bad `%s' option size %u smaller than its header in output section
uk: попередження: помилковий розмір «%s», %u, менший за його заголовок у розділі виведення

en: %s: Unknown architecture %s
uk: %s: невідома архітектура %s

en: %s: Inconsistent ISA between e_flags and .MIPS.abiflags
uk: %s: несумісність ISA між e_flags і .MIPS.abiflags

en: %s: Inconsistent FP ABI between .gnu.attributes and .MIPS.abiflags
uk: %s: несумісність ABI FP між .gnu.attributes і .MIPS.abiflags

en: %s: Inconsistent ASEs between e_flags and .MIPS.abiflags
uk: %s: несумісність ASE між e_flags і .MIPS.abiflags

en: %s: Inconsistent ISA extensions between e_flags and .MIPS.abiflags
uk: %s: несумісність розширень ISA між e_flags і .MIPS.abiflags

en: %s: Unexpected flag in the flags2 field of .MIPS.abiflags (0x%x)
uk: %s: неочікуваний прапорець у полі flags2 .MIPS.abiflags (0x%x)

en: -mips32r2 -mfp64 (12 callee-saved)
uk: -mips32r2 -mfp64 (12 безпечних для викликів регістрів)

en: %s: FP ABI %s is incompatible with %s
uk: %s: ABI для дій з числами з рухомою крапкою, %s, є несумісним із %s

en: %s: linking abicalls files with non-abicalls files
uk: %s: компонування файлів abicalls з файлами без abicalls

en: %s: linking 32-bit code with 64-bit code
uk: %s: компонування 32-бітового коду з 64-бітовим кодом

note: The ISAs aren't compatible.
en: %s: linking %s module with previous %s modules
uk: %s: компонуємо модуль %s з попередніми модулями %s

en: %s: ABI mismatch: linking %s module with previous %s modules
uk: %s: невідповідність ABI: компонування модуля %s з попередніми модулями %s

en: %s: ASE mismatch: linking %s module with previous %s modules
uk: %s: невідповідність ASE: компонування модуля %s з попередніми модулями %s

en: %s: uses different e_flags (0x%x) fields than previous modules (0x%x)
uk: %s: використовуються інші поля e_flags (0x%x) ніж у попередніх модулях (0x%x)

en: Unknown dynamic tag 0x%x
uk: Невідома динамічна мітка 0x%x

en: relocation overflow: %u against local symbol %u in %s
uk: переповнення пересування: %u щодо локального символу %u у %s

en: unexpected opcode while processing relocation
uk: неочікуваний код операції під час обробки пересування

en: CALL16 reloc at 0x%lx not against global symbol
uk: пересування CALL16 у 0x%lx не відносно загального символу

en: %s: relocation %u against `%s' can not be used when making a shared object; recompile with -fPIC
uk: %s: пересування %u щодо «%s» не можна використовувати під час створення об’єкта спільного використання; повторно зберіть з -fPIC

en: non-dynamic relocations refer to dynamic symbol %s
uk: нединамічні пересування посилаються на динамічний символ, %s

en: relocations against _gp_disp are permitted only with R_MIPS_HI16 and R_MIPS_LO16 relocations.
uk: пересування щодо _gp_disp дозволено лише з пересуваннями R_MIPS_HI16 і R_MIPS_LO16.

en: MIPS16 and microMIPS functions cannot call each other
uk: Функції MIPS16 і microMIPS не можуть викликати одна одну

en: relocation overflow: %u against '%s' defined in %s
uk: переповнення пересування: %u щодо «%s», визначеного у %s

en: relocation overflow: %u against '%s'
uk: переповнення пересування: %u щодо «%s»

en: unaligned PC-relative relocation
uk: невирівняне пересування щодо PC

en: missing SHT_SYMTAB_SHNDX section
uk: не вистачає розділу SHT_SYMTAB_SHNDX

en: symbol %u out of range for SHT_SYMTAB_SHNDX section
uk: символ %u поза допустимим для розділу SHT_SYMTAB_SHNDX діапазоном

en: extended index for symbol %u out of range: %u
uk: розширений індекс для символу %u лежить поза межами допустимого діапазону: %u

en: section name section has wrong type: %u
uk: розділ назви розділів належить до помилкового типу: %u

en: section group %u info %u out of range
uk: група розділів %u, відомості (info) %u поза межами діапазону допустимих значень

en: symbol %u name offset %u out of range
uk: символ %u, зсув назви %u лежить поза межами допустимого діапазону

en: symbol %u invalid section index %u
uk: для символу %u вказано некоректний індекс розділу, %u

en: section %u in section group %u out of range
uk: розділ %u у групі розділів %u лежить поза межами доступного діапазону

en: invalid section group %u refers to earlier section %u
uk: некоректна група розділів %u посилається на попередній розділ %u

en: %s: corrupt .note.gnu.property section (note too short)
uk: %s: пошкоджений розділ .note.gnu.property (нотатка є надто короткою)

en: %s: corrupt .note.gnu.property section (name is not 'GNU')
uk: %s: пошкоджений розділ .note.gnu.property (name не дорівнює «GNU»)

en: %s: unsupported note type %d in .note.gnu.property section
uk: %s: непідтримуваний тип нотатки %d у розділі .note.gnu.property

en: %s: corrupt .note.gnu.property section
uk: %s: пошкоджений розділ .note.gnu.property

en: relocation section %u has bad info %u
uk: розділ пересувань %u містить помилкові дані, %u

en: %s: removing unused section from '%s' in file '%s'
uk: %s: вилучаємо невикористаний розділ з «%s» у файлі «%s»

en: %s: ICF folding section '%s' in file '%s' into '%s' in file '%s'
uk: %s: ICF-згортання розділу «%s» у файлі «%s» до «%s» у файлі «%s»

en: size of symbols is not multiple of symbol size
uk: розмір символів не є кратним до розміру одного символу

en: %s: plugin needed to handle lto object
uk: %s: для обробки об'єкта lto потрібен додаток

en: local symbol %u section name out of range: %u >= %u
uk: назва розділу локальних символів %u лежить поза межами діапазону: %u >= %u

en: unknown section index %u for local symbol %u
uk: невідомий індекс розділу %u для локального символу %u

en: local symbol %u section index %u out of range
uk: індекс %u розділу локальних символів %u лежить поза межами діапазону

en: could not decompress section %s
uk: не вдалося розпакувати розділ %s

en: %s is not supported but is required for %s in %s
uk: %s не підтримується але потрібен для %s у %s

en: function
uk: функція

en: %s: unsupported ELF machine number %d
uk: %s: непідтримуваний номер архітектури ELF, %d

en: %s: not configured to support 32-bit big-endian object
uk: %s: не налаштовано на підтримку 32-бітових об’єктів зі зворотним порядком байтів

en: %s: not configured to support 32-bit little-endian object
uk: %s: не налаштовано на підтримку 32-бітових об’єктів з прямим порядком байтів

en: %s: not configured to support 64-bit big-endian object
uk: %s: не налаштовано на підтримку 64-бітових об’єктів зі зворотним порядком байтів

en: %s: not configured to support 64-bit little-endian object
uk: %s: не налаштовано на підтримку 64-бітових об’єктів з прямим порядком байтів

en: default
uk: типовий

en: Usage: %s [options] file...
    Options:
uk: Користування: %s [параметри] файл...
    Параметри:

note: config.guess and libtool.m4 look in ld --help output for the string "supported targets".
en: %s: supported targets:
uk: %s: підтримувані цілі:

en: %s: supported emulations:
uk: %s: підтримувані режими емуляції:

en: Report bugs to %s
uk: Звіти про помилки надсилайте на %s

en: %s: invalid option value (expected an integer): %s
uk: %s: некоректне значення параметра (мало бути вказано ціле число): %s

en: %s: invalid option value (expected a floating point number): %s
uk: %s: некоректне значення параметра (мало бути вказано число з рухомою крапкою): %s

en: %s: must take a non-empty argument
uk: %s: має приймати непорожній аргумент

en: %s: must take one of the following arguments: %s
uk: %s: має приймати один з таких аргументів: %s

en:   Supported targets:
uk:   Підтримувані платформи призначення:

en:   Supported emulations:
uk:   Підтримувані режими емуляції:

en: invalid argument to --section-start; must be SECTION=ADDRESS
uk: некоректний аргумент --section-start; формат аргументу має бути таким: РОЗДІЛ=АДРЕСА

en: --section-start address missing
uk: пропущено адресу --section-start

en: --section-start argument %s is not a valid hex number
uk: аргумент %s --section-start не є коректним шістнадцятковим числом

en: unable to parse script file %s
uk: не вдалося обробити файл скрипту %s

en: unable to parse version script file %s
uk: не вдалося обробити файл скрипту версій %s

en: unable to parse dynamic-list script file %s
uk: не вдалося обробити файл скрипту динамічних списків %s

en: format '%s' not supported; treating as elf (supported formats: elf, binary)
uk: підтримки формату «%s» не передбачено; вважатиметься, що форматом є elf (підтримувані формати: elf, binary)

en: unbalanced --push-state/--pop-state
uk: неврівноважений --push-state/--pop-state

en: %s: use the --help option for usage information
uk: %s: скористайтеся параметром --help, щоб отримати підказку щодо користування

en: unexpected argument
uk: несподіваний аргумент

en: missing argument
uk: не вистачає аргументу

en: unknown -z option
uk: невідомий параметр -z

en: ignoring --threads: %s was compiled without thread support
uk: ігноруємо --threads: %s було зібрано без підтримки потоків виконання

en: ignoring --thread-count: %s was compiled without thread support
uk: ігноруємо --thread-count: %s було зібрано без підтримки потоків виконання

en: cannot use --plugin: %s was compiled without plugin support
uk: неможливо скористатися --plugin: %s було зібрано без підтримки додатків

en: unable to open -retain-symbols-file file %s: %s
uk: не вдалося відкрити файл -retain-symbols-file %s: %s

en: -shared and -static are incompatible
uk: -shared і -static не можна використовувати разом

en: -shared and -pie are incompatible
uk: -shared і -pie не можна використовувати разом

en: -pie and -static are incompatible
uk: параметри -pie і -static є несумісними

en: -shared and -r are incompatible
uk: параметри -shared і -r є несумісними

en: -pie and -r are incompatible
uk: -pie і -r несумісні

en: -F/--filter may not used without -shared
uk: -F/--filter не можна використовувати без параметра -shared

en: -f/--auxiliary may not be used without -shared
uk: -f/--auxiliary не можна використовувати без параметра -shared

en: -retain-symbols-file does not yet work with -r
uk: -retain-symbols-file у поточній версії не є сумісним з -r

en: binary output format not compatible with -shared or -pie or -r
uk: бінарний формат виведення є несумісним з -shared, -pie або -r

en: --hash-bucket-empty-fraction value %g out of range [0.0, 1.0)
uk: значення --hash-bucket-empty-fraction, %g, лежить поза межами діапазону [0.0, 1.0)

en: Options --incremental-changed, --incremental-unchanged, --incremental-unknown require the use of --incremental
uk: Щоб скористатися параметрами --incremental-changed, --incremental-unchanged, --incremental-unknown, слід використати параметр --incremental

en: incremental linking is not compatible with -r
uk: нарощувальне компонування несумісне з параметром -r

en: incremental linking is not compatible with --emit-relocs
uk: нарощувальне компонування несумісне з параметром --emit-relocs

en: incremental linking is not compatible with --plugin
uk: нарощувальне компонування несумісне з параметром --plugin

en: incremental linking is not compatible with -z relro
uk: нарощувальне компонування несумісне з параметром -z relro

en: incremental linking is not compatible with -pie
uk: нарощувальне компонування несумісне з параметром -pie

en: ignoring --gc-sections for an incremental link
uk: ігноруємо --gc-sections, оскільки компонування є нарощувальним

en: ignoring --icf for an incremental link
uk: ігноруємо --icf, оскільки компонування є нарощувальним

en: ignoring --compress-debug-sections for an incremental link
uk: ігноруємо --compress-debug-sections, оскільки компонування є нарощувальним

en: May not nest groups
uk: Не можна вкладати групи одна в одну

en: may not nest groups in libraries
uk: не можна використовувати вкладені групи у бібліотеках

en: Group end without group start
uk: Завершення групи без початку групи

en: may not nest libraries
uk: не можна вкладати бібліотеки

en: may not nest libraries in groups
uk: не можна вкладати бібліотеки до груп

en: lib end without lib start
uk: завершення бібліотеки без початку бібліотеки

note: I guess it's neither a long option nor a short option.
en: unknown option
uk: невідомий параметр

en: %s: missing group end
uk: %s: не вистачає завершення групи

en: %s: missing lib end
uk: %s: пропущено кінець бібліотеки

en: Report usage information
uk: вивести дані щодо користування

en: Report version information
uk: вивести дані щодо версії

en: Report version and target information
uk: вивести дані щодо версії і платформ призначення

en: Not supported
uk: не підтримується

en: Do not copy DT_NEEDED tags from shared libraries
uk: не копіювати теґи DT_NEEDED зі спільних бібліотек

en: Allow multiple definitions of symbols
uk: дозволити декілька визначень символу

en: Do not allow multiple definitions
uk: не дозволяти декілька визначень символу

en: Allow unresolved references in shared libraries
uk: дозволяти нерозв’язні посилання у бібліотеках спільного використання

en: Do not allow unresolved references in shared libraries
uk: забороняти нерозв’язні посилання у бібліотеках спільного використання

en: Apply link-time values for dynamic relocations
uk: застосувати значення посилання-час для динамічних пересувань

en: (aarch64 only) Do not apply link-time values for dynamic relocations
uk: (лише aarch64) не застосовувати значення посилання-час для динамічних пересувань

en: Use DT_NEEDED only for shared libraries that are used
uk: встановлювати DT_NEEDED лише для спільних бібліотек, які використовуються

en: Use DT_NEEDED for all shared libraries
uk: використовувати DT_NEEDED для усіх спільних бібліотек

en: Ignored
uk: Проігнороване

en: [ignored]
uk: [проігноровано]

en: Set input format
uk: встановити формат виведення даних

en: Output BE8 format image
uk: вивести дані у форматі образу BE8

en: Generate build ID note
uk: створити запис ідентифікатора збирання

en: [=STYLE]
uk: [=СТИЛЬ]

en: Chunk size for '--build-id=tree'
uk: Розмір фрагмента для «--build-id=tree»

en: SIZE
uk: РОЗМІР

en: Minimum output file size for '--build-id=tree' to work differently than '--build-id=sha1'
uk: Мінімальний розмір файла вихідних даних для того, щоб «--build-id=tree» працювало інакше, ніж «--build-id=sha1»

en: -l searches for shared libraries
uk: -l шукає бібліотеки спільного використання

en: -l does not search for shared libraries
uk: -l не виконує пошук бібліотек спільного використання

en: alias for -Bdynamic
uk: альтернативний варіант -Bdynamic

en: alias for -Bstatic
uk: альтернативний варіант -Bstatic

en: Use group name lookup rules for shared library
uk: Використовувати правила пошуку назв груп для бібліотеки спільного використання

en: Generate shared library (alias for -G/-shared)
uk: Створити бібліотеку спільного використання (те саме, що і -G/-shared)

en: Bind defined symbols locally
uk: прив’язувати визначені символи локально

en: Bind defined function symbols locally
uk: прив’язувати визначені символи функцій локально

en: Check segment addresses for overlaps
uk: перевіряти адреси сегментів на перекриття

en: Do not check segment addresses for overlaps
uk: не перевіряти адреси сегментів на перекриття

en: Compress .debug_* sections in the output file
uk: стиснути розділи .debug_* у файлі виведених даних

en: Output cross reference table
uk: вивести таблицю перехресних посилань

en: Do not output cross reference table
uk: Не виводити таблицю перехресних посилань

en: Use DT_INIT_ARRAY for all constructors
uk: Використовувати DT_INIT_ARRAY для усіх конструкторів

en: Handle constructors as directed by compiler
uk: Обробляти конструктори так, як вказано компілятором

en: Define common symbols
uk: Визначити загальні символи

en: Do not define common symbols in relocatable output
uk: не визначати загальні символи у придатному до пересування виведенні

en: Alias for -d
uk: замінник -d

en: Turn on debugging
uk: Увімкнути режим діагностики

en: Define a symbol
uk: визначити символ

en: SYMBOL=EXPRESSION
uk: СИМВОЛ=ВИРАЗ

en: Demangle C++ symbols in log messages
uk: розшифровувати символи C++ у повідомленнях журналу

en: Do not demangle C++ symbols in log messages
uk: не розшифровувати символи C++ у повідомленнях журналу

en: Write a dependency file listing all files read
uk: Записати файл списку залежностей усіх прочитаних файлів

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Look for violations of the C++ One Definition Rule
uk: Шукати порушення правила одного визначення для C++

en: Do not look for violations of the C++ One Definition Rule
uk: Не шукати порушення правила одного визначення для C++

en: Add data symbols to dynamic symbols
uk: додавати символи даних до динамічних символів

en: Add C++ operator new/delete to dynamic symbols
uk: додавати оператор C++ new/delete до динамічних символів

en: Add C++ typeinfo to dynamic symbols
uk: додавати дані щодо типів C++ до динамічних символів

en: Read a list of dynamic symbols
uk: прочитати список динамічних символів

en: (PowerPC only) Label linker stubs with a symbol
uk: (лише PowerPC) позначити заглушки компонувальника символом

en: (PowerPC only) Do not label linker stubs with a symbol
uk: (лише PowerPC) не позначати заглушки компонувальника символом

en: Set program start address
uk: встановити початкову адресу програми

en: ADDRESS
uk: АДРЕСА

en: Create exception frame header
uk: створити заголовок блоку виключень

en: Do not create exception frame header
uk: не створювати заголовок блоку виключень

en: Enable use of DT_RUNPATH
uk: увімкнути використання DT_RUNPATH

en: Disable use of DT_RUNPATH
uk: вимкнути використання DT_RUNPATH

en: (ARM only) Do not warn about objects with incompatible enum sizes
uk: (лише ARM) Не попереджати про об’єкти з несумісними з enum розмірами

en: Exclude libraries from automatic export
uk: виключити бібліотеки з автоматичного експортування

en: Export all dynamic symbols
uk: Експортувати всі динамічні символи

en: Do not export all dynamic symbols
uk: не експортувати всі динамічні символи

en: Export SYMBOL to dynamic symbol table
uk: Експортувати СИМВОЛ до динамічної таблиці символів

en: SYMBOL
uk: СИМВОЛ

en: Link big-endian objects.
uk: Компонувати об’єкти з прямим порядком байтів.

en: Link little-endian objects.
uk: Компонувати об’єкти зі зворотним порядком байтів.

en: Auxiliary filter for shared object symbol table
uk: допоміжне фільтрування таблиці символів за об’єктом спільного використання

en: SHLIB
uk: СПБІБЛ

en: Filter for shared object symbol table
uk: фільтрування таблиці символів за об’єктом спільного використання

en: Treat warnings as errors
uk: вважати попередження помилками

en: Do not treat warnings as errors
uk: не вважати попередження помилками

en: Call SYMBOL at unload-time
uk: викликати СИМВОЛ під час вивантаження

en: (ARM only) Fix binaries for ARM1176 erratum
uk: (лише ARM) Виправляти у виконуваних файлах помилки ARM1176

en: (ARM only) Do not fix binaries for ARM1176 erratum
uk: (лише ARM) Не виправляти у виконуваних файлах помилки ARM1176

en: (ARM only) Fix binaries for Cortex-A8 erratum
uk: (лише ARM) Виправляти у виконуваних файлах помилки Cortex-A8

en: (ARM only) Do not fix binaries for Cortex-A8 erratum
uk: (лише ARM) Не виправляти у виконуваних файлах помилки Cortex-A8

en: (AArch64 only) Fix Cortex-A53 erratum 843419
uk: (лише AArch64) виправляти помилку Cortex-A53 843419

en: (AArch64 only) Do not fix Cortex-A53 erratum 843419
uk: (лише AArch64) не виправляти помилку Cortex-A53 843419

en: (AArch64 only) Fix Cortex-A53 erratum 835769
uk: (лише AArch64) виправляти помилку Cortex-A53 835769

en: (AArch64 only) Do not fix Cortex-A53 erratum 835769
uk: (лише AArch64) не виправляти помилку Cortex-A53 835769

en: (ARM only) Rewrite BX rn as MOV pc, rn for ARMv4
uk: (лише ARM) Переписувати BX rn як MOV pc, rn для ARMv4

en: (ARM only) Rewrite BX rn branch to ARMv4 interworking veneer
uk: (лише ARM) Перезаписувати гілку rn BX на обгортку взаємодії ARMv4

en: Ignored for GCC linker option compatibility
uk: Проігноровано для забезпечення сумісності за параметрами з компонувальником GCC

en: Remove unused sections
uk: вилучити невикористані розділи

en: Don't remove unused sections
uk: не вилучати невикористаних розділів

en: Generate .gdb_index section
uk: Створити розділ .gdb_index

en: Do not generate .gdb_index section
uk: Не створювати розділ .gdb_index

en: Enable STB_GNU_UNIQUE symbol binding
uk: Увімкнути прив’язку символів STB_GNU_UNIQUE

en: Disable STB_GNU_UNIQUE symbol binding
uk: Вимкнути прив’язку символів STB_GNU_UNIQUE

en: Generate shared library
uk: Створити бібліотеку спільного використання

en: Set shared library name
uk: встановити назву бібліотеки спільного використання

en: FILENAME
uk: НАЗВА ФАЙЛА

en: Min fraction of empty buckets in dynamic hash
uk: мінімальна частка порожніх блоків у динамічному хеші

en: FRACTION
uk: ЧАСТКА

en: Dynamic hash style
uk: динамічний стиль хешування

en: Alias for -r
uk: замінник -r

en: Identical Code Folding. '--icf=safe' Folds ctors, dtors and functions whose pointers are definitely not taken
uk: згортання тотожного коду (ICF). «--icf=safe» згортає ctor, dtor та функції, вказівники яких не забрано явним чином

en: Number of iterations of ICF (default 3)
uk: Кількість ітерацій ICF (типовою кількістю є 3)

en: COUNT
uk: КІЛЬКІСТЬ

en: Do an incremental link if possible; otherwise, do a full link and prepare output for incremental linking
uk: Виконати нарощувальне компонування, якщо це можливо. Якщо неможливо, виконати повне компонування і приготувати виведені дані до нарощувального компонування.

en: Do a full link (default)
uk: Виконати повне компонування (типово)

en: Do a full link and prepare output for incremental linking
uk: Виконати повне компонування і приготувати виведені дані до нарощувального компонування.

en: Do an incremental link; exit if not possible
uk: Виконати нарощувальне компонування; вийти, якщо це неможливо

en: Set base file for incremental linking (default is output file)
uk: Встановити базовий файл для нарощувального компонування (типовим файлом є файл виведення)

en: Assume files changed
uk: припускати, що файли змінилися

en: Assume files didn't change
uk: припускати, що файли не змінилися

en: Use timestamps to check files (default)
uk: використовувати часові позначки для перевірки файлів (типова поведінка)

en: Assume startup files unchanged (files preceding this option)
uk: Припускати, що початкові файли є незмінними (файли, що передують цьому параметру)

en: Amount of extra space to allocate for patches (default 10)
uk: Обсяг додаткової пам’яті, який слід зарезервувати для латок (типово, 10)

en: PERCENT
uk: ВІДСОТОК

en: Call SYMBOL at load-time
uk: Викликати СИМВОЛ під час завантаження

en: Set dynamic linker path
uk: встановити шлях до динамічного компонувальника

en: PROGRAM
uk: ПРОГРАМА

en: Read only symbol values from FILE
uk: читати лише значення символів з ФАЙЛА

en: Keep files mapped across passes
uk: підтримувати прив’язку файлів між проходами

en: Release mapped files after each pass
uk: Прибирати прив’язку файлів після кожного проходу

en: Do not fold this symbol during ICF
uk: не згортати цей символ під час ICF

en: Search for library LIBNAME
uk: шукати бібліотеку НАЗВА_БІБЛ

en: LIBNAME
uk: НАЗВА_БІБЛ

en: Generate unwind information for PLT
uk: створювати дані розгортання для PLT

en: Do not generate unwind information for PLT
uk: Не створювати даних розгортання для PLT

en: Add directory to search path
uk: додати каталог до шляху пошуку

en: DIR
uk: КАТАЛОГ

en: (ARM only) Generate long PLT entries
uk: (лише ARM) створювати довгі записи PLT

en: (ARM only) Do not generate long PLT entries
uk: (лише ARM) Не створювати довгих записів PLT

en: Set GNU linker emulation; obsolete
uk: Встановити режим емуляції компонувальника GNU; застаріле

en: EMULATION
uk: ЕМУЛЯЦІЯ

en: Map whole files to memory
uk: Копіювати усі файли до пам’яті

en: Map relevant file parts to memory
uk: Копіювати відповідні частини файлів до пам’яті

en: (ARM only) Merge exidx entries in debuginfo
uk: (лише ARM) Об’єднувати записи exidx у debuginfo

en: (ARM only) Do not merge exidx entries in debuginfo
uk: (лише ARM) Не об’єднувати записи exidx у debuginfo

en: Map the output file for writing
uk: відобразити файл вихідних даних для запису

en: Do not map the output file for writing
uk: Не відображати файл вихідних даних для запису

en: Write map file on standard output
uk: записати файл карти до стандартного виведення

en: Write map file
uk: записати файл карти (map)

en: MAPFILENAME
uk: НАЗВАФАЙЛАКАРТИ

en: Do not page align data
uk: не ділити дані вирівнювання на сторінки

en: Do not page align data, do not make text readonly
uk: не ділити дані вирівнювання на сторінки, не робити текст придатним лише для читання

en: Page align data, make text readonly
uk: поділити дані вирівнювання на сторінки, зробити текст придатним лише для читання

en: Use less memory and more disk I/O (included only for compatibility with GNU ld)
uk: використовувати менше пам’яті і ширший обмін даними з диском (включено для сумісності з GNU ld)

en: Report undefined symbols (even with --shared)
uk: повідомляти про невизначені символи (навіть з --shared)

en: Create an output file even if errors occur
uk: створити файл виведених даних, навіть якщо трапилися помилки

en: Only search directories specified on the command line
uk: Шукати лише у каталогах, вказаних у рядку команди

en: Set output file name
uk: встановити назву файла вихідних даних

en: Set output format
uk: встановити формат виведення даних

en: [binary]
uk: [двійковий]

en: Optimize output file size
uk: оптимізувати розмір файла виведених даних

en: LEVEL
uk: РІВЕНЬ

en: Orphan section handling
uk: Обробка осиротілих розділів

en: Ignored for ARM compatibility
uk: Проігноровано для сумісності з ARM

en: Create a position independent executable
uk: створити виконуваний файл з незалежним позиціюванням

en: Do not create a position independent executable
uk: не створювати виконуваний файл з незалежним позиціюванням

en: Force PIC sequences for ARM/Thumb interworking veneers
uk: примусово використовувати послідовності PIC для обгорток взаємодії ARM/Thumb

en: (ARM only) Ignore for backward compatibility
uk: (лише ARM) Ігнорувати для зворотної сумісності

en: (PowerPC only) Align PLT call stubs to fit cache lines
uk: (лише PowerPC) Вирівняти фіктивні виклики PLT за рядками кешу

en: (PowerPC64 only) Optimize calls to ELFv2 localentry:0 functions
uk: (лише PowerPC64) Оптимізувати виклики функцій локальний_запис:0 ELFv2

en: (PowerPC64 only) Don't optimize ELFv2 calls
uk: (лише PowerPC64) не оптимізувати виклики ELFv2

en: (PowerPC64 only) PLT call stubs should load r11
uk: (лише PowerPC64) Фіктивні виклики PLT мають завантажувати r11

en: (PowerPC64 only) PLT call stubs should not load r11
uk: (лише PowerPC64) Фіктивні виклики PLT не повинні завантажувати r11

en: (PowerPC64 only) PLT call stubs with load-load barrier
uk: (лише PowerPC64) Фіктивні виклики PLT бар’єром завантаження-завантаження

en: (PowerPC64 only) PLT call stubs without barrier
uk: (лише PowerPC64) Фіктивні виклики PLT без бар’єра

en: Load a plugin library
uk: завантажити бібліотеку додатків

en: PLUGIN
uk: ДОДАТОК

en: Pass an option to the plugin
uk: передати додатку параметр

en: OPTION
uk: ПАРАМЕТР

en: Load a plugin library (not supported)
uk: Завантажити бібліотеку додатків (підтримки не передбачено)

en: Pass an option to the plugin (not supported)
uk: Передати додатку параметр (підтримки не передбачено)

en: Use posix_fallocate to reserve space in the output file
uk: Використовувати posix_fallocate для резервування місця у вихідному файлі

en: Use fallocate or ftruncate to reserve space
uk: Використовувати для резервування місця fallocate або ftruncate

en: Preread archive symbols when multi-threaded
uk: попередньо прочитати символи архіву у режимі з багатьма потоками

en: List removed unused sections on stderr
uk: вивести список вилучених невикористаних розділів до stderr

en: Do not list removed unused sections
uk: не виводити список вилучених невикористаних розділів

en: List folded identical sections on stderr
uk: вивести список згорнутих ідентичних розділів до stderr

en: Do not list folded identical sections
uk: не виводити список згорнутих ідентичних розділів

en: Print default output format
uk: вивести дані щодо типового формату виведення

en: Print symbols defined and used for each input
uk: вивести символи, визначені і використані для всіх вхідних даних

en: Save the state of flags related to input files
uk: зберегти стан прапорців, пов'язаних із файлами вхідних даних

en: Restore the state of flags related to input files
uk: відновити стан прапорців, пов'язаних із файлами вхідних даних

en: Generate relocations in output
uk: створювати пересування у виведених даних

en: Ignored for SVR4 compatibility
uk: проігноровано для сумісності з SVR4

en: Generate relocatable output
uk: вивести дані з можливістю пересування

en: Relax branches on certain targets
uk: оптимізувати розгалуження для певних призначень

en: Do not relax branches
uk: не оптимізувати розгалуження

en: keep only symbols listed in this file
uk: зберегти лише символи зі списку у цьому файлі

en: Put read-only non-executable sections in their own segment
uk: Розташувати придатні лише для читання невиконувані розділи у власному сегменті

en: Do not put read-only non-executable sections in their own segment
uk: Не розташовувати придатні лише для читання невиконувані розділи у власному сегменті

en: Set offset between executable and read-only segments
uk: Встановити відступ між виконуваними і придатними лише для читання сегментами

en: OFFSET
uk: ЗСУВ

en: Add DIR to runtime search path
uk: додати КАТАЛОГ до шляху пошуку даних під час виконання

en: Add DIR to link time shared library search path
uk: додати КАТАЛОГ до шлях пошуку бібліотеки спільного використання на час компонування

en: Strip all symbols
uk: вилучити всі символи

en: Strip debugging information
uk: вилучити діагностичні дані

en: Emit only debug line number information
uk: вивести лише дані щодо номера рядка діагностики

en: Strip debug symbols that are unused by gdb (at least versions <= 7.4)
uk: вилучити діагностичні символи, якими не зможе скористатися gdb (принаймні версії <= 7.4)

en: Strip LTO intermediate code sections
uk: вилучити проміжні розділи коду LTO

en: Layout sections in the order specified
uk: Компонувати розділи у вказаному порядку

en: Set address of section
uk: Встановити адресу розділу

en: SECTION=ADDRESS
uk: РОЗДІЛ=АДРЕСА

en: (PowerPC only) Use new-style PLT
uk: (лише PowerPC) використовувати PLT у новому стилі

en: Sort common symbols by alignment
uk: Упорядкувати загальні символи за вирівнюванням

en: Sort sections by name.  '--no-text-reorder' will override '--sort-section=name' for .text
uk: Упорядкувати розділи за назвою. «--no-text-reorder» має вищий пріоритет за «--sort-section=name» для .text

en: Dynamic tag slots to reserve (default 5)
uk: Кількість динамічних слотів теґів, які слід зарезервувати (типово 5)

en: (ARM, PowerPC only) The maximum distance from instructions in a group of sections to their stubs. Negative values mean stubs are always after the group. 1 means use default size
uk: (лише ARM та PowerPC) Максимальна відстань від команд у групі розділів до їхніх шаблонів. Від’ємні значення відповідають розташуванню шаблонів після групи. 1 — типовий розмір відстані.

en: (PowerPC only) Allow a group of stubs to serve multiple output sections
uk: (лише PowerPC) дозволити групі заглушок обробляти декілька розділів виведення даних

en: (PowerPC only) Each output section has its own stubs
uk: (лише PowerPC) кожний розділ виведення має власні заглушки

en: Stack size when -fsplit-stack function calls non-split
uk: розмір стека, якщо функція -fsplit-stack викликає нерозділений стек

en: Do not link against shared libraries
uk: не компонувати з бібліотеками спільного використання

en: Start a library
uk: Почати бібліотеку

en: End a library
uk: Завершити бібліотеку

en: Print resource usage statistics
uk: вивести статистичні дані щодо використання ресурсів

en: Set target system root directory
uk: встановити кореневий каталог системи призначення

en: Print the name of each input file
uk: виводити назву всіх файлів вхідних даних

en: (ARM only) Force R_ARM_TARGET1 type to R_ARM_ABS32
uk: (лише ARM) примусово використовувати тип R_ARM_TARGET1 для R_ARM_ABS32

en: (ARM only) Force R_ARM_TARGET1 type to R_ARM_REL32
uk: (лише ARM) примусово використовувати тип R_ARM_TARGET1 для R_ARM_REL32

en: (ARM only) Set R_ARM_TARGET2 relocation type
uk: (лише ARM) встановити тип пересування R_ARM_TARGET2

en: Enable text section reordering for GCC section names
uk: Уможливити перевпорядковування текстових розділів для назв розділів GCC

en: Disable text section reordering for GCC section names
uk: Заборонити перевпорядковування текстових розділів для назв розділів GCC

en: Run the linker multi-threaded
uk: використовувати компонування у декілька потоків

en: Do not run the linker multi-threaded
uk: не використовувати компонування у декілька потоків

en: Number of threads to use
uk: кількість потоків, які слід використати

en: Number of threads to use in initial pass
uk: кількість потоків, які слід використати під час початкового проходу

en: Number of threads to use in middle pass
uk: кількість потоків, які слід використати під час проміжного проходу

en: Number of threads to use in final pass
uk: кількість потоків, які слід використати під час останнього проходу

en: (PowerPC/64 only) Optimize GD/LD/IE code to IE/LE
uk: (лише PowerPC/64) оптимізувати код GD/LD/IE до IE/LE

en: (PowerPC/64 only) Don'''t try to optimize TLS accesses
uk: (лише PowerPC/64) не намагатися оптимізувати доступ до TLS

en: (PowerPC/64 only) Use a special __tls_get_addr call
uk: (лише PowerPC/64) використовувати спеціальний виклик __tls_get_addr

en: (PowerPC/64 only) Don't use a special __tls_get_addr call
uk: (лише PowerPC64) упорядковувати розділи TOC та GOT

en: (PowerPC64 only) Optimize TOC code sequences
uk: (лише PowerPC64) Оптимізувати кодові послідовності TOC

en: (PowerPC64 only) Don't optimize TOC code sequences
uk: (лише PowerPC64) Не оптимізувати кодові послідовності TOC

en: (PowerPC64 only) Sort TOC and GOT sections
uk: (лише PowerPC64) Упорядкувати розділи TOC та GOT

en: (PowerPC64 only) Don't sort TOC and GOT sections
uk: (лише PowerPC64) Не упорядковувати розділи TOC та GOT

en: Read linker script
uk: прочитати скрипт компонувальника

en: Set the address of the bss segment
uk: встановити адресу сегмента bss

en: Set the address of the data segment
uk: встановити адресу сегмента даних (data)

en: Set the address of the text segment
uk: встановити адресу текстового сегмента (text)

en: Set the address of the rodata segment
uk: Встановити адресу сегмента rodata

en: Create undefined reference to SYMBOL
uk: створити невизначене посилання на СИМВОЛ

en: How to handle unresolved symbols
uk: Спосіб обробки нерозв’язних символів

en: Alias for --debug=files
uk: синонім до --debug=files

en: Read version script
uk: читати скрипт версій

en: Warn about duplicate common symbols
uk: попереджати про дублювання загальних символів

en: Do not warn about duplicate common symbols
uk: не попереджати про дублювання загальних символів

en: Warn when discarding version information
uk: попереджати про пропускання даних щодо версії

en: Do not warn when discarding version information
uk: не попереджати про пропускання даних щодо версії

en: Warn if the stack is executable
uk: Попереджати, якщо стек є виконуваним

en: Do not warn if the stack is executable
uk: Не попереджати, якщо стек є виконуваним

en: Don't warn about mismatched input files
uk: не попереджати про невідповідність файлів вхідних даних

en: Warn when skipping an incompatible library
uk: попереджати у разі пропускання несумісної бібліотеки

en: Don't warn when skipping an incompatible library
uk: не попереджати у разі пропускання несумісної бібліотеки

en: Warn if text segment is not shareable
uk: Попереджати, якщо текстовий сегмент непридатний до спільного використання

en: Do not warn if text segment is not shareable
uk: Не попереджати, якщо текстовий сегмент непридатний до спільного використання

en: Report unresolved symbols as warnings
uk: повідомляти про нерозв’язні символи як про попередження

en: Report unresolved symbols as errors
uk: повідомляти про нерозв’язні символи як про помилки

en: (ARM only) Do not warn about objects with incompatible wchar_t sizes
uk: (лише ARM) Не попереджати про об’єкти з несумісними з wchar_t розмірами

en: Convert unresolved symbols to weak references
uk: перетворити невизначені символи на слабкі посилання

en: Include all archive contents
uk: включити весь вміст архіву

en: Include only needed archive contents
uk: включати лише потрібний вміст архіву

en: Use wrapper functions for SYMBOL
uk: використовувати функції-обгортки для символу СИМВОЛ

en: Delete all local symbols
uk: Вилучити усі локальні символи

en: Delete all temporary local symbols
uk: вилучати всі тимчасові локальні символи

en: Keep all local symbols
uk: Зберегти усі локальні символи

en: Trace references to symbol
uk: трасування посилань на символ

en: Allow unused version in script
uk: Дозволити невикористану версію у скрипті

en: Do not allow unused version in script
uk: Заборонити невикористану версію у скрипті

en: Default search path for Solaris compatibility
uk: типовий шлях пошуку для сумісності з Solaris

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en: Start a library search group
uk: початок групи пошуку бібліотек

en: End a library search group
uk: завершення групи пошуку бібліотек

en: (x86-64 only) Generate a BND PLT for Intel MPX
uk: (лише x86-64) створювати PLT BND для Intel MPX

en: Generate a regular PLT
uk: Створити звичайну PLT

en: Sort dynamic relocs
uk: Впорядковувати динамічні пересування

en: Do not sort dynamic relocs
uk: не впорядковувати динамічні пересування

en: Set common page size to SIZE
uk: встановити для типової сторінки розмір РОЗМІР

en: Mark output as requiring executable stack
uk: позначити виведені дані як такі, що потребують виконання зі стеком

en: Make symbols in DSO available for subsequently loaded objects
uk: зробити символи у DSO доступними для наступних послідовно завантажених об’єктів

en: Mark DSO to be initialized first at runtime
uk: позначити DSO для першочергової ініціалізації під час виконання

en: Mark object to interpose all DSOs but executable
uk: позначити об’єкт як такий, що перериває всі DSO, окрім виконуваних

en: Mark object for lazy runtime binding
uk: позначити об’єкт для відкладеної прив’язування під час виконання

en: Mark object requiring immediate process
uk: позначити об’єкт як такий, що потребує негайної обробки

en: Set maximum page size to SIZE
uk: встановити максимальний розмір сторінки у значення РОЗМІР

en: Do not create copy relocs
uk: не створювати пересувань з копіюванням

en: Mark object not to use default search paths
uk: позначити об’єкт як такий, що не використовує типових шляхів пошуку

en: Mark DSO non-deletable at runtime
uk: позначити DSO як такий, що не можна вилучати під час виконання

en: Mark DSO not available to dlopen
uk: позначити DSO як такий, що недоступний для dlopen

en: Mark DSO not available to dldump
uk: позначити DSO як такий, що недоступний для dldump

en: Mark output as not requiring executable stack
uk: позначити виведені дані як такі, що не потребують виконання зі стеком

en: Mark object for immediate function binding
uk: позначити об’єкт для негайного прив’язування функцій

en: Mark DSO to indicate that needs immediate $ORIGIN processing at runtime
uk: позначити DSO як такий, що потребує негайної обробки $ORIGIN під час виконання

en: Where possible mark variables read-only after relocation
uk: якщо можна, після пересування позначати змінні як придатні лише до читання

en: Don't mark variables read-only after relocation
uk: не позначати після пересування змінні як придатні лише до читання

en: Set PT_GNU_STACK segment p_memsz to SIZE
uk: встановити сегмент PT_GNU_STACK p_memsz у значення РОЗМІР

en: ELF symbol visibility for synthesized __start_* and __stop_* symbols
uk: Видимість символів ELF для синтезованих символів __start_* і __stop_*

en: Do not permit relocations in read-only segments
uk: Заборонити пересування у придатних лише для читання сегментах

en: Permit relocations in read-only segments
uk: Дозволити пересування у придатних лише для читання сегментах

en: Move .text.unlikely sections to a separate segment.
uk: пересунути розділи .text.unlikely до окремого сегмента.

en: Do not move .text.unlikely sections to a separate segment.
uk: не пересувати розділи .text.unlikely до окремого сегмента.

en: Keep .text.hot, .text.startup, .text.exit and .text.unlikely as separate sections in the final binary.
uk: Зберегти .text.hot, .text.startup, .text.exit і .text.unlikely як окремі розділи у остаточному виконуваному файлі.

en: Merge all .text.* prefix sections.
uk: Об'єднати усіх розділи з префіксом .text.*.

en: section group retained but group element discarded
uk: групування розділів збережено, але елемент групи відкинуто

en: out of patch space (GOT); relink with --incremental-full
uk: вихід за межі латки (GOT); виконайте повторне компонування за допомогою --incremental-full

en: invalid alignment %lu for section "%s"
uk: некоректне вирівнювання %lu для розділу «%s»

en: script places BSS section in the middle of a LOAD segment; space will be allocated in the file
uk: скрипт розташовує розділ BSS посередині сегмента LOAD; місце для цих даних буде розміщено у файлі

en: dot moves backward in linker script from 0x%llx to 0x%llx
uk: крапка пересуває назад у скрипті компонувальника з 0x%llx до 0x%llx

en: address of section '%s' moves backward from 0x%llx to 0x%llx
uk: адреса розділу «%s» пересуває назад з 0x%llx до 0x%llx

en: %s: incremental base and output file name are the same
uk: %s: назви файлів бази нарощення та виведення збігаються

en: %s: stat: %s
uk: %s: статистика: %s

en: %s: incremental base file is empty
uk: %s: файл бази нарощення є порожнім

en: %s: open: %s
uk: %s: відкриття: %s

en: %s: read failed: %s
uk: %s: помилка під час спроби читання: %s

en: %s: file too short: read only %lld of %lld bytes
uk: %s: файл є надто коротким: прочитано лише %lld з %lld байтів

en: %s: mmap: failed to allocate %lu bytes for output file: %s
uk: %s: mmap: не вдалося отримати %lu байтів пам’яті для файла виведених даних: %s

en: %s: write: unexpected 0 return-value
uk: %s: запис: повернуто неочікуване значення 0

en: %s: write: %s
uk: %s: запис: %s

en: %s: close: %s
uk: %s: закриття: %s

en: ** section headers
uk: ** заголовки розділів

en: ** segment headers
uk: ** заголовки сегментів

en: ** file header
uk: ** заголовок файла

en: ** fill
uk: ** заповнення

en: ** string table
uk: ** таблиця рядків

en: ** dynamic relocs
uk: ** динамічні пересування

en: ** relocs
uk: ** пересування

en: ** group
uk: ** група

en: ** dynamic
uk: ** динамічний

en: ** symtab xindex
uk: ** x-покажчик таблиці символів

en: input file does not match -EB/EL option
uk: вхідний файл не відповідає параметру -EB/EL

en: -Trodata-segment is meaningless without --rosegment
uk: -Trodata-segment не має сенсу без --rosegment

en: unrecognized output format %s
uk: нерозпізнаний формат виведення даних %s

en: unrecognized emulation %s
uk: невідома назва емуляції, %s

en: no supported target for -EB/-EL option
uk: непідтримуване призначення для параметра -EB/-EL

en: %s: could not load plugin library: %s
uk: %s: не вдалося завантажити бібліотеку додатків: %s

en: %s: could not find onload entry point
uk: %s: не вдалося знайти точку входу, що використовується під час завантаження

en: %s: recording to %s
uk: %s: записуємо до %s

en: %s: can't open (%s)
uk: %s: не вдалося відкрити (%s)

en: %s: can't create (%s)
uk: %s: не вдалося створити (%s)

en: %s: write error while making copy of file (%s)
uk: %s: помилка запису під час спроби створити копію файла (%s)

en: input files added by plug-ins in --incremental mode not supported yet
uk: підтримки файлів вхідних даних, доданих за допомогою додатків у режимі --incremental, ще не передбачено.

en: missing expected __tls_get_addr call
uk: пропущено очікуваний виклик __tls_get_addr

en: %s: ABI version %d is not compatible with ABI version %d output
uk: %s: версія ABI %d є несумісною з версією ABI %d результату

en: %s: .opd invalid in abiv%d
uk: %s: .opd є некоректним у abiv%d

en: %s: unexpected reloc type %u in .opd section
uk: %s: неочікуваний тип пересування, %u, у розділі .opd

en: %s: .opd is not a regular array of opd entries
uk: %s: opd не є звичайним масивом записів opd

en: %s: local symbol %d has invalid st_other for ABI version 1
uk: %s: локальний символ %d має некоректне значення st_other для версії ABI 1

en: %s:%s exceeds group size
uk: %s:%s перевищує розмір групи

en: %s:%s: branch in non-executable section, no long branch stub for you
uk: %s:%s: відгалуження у невиконуваному розділі, для вас немає шаблона довгої гілки

en: %s: stub group size is too large; retrying with %#x
uk: %s: груповий розмір заглушки є надто великим; робимо повторну спробу з розміром %#x

en: linkage table error against `%s'
uk: помилка у таблиці компонування щодо «%s»

en: linkage table error against `%s:[local %u]'
uk: помилка у таблиці компонування щодо «%s:[local %u]»

en: ** save/restore
uk: ** зберегти/відновити

en: %s: unsupported reloc %u for IFUNC symbol
uk: %s: непідтримуване пересування %u для символу IFUNC

en: tocsave symbol %u has bad shndx %u
uk: символ tocsave %u має помилковий shndx %u

en: %s: toc optimization is not supported for %#08x instruction
uk: %s: для інструкції %#08x не передбачено підтримки оптимізації toc

en: %s: unsupported -mbss-plt code
uk: %s: непідтримуваний код -mbss-plt

en: split-stack stack size overflow at section %u offset %0zx
uk: перевищення розміру розділеного стека у розділі %u, зсув %0zx

en: --plt-localentry is especially dangerous without ld.so support to detect ABI violations
uk: --plt-localentry особливо небезпечний, якщо у ld.so не передбачено підтримки виявлення порушень ABI.

en: %s uses hard float, %s uses soft float
uk: %s використовує апаратну підтримку дійсних чисел, а у %s — програмну

en: %s uses double-precision hard float, %s uses single-precision hard float
uk: у %s використовується апаратна підтримка дійсних чисел з подвійною точністю, а у %s — апаратна підтримка для дійсних чисел з одинарною точністю

en: %s uses 64-bit long double, %s uses 128-bit long double
uk: у %s використано 64-бітові довгі цілі значення із подвійною точністю, а у %s — 128-бітові

en: %s uses IBM long double, %s uses IEEE long double
uk: у %s використано довгі цілі значення із подвійною точністю IBM, а у %s — IEEE

en: %s uses AltiVec vector ABI, %s uses SPE vector ABI
uk: %s використовує векторний ABI AltiVec, %s використовує векторний ABI SPE

en: %s uses r3/r4 for small structure returns, %s uses memory
uk: у %s r3/r4 використовується для повернення малих структур, а у %s для цього використовується пам’ять

en: __tls_get_addr call lacks marker reloc
uk: у виклику __tls_get_addr пропущено позначку пересування

en: call lacks nop, can't restore toc; recompile with -fPIC
uk: у виклику не вистачає nop, відновлення toc неможливе; зберіть повторно з -fPIC

en: relocation overflow
uk: переповнення під час пересування

en: try relinking with a smaller --stub-group-size
uk: спробуйте виконати повторне компонування із меншим значенням --stub-group-size

en: %s: file is empty
uk: %s: файл порожній

note: Here we have to handle any other input file types we need.
en: %s: not an object or archive
uk: %s: не є об’єктом або архівом

en: Debug abbreviations extend beyond .debug_abbrev section; failed to reduce debug abbreviations
uk: Діагностичні скорочення виходять за межі розділу .debug_abbrev; не вдалося стиснути діагностичні скорочення

en: Extremely large compile unit in debug info; failed to reduce debug info
uk: Надзвичайно великий модуль даних у діагностичних даних; не вдалося стиснути діагностичні дані

en: Debug info extends beyond .debug_info section;failed to reduce debug info
uk: Діагностичні дані виходять за межі розділу .debug_info; стискання діагностичних даних неможливе

en: Invalid DIE in debug info; failed to reduce debug info
uk: Некоректне DIE у діагностичних даних; не вдалося стиснути діагностичні дані

en: Debug info extends beyond .debug_info section; failed to reduce debug info
uk: Діагностичні дані виходять за межі розділу .debug_info; стискання діагностичних даних неможливе

en: relocation section %u uses unexpected symbol table %u
uk: у розділі пересування %u використано неочікувану таблицю символів %u

en: unexpected entsize for reloc section %u: %lu != %u
uk: неочікуване значення розміру запису (entsize) для розділу пересувань %u: %lu != %u

en: reloc section %u size %lu uneven
uk: розмір розділу пересувань %u, %lu, є помилковим

en: could not convert call to '%s' to '%s'
uk: не вдалося перетворити виклик «%s» до «%s»

en: reloc section size %zu is not a multiple of reloc size %d
uk: розмір розділу пересувань, %zu, не є кратним до розміру запису пересування, %d

note: We should only see externally visible symbols in the symbol table.
en: invalid STB_LOCAL symbol in external symbols
uk: некоректний символ STB_LOCAL у зовнішніх символах

note: Any target which wants to handle STB_LOOS, etc., needs to define a resolve method.
en: unsupported symbol binding %d
uk: непідтримуване прив’язування символів %d

en: STT_COMMON symbol '%s' in %s is not in a common section
uk: символ STT_COMMON «%s» у %s не перебуває у загальному розділі

en: common of '%s' overriding smaller common
uk: загальне визначення «%s» замінює загальне визначення нижчого рівня

en: common of '%s' overidden by larger common
uk: загальне визначення «%s» замінено загальним визначенням вищого рівня

en: multiple common of '%s'
uk: декілька загальних визначень «%s»

en: symbol '%s' used as both __thread and non-__thread
uk: символ «%s» використано одразу як __thread і як не-__thread

en: multiple definition of '%s'
uk: повторне визначення «%s»

en: definition of '%s' overriding common
uk: визначення «%s» замінює загальне визначення

en: definition of '%s' overriding dynamic common definition
uk: визначення «%s» замінює динамічне загальне визначення

en: common '%s' overridden by previous definition
uk: загальне визначення «%s» замінено попереднім визначенням

en: COPY reloc
uk: пересування COPY

en: command line
uk: командний рядок

en: linker script
uk: скрипт компонувальника

en: linker defined
uk: визначений компонувальник

en: R_390_PC32DBL target misaligned at %llx
uk: ціль R_390_PC32DBL не вирівняно у %llx

en: out of patch space (PLT); relink with --incremental-full
uk: вихід за межі латки (PLT); виконайте повторне компонування за допомогою --incremental-full

en: unsupported reloc type %u
uk: непідтримуваний тип пересування %u

en: unsupported op for GD to IE
uk: непідтримувана операція для GD у IE

en: unsupported op for GD to LE
uk: непідтримувана операція для GD у LE

en: unsupported op for LD to LE
uk: непідтримувана операція для переведення LD у LE

en: unsupported op for IE to LE
uk: непідтримувана операція для переведення IE у LE

en: S/390 code fill of odd length requested
uk: отримано запит щодо заповнення коду S/390 непарної довжини

note: Should not happen.
en: instruction with PC32DBL not wholly within section
uk: інструкція з PC32DBL не перебуває повністю у межах розділу

en: address 0x%llx is not within region %s
uk: адреса 0x%llx не належить регіону %s

en: address 0x%llx moves dot backwards in region %s
uk: адреса 0x%llx пересуває точку назад у регіон %s

en: section %s overflows end of region %s
uk: розділ %s виходить за межі області %s

en: Attempt to set a memory region for a non-output section
uk: Спроба встановити область пам’ять для розділу, який не є розділом виведення

en: dot may not move backward
uk: з крапкою не можна виконувати пересування назад

en: ** expression
uk: ** вираз

en: fill value is not absolute
uk: значення заповнення не є абсолютним

en: alignment of section %s is not absolute
uk: вирівнювання розділу %s не є абсолютним

en: subalign of section %s is not absolute
uk: підвирівнювання розділу %s не є абсолютним

en: fill of section %s is not absolute
uk: заповнення розділу %s не є абсолютним

en: SPECIAL constraints are not implemented
uk: обмеження SPECIAL не реалізовано

en: mismatched definition for constrained sections
uk: невідповідне визначення для обмежених розділів

en: region '%.*s' already defined
uk: область «%.*s» вже визначено

en: DATA_SEGMENT_ALIGN may only appear once in a linker script
uk: DATA_SEGMENT_ALIGN можна використовувати у скрипті компонування лише раз

en: DATA_SEGMENT_RELRO_END may only appear once in a linker script
uk: DATA_SEGMENT_RELRO_END можна використовувати у скрипті компонування лише раз

en: DATA_SEGMENT_RELRO_END must follow DATA_SEGMENT_ALIGN
uk: DATA_SEGMENT_RELRO_END має має бути розташовано за DATA_SEGMENT_ALIGN

en: unplaced orphan section '%s'
uk: нерозміщений осиротілий розділ «%s»

en: unplaced orphan section '%s' from '%s'
uk: нерозміщений осиротілий розділ «%s» з «%s»

en: orphan section '%s' is being placed in section '%s'
uk: осиротілий розділ «%s» розміщуємо у розділі «%s»

en: orphan section '%s' from '%s' is being placed in section '%s'
uk: осиротілий розділ «%s» з «%s» розміщуємо у розділі «%s»

en: no matching section constraint
uk: немає відповідного обмеження розділу

en: creating a segment to contain the file and program headers outside of any MEMORY region
uk: створюємо сегмент, що міститиме заголовки файла і програми поза будь-якою областю MEMORY

en: TLS sections are not adjacent
uk: Розділи TLS не є сусідніми

en: allocated section %s not in any segment
uk: розподілений розділ, %s, не перебуває у жодному сегменті

en: no segment %s
uk: немає сегмента %s

en: section in two PT_LOAD segments
uk: розділ у двох сегментах PT_LOAD

en: allocated section not in any PT_LOAD segment
uk: розподілений розділ не перебуває у жодному сегменті PT_LOAD

en: may only specify load address for PT_LOAD segment
uk: адресу завантаження може бути вказано лише для сегмента PT_LOAD

en: PHDRS load address overrides section %s load address
uk: адреса завантаження PHDRS замінює адресу завантаження розділу %s

note: We could support this if we wanted to.
en: using only one of FILEHDR and PHDRS is not currently supported
uk: підтримки використання лише одного з записів FILEHDR або PHDRS у поточній версії не передбачено

en: sections loaded on first page without room for file and program headers are not supported
uk: підтримки розділів, що завантажуються на першій сторінці без місця для заголовків файла і програми, не передбачено

en: using FILEHDR and PHDRS on more than one PT_LOAD segment is not currently supported
uk: використання FILEHDR і PHDRS для декількох сегментів PT_LOAD у поточній версії не передбачено

en: invalid use of PROVIDE for dot symbol
uk: некоректне використання PROVIDE для символу з крапкою

en: %s: SECTIONS seen after other input files; try -T/--script
uk: %s: SECTIONS після інших вхідних файлів; спробуйте параметр -T/--script

note: We have a match for both the global and local entries for a version tag.  That's got to be wrong.
en: '%s' appears as both a global and a local symbol for version '%s' in script
uk: «%s» з’являється для версії «%s» у скрипті одночасно як загальний (global) і локальний (local) символ

en: wildcard match appears in both version '%s' and '%s' in script
uk: відповідники шаблону є у обох версіях скрипту, «%s» і «%s»

en: wildcard match appears as both global and local in version '%s' in script
uk: відповідник шаблону з’являється для версії «%s» у скрипті одночасно як загальний (global) і локальний (local)

en: using '%s' as version for '%s' which is also named in version '%s' in script
uk: використано «%s» як версію для «%s», який також названо у версії «%s» у скрипті

en: version script assignment of %s to symbol %s failed: symbol not defined
uk: помилка під час спроби призначення версії скрипту %s до символу %s: символ не визначено

en: library name must be prefixed with -l
uk: перед назвою бібліотеки слід вказати префікс -l

note: There are some options that we could handle here--e.g., -lLIBRARY.  Should we bother?
en: %s:%d:%d: ignoring command OPTION; OPTION is only valid for scripts specified via -T/--script
uk: %s:%d:%d: ігноруємо ПАРАМЕТР команди; ПАРАМЕТР можна використовувати лише для скриптів, визначених за допомогою -T/--script

en: %s:%d:%d: ignoring SEARCH_DIR; SEARCH_DIR is only valid for scripts specified via -T/--script
uk: %s:%d:%d: ігноруємо SEARCH_DIR; SEARCH_DIR можна використовувати лише для скриптів, визначених за допомогою -T/--script

en: %s:%d:%d: invalid use of VERSION in input file
uk: %s:%d:%d: некоректне використання VERSION у файлі вхідних даних

en: unrecognized version script language '%s'
uk: нерозпізнана мова версії скрипту: «%s»

en: %s:%d:%d: DATA_SEGMENT_ALIGN not in SECTIONS clause
uk: %s:%d:%d: DATA_SEGMENT_ALIGN не перебуває у записі SECTIONS

en: unknown PHDR type (try integer)
uk: невідомий тип PHDR (спробуємо використати цілий)

en: %s:%d:%d: MEMORY region '%.*s' referred to outside of SECTIONS clause
uk: %s:%d:%d: область MEMORY «%.*s» посилається за межі визначення SECTIONS

en: %s:%d:%d: MEMORY region '%.*s' not declared
uk: %s:%d:%d: область MEMORY «%.*s» не оголошено

en: unknown MEMORY attribute
uk: невідомий атрибут MEMORY

en: undefined memory region '%s' referenced in ORIGIN expression
uk: не визначено область пам’яті «%s», на яку посилається вираз ORIGIN

en: undefined memory region '%s' referenced in LENGTH expression
uk: невизначено область пам’яті «%s», на яку посилається вираз LENGTH

en: %s: only registers %%g[2367] can be declared using STT_REGISTER
uk: %s: за допомогою STT_REGISTER можна оголошувати лише регістри %%g[2367]

en: %s: register %%g%d declared as '%s'; previously declared as '%s' in %s
uk: %s: регістр %%g%d оголошено як «%s»; раніше оголошено як «%s» у %s

en: %s: little endian elf flag set on BE object
uk: %s: встановлено прапорець прямого порядку байтів elf для об’єкта BE

en: %s: little endian elf flag clear on LE object
uk: %s: знято прапорець прямого порядку байтів elf для об’єкта LE

en: %s: %s entries: %zu; buckets: %zu
uk: %s: записів %s: %zu; блоків: %zu

en: %s: %s entries: %zu
uk: %s: записів %s: %zu

en: %s: %s Stringdata structures: %zu
uk: %s: %s структури даних рядків: %zu

en: Cannot export local symbol '%s'
uk: Не вдалося експортувати локальний символ «%s»

en: %s: reference to %s
uk: %s: посилання на %s

en: %s: definition of %s
uk: %s: визначення %s

en: %s: conflicting default version definition for %s@@%s
uk: %s: конфлікт визначення типових версій для %s@@%s

en: %s: %s: previous definition of %s@@%s here
uk: %s: %s: попереднє визначення %s@@%s тут

en: bad global symbol name offset %u at %zu
uk: помилковий відступ назви загального символу %u у %zu

en: --just-symbols does not make sense with a shared object
uk: --just-symbols не має сенсу для об’єкта спільного використання

en: too few symbol versions
uk: занадто мало версій символів

en: bad symbol name offset %u at %zu
uk: помилковий відступ назви символу %u у %zu

en: versym for symbol %zu out of range: %u
uk: versym для символу %zu поза межами діапазону: %u

en: versym for symbol %zu has no name: %u
uk: versym для символу %zu не має назви: %u

en: discarding version information for %s@%s, defined in unused shared library %s (linked with --as-needed)
uk: відкидаємо дані щодо версії для %s@%s, їх визначено у невикористаній спільній бібліотеці %s (скомпоновано із --as-needed)

en: %s: unsupported symbol section 0x%x
uk: %s: непідтримуваний розділ символів 0x%x

en: %s: symbol table entries: %zu; buckets: %zu
uk: %s: записів таблиці символів: %zu; блоків: %zu

en: %s: symbol table entries: %zu
uk: %s: записів таблиці символів: %zu

en: while linking %s: symbol '%s' defined in multiple places (possible ODR violation):
uk: під час компонування %s: символ «%s» визначено у декількох місцях (можливе порушення ODR):

note: This only prints one location from each definition, which may not be the location we expect to intersect with another definition.  We could print the whole set of locations, but that seems too verbose.
en:   %s from %s
uk:   %s з %s

en: internal
uk: внутрішнє

en: hidden
uk: приховане

en: protected
uk: захищене

en: %s symbol '%s' is not defined locally
uk: Символ %s «%s» не визначено локально

en: relocation refers to local symbol "%s" [%u], which is defined in a discarded section
uk: пересування посилається на локальний символ «%s» [%u], який визначено у відкинутому розділі

en: relocation refers to global symbol "%s", which is defined in a discarded section
uk: пересування посилається на загальний символ «%s», який визначено у відкинутому розділі

en:   section group signature: "%s"
uk:   груповий підпис розділів: «%s»

en:   prevailing definition is from %s
uk:   пріоритетне визначення з %s

en: reloc has bad offset %zu
uk: пересування має помилковий відступ %zu

en: linker does not include stack split support required by %s
uk: у компонувальник не включено підтримку поділу стека, потрібну для %s

en: TLS_DESC not yet supported for incremental linking
uk: у нарощувальному компонуванні ще не передбачено підтримки TLS_DESC

en: TLS_DESC not yet supported for TILEGX
uk: у TILEGX ще не передбачено підтримки TLS_DESC

en: requires unsupported dynamic reloc %u; recompile with -fPIC
uk: потребує непідтримуваного динамічного пересування %u; зберіть повторно з -fPIC

en: TLS relocation out of range
uk: Пересування TLS за межі діапазону

en: TLS relocation against invalid instruction
uk: Пересування TLS щодо некоректної інструкції

note: This output is intended to follow the GNU standards.
en: Copyright (C) 2020 Free Software Foundation, Inc.
uk: © Free Software Foundation, Inc., 2020

en: This program is free software; you may redistribute it under the terms of
    the GNU General Public License version 3 or (at your option) a later version.
    This program has absolutely no warranty.
uk: Ця програма вільною; ви можете розповсюджувати її за умов дотримання умов
    GNU General Public License версії 3 або (якщо хочете) будь-якої пізнішої
    версії.
    Авторами цієї програми не надається жодних гарантій.

en: %s failed: %s
uk: Помилка %s: %s

en: %s: corrupt .note.gnu.property section (pr_datasz for property %d is not 4)
uk: %s: пошкоджений розділ .note.gnu.property (pr_datasz для властивості %d не дорівнює 4)

en: %s: unknown program property type 0x%x in .note.gnu.property section
uk: %s: невідомий тип властивості програми 0x%x у розділі .note.gnu.property

en: PC-relative offset overflow in PLT entry %d
uk: переповнення зсуву відносно PC у записі PLT %d

en: PC-relative offset overflow in APLT entry %d
uk: переповнення зсуву відносно PC у записі APLT %d

en: requires dynamic R_X86_64_32 reloc which may overflow at runtime; recompile with -fPIC
uk: потребує динамічного пересування R_X86_64_32, яке може призвести до переповнення під час роботи; зберіть повторно з параметром -fPIC

en: requires dynamic %s reloc against '%s' which may overflow at runtime; recompile with -fPIC
uk: потребує динамічного пересування %s щодо «%s», що може призвести до переповнення під час роботи; зберіть повторно з параметром -fPIC

en: relocation overflow: reference to local symbol %u in %s
uk: переповнення пересування: посилання на локальний символ %u у %s

en: relocation overflow: reference to '%s' defined in %s
uk: переповнення пересування: посилання на «%s», визначений у %s

en: relocation overflow: reference to '%s'
uk: переповнення пересування: посилання на «%s»
