binutils 2.15 - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: size
rw: ingano

en: None
rw: Nta na kimwe

en: none
rw: ntacyo

en: Configuration file
rw: Idosiye y'iboneza

en: Out of memory
rw: Ububiko bwarenzwe
