gold 2.41.90 - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: 
    Cross Reference Table
ka: 
    ჯვარედინი მიმართვის ცხრილი

en: Symbol
ka: სიმბოლო

en: File
ka: ფაილი

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: error
ka: შეცდომა

en: no input files
ka: შეყვანის ფაილების გარეშე

en: 
    Allocating common symbols
ka: 
    საერთო სიმბოლოების გამოყოფა

en: Common symbol       size              file
ka: საერთო სიმბოლო       ზომა              ფაილი

en: default
ka: ნაგულისხმები

note: config.guess and libtool.m4 look in ld --help output for the string "supported targets".
en: %s: supported targets:
ka: %s: მხარდაჭერილი სამიზნეები:

en: Report bugs to %s
ka: შეცდომების შესახებ მიწერეთ: %s

en:   Supported emulations:
ka:   მხარდაჭერილი ემულაციები:

en: unexpected argument
ka: მოულოდნელი არგუმენტი

en: missing argument
ka: ნაკლული არგუმენტი

note: I guess it's neither a long option nor a short option.
en: unknown option
ka: უცნობი პარამეტრი

en: Not supported
ka: მხარდაუჭერელია

en: Ignored
ka: იგნორირებულია

en: [=STYLE]
ka: [=სტილი]

en: SIZE
ka: ზომა

en: Turn on debugging
ka: გამართვის ჩართვა

en: Define a symbol
ka: განსაზღვრეთ სიმბოლო

en: ADDRESS
ka: მისამართი

en: Export all dynamic symbols
ka: ყველა დინამიური სიმბოლოს გატანა

en: SYMBOL
ka: სიმბოლო

en: Treat warnings as errors
ka: გაფრთხილებების შეცდომად აღქმა

en: FILENAME
ka: ფაილის სახელი

en: DIR
ka: საქაღალდე

en: Set output file name
ka: გამოტანის ფაილის სახელის დაყენება

en: Set output format
ka: გამოტანის ფორმატის დაყენება

en: LEVEL
ka: დონე

en: Create a position independent executable
ka: პოზიციისგან დამოუკიდებელი გამშვები ფაილის შექმნა

en: OPTION
ka: ვარიანტი

en: Print default output format
ka: ნაგულისხმები გამოტანის ფორმატის გამოტანა

en: OFFSET
ka: წანაცვლება

en: Number of threads to use
ka: გამოყენებადი ნაკადების რაოდენობა

en: PATH
ka: ბილიკი

en: command line
ka: ბრძანების სტრიქონი

en: internal
ka: შიდა

en: hidden
ka: დამალული

en: protected
ka: დაცული

en: %s failed: %s
ka: %s ჩავარდა: %s
