gnulib 2.0.0.3462.e9796 - en to et translation catalogue (21 entries)

en: invalid argument %s for %s
et: vigane argument %s võtmel `%s'

en: ambiguous argument %s for %s
et: segane argument %s võtmele `%s'

en: Valid arguments are:
et: Lubatud argumendid on:

en: write error
et: viga kirjutamisel

en: Unknown system error
et: Tundmatu süsteemne viga

en: %s subprocess failed
et: %s: alamprotsess sai vea

en: %s: invalid option -- '%c'
et: %s: vigane võti -- '%c'

en: %s: option requires an argument -- '%c'
et: %s: võti nõuab argumenti -- '%c'

en: memory exhausted
et: mälu on otsas

en: unable to record current working directory
et: ei õnnestu registreerida jooksvat töökataloogi

en: failed to return to initial working directory
et: esialgsesse töökataloogi ei õnnestu tagasi minna

en: _open_osfhandle failed
et: _open_osfhandle ebaõnnestus

en: cannot restore fd %d: dup2 failed
et: failipidet %d ei õnnestu taastada: dup2 ebaõnnestus

en: cannot create pipe
et: ei õnnestu luua toru

en: iconv function not usable
et: iconv funktsioon ei ole kasutatav

en: iconv function not available
et: iconv funktsioon puudub

en: character out of range
et: sümbol on piirkonnast väljas

en: cannot convert U+%04X to local character set
et: U+%04X ei saa lokaalsesse kooditabelisse teisendada

en: cannot convert U+%04X to local character set: %s
et: U+%04X ei saa lokaalsesse kooditabelisse teisendada: %s

en: %s subprocess
et: %s alamprotsess

en: %s subprocess got fatal signal %d
et: %s alamprotsess sai fataalse signaali %d
