bison 3.7.90 - en to et translation catalogue (249 entries)

en: function
et: funktsioon

en: variable
et: muutuja

en: error: division by zero
et: viga: nulliga jagamine

en: syntax error: invalid character: %c
et: süntaksi viga: vigane sümbol: %c

en: %@: syntax error
et: %@: süntaksi viga

en: %@: syntax error: unexpected %u
et: %@: süntaksi viga: ootamatu %u

note: TRANSLATORS: '%@' is a location in a file, '%u' is an "unexpected token", and '%0e', '%1e'... are expected tokens at this point. For instance on the expression "1 + * 2", you'd get 1.5: syntax error: expected - or ( or number or function or variable before *
en: %@: syntax error: expected %0e before %u
et: %@: süntaksi viga: oodati %0e %u ees

en: %@: syntax error: expected %0e or %1e before %u
et: %@: süntaksi viga: oodati %0e või %1e %u ees

en: %@: syntax error: expected %0e or %1e or %2e before %u
et: %@: süntaksi viga: oodati %0e või %1e või %2e %u ees

en: %@: syntax error: expected %0e or %1e or %2e or %3e before %u
et: %@: süntaksi viga: oodati %0e või %1e või %2e või %3e %u ees

en: %@: syntax error: expected %0e or %1e or %2e or %3e or %4e before %u
et: %@: süntaksi viga: oodati %0e või %1e või %2e või %3e või %4e %u ees

en: %@: syntax error: expected %0e or %1e or %2e or %3e or %4e or %5e before %u
et: %@: süntaksi viga: oodati %0e või %1e või %2e või %3e või %4e või %5e %u ees

en: %@: syntax error: expected %0e or %1e or %2e or %3e or %4e or %5e etc., before %u
et: %@: süntaksi viga: oodati %0e või %1e või %2e või %3e või %4e või %5e jne., %u ees

en: end of line
et: rea lõpp

en: S/R conflicts (enabled by default)
et: N/R konfliktid (vaikimisi lubatud)

en: R/R conflicts (enabled by default)
et: R/R konfliktid (vaikimisi lubatud)

en: generate conflict counterexamples
et: genereeri konflikti vastunäited

en: string aliases not attached to a symbol
et: sõne aliasi ei seostatud sümboliga

en: obsolete constructs
et: aegunud konstruktsioonid

en: empty rules without %empty
et: tühjad reeglid, puudub %empty

en: unset or unused midrule values
et: määramata või kasutamata vahereeglite väärtused

en: useless precedence and associativity
et: kasutu järjekord ja assotsiatiivsus

en: incompatibilities with POSIX Yacc
et: POSIX Yacc mitteühilduvused

en: all other warnings (enabled by default)
et: kõik teised hoiatused (vaikimisi lubatud)

en: all the warnings except 'counterexamples', 'dangling-alias' and 'yacc'
et: kõik hoiatused, välja arvatud 'counterexamples', 'dangling-alias' ja 'yacc'

en: turn off warnings in CATEGORY
et: blokeeri hoiatused antud KATEGOORIAS

en: turn off all the warnings
et: blokeeri kõik hoiatused

en: treat warnings as errors
et: käsitle hoiatusi vigadena

en: Warning categories include:
et: Hoiatuste kategooriad sisaldavad:

en: warning
et: hoiatus

en: error
et: viga

en: fatal error
et: fataalne viga

en: note
et: märkus

en: POSIX Yacc does not support %s
et: POSIX Yacc ei toeta %s

en: deprecated directive: %s, use %s
et: mittesoovitatav direktiiv: %s, kasutage %s

en: duplicate directive
et: duplikaat direktiiv

en: duplicate directive: %s
et: duplikaat direktiiv: %s

en: previous declaration
et: eelmine deklaratsioon

en: only one %s allowed per rule
et: reeglis on lubatud ainult üks %s

en: syntax error
et: süntaksi viga

en: unexpected %0$s
et: ootamatu %0$s

en: expected %1$s before %0$s
et: oodati %1$s %0$s ees

en: expected %1$s or %2$s before %0$s
et: oodati %1$s või %2$s %0$s ees

en: expected %1$s or %2$s or %3$s before %0$s
et: oodati %1$s või %2$s või %3$s %0$s ees

en: expected %1$s or %2$s or %3$s or %4$s before %0$s
et: oodati %1$s või %2$s või %3$s või %4$s %0$s ees

en: Conflict between rule %d and token %s resolved as shift
et: Konflikt reegli %d ja märgi %s vahel lahendatud nihkega

en: Conflict between rule %d and token %s resolved as reduce
et: Konflikt reegli %d ja märgi %s vahel lahendatud redutseerimisega

en: Conflict between rule %d and token %s resolved as an error
et: Konflikt reegli %d ja märgi %s vahel lahendatud veana

en: State %d
et: Olek %d

en: conflicts: %d shift/reduce, %d reduce/reduce
et: konfliktid: %d nihutamine/redutseerimine, %d redutseerimine/redutseerimine

en: conflicts: %d shift/reduce
et: konfliktid:  %d nihutamine/redutseerimine

en: conflicts: %d reduce/reduce
et: konfliktid: %d redutseerimine/redutseerimine

en: shift/reduce conflicts for rule %d: %d found, %d expected
et: nihutamine/redutseerimine konfliktid reeglile %d: %d leitud, %d eeldati

en: reduce/reduce conflicts for rule %d: %d found, %d expected
et: redutseerimine/redutseerimine konfliktid reeglile %d: %d leitud, %d eeldati

en: %%expect-rr applies only to GLR parsers
et: %%expect-rr puudutab ainult GLR parsereid

en: shift/reduce conflicts: %d found, %d expected
et: nihutamine/redutseerimine konfliktid: %d leitud, %d eeldati

en: %d shift/reduce conflict | %d shift/reduce conflicts
et[0]: %d nihutamine/redutseerimine konflikt
et[1]: %d nihutamise/redutseerimise konflikti

en: reduce/reduce conflicts: %d found, %d expected
et: redutseerimine/redutseerimine konflikti: %d leitud, %d eeldati

en: %d reduce/reduce conflict | %d reduce/reduce conflicts
et[0]: %d redutseerimine/redutseerimine konflikt
et[1]: %d redutseerimine/redutseerimine konflikti

en: rerun with option '-Wcounterexamples' to generate conflict counterexamples
et: Konfliktide vastunäidete genereerimiseks käivitage võtmega '-Wcounterexamples'

en: Example
et: Näide

en: First example
et: Esimene näide

en: Second example
et: Teine näide

en: Shift derivation
et: Nihutamise tuletis

en: First reduce derivation
et: Esimene redutseerimise tuletis

en: Reduce derivation
et: Redutseerimise tuletis

en: Second reduce derivation
et: Teine redutseerimise tuletis

en: shift/reduce conflict on token %s
et: nihutamine/redutseerimine konflikt märgil: %s

en: reduce/reduce conflict on token %s | reduce/reduce conflict on tokens %s
et[0]: redutseerimine/redutseerimine konflikt märgil %s
et[1]: redutseerimine/redutseerimine konflikt märkidel %s

en: %s: cannot open
et: %s: ei saa avada

en: input/output error
et: sisend/väljund viga

en: cannot close file
et: faili ei õnnestu sulgeda

en: refusing to overwrite the input file %s
et: keeldun sisendfaili %s üle kirjutamast

en: conflicting outputs to file %s
et: konfliktsed väljundid faili %s

en: %s: cannot backup
et: %s: varukoopiat ei saa luua

en: colorize the output
et: värvi väljund

en: don't colorize the output
et: ära värvi väljundit

en: colorize if the output device is a tty
et: värvi kui väljundseade on terminal

note: TRANSLATORS: Use the same translation for WHEN as in the --color=WHEN help message.
en: WHEN can be one of the following:
et: MILLAL võib olla üks järgnevaist:

en: describe the states
et: kirjelda olekud

en: complete the core item sets with their closure
et: lisa baaselementide hulgale nende ümbrus

en: explicitly associate lookahead tokens to items
et: üheselt seosta edasi vaatamise märgid elementidega

en: describe shift/reduce conflicts solving
et: kirjelda nihutamine/redutseerimine konfliktide lahendamist

en: include all the above information
et: kaasa kogu ülal näidatud informatsioon

en: disable the report
et: blokeeri raport

note: TRANSLATORS: Use the same translation for THINGS as in the --report=THINGS help message.
en: THINGS is a list of comma separated words that can include:
et: ASJAD on komadega eraldatud järgnevad sõnad:

en: TRACES is a list of comma separated words that can include:
et: JÄLJED on komadega eraldatud järgnevad sõnad:

en: show errors with carets
et: näita vigu katusega

en: show machine-readable fixes
et: näita masin-loetavaid parandusi

en: do not generate any file
et: ära loo ühtegi faili

en: all of the above
et: kõik ülaltoodu

en: disable all of the above
et: blokeeri kõik ülaltoodu

note: TRANSLATORS: Use the same translation for FEATURES as in the --feature=FEATURES help message.
en: FEATURES is a list of comma separated words that can include:
et: OMADUSED on komadega eraldatud järgnevad sõnad:

en: Try '%s --help' for more information.
et: Lisainfo saamiseks proovige '%s --help'.

en: Usage: %s [OPTION]... FILE
et: Kasuta: %s [VÕTI]...FAIL

en: Generate a deterministic LR or generalized LR (GLR) parser employing
    LALR(1), IELR(1), or canonical LR(1) parser tables.
et: Genereeri determineeritud LR või üldistatud LR (GLR) parser kasutades
    LALR(1), IELR(1) või kanoonilisi LR(1) parseri tabeleid.

en: Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
et: Kohustuslikud argumendid pikkadele võtmetele on kohustuslikus ka lühikestele.

en: The same is true for optional arguments.
et: Sama ka mittekohustuslike argumentide korral.

en: Operation Modes:
      -h, --help                 display this help and exit
      -V, --version              output version information and exit
          --print-localedir      output directory containing locale-dependent data
                                 and exit
          --print-datadir        output directory containing skeletons and XSLT
                                 and exit
      -u, --update               apply fixes to the source grammar file and exit
      -f, --feature[=FEATURES]   activate miscellaneous features
et: Töömoodid:
      -h, --help                 esita see abiinfo ja lõpeta töö
      -V, --version              esita versiooniinfo ja lõpeta töö
          --print-localedir      esita lokaadi infot sisaldava kataloogi nimi
                                 ja lõpeta töö
          --print-datadir        esita skelettide ja XSLT kataloogi nimi
                                 ja lõpeta töö
      -u, --update               rakenda parandusi grammatika failile ja lõpeta töö
      -f, --feature[=OMADUSED]   aktiveeri muid omadusi

en: Diagnostics:
      -W, --warnings[=CATEGORY]  report the warnings falling in CATEGORY
          --color[=WHEN]         whether to colorize the diagnostics
          --style=FILE           specify the CSS FILE for colorizer diagnostics
et: Diagnostika:
      -W, --warnings[=KATEGOORIA] raporteeri antud kategooria hoiatused
          --color[=MILLAL]       millal värvida diagnostika
          --style=FAIL           määra diagnostika värvimise CSS FAIL

en: Tuning the Parser:
      -L, --language=LANGUAGE          specify the output programming language
      -S, --skeleton=FILE              specify the skeleton to use
      -t, --debug                      instrument the parser for tracing
                                       same as '-Dparse.trace'
          --locations                  enable location support
      -D, --define=NAME[=VALUE]        similar to '%define NAME VALUE'
      -F, --force-define=NAME[=VALUE]  override '%define NAME VALUE'
      -p, --name-prefix=PREFIX         prepend PREFIX to the external symbols
                                       deprecated by '-Dapi.prefix={PREFIX}'
      -l, --no-lines                   don't generate '#line' directives
      -k, --token-table                include a table of token names
      -y, --yacc                       emulate POSIX Yacc
et: Parser:
      -L, --language=KEEL        määra väljudi programmeerimise keel
      -S, --skeleton=FAIL        kasutatava skeleti kirjeldus
      -t, --debug                varusta parser silumisinfoga
                                 sama, kui '-Dparse.trace'
          --locations            luba asukohtade arvestamine
      -D, --define=NIMI[=VÄÄRTUS] sama kui '%define NIMI \"VÄÄRTUS\"'
      -F, --force-define=NIMI[=VÄÄRTUS] kirjuta '%define NIMI \"VÄÄRTUS\"' üle
      -p, --name-prefix=PREFIKS  lisa välissümbolite nimedele PREFIKS
                                 kasutage selle asemel '-Dapi.prefix=PREFIKS'
      -l, --no-lines             ära genereeri '#line' direktiive
      -n, --no-parser            genereeri ainult tabelid
      -k, --token-table          lisa ka sümbolite nimede tabel
      -y, --yacc                 emuleeri POSIX Yacc

en: Output Files:
      -H, --header=[FILE]           also produce a header file
      -d                            likewise but cannot specify FILE (for POSIX Yacc)
      -r, --report=THINGS           also produce details on the automaton
          --report-file=FILE        write report to FILE
      -v, --verbose                 same as '--report=state'
      -b, --file-prefix=PREFIX      specify a PREFIX for output files
      -o, --output=FILE             leave output to FILE
      -g, --graph[=FILE]            also output a graph of the automaton
          --html[=FILE]             also output an HTML report of the automaton
      -x, --xml[=FILE]              also output an XML report of the automaton
      -M, --file-prefix-map=OLD=NEW replace prefix OLD with NEW when writing file paths
                                    in output files
et: Väljund failid:
      -H, --header=[FAIL]        loo ka päisfail
      -d                         sama, aga faili nime ei saa määrata (POSIX Yacc)
      -r, --report=ASJAD         väljasta automaadi kohta selgitusi
          --report-file=FAIL     kirjuta raport faili
      -v, --verbose              sama, kui '--report=state'
      -b, --file-prefix=PREFIKS  kasuta väljundfailide nimedes PREFIKSit
      -o, --output=FAIL          jäta väljund FAILi
      -g, --graph[=FAIL]         loo automaadi kirjeldus graafina
          --html[=FAIL]          loo automaadi HTML raport
      -x, --xml[=FAIL]           loo automaadi XML raport
      -M, --file-prefix-map=VANA=UUS failiteede kirjutamisel asenda prefiks

en: Report bugs to <%s>.
et: Teatage palun vigadest aadressil <%s>.

en: %s home page: <%s>.
et: %s koduleht: <%s>.

en: General help using GNU software: <https://www.gnu.org/gethelp/>.
et: Üldine abiinfo GNU tarkvara kohta: <https://www.gnu.org/gethelp/>.

note: TRANSLATORS: Replace LANG_CODE in this URL with your language code to form one of the URLs at https://translationproject.org/team/. Otherwise, replace the entire URL with your translation team's email address.
en: Report translation bugs to <https://translationproject.org/team/>.
et: Tõlkevigadest teatage palun aadressil <https://translationproject.org/team/et.html>.

en: For complete documentation, run: info bison.
et: Täieliku dokumentatsiooni lugemiseks käivitage: info bison.

en: Written by Robert Corbett and Richard Stallman.
et: Kirjutanud Robert Corbett ja Richard Stallman.

en: Copyright (C) %d Free Software Foundation, Inc.
et: Autoriõigus © %d Free Software Foundation, Inc.

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
et: See on vaba tarkvara; kopeerimistingimused leiate lähtetekstidest. Garantii
    PUUDUB; ka müügiks või mingil eesmärgil kasutamiseks.

en: multiple skeleton declarations are invalid
et: korduvad skeleti deklaratsioonid ei ole lubatud

en: %s: invalid language
et: %s: vigane keel

en: multiple language declarations are invalid
et: korduvad keele deklaratsioonid ei ole lubatud

en: invalid argument for %s: %s
et: vigane %s argument: %s

en: deprecated option: %s, use %s
et: mittesoovitatav võti: %s, kasutage %s

en: missing operand
et: puudub operand

en: extra operand %s
et: liigne operand %s

en: Grammar
et: Grammatika

en: // Generated by %s.
    // Report bugs to <%s>.
    // Home page: <%s>.
et: // Genereeris %s.
    // Vigadest teatage <%s>.
    // Koduleht: <%s>.

en: end of file
et: faili lõpp

en: invalid token
et: vigane sümbol

en: line number overflow
et: rea numbri ületäitumine

en: column number overflow
et: veeru numbri ületäitumine

en: byte number overflow
et: baidi numbri ületäitumine

en: rule useless in parser due to conflicts
et: reegel on konfliktide tõttu kasutu

en: fix-its can be applied.  Rerun with option '--update'.
et: saadaval on parandused.  Käivitage uuesti võtmega '--update'.

en: %%define variable %s redefined
et: %%define muutuja %s deklareeriti uuesti

en: previous definition
et: eelmine deklaratsioon

en: %s: undefined %%define variable %s
et: %s: defineerimata %%define muutuja %s

en: %%define variable '%s' requires '{...}' values
et: %%define muutuja '%s' nõuab '{...}' väärtuseid

en: %%define variable '%s' requires keyword values
et: %%define muutuja '%s' nõuab võtmesõnade väärtuseid

en: %%define variable '%s' requires '"..."' values
et: %%define muutuja '%s' nõuab '"..."' väärtuseid

en: invalid value for %%define Boolean variable %s
et: vigane %%define tõeväärtus muutuja %s väärtus

en: invalid value for %%define variable %s: %s
et: vigane väärtus %%define muutujale %s: %s

en: accepted value: %s
et: lubatud väärtus: %s

en: string
et: sõne

en: translatable string
et: tõlgitav sõne

en: [identifier]
et: [identifikaator]

en: character literal
et: sümbol literaal

en: epilogue
et: epiloog

en: identifier
et: identifikaator

en: identifier:
et: identifikaator:

en: <tag>
et: <märk>

en: integer literal
et: number literaal

en: character literals cannot be nonterminals
et: sümbol literalid ei saa olla mitteterminalid

en: character literals cannot be used together with %s
et: sümbol literale ei saa %s-ga koos kasutada

en: definition of %s
et: %s definitsioon

en: missing identifier in parameter declaration
et: parameetri deklaratsioonis puudub identifikaator

en: invalid version requirement: %s
et: vigane versiooni nõue: %s

en: require bison %s, but have %s
et: nõuab bison %s, aga on %s

en: State %d
et: Olek %d

en: %s failed with status %d
et: %s sai vea %d

en: shift, and go to state %d
et: nihuta ja liigu olekule %d

en: go to state %d
et: liigu olekule %d

en: error (nonassociative)
et: viga (mitteassotsiatiivne)

en: accept
et: nõustun

en: reduce using rule %d (%s)
et: redutseerin kasutades reeglit %d (%s)

en: Terminals, with rules where they appear
et: Terminalid, koos reeglitega kus nad ilmuvad

en: Nonterminals, with rules where they appear
et: Mitteterminalid, koos reeglitega kus nad ilmuvad

en: on left:
et: vasakul:

en: on right:
et: paremal:

en: Rules useless in parser due to conflicts
et: Reeglid on parseris konfliktide tõttu kasutud

en: result type clash on merge function %s: <%s> != <%s>
et: tulemuse tüübikonflikt mestimise funktsioonis %s: <%s> != <%s>

en: duplicated symbol name for %s ignored
et: ignoreerin dubleeritud sümboli nime %s

en: rule given for %s, which is a token
et: %s jaoks on antud reegel, aga see on märk

en: type clash on default action: <%s> != <%s>
et: vaikimisi tegevuse tüübikonflikt: <%s> != <%s>

en: empty rule for typed nonterminal, and no action
et: tüübiga mitteterminalil on tühi reegel ja puudub tegevus

en: unused value: $%d
et: kasutamata väärtus: $%d

en: unset value: $$
et: seadmata väärtus: $$

en: %%empty on non-empty rule
et: %%empty mitte-tühjal reeglil

en: empty rule without %%empty
et: tühjal reeglil puudub %%empty

en: token for %%prec is not defined: %s
et: %%prec märgend ei ole defineeritud: %s

en: only midrule actions can be typed: %s
et: ainult vahereeglite tegevused võivad olla tüübitud: %s

en: %s affects only GLR parsers
et: %s puudutab ainult GLR parsereid

en: %s must be followed by positive number
et: %s järel peab olema positiivne number

en: POSIX Yacc does not support typed midrule actions
et: POSIX Yacc ei toeta tüübitud vahereeglite tegevusi

en: rule is too long
et: reegel on liiga pikk

en: the start symbol %s is undefined
et: stardisümbol %s ei ole defineeritud

en: the start symbol %s is a token
et: stardisümbol %s on märk

en: no rules in the input grammar
et: sisendgrammatikas pole reegleid

en: rule useless in grammar
et: reegel ei ole grammatikas kasutatav

en: nonterminal useless in grammar: %s
et: mitteterminal on grammatikas kasutu: %s

en: Nonterminals useless in grammar
et: Mitteterminalid ei ole grammatikas kasutatavad

en: Terminals unused in grammar
et: Grammatikas mitte kasutatud terminalid

en: Rules useless in grammar
et: Grammatikas kasutud reeglid

en: %d nonterminal useless in grammar | %d nonterminals useless in grammar
et[0]: %d grammatikas kasutu mitteterminal
et[1]: %d grammatikas kasutut mitteterminali

en: %d rule useless in grammar | %d rules useless in grammar
et[0]: %d grammatikas kasutu reegel
et[1]: %d grammatikas kasutut reeglit

en: start symbol %s does not derive any sentence
et: stardisümbolist %s ei tuletata ühtegi lauset

en: stray '%s'
et: liigne '%s'

en: refers to: %c%s at %s
et: viitab: %c%s kohal %s

en: possibly meant: %c
et: arvatavasti mõeldi: %c

en: , hiding %c
et: , peidab %c

en:  at %s
et:  kohal %s

en: , cannot be accessed from midrule action at $%d
et: , ei saa vahereegli tegevusel kasutada kohal $%d

en: integer out of range: %s
et: number piiridest väljas: %s

en: invalid reference: %s
et: vigane viide: %s

en: syntax error after '%c', expecting integer, letter, '_', '[', or '$'
et: süntaksi viga peale '%c', ootan numbrit, tähte, '_', '[' või '$'

en: symbol not found in production before $%d: %.*s
et: sümbol puudub produktsioonis $%d ees: %.*s

en: symbol not found in production: %.*s
et: sümbol puudub produktsioonis: %.*s

en: misleading reference: %s
et: segadust tekitav viide: %s

en: ambiguous reference: %s
et: segane viide: %s

en: explicit type given in untyped grammar
et: tüüpimata grammatikas kasutati konkreetset tüüpi

en: $$ for the midrule at $%d of %s has no declared type
et: $$ vahereeglis kohal $%d '%s' ei oma deklareeritud tüüpi

en: $$ of %s has no declared type
et: $$ märgil '%s' ei oma deklareeritud tüüpi

en: $%s of %s has no declared type
et: $%s märgil '%s' ei oma deklareeritud tüüpi

en: multiple occurrences of $%d with api.value.automove
et: api.value.automove omab mitut $%d

en: invalid number after \-escape: %s
et: vigane number peale \-jada: %s

en: stray ',' treated as white space
et: käsitlen juhuslikku ',' kui tühikut

en: invalid directive: %s
et: vigane juhus: %s

en: invalid identifier: %s
et: vigane identifikaator: %s

en: invalid character | invalid characters
et[0]: vigane sümbol
et[1]: vigased sümbolid

en: invalid null character
et: vigane null sümbol

en: unexpected identifier in bracketed name: %s
et: nurksulgudes nimes on eeotamatu identifikaator: %s

en: an identifier expected
et: oodati identifikaatorit

en: invalid character in bracketed name | invalid characters in bracketed name
et[0]: vigane sümbol sulgudega nimes
et[1]: vigased sümbolid sulgudega nimes

en: POSIX Yacc does not support string literals
et: POSIX Yacc ei toeta sõne literaale

en: empty character literal
et: tühi sümbol literaal

en: extra characters in character literal
et: liigsed sümbolid sümbol literaalis

en: invalid character after \-escape: %s
et: vigane sümbol peale \-jada: %s

en: POSIX Yacc does not support hexadecimal literals
et: POSIX Yacc ei toeta kuueteistkümnend literaale

en: missing %s at end of file
et: faili lõpus puudub %s

en: missing %s at end of line
et: rea lõpus puudub %s

en: unclosed %s directive in skeleton
et: skeletis on sulgemata %s direktiiv

en: too few arguments for %s directive in skeleton
et: skeletis on %s direktiivile liiga vähe argumente

en: too many arguments for %s directive in skeleton
et: skeletis on %s direktiivile liiga palju argumente

en: POSIX Yacc forbids dashes in symbol names: %s
et: POSIX Yacc keelab kriipsud sümbolite nimedes: %s

en: %s redeclaration for %s
et: %s uuesti deklareerimine %s jaoks

en: %s redeclaration for <%s>
et: %s deklareeriti <%s> jaoks uuesti

en: symbol %s redeclared as a token
et: sümbol %s on uuesti deklareeritud kui märk

en: symbol %s redeclared as a nonterminal
et: sümbol %s on uuesti deklareeritud kui mitteterminal

en: symbol %s is used, but is not defined as a token and has no rules; did you mean %s?
et: kasutatakse sümbolit %s, aga see ei ole defineeritud märgina ja puuduvad reeglid; kas te pidasite silmas %s?

en: symbol %s is used, but is not defined as a token and has no rules
et: kasutatakse sümbolit %s, aga see ei ole defineeritud märgina ja puuduvad reeglid

en: POSIX yacc reserves %%type to nonterminals
et: POSIX yacc reserveerib %%type mitteterminalina

en: symbol %s redeclared
et: sümbol %s on uuesti deklareeritud

en: nonterminals cannot be given a token code
et: mitteterminalile ei saa anda märgi koodi

en: redefining code of token %s
et: kasutaja märgi koodi %s uuesti defineerimine

en: code of token %s too large
et: märgi %s kood on liiga suur

en: string literal %s not attached to a symbol
et: sõne literali %s ei seostatud sümboliga

en: useless %s for type <%s>
et: kasutu %s tüübil <%s>

en: type <%s> is used, but is not associated to any symbol
et: kasutatakse tüüpi <%s>, mis ei ole seostatud ühegi sümboliga

en: nonterminals cannot be given a string alias
et: mitteterminalile ei saa anda sõne aliast

en: symbol %s used more than once as a literal string
et: sümbolit %s on kasutatud enam kui kord literaal sõnena

en: symbol %s given more than one literal string
et: sümbolile %s on antud enam kui üks literaal sõne

en: code %d reassigned to token %s
et: kood %d on märgile %s ümber määratud

en: previous declaration for %s
et: %s eelmine deklaratsioon

en: token number too large
et: märgi number on liiga suur

en: useless precedence and associativity for %s
et: %s jaoks kasutu järjekord ja assotsiatiivsus

en: useless precedence for %s
et: %s jaoks kasutu järjekord

en: useless associativity for %s, use %%precedence
et: %s jaoks kasutu assotsiatiivsus, kasutage %%precedence
