bison-runtime 2.6.90 - en to et translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
et: süntaksi viga: ei saa toetada

en: syntax is ambiguous
et: süntaks on segane

en: syntax error
et: süntaksi viga

en: syntax error, unexpected %s
et: süntaksi viga, ootamatu %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
et: süntaksi viga, ootamatu %s, ootasin %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
et: süntaksi viga, ootamatu %s, ootasin %s või %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
et: süntaksi viga, ootamatu %s, ootasin %s või %s või %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
et: süntaksi viga, ootamatu %s, ootasin %s või %s või %s või %s

en: memory exhausted
et: mälu on otsas
