bison-runtime 2.4.3 - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
hu: szintaktikai hiba: nem menthető

en: syntax is ambiguous
hu: kétértelmű szintaxis

en: syntax error
hu: szintaktikai hiba

en: syntax error, unexpected %s
hu: szintaktikai hiba, nem várt %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
hu: szintaktikai hiba, nem várt %s, várt: %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
hu: szintaktikai hiba, nem várt %s, várt: %s, vagy %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
hu: szintaktikai hiba, nem várt %s, várt: %s, vagy %s, vagy %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
hu: szintaktikai hiba, nem várt %s, várt: %s, vagy %s, vagy %s, vagy %s

en: memory exhausted
hu: a memória kiürült
