bison-runtime 3.5.90 - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
sv: syntaxfel: kan inte backa

en: syntax is ambiguous
sv: tvetydig syntax

en: syntax error
sv: syntaxfel

en: syntax error, unexpected %s
sv: syntaxfel, oväntad %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
sv: syntaxfel, oväntad %s, förväntade %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
sv: syntaxfel, oväntad %s, förväntade %s eller %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
sv: syntaxfel, oväntad %s, förväntade %s eller %s eller %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
sv: syntaxfel, oväntad %s, förväntade %s eller %s eller %s eller %s

en: memory exhausted
sv: minnet slut
