bison-runtime 2.3a - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
uk: синтаксична помилка: не вдається зробити резервну копію

en: syntax is ambiguous
uk: синтаксис неоднозначний

en: syntax error
uk: синтаксична помилка

en: syntax error, unexpected %s
uk: синтаксична помилка, неочікуваний %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
uk: синтаксична помилка, неочікуваний %s, очікувалось %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
uk: синтаксична помилка, неочікуваний %s, очікувалось %s або %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
uk: синтаксична помилка, неочікуваний %s, очікувалось %s, або %s, або %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
uk: синтаксична помилка, неочікуваний %s, очікувалось %s, або %s, або %s, або %s

en: memory exhausted
uk: пам'ять вичерпано'
