bison-runtime 2.4.1a - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
ast: fallu de sistasis: nun puede facese copia de seguridá

en: syntax is ambiguous
ast: sistasis ye ambigüa

en: syntax error
ast: fallu de sistasis

en: syntax error, unexpected %s
ast: fallu de sistasis, %s nun esperáu

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
ast: fallu de sistasis, %s nun esperáu, esperáu %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
ast: fallu de sistasis, %s nun esperáu, esperáu %s o %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
ast: fallu de sistasis, %s nun esperáu, esperáu %s o %s o %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
ast: fallu de sistasis, %s nun esperáu, esperáu %s o %s o %s o %s

en: memory exhausted
ast: memoria escosada
