bison-runtime 3.0.2 - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: syntax error: cannot back up
ga: earráid chomhréire: ní féidir cúlú a dhéanamh

en: syntax is ambiguous
ga: comhréir dhébhríoch

en: syntax error
ga: earráid chomhréire

en: syntax error, unexpected %s
ga: earráid chomhréire, %s gan súil leis

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s
ga: earráid chomhréire, %s gan súil leis, bhíothas ag súil le %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s
ga: earráid chomhréire, %s gan súil leis, bhíothas ag súil le %s nó %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s
ga: earráid chomhréire, %s gan súil leis, bhíothas ag súil le %s nó %s nó %s

en: syntax error, unexpected %s, expecting %s or %s or %s or %s
ga: earráid chomhréire, %s gan súil leis, bhíothas ag súil le %s nó %s nó %s nó %s

en: memory exhausted
ga: cuimhne ídithe
